POGODA

Reklama

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Poniedziałek [19.12.2011, 13:11:07] • Świnoujście

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Zespół Akademii Urody Metamorfoza pragnie serdecznie podziękować wszystkim swoim klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Efektem współpracy była utrata wagi w ciągu miesiąca najlepszy wynik to 10 kg a rekordowy wynik utraty w obwodzie pasa to 17 cm a wszystko bez szkody dla zdrowia, zachowując jędrne ciało i świetną kondycję.

Staramy się trzymać jednego obranego przez nas kierunku czyli wprowadzania zabiegów i programów zmierzających do poprawienia sylwetki, odmłodzenia ciała i twarzy, chociaż nie brakuje u nas wielu zabiegów typu Wellnes SPA w oparciu o kosmetyki naturalne, bo zdajemy sobie sprawę, że relaks jest nieodzownym elementem dobrej kondycji ciała i duszy.

Zapraszamy do obejrzenia metamorfoza.swinoujscie.pl/film-metamorfozy.html

Jak zdążyliście Państwo nas poznać zawsze staramy się wprowadzać nowe usługi od informacji, czyli cyklicznych spotkań, które są organizowane na potrzeby przedstawienia naszej oferty a także poznania Państwa oczekiwań i potrzeb dlatego wprowadzamy kolejne zabiegi wzbogacające naszą ofertę, zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i temu oraz zdrowemu żywieniu na Państwa życzenie poświęcone będzie kolejne spotkanie 29.12.2011 r.o szczegółach którego będziemy informować w akademii i na naszej stronie. Myślę, że jest to doskonały moment, który spowoduje, że noworoczne postanowienia staną się bardziej osiągalne.
Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Patryk Tokłowicz. Jest lekarzem medycyny, i na co dzień zajmuje się medycyną estetyczną. Tytuł medyczny i uprawnienia lekarskie do nieograniczonego wykonywania zawodu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej uzyskał po ukończeniu prestiżowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.Pierwsze doświadczenia z zakresu Medycyny Estetycznej zdobywał już w trakcie studiów.. Wiedza i umiejętności praktyczne zostały ukształtowane w trakcie wielu szkoleń, w tym m.in. szkoleń w Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Łodzi, pod okiem wybitnego specjalisty, Profesora Andrzeja Kaszuby –wówczas pełniącego funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii. Umiejętności i kwalifikacje poparte są licznymi certyfikatami, które uzyskał pod okiem wybitnych specjalistów z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, w najlepszych klinikach w kraju i zagranicą. Aby stale podążać za światowymi trendami w dziedzinie Dermatologii, systematycznie poszerza swoją wiedzę o nowe kursy, warsztaty i szkolenia.
Zapraszamy do umawiania się na wizyty, aktualne terminy zawsze znajdziecie Państwo na naszej stronie. Najbliższy termin to 28-29. 12.2011 r. www.metamorfoza.swinoujscie.pl
Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie to: Mezoterapia, leczenie cellulitu, trądziku i odmładzanie skóry. Wskazania do zastosowania Mezoterapii: skóra szara, pozbawiona połysku, zmarszczki powierzchowne i głębokie (twarz, szyja), skóra źle nawodniona i odżywiona, cellulit, lokalne otłuszczenie, wypadanie włosów, skóra naczynioruchowa.
COSMELAN, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ SKÓRY Główne wskazania do przeprowadzenia zabiegu: plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. W rękach doświadczonego lekarza, jest to najprostszy, najskuteczniejszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na leczenie nadpotliwości, dzięki któremu na kilka miesięcy zniknie problem nadpotliwości dłoni, czoła, stóp, czy pach. Pot nie będzie w ogóle wydzielany.
WYPEŁNIANIE likwidacja zmarszczek, Botox oraz Restylan .W zabiegach stosowane są najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego, przede wszystkim Restylane, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Dlatego właśnie jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry i całego organizmu!
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełniania zmarszczek, przy użyciu kwasu hialuronowego:
Zmarszczki pozostające w spoczynku: Zmarszczki poziome czoła: okolicy oczu, kurze łapki, czoła, zmarszczki palacza, gładzizny czołowej, zmarszczki okolicy gładzizny czołowej, zmarszczki na szyi, opadające kąciki ust.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Drodzy klienci mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania. Chcemy tworzyć Metamorfozę dla Was i z Wami. O wszystkich nowościach z zakresu światowych osiągnięć kosmetyki, dietetyki i medycyny estetycznej będziemy informować Państwa na naszych kolejnych spotkaniach.

Zespół METAMORFOZY


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Czwartek [19.09.2013, 07:31:52] • [IP: 95.129.225.***]

Mamy kilka wspaniałych salonów kosmetycznych które oferują takie zabiegi i współpracują z lekarzami jak IZADORA czy SALON NATALI. Wchodźcie na ich strony i dowiedźcie się więcej o tych zabiegach. Polecam nasze gabinety z wieloletnią praktyką!!

Gość • Wtorek [24.07.2012, 10:07:29] • [IP: 87.248.76.***]

właśnie wróciłam z wczasów ze Świnoujścia nocowałam w METAMORFOZIE - BRUD, SYF HAMSTWO (zwłaszcza ten pan Piotr masażysta - posuwacz pani grubej pani kierowniczki) była tam 10 dni przez ten okres nikty nie wyniósł śmieci, nie odkurzył, nie sprzątnął łazieniki bo tam nie sprzątają gdy już kogoś zakwaterują. pająki na ścianach a okno balkonoe bałam się go dotknąć żeby się nie pobrudzić, papier toaletowy wydzielany. Poporzednie lata (od 10 lat tam nocuję podczas pobytu w Świnoujsciu) był inny zarząd było naprawdę super, czysto. W tym roku, od stycznia, zminiono zarząd i przeprowadzono METAMORFOZĘ. nigdy nie zostałam ta źle potraktowana i ugoszczona jak podczas tego pobutu (wróciłam 23.07.2012)

Gość • Środa [21.12.2011, 12:08:58] • [IP: 193.69.22.**]

Jak zwykle można przeczytać złośliwe komentarze.Zanim skrytykujesz, przyjdź skorzystaj z usług i dopiero wyraź swoją opinię.Czy poszerzanie usług musi zawsze budzić tak wiele kontrowersji, gdybania?? Ludzie ogarnijcie się !! Przyjdźcie i skorzystajcie z tego co Metamorfoza oferuje a napewno będziecie zadowoleni.Nie ma tu naciągania klienta na zabiegi, jest odpowiedni dobór do potrzeb.NAPEWENO sami sobie komentarzy nie piszą!!

Gość • Wtorek [20.12.2011, 19:43:08] • [IP: 92.42.114.***]

z tego co wiem to przynajmniej dwa jak nie trzy gabinety oferuja uslugi takich specjalistow wie c nie wiem po co taka reklama skoro dawno te zabiegi sa dostepne.

⋆⋆⋆⋆⋆ • Wtorek [20.12.2011, 17:43:44] • [IP: 31.63.215.**]

Mój subwoofer lepiej masuje i elegancko odchudza o słuch.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 13:52:56] • [IP: 80.54.123.***]

Proponuje przyjść na wykład z tego co wiem jest bezpłatny, może akurat dowie się Pani czegoś nowego, czegoś o czym Pani jeszcze nie wie? Korzysta ten kto chce nikt nikogo do tego nie przymusza. Więc po co głupie komentarze Poza tym internet jest pełen fachowej wiedzy i informacji o przeprowadzanych badaniach. Wystarczy poczytać i wybrać dla siebie co uważamy za najlepsze. Wolny wybór, wszystko ma swoją cenę, można wybrać opcje na jaką nas poprostu nas stać.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 12:05:05] • [IP: 192.168.101.***]

Chude, nie znaczy jędrne, najgorsze to suche z rozstępami ciało. A z tego co wiem to te wszystkie cuda nic nie mogą na to poradzić. Proponuję zwykłe biegi i balsamy, bez tej całej naszej małomiasteczkowej bufonady.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:31:09] • [IP: 80.245.182.**]

Gdyby było tak świetnie i pięknie nie musieliby się OGŁASZAĆ, niby że dziękują!! ;-) Po prostu to REKLAMA, nic więcej :-/

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:20:17] • [IP: 80.245.188.***]

polecam metamorfoze, profesjonalne podejscie do klienta, profesjonalny sprzet a przede wszystkim personel z wieloletnia praktyka zawodowa...sama uczeszczam i napewno nie zaprzestane...ten kto nie byl niech zaluje...jeszcze teraz medycyna estetyczna...zabiegi godne uwagi

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:12:37] • [IP: 92.42.113.**]

Zespół Akademii Urody, ale na pewno nie zdrowia. Utrata wagi 10kg w ciągu miesiąca to szok dla organizmu i nie obędzie sie bez negatywnych skutków i to w krótkim czasie.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 07:32:08] • [IP: 217.97.199.**]

kolejny specjalista nie ma wziecia jako fachowiec to ciagnie na wyspe i bedzie siedzial do pierwszej wpadki

Gość • Wtorek [20.12.2011, 02:14:00] • [IP: 80.54.123.**]

nie ma to jak PhotoShop, z każdej potwory zrobi bóstwo-cud

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 22:22:51] • [IP: 31.60.140.**]

Gość  Poniedziałek [19.12.2011, 21:02]  [IP: 88.156.233.***]zapraszam do mnie na tygodniowe objady...na bank przytyjesz

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 22:05:39] • [IP: 109.74.96.***]

IP:80.245.185... i 93.94.185... wpisują sobie sami komentarze:) Żenada...i jak tu zaufać takiemu zakładowi??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:49:39] • [IP: 80.245.189.***]

masz rację podczas masaży u p. Piotra i zabiegów u p.Joasi czułam się jak w niebie :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:02:40] • [IP: 88.156.233.***]

a ja bym chciala jeden rozmiar przytyć..maja w tym salonie na to sposób..??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 20:23:34] • [IP: 80.245.185.***]

mówcie co chcecie ja jestem stałą klientką i nie narzekam, a masaż w wykonaniu Pana Piotra jest lepszy niż ciasteczko ;-) POLECAM!!

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 19:11:04] • [IP: 93.94.185.**]

wiadomo, że nie ma 2 rozmiarów tylko dzięki samym zabiegom.. ale schudnąć dwa rozmiary i zachować przy tym jędrne ciało, to już jest nie lada wyczyn, poza tym, od tego, jak się chudnie, są specjaliścid, którzy nie pozwolą klientowi zrobić krzywdy. A Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38] • [IP: 87.58.221.***] chyba się zbyt dużo 'Chłopów" naczytał. Pokaż mi gęsi i obory w Świnoujściu :)

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 19:04:18] • [IP: 91.94.28.***]

zapraszam do mnie do pracy to szybciutko schudniecie a przy okazji zarobice:) czysty zysk

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:58:52] • [IP: 91.149.1.**]

"Do XII wieku chłopi zakładali babą chomąto i orali nimi pole"a teraz co się dzieje salony jakieś :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:00:49] • [IP: 80.245.189.***]

Do" nauczyciela/ki" - skoro Cię ten portal tak irytuje, to po co go czytasz? Skoro tworzą go nieuki, to załóż swój. Z pewnością będzie tam przerost formy nad treścią. Podpisujesz się jako" gość" i obrażasz właściciela portalu. Nauczyłaś/łeś się gramatyki ale kulturą nie grzeszysz.

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38:58] • [IP: 87.58.221.***]

won na pole i do obory gęsi nakarmić a nie jakies salony i metamorfozy!

ryynio • Poniedziałek [19.12.2011, 17:33:27] • [IP: 83.249.27.**]

zrzucic 10 kilo w ciagu miesiaca kazdy moze, ale jest to bardzo niezdrowe dla organizmu, który sie bardzo oslabia, kilogram tygodniowo jest optymalne i daje szanse na utrzymanie nowej wagi,

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:31:37] • [IP: 95.41.4.***]

CZY WY NIGDY NIE NAUCZYCIE SIĘ PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU-kilka" wycinków" z Waszego tekstu: 1)Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.(może - mającym doświadczenie i bogatą praktykę...) 2)plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne (a może- posłoneczne??) 3)Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. (a może- leczony!!) WYSTARCZY ?? A teraz do nauki...NAJWYŻSZY CZAS... 2)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:26:12] • [IP: 80.245.189.***]

Cocoon i Metamorfoza to dwa różne zakłady, które mają dwie różne metody zabiegów. W Metamorfozie jest lekarz a Cocoon stosuje niekonwencjonalne zabiegi. To klientki wybierają metody, bo oba zakłady z równą starannością dbają o swoje klientki.

Oglądasz 1-25 z 39
■ W niedzielę, 11 grudnia przeprowadzona zostanie XVI edycja Biegu im.Tomasza Hopfera. Zapisy od 11.00, start o 12.00 u wejścia na Wzgórza Sankowe naprzeciwko parkingu stadionowego na Moniuszki. Trasa wiedzie duktami leśno-parkowymi na Wzgórzach Sankowychi liczy 11km (4 okrążenia po 2,75km). Bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Przed nami XXX Sesja Rady Miasta. Radni będą debatować między innymi nad przyznaniem dotacji na remont wieży kościoła pw. Chrystusa Króla ■ UWAGA! Jak informuje centrum meteorologiczne MeteoSky, od godz. 19:00 dnia 07-12-2016 do godz. 11:00 dnia 08-12-2016 prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu, które w połączeniu z wychłodzonymi nawierzchniami dróg i chodników powodować będą gołoledź! ■ Powiatowy Lekarz Weterynarii w Świnoujściu informuje o wystąpieniu wysoce zjadliwej grypy ptaków H5N8. Śmiertelność może dochodzić do 100% ■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI - Ważna od 07-12-2016, godz. 7:00 do 07-12-2016, godz. 19:00 UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. W godzinach porannych na północnym-zachodzie prognozowane są mgły ograniczające widzialność poniżej 200 m ■ 2017 rok w Świnoujściu będzie czasem intensywnych prac drogowych. Do przebudowy chodników i jezdni na drogach gminnych zaplanowano ponad dwadzieścia odcinków ulic zarówno na prawo jak i lewobrzeżu. Na tej liście znalazły się długo wyczekiwane przez wielu mieszkańców inwestycje. Miasto zamierza zająć się remontem następujących ulic: Markiewicza, Gdańskiej, Wojska Polskiego, Małopolskiej, Wielkopolskiej, Trentowskiego, Kościuszki, Toruńskiej oraz Roosevelta. Na prawobrzeżu modernizacja czeka m.in ulice: Szmaragdową, Sąsiedzką, Zalewową, Jana Pawła II oraz Polną ■ Trwa wielka gra miejska szczepu „Słowianie” ZHR. W sobotę już od wczesnych godzin przedpołudniowych, na ulicach miasta można spotkać umundurowanych młodych ludzi. To zuchy i harcerze szczepu Związku harcerstwa Rzeczpospolitej prowadzą tzw. „grę miejską”. Dla młodych ludzi to połączenie doskonałej zabawy, ruchu na świeżym ale dla młodych ludzi ma też wartości poznawcze i edukacyjne. ■ Przedszkolaki z Kolorowego Świata bawili się na Andrzejkach! 30 listopada gr .Muszelki w Przedszkolu Miejskim Nr 10 "Kolorowy Świat " zaprosiła rodziców do wspólnych zabaw i wróżb andrzejkowych. W atmosferze czarów i magii, przy blasku świec przedszkolaki zapoznały się z tradycjami, obrzędami i dziedzictwem kulturowym naszego kraju, jakimi są wróżby andrzejkowe ■ Przewodnicząca Rady Miasta pamięta o mieszkańcach prawobrzeża. Joanna Agatowska, chce, aby także oni mieli okazję poczuć magię świąt. W trakcie ostatniej sesji Rady Miasta, jeden z wolnych wniosków radnej SLD dotyczył tego właśnie pomysłu. Joanna Agatowska zaproponowała, aby na prawobrzeżu było więcej świątecznych ozdób. Przewodnicząca chce, aby część ozdób przenieść z centrum miasta, właśnie na prawobrzeże ■ Na trasie Parłówko - Wysoka Kamieńska mieszkanka Świnoujścia uderzyła w drzewo. Dwoje dzieci w szpitalu. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 108, między Parłówkiem, a Wysoką Kamieńską. Kierująca volvo, 36- letnia mieszkanka Świnoujścia zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Uderzenie było na tyle silne, że drzewo przechyliło się na linię energetyczną. Na miejsce oprócz ratowników medycznych wezwano także pogotowie energetyczne i straż pożarną. Jak podaje policja, w wypadku nikt nie odniósł obrażeń. - Dwoje dzieci, które podróżowały osobówką zostały przewiezione na obserwację do szpitala w Szczecinie- informuje rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Pokłócił się z rodzicami, w ruch poszedł nóż... W jednym z mieszkań przy ulicy Kujawskiej mogło dojść do prawdziwej tragedii. Po godzinie 17.00, doszło do kłótni między synem oraz jego rodzicami. W ruch poszedł nóż, którym syn zaatakował ojca. Na miejsce wezwany został patrol funkcjonariuszy z wydziału prewencji oraz ratownicy medyczni wraz z lekarzem ■ Pierwsze efekty akcji odławiania dzików. Jak dotąd schwytano ponad 20 zwierząt ■ „Rusz dupę gnoju!”- o przemocy wobec dzieci na spotkaniu Akademii Każdego Wieku. Chcąc dowiedzieć się naprawdę ważnych i ciekawych rzeczy na intrygujący temat zapraszają na swoje spotkania fachowców, czasami teoretyków ale najczęściej-praktyków. I tak właśnie było także w tym przypadku. Przemoc wobec dzieci to temat, który zaintrygował organizatorów i słuchaczy świnoujskiej Akademii Każdego Wieku. Na piątkową debatę poświęconą jemu właśnie postanowili zaprosić tych, którzy temat znają nie tylko teoretycznie. Do niezawodnej kawiarni „Sonata”, która udostępniła wnętrze i przygotowała słodki poczęstunek przybyli tym razem funkcjonariusze świnoujskiej Komendy Miejskiej Policji oraz Ośrodka Interwencji Kryzysowej działającego w strukturze Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Spotkanie prowadziła Arabella Wojtasiewicz z Fundacji „Stawa”. Organizatorzy zadbali także by na spotkaniu zabrzmiał także fachowy głos osoby doskonale poruszającej się w prawodawstwie związanym z przemocą. Tę rolę z powodzeniem wziął na siebie świnoujski prawnik Przemysław Dziekoński. ■ 19 listopada w Bornym Sulinowie odbył się turniej Borne Cup – Talent. W turnieju wzięło udział ponad 120 zawodników z 7 klubów. Ekipa ULKSW Pomorze Świnoujście liczyła 24 osoby. Młodzi adepci ze Świnoujścia okazali się wspaniałymi zawodnikami i wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. ■ Uwaga. Będzie przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi w poniedziałek 28 listopada 2016 roku, w godzinach od 9.00 do 13.00, nastąpi przerwa w dostawie wody do posesji położonych przy ulicach: Słowackiego na odcinku od Nowowiejskiego do Prusa, Orkana na odcinku od Słowackiego do Sienkiewicza oraz Sienkiewicza na odcinku od Matejki do Prusa ■ Uzbrojeni terroryści zaatakowali Terminal LNG w Świnoujściu – ćwiczenia służb. Uzbrojeni terroryści zaatakowali jednostkę Urzędu Morskiego.Dostali się na falochron osłonowy Terminalu LNG im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Jeden z członków załogi oraz pracownicy ochrony terminalu stali się zakładnikami. Terroryści zażądali 500 tysięcy dolarów, śmigłowca z pilotem oraz uwolnienia żony jednego z zamachowców. Do incydentu doszło w godzinach rannych w czwartek 24 listopada. ■ OSiR zabezpieczał bazę ratowników. Wszystko przez silny wiatr. Nie od dziś wiemy, jak wiele szkód może wyrządzić silny wiatr. Na świnoujskiej plaży silne podmuchy wiatru systematycznie powodują wywiewanie piasku spod bazy ratowników. To powoduje odsłanianie się instalacji. Pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji, by temu zapobiec stale uzupełniają wywiewany piasek. Na tego typu prace można było się natknąć na początku tego tygodnia. ■ Dyskusja nad wieloletnim planem planu rozwoju rządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych do roku 2019 niespodziewanie przeciągnęła się w związku z nierozwiązanym do dziś problemem sieci wod-kan w Karsiborzu. Nowa Rada Osiedla domaga się realizacji tego odkładanego od lat projektu ■ Wysokość tzw. "opłaty prolongacyjnej" została zatwierdzona bez głosów przeciwnych. ■ Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie określenia wysokości podatków od nieruchomości oraz od środków transportowych. ■ Przewodnicząca Joanna Agatowska:"Uważam, że członkowie rad dzielnic powinni mieć prawo udziału w sesjach rady Miasta wraz z prawem pobierania diet za udział w pracach Rady". ■ 2191 osób skorzystało w tym roku z akcji darmowych szczepień przeciwko grypie. To największa liczba zaszczepionych mieszkańców od 2009 roku ■ Prezydent miasta: "W sierpniu 2017 roku planowane jest podpisanie umowy z wykonawcą tunelu, który zostanie wyłoniony w wyniku toczącego się przetargu" ■ Kto przygarnie kotka porzuconego w Łunowie? Znaleziony w nocy z 19 na 20 listopada w okolicy ronda w Łunowie, najprawdopodobniej został porzucony przez kogoś z samochodu, który stał tam przez kilkanaście minut a następnie odjechał. W chwilę później pojawił się na drodze zdezorientowany kot ■ III Inwazja Morsujących Mikołajów. Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" oraz Klub Morsów Morświny zapraszają na III Inwazję Morsujących Mikołajów Świnoujście 2016, która odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta w dniu 4 grudnia br. ■ OT Port pod wielką presją czasu. Radni po burzliwych rozmowach, poszli spółce na „rękę”. OT Port planuje do 2020 roku zmodernizować port pod względem technologii obrotu towarami, głównie zbożem. Aby tak się stało, potrzebny jest czas, którego spółka niestety nie ma. Na wtorkowej komisji w urzędzie miasta, pojawił się Ludwik Heinsch - Prezes OT Port, który uświadomił radnym, przed jak ważną decyzją stoją ■ Uwaga! Przerwa w dostawie wody. Z powodu prac modernizacyjnych, w dniu 23 listopada br., w godzinach od 8.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych przy ulicach Słowackiego i Nowowiejskiego ■ Szykuje się kolejna podwyżka ceny wody i ścieków w naszym mieście. Już na najbliższej sesji radni zadecydują, czy zgadzają się na propozycję Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Woda za 9,22 złotych+VAT ■