Sonda
Czy na Warszowie powinien powstać komisariat?
- tak, to jedyne sensowne rozwiązanie, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie
- tak, ale jeśli to niemożliwe, to konieczne są częstsze patrole policji
- nie, jest bezpiecznie
- trudno powiedzieć
POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.12.2010, 12:52:15] • Świnoujście

Ukradli harcerzom fantom do nauki pierwszej pomocy. Łup oddali na pogotowie

Ukradli harcerzom fantom do nauki pierwszej pomocy. Łup oddali na pogotowie

fot. Policja

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali trzech mężczyzn za włamanie do pomieszczeń ZHP przy ul. Matejki. Sprawcy nie wiedzieli co kradną. Gdy okazało się, że w zabranej walizce jest fantom do resuscytacji, zanieśli go do pogotowia ratunkowego.

Nieznani sprawcy w ubiegły poniedziałek wyłamali drzwi wejściowe do pomieszczenia, skąd zabrali wartościowsze rzeczy, m. in. fantom do nauki udzielania pierwszej pomocy. Utracone przedmioty wyceniono na kwotę około 3 tysięcy złotych.

- Świnoujscy policjanci w trakcie powadzonych czynności w tej sprawie ustalili sprawców włamania oraz odzyskali utracone przedmioty. Okazało się, że fantom znajdował się w świnoujskim pogotowiu ratunkowym. Sami sprawcy zanieśli go tam gdy zorientowali się co tak naprawdę ukradli. Pozostałe przedmioty mężczyźni próbowali sprzedać - tłumaczy sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu a o ich dalszym losie zdecyduje prokurator. Za popełnione przestępstwo grozi im nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Anonim • Poniedziałek [13.12.2010, 20:37:04] • [IP: 92.42.114.***]

Has has. .. Ale nie napisali jakim harcerzom ukradli... -, -

Eugenio De La Piestorinio • Czwartek [09.12.2010, 23:35:11] • [IP: 178.238.253.***]

Prawdziwy GIT.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 23:15:05] • [IP: 212.160.162.**]

pewnie go ostro dmuchali i ciekawe co jeszcze miał w ustach...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 23:11:15] • [IP: 217.97.193.**]

Ale harcerze, dali sie okraśc

Gość • Czwartek [09.12.2010, 20:48:42] • [IP: 80.245.185.***]

niech sprawdzom czy fantom niezostal zgwałcony... moze padł ofiarom jakiegos psychopaty

Gość • Czwartek [09.12.2010, 20:34:01] • [IP: 178.238.249.***]

Czego tu gratulować policji.. Piękne zdjęcia portretowe dostali z kamer monitoringu budynku.. Nawet się uśmiechneli! ;) )

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:48:27] • [IP: 79.184.167.***]

szczęście w nieszczesciu

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:21:27] • [IP: 95.129.226.***]

ten fntom nosi ślady gwałtu !!

Gość • Czwartek [09.12.2010, 19:09:58] • [IP: 80.245.182.***]

profesionalni złodzieje xd

Gość • Czwartek [09.12.2010, 18:52:32] • [IP: 92.42.117.***]

nie do resusty...sit...tylko do dmuchania usta usta.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 18:33:15] • [IP: 80.245.178.**]

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:07] • [IP: 95.41.47.**] -" resusystacja" - hahha! :DDD, ale pojechałeś!!:DDD

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:58:10] • [IP: 88.156.233.*]

Kto? co? - resuscytacja Kogo?, czego? - resuscytacji Prawidłowa nazwa brzmi" fantom do resuscytacji"i nie ma co się mądrzyć jak się na tym nie zna

Gość • Czwartek [09.12.2010, 17:07:55] • [IP: 95.41.47.**]

NIE" fantom do resuscytacji" TYLKO :resusystacja !! ale czego można oczekiwac. ... ?? WSTYD !! UCZTA SIĘ dalej...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:50:36] • [IP: 217.97.199.**]

To ostatni złodzieje z odrobiną złodziejskiej przyzwoitości.

Silas • Czwartek [09.12.2010, 15:36:25] • [IP: 93.94.184.**]

o nie. panią krysie ukradli. Ja się pytam gdzie byli rodzice?

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:31:51] • [IP: 83.21.164.***]

po pierwsze to pantom ;D

Gość • Czwartek [09.12.2010, 15:02:02] • [IP: 195.117.222.*]

Dlaczego nie ma żadnej wzmianki o otwarciu Biedronki na prawobrzeżu czytaj(Warszów) przecież to jest wydarzenie niebywałe

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:57:08] • [IP: 87.205.251.***]

co za język - fantom do resuscytacji, to kukła do reanimacji...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:56:37] • [IP: 195.117.222.***]

Kraj jak kraj, ale prawo chore.

LuKaS • Czwartek [09.12.2010, 14:19:32] • [IP: 217.97.199.**]

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:59] • [IP: 93.94.186.***] niestety masz racje. Za kradzież do 10 lat, a za morderstwo dają 15... za pobicia po 3 lata itd. Głupi kraj...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 14:01:35] • [IP: 80.245.178.**]

Jak to nie wiedzieli co kradną przecież fantom został zgwałcony :)

Gość • Czwartek [09.12.2010, 13:12:30] • [IP: 95.129.224.***]

amatorzy pełną gębą :)

Gość • Czwartek [09.12.2010, 13:03:00] • [IP: 92.42.113.***]

W tej chwili juz kradna co popadnie. Gratki za złapanie złoczyńców.

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:59:39] • [IP: 93.94.186.***]

Za kradzież fantoma - 10lat, ale jakby jakieś zwierze skatowali to max 2 m-c w zawiasach... paranoja to nasze prawo...

Gość • Czwartek [09.12.2010, 12:55:42] • [IP: 92.42.116.**]

Skoro się zorientowali i oddali to nie o kończ byli tępakami. po prostu ciężko po godzinach pracujący obywatele ;)

Oglądasz 1-25 z 25
■ Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu. W dniach od 5 maja 2016 od godz. 800 do 12 maja 2016 roku,w związku z budową sieci ciepłowniczej, wyłączona z ruchu zostanie ulica Wybrzeże Władysława IV, na odcinku od ul. Rybaki do ul. Marynarzy. Odwrócony zostaje kierunek jazdy na ul. Rybaki, na odcinku od ul. Wybrzeże Władysława IV do ul. Grunwaldzkiej. Objazd odcinka nastąpi ulicami Wybrzeże Władysław IV, Rybaki ■
■ Bohaterowie obchodzą swoje święto! Strażacy, dziękujemy Wam że jesteście! ■ Poszukujemy fretki Grażyny, która znów dała nogę! Właścicielka: Grażynko, wracaj do domku... ■ Olbrzymi pożar przy granicy Świnoujście-Ahlbeck! Ogień zauważyli wracający z Niemiec Ślązacy! Zobacz film! ■ Rowerzyści pokazali, że oni także liczą się na drodze! Masa krytyczna znów w szczytnym celu ogarnęła miasto! ■ Szóstoklasisto Gimnazjum Publiczne numer 1 czeka właśnie na Ciebie! Zobacz film! Najbliższy miesiąc jest dla uczniów klas szóstych czasem wyboru kolejnej szkoły w cyklu kształcenia. Gimnazjum Publiczne numer 1 im. Olimpijczyków Polskich to szkoła wyjątkowa. To tam uczniowie mają szanse rozwijać swoje pasje. Zobacz film, dzięki któremu dowiesz się dlaczego warto uczyć się w GP 1 ■ Świnoujście na początku maja zostanie bez prądu! Zobacz, czy zabraknie go także u Ciebie! Już od 4 maja, mieszkańcy Świnoujścia muszą liczyć się z krótkimi przerwami w dostawie prądu. Z informacji jakie uzyskaliśmy od Enei, braki w dostawie energii elektrycznej dotkną aż kilkanaście ulic w Świnoujściu. Przerwy mają potrwać do 6 maja. Zobacz, czy Ty także zostaniesz bez prądu ■ W PRL-u kobiety pracowały ciężko. Dalszy ciąg wspomnień Andrzeja Ryfczyńskiego. Większość tych Pań miało rodziny. Po pracy wracały do domowego kieratu i musiały zająć się dziećmi, często też własnym mężem. Oprać, posprzątać, zrobić jedzenie i pozmywać naczynia, by rano o godzinie szóstej wstać do pracy. Dopiero w 1959 roku pojawiły się autobusy- wspomina Świnoujście sprzed lat znany świnoujski fotograf Andrzej Ryfczyński ■ Rywalizacja, dobra zabawa i Speed-ball, czyli aktywna Majówka! Zobacz co tam się działo! Sport to zdaniem wielu osób samo zdrowie, a jeśli połączymy go z piękną pogodą, zabawą i rywalizacją, otrzymamy świetny przepis na spędzenie majowego weekendu! Tak właśnie zaczął się pierwszy majowy dzień dla osób które chcąc aktywnie spędzić wolny czas, odwiedziły Wioskę Sportu przy muszli koncertowej. Pośród wielu sportowych konkurencji, na uczestników czekała jedna szczególnie ciekawa, a mianowicie - Speed-ball, który zaledwie od kilku lat gości w Polsce! ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa pt.: ”Prace na papierze”, której autorem jest Pan January Korff. Zapraszamy w piątek, 6 maja 2016 r. o godz. 17:00 do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■