Sonda
Jak oceniasz zmiany w organizacji ruchu na ulicy Słowackiego
jest lepiej niż wcześniej
pogorszyło się
należy to zmienić
nie mam zdania
POGODA

Reklama

Wydarzenia

Rzecznik Prezydenta Miasta • Czwartek [28.07.2011, 13:05:05] • Świnoujście

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

50. dzieci ,które spędzają swoje wakacje w świnoujskich świetlicach zaprosił właściciel hotelu Casa Familia w Zinnowitz.

Wyjazd zorganizowały przewodniczące Polsko-Niemieckiego Forum Kobiet. Po stronie niemieckiej Kathy Falk, a po polskiej Aneta Zdybel.

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

- To nie pierwsza taka wycieczka naszych dzieci na niemiecką stronę wyspy Uznam – mówi Aneta Zdybel. – Wróciły bardzo zadowolone, bo właściciel hotelu w Zinnowitz Andreas Queisner przygotował dla nich wiele atrakcji. Były gry i zabawy. Dzieci malowały, a nawet robiły swoje własne korale z muszelek.

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W zabawie brały też udział dzieci z Niemiec. Dlatego takie wyjazdy to nie tylko dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także wspólne poznawanie się naszych dzieci i niemieckich i okazja do nauki języka sąsiadów.


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [29.07.2011, 13:43:21] • [IP: 195.117.222.*]

lol

Bździągwa • Czwartek [28.07.2011, 19:48:24] • [IP: 31.63.214.*]

A czyje? Listonosza?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 18:55:43] • [IP: 93.94.190.***]

to nie moje dzieci :)

Maślankiewicz • Czwartek [28.07.2011, 18:08:03] • [IP: 213.186.90.*]

Pisanie" 50." (z kropką) oznacza liczebnik porządkowy. Czyli jak to czytać? Pięćdziesiąty dzieci?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 17:41:17] • [IP: 87.189.174.**]

czy Niemcy sa rzeczywiszie zlie ludzie??

Gość • Czwartek [28.07.2011, 16:22:05] • [IP: 83.25.171.***]

Brawo P.Aneto!Świetny pomysł.

Gość • Czwartek [28.07.2011, 16:11:08] • [IP: 92.42.119.***]

no i co w zwiazku z tym?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 16:03:20] • [IP: 87.205.57.***]

Są Niemcy i Niemcy. Są i tacy którym plakaty z napisem AUSLANDER RAUS nie przeszkadzają. Pan Andreas Queisner jest prawdziwym Europejczykiem.

Gość • Czwartek [28.07.2011, 15:50:17] • [IP: 217.97.193.***]

bo to są świetlice środowiskowe - dlatego moi mili. . a jak nie macie co zrobic z dziecmi to wyslijcie je na kolonie, skoro oboje pracujecie

Gość • Czwartek [28.07.2011, 14:08:59] • [IP: 195.117.222.*]

W Świnoujściu są cztery świetlice, na ulicy Hołdu Pruskiego(Caritasu), Dąbrowskiego, Modrzejewskiej i Sosnowej(Towarzystwa Przyjaciół Dzieci) i są one otwarte również w wakacje.

Gość • Czwartek [28.07.2011, 14:04:14] • [IP: 178.238.251.***]

Zamiast nagłośnić, że takowa świetlica istnieje, to jak zwykle okazuje się, że" lepsze" rzeczy są dla" wybrańców"! Przecież, można było wcześniej napisać, napewno więcej dzieci by skorzystało...ale, po co?!

Gość • Czwartek [28.07.2011, 13:49:54] • [IP: 93.94.186.***]

prosimy o informacje, tez jestem zainteresowana co to za świetlice?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 13:47:55] • [IP: 83.3.66.***]

swietlica znajduje sie nad kanałem niedaleko sklepu bobas

Gość • Czwartek [28.07.2011, 13:12:50] • [IP: 78.131.222.*]

Jak zapisać dziecko do takiej świetlicy? Pracujemy z mężem w wakacje, a moje 8 letnie dziecko nie ma z kim zostać w domu. Czy w sezonie letnim funkcjonują takie świetlice w naszym mieście? Bardzo proszę o odpowiedź.

Oglądasz 1-14 z 14
■ Beata Szydło: Świnoujście zasługuje na stałą przeprawę. To miejsce które dotyczy wszystkich Polaków! ■ Beata Szydło odwiedziła Świnoujście! W wystąpieniu ostro skrytykowała gazoport! ■ Gines i Gustaw, czyli kumple na zabój. Zaczęło się ponad dwa lata temu. W gospodarstwie w Połchowie pod Kamieniem Pomorskim Gustaw, jeden ze źrebaków koni huculskich zaprzyjaźnił się z… owczarkiem niemieckim. Matka źrebaka zaakceptowała tę relację. Pies Gines całe dnie bawił się więc ze swoim młodym przyjacielem ■