POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.09.2010, 09:18:28] • Świnoujście

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

Często pozostają na naszej skórze do końca życia, zazwyczaj stwarzane aby uwiecznić, w ten odmienny sposób, ważną dla nas chwilę. Kasandra ze Studia 777 uchyliła nam rąbka tajemnicy o swoim studio tatuażu.

Tatuaże wykonywane są poprzez wprowadzenie pod skórę kolorowych pigmentów. Wykonanie takiego dzieła trwa od 30 minut, do niekiedy kilku dni. Zdarzają się również zapaleńcy, którzy kolorowe malunki na swoim ciele rozbudowują nawet przez kilka lat.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Najczęstszymi klientami w naszym zakładzie są ludzie powyżej 25 roku życia, aczkolwiek kilka razy wykonywałam tatuaż starszym osobom.Ostatnio na przykład przyszedł do mnie 60-latek który poprosił o wydzierganie daty urodzin jego żony – mówi Kasandra.

Podczas wizyty w studio, natrafiliśmy akurat na klientkę, która chciała rozbudować swój tatuaż na stopie, o kilka liczb składających się na ważną dla niej datę.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Decydując się na tatuaż musimy pamiętać, że zostanie on na całe życie. Oczywiście, są metody pozbycia się go, jednak pozostają po tym blizny – tłumaczy.

Jak mówi Kasandra – ludzie zazwyczaj proszą o wykonanie tatuażu z jakiegoś konkretnego szablonu. Bywają także ci, którzy oddają swoje ciało prosząc o kolorowy malunek, wtedy też wykonywany jest tzw. freehand, czyli rysowanie z wyobraźni bezpośrednio na skórze.

Efekty tego typu sztuki są niesamowite. Tak więc uważajmy – apetyt rośnie z każdym jednym tatuażem!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 124, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 124

Gość • Czwartek [27.03.2014, 00:31:09] • [IP: 88.156.235.***]

umawia sie i zapomina :/

Gość • Środa [16.05.2012, 20:34:28] • [IP: 95.129.225.***]

coraz wiecej ludzi narzeka, POTRZEBA JEJ NA GLOWE KUBEŁ ZIMNEJ WODY...PRZEGINA Z CENAMI I GWIAZDORZY a tak naprawde nie jest jakas mega wypas;/;/;/...obudzi sie jak bedzie za pozno, bo znajdzie sie konkurencja...to juz nie ta sama ONA

AŚKA RÓŻOWA :) • Czwartek [09.12.2010, 15:15:31] • [IP: 83.21.210.***]

Kasandra ma talent!! nosze na sobie jej dzieło które szkicowała na mojej skórze długopisem, rysowała z głowy!! jestem bardzo zadowolona a latem nie ma osoby która by nie podziwiala tego co mam na sobie, oprucz tej dzirki o ktorej pisze mam jeszcze 3 tatoo , które również robiła Kasia i sa fantastyczne... co tu duzo pisac, z takim talentem trzeba sie juz urodzic tak jak ona, pozdrawiam Cię serdecznie KASANDRO

Gość • Sobota [04.12.2010, 10:30:45] • [IP: 95.129.228.***]

CZacha dymi Kot Poleca

maggs • Wtorek [28.09.2010, 16:31:13] • [IP: 88.156.233.***]

ja w sumie robilam tatuaz kilka lat temu u szafrana i nie narzekam, wyszedl taki, jaki chcialam i jakosciowo trzyma sie swietnie. co do 777 to bylam tam wczesniej, gdy jeszcze mialam zawahania jesli chodzi o studio w ktorym zrobie tatuaz, ale p.kasandra byla wtedy chyba mocno zajeta lub zdenerwowana, bo byla malo sympatyczna i poczulam sie jakbym jej przeszkadzala. tak czy siak widzialam juz niejeden tatuaz wykonany przez nia i nie moge powiedziec, zeby byly one kiepskie ;) uwazam ze zarowno 777 jak i yakuza to dobre studia, a ludzie to tylko ludzie i maja prawo robic co chcą. od nas samych zalezy komu powierzymy swoje cialo, nikt nas do tego nie zmusza, alec wybieramy to co nam odpowiada i po co robic antyreklame innym. kazdy ma prawo podjac sam decyzje i samemu wyrobic sobie opinie, a nie na podstawie tego co 'ktos kiedys mu powiedzial'. pozdrawiam i p.kasandre i p.szafrana ;)

Gość • Sobota [25.09.2010, 19:29:55] • [IP: 83.21.18.***]

witam ja tez u niej robiłam i jest naprawde dobra a teraz czas troche dodać, , , więc do zobaczenia

Gość • Piątek [24.09.2010, 08:35:37] • [IP: 217.97.199.**]

Mam już wytatuowane prawie całą klatę, chciałem pójść do Kasandry ale robi dziarę na parę sesji. Co do szafrana ma ciągle zamglone oczka albo go nie ma, jak już jest to wieczorem i zawsze jest biba, więc zapiszę się do gonza. Warto poczekać.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 20:25:56] • [IP: 178.56.97.***]

Tatuaz jest indywidualna sprawa kazdego. Ja osobiscie potrzebowalam 10 lat, aby do tej decyzji dorosnac. Zrobilam, jest sliczny i kazdego dnia przypomina mi o tym co dla mnie wazne. Nie wiem kto jest dobry na wyspie, a kto nie, bo robilam tatuaz w innym miescie jednak uwazam, ze nikogo nie powinno interesowac czy ktos ma tatuaz czy nie. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow :)

marco • Czwartek [23.09.2010, 19:03:36] • [IP: 178.73.49.**]

Wiadomo kazdemu co się komu podoba. Ale dla mnie tatuaż raczej szpeci a nie ozdabia.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 18:43:12] • [IP: 90.237.120.***]

83.14.49 z 10:13 moze lubi wilki

Gość • Czwartek [23.09.2010, 17:21:09] • [IP: 80.245.180.***]

A ja tam mam juz termin i będe sie dziarać:) 1 maly tatuaż nicemu nie zaszkodzi:)

Gość • Czwartek [23.09.2010, 14:08:17] • [IP: 80.54.123.***]

"ludzie jak brudnopisy"- celne określenie!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 13:08:39] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33] • [IP: 89.77.83.***] bardzo dobry komentarz.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33:36] • [IP: 89.77.83.***]

Noszę już od kilkunastu lat dwie dziarki od Gonza. Duże ładne, orginalne tatuaże. Niestety kiedy widzę teraz to całe obdziarane penerstwo to żałuję, że sam kiedyś zrobiłem. Te wieśniackie małolaty które wyglądają jak brudnopisy i u szmulek syf tribale nad pośladkami. Szkoda gada - wioska.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:31:58] • [IP: 88.156.233.***]

Alez oczywiscie ! Jako trup trzeba wygladac idealnie. Ja p... co za bzdury :)

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:46:32] • [IP: 80.54.123.***]

Moja uwaga dotyczyła wpisu z 22IX, z g.23:46, że moda minie, bazgroły na skórze zostaną. Nawet jako trupy powinniśmy dobrze wyglądać, dla przyszłych pokoleń.

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:43:22] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis z godz.23:46 - najlepszy! Wszystko zawiera, całą prawdę. Trumna się przewróci w grobie, gdy wrzucą w nią fioletowego, w desenie, trupka.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:23:11] • [IP: 80.245.190.***]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38] • [IP: 80.245.185.*] dokladnie tak ja mowisz.. ! mi tez nie minelo a nawet wrecz przeciwnie, mam ochote zrobic nastepny!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:21:10] • [IP: 92.42.116.**]

Robiłem u tej Pani tatuaż w zeszłym roku - wyszło super i jestem bardzo zadowolony, na koniec tego roku znowu odwiedzę to studio - sterylność, czystość, miła obsługa i dzieła sztuki które tam powstają - polecam wszystkim!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:44:31] • [IP: 95.129.225.**]

Tatuaży nie lubię, w Niemczech to jest dopiero wysyp. Ludzie na plaży wyglądają jak pisanki. Ale jak ktoś lubi... Natomiast ta Pani bardzo fajna! Pozdrawiam i miłego dnia!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:43:49] • [IP: 178.73.49.**]

Nie lubię tatuaży, kojarzą mi się albo z marginesem społecznym, albo z brakiem rozsądku. osoba wytatuowana w starszym wieku wygląda jak karykatura człowieka. Ale to moje zdanie.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:31:01] • [IP: 89.77.83.***]

tribale są gejowskie

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:20:12] • [IP: 217.97.193.***]

rewelacyjna kobieta z Kasandry, robiłam u niej tatuaż jakiś rok temu, jest naprawdę profeską w swojej dziedzinie ! Mocno polecam wybór 777 jeśli kogoś najdzie ochota na piękny malunek na ciele. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:13:37] • [IP: 83.14.49.***]

Zastanawiam się jakie procesy myslowe zachodzą w mózgu człowieka, który idzie do takiego przybytku i tatuuje sobie np. łeb wilka na ramieniu? Że niby co? Jest groźny jak wilk? Gryzie? Żal.eu

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38:47] • [IP: 95.129.226.**]

Pełna profeska!! 100% sterylności i dokładności. Polecam:)

Oglądasz 1-25 z 124
■ Świnoujscy policjanci najpierw ustalili, a następnie zatrzymali dilera narkotykowego. W chwili zatrzymania 24-letni mężczyzna posiadał marihuanę, z której można było uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych narkotyku. ■ Już w najbliższy weekend Andrzejki. Jedne z najpopularniejszych i najhuczniej obchodzonych imienin w naszym kraju, to tradycyjnie czas wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego, którzy w tym czasie prowadzą wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących. ■ Uwaga! W grudniu pchle targi odbędą się na Placu Wolności. ■ Czy Janusz Żmurkiewicz porzuci prezydencki fotel i powalczy o funkcję senatora? Na razie prezydencki rzecznik zapewnia, że Żmurkiewicz nigdzie się nie wybiera. Co o jego ewentualnym starcie w przyszłorocznych wyborach sądzą świnoujścianie? ■ Komisarz Wyborczy w Szczecinie postanowił zwołać pierwszą po wyborach sesję Rady Miasta Świnoujścia. Obrady rozpoczną sie w najblizszy poniedziałek, 1 grudnia o godzinie 12.00 ■ Świnoujski szpital dostanie prezenty od Owsiaka. Dziękujemy! Już niebawem, do najmłodszych pacjentów naszego szpitala dotrze nowy sprzęt medyczny. Dzięki wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Oddział Pediatryczny wzbogaci się o specjalistyczne, ratujące życie urządzenia. ■ Logos na zjeździe UNESCO Międzynarodowy Zjazd Młodzieży kolejny raz odbył się w Berlinie. Tradycją stał się udział młodzieży z Liceum Społecznego Fundacji Logos, którzy jako jedyna ekipa z Polski co roku jest zapraszana do stolicy Niemiec. W tym roku reprezentantami Logosu byli: Ola Szczepaniak i Aleksander Tęcza- uczniowie klasy 1. Liceum Fundacji Logos. ■ Auto żony prezydenta już nie rzuca się w oczy. Jeszcze niedawno Janusz Żmurkiewicz chwalił się w Radiu Szczecin, że jego żona jeździ autem z niezwykłym numerem rejestracji ZSW 00001. Niespodziewanie numer zniknął. Pytany o tę zmianę rzecznik prezydenta informuje, że… naruszamy zapisy ustawy o ochronie danych osobowych. ■ Na drodze do Świnoujścia kierowca ciężarówki zasnął za kierownicą.■ Pierwsi wolontariusze WOŚP już zarejestrowni. Rozpoczęło się rejestrowanie wolontariuszy na 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż po 16.00 w poniedziałek chętni do kolejnego wspólnego grania zaczęli wypełniać salę na parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej. Harcerski sztab WOŚP w Świnoujściu otrzymał w tym roku 200 kart zgłoszeniowych z centrali Orkiestry. Po dzisiejszej akcji pozostało 90. ■ Zapraszam do realnej zmiany świata na lepsze – poprzez dołączenie do projektu SZLACHETNA PACZKA ■ Czytelnik: Moja córka zatruła się nieświeżymi parówkami. Sprzedawczyni w sklepie zapewniała, że są świeże. Nasz Czytelnik i jego żona są jednak innego zdania. Po zjedzeniu parówek kupionych w świnoujskim sklepie POLOmarket ich córka wymiotowała. Rano, gdy zajrzeli do lodówki, zobaczyli parówki… obślizgłe i nieświeże. ■ Większość w radzie miasta pozwala przeforsować nawet najbardziej kontrowersyjną uchwałę. Czy powtórzy się sytuacja z poprzedniej kadencji? Zapytaliśmy, z kim ugrupowanie Janusza Żmurkiewicza będzie teraz zawierać koalicje ■ Widziałem dziada - pisze nasz Czytelnik. - Dlaczego nikt się nim dotąd nie zajął? Nie mówię, by go odstrzelić, ale tego borsuka trzeba po prostu złapać i wywieźć do lasu. ■