POGODA

Reklama

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Sobota [26.11.2011, 07:16:41] • Świnoujście

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

fot. istockphoto.com

Świnoujskie biuro SLONECZNIE.PL zaproponowało swoim klientom niezwykły konkurs. Wystarczy, że zarejestrują w kadrze ciekawe miejsca, które odwiedzili i zechcą podzielić się tak utrwalonymi wspomnieniami, a w kolejną podróż mogą wyruszyć z nowoczesnym aparatem fotograficznym albo kamerą full HD marki Samsung.

Wystarczy sięgnąć do domowego archiwum foto. Na pewno w niejednym znajda się zatrzymane w kadrze obrazki z naszych fantastycznych podróży. Organizatorzy podkreślają przy tym, ze nie zależy im na fotografiach zrobionych wyłącznie na egzotycznych wyspach, tysiące kilometrów od Polski. Może to być napotkana na górskim szlaku urokliwa bieszczadzka chata, albo trzcinowiska nad Zalewem Szczecińskim. Liczy się ujęcie, zarejestrowanie umykającej chwili albo urokliwego miejsca, niezwykłej budowli , a może urzekającej przyrody czy charakterystycznych osób spotkanych na szlaku.
Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy spostrzegawczość, uchwycenie chwili.

Organizator konkursu, firma słonecznie.pl istnieje już siódmy rok. Ma swoją siedzibę w Świnoujściu, w budynku Centrum „Uznam” przy ul. Grunwaldzkiej ale – jak sama nazwa wskazuje – prowadzi także serwis internetowy pod adresem www.slonecznie.pl Tam też odsyłamy zainteresowanych konkursem albo… podróżowaniem.


Zaktualizowano: Niedziela [27.11.2011, 14:54:58]

komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Momin • Czwartek [18.10.2012, 17:30:21] • [IP: 177.23.120.*]

Czegoscik powinien sie mlcooth bac.Zastraszonymi latwiej manipulowac.Jakos malo zastraszone ludziska sa.W przyszlym roku, a moze za latka dwa ogloszaw mendiach ze trza sie zaszczepic na krokodylagrypkie, a moze bocianowa grypke. Kto wie? ps Siem prawie wzion i wzruszyl ja troska Ody o Polakow, a raczej zdrowotnoc z powodu swinskij grypki.No i koncerny farmaceutyczne tyz potrzebuja z czegos zyc, nie?

slonecznie_pl • Piątek [23.12.2011, 20:06:16] • [IP: 77.253.205.**]

Wygrane prace konkursowe można obejrzeć na stronie www.slonecznie.pl/page/konkurs

Bździągwa • Poniedziałek [12.12.2011, 17:45:05] • [IP: 31.63.233.**]

10:04 - Lisz ruf[!]

Gość • Piątek [02.12.2011, 18:56:20] • [IP: 88.156.233.**]

konkurs może i fajny ale zdjęcia zamieszczają całe rodziny, normalna familiada

Gość • Piątek [02.12.2011, 12:58:59] • [IP: 80.245.186.**]

"Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46] • [IP: 80.245.178.**] taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D " NO TAK WSZĘDZIE TEN GÓW---NY FACEBOOK

Gość • Wtorek [29.11.2011, 08:28:37] • [IP: 80.53.104.**]

jestem klientem biura" Słonecznie", ale nie uznaję facebooka. wieć jestem dykryminowany i muszę zmienić biuro podróży

Gość • Niedziela [27.11.2011, 10:04:45] • [IP: 80.245.190.**]

O !! , , bżdziągwa, , !!

Gość • Niedziela [27.11.2011, 09:40:13] • [IP: 80.245.182.**]

pic na wodę, fotomontaż, gdzie ten gość ma włosy pod pachą?

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:49:59] • [IP: 80.245.178.***]

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy! A potem spodziewaj się wizyty" skarbówki" jeśli jesteś zarejestrowany jako" bezrobotny" i pobierasz zasiłek :-]

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:47:05] • [IP: 10.1.1.**]

na zdjeciu z facetem fajna lustrzanka a do wygrania zwykła cyfrówka :/

Gość • Sobota [26.11.2011, 12:52:25] • [IP: 178.238.247.**]

w d...e jak wszyscy

Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46:51] • [IP: 80.245.178.**]

taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:32:00] • [IP: 178.238.247.***]

Wlasciciel konkretny zna sie na tym co robi, zawsze poleci cos fajnego i taniego. Pani za to nigdy nie zorientowana o co kaman, ciagle nieobecna. Ale tak juz jest! Zycie !co zrobic dobrze ze ktos jednak czuwa :) pozdrawiamy :)

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:27:41] • [IP: 217.97.199.**]

Moze byc Dargobadz?

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:18:51] • [IP: 92.42.118.**]

przecież masz odnośnik do strony w artykule a tam zakładka konkurs.Nie bój się myśleć to nie boli.

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:15:44] • [IP: 92.42.117.***]

Chcesz wygrać kamerę Full HD lub aparat fotograficzny Samsung? Co należy zrobić? - dołącz do naszych fanów na facebooku ->kliknijkliknij

Bździągwa • Sobota [26.11.2011, 08:56:36] • [IP: 31.63.255.***]

Pozwolę, żeby sobie ktoś inny wygrał, a nie znowu ja.

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:36:41] • [IP: 31.63.227.**]

Gdzie można zapoznać się z regulaminem konkursu?

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:09:53] • [IP: 93.94.188.**]

A gdzie mam wysłac zgloszenie jakis adres emilowy albo cokolwiek halo??

Oglądasz 1-19 z 19
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■