POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.12.2010, 12:52:15] • Świnoujście

Ukradli harcerzom fantom do nauki pierwszej pomocy. Łup oddali na pogotowie

Ukradli harcerzom fantom do nauki pierwszej pomocy. Łup oddali na pogotowie

fot. Policja

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali trzech mężczyzn za włamanie do pomieszczeń ZHP przy ul. Matejki. Sprawcy nie wiedzieli co kradną. Gdy okazało się, że w zabranej walizce jest fantom do resuscytacji, zanieśli go do pogotowia ratunkowego.

Nieznani sprawcy w ubiegły poniedziałek wyłamali drzwi wejściowe do pomieszczenia, skąd zabrali wartościowsze rzeczy, m. in. fantom do nauki udzielania pierwszej pomocy. Utracone przedmioty wyceniono na kwotę około 3 tysięcy złotych.

- Świnoujscy policjanci w trakcie powadzonych czynności w tej sprawie ustalili sprawców włamania oraz odzyskali utracone przedmioty. Okazało się, że fantom znajdował się w świnoujskim pogotowiu ratunkowym. Sami sprawcy zanieśli go tam gdy zorientowali się co tak naprawdę ukradli. Pozostałe przedmioty mężczyźni próbowali sprzedać - tłumaczy sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu a o ich dalszym losie zdecyduje prokurator. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Anonim • Poniedziałek [13.12.2010, 20:37:04] • [IP: 92.42.114.***]

Has has. .. Ale nie napisali jakim harcerzom ukradli... -, -

Eugenio De La Piestorinio • Czwartek [09.12.2010, 23:35:11] • [IP: 178.238.253.***]

Prawdziwy GIT.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 23:15:05] • [IP: 212.160.162.**]

pewnie go ostro dmuchali i ciekawe co jeszcze miał w ustach...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 23:11:15] • [IP: 217.97.193.**]

Ale harcerze, dali sie okraśc

Gość • Czwartek [09.12.2010, 20:48:42] • [IP: 80.245.185.***]

niech sprawdzom czy fantom niezostal zgwałcony... moze padł ofiarom jakiegos psychopaty

Gość • Czwartek [09.12.2010, 20:34:01] • [IP: 178.238.249.***]

Czego tu gratulować policji.. Piękne zdjęcia portretowe dostali z kamer monitoringu budynku.. Nawet się uśmiechneli! ;) )

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:48:27] • [IP: 79.184.167.***]

szczęście w nieszczesciu

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:21:27] • [IP: 95.129.226.***]

ten fntom nosi ślady gwałtu !!

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:09:58] • [IP: 80.245.182.***]

profesionalni złodzieje xd

Gość • Czwartek [09.12.2010, 18:52:32] • [IP: 92.42.117.***]

nie do resusty...sit...tylko do dmuchania usta usta.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 18:33:15] • [IP: 80.245.178.**]

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:07] • [IP: 95.41.47.**] -" resusystacja" - hahha! :DDD, ale pojechałeś!!:DDD

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:58:10] • [IP: 88.156.233.*]

Kto? co? - resuscytacja Kogo?, czego? - resuscytacji Prawidłowa nazwa brzmi" fantom do resuscytacji"i nie ma co się mądrzyć jak się na tym nie zna

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:07:55] • [IP: 95.41.47.**]

NIE" fantom do resuscytacji" TYLKO :resusystacja !! ale czego można oczekiwac. ... ?? WSTYD !! UCZTA SIĘ dalej...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:50:36] • [IP: 217.97.199.**]

To ostatni złodzieje z odrobiną złodziejskiej przyzwoitości.

Silas • Czwartek [09.12.2010, 15:36:25] • [IP: 93.94.184.**]

o nie. panią krysie ukradli. Ja się pytam gdzie byli rodzice?

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:31:51] • [IP: 83.21.164.***]

po pierwsze to pantom ;D

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:02:02] • [IP: 195.117.222.*]

Dlaczego nie ma żadnej wzmianki o otwarciu Biedronki na prawobrzeżu czytaj(Warszów) przecież to jest wydarzenie niebywałe

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:57:08] • [IP: 87.205.251.***]

co za język - fantom do resuscytacji, to kukła do reanimacji...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:56:37] • [IP: 195.117.222.***]

Kraj jak kraj, ale prawo chore.

LuKaS • Czwartek [09.12.2010, 14:19:32] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:59] • [IP: 93.94.186.***] niestety masz racje. Za kradzież do 10 lat, a za morderstwo dają 15... za pobicia po 3 lata itd. Głupi kraj...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:01:35] • [IP: 80.245.178.**]

Jak to nie wiedzieli co kradną przecież fantom został zgwałcony :)

Gość • Czwartek [09.12.2010, 13:12:30] • [IP: 95.129.224.***]

amatorzy pełną gębą :)

Gość • Czwartek [09.12.2010, 13:03:00] • [IP: 92.42.113.***]

W tej chwili juz kradna co popadnie. Gratki za złapanie złoczyńców.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:59:39] • [IP: 93.94.186.***]

Za kradzież fantoma - 10lat, ale jakby jakieś zwierze skatowali to max 2 m-c w zawiasach... paranoja to nasze prawo...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:55:42] • [IP: 92.42.116.**]

Skoro się zorientowali i oddali to nie o kończ byli tępakami. po prostu ciężko po godzinach pracujący obywatele ;)

Oglądasz 1-25 z 25
■ 48-letni elektryk kombinator został nakryty na kradzieży prądu przy ulicy Modrzejewskiej! Świnoujscy policjanci prowadzący rozpoznanie w zakresie przestępczości gospodarczej ujawnili wczoraj w jednym z mieszkań nielegalne podłączenie do sieci elektrycznej. 48-letni właściciel lokalu odpowie przed sądem za kradzież prądu. Grozi mu kara do 5 lat więzienia, a także obowiązek uiszczenie opłaty za nielegalny pobór, którego wysokość może wynieść od kilkuset do kilku tysięcy złotych ■ Zostawili płonące ognisko przy Karsiborskiej! Musieli interweniować strażacy. Ciepłe dni zachęcają do spędzania wolnego czasu przy ognisku w towarzystwie znajomych. Niestety, wakacje to także czas wzmożonej pracy dla strażaków, którzy wzywani są do gaszenia pozostawionych w lasach ognisk. ■ Strażacy uwolnili mieszkańców ulicy Jaracza od os! Osy które zadomowiły się w budynku przy ulicy Jaracza, krótko cieszyły się swoim nowym domem. Eksmisję w trybie natychmiastowym zapewnili im strażacy, którzy po godzinie 8.00 wezwani zostali do usunięcia gniazda. ■ Leżał na ulicy, mijały go samochody, nikt nie reagował. Pijanemu się nie pomaga? Wiele się mówi o wszechobecnej znieczulicy, która sprawia, że jesteśmy coraz bardziej obojętni na problemy innych. Mijamy, odwracamy głowę, udajemy nieuwagę, by tylko nie reagować. Z przykładem takiego rodzaju znieczulicy zetknął się ostatnio nasz Czytelnik. W czwartek, około godziny 21:00 na ulicy 11 Listopada za Lidlem leżał pijany mężczyzna. Znajdował się na jezdni, po której samochody przejeżdżają niemal bez przerwy. Kierowcy kilku aut ominęli leżącego, nikt nie zatrzymał się, by sprawdzić, co mu się stało. Dopiero nasz Czytelnik, zaniepokojony sytuacją, zatrzymał się i zatarasował drogę. ■ Zielona papuga z czerwoną plamką nad dziobem dnia 27.07 wleciała do mieszkania - właściciela proszę o kontakt 511-739-829 ■