Sonda
Czy na Warszowie powinien powstać komisariat?
- tak, to jedyne sensowne rozwiązanie, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie
- tak, ale jeśli to niemożliwe, to konieczne są częstsze patrole policji
- nie, jest bezpiecznie
- trudno powiedzieć
POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.09.2010, 09:18:28] • Świnoujście

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

Często pozostają na naszej skórze do końca życia, zazwyczaj stwarzane aby uwiecznić, w ten odmienny sposób, ważną dla nas chwilę. Kasandra ze Studia 777 uchyliła nam rąbka tajemnicy o swoim studio tatuażu.

Tatuaże wykonywane są poprzez wprowadzenie pod skórę kolorowych pigmentów. Wykonanie takiego dzieła trwa od 30 minut, do niekiedy kilku dni. Zdarzają się również zapaleńcy, którzy kolorowe malunki na swoim ciele rozbudowują nawet przez kilka lat.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Najczęstszymi klientami w naszym zakładzie są ludzie powyżej 25 roku życia, aczkolwiek kilka razy wykonywałam tatuaż starszym osobom.Ostatnio na przykład przyszedł do mnie 60-latek który poprosił o wydzierganie daty urodzin jego żony – mówi Kasandra.

Podczas wizyty w studio, natrafiliśmy akurat na klientkę, która chciała rozbudować swój tatuaż na stopie, o kilka liczb składających się na ważną dla niej datę.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Decydując się na tatuaż musimy pamiętać, że zostanie on na całe życie. Oczywiście, są metody pozbycia się go, jednak pozostają po tym blizny – tłumaczy.

Jak mówi Kasandra – ludzie zazwyczaj proszą o wykonanie tatuażu z jakiegoś konkretnego szablonu. Bywają także ci, którzy oddają swoje ciało prosząc o kolorowy malunek, wtedy też wykonywany jest tzw. freehand, czyli rysowanie z wyobraźni bezpośrednio na skórze.

Efekty tego typu sztuki są niesamowite. Tak więc uważajmy – apetyt rośnie z każdym jednym tatuażem!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 124, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 124

Gość • Czwartek [27.03.2014, 00:31:09] • [IP: 88.156.235.***]

umawia sie i zapomina :/

Gość • Środa [16.05.2012, 20:34:28] • [IP: 95.129.225.***]

coraz wiecej ludzi narzeka, POTRZEBA JEJ NA GLOWE KUBEŁ ZIMNEJ WODY...PRZEGINA Z CENAMI I GWIAZDORZY a tak naprawde nie jest jakas mega wypas;/;/;/...obudzi sie jak bedzie za pozno, bo znajdzie sie konkurencja...to juz nie ta sama ONA

AŚKA RÓŻOWA :) • Czwartek [09.12.2010, 15:15:31] • [IP: 83.21.210.***]

Kasandra ma talent!! nosze na sobie jej dzieło które szkicowała na mojej skórze długopisem, rysowała z głowy!! jestem bardzo zadowolona a latem nie ma osoby która by nie podziwiala tego co mam na sobie, oprucz tej dzirki o ktorej pisze mam jeszcze 3 tatoo , które również robiła Kasia i sa fantastyczne... co tu duzo pisac, z takim talentem trzeba sie juz urodzic tak jak ona, pozdrawiam Cię serdecznie KASANDRO

Gość • Sobota [04.12.2010, 10:30:45] • [IP: 95.129.228.***]

CZacha dymi Kot Poleca

maggs • Wtorek [28.09.2010, 16:31:13] • [IP: 88.156.233.***]

ja w sumie robilam tatuaz kilka lat temu u szafrana i nie narzekam, wyszedl taki, jaki chcialam i jakosciowo trzyma sie swietnie. co do 777 to bylam tam wczesniej, gdy jeszcze mialam zawahania jesli chodzi o studio w ktorym zrobie tatuaz, ale p.kasandra byla wtedy chyba mocno zajeta lub zdenerwowana, bo byla malo sympatyczna i poczulam sie jakbym jej przeszkadzala. tak czy siak widzialam juz niejeden tatuaz wykonany przez nia i nie moge powiedziec, zeby byly one kiepskie ;) uwazam ze zarowno 777 jak i yakuza to dobre studia, a ludzie to tylko ludzie i maja prawo robic co chcą. od nas samych zalezy komu powierzymy swoje cialo, nikt nas do tego nie zmusza, alec wybieramy to co nam odpowiada i po co robic antyreklame innym. kazdy ma prawo podjac sam decyzje i samemu wyrobic sobie opinie, a nie na podstawie tego co 'ktos kiedys mu powiedzial'. pozdrawiam i p.kasandre i p.szafrana ;)

Gość • Sobota [25.09.2010, 19:29:55] • [IP: 83.21.18.***]

witam ja tez u niej robiłam i jest naprawde dobra a teraz czas troche dodać, , , więc do zobaczenia

Gość • Piątek [24.09.2010, 08:35:37] • [IP: 217.97.199.**]

Mam już wytatuowane prawie całą klatę, chciałem pójść do Kasandry ale robi dziarę na parę sesji. Co do szafrana ma ciągle zamglone oczka albo go nie ma, jak już jest to wieczorem i zawsze jest biba, więc zapiszę się do gonza. Warto poczekać.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 20:25:56] • [IP: 178.56.97.***]

Tatuaz jest indywidualna sprawa kazdego. Ja osobiscie potrzebowalam 10 lat, aby do tej decyzji dorosnac. Zrobilam, jest sliczny i kazdego dnia przypomina mi o tym co dla mnie wazne. Nie wiem kto jest dobry na wyspie, a kto nie, bo robilam tatuaz w innym miescie jednak uwazam, ze nikogo nie powinno interesowac czy ktos ma tatuaz czy nie. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow :)

marco • Czwartek [23.09.2010, 19:03:36] • [IP: 178.73.49.**]

Wiadomo kazdemu co się komu podoba. Ale dla mnie tatuaż raczej szpeci a nie ozdabia.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 18:43:12] • [IP: 90.237.120.***]

83.14.49 z 10:13 moze lubi wilki

Gość • Czwartek [23.09.2010, 17:21:09] • [IP: 80.245.180.***]

A ja tam mam juz termin i będe sie dziarać:) 1 maly tatuaż nicemu nie zaszkodzi:)

Gość • Czwartek [23.09.2010, 14:08:17] • [IP: 80.54.123.***]

"ludzie jak brudnopisy"- celne określenie!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 13:08:39] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33] • [IP: 89.77.83.***] bardzo dobry komentarz.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33:36] • [IP: 89.77.83.***]

Noszę już od kilkunastu lat dwie dziarki od Gonza. Duże ładne, orginalne tatuaże. Niestety kiedy widzę teraz to całe obdziarane penerstwo to żałuję, że sam kiedyś zrobiłem. Te wieśniackie małolaty które wyglądają jak brudnopisy i u szmulek syf tribale nad pośladkami. Szkoda gada - wioska.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:31:58] • [IP: 88.156.233.***]

Alez oczywiscie ! Jako trup trzeba wygladac idealnie. Ja p... co za bzdury :)

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:46:32] • [IP: 80.54.123.***]

Moja uwaga dotyczyła wpisu z 22IX, z g.23:46, że moda minie, bazgroły na skórze zostaną. Nawet jako trupy powinniśmy dobrze wyglądać, dla przyszłych pokoleń.

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:43:22] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis z godz.23:46 - najlepszy! Wszystko zawiera, całą prawdę. Trumna się przewróci w grobie, gdy wrzucą w nią fioletowego, w desenie, trupka.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:23:11] • [IP: 80.245.190.***]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38] • [IP: 80.245.185.*] dokladnie tak ja mowisz.. ! mi tez nie minelo a nawet wrecz przeciwnie, mam ochote zrobic nastepny!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:21:10] • [IP: 92.42.116.**]

Robiłem u tej Pani tatuaż w zeszłym roku - wyszło super i jestem bardzo zadowolony, na koniec tego roku znowu odwiedzę to studio - sterylność, czystość, miła obsługa i dzieła sztuki które tam powstają - polecam wszystkim!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:44:31] • [IP: 95.129.225.**]

Tatuaży nie lubię, w Niemczech to jest dopiero wysyp. Ludzie na plaży wyglądają jak pisanki. Ale jak ktoś lubi... Natomiast ta Pani bardzo fajna! Pozdrawiam i miłego dnia!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:43:49] • [IP: 178.73.49.**]

Nie lubię tatuaży, kojarzą mi się albo z marginesem społecznym, albo z brakiem rozsądku. osoba wytatuowana w starszym wieku wygląda jak karykatura człowieka. Ale to moje zdanie.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:31:01] • [IP: 89.77.83.***]

tribale są gejowskie

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:20:12] • [IP: 217.97.193.***]

rewelacyjna kobieta z Kasandry, robiłam u niej tatuaż jakiś rok temu, jest naprawdę profeską w swojej dziedzinie ! Mocno polecam wybór 777 jeśli kogoś najdzie ochota na piękny malunek na ciele. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:13:37] • [IP: 83.14.49.***]

Zastanawiam się jakie procesy myslowe zachodzą w mózgu człowieka, który idzie do takiego przybytku i tatuuje sobie np. łeb wilka na ramieniu? Że niby co? Jest groźny jak wilk? Gryzie? Żal.eu

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38:47] • [IP: 95.129.226.**]

Pełna profeska!! 100% sterylności i dokładności. Polecam:)

Oglądasz 1-25 z 124
■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■
■ W Przytorze pojawiły się już pierwsze chmary komarów. Niepokojące wieści dochodzą do nas także z Lubina pod Międzyzdrojami. Dostajemy już pierwsze zdjęcia, które wróżą, że będzie problem. Zrobiło się ciepło i już się pojawiły. I to tak dużo, że jest po prostu czarno. Całe szczęście, że nie kąsają – napisał nasz Czytelnik z Lubina. - Ale nie jest to przyjemne. Podczas przemieszczania się wchodzą do nosa, ust. Jest problem z oddychaniem. Trzeba się odganiać czym się da, nawet gołymi rękoma. Osiadają na samochodach, budynkach ■ Komunikacja wyjaśnia Czytelniczce: Podmuch od autobusu stwarza złudzenie dużej prędkości ■ Czytelnik: Ukradli mi nowy rower z Matejki! Zgłosił się do nas jeden z Czytelników, który został także ofiara coraz bardziej bezwzględnych, złodziei rowerów! - Witam, jestem mieszkańcem Naszego pięknego Świnoujścia :) Wczoraj, około godziny 14.00-22.00 skradziono rower marki Romet z ulicy Matejki, a dokładnie z pod sklepu Stokrotka obok STSG :). Był zapięty przy stojaku. Wiem że samymi rękoma nie da rady odczepić zapięcia... - pisze w mailu Czytelnik. ■ Rozgrywki w Szczecinie i Świnoujściu, nawet kilkanaście komentowanych dla widzów wyścigów dziennie, udział czołowych zawodników i sportowe emocje. Z pewnością wiosna i lato upłynie pod znakiem Polish Match Tour oraz Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. Najbliższe sportowe rozgrywki już 30 kwietnia 2016 r. w Szczecinie. Pomorze Zachodnie jest partnerem regat. ■ Starszy mężczyzna zasłabł jadąc rowerem i uderzył o chodnik. Pomocy udzielili mu dopiero przejeżdżający strażacy. Dlaczego często wolimy odwrócić głowę, niż zareagować i być może uratować komuś życie? Takie pytanie można zadać sobie, patrząc na sytuację która miała miejsce w piątek, po godzinie 14.00 przy ulicy Grunwaldzkiej. Starszy mężczyzna wracając prawdopodobnie z działki rowerem, nagle zasłabł i przewrócił się. Nieprzytomny rowerzysta mógł leżeć na chodniku nawet kilkanaście minut! Zareagowali dopiero wracający do bazy strażacy, którzy być może, uratowali mu życie. ■ Majówkę w Scenie czas zacząć! Już dzisiaj dobrym humorem zarazi nas zespół „Chorzy”■ Woda wyrzuciła ciało psa na plażę... Czyżby ktoś się go pozbył w bestialski sposób? Makabrycznego odkrycia dokonał jeden z naszych Czytelników, który wybrał się w piątkowy poranek na spacer po plaży. Idąc brzegiem plaży, zauważył że fale wyrzuciły coś dziwnego na piasek. Jak się okazało, było to ciało psa. Czyżby sezon na pozbywanie się niechcianych zwierząt, zebrał pierwsze żniwa? ■ Nocny pożar przy Lutyckiej! Ogień pojawił się w budynku starej elektrowni! ■ W najbliższą niedzielę tj. 1 maja o godz. 16.00. na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbędzie się mecz : MKS FLOTA Świnoujście - UKS Prawobrzeże. Serdecznie zapraszamy ■ Dyrektorzy, pedagodzy i nauczyciele ze szkół w Świnoujściu, przeszli szkolenie na wypadek ataku terrorystycznego! w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Świnoujściu odbyło się szkolenie antyterrorystyczne dla dyrektorów, pedagogów i nauczycieli placówek oświatowych prowadzone przez policyjnych specjalistów. Tematem były zasady postępowania na wypadek wtargnięcia napastnika na teren placówki. W szkoleniu uczestniczyło kilkudziesięciu przedstawicieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu miasta. ■ 57- latek o mało nie zginął przez własną nieuwagę! Zasnął z zapalonym papierosem? ■ Wojewoda zachodniopomorski wydał zgodę na użytkowanie terminalu LNG w Świnoujściu. To umożliwia komercyjne wykorzystanie inwestycji i ma uniezależnić Polskę od dostaw gazu z Rosji Na majówkę dodatkowe promy. Sprawdź jak będą kursowały!. Już od piątku 29 kwietnia do wtorku 3 maja 2016 r. włącznie, w razie wystąpienia dużych kolejek, obie przeprawy promowe w Świnoujściu będą obsługiwały dodatkowe jednostki ■ Został tylko miesiąc do otwarcia STOP SHOPU. Na wielkim otwarciu wystąpi idol nastolatek- Dawid Kwiatkowski! ■ Intymne zwierzenia Penelopy obnażyły obłudę i materializm – Czyli spektakl uczniów liceum, na rzecz budowy hospicjum w Świnoujściu! Uczniowie Liceum ogólnokształcącego po raz kolejny wykazali się wrażliwością i w szczytnym celu wyszli na scenę. Tym razem spektakl zatytułowany "Penelopiada, czyli intymne zwierzenia Penelopy", miał na celu wspomóc budowę Hospicjum św. Faustyny w Świnoujściu. Spektakl swoją formą bardzo mocno prowokował do pewnego rodzaju zatrzymania się w pędzie życia i refleksji nad tym, kto tak naprawdę ważny jest w naszym życiu. ■ Sprawdź, gdzie od maja złożysz wniosek na 500 + Od maja br. wnioski o świadczenie będzie można składać w siedzibie MOPR przy ul. Dąbrowskiego 4 (budynek przychodni): - parter pokój nr 5, w godzinach od 7:30 do 15:30 (na 2-gie i kolejne dzieci – bez kryterium dochodowego), - I piętro pokój nr 122, w godzinach od 7:30 do 15:30 (na 1-sze i kolejne dzieci). Piątek - 29 kwietnia 2016 r. - to ostatni dzień, kiedy wniosek o świadczenie wychowawcze będzie można złożyć na Warszowie (MDK FILIA NR 2, ul. Sosnowa 18 w godzinach 10:00 – 18:00). Tylko do końca tygodnia pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu będą przyjmowali wnioski w ramach programu „Rodzina 500 +” w siedzibie MOPR w wydłużonym czasie pracy – od 7:30 – 18:00. ■ Ogólnopolski Marsz Wolności – 7 maja 2016 r. Polska jest żywą i demokratyczną częścią Europy. Z inicjatywy obywatelskiej, wzbudzonej sprzeciwem do antydemokratycznych i antyeuropejskich poczynań władz naszego kraju, w sobotę 7 maja 2016 roku w Warszawie organizowany jest Ogólnopolski Marsz Wolności. ■