POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.12.2011, 23:27:37] • Świnoujście

Zagrają dla małego Antka!

Zagrają dla małego Antka!

fot. Organizator

Młodzież Gimnazjum Publicznego nr 2 wraz z przyjaciółmi zapraszają wszystkich mieszkańców Świnoujścia na kolejną imprezę „Pozytywnie Zakrętkową”. Tym razem zagrają dla Antka Szczepanka. Nie może Ciebie tam zabraknąć! Pamiętaj koniecznie o nakrętkach!

Zakrętkowy koncert odbędzie się w poniedziałek (19 grudnia) w sali teatralnej MDK. Start o godzinie 17.00. Koncert jest PRAWIE bezpłatny. PRAWIE, bo za wejście musimy oddać minimum 20 plastikowych zakrętek. Mały Antoś naprawdę ich potrzebuje.

- Proponujemy państwu chwilę wytchnienia w przedświątecznych porządkach i zakupach, gwarantujemy dobrą muzykę, taniec i mnóstwo pozytywnej energii a także zimowo - bożonarodzeniową atmosferę – mówią organizatorzy. - Pamiętajcie o nakrętkach!


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Sobota [17.12.2011, 11:17:38] • [IP: 95.40.214.***]

szkoda tylko, ze ta pomoc rozpoczela sie po tym jak Maciek sie zabil :- (gdzie ci wszyscy pomocni ludzie byli jak ojciec Antka zyl?

Gość • Piątek [16.12.2011, 16:10:11] • [IP: 92.42.114.***]

Bądzmy tam razem:)

Gość • Środa [14.12.2011, 19:01:51] • [IP: 92.42.112.***]

hej, Organizatorzy, postarajcie sie sie zalatwic puszke, albo zawszw mozna postawic tzw. skarbonke z" dobrymi datkami w slusznej sprawie", to jest ponad fiskusem, ale trzeba przekazac bezposrednio mamie Antka!!

Gość • Środa [14.12.2011, 13:37:47] • [IP: 88.156.233.***]

do zobaczyska w poniedziałek :))))

An • Środa [14.12.2011, 12:11:19] • [IP: 195.117.222.***]

Fajnie że jest nas tylu.Ludziska jesteście super.Musimy sobie pomagać, a w szczególności tak potrzebującym jak Antoś.Pozdrawiam Was serdecznie.

Gość • Środa [14.12.2011, 08:00:56] • [IP: 92.42.118.***]

cudeńko, zdrówka skarbie!

Gość • Środa [14.12.2011, 07:07:01] • [IP: 217.97.193.**]

Pamiętam identyczne komentarze przy zbieraniu zakretek dla Kamila Rokosza...a jednak udało się!! I ma chłopak nowy, superspecjalistyczny wózek, pewnie, że to przede wszystkim dzięki determinacji jego mamy, ale zakrętki również pomogły. Byliśmy wtedy razem i udało się nam! A koncert tegoroczny nie jest jakąś" przeciwadwentową" imprezą tylko miłym połączeniem piosenek zimowych i świątecznych. Zapraszamy

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:06:10] • [IP: 62.148.76.***]

Dzięki Wam (nam) świnoujścianom Antoś ma fundusze na rehabilitację! 3mam kciuki za Antosia, jego mamę i wszystkich, którzy Im pomogli lub pomagają!!

zakręcony • Środa [14.12.2011, 01:01:07] • [IP: 62.148.76.***]

Nie ważne ile płacą Antosiowi za zakrętki - liczy się każdy grosz na rehabilitację. Mama Antosia nie ma" licznika" w oczach, tylko chorego Synka! Nie gnuśniejmy, tylko pomagajmy! przecież te" nędzne" nakrętki i tak wyrzucamy... A pomysł z puszką jest przedni, tylko kupę biurokracji trzeba przejść... niestety...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 23:16:19] • [IP: 89.78.115.**]

Przyjeżdżam na Święta do Świnoujścia, i czy Ktoś wie, czy w szkole podstawowej nr 4 można dawać nakrętki? Bo zbieram dla tego Małego Gentelmana a wiem tylko gdzie ta szkoła jest :)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:56:28] • [IP: 87.205.27.***]

Słodki I Śliczny Chłopczyk;****

Gość • Wtorek [13.12.2011, 21:34:23] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Wtorek [13.12.2011, 20:19]  [IP: 80.245.188.***]////////Wiecie co...za 1 kg zakrętek na pazdziernik 2011 płacono 0.65 pln...jeśli ktoś ma namiary na firmę recyklingową, która własnym transportem zabierze zakrętki ze Ś-cia i zapłaci 0.80 pln to PROSIMY O KONTAKT! ! ! !

Gość • Wtorek [13.12.2011, 20:19:34] • [IP: 80.245.188.***]

Wiecie co... podobno za 1kg tych nakrętek płacą Antkowi 0, 80gr. Chyba lepiej by na tym Antoś wyszedł gdyby faktycznie można było płacić pieniądzmi, a nie nakrętkami... Przecież nawet jak ktoś da 1 zł to tak jakby przyniósł ponad 1 kg nakrętek, a nie tylko 20...

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:56:25] • [IP: 93.94.186.***]

w zeszłym roku płaciło się albo zakrętkami, albo dawało się minimum 1 zł =>

Gość • Wtorek [13.12.2011, 18:02:22] • [IP: 92.42.112.***]

Elegancki jest ten Antek, śliczne maleństwo! Szkoda że nie napisaliście na jaki cel ta zbiórka. Robienie zabaw w adwencie to kiepski pomysł, choćby cel był szlachetny i można to było inaczej zorganizować. Jak np. można czyjeś dramaty wykorzystywać jako okazję aby sobie potańczyć? Też zbieram nakrętki i przekazuję do szkoły, bo trzeba dzieciom pomagać. Szczególnie tym chorym i biednym. Obecna władza skąpi na leczenie dzieci ale sobie przydziela 3000zł/miesiąc na paliwo. Wstyd i hańba!! Za komuny tego nie było aby brakowało na leczenie dzieci. Łączę wyrazy szacunku dla Rodziców małego Antka.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 15:20:19] • [IP: 178.238.243.**]

BRAWO!!

Kołek • Wtorek [13.12.2011, 14:57:42] • [IP: 93.94.190.***]

Zapraszamy serdecznie ISLAND JUMPERS.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 14:11:39] • [IP: 88.156.233.**]

brawo

Gość • Wtorek [13.12.2011, 13:28:50] • [IP: 80.245.182.***]

super akcja brawoooo

GośćP • Wtorek [13.12.2011, 13:11:57] • [IP: 88.156.233.***]

i ja też:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:33:09] • [IP: 92.42.114.***]

BEDE:)

Gość • Wtorek [13.12.2011, 12:24:56] • [IP: 80.245.191.***]

kto wystąpi ? co tam bedzie ?

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:36:17] • [IP: 92.42.112.***]

placa 1000 zlotych za tone, ja mam okolo 0, 5 kilograma, a to sie przeklada na jakies 50 groszy. szczerze mowiac wolaalabym dac mu dyche w gotowce, ale nie na konto, tylko do reki bez dodatkowych oplat i podatkow. moze organizator zorganizuje jakas puszke przy wejsciu!

Andrzej. • Wtorek [13.12.2011, 09:30:08] • [IP: 195.117.222.***]

Będę na pewno.pozdrawiam Antosia i jego rodzinkę.

Gość • Wtorek [13.12.2011, 09:15:41] • [IP: 93.94.188.**]

super i tak trzymać !! Ludzie zbierajcie nakrętki pomóżcie maluszkowi!!

Oglądasz 1-25 z 32
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■