POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.12.2010, 12:52:15] • Świnoujście

Ukradli harcerzom fantom do nauki pierwszej pomocy. Łup oddali na pogotowie

Ukradli harcerzom fantom do nauki pierwszej pomocy. Łup oddali na pogotowie

fot. Policja

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali trzech mężczyzn za włamanie do pomieszczeń ZHP przy ul. Matejki. Sprawcy nie wiedzieli co kradną. Gdy okazało się, że w zabranej walizce jest fantom do resuscytacji, zanieśli go do pogotowia ratunkowego.

Nieznani sprawcy w ubiegły poniedziałek wyłamali drzwi wejściowe do pomieszczenia, skąd zabrali wartościowsze rzeczy, m. in. fantom do nauki udzielania pierwszej pomocy. Utracone przedmioty wyceniono na kwotę około 3 tysięcy złotych.

- Świnoujscy policjanci w trakcie powadzonych czynności w tej sprawie ustalili sprawców włamania oraz odzyskali utracone przedmioty. Okazało się, że fantom znajdował się w świnoujskim pogotowiu ratunkowym. Sami sprawcy zanieśli go tam gdy zorientowali się co tak naprawdę ukradli. Pozostałe przedmioty mężczyźni próbowali sprzedać - tłumaczy sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu a o ich dalszym losie zdecyduje prokurator. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Anonim • Poniedziałek [13.12.2010, 20:37:04] • [IP: 92.42.114.***]

Has has. .. Ale nie napisali jakim harcerzom ukradli... -, -

Eugenio De La Piestorinio • Czwartek [09.12.2010, 23:35:11] • [IP: 178.238.253.***]

Prawdziwy GIT.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 23:15:05] • [IP: 212.160.162.**]

pewnie go ostro dmuchali i ciekawe co jeszcze miał w ustach...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 23:11:15] • [IP: 217.97.193.**]

Ale harcerze, dali sie okraśc

Gość • Czwartek [09.12.2010, 20:48:42] • [IP: 80.245.185.***]

niech sprawdzom czy fantom niezostal zgwałcony... moze padł ofiarom jakiegos psychopaty

Gość • Czwartek [09.12.2010, 20:34:01] • [IP: 178.238.249.***]

Czego tu gratulować policji.. Piękne zdjęcia portretowe dostali z kamer monitoringu budynku.. Nawet się uśmiechneli! ;) )

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:48:27] • [IP: 79.184.167.***]

szczęście w nieszczesciu

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:21:27] • [IP: 95.129.226.***]

ten fntom nosi ślady gwałtu !!

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:09:58] • [IP: 80.245.182.***]

profesionalni złodzieje xd

Gość • Czwartek [09.12.2010, 18:52:32] • [IP: 92.42.117.***]

nie do resusty...sit...tylko do dmuchania usta usta.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 18:33:15] • [IP: 80.245.178.**]

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:07] • [IP: 95.41.47.**] -" resusystacja" - hahha! :DDD, ale pojechałeś!!:DDD

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:58:10] • [IP: 88.156.233.*]

Kto? co? - resuscytacja Kogo?, czego? - resuscytacji Prawidłowa nazwa brzmi" fantom do resuscytacji"i nie ma co się mądrzyć jak się na tym nie zna

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:07:55] • [IP: 95.41.47.**]

NIE" fantom do resuscytacji" TYLKO :resusystacja !! ale czego można oczekiwac. ... ?? WSTYD !! UCZTA SIĘ dalej...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:50:36] • [IP: 217.97.199.**]

To ostatni złodzieje z odrobiną złodziejskiej przyzwoitości.

Silas • Czwartek [09.12.2010, 15:36:25] • [IP: 93.94.184.**]

o nie. panią krysie ukradli. Ja się pytam gdzie byli rodzice?

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:31:51] • [IP: 83.21.164.***]

po pierwsze to pantom ;D

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:02:02] • [IP: 195.117.222.*]

Dlaczego nie ma żadnej wzmianki o otwarciu Biedronki na prawobrzeżu czytaj(Warszów) przecież to jest wydarzenie niebywałe

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:57:08] • [IP: 87.205.251.***]

co za język - fantom do resuscytacji, to kukła do reanimacji...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:56:37] • [IP: 195.117.222.***]

Kraj jak kraj, ale prawo chore.

LuKaS • Czwartek [09.12.2010, 14:19:32] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:59] • [IP: 93.94.186.***] niestety masz racje. Za kradzież do 10 lat, a za morderstwo dają 15... za pobicia po 3 lata itd. Głupi kraj...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:01:35] • [IP: 80.245.178.**]

Jak to nie wiedzieli co kradną przecież fantom został zgwałcony :)

Gość • Czwartek [09.12.2010, 13:12:30] • [IP: 95.129.224.***]

amatorzy pełną gębą :)

Gość • Czwartek [09.12.2010, 13:03:00] • [IP: 92.42.113.***]

W tej chwili juz kradna co popadnie. Gratki za złapanie złoczyńców.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:59:39] • [IP: 93.94.186.***]

Za kradzież fantoma - 10lat, ale jakby jakieś zwierze skatowali to max 2 m-c w zawiasach... paranoja to nasze prawo...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:55:42] • [IP: 92.42.116.**]

Skoro się zorientowali i oddali to nie o kończ byli tępakami. po prostu ciężko po godzinach pracujący obywatele ;)

Oglądasz 1-25 z 25
■ Błękitna Flaga po raz 10 w Świnoujściu! Już po raz 10. na świnoujskiej plaży zawisła błękitna flaga. Jest przyznawana kąpieliskom o najwyższym standardzie. To jednak nie wszystko, oprócz błękitnej flagi przy centrum WOPR odsłonięto tablicę informującą. ■ Przedmiotem ewentualnej transakcji nie są strategiczne dla stoczni tereny produkcyjne, nabrzeża oraz niezbędne zaplecze techniczne. To odpowiedź Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia na zarzut naszego Czytelnika, że świnoujski zakład pracy jest właśnie wykańczany■ Dyrektor d/s sprzedaży i logistyki MSR "Gryfia" Paweł Porzycki powiedział podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej, że "nic mu nie wiadomo o planach likwidacji stoczni w Świnoujściu. Wręcz przeciwnie , wszystko obecnie wskazuje na rozwój zakładu" ■ Trwają obrady XI nadzwyczajnej sesji Rady Miasta poświęconej sytuacji związanej z planami sprzedaży gruntów w sąsiedztwie Morskiej Remontowej "gryfia" w Świnoujściu. Tereny o które toczy sie batalia traktowane były dotychczas jako rozwojowe dla stoczni ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz nie będzie startował w wyborach do parlamentu. Prezydent Janusz Żmurkiewicz nie będzie kandydował w najbliższych wyborach parlamentarnych. Takie oświadczenie złożył w trakcie specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek w sali Urzędu Miasta. ■ Uwaga! W związku z pracami modernizacyjnymi sieci wodociągowej w dniu 2 lipca br. mogą nastąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości na ulicach: Grunwaldzkiej, Lutyckiej, Łużyckiej, Lechickiej, Karsiborskiej ■ Poniedziałek: Alarm pożarowy uruchomił się w centrum handlowym Corso. Ewakuwano wszystkich klientów oraz obsługę sklepu. Na miejscu działają dwa zastępy straży. ■ Będzie ponowna kontrola w OSiR „Wyspiarz”. Za dużo już tych afer – pisze nasz Czytelnik – ZGM ( rozdział mieszkań), szpital (wysokie wynagrodzenia lekarzy - min.), Wyspiarz (ostatnie ustalenia z kontroli). Nad każdą z tych jednostek władze powinny mieć nadzór, a jak widać, nie miały ■