POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.12.2011, 23:27:37] • Świnoujście

Zagrają dla małego Antka!

Zagrają dla małego Antka!

fot. Organizator

Młodzież Gimnazjum Publicznego nr 2 wraz z przyjaciółmi zapraszają wszystkich mieszkańców Świnoujścia na kolejną imprezę „Pozytywnie Zakrętkową”. Tym razem zagrają dla Antka Szczepanka. Nie może Ciebie tam zabraknąć! Pamiętaj koniecznie o nakrętkach!

Zakrętkowy koncert odbędzie się w poniedziałek (19 grudnia) w sali teatralnej MDK. Start o godzinie 17.00. Koncert jest PRAWIE bezpłatny. PRAWIE, bo za wejście musimy oddać minimum 20 plastikowych zakrętek. Mały Antoś naprawdę ich potrzebuje.

- Proponujemy państwu chwilę wytchnienia w przedświątecznych porządkach i zakupach, gwarantujemy dobrą muzykę, taniec i mnóstwo pozytywnej energii a także zimowo - bożonarodzeniową atmosferę – mówią organizatorzy. - Pamiętajcie o nakrętkach!


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [17.12.2011, 11:17:38] • [IP: 95.40.214.***]

szkoda tylko, ze ta pomoc rozpoczela sie po tym jak Maciek sie zabil :- (gdzie ci wszyscy pomocni ludzie byli jak ojciec Antka zyl?

Gość • Piątek [16.12.2011, 16:10:11] • [IP: 92.42.114.***]

Bądzmy tam razem:)

Gość • Środa [14.12.2011, 19:01:51] • [IP: 92.42.112.***]

hej, Organizatorzy, postarajcie sie sie zalatwic puszke, albo zawszw mozna postawic tzw. skarbonke z" dobrymi datkami w slusznej sprawie", to jest ponad fiskusem, ale trzeba przekazac bezposrednio mamie Antka!!

Gość • Środa [14.12.2011, 13:37:47] • [IP: 88.156.233.***]

do zobaczyska w poniedziałek :))))

An • Środa [14.12.2011, 12:11:19] • [IP: 195.117.222.***]

Fajnie że jest nas tylu.Ludziska jesteście super.Musimy sobie pomagać, a w szczególności tak potrzebującym jak Antoś.Pozdrawiam Was serdecznie.

Gość • Środa [14.12.2011, 08:00:56] • [IP: 92.42.118.***]

cudeńko, zdrówka skarbie!

Gość • Środa [14.12.2011, 07:07:01] • [IP: 217.97.193.**]

Pamiętam identyczne komentarze przy zbieraniu zakretek dla Kamila Rokosza...a jednak udało się!! I ma chłopak nowy, superspecjalistyczny wózek, pewnie, że to przede wszystkim dzięki determinacji jego mamy, ale zakrętki również pomogły. Byliśmy wtedy razem i udało się nam! A koncert tegoroczny nie jest jakąś" przeciwadwentową" imprezą tylko miłym połączeniem piosenek zimowych i świątecznych. Zapraszamy

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:06:10] • [IP: 62.148.76.***]

Dzięki Wam (nam) świnoujścianom Antoś ma fundusze na rehabilitację! 3mam kciuki za Antosia, jego mamę i wszystkich, którzy Im pomogli lub pomagają!!

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:01:07] • [IP: 62.148.76.***]

Nie ważne ile płacą Antosiowi za zakrętki - liczy się każdy grosz na rehabilitację. Mama Antosia nie ma" licznika" w oczach, tylko chorego Synka! Nie gnuśniejmy, tylko pomagajmy! przecież te" nędzne" nakrętki i tak wyrzucamy... A pomysł z puszką jest przedni, tylko kupę biurokracji trzeba przejść... niestety...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 23:16:19] • [IP: 89.78.115.**]

Przyjeżdżam na Święta do Świnoujścia, i czy Ktoś wie, czy w szkole podstawowej nr 4 można dawać nakrętki? Bo zbieram dla tego Małego Gentelmana a wiem tylko gdzie ta szkoła jest :)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:56:28] • [IP: 87.205.27.***]

Słodki I Śliczny Chłopczyk;****

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:34:23] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Wtorek [13.12.2011, 20:19]  [IP: 80.245.188.***]////////Wiecie co...za 1 kg zakrętek na pazdziernik 2011 płacono 0.65 pln...jeśli ktoś ma namiary na firmę recyklingową, która własnym transportem zabierze zakrętki ze Ś-cia i zapłaci 0.80 pln to PROSIMY O KONTAKT! ! ! !

Gość • Wtorek [13.12.2011, 20:19:34] • [IP: 80.245.188.***]

Wiecie co... podobno za 1kg tych nakrętek płacą Antkowi 0, 80gr. Chyba lepiej by na tym Antoś wyszedł gdyby faktycznie można było płacić pieniądzmi, a nie nakrętkami... Przecież nawet jak ktoś da 1 zł to tak jakby przyniósł ponad 1 kg nakrętek, a nie tylko 20...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:56:25] • [IP: 93.94.186.***]

w zeszłym roku płaciło się albo zakrętkami, albo dawało się minimum 1 zł =>

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:02:22] • [IP: 92.42.112.***]

Elegancki jest ten Antek, śliczne maleństwo! Szkoda że nie napisaliście na jaki cel ta zbiórka. Robienie zabaw w adwencie to kiepski pomysł, choćby cel był szlachetny i można to było inaczej zorganizować. Jak np. można czyjeś dramaty wykorzystywać jako okazję aby sobie potańczyć? Też zbieram nakrętki i przekazuję do szkoły, bo trzeba dzieciom pomagać. Szczególnie tym chorym i biednym. Obecna władza skąpi na leczenie dzieci ale sobie przydziela 3000zł/miesiąc na paliwo. Wstyd i hańba!! Za komuny tego nie było aby brakowało na leczenie dzieci. Łączę wyrazy szacunku dla Rodziców małego Antka.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 15:20:19] • [IP: 178.238.243.**]

BRAWO!!

Kołek • Wtorek [13.12.2011, 14:57:42] • [IP: 93.94.190.***]

Zapraszamy serdecznie ISLAND JUMPERS.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 14:11:39] • [IP: 88.156.233.**]

brawo

Gość • Wtorek [13.12.2011, 13:28:50] • [IP: 80.245.182.***]

super akcja brawoooo

GośćP • Wtorek [13.12.2011, 13:11:57] • [IP: 88.156.233.***]

i ja też:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:33:09] • [IP: 92.42.114.***]

BEDE:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:24:56] • [IP: 80.245.191.***]

kto wystąpi ? co tam bedzie ?

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:36:17] • [IP: 92.42.112.***]

placa 1000 zlotych za tone, ja mam okolo 0, 5 kilograma, a to sie przeklada na jakies 50 groszy. szczerze mowiac wolaalabym dac mu dyche w gotowce, ale nie na konto, tylko do reki bez dodatkowych oplat i podatkow. moze organizator zorganizuje jakas puszke przy wejsciu!

Andrzej. • Wtorek [13.12.2011, 09:30:08] • [IP: 195.117.222.***]

Będę na pewno.pozdrawiam Antosia i jego rodzinkę.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:15:41] • [IP: 93.94.188.**]

super i tak trzymać !! Ludzie zbierajcie nakrętki pomóżcie maluszkowi!!

Oglądasz 1-25 z 32
■ Na promie. Książka za złotówkę. Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego oraz Żegluga Świnoujska serdecznie zapraszają mieszkańców i gości naszego miasta na tradycyjny kiermasz książek używanych pn. „PROMUJEMY KSIĄŻKĘ NA PROMIE”. Tegoroczna wiosenna akcja kiermaszowa, organizowana dla uczczenia obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, odbędzie się 23 kwietnia w godz. 11.00 – 18.00, na jednym z regularnie kursujących promów typu „BIELIK”. Każda osoba odwiedzająca pływający kiermasz może kupić jeden wolumin wybranej książki za symboliczną złotówkę ■ Ciemności na Platanie - pytamy Rzecznika Prezydenta, czy tamtejszym mieszkańcom rozbłyśnie uliczne światło? ■ SABAT czyli Spotkanie Artystów Bezkonfliktowych aczkolwiek Twórczych to tytuł pleneru artystów z całej Polski i poplenerowej wystawy, którą można oglądać od 14.04 w galerii ART MDK ■ Od dnia 13 kwietnia do 12 października 2018 roku, w związku z prowadzonymi pracami związanymi z przebudową, wyłączona z ruchu zostaje ul. Łęgowa na odcinku 1065 m. Wykonawca przez cały okres prac zapewni dojazd ulicą do posesji dla mieszkańców, a także przejazd dla innych użytkowników drogi ■ Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji w Karsiborzu! Do redakcji trafił anonimowy email ze zdjęciami wygłodzonych koni. Zaniedbane zwierzęta znajdują się przy ulicy Warzywnej w dzielnicy Karsibór. Mieszkańcy alarmują o dramatycznej sytuacji ■ Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 12 kwietnia br., w godzinach od 8.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Markiewicza, na odcinku pomiędzy ulicami Kaszubską i Wielkopolską oraz w budynku nr 23 b,c przy ulicy Gdyńskiej ■ Jak poinformował Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki we wtorek 10 kwietnia o godzinie 8.41, w celu upamiętnienia katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, na terenie całego województwa na minutę uruchomione zostaną syreny alarmowe ■ Rada Miasta przyjęła kompromisowe stanowisko w sprawie sprawie przebiegu drogi S3 przez Świnoujście. Zgodnie z propozycją rady droga ekspresowa na terenie miasta ma częściowo przebiegać po nasypie, a częściowo-po estakadzie ■ W sobotę, tuż po godzinie 20.00 przed jeden z bloków przy ulicy Matejki zajechała policja, tuż za nią karetka pogotowia. Przyczyną była kłótnia i bójka w jednym z mieszkań. Prawdopodobnie jeden z uczestników awantury miał nóż... W wieżowcu przy Matejki 12 doszło do bójki pomiędzy dwoma członkami rodziny. Któryś z nich najprawdopodobniej użył noża. Mężczyzna został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni ■ Nowe oświetlenie Muzeum, czy równie drogie jak brzydkie? ■ W piątek w późnych godzinach wieczornych kilka patroli policyjnych poszukiwało na terenie miasta dwóch nastolatek, których życie i zdrowie mogło być zagrożone ze względu na wypitą dużą ilość alkoholu. Nietrzeźwa 13-latka i jej 14-letnia koleżanka zostały odnalezione w Parku Zdrojowym. Dziewczyny miały problemy z utrzymaniem równowagi, u jednej z nich stwierdzono po badaniu zawartość ponad 1,5 promila alkoholu. Jedna z nich trzeźwiała w szpitalu ■ Świnoujscy policjanci jeszcze raz zwracają się do mieszkańców Świnoujścia oraz turystów z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 27-letniej Olgi Ujazda. Ktokolwiek widział zaginioną bądź ktokolwiek wie, gdzie może ona przebywać, proszony jest o pilny kontakt ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o informuję, że z powodu awarii sieci wodociągowej (pęknięcie rury) na ul.Toruńskiej nastąpi przerwa w dostawie wody od ul.Szkolnej do ul. Gdyńskiej. Planowany czas usunięcia awarii godz.15.00 ■ Podwójne miejsce w przedszkolu? W Świnoujściu czteroletnie dziecko przyprowadzane jest do dwóch różnych przedszkoli ■ Zmiana terminu koncertu NIE-poważnego Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia uprzejmie informuje, że nastąpiła zmiana terminu koncertu NIE-poważnego, organizowanego przy współudziale MDK w Świnoujściu. Koncert został przeniesiony na nowy termin 25 kwietnia 2018 roku, godz. 17.00 ■ Kończąca się kadencja to zwykle czas podsumowań, refleksji, satysfakcji. Dlatego nasz dziennikarz zapytał radnego Jacka Jurkiewicza o jego mijająca kadencję w radzie miasta - prosił o przedstawienie sukcesów najistotniejszych dla radnych, o to, czego udało się dokonać oraz jakie sprawy lub problemy były najtrudniejsze. Redakcja była także ciekawa opinii dotyczącej 15. lat urzędowania prezydenta Janusza Żmurkiewicza ■ Już wkrótce może się okazać, że urodzenie dziecka będzie można zgłosić przez internet. Dzięki temu udogodnieniu rodzice nie będą musieli fatygować się z pójściem do Urzędu Stanu Cywilnego ■ Groźny wypadek podczas pracy - mężczyzna został przygnieciony przez śmieciarkę. Do bardzo groźnego wypadku doszło w sobotę rano w dzielnicy nadmorskiej. Mężczyznę przygniótł samochód Remondisu. Poszkodowany został zabrany śmigłowcem LPR ■ Poseł Kornel Morawiecki ponownie składa interpelację w sprawie nieprawidłowości w Świnoujściu ■ Rada Miasta powołała komisję statutową , która zajmie się dostosowaniem statutu miasta do obecnie obowiązującego w Polsce prawa ■ Po długiej i burzliwej momentami dyskusji Rada Miasta uchwaliła Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Miasto Świnoujście na lata 2018-2028. W prognozie znalazły się m.in. środki na budowę promenady zdrowia, remont starej promenady i remont ul. Wojska Polskiego ■ Rada Miasta w Świnoujściu jednomyślnie postanowiła zlecić Komisji rewizyjnej skontrolowanie prawidłowości przygotowania i realizacji wycinki drzew i krzewów pod inwestycję "Kurort nadmorski Świnoujście - nowa wizja przestrzeni publicznej - Budowa promenady zdrowia" ■ Joanna Agatowska poprosiła o wykaz inwestycji na terenie Świnoujścia realizowanych w Świnoujściu w latach 2012 - 2017 których realizacja wiązała się z koniecznością rekompensowania miejsc parkingowych. Radna poprosiła o podanie ilości i lokalizacji takich miejsc ■ SLD o promenadzie Zdrowia: 47 mln złotych za inwestycję, która początkowo była szacowana na 24 mln złotych! Zobacz film! ■ Zamordowany we własnym mieszkaniu - sprawca podciął mu gardło. We wtorek po godzinie 16:00 policjanci weszli do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 23 d. Po chwili przyjechał lekarz i ratownicy medyczni. W mieszkaniu zostały znalezione zwłoki - to starszy mężczyzna z podciętym gardłem. Zgon prawdopodobnie nastąpił już jakiś czas temu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest ofiarą morderstwa. Na miejsce przyjechał prokurator oraz policja dochodzeniowa, którzy badają miejsce zbrodni ■ Już po raz trzeci miasto będzie kierowało zapytanie ofertowe w sprawie remontu sali w której odbywają się sesje Rady Miasta. Jak już wcześniej informowaliśmy, nie ma chętnych wykonawców, którzy podjęliby się tego zadania. Kiedy zatem remont ruszy? Tego na tę chwilę nie wiadomo ■ Uwaga na fałszywych policjantów! O próbie oszustwa metodą "na policjanta" zostali powiadomieni dziś świnoujscy stróże prawa. Ofiarą miała paść seniorka, która na szczęście nie dała się zwieść oszustom ■ U nas też oddają nienależnie pobrane 500 plus. Od 2017 roku do teraz było ponad 30 takich decyzji! ■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który posiadał ponad 3 promile w organizmie. 33-letni mężczyzna był wcześniej karany i posiadał dwa zakazy kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara więzienia do 3 lat ■ Skok na kasę! Zamaskowany mężczyzna z bronią w ręku napadł na sklep. Chwile grozy przeżyła ekspedientka sklepu, która stanęła twarzą w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wejściu do sklepu, mężczyzna grożąc nożem zażądał pieniędzy! Doszło do szarpaniny, napastnik złapał kobietę za gardło. W niedzielę około godziny 17:30 do jednego ze sklepów z artykułami monopolowo-tytoniowymi przy Placu Słowiańskim wszedł mężczyzna. Twarz miał zamaskowaną chustą ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wyłączony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzyżowania ulicy Sąsiedzkiej do skrzyżowania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdową. Objazd odcinka nastąpi ulicą Szmaragdową. W związku z tym wyłączeniu ulegną przystanki o nazwie Zalewowa/Sąsiedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbliższe przystanki: Sąsiedzka/Szkoła lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Pawłowskim ■