POGODA

Reklama


Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Sobota [26.11.2011, 07:16:41] • Świnoujście

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

fot. istockphoto.com

Świnoujskie biuro SLONECZNIE.PL zaproponowało swoim klientom niezwykły konkurs. Wystarczy, że zarejestrują w kadrze ciekawe miejsca, które odwiedzili i zechcą podzielić się tak utrwalonymi wspomnieniami, a w kolejną podróż mogą wyruszyć z nowoczesnym aparatem fotograficznym albo kamerą full HD marki Samsung.

Wystarczy sięgnąć do domowego archiwum foto. Na pewno w niejednym znajda się zatrzymane w kadrze obrazki z naszych fantastycznych podróży. Organizatorzy podkreślają przy tym, ze nie zależy im na fotografiach zrobionych wyłącznie na egzotycznych wyspach, tysiące kilometrów od Polski. Może to być napotkana na górskim szlaku urokliwa bieszczadzka chata, albo trzcinowiska nad Zalewem Szczecińskim. Liczy się ujęcie, zarejestrowanie umykającej chwili albo urokliwego miejsca, niezwykłej budowli , a może urzekającej przyrody czy charakterystycznych osób spotkanych na szlaku.
Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy spostrzegawczość, uchwycenie chwili.

Organizator konkursu, firma słonecznie.pl istnieje już siódmy rok. Ma swoją siedzibę w Świnoujściu, w budynku Centrum „Uznam” przy ul. Grunwaldzkiej ale – jak sama nazwa wskazuje – prowadzi także serwis internetowy pod adresem www.slonecznie.pl Tam też odsyłamy zainteresowanych konkursem albo… podróżowaniem.


Zaktualizowano: Niedziela [27.11.2011, 14:54:58]

komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Momin • Czwartek [18.10.2012, 17:30:21] • [IP: 177.23.120.*]

Czegoscik powinien sie mlcooth bac.Zastraszonymi latwiej manipulowac.Jakos malo zastraszone ludziska sa.W przyszlym roku, a moze za latka dwa ogloszaw mendiach ze trza sie zaszczepic na krokodylagrypkie, a moze bocianowa grypke. Kto wie? ps Siem prawie wzion i wzruszyl ja troska Ody o Polakow, a raczej zdrowotnoc z powodu swinskij grypki.No i koncerny farmaceutyczne tyz potrzebuja z czegos zyc, nie?

slonecznie_pl • Piątek [23.12.2011, 20:06:16] • [IP: 77.253.205.**]

Wygrane prace konkursowe można obejrzeć na stronie www.slonecznie.pl/page/konkurs

Bździągwa • Poniedziałek [12.12.2011, 17:45:05] • [IP: 31.63.233.**]

10:04 - Lisz ruf[!]

Gość • Piątek [02.12.2011, 18:56:20] • [IP: 88.156.233.**]

konkurs może i fajny ale zdjęcia zamieszczają całe rodziny, normalna familiada

Gość • Piątek [02.12.2011, 12:58:59] • [IP: 80.245.186.**]

"Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46] • [IP: 80.245.178.**] taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D " NO TAK WSZĘDZIE TEN GÓW---NY FACEBOOK

Gość • Wtorek [29.11.2011, 08:28:37] • [IP: 80.53.104.**]

jestem klientem biura" Słonecznie", ale nie uznaję facebooka. wieć jestem dykryminowany i muszę zmienić biuro podróży

Gość • Niedziela [27.11.2011, 10:04:45] • [IP: 80.245.190.**]

O !! , , bżdziągwa, , !!

Gość • Niedziela [27.11.2011, 09:40:13] • [IP: 80.245.182.**]

pic na wodę, fotomontaż, gdzie ten gość ma włosy pod pachą?

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:49:59] • [IP: 80.245.178.***]

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy! A potem spodziewaj się wizyty" skarbówki" jeśli jesteś zarejestrowany jako" bezrobotny" i pobierasz zasiłek :-]

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:47:05] • [IP: 10.1.1.**]

na zdjeciu z facetem fajna lustrzanka a do wygrania zwykła cyfrówka :/

Gość • Sobota [26.11.2011, 12:52:25] • [IP: 178.238.247.**]

w d...e jak wszyscy

Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46:51] • [IP: 80.245.178.**]

taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:32:00] • [IP: 178.238.247.***]

Wlasciciel konkretny zna sie na tym co robi, zawsze poleci cos fajnego i taniego. Pani za to nigdy nie zorientowana o co kaman, ciagle nieobecna. Ale tak juz jest! Zycie !co zrobic dobrze ze ktos jednak czuwa :) pozdrawiamy :)

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:27:41] • [IP: 217.97.199.**]

Moze byc Dargobadz?

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:18:51] • [IP: 92.42.118.**]

przecież masz odnośnik do strony w artykule a tam zakładka konkurs.Nie bój się myśleć to nie boli.

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:15:44] • [IP: 92.42.117.***]

Chcesz wygrać kamerę Full HD lub aparat fotograficzny Samsung? Co należy zrobić? - dołącz do naszych fanów na facebooku ->kliknijkliknij

Bździągwa • Sobota [26.11.2011, 08:56:36] • [IP: 31.63.255.***]

Pozwolę, żeby sobie ktoś inny wygrał, a nie znowu ja.

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:36:41] • [IP: 31.63.227.**]

Gdzie można zapoznać się z regulaminem konkursu?

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:09:53] • [IP: 93.94.188.**]

A gdzie mam wysłac zgloszenie jakis adres emilowy albo cokolwiek halo??

Oglądasz 1-19 z 19
■ Gastronomia w czasach epidemii koronawirusa. Ograniczenie dotyczy: działalności restauracji, kawiarni czy barów. Wszystkie restauracje, kawiarnie czy bary mogą świadczyć jedynie usługi na wynos i na dowóz. Nie ma możliwości wydawania posiłków czy napojów na miejscu. Obowiązuje do: 19 kwietnia 2020 r. ■
■ Matury i egzamin kończący podstawówkę zostają przełożone. Odbędą się najwcześniej w czerwcu. Jednak o konkretnych terminach zostaniemy poinformowani co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów. To dalszy ciąg trwania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa ■ Ograniczenie nadal dotyczy zamknięcia wszystkich zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu i piercingu. Na czym polega? Zamknięte zostają bez wyjątków wszystkie zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, salony tatuażu i piercingu. Tych usług nie będzie można realizować również poza salonami – np. wizyty w domach nie wchodzą w grę ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 3 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 96 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 7 ■ Pierwsze zakażenia SARS-CoV-2! Kobieta i mężczyzna ze Świnoujścia w średnim wieku. Niestety, dwoje z mieszkańców naszego miasta są zakażonych i przebywa w szczecińskim szpitalu. Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz: 8:00 ■