POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.09.2010, 09:18:28] • Świnoujście

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

Często pozostają na naszej skórze do końca życia, zazwyczaj stwarzane aby uwiecznić, w ten odmienny sposób, ważną dla nas chwilę. Kasandra ze Studia 777 uchyliła nam rąbka tajemnicy o swoim studio tatuażu.

Tatuaże wykonywane są poprzez wprowadzenie pod skórę kolorowych pigmentów. Wykonanie takiego dzieła trwa od 30 minut, do niekiedy kilku dni. Zdarzają się również zapaleńcy, którzy kolorowe malunki na swoim ciele rozbudowują nawet przez kilka lat.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Najczęstszymi klientami w naszym zakładzie są ludzie powyżej 25 roku życia, aczkolwiek kilka razy wykonywałam tatuaż starszym osobom.Ostatnio na przykład przyszedł do mnie 60-latek który poprosił o wydzierganie daty urodzin jego żony – mówi Kasandra.

Podczas wizyty w studio, natrafiliśmy akurat na klientkę, która chciała rozbudować swój tatuaż na stopie, o kilka liczb składających się na ważną dla niej datę.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Decydując się na tatuaż musimy pamiętać, że zostanie on na całe życie. Oczywiście, są metody pozbycia się go, jednak pozostają po tym blizny – tłumaczy.

Jak mówi Kasandra – ludzie zazwyczaj proszą o wykonanie tatuażu z jakiegoś konkretnego szablonu. Bywają także ci, którzy oddają swoje ciało prosząc o kolorowy malunek, wtedy też wykonywany jest tzw. freehand, czyli rysowanie z wyobraźni bezpośrednio na skórze.

Efekty tego typu sztuki są niesamowite. Tak więc uważajmy – apetyt rośnie z każdym jednym tatuażem!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 124, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 124

Gość • Czwartek [27.03.2014, 00:31:09] • [IP: 88.156.235.***]

umawia sie i zapomina :/

Gość • Środa [16.05.2012, 20:34:28] • [IP: 95.129.225.***]

coraz wiecej ludzi narzeka, POTRZEBA JEJ NA GLOWE KUBEŁ ZIMNEJ WODY...PRZEGINA Z CENAMI I GWIAZDORZY a tak naprawde nie jest jakas mega wypas;/;/;/...obudzi sie jak bedzie za pozno, bo znajdzie sie konkurencja...to juz nie ta sama ONA

AŚKA RÓŻOWA :) • Czwartek [09.12.2010, 15:15:31] • [IP: 83.21.210.***]

Kasandra ma talent!! nosze na sobie jej dzieło które szkicowała na mojej skórze długopisem, rysowała z głowy!! jestem bardzo zadowolona a latem nie ma osoby która by nie podziwiala tego co mam na sobie, oprucz tej dzirki o ktorej pisze mam jeszcze 3 tatoo , które również robiła Kasia i sa fantastyczne... co tu duzo pisac, z takim talentem trzeba sie juz urodzic tak jak ona, pozdrawiam Cię serdecznie KASANDRO

Gość • Sobota [04.12.2010, 10:30:45] • [IP: 95.129.228.***]

CZacha dymi Kot Poleca

maggs • Wtorek [28.09.2010, 16:31:13] • [IP: 88.156.233.***]

ja w sumie robilam tatuaz kilka lat temu u szafrana i nie narzekam, wyszedl taki, jaki chcialam i jakosciowo trzyma sie swietnie. co do 777 to bylam tam wczesniej, gdy jeszcze mialam zawahania jesli chodzi o studio w ktorym zrobie tatuaz, ale p.kasandra byla wtedy chyba mocno zajeta lub zdenerwowana, bo byla malo sympatyczna i poczulam sie jakbym jej przeszkadzala. tak czy siak widzialam juz niejeden tatuaz wykonany przez nia i nie moge powiedziec, zeby byly one kiepskie ;) uwazam ze zarowno 777 jak i yakuza to dobre studia, a ludzie to tylko ludzie i maja prawo robic co chcą. od nas samych zalezy komu powierzymy swoje cialo, nikt nas do tego nie zmusza, alec wybieramy to co nam odpowiada i po co robic antyreklame innym. kazdy ma prawo podjac sam decyzje i samemu wyrobic sobie opinie, a nie na podstawie tego co 'ktos kiedys mu powiedzial'. pozdrawiam i p.kasandre i p.szafrana ;)

Gość • Sobota [25.09.2010, 19:29:55] • [IP: 83.21.18.***]

witam ja tez u niej robiłam i jest naprawde dobra a teraz czas troche dodać, , , więc do zobaczenia

Gość • Piątek [24.09.2010, 08:35:37] • [IP: 217.97.199.**]

Mam już wytatuowane prawie całą klatę, chciałem pójść do Kasandry ale robi dziarę na parę sesji. Co do szafrana ma ciągle zamglone oczka albo go nie ma, jak już jest to wieczorem i zawsze jest biba, więc zapiszę się do gonza. Warto poczekać.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 20:25:56] • [IP: 178.56.97.***]

Tatuaz jest indywidualna sprawa kazdego. Ja osobiscie potrzebowalam 10 lat, aby do tej decyzji dorosnac. Zrobilam, jest sliczny i kazdego dnia przypomina mi o tym co dla mnie wazne. Nie wiem kto jest dobry na wyspie, a kto nie, bo robilam tatuaz w innym miescie jednak uwazam, ze nikogo nie powinno interesowac czy ktos ma tatuaz czy nie. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow :)

marco • Czwartek [23.09.2010, 19:03:36] • [IP: 178.73.49.**]

Wiadomo kazdemu co się komu podoba. Ale dla mnie tatuaż raczej szpeci a nie ozdabia.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 18:43:12] • [IP: 90.237.120.***]

83.14.49 z 10:13 moze lubi wilki

Gość • Czwartek [23.09.2010, 17:21:09] • [IP: 80.245.180.***]

A ja tam mam juz termin i będe sie dziarać:) 1 maly tatuaż nicemu nie zaszkodzi:)

Gość • Czwartek [23.09.2010, 14:08:17] • [IP: 80.54.123.***]

"ludzie jak brudnopisy"- celne określenie!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 13:08:39] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33] • [IP: 89.77.83.***] bardzo dobry komentarz.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33:36] • [IP: 89.77.83.***]

Noszę już od kilkunastu lat dwie dziarki od Gonza. Duże ładne, orginalne tatuaże. Niestety kiedy widzę teraz to całe obdziarane penerstwo to żałuję, że sam kiedyś zrobiłem. Te wieśniackie małolaty które wyglądają jak brudnopisy i u szmulek syf tribale nad pośladkami. Szkoda gada - wioska.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:31:58] • [IP: 88.156.233.***]

Alez oczywiscie ! Jako trup trzeba wygladac idealnie. Ja p... co za bzdury :)

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:46:32] • [IP: 80.54.123.***]

Moja uwaga dotyczyła wpisu z 22IX, z g.23:46, że moda minie, bazgroły na skórze zostaną. Nawet jako trupy powinniśmy dobrze wyglądać, dla przyszłych pokoleń.

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:43:22] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis z godz.23:46 - najlepszy! Wszystko zawiera, całą prawdę. Trumna się przewróci w grobie, gdy wrzucą w nią fioletowego, w desenie, trupka.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:23:11] • [IP: 80.245.190.***]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38] • [IP: 80.245.185.*] dokladnie tak ja mowisz.. ! mi tez nie minelo a nawet wrecz przeciwnie, mam ochote zrobic nastepny!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:21:10] • [IP: 92.42.116.**]

Robiłem u tej Pani tatuaż w zeszłym roku - wyszło super i jestem bardzo zadowolony, na koniec tego roku znowu odwiedzę to studio - sterylność, czystość, miła obsługa i dzieła sztuki które tam powstają - polecam wszystkim!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:44:31] • [IP: 95.129.225.**]

Tatuaży nie lubię, w Niemczech to jest dopiero wysyp. Ludzie na plaży wyglądają jak pisanki. Ale jak ktoś lubi... Natomiast ta Pani bardzo fajna! Pozdrawiam i miłego dnia!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:43:49] • [IP: 178.73.49.**]

Nie lubię tatuaży, kojarzą mi się albo z marginesem społecznym, albo z brakiem rozsądku. osoba wytatuowana w starszym wieku wygląda jak karykatura człowieka. Ale to moje zdanie.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:31:01] • [IP: 89.77.83.***]

tribale są gejowskie

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:20:12] • [IP: 217.97.193.***]

rewelacyjna kobieta z Kasandry, robiłam u niej tatuaż jakiś rok temu, jest naprawdę profeską w swojej dziedzinie ! Mocno polecam wybór 777 jeśli kogoś najdzie ochota na piękny malunek na ciele. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:13:37] • [IP: 83.14.49.***]

Zastanawiam się jakie procesy myslowe zachodzą w mózgu człowieka, który idzie do takiego przybytku i tatuuje sobie np. łeb wilka na ramieniu? Że niby co? Jest groźny jak wilk? Gryzie? Żal.eu

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38:47] • [IP: 95.129.226.**]

Pełna profeska!! 100% sterylności i dokładności. Polecam:)

Oglądasz 1-25 z 124
■ Czytelnik: Po waszej interwencji wymieniono felerny znak drogowy A-7! Jak poinformował nas jeden z Czytelników, felerny znak A-7, ustąp pierwszeństwa, znajdujący się przy ulicy 11 Listopada, został po naszej interwencji wymieniony! Nasz Czytelnik skomentował także wypowiedź Roberta Karelusa, dotyczącą zaniedbanego znaku. - Firma, która " codziennie kontroluje stan oznakowania pionowego w różnych obszarach naszego miasta", usunęła felerny znak drogowy A-7 i zastąpiła go nowym, poprawnym. Jeśli odpowiedzialna służba nie wypełnia właściwie swoich obowiązków, kierowca nie odpowiada za popełnione wykroczenia - Panie Rzeczniku! - pisze w mailu do redakcji, Czytelnik ■ XXVIII. Zimowisko szczepu "70 historii". Nasza historia zatacza koło. Pierwsze zimowisko drużyn z III Szczepu Harcerskiego "Słowianie" ZHR im. Zawiszy Czarnego odbyło się w Korbielowie, koło Żywca. Ostatnie (jak na razie), trwające od 01.02 do 07.02.2016 również tam. Wtedy była głęboka zima, teraz zima w kalendarzu, a wiosna w terenie (choć nie do końca, o czym za chwilę). Harcerki i harcerze podczas wyjazdu poznawali historię Korbielowa, szukając przy okazji śladów obecności harcerzy z przeszłości. ■ Mieszkaniec: Panie prezydencie! My mieszkańcy, zabieramy Panu prawo pierwszeństwa wjazdu na promy! Jeden z mieszkańców, postanowił rozliczyć jak twierdzi, nieudolne pod względem budowy stałej przeprawy, rządy obecnego prezydenta miasta. Jak sądzi nasz Czytelnik, prezydent miasta jest dla mieszkańców, a nie odwrotnie. - Pan Janusz Żmurkiewicz nie odczuwa problemu, bo jak nieraz widziałem, wjeżdża służbowym autem na prom bez kolejki, jako samochód uprzywilejowany! A my przeciętni mieszkańcy, musimy stać w kolejkach podczas upałów, mrozów i czekać na przeprawę nawet po kilka godzin! Czas z tym skończyć! - informuje nasz Czytelnik ■ Jako jedyny komunista ma swoją ulicę. Młodzi mieszkańcy ulicy Markiewicza prawdopodobnie nie wiedzą, kim był patron ich ulicy. Starsi może już zapomnieli? Dotarliśmy do archiwalnego zdjęcia, na których można jeszcze odnaleźć przewodniczącego Rady Narodowej w Świnoujściu ■ Widok jak na filmie katastroficznym. Najpierw mieszkańcy usłyszeli niesamowity świst. Później zobaczyli pionowy ogień sięgający prawie 20 metrów. Wielu nachodziły wtedy myśli... o końcu świata ■ W niedzielę o godzinie 11.00 w Kawiarni Sonata rozpocznie się turniej scrabble z okazji 4 rocznicy powstania klubu Sonata Scrabble. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry i do kibicowania ■ Najpierw słychać było przedziwny świst. Później pojawił się ogień. Dzwoniący do nas mieszkańcy mówili o pionowym płomieniu ognia sięgającym około 20 metrów. Około godz. 19 ktoś wezwał strażaków… Wyjechali do interwencji. Szukali pożaru od ronda Róży Wiatrów do ulicy Jachtowej. Nie było jednak czego gasić. Pionowy płomień unosił się bowiem nad gazoportem ■ Czytelniczka: Znaki w Świnoujściu nie dość że są brudne, to stwarzają zagrożenie! Znaki drogowe, to nieodłączny element bezpieczeństwa na drodze, oczywiście jeżeli są widoczne, a sama ich konstrukcja, nie stwarza niebezpieczeństwa dla użytkowników dróg. Jedna z naszych Czytelniczek, przysłała nam zdjęcie znaku przy ulicy 11 Listopada, A-7 - ustąp pierwszeństwa przejazdu, który jak twierdzi, nie dość że jest brudny, to może stwarzać zagrożenie dla kierowców oraz pasażerów ■ Czytelnik: Po waszej interwencji posprzątano baraki. Niedawno przedstawiliśmy problem jednego z naszych Czytelników, który miał dosyć patrzenia na walające się śmieci na terenie baraków przy ulicy Steyera. Dzisiaj otrzymaliśmy informacje od Czytelnika, że po naszej interwencji, baraki zostały posprzątane ■ Eliza Kuczyńska: Sporty walki to moja pasja. Zobacz wschodzącą gwiazdę MMA ze Świnoujścia ■ Aż 562 mieszkańców naszego miasta nie płaci alimentów na dzieci. Zaskakujące, ale wśród nich jest także kilka… kobiet. Czyżby zapomniały, że to ich potomstwo? ■ Przez przypadek pocięła koleżankę i uciekła... ■ Czytelnik pyta o wyjazd do Warszawy. Podobno pani Barbara Michalska pojechała do ministerstwa rozmawiać o tunelu i nie znaleziono dla niej czasu - pisze jeden z naszych Czytelników. – Ponoć minęła się z ministrem na korytarzu… To już po tunelu ■ Warto zobaczyć. Walentynki na placu Wolności i w Corso. W najbliższą niedzielę 14 lutego 2016 r., w popularne święto zakochanych „Walentynki”, O!środek Działań Teatralnych zaprasza wszystkich na specjalny happening dla zakochanych. Początek o godzinie 13.00 na placu Wolności. ■ Przebudowa ulicy Monte Cassino ruszyła pełną parą. Tym razem przebudowa ulicy Monte Cassino obejmuje odcinek od skrzyżowania z ulicą Piastowską do Bohaterów Września. Wykonawcą jest Zakład Robót Inżynieryjno – Budowlanych Andrzej Dykowski ze Szczecina. Prace mają zakończyć się w maju ■ Administrator plaży dziękuje naszym spostrzegawczym Czytelnikom. Nie wiemy, czy jest pod napięciem i nikomu postronnemu nie życzymy, żeby się o tym przekonał – napisali o zauważonym na plaży kablu elektrycznym nasi Czytelnicy ■ Czy grozi nam epidemia świńskiej grypy? Miasto zapewnia, że jest przygotowane na taką ewentualność ■