POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.12.2011, 23:27:37] • Świnoujście

Zagrają dla małego Antka!

Zagrają dla małego Antka!

fot. Organizator

Młodzież Gimnazjum Publicznego nr 2 wraz z przyjaciółmi zapraszają wszystkich mieszkańców Świnoujścia na kolejną imprezę „Pozytywnie Zakrętkową”. Tym razem zagrają dla Antka Szczepanka. Nie może Ciebie tam zabraknąć! Pamiętaj koniecznie o nakrętkach!

Zakrętkowy koncert odbędzie się w poniedziałek (19 grudnia) w sali teatralnej MDK. Start o godzinie 17.00. Koncert jest PRAWIE bezpłatny. PRAWIE, bo za wejście musimy oddać minimum 20 plastikowych zakrętek. Mały Antoś naprawdę ich potrzebuje.

- Proponujemy państwu chwilę wytchnienia w przedświątecznych porządkach i zakupach, gwarantujemy dobrą muzykę, taniec i mnóstwo pozytywnej energii a także zimowo - bożonarodzeniową atmosferę – mówią organizatorzy. - Pamiętajcie o nakrętkach!


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [17.12.2011, 11:17:38] • [IP: 95.40.214.***]

szkoda tylko, ze ta pomoc rozpoczela sie po tym jak Maciek sie zabil :- (gdzie ci wszyscy pomocni ludzie byli jak ojciec Antka zyl?

Gość • Piątek [16.12.2011, 16:10:11] • [IP: 92.42.114.***]

Bądzmy tam razem:)

Gość • Środa [14.12.2011, 19:01:51] • [IP: 92.42.112.***]

hej, Organizatorzy, postarajcie sie sie zalatwic puszke, albo zawszw mozna postawic tzw. skarbonke z" dobrymi datkami w slusznej sprawie", to jest ponad fiskusem, ale trzeba przekazac bezposrednio mamie Antka!!

Gość • Środa [14.12.2011, 13:37:47] • [IP: 88.156.233.***]

do zobaczyska w poniedziałek :))))

An • Środa [14.12.2011, 12:11:19] • [IP: 195.117.222.***]

Fajnie że jest nas tylu.Ludziska jesteście super.Musimy sobie pomagać, a w szczególności tak potrzebującym jak Antoś.Pozdrawiam Was serdecznie.

Gość • Środa [14.12.2011, 08:00:56] • [IP: 92.42.118.***]

cudeńko, zdrówka skarbie!

Gość • Środa [14.12.2011, 07:07:01] • [IP: 217.97.193.**]

Pamiętam identyczne komentarze przy zbieraniu zakretek dla Kamila Rokosza...a jednak udało się!! I ma chłopak nowy, superspecjalistyczny wózek, pewnie, że to przede wszystkim dzięki determinacji jego mamy, ale zakrętki również pomogły. Byliśmy wtedy razem i udało się nam! A koncert tegoroczny nie jest jakąś" przeciwadwentową" imprezą tylko miłym połączeniem piosenek zimowych i świątecznych. Zapraszamy

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:06:10] • [IP: 62.148.76.***]

Dzięki Wam (nam) świnoujścianom Antoś ma fundusze na rehabilitację! 3mam kciuki za Antosia, jego mamę i wszystkich, którzy Im pomogli lub pomagają!!

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:01:07] • [IP: 62.148.76.***]

Nie ważne ile płacą Antosiowi za zakrętki - liczy się każdy grosz na rehabilitację. Mama Antosia nie ma" licznika" w oczach, tylko chorego Synka! Nie gnuśniejmy, tylko pomagajmy! przecież te" nędzne" nakrętki i tak wyrzucamy... A pomysł z puszką jest przedni, tylko kupę biurokracji trzeba przejść... niestety...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 23:16:19] • [IP: 89.78.115.**]

Przyjeżdżam na Święta do Świnoujścia, i czy Ktoś wie, czy w szkole podstawowej nr 4 można dawać nakrętki? Bo zbieram dla tego Małego Gentelmana a wiem tylko gdzie ta szkoła jest :)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:56:28] • [IP: 87.205.27.***]

Słodki I Śliczny Chłopczyk;****

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:34:23] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Wtorek [13.12.2011, 20:19]  [IP: 80.245.188.***]////////Wiecie co...za 1 kg zakrętek na pazdziernik 2011 płacono 0.65 pln...jeśli ktoś ma namiary na firmę recyklingową, która własnym transportem zabierze zakrętki ze Ś-cia i zapłaci 0.80 pln to PROSIMY O KONTAKT! ! ! !

Gość • Wtorek [13.12.2011, 20:19:34] • [IP: 80.245.188.***]

Wiecie co... podobno za 1kg tych nakrętek płacą Antkowi 0, 80gr. Chyba lepiej by na tym Antoś wyszedł gdyby faktycznie można było płacić pieniądzmi, a nie nakrętkami... Przecież nawet jak ktoś da 1 zł to tak jakby przyniósł ponad 1 kg nakrętek, a nie tylko 20...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:56:25] • [IP: 93.94.186.***]

w zeszłym roku płaciło się albo zakrętkami, albo dawało się minimum 1 zł =>

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:02:22] • [IP: 92.42.112.***]

Elegancki jest ten Antek, śliczne maleństwo! Szkoda że nie napisaliście na jaki cel ta zbiórka. Robienie zabaw w adwencie to kiepski pomysł, choćby cel był szlachetny i można to było inaczej zorganizować. Jak np. można czyjeś dramaty wykorzystywać jako okazję aby sobie potańczyć? Też zbieram nakrętki i przekazuję do szkoły, bo trzeba dzieciom pomagać. Szczególnie tym chorym i biednym. Obecna władza skąpi na leczenie dzieci ale sobie przydziela 3000zł/miesiąc na paliwo. Wstyd i hańba!! Za komuny tego nie było aby brakowało na leczenie dzieci. Łączę wyrazy szacunku dla Rodziców małego Antka.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 15:20:19] • [IP: 178.238.243.**]

BRAWO!!

Kołek • Wtorek [13.12.2011, 14:57:42] • [IP: 93.94.190.***]

Zapraszamy serdecznie ISLAND JUMPERS.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 14:11:39] • [IP: 88.156.233.**]

brawo

Gość • Wtorek [13.12.2011, 13:28:50] • [IP: 80.245.182.***]

super akcja brawoooo

GośćP • Wtorek [13.12.2011, 13:11:57] • [IP: 88.156.233.***]

i ja też:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:33:09] • [IP: 92.42.114.***]

BEDE:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:24:56] • [IP: 80.245.191.***]

kto wystąpi ? co tam bedzie ?

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:36:17] • [IP: 92.42.112.***]

placa 1000 zlotych za tone, ja mam okolo 0, 5 kilograma, a to sie przeklada na jakies 50 groszy. szczerze mowiac wolaalabym dac mu dyche w gotowce, ale nie na konto, tylko do reki bez dodatkowych oplat i podatkow. moze organizator zorganizuje jakas puszke przy wejsciu!

Andrzej. • Wtorek [13.12.2011, 09:30:08] • [IP: 195.117.222.***]

Będę na pewno.pozdrawiam Antosia i jego rodzinkę.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:15:41] • [IP: 93.94.188.**]

super i tak trzymać !! Ludzie zbierajcie nakrętki pomóżcie maluszkowi!!

Oglądasz 1-25 z 32
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■