░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Sobota [26.11.2011, 07:16:41] • Świnoujście

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy!

fot. istockphoto.com

Świnoujskie biuro SLONECZNIE.PL zaproponowało swoim klientom niezwykły konkurs. Wystarczy, że zarejestrują w kadrze ciekawe miejsca, które odwiedzili i zechcą podzielić się tak utrwalonymi wspomnieniami, a w kolejną podróż mogą wyruszyć z nowoczesnym aparatem fotograficznym albo kamerą full HD marki Samsung.

Wystarczy sięgnąć do domowego archiwum foto. Na pewno w niejednym znajda się zatrzymane w kadrze obrazki z naszych fantastycznych podróży. Organizatorzy podkreślają przy tym, ze nie zależy im na fotografiach zrobionych wyłącznie na egzotycznych wyspach, tysiące kilometrów od Polski. Może to być napotkana na górskim szlaku urokliwa bieszczadzka chata, albo trzcinowiska nad Zalewem Szczecińskim. Liczy się ujęcie, zarejestrowanie umykającej chwili albo urokliwego miejsca, niezwykłej budowli , a może urzekającej przyrody czy charakterystycznych osób spotkanych na szlaku.
Możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy spostrzegawczość, uchwycenie chwili.

Organizator konkursu, firma słonecznie.pl istnieje już siódmy rok. Ma swoją siedzibę w Świnoujściu, w budynku Centrum „Uznam” przy ul. Grunwaldzkiej ale – jak sama nazwa wskazuje – prowadzi także serwis internetowy pod adresem www.slonecznie.pl Tam też odsyłamy zainteresowanych konkursem albo… podróżowaniem.


Zaktualizowano: Niedziela [27.11.2011, 14:54:58]

komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Momin • Czwartek [18.10.2012, 17:30:21] • [IP: 177.23.120.*]

Czegoscik powinien sie mlcooth bac.Zastraszonymi latwiej manipulowac.Jakos malo zastraszone ludziska sa.W przyszlym roku, a moze za latka dwa ogloszaw mendiach ze trza sie zaszczepic na krokodylagrypkie, a moze bocianowa grypke. Kto wie? ps Siem prawie wzion i wzruszyl ja troska Ody o Polakow, a raczej zdrowotnoc z powodu swinskij grypki.No i koncerny farmaceutyczne tyz potrzebuja z czegos zyc, nie?

slonecznie_pl • Piątek [23.12.2011, 20:06:16] • [IP: 77.253.205.**]

Wygrane prace konkursowe można obejrzeć na stronie www.slonecznie.pl/page/konkurs

Bździągwa • Poniedziałek [12.12.2011, 17:45:05] • [IP: 31.63.233.**]

10:04 - Lisz ruf[!]

Gość • Piątek [02.12.2011, 18:56:20] • [IP: 88.156.233.**]

konkurs może i fajny ale zdjęcia zamieszczają całe rodziny, normalna familiada

Gość • Piątek [02.12.2011, 12:58:59] • [IP: 80.245.186.**]

"Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46] • [IP: 80.245.178.**] taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D " NO TAK WSZĘDZIE TEN GÓW---NY FACEBOOK

Gość • Wtorek [29.11.2011, 08:28:37] • [IP: 80.53.104.**]

jestem klientem biura" Słonecznie", ale nie uznaję facebooka. wieć jestem dykryminowany i muszę zmienić biuro podróży

Gość • Niedziela [27.11.2011, 10:04:45] • [IP: 80.245.190.**]

O !! , , bżdziągwa, , !!

Gość • Niedziela [27.11.2011, 09:40:13] • [IP: 80.245.182.**]

pic na wodę, fotomontaż, gdzie ten gość ma włosy pod pachą?

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:49:59] • [IP: 80.245.178.***]

Pokaż gdzie byłeś, wygraj kamerę albo aparat cyfrowy! A potem spodziewaj się wizyty" skarbówki" jeśli jesteś zarejestrowany jako" bezrobotny" i pobierasz zasiłek :-]

Gość • Sobota [26.11.2011, 16:47:05] • [IP: 10.1.1.**]

na zdjeciu z facetem fajna lustrzanka a do wygrania zwykła cyfrówka :/

Gość • Sobota [26.11.2011, 12:52:25] • [IP: 178.238.247.**]

w d...e jak wszyscy

Gość • Sobota [26.11.2011, 10:46:51] • [IP: 80.245.178.**]

taaak, a żeby wysłać zdjęcie do konkursu trzeba jakiejś tam aplikacji na facebooku udostępnić wszystkie swoje dane...:D

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:32:00] • [IP: 178.238.247.***]

Wlasciciel konkretny zna sie na tym co robi, zawsze poleci cos fajnego i taniego. Pani za to nigdy nie zorientowana o co kaman, ciagle nieobecna. Ale tak juz jest! Zycie !co zrobic dobrze ze ktos jednak czuwa :) pozdrawiamy :)

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:27:41] • [IP: 217.97.199.**]

Moze byc Dargobadz?

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:18:51] • [IP: 92.42.118.**]

przecież masz odnośnik do strony w artykule a tam zakładka konkurs.Nie bój się myśleć to nie boli.

Gość • Sobota [26.11.2011, 09:15:44] • [IP: 92.42.117.***]

Chcesz wygrać kamerę Full HD lub aparat fotograficzny Samsung? Co należy zrobić? - dołącz do naszych fanów na facebooku ->kliknijkliknij

Bździągwa • Sobota [26.11.2011, 08:56:36] • [IP: 31.63.255.***]

Pozwolę, żeby sobie ktoś inny wygrał, a nie znowu ja.

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:36:41] • [IP: 31.63.227.**]

Gdzie można zapoznać się z regulaminem konkursu?

Gość • Sobota [26.11.2011, 08:09:53] • [IP: 93.94.188.**]

A gdzie mam wysłac zgloszenie jakis adres emilowy albo cokolwiek halo??

Oglądasz 1-19 z 19
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■