POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [07.01.2010, 21:50:04] • Świnoujście

WOŚP zaczyna grać już dzisiaj !!!

Tegoroczna Orkiestra zaczyna grać już dwa dni przed właściwym finałem. Zaczynamy z wielką pompą w piątek 8 stycznia od dwóch wydarzeń trwających równolegle od godziny 17.

Państwowa Szkoła Muzyczna organizuje inauguracyjną imprezę na wzór popularnego programu telewizyjnego, koncert "Mam Talent dla WOŚP". Formuły tegoż, mamy nadzieję, nie trzeba nikomu przedstawiać, dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich utalentowanych do udziału. Dzieciaki dla których gramy kibicują wszystkim uzdolnionym mieszkańcom naszego pięknego miasta i z góry dziękują za wkład w powodzenie WOŚP na wyspach. Wszyscy Finaliści wezmą udział w KONCERCIE GŁÓWNYM 10.01.2010 w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury. Zgłoszenia prosimy przekazywać drogą telefoniczną pod numery telefonów 605 33 87 87 oraz 501 39 31 05.

Jednocześnie w świeżo wyremontowanym budynku MDK w Przytorze trwać będzie koncert zespołów miejskich. Na gości czekać będzie szereg atrakcji, począwszy od uczty dla ucha czyli zespoły „Keja” z Warszowa oraz „Malwy” z Przytoru, przez strawę dla oka czyli zespól taneczny Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Szeherezada”, na faktycznym poczęstunku skończywszy.

Pół godziny po wyżej wymienionych imprezach startujemy z wydarzeniem skierowanym do najmłodszych uczestników Orkiestry spod znaku czerwonego serduszka. Od godziny 17.30 do 19.00 Świnoujski Klub Karate Kyokushin (ul. Matejki 42) organizuje dyskotekę, rodzicom polecamy te taneczną rozrywkę dla swoich pociech. Tańce odbędą się na macie, w skarpetkach.
Wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy do wspierania dzieci z chorobami onkologicznymi dla których dedykowana jest tegoroczna Orkiestra.


Zaktualizowano: Piątek [08.01.2010, 01:01:17]

komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■