POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.09.2010, 09:18:28] • Świnoujście

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

Często pozostają na naszej skórze do końca życia, zazwyczaj stwarzane aby uwiecznić, w ten odmienny sposób, ważną dla nas chwilę. Kasandra ze Studia 777 uchyliła nam rąbka tajemnicy o swoim studio tatuażu.

Tatuaże wykonywane są poprzez wprowadzenie pod skórę kolorowych pigmentów. Wykonanie takiego dzieła trwa od 30 minut, do niekiedy kilku dni. Zdarzają się również zapaleńcy, którzy kolorowe malunki na swoim ciele rozbudowują nawet przez kilka lat.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Najczęstszymi klientami w naszym zakładzie są ludzie powyżej 25 roku życia, aczkolwiek kilka razy wykonywałam tatuaż starszym osobom.Ostatnio na przykład przyszedł do mnie 60-latek który poprosił o wydzierganie daty urodzin jego żony – mówi Kasandra.

Podczas wizyty w studio, natrafiliśmy akurat na klientkę, która chciała rozbudować swój tatuaż na stopie, o kilka liczb składających się na ważną dla niej datę.

Sztuka tatuażu w studio przy Roosevelta

fot. Sławomir Ryfczyński

- Decydując się na tatuaż musimy pamiętać, że zostanie on na całe życie. Oczywiście, są metody pozbycia się go, jednak pozostają po tym blizny – tłumaczy.

Jak mówi Kasandra – ludzie zazwyczaj proszą o wykonanie tatuażu z jakiegoś konkretnego szablonu. Bywają także ci, którzy oddają swoje ciało prosząc o kolorowy malunek, wtedy też wykonywany jest tzw. freehand, czyli rysowanie z wyobraźni bezpośrednio na skórze.

Efekty tego typu sztuki są niesamowite. Tak więc uważajmy – apetyt rośnie z każdym jednym tatuażem!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 124, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 124

Gość • Czwartek [27.03.2014, 00:31:09] • [IP: 88.156.235.***]

umawia sie i zapomina :/

Gość • Środa [16.05.2012, 20:34:28] • [IP: 95.129.225.***]

coraz wiecej ludzi narzeka, POTRZEBA JEJ NA GLOWE KUBEŁ ZIMNEJ WODY...PRZEGINA Z CENAMI I GWIAZDORZY a tak naprawde nie jest jakas mega wypas;/;/;/...obudzi sie jak bedzie za pozno, bo znajdzie sie konkurencja...to juz nie ta sama ONA

AŚKA RÓŻOWA :) • Czwartek [09.12.2010, 15:15:31] • [IP: 83.21.210.***]

Kasandra ma talent!! nosze na sobie jej dzieło które szkicowała na mojej skórze długopisem, rysowała z głowy!! jestem bardzo zadowolona a latem nie ma osoby która by nie podziwiala tego co mam na sobie, oprucz tej dzirki o ktorej pisze mam jeszcze 3 tatoo , które również robiła Kasia i sa fantastyczne... co tu duzo pisac, z takim talentem trzeba sie juz urodzic tak jak ona, pozdrawiam Cię serdecznie KASANDRO

Gość • Sobota [04.12.2010, 10:30:45] • [IP: 95.129.228.***]

CZacha dymi Kot Poleca

maggs • Wtorek [28.09.2010, 16:31:13] • [IP: 88.156.233.***]

ja w sumie robilam tatuaz kilka lat temu u szafrana i nie narzekam, wyszedl taki, jaki chcialam i jakosciowo trzyma sie swietnie. co do 777 to bylam tam wczesniej, gdy jeszcze mialam zawahania jesli chodzi o studio w ktorym zrobie tatuaz, ale p.kasandra byla wtedy chyba mocno zajeta lub zdenerwowana, bo byla malo sympatyczna i poczulam sie jakbym jej przeszkadzala. tak czy siak widzialam juz niejeden tatuaz wykonany przez nia i nie moge powiedziec, zeby byly one kiepskie ;) uwazam ze zarowno 777 jak i yakuza to dobre studia, a ludzie to tylko ludzie i maja prawo robic co chcą. od nas samych zalezy komu powierzymy swoje cialo, nikt nas do tego nie zmusza, alec wybieramy to co nam odpowiada i po co robic antyreklame innym. kazdy ma prawo podjac sam decyzje i samemu wyrobic sobie opinie, a nie na podstawie tego co 'ktos kiedys mu powiedzial'. pozdrawiam i p.kasandre i p.szafrana ;)

Gość • Sobota [25.09.2010, 19:29:55] • [IP: 83.21.18.***]

witam ja tez u niej robiłam i jest naprawde dobra a teraz czas troche dodać, , , więc do zobaczenia

Gość • Piątek [24.09.2010, 08:35:37] • [IP: 217.97.199.**]

Mam już wytatuowane prawie całą klatę, chciałem pójść do Kasandry ale robi dziarę na parę sesji. Co do szafrana ma ciągle zamglone oczka albo go nie ma, jak już jest to wieczorem i zawsze jest biba, więc zapiszę się do gonza. Warto poczekać.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 20:25:56] • [IP: 178.56.97.***]

Tatuaz jest indywidualna sprawa kazdego. Ja osobiscie potrzebowalam 10 lat, aby do tej decyzji dorosnac. Zrobilam, jest sliczny i kazdego dnia przypomina mi o tym co dla mnie wazne. Nie wiem kto jest dobry na wyspie, a kto nie, bo robilam tatuaz w innym miescie jednak uwazam, ze nikogo nie powinno interesowac czy ktos ma tatuaz czy nie. Pozdrawiam wszystkich zwolennikow :)

marco • Czwartek [23.09.2010, 19:03:36] • [IP: 178.73.49.**]

Wiadomo kazdemu co się komu podoba. Ale dla mnie tatuaż raczej szpeci a nie ozdabia.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 18:43:12] • [IP: 90.237.120.***]

83.14.49 z 10:13 moze lubi wilki

Gość • Czwartek [23.09.2010, 17:21:09] • [IP: 80.245.180.***]

A ja tam mam juz termin i będe sie dziarać:) 1 maly tatuaż nicemu nie zaszkodzi:)

Gość • Czwartek [23.09.2010, 14:08:17] • [IP: 80.54.123.***]

"ludzie jak brudnopisy"- celne określenie!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 13:08:39] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33] • [IP: 89.77.83.***] bardzo dobry komentarz.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:33:36] • [IP: 89.77.83.***]

Noszę już od kilkunastu lat dwie dziarki od Gonza. Duże ładne, orginalne tatuaże. Niestety kiedy widzę teraz to całe obdziarane penerstwo to żałuję, że sam kiedyś zrobiłem. Te wieśniackie małolaty które wyglądają jak brudnopisy i u szmulek syf tribale nad pośladkami. Szkoda gada - wioska.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 12:31:58] • [IP: 88.156.233.***]

Alez oczywiscie ! Jako trup trzeba wygladac idealnie. Ja p... co za bzdury :)

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:46:32] • [IP: 80.54.123.***]

Moja uwaga dotyczyła wpisu z 22IX, z g.23:46, że moda minie, bazgroły na skórze zostaną. Nawet jako trupy powinniśmy dobrze wyglądać, dla przyszłych pokoleń.

wydmiarz • Czwartek [23.09.2010, 11:43:22] • [IP: 80.54.123.***]

Wpis z godz.23:46 - najlepszy! Wszystko zawiera, całą prawdę. Trumna się przewróci w grobie, gdy wrzucą w nią fioletowego, w desenie, trupka.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:23:11] • [IP: 80.245.190.***]

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38] • [IP: 80.245.185.*] dokladnie tak ja mowisz.. ! mi tez nie minelo a nawet wrecz przeciwnie, mam ochote zrobic nastepny!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 11:21:10] • [IP: 92.42.116.**]

Robiłem u tej Pani tatuaż w zeszłym roku - wyszło super i jestem bardzo zadowolony, na koniec tego roku znowu odwiedzę to studio - sterylność, czystość, miła obsługa i dzieła sztuki które tam powstają - polecam wszystkim!!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:44:31] • [IP: 95.129.225.**]

Tatuaży nie lubię, w Niemczech to jest dopiero wysyp. Ludzie na plaży wyglądają jak pisanki. Ale jak ktoś lubi... Natomiast ta Pani bardzo fajna! Pozdrawiam i miłego dnia!

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:43:49] • [IP: 178.73.49.**]

Nie lubię tatuaży, kojarzą mi się albo z marginesem społecznym, albo z brakiem rozsądku. osoba wytatuowana w starszym wieku wygląda jak karykatura człowieka. Ale to moje zdanie.

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:31:01] • [IP: 89.77.83.***]

tribale są gejowskie

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:20:12] • [IP: 217.97.193.***]

rewelacyjna kobieta z Kasandry, robiłam u niej tatuaż jakiś rok temu, jest naprawdę profeską w swojej dziedzinie ! Mocno polecam wybór 777 jeśli kogoś najdzie ochota na piękny malunek na ciele. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [23.09.2010, 10:13:37] • [IP: 83.14.49.***]

Zastanawiam się jakie procesy myslowe zachodzą w mózgu człowieka, który idzie do takiego przybytku i tatuuje sobie np. łeb wilka na ramieniu? Że niby co? Jest groźny jak wilk? Gryzie? Żal.eu

Gość • Czwartek [23.09.2010, 09:38:47] • [IP: 95.129.226.**]

Pełna profeska!! 100% sterylności i dokładności. Polecam:)

Oglądasz 1-25 z 124
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na „Dzień Dziecka z Michałem Juszczakiewiczem”. To okolicznościowe spotkanie odbędzie się w dniu 2 czerwca 2016 r. (czwartek) o godz. 11:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Koło brydżowe Roberek przyjmie dziesięciu brydżystów. Spotkania: w poniedziałki, środy i soboty są bezpłatne. Kontakt pod numerem telefonu: 603-373-617. Zapraszamy ■
■ Świnoujście po 10 latach dobrej passy, nie otrzyma Błękitnej Flagi? Wszystko rozstrzygnie się już 7 czerwca! Czy dobra passa Świnoujścia miałaby się po 10 latach skończyć? Chodzi dokładnie o Błękitną Flagę, którą Świnoujście otrzymywało co roku już od 10 lat! Ziarno niepewności zasiał ogólnopolski portal informacyjny Onet.pl, który w swoim artykule wymienił miejscowości w Zachodniopomorskiem, które mają otrzymać Błękitną Flagę, na liście nie znalazło się jednak Świnoujście.. ■ Platforma Obywatelska zamieniła Fort Anioła w twierdzę dzieci! Zrobić festyn na dzień dziecka wydaje się dziś łatwą sztuką. Wystarczy zamówić pogodę, nagrody w jednym sklepie, słodycze w drugim, zaprosić dzieci… Ale zorganizować Dzień Dziecka z pomysłem, dostarczyć tysiąca okazji do uśmiechu i zapewnić atrakcje, o których trudno na co dzień marzyć; połączyć spotkanie z historią z zabawą i rodzinnym festynem to już prawdziwe wyzwanie. Taką próbę podjęli działacze świnoujskiej Platformy Obywatelskiej. Udało się bo znaleźli wielu przyjaciół, którzy pomogli ten pomysł zrealizować. Festyn z okazji Dnia dziecka na Forcie Anioła zorganizowany przez działaczy świnoujskiej Platformy Obywatelskiej znalazł fantastyczną bazę i kreatywnych gospodarzy-to przede wszystkim dzięki Elżbiecie i Piotrowi Kośmider – dzierżawcom fortu udało się połączyć historią miejsca z radosną zabawą. Ale na ten sukces zapracowało tym razem znacznie więcej osób ■ Mając 2,7 promila, 38-latek włamał się do punktu handlowego i wyniósł towar za 3 tysiące! Tłumaczył, że chciał zrobić prezent żonie! Niedługo łupem cieszył się mężczyzna, który w nocy włamał się do punktu handlowego na targowisku w Świnoujściu, skąd ukradł odzież. 38-latek został zatrzymany przez policjantów, kiedy oddalał się z wypchanym kradzionymi przedmiotami workiem. Uprzednio skazanemu recydywiście grożą surowe konsekwencje karne. ■ Chcesz rozpocząć przygodę z siatkówką? Gimnazjum i Liceum Mistrzostwa Sportowego ogłasza nabór! Gimnazjum i Liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego Świnoujście ogłasza nabór na rok szkolny 2016/17. Zapraszamy do szkoły chłopców z roczników 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 i 2003. ■ Dzień Dziecka na wyspach, czyli co, gdzie i o której…Widowisko Akademia Pana Kleksa, spotkanie z ulubieńcem najmłodszych Michałem Juszczakiewiczem, a może coś na sportowo? Poniżej publikujemy kalendarz imprez, które z okazji Dnia Dziecka odbędą się w naszym mieście. Na wszystkie serdecznie zapraszamy ■ Czy już niedługo widok mieszkańców Świnoujścia z butlami tlenowymi zmierzających do Cesarskich Uzdrowisk na terenie Niemiec, może już nikogo nie dziwić? Postanowiliśmy poruszyć koszmar mieszkańców naszego miasta, czyli opłatę uzdrowiskową kryjącą się pod groźnie brzmiącym słowem "kurtaxe", która za przebywanie na terenie Cesarskich Uzdrowisk, uszczupla nasz portfel o 3 euro za dobę! ■ Deptak przy Bohaterów Września w nowym, wiosennym wydaniu! Piękne kwiaty umilą spacery przechodniom. Wyjątkowo słoneczny maj zachęcił przechodniów do wyjścia. Aby wiosenne spacery były bardziej przyjemne, miasto zadbało o więcej kolorów i przyjemnych zapachów na ulicach. Po posadzeniu kwiatów w Parku Zdrojowym, przyszedł czas na deptak przy ulicy bohaterów Września, gdzie sztuczne ozdoby zostały zastąpione żywymi kwiatami! ■