POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.12.2011, 23:27:37] • Świnoujście

Zagrają dla małego Antka!

Zagrają dla małego Antka!

fot. Organizator

Młodzież Gimnazjum Publicznego nr 2 wraz z przyjaciółmi zapraszają wszystkich mieszkańców Świnoujścia na kolejną imprezę „Pozytywnie Zakrętkową”. Tym razem zagrają dla Antka Szczepanka. Nie może Ciebie tam zabraknąć! Pamiętaj koniecznie o nakrętkach!

Zakrętkowy koncert odbędzie się w poniedziałek (19 grudnia) w sali teatralnej MDK. Start o godzinie 17.00. Koncert jest PRAWIE bezpłatny. PRAWIE, bo za wejście musimy oddać minimum 20 plastikowych zakrętek. Mały Antoś naprawdę ich potrzebuje.

- Proponujemy państwu chwilę wytchnienia w przedświątecznych porządkach i zakupach, gwarantujemy dobrą muzykę, taniec i mnóstwo pozytywnej energii a także zimowo - bożonarodzeniową atmosferę – mówią organizatorzy. - Pamiętajcie o nakrętkach!


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [17.12.2011, 11:17:38] • [IP: 95.40.214.***]

szkoda tylko, ze ta pomoc rozpoczela sie po tym jak Maciek sie zabil :- (gdzie ci wszyscy pomocni ludzie byli jak ojciec Antka zyl?

Gość • Piątek [16.12.2011, 16:10:11] • [IP: 92.42.114.***]

Bądzmy tam razem:)

Gość • Środa [14.12.2011, 19:01:51] • [IP: 92.42.112.***]

hej, Organizatorzy, postarajcie sie sie zalatwic puszke, albo zawszw mozna postawic tzw. skarbonke z" dobrymi datkami w slusznej sprawie", to jest ponad fiskusem, ale trzeba przekazac bezposrednio mamie Antka!!

Gość • Środa [14.12.2011, 13:37:47] • [IP: 88.156.233.***]

do zobaczyska w poniedziałek :))))

An • Środa [14.12.2011, 12:11:19] • [IP: 195.117.222.***]

Fajnie że jest nas tylu.Ludziska jesteście super.Musimy sobie pomagać, a w szczególności tak potrzebującym jak Antoś.Pozdrawiam Was serdecznie.

Gość • Środa [14.12.2011, 08:00:56] • [IP: 92.42.118.***]

cudeńko, zdrówka skarbie!

Gość • Środa [14.12.2011, 07:07:01] • [IP: 217.97.193.**]

Pamiętam identyczne komentarze przy zbieraniu zakretek dla Kamila Rokosza...a jednak udało się!! I ma chłopak nowy, superspecjalistyczny wózek, pewnie, że to przede wszystkim dzięki determinacji jego mamy, ale zakrętki również pomogły. Byliśmy wtedy razem i udało się nam! A koncert tegoroczny nie jest jakąś" przeciwadwentową" imprezą tylko miłym połączeniem piosenek zimowych i świątecznych. Zapraszamy

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:06:10] • [IP: 62.148.76.***]

Dzięki Wam (nam) świnoujścianom Antoś ma fundusze na rehabilitację! 3mam kciuki za Antosia, jego mamę i wszystkich, którzy Im pomogli lub pomagają!!

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:01:07] • [IP: 62.148.76.***]

Nie ważne ile płacą Antosiowi za zakrętki - liczy się każdy grosz na rehabilitację. Mama Antosia nie ma" licznika" w oczach, tylko chorego Synka! Nie gnuśniejmy, tylko pomagajmy! przecież te" nędzne" nakrętki i tak wyrzucamy... A pomysł z puszką jest przedni, tylko kupę biurokracji trzeba przejść... niestety...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 23:16:19] • [IP: 89.78.115.**]

Przyjeżdżam na Święta do Świnoujścia, i czy Ktoś wie, czy w szkole podstawowej nr 4 można dawać nakrętki? Bo zbieram dla tego Małego Gentelmana a wiem tylko gdzie ta szkoła jest :)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:56:28] • [IP: 87.205.27.***]

Słodki I Śliczny Chłopczyk;****

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:34:23] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Wtorek [13.12.2011, 20:19]  [IP: 80.245.188.***]////////Wiecie co...za 1 kg zakrętek na pazdziernik 2011 płacono 0.65 pln...jeśli ktoś ma namiary na firmę recyklingową, która własnym transportem zabierze zakrętki ze Ś-cia i zapłaci 0.80 pln to PROSIMY O KONTAKT! ! ! !

Gość • Wtorek [13.12.2011, 20:19:34] • [IP: 80.245.188.***]

Wiecie co... podobno za 1kg tych nakrętek płacą Antkowi 0, 80gr. Chyba lepiej by na tym Antoś wyszedł gdyby faktycznie można było płacić pieniądzmi, a nie nakrętkami... Przecież nawet jak ktoś da 1 zł to tak jakby przyniósł ponad 1 kg nakrętek, a nie tylko 20...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:56:25] • [IP: 93.94.186.***]

w zeszłym roku płaciło się albo zakrętkami, albo dawało się minimum 1 zł =>

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:02:22] • [IP: 92.42.112.***]

Elegancki jest ten Antek, śliczne maleństwo! Szkoda że nie napisaliście na jaki cel ta zbiórka. Robienie zabaw w adwencie to kiepski pomysł, choćby cel był szlachetny i można to było inaczej zorganizować. Jak np. można czyjeś dramaty wykorzystywać jako okazję aby sobie potańczyć? Też zbieram nakrętki i przekazuję do szkoły, bo trzeba dzieciom pomagać. Szczególnie tym chorym i biednym. Obecna władza skąpi na leczenie dzieci ale sobie przydziela 3000zł/miesiąc na paliwo. Wstyd i hańba!! Za komuny tego nie było aby brakowało na leczenie dzieci. Łączę wyrazy szacunku dla Rodziców małego Antka.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 15:20:19] • [IP: 178.238.243.**]

BRAWO!!

Kołek • Wtorek [13.12.2011, 14:57:42] • [IP: 93.94.190.***]

Zapraszamy serdecznie ISLAND JUMPERS.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 14:11:39] • [IP: 88.156.233.**]

brawo

Gość • Wtorek [13.12.2011, 13:28:50] • [IP: 80.245.182.***]

super akcja brawoooo

GośćP • Wtorek [13.12.2011, 13:11:57] • [IP: 88.156.233.***]

i ja też:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:33:09] • [IP: 92.42.114.***]

BEDE:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:24:56] • [IP: 80.245.191.***]

kto wystąpi ? co tam bedzie ?

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:36:17] • [IP: 92.42.112.***]

placa 1000 zlotych za tone, ja mam okolo 0, 5 kilograma, a to sie przeklada na jakies 50 groszy. szczerze mowiac wolaalabym dac mu dyche w gotowce, ale nie na konto, tylko do reki bez dodatkowych oplat i podatkow. moze organizator zorganizuje jakas puszke przy wejsciu!

Andrzej. • Wtorek [13.12.2011, 09:30:08] • [IP: 195.117.222.***]

Będę na pewno.pozdrawiam Antosia i jego rodzinkę.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:15:41] • [IP: 93.94.188.**]

super i tak trzymać !! Ludzie zbierajcie nakrętki pomóżcie maluszkowi!!

Oglądasz 1-25 z 32
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■