POGODA

Reklama

Wydarzenia

Rzecznik Prezydenta Miasta • Czwartek [28.07.2011, 13:05:05] • Świnoujście

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

50. dzieci ,które spędzają swoje wakacje w świnoujskich świetlicach zaprosił właściciel hotelu Casa Familia w Zinnowitz.

Wyjazd zorganizowały przewodniczące Polsko-Niemieckiego Forum Kobiet. Po stronie niemieckiej Kathy Falk, a po polskiej Aneta Zdybel.

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

- To nie pierwsza taka wycieczka naszych dzieci na niemiecką stronę wyspy Uznam – mówi Aneta Zdybel. – Wróciły bardzo zadowolone, bo właściciel hotelu w Zinnowitz Andreas Queisner przygotował dla nich wiele atrakcji. Były gry i zabawy. Dzieci malowały, a nawet robiły swoje własne korale z muszelek.

Nasze dzieci bawiły się w Zinnowitz

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W zabawie brały też udział dzieci z Niemiec. Dlatego takie wyjazdy to nie tylko dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także wspólne poznawanie się naszych dzieci i niemieckich i okazja do nauki języka sąsiadów.


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [29.07.2011, 13:43:21] • [IP: 195.117.222.*]

lol

Bździągwa • Czwartek [28.07.2011, 19:48:24] • [IP: 31.63.214.*]

A czyje? Listonosza?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 18:55:43] • [IP: 93.94.190.***]

to nie moje dzieci :)

Maślankiewicz • Czwartek [28.07.2011, 18:08:03] • [IP: 213.186.90.*]

Pisanie" 50." (z kropką) oznacza liczebnik porządkowy. Czyli jak to czytać? Pięćdziesiąty dzieci?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 17:41:17] • [IP: 87.189.174.**]

czy Niemcy sa rzeczywiszie zlie ludzie??

Gość • Czwartek [28.07.2011, 16:22:05] • [IP: 83.25.171.***]

Brawo P.Aneto!Świetny pomysł.

Gość • Czwartek [28.07.2011, 16:11:08] • [IP: 92.42.119.***]

no i co w zwiazku z tym?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 16:03:20] • [IP: 87.205.57.***]

Są Niemcy i Niemcy. Są i tacy którym plakaty z napisem AUSLANDER RAUS nie przeszkadzają. Pan Andreas Queisner jest prawdziwym Europejczykiem.

Gość • Czwartek [28.07.2011, 15:50:17] • [IP: 217.97.193.***]

bo to są świetlice środowiskowe - dlatego moi mili. . a jak nie macie co zrobic z dziecmi to wyslijcie je na kolonie, skoro oboje pracujecie

Gość • Czwartek [28.07.2011, 14:08:59] • [IP: 195.117.222.*]

W Świnoujściu są cztery świetlice, na ulicy Hołdu Pruskiego(Caritasu), Dąbrowskiego, Modrzejewskiej i Sosnowej(Towarzystwa Przyjaciół Dzieci) i są one otwarte również w wakacje.

Gość • Czwartek [28.07.2011, 14:04:14] • [IP: 178.238.251.***]

Zamiast nagłośnić, że takowa świetlica istnieje, to jak zwykle okazuje się, że" lepsze" rzeczy są dla" wybrańców"! Przecież, można było wcześniej napisać, napewno więcej dzieci by skorzystało...ale, po co?!

Gość • Czwartek [28.07.2011, 13:49:54] • [IP: 93.94.186.***]

prosimy o informacje, tez jestem zainteresowana co to za świetlice?

Gość • Czwartek [28.07.2011, 13:47:55] • [IP: 83.3.66.***]

swietlica znajduje sie nad kanałem niedaleko sklepu bobas

Gość • Czwartek [28.07.2011, 13:12:50] • [IP: 78.131.222.*]

Jak zapisać dziecko do takiej świetlicy? Pracujemy z mężem w wakacje, a moje 8 letnie dziecko nie ma z kim zostać w domu. Czy w sezonie letnim funkcjonują takie świetlice w naszym mieście? Bardzo proszę o odpowiedź.

Oglądasz 1-14 z 14
■ W dniu 26.04.2015 (niedziela) znaleziono plik kluczy na drodze rowerowej przy hotelu Hilton. Telefon kontaktowy: 506 034 539 ■ MEET to EAT! - Wieczór Wegański w Scenie już 26 kwietnia ■ Babcia napadniętego ucznia: Odwołuję się do sumienia przewodniczącej i rady miasta■ Zjazd rowerem mógł się skończyć tragicznie. 11-latek trafił do szpitala ■ Po czterech godzinach dyskusji na sesji Rady Miasta radni przyjęli tzw uchwały śmieciowe. Uchwała w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Świnoujście oraz uchwała w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbioru odpadów komunalnych zostały przyjęte przy 18 głosach "za". Trzech radnych zagłosowało przeciw ■ Po długiej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Uchwała obejmuje teren miasta w rejonie ulic Bohaterów Września, Placu Słowiańskiego i Placu wolności ■ Czy, w związku z inwestycją aquaparku realizowana przez spółkę Zdrojowa Inwest miasto odstępuje od planowanej budowy nowej miejskiej pływalni?!" - pytał podczas dzisiejszych obrad rady Miasta radny Jarosław Włodarczyk ■ Marek Niewiarowski uważa, że strażników miejskich w Świnoujściu należy wyposażyć w rowery ■ Waldemar Buczyński poprosi prezydenta aby zachowane logo PPDiUR "Odra" znalazło godne miejsce w mieście i stanęło na postumencie ■ Radny Krzysztof Szpytko proponuje by parkingi na końcach promenady, przy ulicy Bałtyckiej i Żeromskiego (tzw "patelnie") były dostępne bezpłatnie ■ Prezydent Miasta: "Po ustaleniach z Komisją gospodarki projekt uchwały parkingowej wycofujemy z porządku dzisiejszych obrad. Do tematu wrócimy w czerwcu." ■ Wielkie Show z okazji 50- lecia 8 FOW. Wojsko wybuduje most pontonowy ■ Czytelnik: Są pasy, czy ich nie ma? Z takim pytaniem zwrócił się do nas Czytelnik. Uważa, że pasy przy ulicy Wojska Polskiego są słabo widoczne. - Może w końcu ktoś by zwrócił uwagę na to przejście dla pieszych? Ciężko stwierdzić, czy pasy są, czy ich nie ma- dopytuje Czytelnik. ■