POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.12.2011, 23:27:37] • Świnoujście

Zagrają dla małego Antka!

Zagrają dla małego Antka!

fot. Organizator

Młodzież Gimnazjum Publicznego nr 2 wraz z przyjaciółmi zapraszają wszystkich mieszkańców Świnoujścia na kolejną imprezę „Pozytywnie Zakrętkową”. Tym razem zagrają dla Antka Szczepanka. Nie może Ciebie tam zabraknąć! Pamiętaj koniecznie o nakrętkach!

Zakrętkowy koncert odbędzie się w poniedziałek (19 grudnia) w sali teatralnej MDK. Start o godzinie 17.00. Koncert jest PRAWIE bezpłatny. PRAWIE, bo za wejście musimy oddać minimum 20 plastikowych zakrętek. Mały Antoś naprawdę ich potrzebuje.

- Proponujemy państwu chwilę wytchnienia w przedświątecznych porządkach i zakupach, gwarantujemy dobrą muzykę, taniec i mnóstwo pozytywnej energii a także zimowo - bożonarodzeniową atmosferę – mówią organizatorzy. - Pamiętajcie o nakrętkach!


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [17.12.2011, 11:17:38] • [IP: 95.40.214.***]

szkoda tylko, ze ta pomoc rozpoczela sie po tym jak Maciek sie zabil :- (gdzie ci wszyscy pomocni ludzie byli jak ojciec Antka zyl?

Gość • Piątek [16.12.2011, 16:10:11] • [IP: 92.42.114.***]

Bądzmy tam razem:)

Gość • Środa [14.12.2011, 19:01:51] • [IP: 92.42.112.***]

hej, Organizatorzy, postarajcie sie sie zalatwic puszke, albo zawszw mozna postawic tzw. skarbonke z" dobrymi datkami w slusznej sprawie", to jest ponad fiskusem, ale trzeba przekazac bezposrednio mamie Antka!!

Gość • Środa [14.12.2011, 13:37:47] • [IP: 88.156.233.***]

do zobaczyska w poniedziałek :))))

An • Środa [14.12.2011, 12:11:19] • [IP: 195.117.222.***]

Fajnie że jest nas tylu.Ludziska jesteście super.Musimy sobie pomagać, a w szczególności tak potrzebującym jak Antoś.Pozdrawiam Was serdecznie.

Gość • Środa [14.12.2011, 08:00:56] • [IP: 92.42.118.***]

cudeńko, zdrówka skarbie!

Gość • Środa [14.12.2011, 07:07:01] • [IP: 217.97.193.**]

Pamiętam identyczne komentarze przy zbieraniu zakretek dla Kamila Rokosza...a jednak udało się!! I ma chłopak nowy, superspecjalistyczny wózek, pewnie, że to przede wszystkim dzięki determinacji jego mamy, ale zakrętki również pomogły. Byliśmy wtedy razem i udało się nam! A koncert tegoroczny nie jest jakąś" przeciwadwentową" imprezą tylko miłym połączeniem piosenek zimowych i świątecznych. Zapraszamy

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:06:10] • [IP: 62.148.76.***]

Dzięki Wam (nam) świnoujścianom Antoś ma fundusze na rehabilitację! 3mam kciuki za Antosia, jego mamę i wszystkich, którzy Im pomogli lub pomagają!!

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:01:07] • [IP: 62.148.76.***]

Nie ważne ile płacą Antosiowi za zakrętki - liczy się każdy grosz na rehabilitację. Mama Antosia nie ma" licznika" w oczach, tylko chorego Synka! Nie gnuśniejmy, tylko pomagajmy! przecież te" nędzne" nakrętki i tak wyrzucamy... A pomysł z puszką jest przedni, tylko kupę biurokracji trzeba przejść... niestety...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 23:16:19] • [IP: 89.78.115.**]

Przyjeżdżam na Święta do Świnoujścia, i czy Ktoś wie, czy w szkole podstawowej nr 4 można dawać nakrętki? Bo zbieram dla tego Małego Gentelmana a wiem tylko gdzie ta szkoła jest :)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:56:28] • [IP: 87.205.27.***]

Słodki I Śliczny Chłopczyk;****

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:34:23] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Wtorek [13.12.2011, 20:19]  [IP: 80.245.188.***]////////Wiecie co...za 1 kg zakrętek na pazdziernik 2011 płacono 0.65 pln...jeśli ktoś ma namiary na firmę recyklingową, która własnym transportem zabierze zakrętki ze Ś-cia i zapłaci 0.80 pln to PROSIMY O KONTAKT! ! ! !

Gość • Wtorek [13.12.2011, 20:19:34] • [IP: 80.245.188.***]

Wiecie co... podobno za 1kg tych nakrętek płacą Antkowi 0, 80gr. Chyba lepiej by na tym Antoś wyszedł gdyby faktycznie można było płacić pieniądzmi, a nie nakrętkami... Przecież nawet jak ktoś da 1 zł to tak jakby przyniósł ponad 1 kg nakrętek, a nie tylko 20...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:56:25] • [IP: 93.94.186.***]

w zeszłym roku płaciło się albo zakrętkami, albo dawało się minimum 1 zł =>

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:02:22] • [IP: 92.42.112.***]

Elegancki jest ten Antek, śliczne maleństwo! Szkoda że nie napisaliście na jaki cel ta zbiórka. Robienie zabaw w adwencie to kiepski pomysł, choćby cel był szlachetny i można to było inaczej zorganizować. Jak np. można czyjeś dramaty wykorzystywać jako okazję aby sobie potańczyć? Też zbieram nakrętki i przekazuję do szkoły, bo trzeba dzieciom pomagać. Szczególnie tym chorym i biednym. Obecna władza skąpi na leczenie dzieci ale sobie przydziela 3000zł/miesiąc na paliwo. Wstyd i hańba!! Za komuny tego nie było aby brakowało na leczenie dzieci. Łączę wyrazy szacunku dla Rodziców małego Antka.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 15:20:19] • [IP: 178.238.243.**]

BRAWO!!

Kołek • Wtorek [13.12.2011, 14:57:42] • [IP: 93.94.190.***]

Zapraszamy serdecznie ISLAND JUMPERS.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 14:11:39] • [IP: 88.156.233.**]

brawo

Gość • Wtorek [13.12.2011, 13:28:50] • [IP: 80.245.182.***]

super akcja brawoooo

GośćP • Wtorek [13.12.2011, 13:11:57] • [IP: 88.156.233.***]

i ja też:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:33:09] • [IP: 92.42.114.***]

BEDE:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:24:56] • [IP: 80.245.191.***]

kto wystąpi ? co tam bedzie ?

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:36:17] • [IP: 92.42.112.***]

placa 1000 zlotych za tone, ja mam okolo 0, 5 kilograma, a to sie przeklada na jakies 50 groszy. szczerze mowiac wolaalabym dac mu dyche w gotowce, ale nie na konto, tylko do reki bez dodatkowych oplat i podatkow. moze organizator zorganizuje jakas puszke przy wejsciu!

Andrzej. • Wtorek [13.12.2011, 09:30:08] • [IP: 195.117.222.***]

Będę na pewno.pozdrawiam Antosia i jego rodzinkę.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:15:41] • [IP: 93.94.188.**]

super i tak trzymać !! Ludzie zbierajcie nakrętki pomóżcie maluszkowi!!

Oglądasz 1-25 z 32
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■