POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.01.2010, 20:52:45] • Świnoujście

Orkiestra się rozpędzaaa ...

Po piątkowych emocjach wokalno-tanecznych WOŚP-ową sobotę zaczynamy na sportowo. Już o godzinie 10, w ramach rozgrzewki przed resztą imprez, spotykamy się na ulicy Żeromskiego 28 (Dom Harcerza). Organizatorzy NORDIC WALKING oraz marszu na orientację, tj. Klub "Active" oraz Szkoła Pływania "AQUADO" zapewniają ciepła strawę, ognisko, oraz oczywiście sprzęt czyli kije.

O "maszerowaniu z kijami" opowie instruktor, przeprowadzi również pierwszą lekcję. Spacer po plaży będzie trwał do godziny 12, a już o 14 nasze pociechy, w ramach odpoczynku, zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Piłsudskiego na "Świąteczne Czytanie Dzieciom". W tym roku będzie to zupełnie inna zabawa - na dzieci czyha bardzo miła niespodzianka. Ponadto na zabawie w tym roku zagrają z nami również dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 10 "Kolorowy Świat" wystawiając swoje prace malowane ich malutkimi rączkami, ale wielkimi serduszkami.

Niedaleko, bo w Hali sportowej OSiR, przy tej samej ulicy od godziny 16.00 odbędzie się Festiwal Sztuk i Sportów Walki (Akademia Karate Kyokushin). Zaprzyjaźniona Akademia prezentować się będzie do godziny 18, a w międzyczasie, o 17 w Pubie Centrala (ul. Armii Krajowej 3) Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia organizuje już po raz kolejny Kram Rzeczy Dziwnych, chociaż w tym roku pod nieco zmienioną nazwą. O tej samej godzinie w MDK tym razem na Warszowie zaprezentują się zespoły "Keja" z Warszowa , "Malwy" z Przytoru oraz zespól taneczny Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Szeherezada".

Zwieńczeniem Sobotnich atrakcji będzie Bal Charytatywny dla WOŚP organizowany w Kasynie Wojskowym. Bilety dostępne są jeszcze do nabycia w "MiniMax" przy ul. Piłsudskiego (obok sklepu NIKE), - Zakładzie Fryzjerskim "AXEL" przy ul. Dąbrowskiego (obok salonu ORANGE) oraz Sklepie Rowerowym przy ul. Monte Cassino (na przeciwko kwiaciarni RÓŻA).

Uwaga! Na godz. 18 (Pt.) dostępnych było już jedynie 15 biletów! Dlatego też prosimy o kontakt pod numerem telefonu 782726343 celem rezerwacji. Zapraszamy.


Zaktualizowano: Piątek [08.01.2010, 22:51:12]

komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [09.01.2010, 15:04:55] • [IP: 109.243.174.**]

i kto wygral te cale mam talent?

wrona • Piątek [08.01.2010, 23:46:25] • [IP: 87.96.12.**]

pozdro Mulan

Oglądasz 1-2 z 2
■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■