POGODA

Reklama

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Poniedziałek [19.12.2011, 13:11:07] • Świnoujście

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Zespół Akademii Urody Metamorfoza pragnie serdecznie podziękować wszystkim swoim klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Efektem współpracy była utrata wagi w ciągu miesiąca najlepszy wynik to 10 kg a rekordowy wynik utraty w obwodzie pasa to 17 cm a wszystko bez szkody dla zdrowia, zachowując jędrne ciało i świetną kondycję.

Staramy się trzymać jednego obranego przez nas kierunku czyli wprowadzania zabiegów i programów zmierzających do poprawienia sylwetki, odmłodzenia ciała i twarzy, chociaż nie brakuje u nas wielu zabiegów typu Wellnes SPA w oparciu o kosmetyki naturalne, bo zdajemy sobie sprawę, że relaks jest nieodzownym elementem dobrej kondycji ciała i duszy.

Zapraszamy do obejrzenia metamorfoza.swinoujscie.pl/film-metamorfozy.html

Jak zdążyliście Państwo nas poznać zawsze staramy się wprowadzać nowe usługi od informacji, czyli cyklicznych spotkań, które są organizowane na potrzeby przedstawienia naszej oferty a także poznania Państwa oczekiwań i potrzeb dlatego wprowadzamy kolejne zabiegi wzbogacające naszą ofertę, zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i temu oraz zdrowemu żywieniu na Państwa życzenie poświęcone będzie kolejne spotkanie 29.12.2011 r.o szczegółach którego będziemy informować w akademii i na naszej stronie. Myślę, że jest to doskonały moment, który spowoduje, że noworoczne postanowienia staną się bardziej osiągalne.
Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Patryk Tokłowicz. Jest lekarzem medycyny, i na co dzień zajmuje się medycyną estetyczną. Tytuł medyczny i uprawnienia lekarskie do nieograniczonego wykonywania zawodu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej uzyskał po ukończeniu prestiżowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.Pierwsze doświadczenia z zakresu Medycyny Estetycznej zdobywał już w trakcie studiów.. Wiedza i umiejętności praktyczne zostały ukształtowane w trakcie wielu szkoleń, w tym m.in. szkoleń w Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Łodzi, pod okiem wybitnego specjalisty, Profesora Andrzeja Kaszuby –wówczas pełniącego funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii. Umiejętności i kwalifikacje poparte są licznymi certyfikatami, które uzyskał pod okiem wybitnych specjalistów z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, w najlepszych klinikach w kraju i zagranicą. Aby stale podążać za światowymi trendami w dziedzinie Dermatologii, systematycznie poszerza swoją wiedzę o nowe kursy, warsztaty i szkolenia.
Zapraszamy do umawiania się na wizyty, aktualne terminy zawsze znajdziecie Państwo na naszej stronie. Najbliższy termin to 28-29. 12.2011 r. www.metamorfoza.swinoujscie.pl
Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie to: Mezoterapia, leczenie cellulitu, trądziku i odmładzanie skóry. Wskazania do zastosowania Mezoterapii: skóra szara, pozbawiona połysku, zmarszczki powierzchowne i głębokie (twarz, szyja), skóra źle nawodniona i odżywiona, cellulit, lokalne otłuszczenie, wypadanie włosów, skóra naczynioruchowa.
COSMELAN, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ SKÓRY Główne wskazania do przeprowadzenia zabiegu: plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. W rękach doświadczonego lekarza, jest to najprostszy, najskuteczniejszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na leczenie nadpotliwości, dzięki któremu na kilka miesięcy zniknie problem nadpotliwości dłoni, czoła, stóp, czy pach. Pot nie będzie w ogóle wydzielany.
WYPEŁNIANIE likwidacja zmarszczek, Botox oraz Restylan .W zabiegach stosowane są najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego, przede wszystkim Restylane, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Dlatego właśnie jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry i całego organizmu!
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełniania zmarszczek, przy użyciu kwasu hialuronowego:
Zmarszczki pozostające w spoczynku: Zmarszczki poziome czoła: okolicy oczu, kurze łapki, czoła, zmarszczki palacza, gładzizny czołowej, zmarszczki okolicy gładzizny czołowej, zmarszczki na szyi, opadające kąciki ust.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Drodzy klienci mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania. Chcemy tworzyć Metamorfozę dla Was i z Wami. O wszystkich nowościach z zakresu światowych osiągnięć kosmetyki, dietetyki i medycyny estetycznej będziemy informować Państwa na naszych kolejnych spotkaniach.

Zespół METAMORFOZY


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Czwartek [19.09.2013, 07:31:52] • [IP: 95.129.225.***]

Mamy kilka wspaniałych salonów kosmetycznych które oferują takie zabiegi i współpracują z lekarzami jak IZADORA czy SALON NATALI. Wchodźcie na ich strony i dowiedźcie się więcej o tych zabiegach. Polecam nasze gabinety z wieloletnią praktyką!!

Gość • Wtorek [24.07.2012, 10:07:29] • [IP: 87.248.76.***]

właśnie wróciłam z wczasów ze Świnoujścia nocowałam w METAMORFOZIE - BRUD, SYF HAMSTWO (zwłaszcza ten pan Piotr masażysta - posuwacz pani grubej pani kierowniczki) była tam 10 dni przez ten okres nikty nie wyniósł śmieci, nie odkurzył, nie sprzątnął łazieniki bo tam nie sprzątają gdy już kogoś zakwaterują. pająki na ścianach a okno balkonoe bałam się go dotknąć żeby się nie pobrudzić, papier toaletowy wydzielany. Poporzednie lata (od 10 lat tam nocuję podczas pobytu w Świnoujsciu) był inny zarząd było naprawdę super, czysto. W tym roku, od stycznia, zminiono zarząd i przeprowadzono METAMORFOZĘ. nigdy nie zostałam ta źle potraktowana i ugoszczona jak podczas tego pobutu (wróciłam 23.07.2012)

Gość • Środa [21.12.2011, 12:08:58] • [IP: 193.69.22.**]

Jak zwykle można przeczytać złośliwe komentarze.Zanim skrytykujesz, przyjdź skorzystaj z usług i dopiero wyraź swoją opinię.Czy poszerzanie usług musi zawsze budzić tak wiele kontrowersji, gdybania?? Ludzie ogarnijcie się !! Przyjdźcie i skorzystajcie z tego co Metamorfoza oferuje a napewno będziecie zadowoleni.Nie ma tu naciągania klienta na zabiegi, jest odpowiedni dobór do potrzeb.NAPEWENO sami sobie komentarzy nie piszą!!

Gość • Wtorek [20.12.2011, 19:43:08] • [IP: 92.42.114.***]

z tego co wiem to przynajmniej dwa jak nie trzy gabinety oferuja uslugi takich specjalistow wie c nie wiem po co taka reklama skoro dawno te zabiegi sa dostepne.

⋆⋆⋆⋆⋆ • Wtorek [20.12.2011, 17:43:44] • [IP: 31.63.215.**]

Mój subwoofer lepiej masuje i elegancko odchudza o słuch.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 13:52:56] • [IP: 80.54.123.***]

Proponuje przyjść na wykład z tego co wiem jest bezpłatny, może akurat dowie się Pani czegoś nowego, czegoś o czym Pani jeszcze nie wie? Korzysta ten kto chce nikt nikogo do tego nie przymusza. Więc po co głupie komentarze Poza tym internet jest pełen fachowej wiedzy i informacji o przeprowadzanych badaniach. Wystarczy poczytać i wybrać dla siebie co uważamy za najlepsze. Wolny wybór, wszystko ma swoją cenę, można wybrać opcje na jaką nas poprostu nas stać.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 12:05:05] • [IP: 192.168.101.***]

Chude, nie znaczy jędrne, najgorsze to suche z rozstępami ciało. A z tego co wiem to te wszystkie cuda nic nie mogą na to poradzić. Proponuję zwykłe biegi i balsamy, bez tej całej naszej małomiasteczkowej bufonady.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:31:09] • [IP: 80.245.182.**]

Gdyby było tak świetnie i pięknie nie musieliby się OGŁASZAĆ, niby że dziękują!! ;-) Po prostu to REKLAMA, nic więcej :-/

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:20:17] • [IP: 80.245.188.***]

polecam metamorfoze, profesjonalne podejscie do klienta, profesjonalny sprzet a przede wszystkim personel z wieloletnia praktyka zawodowa...sama uczeszczam i napewno nie zaprzestane...ten kto nie byl niech zaluje...jeszcze teraz medycyna estetyczna...zabiegi godne uwagi

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:12:37] • [IP: 92.42.113.**]

Zespół Akademii Urody, ale na pewno nie zdrowia. Utrata wagi 10kg w ciągu miesiąca to szok dla organizmu i nie obędzie sie bez negatywnych skutków i to w krótkim czasie.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 07:32:08] • [IP: 217.97.199.**]

kolejny specjalista nie ma wziecia jako fachowiec to ciagnie na wyspe i bedzie siedzial do pierwszej wpadki

Gość • Wtorek [20.12.2011, 02:14:00] • [IP: 80.54.123.**]

nie ma to jak PhotoShop, z każdej potwory zrobi bóstwo-cud

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 22:22:51] • [IP: 31.60.140.**]

Gość  Poniedziałek [19.12.2011, 21:02]  [IP: 88.156.233.***]zapraszam do mnie na tygodniowe objady...na bank przytyjesz

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 22:05:39] • [IP: 109.74.96.***]

IP:80.245.185... i 93.94.185... wpisują sobie sami komentarze:) Żenada...i jak tu zaufać takiemu zakładowi??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:49:39] • [IP: 80.245.189.***]

masz rację podczas masaży u p. Piotra i zabiegów u p.Joasi czułam się jak w niebie :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:02:40] • [IP: 88.156.233.***]

a ja bym chciala jeden rozmiar przytyć..maja w tym salonie na to sposób..??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 20:23:34] • [IP: 80.245.185.***]

mówcie co chcecie ja jestem stałą klientką i nie narzekam, a masaż w wykonaniu Pana Piotra jest lepszy niż ciasteczko ;-) POLECAM!!

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 19:11:04] • [IP: 93.94.185.**]

wiadomo, że nie ma 2 rozmiarów tylko dzięki samym zabiegom.. ale schudnąć dwa rozmiary i zachować przy tym jędrne ciało, to już jest nie lada wyczyn, poza tym, od tego, jak się chudnie, są specjaliścid, którzy nie pozwolą klientowi zrobić krzywdy. A Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38] • [IP: 87.58.221.***] chyba się zbyt dużo 'Chłopów" naczytał. Pokaż mi gęsi i obory w Świnoujściu :)

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 19:04:18] • [IP: 91.94.28.***]

zapraszam do mnie do pracy to szybciutko schudniecie a przy okazji zarobice:) czysty zysk

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:58:52] • [IP: 91.149.1.**]

"Do XII wieku chłopi zakładali babą chomąto i orali nimi pole"a teraz co się dzieje salony jakieś :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:00:49] • [IP: 80.245.189.***]

Do" nauczyciela/ki" - skoro Cię ten portal tak irytuje, to po co go czytasz? Skoro tworzą go nieuki, to załóż swój. Z pewnością będzie tam przerost formy nad treścią. Podpisujesz się jako" gość" i obrażasz właściciela portalu. Nauczyłaś/łeś się gramatyki ale kulturą nie grzeszysz.

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38:58] • [IP: 87.58.221.***]

won na pole i do obory gęsi nakarmić a nie jakies salony i metamorfozy!

ryynio • Poniedziałek [19.12.2011, 17:33:27] • [IP: 83.249.27.**]

zrzucic 10 kilo w ciagu miesiaca kazdy moze, ale jest to bardzo niezdrowe dla organizmu, który sie bardzo oslabia, kilogram tygodniowo jest optymalne i daje szanse na utrzymanie nowej wagi,

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:31:37] • [IP: 95.41.4.***]

CZY WY NIGDY NIE NAUCZYCIE SIĘ PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU-kilka" wycinków" z Waszego tekstu: 1)Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.(może - mającym doświadczenie i bogatą praktykę...) 2)plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne (a może- posłoneczne??) 3)Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. (a może- leczony!!) WYSTARCZY ?? A teraz do nauki...NAJWYŻSZY CZAS... 2)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:26:12] • [IP: 80.245.189.***]

Cocoon i Metamorfoza to dwa różne zakłady, które mają dwie różne metody zabiegów. W Metamorfozie jest lekarz a Cocoon stosuje niekonwencjonalne zabiegi. To klientki wybierają metody, bo oba zakłady z równą starannością dbają o swoje klientki.

Oglądasz 1-25 z 39
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na „Dzień Dziecka z Michałem Juszczakiewiczem”. To okolicznościowe spotkanie odbędzie się w dniu 2 czerwca 2016 r. (czwartek) o godz. 11:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ W sobotę 28 maja przeprowadzona zostanie XXII edycja Biegu Abstynenta organizowanego wspólnie przez Klub Biegacza Jogging i Stowarzyszenie Trzeźwościowe HOL. Zapisy od 15.00, start o 16.00 spod pływalni. Trasa wiedzie plażą od pływalni do molo w Ahlbecku i z powrotem i liczy 8 km. Szczegóły w regulaminie na stronie www.jogging.republika.pl ■ Koło brydżowe Roberek przyjmie dziesięciu brydżystów. Spotkania: w poniedziałki, środy i soboty są bezpłatne. Kontakt pod numerem telefonu: 603-373-617. Zapraszamy ■
■ Deptak przy Bohaterów Września w nowym, wiosennym wydaniu! Piękne kwiaty umilą spacery przechodniom. Wyjątkowo słoneczny maj zachęcił przechodniów do wyjścia. Aby wiosenne spacery były bardziej przyjemne, miasto zadbało o więcej kolorów i przyjemnych zapachów na ulicach. Po posadzeniu kwiatów w Parku Zdrojowym, przyszedł czas na deptak przy ulicy bohaterów Września, gdzie sztuczne ozdoby zostały zastąpione żywymi kwiatami! ■ Pierwszy w Polsce masowy rzut rolką papieru, żonglerka Mieszko Włodarczyka i mecz Polska-USA! Takie rzeczy tylko na Wyspach Sportu! Zobacz film! Ponad 100 rolek papieru toaletowego poszybowało w niebo podczas meczu Polska-USA, który rozegrany został w czwartek przy muszli koncertowej! Atmosferę Wysp Sportu podgrzał także Mieszko Włodarczyk, dla którego żonglowanie nawet pięcioma piłkami naraz to żaden problem! ■ Ga-Ga Zielone Żabki zarechotały w Scenie! Takiego koncertu nie było od dawna! Zobacz film! Czy żaby mogą rechotać w rytmie pogo? Jak udowodnił zespół Ga-Ga Zielone Żabki, mogą, i idzie im to naprawdę nieźle! Podczas czwartkowego koncertu nie zabrakło ostrej muzyki, morderczych riffów ale także przemyślanych tekstów czy spokojnych, dających ochłonąć kawałków. Oprócz Ga-Ga Zielonych Żabek, na scenie zagościł zespół 747 ze Szczecina oraz Ekipa Funk Fighters! ■ W Świnoujściu zatrzymano aż czterech kierowców z promilami! W tym motocyklistę z blisko 2,7 promila! W ciągu minionych trzech dni świnoujscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich ściął hydrant, drugi przewrócił się na motocyklu, inny zaś kierował bez uprawnień i był poszukiwany przez sąd. Wszystkich czekają surowe konsekwencje prawne i finansowe ■ Nad zachodnią, centralną i częściowo północną i północno-wschodnią Polską możliwe są burze, którym towarzyszyć będą ulewne opady deszczu o wydajności do 15-25 mm, opady gradu o średnicy do 1-3 cm oraz silniejsze podmuchy wiatru osiągające prędkość do 60-75 km/h ■ Pani Teresa mieszka przy ulicy Kołłątaja od wielu lat. Znają ją nie tylko sąsiedzi, ale także zwierzęta którymi się opiekuje i dba o to, aby miały codziennie rano świeżą wodę. Jak twierdzi miłośniczka zwierząt, każde zwierze musi mieć dostęp do wody, zwłaszcza gdy jest tak gorąco. Od pewnego czasu ktoś zaczął jednak wylewać wodę którą stawia Pani Teresa ■ Palił skręta przy policjancie! 20-letni obywatel Włoch i jego o rok starszy kolega, zostali zatrzymani! Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali dwóch obywateli Włoch w związku z posiadaniem przez nich narkotyków. Podczas patrolu pieszego stróże prawa zwrócili uwagę na charakterystyczną woń marihuany od mijających ich mężczyzn. Zatrzymanym grożą surowe konsekwencje karne ■ Serbowie zaproponowali funkcjonariuszom Straży Granicznej 1000 koron łapówki! Dwóch obywateli Serbii zatrzymali 22 maja w Świnoujściu miejscowi funkcjonariusze Straży Granicznej. Obaj mężczyźni przebywali w Polsce nielegalnie. Dodatkowo jeden z nich próbował wręczyć strażnikom granicznym łapówkę ■ Wybierasz się w podróż na długi weekend? Przeczytaj kilka bardzo ważnych rad od policjantów! Przed nami kolejny długi majowy weekend, który wielu z nas będzie chciało spędzić poza miastem. Zachodniopomorscy policjanci przypominają kilka zasad, które pozwolą każdemu bezpiecznie dotrzeć na miejsce i równie bezpiecznie spędzić tam czas. ■ Gdzieś rzucili nowy towar? Dość oryginalnym pomysłem na "zaparkowanie" wykazał się kierowca, który po prostu postawił samochód na chodniku przy ulicy Matejki. ■ Do tego dramatycznego zdarzenia doszło przy ulicy Piastowskiej. Bezmyślny właściciel na dwie godziny zamknął psa w samochodzie w pełnym słońcu! Według relacji świadków zdarzenia pies był wycieńczony, a z daleka można było usłyszeć głośne szczekanie. Z minuty na minutę jego stan się pogarszał. Tragedia wisiała w powietrzu. Na szczęście los biszkoptowego Goldena Retrievera nie był obojętny przechodzącemu obok samochodu mężczyźnie, który na miejsce natychmiast wezwał policję. To właśnie dzięki natychmiastowej reakcji przechodnia oraz interwencji policji nie doszło do tragedii. Policjantom udało się opuścić tylną szybę auta, dzięki czemu dostali się do psa ■ Samochód stoczył się z wjazdu do galerii Corso! O mały włos, a mogło dojść do tragedii... ■ Czesław Mozil: Takiej komedii w Polsce nie było! Zobacz film! Filmowcy znów w Świnoujściu! Tym razem w naszym mieście kręcone będą zdjęcia do pełnometrażowej komedii „Szkoła uwodzenia Czesława M.” Główną rolę w filmie zagra popularny muzyk, Czesław Mozil. To ma być prawdziwa komedia absurdu!- zapowiadają producenci filmu. Zdjęcia potrwają do końca maja. Już w czwartek o godzinie 19.00 na Basenie Północnym odbędzie się wielki koncert Czesława. Wydarzenie będzie rejestrowane na potrzeby filmu. Świnoujścianie będą mieli niepowtarzalną okazję, by zobaczyć jak od kuchni wygląda praca filmowców. Premiera komedii już w październiku tego roku ■ Policyjne zabezpieczenie eskapady Poker Runs Germany. Policjanci z posterunku wodnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zabezpieczali eskapadę superszybkich łodzi motorowych. 70 pojazdów z niemieckiego klubu motorowodnego Poker Runs Germany przepływało przez świnoujski Kanał Piastowski, Kanał Mieliński oraz Zalew Szczeciński. Stróże prawa dbali o porządek i bezpieczeństwo na wodzie. ■ Klub „Na Wyspie” doceniony w Szczecinie. Zachodniopomorską Wiosnę Poezji, której organizatorem jest szczeciński oddział Związku Literatów Polskich inaugurowaliśmy 21 marca jednocześnie w Książnicy Pomorskiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu, a jednym ze związków twórczych, które od początku czynnie włączyły się w organizację tego cyklu jest Klub Literaci „Na Wyspie” ze Świnoujścia. ■ Ryzykować życie dla umytego okna? Wystarczy stracić równowagę albo poślizgnąć się na parapecie, by domowe porządki zakończyły się tragedią. Jeden z naszych Czytelników zobaczył tę sytuację na ulicy Dąbrowskiego, niedaleko Galerii Corso ■ Wybrano nowego zarządcę schroniska! Fundacja I see You już od 1 czerwca będzie opiekować się zwierzakami! Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu czekają na początku czerwca duże zmiany! Stowarzyszenie "Your Choice" które przez ostatni rok sprawowało władzę w schronisku, odejdzie! Już od 1 czerwca, zwierzętami opiekować będzie się fundacja "I see you" - czyli "Widzę Cię". Mamy nadzieję że Aneta Leda - prezes fundacji, dostrzeże potrzeby zwierząt i zapewni im odpowiednią opiekę ■ Niezabezpieczony rower stoi pomiędzy blokami przy ulicy Witosa już od tygodnia! Policja nie reaguje?.Jeden z naszych Czytelników zauważył nieprzypięty rower stojący pomiędzy blokami przy ulicy Witosa. Pomimo zgłoszenia na policję, rower stoi już ponad tydzień... - Być może coś się stało z właścicielem albo został komuś skradziony, a ta osoba nawet o tym nie wie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że sprawa została zgłoszona na policję ale jak widać, nasza kochana policja nic z tym nie zrobiła - opisuje Czytelnik ■ W piątek, 20 maja, minęło 25 lat służby ORP „TORUŃ” pod biało-czerwoną banderą. W tym czasie okręt przepłynął ponad 50 tysięcy mil morskich, brał udział w wielu ćwiczeniach krajowych i międzynarodowych zawsze bardzo dobrze wykonując powierzone mu zadania. Na jego pokładzie wyszkoliło się ponad 1200 oficerów, podoficerów i marynarzy. ■ Śmierdzący problem w Świnoujściu? Mieszkańcy zastanawiają się, skąd pochodzi nieprzyjemny zapach... Od kilku dni w Świnoujściu czuć na ulicach nieprzyjemny zapach. Nasi Czytelnicy zastanawiają się, skąd może pochodzić. W licznych mailach i telefonach z prośbami o zainteresowanie się tematem, Czytelnicy obstawiali że zapach może brać się z kwitnących drzew, kanalizacji a nawet z portu. Jak zauważyli mieszkańcy, zapach jest najsilniejszy przy ulicy Armii Krajowej, Wybrzeżu Władysława IV oraz Konstytucji 3 Maja! A jak Wy myślicie, co tak śmierdzi? ■ Po dwugodzinnej dyskusji, wysłuchaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz komisji rewizyjnej Rada Miasta przyjęła sprawozdanie prezydenta miasta wykonania budżetu za rok 2015. Za udzieleniem absolutorium głosowało 20 radnych, nikt nie zagłosował przeciw ani nie wstrzymał się od głosu. Po dwugodzinnej dyskusji, wysłuchaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz komisji rewizyjnej Rada Miasta przyjęła sprawozdanie prezydenta miasta wykonania budżetu za rok 2015. Za udzieleniem absolutorium głosowało 20 radnych, nikt nie zagłosował przeciw ani nie wstrzymał się od głosu ■ PROGNOZA POGODY. Ważna od 19-05-2016, godz. 7:00 do 19-05-2016, godz. 19:00. UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. Na zachodzie i południu Polski możliwe są miejscami burze, którym towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 15-20 mm w czasie trwania zjawiska ■ Starsza kobieta leżała kilkanaście godzin w łazience! Rozpaczliwe wołanie o pomoc usłyszał dopiero pracownik opieki społecznej! Środowa wizyta jednego z pracowników opieki społecznej u starszej kobiety mieszkającej przy ulicy Rybaki, miała niczym się nie różnić od pozostałych. Jednak gdy pracownik zapukał do drzwi, zamiast dźwięku przekręcanego zamka, usłyszał krzyk swojej podopiecznej dobiegający zza zamkniętych drzwi. Na miejsce po godzinie 14.00 wezwane zostały trzy samochody straży pożarnej, patrol policjantów z wydziału prewencji oraz ratownicy medyczni ■ W motocyklu nagle zapaliła się instalacja elektryczna! Kierowca pobiegł po butelkę wody, aby ugasić pożar! Środa nie okazała się szczęśliwym dniem dla obywatela Niemiec, który wraz ze znajomymi wybrał się na motocyklową wycieczkę do Świnoujścia. Gdy mężczyzna po godzinie 10.00 przejeżdżał ulicą Wojska Polskiego, jego maszyna nagle zaczęła się dziwnie zachowywać. Motocyklista zatrzymał się, aby sprawdzić co dzieje się z jego motocyklem. Gdy spojrzał na silnik, okazało się że płonie instalacja elektryczna w motocyklu! ■ Umarł bez rodziny, przykryty kołdrą... Ciało bezdomnego 62-latka zostało znalezione o 4:30. Los ludzi bezdomnych nie jest łatwy. Życie nie rozpieszczało także bezdomnego 62-latka, który na wózku przemierzał ulice Świnoujścia. Niestety, podczas wtorkowej nocy jego serce przestało bić... Ciało 62-latka zostało znalezione o godzinie 4.30 przy Placu Kościelnym przez policjantów z wydziału prewencji. ■ Zaginął piesek! Właścicel prosi o pomoc w poszukiwaniach! W okolicach ulicy Malczewskiego, w pobliżu sklepu Lidl zaginął pies. Właściciele psiaka bardzo proszą Czytelników o pomoc w poszukiwaniach zguby. Bardzo tęsknią za czworonogiem, dlatego błagają mieszkańców Świnoujścia o pomoc! ■ Papierosy bez akcyzy o łącznej wartości blisko 25 tysięcy złotych, zostały znalezione na Darze Młodzieży! Już 21 maja, statek z praktykantami zawita do Świnoujścia! - Worki wypełnione papierosami bez polskich znaków akcyzy wykryli na żaglowcu powracającym z rejsu szkoleniowego do Gdyni funkcjonariusze Wydziału Morskiego Zwalczania Przestępczości. Na przemyt natrafili podczas kontroli przeprowadzonej 15 maja wieczorem. W magazynach żagli, szwalni i maszynowni jednostki wykryli w sumie 37 tys. sztuk papierosów o wartości prawie 25 tys. zł, które nie zostały zgłoszone w trakcie odprawy wejściowej żaglowca - poinformował rzecznik prasowy Izby Celnej w Gdyni ■ Czytelniczka: Moje dziecko nadziało się na odstający kawałek blachy... Niedługo może tu dojść do tragedii! Płot znajdujący się przy chodniku na ulicy Bohaterów Września, nie wróży niestety nic dobrego. Powyginane, ostre krawędzie blachy, odstają nawet kilkanaście centymetrów od osi płotu, stwarzając realne zagrożenie dla przechodniów. Przekonała się o tym niestety jedna z naszych Czytelniczek, której dziecko nadziało się na odstającą blachę.. ■