Sonda
Czy zarząd Floty, dla dobra klubu, powinien podać się do dymisji?
Tak
Nie
Nie mam zdania
POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.09.2010, 09:18:28] • Świnoujście

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

Często pozostają na naszej skórze do końca życia, zazwyczaj stwarzane aby uwiecznić, w ten odmienny sposób, ważną dla nas chwilę. Kasandra ze Studia 777 uchyliła nam rąbka tajemnicy o swoim studio tatuażu.

Tatuaże wykonywane są poprzez wprowadzenie pod skórę kolorowych pigmentów. Wykonanie takiego dzieła trwa od 30 minut, do niekiedy kilku dni. Zdarzają się również zapaleńcy, którzy kolorowe malunki na swoim ciele rozbudowują nawet przez kilka lat.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Najczęstszymi klientami w naszym zakładzie są ludzie powyżej 25 roku życia, aczkolwiek kilka razy wykonywałam tatuaż starszym osobom.Ostatnio na przykład przyszedł do mnie 60-latek który poprosił o wydzierganie daty urodzin jego żony – mówi Kasandra.

Podczas wizyty w studio, natrafiliśmy akurat na klientkę, która chciała rozbudować swój tatuaż na stopie, o kilka liczb składających się na ważną dla niej datę.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Decydując się na tatuaż musimy pamiętać, że zostanie on na całe życie. Oczywiście, są metody pozbycia się go, jednak pozostają po tym blizny – tłumaczy.

Jak mówi Kasandra – ludzie zazwyczaj proszą o wykonanie tatuażu z jakiegoś konkretnego szablonu. Bywają także ci, którzy oddają swoje ciało prosząc o kolorowy malunek, wtedy też wykonywany jest tzw. freehand, czyli rysowanie z wyobraźni bezpośrednio na skórze.

Efekty tego typu sztuki są niesamowite. Tak więc uważajmy – apetyt rośnie z każdym jednym tatuażem!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 124, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 124

Gość • Czwartek [27.03.2014, 00:31:09] • [IP: 88.156.235.***]

umawia sie i zapomina :/

Gość • Środa [16.05.2012, 20:34:28] • [IP: 95.129.225.***]

coraz wiecej ludzi narzeka, POTRZEBA JEJ NA GLOWE KUBEŁ ZIMNEJ WODY...PRZEGINA Z CENAMI I GWIAZDORZY a tak naprawde nie jest jakas mega wypas;/;/;/...obudzi sie jak bedzie za pozno, bo znajdzie sie konkurencja...to juz nie ta sama ONA

AŚKA RÓŻOWA :) • Czwartek [09.12.2010, 15:15:31] • [IP: 83.21.210.***]

Kasandra ma talent!! nosze na sobie jej dzieło które szkicowała na mojej skórze długopisem, rysowała z głowy!! jestem bardzo zadowolona a latem nie ma osoby która by nie podziwiala tego co mam na sobie, oprucz tej dzirki o ktorej pisze mam jeszcze 3 tatoo , które również robiła Kasia i sa fantastyczne... co tu duzo pisac, z takim talentem trzeba sie juz urodzic tak jak ona, pozdrawiam Cię serdecznie KASANDRO

Gość • Sobota [04.12.2010, 10:30:45] • [IP: 95.129.228.***]

CZacha dymi Kot Poleca

maggs • Wtorek [28.09.2010, 16:31:13] • [IP: 88.156.233.***]

ja w sumie robilam tatuaz kilka lat temu u szafrana i nie narzekam, wyszedl taki, jaki chcialam i jakosciowo trzyma sie swietnie. co do 777 to bylam tam wczesniej, gdy jeszcze mialam zawahania jesli chodzi o studio w ktorym zrobie tatuaz, ale p.kasandra byla wtedy chyba mocno zajeta lub zdenerwowana, bo byla malo sympatyczna i poczulam sie jakbym jej przeszkadzala. tak czy siak widzialam juz niejeden tatuaz wykonany przez nia i nie moge powiedziec, zeby byly one kiepskie ;) uwazam ze zarowno 777 jak i yakuza to dobre studia, a ludzie to tylko ludzie i maja prawo robic co chcą. od nas samych zalezy komu powierzymy swoje cialo, nikt nas do tego nie zmusza, alec wybieramy to co nam odpowiada i po co robic antyreklame innym. kazdy ma prawo podjac sam decyzje i samemu wyrobic sobie opinie, a nie na podstawie tego co 'ktos kiedys mu powiedzial'. pozdrawiam i p.kasandre i p.szafrana ;)

Gość • Sobota [25.09.2010, 19:29:55] • [IP: 83.21.18.***]

witam ja tez u niej robiłam i jest naprawde dobra a teraz czas troche dodać, , , więc do zobaczenia

Gość • Piątek [24.09.2010, 08:35:37] • [IP: 217.97.199.**]

Mam już wytatuowane prawie całą klatę, chciałem pójść do Kasandry ale robi dziarę na parę sesji. Co do szafrana ma ciągle zamglone oczka albo go nie ma, jak już jest to wieczorem i zawsze jest biba, więc zapiszę się do gonza. Warto poczekać.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 20:25:56] • [IP: 178.56.97.***]

Tatuaz jest indywidualna sprawa kazdego. Ja osobiscie potrzebowalam 10 lat, aby do tej decyzji dorosnac. Zrobilam, jest sliczny i kazdego dnia przypomina mi o tym co dla mnie wazne. Nie wiem kto jest dobry na wyspie, a kto nie, bo robilam tatuaz w innym miescie jednak uwazam, ze nikogo nie powinno interesowac czy ktos ma tatuaz czy nie. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow :)

marco • Czwartek [23.09.2010, 19:03:36] • [IP: 178.73.49.**]

Wiadomo kazdemu co się komu podoba. Ale dla mnie tatuaż raczej szpeci a nie ozdabia.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 18:43:12] • [IP: 90.237.120.***]

83.14.49 z 10:13 moze lubi wilki

Gość • Czwartek [23.09.2010, 17:21:09] • [IP: 80.245.180.***]

A ja tam mam juz termin i będe sie dziarać:) 1 maly tatuaż nicemu nie zaszkodzi:)

Gość • Czwartek [23.09.2010, 14:08:17] • [IP: 80.54.123.***]

"ludzie jak brudnopisy"- celne określenie!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 13:08:39] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33] • [IP: 89.77.83.***] bardzo dobry komentarz.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33:36] • [IP: 89.77.83.***]

Noszę już od kilkunastu lat dwie dziarki od Gonza. Duże ładne, orginalne tatuaże. Niestety kiedy widzę teraz to całe obdziarane penerstwo to żałuję, że sam kiedyś zrobiłem. Te wieśniackie małolaty które wyglądają jak brudnopisy i u szmulek syf tribale nad pośladkami. Szkoda gada - wioska.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:31:58] • [IP: 88.156.233.***]

Alez oczywiscie ! Jako trup trzeba wygladac idealnie. Ja p... co za bzdury :)

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:46:32] • [IP: 80.54.123.***]

Moja uwaga dotyczyła wpisu z 22IX, z g.23:46, że moda minie, bazgroły na skórze zostaną. Nawet jako trupy powinniśmy dobrze wyglądać, dla przyszłych pokoleń.

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:43:22] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis z godz.23:46 - najlepszy! Wszystko zawiera, całą prawdę. Trumna się przewróci w grobie, gdy wrzucą w nią fioletowego, w desenie, trupka.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:23:11] • [IP: 80.245.190.***]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38] • [IP: 80.245.185.*] dokladnie tak ja mowisz.. ! mi tez nie minelo a nawet wrecz przeciwnie, mam ochote zrobic nastepny!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:21:10] • [IP: 92.42.116.**]

Robiłem u tej Pani tatuaż w zeszłym roku - wyszło super i jestem bardzo zadowolony, na koniec tego roku znowu odwiedzę to studio - sterylność, czystość, miła obsługa i dzieła sztuki które tam powstają - polecam wszystkim!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:44:31] • [IP: 95.129.225.**]

Tatuaży nie lubię, w Niemczech to jest dopiero wysyp. Ludzie na plaży wyglądają jak pisanki. Ale jak ktoś lubi... Natomiast ta Pani bardzo fajna! Pozdrawiam i miłego dnia!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:43:49] • [IP: 178.73.49.**]

Nie lubię tatuaży, kojarzą mi się albo z marginesem społecznym, albo z brakiem rozsądku. osoba wytatuowana w starszym wieku wygląda jak karykatura człowieka. Ale to moje zdanie.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:31:01] • [IP: 89.77.83.***]

tribale są gejowskie

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:20:12] • [IP: 217.97.193.***]

rewelacyjna kobieta z Kasandry, robiłam u niej tatuaż jakiś rok temu, jest naprawdę profeską w swojej dziedzinie ! Mocno polecam wybór 777 jeśli kogoś najdzie ochota na piękny malunek na ciele. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:13:37] • [IP: 83.14.49.***]

Zastanawiam się jakie procesy myslowe zachodzą w mózgu człowieka, który idzie do takiego przybytku i tatuuje sobie np. łeb wilka na ramieniu? Że niby co? Jest groźny jak wilk? Gryzie? Żal.eu

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38:47] • [IP: 95.129.226.**]

Pełna profeska!! 100% sterylności i dokładności. Polecam:)

Oglądasz 1-25 z 124
■ Złodzieje ukradli samochód sprzed bloku na osiedlu Zachodnim. ■ Po śmierci 80-latka, do którego nie przyjechała na czas karetka, Narodowy Fundusz Zdrowia postanowił skontrolować świnoujski szpital. Wątpliwości budzi transport chłopca z poranioną nogą, którego nie przyjęto w naszym szpitalu. Ambulans z chłopcem pojechał do Szczecina. Zabrakło karetki dla Niemca. ■ ŚwiRy zapraszają na wycieczkę rowerową już 24 sierpnia. ■ Po długiej dyskusji Rada Miasta przyjęła apel do prezesa rady Ministrów o pilne podjęcie decyzji w sprawie wybudowania tunelu pod Świną. Przeciwko przyjęciu apelu zagłosowali jedynie radna Elżbieta Jabłońska i Wiesław Góreczny z Platformy Obywatelskiej. Ich zdaniem to miasto zbyt mało czyni w sprawie budowy stałego połączenia międzybrzegowego Świny. ■ Przewodniczący Rady Paweł Sujka: "Zniknęły rusztowania ze starych kamienic przy ulicy Hołdu Pruskiego. Co dalej z rewitalizacją tej dzielnicy? ■ Dwie oferty wpłynęły na ogłoszenie o przetargu na remont kolejnego promu typu "Karsibór". MSR "Gryfia" proponuje wykonanie remontu za kwotę 14 milionów 950 tysięcy złotych a Gdańska Stocznia remontowa chce 16 milionów 350 tysięcy. Cena ma być decydującym czynnikiem decyzji komisji przetargowej. ■ Prezydenta Janusz Żmurkiewicz: "jeszcze tydzień, a nawet półtora potrzebują biegli by przedstawić pełny raport w sprawie stanu finansów MKS "Flota" Świnoujście ■ Trwają obrady 57 sesji Rady Miasta ■ Przy ulicy Matejki z kranów leci brudna woda. Jak tu się myć? - pisze w mailu Czytelnik ■ Rozpoczęła się pierwsza akcja w ramach tegorocznego projektu Fama-dzieciom. Projekt jest realizowany przez studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Mimo nie najlepszej pogody pod okiem animatorów Famy bawiły się dziesiątki dzieci. Pierwsze spotkanie odbyło się na plaży przy wejściu obok centrum koordynacyjnego ratowników. ■ Policja ma już prawdopodobnie mężczyznę, który we wtorek wieczorem przed przeprawą promową Karsiński ugodził nożem 49-letniego mężczyznę. Zatrzymany mieszka w Karsiborze.■ Mężczyzna ugodzony nożem w Świnoujściu w pobliżu przeprawy promowej karsibór na wyspie Wolin. Na miejscu jest policja, poszkodowany ma poważne rany brzucha, został przewieziony do szpitala. Na razie policja nie podaje więcej szczegółów zdarzenia. ■ Pan Mateusz czekał aż dziewięć godzin na założenie gipsu w świnoujskim szpitalu ■ Panią Dorotę z Hamburga, która do naszego miasta przyjechała na urlop spotkało nieszczęście. W niedzielę udała się na zakupy na tzw. „niemiecki rynek”. Przechodząc przez ulicę Siemiradzkiego potknęła się o wystający nad chodnikiem krawężnik. Niestety upadek zakończył się dla niej wyjątkowo fatalnie. Na miejsce wezwano pogotowie, które zabrało turystkę do świnoujskiego szpitala. ■ Zgubiono czarne etui Wittchen z kluczami i pendrivem, kontakt: 609 088 275 ■ Czwarte miejsce Renaty Renata Pliś z MKL „Maraton” Świnoujście zajęła IV miejsce w finale XXII Mistrzostw Europy w Zurychu w biegu na 1500m z czasem 4,06,65. Zwyciężyła reprezentantka Holandii Sifan Hassan – 4,04,18 przed Abebą Aregawi ze Szwecji – 4,05,08 i Laurą Weightman z Wielkiej Brytanii- 4,06,42. W sobotę Renata wystąpi również w finale biegu na 5000m. MKL „Maraton” ■