POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.12.2010, 16:47:22] • Świnoujście

Kto zostanie prezydentem?

Kto zostanie prezydentem?

fot. iswinoujscie.pl

Prezydent Janusz Żmurkiewicz przekazał Iwonie Postulce certyfikat uprawniający do objęcia w dowolnie wybranym dniu 2011 roku Honorowego Urzędu Prezydenta Miasta Świnoujście. Urząd będzie licytowany w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz trzeci.

W 2009 roku licytację wygrał mieszkający w Anglii Marcin Boch a rok temu Michał Sutyła, samorządowiec z Międzyzdrojów. Ten drugi naprawdę chciał później zostać prezydentem Świnoujścia ale w wyścigu o ten fotel oprócz Żmurkiewicza wyprzedzili go jeszcze dwaj inni rywale. M. Sutyła miał jednak lepszy wynik niż Jacek Jurkiewicz z PiS i Zbigniew Pomieczyński.
- Postanowiłem zaryzykować - stwierdził Janusz Żmurkiewicz -Wystawiam na licytację urząd prezydenta po raz trzeci...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [18.12.2010, 12:16:37] • [IP: 79.184.165.***]

a moze sam p.Zmurkiewicz stanie do licytacji bo bedzie bal sie o swoj fotel.

Gość • Sobota [18.12.2010, 01:52:25] • [IP: 92.42.112.***]

Czy za ten" dowolny wybrany dzień" Żmurek nie będzie miał zapłacone? Czy też ten nieznany" prezio-kukła" dostanie jego dniówkę za to tylko, że posiedzi sobie w gabinecie i będzie popijał kawę? Fotka jest super, rzecznik i prezio się śmieją, bo wiedzą dlaczego, a babcia taka skupiona i przejęta... Sławek wie kiedy pstryknąć.

Gość • Piątek [17.12.2010, 22:56:09] • [IP: 84.212.230.**]

jak ja wygram to przez jeden dzien marihuana bedzie legalna na wyspie!!

Gość • Piątek [17.12.2010, 11:47:36] • [IP: 93.94.190.***]

To typowe dla politycznej, lewicowo-liberalnej poprawności politycznej: nagradzać tego, kto daje najwięcej, kiedy my od 2000 lat wiemy, że najwięcej daje ten, kto" z niedostatku swego daje", a wielkość ofiary zależy od proporcji i miłości, z jaką ofiarowuje się dar.

Gość • Czwartek [16.12.2010, 18:10:15] • [IP: 89.174.73.**]

Jak wygram, to przez ten dzień zrobie taką urzędową rewolucje, że będzie wszystko śmigać!

Gość • Czwartek [16.12.2010, 14:38:41] • [IP: 80.245.185.**]

baranie z 9.07 nie marek jurkiewicz a jacek jurkiewicz -nie rob siary kretynie niedouczony zablysnąć to możesz w kiblu takimi wiadomościami

Gość • Czwartek [16.12.2010, 11:20:01] • [IP: 77.114.212.**]

Ty Gościu z 9.07 - nie ośmieszaj się! Jakie wiele zrobił? chłop dwoił i się i troił. Latał po mieście jak kot z pęcherzem, był na wszystkich debatach a pisiorowy kandydat nie miał żadnej kampanii!! Nigdzie go nie było a różnicą jest tylko kilka głosów między nimi. Więc wynik Sutyły i Jurkiewicza jest tragedią dla tego pierwszego!

Gość • Czwartek [16.12.2010, 09:08:19] • [IP: 92.42.117.***]

W 2009 roku licytację wygrał mieszkający w Anglii Marcin Boch a rok temu Michał Sutyła - Przecież rok temu był 2009 ;) czy ktoś to wogóle czyta zanim doda na stronę ??

Gość • Czwartek [16.12.2010, 09:07:26] • [IP: 83.21.32.***]

Zobaczcie. RAS zrobił naprawdę wiele. Wystawił Michała Sutyłę jako kandydata na prezydenta. Michał Sutyła samorządowiec z Międzyzdrojów uzyskał większy wynik niż Marek Jurkiewicz czy Zbigniew Pomieczyński.

Gość • Czwartek [16.12.2010, 00:16:54] • [IP: 85.19.195.***]

dla Sliwinskiego to jedyna szansa na objecie tego stanowiska...