POGODA

Reklama

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Poniedziałek [19.12.2011, 13:11:07] • Świnoujście

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Zespół Akademii Urody Metamorfoza pragnie serdecznie podziękować wszystkim swoim klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Efektem współpracy była utrata wagi w ciągu miesiąca najlepszy wynik to 10 kg a rekordowy wynik utraty w obwodzie pasa to 17 cm a wszystko bez szkody dla zdrowia, zachowując jędrne ciało i świetną kondycję.

Staramy się trzymać jednego obranego przez nas kierunku czyli wprowadzania zabiegów i programów zmierzających do poprawienia sylwetki, odmłodzenia ciała i twarzy, chociaż nie brakuje u nas wielu zabiegów typu Wellnes SPA w oparciu o kosmetyki naturalne, bo zdajemy sobie sprawę, że relaks jest nieodzownym elementem dobrej kondycji ciała i duszy.

Zapraszamy do obejrzenia metamorfoza.swinoujscie.pl/film-metamorfozy.html

Jak zdążyliście Państwo nas poznać zawsze staramy się wprowadzać nowe usługi od informacji, czyli cyklicznych spotkań, które są organizowane na potrzeby przedstawienia naszej oferty a także poznania Państwa oczekiwań i potrzeb dlatego wprowadzamy kolejne zabiegi wzbogacające naszą ofertę, zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i temu oraz zdrowemu żywieniu na Państwa życzenie poświęcone będzie kolejne spotkanie 29.12.2011 r.o szczegółach którego będziemy informować w akademii i na naszej stronie. Myślę, że jest to doskonały moment, który spowoduje, że noworoczne postanowienia staną się bardziej osiągalne.
Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Patryk Tokłowicz. Jest lekarzem medycyny, i na co dzień zajmuje się medycyną estetyczną. Tytuł medyczny i uprawnienia lekarskie do nieograniczonego wykonywania zawodu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej uzyskał po ukończeniu prestiżowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.Pierwsze doświadczenia z zakresu Medycyny Estetycznej zdobywał już w trakcie studiów.. Wiedza i umiejętności praktyczne zostały ukształtowane w trakcie wielu szkoleń, w tym m.in. szkoleń w Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Łodzi, pod okiem wybitnego specjalisty, Profesora Andrzeja Kaszuby –wówczas pełniącego funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii. Umiejętności i kwalifikacje poparte są licznymi certyfikatami, które uzyskał pod okiem wybitnych specjalistów z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, w najlepszych klinikach w kraju i zagranicą. Aby stale podążać za światowymi trendami w dziedzinie Dermatologii, systematycznie poszerza swoją wiedzę o nowe kursy, warsztaty i szkolenia.
Zapraszamy do umawiania się na wizyty, aktualne terminy zawsze znajdziecie Państwo na naszej stronie. Najbliższy termin to 28-29. 12.2011 r. www.metamorfoza.swinoujscie.pl
Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie to: Mezoterapia, leczenie cellulitu, trądziku i odmładzanie skóry. Wskazania do zastosowania Mezoterapii: skóra szara, pozbawiona połysku, zmarszczki powierzchowne i głębokie (twarz, szyja), skóra źle nawodniona i odżywiona, cellulit, lokalne otłuszczenie, wypadanie włosów, skóra naczynioruchowa.
COSMELAN, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ SKÓRY Główne wskazania do przeprowadzenia zabiegu: plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. W rękach doświadczonego lekarza, jest to najprostszy, najskuteczniejszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na leczenie nadpotliwości, dzięki któremu na kilka miesięcy zniknie problem nadpotliwości dłoni, czoła, stóp, czy pach. Pot nie będzie w ogóle wydzielany.
WYPEŁNIANIE likwidacja zmarszczek, Botox oraz Restylan .W zabiegach stosowane są najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego, przede wszystkim Restylane, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Dlatego właśnie jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry i całego organizmu!
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełniania zmarszczek, przy użyciu kwasu hialuronowego:
Zmarszczki pozostające w spoczynku: Zmarszczki poziome czoła: okolicy oczu, kurze łapki, czoła, zmarszczki palacza, gładzizny czołowej, zmarszczki okolicy gładzizny czołowej, zmarszczki na szyi, opadające kąciki ust.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Drodzy klienci mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania. Chcemy tworzyć Metamorfozę dla Was i z Wami. O wszystkich nowościach z zakresu światowych osiągnięć kosmetyki, dietetyki i medycyny estetycznej będziemy informować Państwa na naszych kolejnych spotkaniach.

Zespół METAMORFOZY


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Czwartek [19.09.2013, 07:31:52] • [IP: 95.129.225.***]

Mamy kilka wspaniałych salonów kosmetycznych które oferują takie zabiegi i współpracują z lekarzami jak IZADORA czy SALON NATALI. Wchodźcie na ich strony i dowiedźcie się więcej o tych zabiegach. Polecam nasze gabinety z wieloletnią praktyką!!

Gość • Wtorek [24.07.2012, 10:07:29] • [IP: 87.248.76.***]

właśnie wróciłam z wczasów ze Świnoujścia nocowałam w METAMORFOZIE - BRUD, SYF HAMSTWO (zwłaszcza ten pan Piotr masażysta - posuwacz pani grubej pani kierowniczki) była tam 10 dni przez ten okres nikty nie wyniósł śmieci, nie odkurzył, nie sprzątnął łazieniki bo tam nie sprzątają gdy już kogoś zakwaterują. pająki na ścianach a okno balkonoe bałam się go dotknąć żeby się nie pobrudzić, papier toaletowy wydzielany. Poporzednie lata (od 10 lat tam nocuję podczas pobytu w Świnoujsciu) był inny zarząd było naprawdę super, czysto. W tym roku, od stycznia, zminiono zarząd i przeprowadzono METAMORFOZĘ. nigdy nie zostałam ta źle potraktowana i ugoszczona jak podczas tego pobutu (wróciłam 23.07.2012)

Gość • Środa [21.12.2011, 12:08:58] • [IP: 193.69.22.**]

Jak zwykle można przeczytać złośliwe komentarze.Zanim skrytykujesz, przyjdź skorzystaj z usług i dopiero wyraź swoją opinię.Czy poszerzanie usług musi zawsze budzić tak wiele kontrowersji, gdybania?? Ludzie ogarnijcie się !! Przyjdźcie i skorzystajcie z tego co Metamorfoza oferuje a napewno będziecie zadowoleni.Nie ma tu naciągania klienta na zabiegi, jest odpowiedni dobór do potrzeb.NAPEWENO sami sobie komentarzy nie piszą!!

Gość • Wtorek [20.12.2011, 19:43:08] • [IP: 92.42.114.***]

z tego co wiem to przynajmniej dwa jak nie trzy gabinety oferuja uslugi takich specjalistow wie c nie wiem po co taka reklama skoro dawno te zabiegi sa dostepne.

⋆⋆⋆⋆⋆ • Wtorek [20.12.2011, 17:43:44] • [IP: 31.63.215.**]

Mój subwoofer lepiej masuje i elegancko odchudza o słuch.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 13:52:56] • [IP: 80.54.123.***]

Proponuje przyjść na wykład z tego co wiem jest bezpłatny, może akurat dowie się Pani czegoś nowego, czegoś o czym Pani jeszcze nie wie? Korzysta ten kto chce nikt nikogo do tego nie przymusza. Więc po co głupie komentarze Poza tym internet jest pełen fachowej wiedzy i informacji o przeprowadzanych badaniach. Wystarczy poczytać i wybrać dla siebie co uważamy za najlepsze. Wolny wybór, wszystko ma swoją cenę, można wybrać opcje na jaką nas poprostu nas stać.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 12:05:05] • [IP: 192.168.101.***]

Chude, nie znaczy jędrne, najgorsze to suche z rozstępami ciało. A z tego co wiem to te wszystkie cuda nic nie mogą na to poradzić. Proponuję zwykłe biegi i balsamy, bez tej całej naszej małomiasteczkowej bufonady.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:31:09] • [IP: 80.245.182.**]

Gdyby było tak świetnie i pięknie nie musieliby się OGŁASZAĆ, niby że dziękują!! ;-) Po prostu to REKLAMA, nic więcej :-/

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:20:17] • [IP: 80.245.188.***]

polecam metamorfoze, profesjonalne podejscie do klienta, profesjonalny sprzet a przede wszystkim personel z wieloletnia praktyka zawodowa...sama uczeszczam i napewno nie zaprzestane...ten kto nie byl niech zaluje...jeszcze teraz medycyna estetyczna...zabiegi godne uwagi

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:12:37] • [IP: 92.42.113.**]

Zespół Akademii Urody, ale na pewno nie zdrowia. Utrata wagi 10kg w ciągu miesiąca to szok dla organizmu i nie obędzie sie bez negatywnych skutków i to w krótkim czasie.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 07:32:08] • [IP: 217.97.199.**]

kolejny specjalista nie ma wziecia jako fachowiec to ciagnie na wyspe i bedzie siedzial do pierwszej wpadki

Gość • Wtorek [20.12.2011, 02:14:00] • [IP: 80.54.123.**]

nie ma to jak PhotoShop, z każdej potwory zrobi bóstwo-cud

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 22:22:51] • [IP: 31.60.140.**]

Gość  Poniedziałek [19.12.2011, 21:02]  [IP: 88.156.233.***]zapraszam do mnie na tygodniowe objady...na bank przytyjesz

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 22:05:39] • [IP: 109.74.96.***]

IP:80.245.185... i 93.94.185... wpisują sobie sami komentarze:) Żenada...i jak tu zaufać takiemu zakładowi??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:49:39] • [IP: 80.245.189.***]

masz rację podczas masaży u p. Piotra i zabiegów u p.Joasi czułam się jak w niebie :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:02:40] • [IP: 88.156.233.***]

a ja bym chciala jeden rozmiar przytyć..maja w tym salonie na to sposób..??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 20:23:34] • [IP: 80.245.185.***]

mówcie co chcecie ja jestem stałą klientką i nie narzekam, a masaż w wykonaniu Pana Piotra jest lepszy niż ciasteczko ;-) POLECAM!!

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 19:11:04] • [IP: 93.94.185.**]

wiadomo, że nie ma 2 rozmiarów tylko dzięki samym zabiegom.. ale schudnąć dwa rozmiary i zachować przy tym jędrne ciało, to już jest nie lada wyczyn, poza tym, od tego, jak się chudnie, są specjaliścid, którzy nie pozwolą klientowi zrobić krzywdy. A Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38] • [IP: 87.58.221.***] chyba się zbyt dużo 'Chłopów" naczytał. Pokaż mi gęsi i obory w Świnoujściu :)

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 19:04:18] • [IP: 91.94.28.***]

zapraszam do mnie do pracy to szybciutko schudniecie a przy okazji zarobice:) czysty zysk

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:58:52] • [IP: 91.149.1.**]

"Do XII wieku chłopi zakładali babą chomąto i orali nimi pole"a teraz co się dzieje salony jakieś :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:00:49] • [IP: 80.245.189.***]

Do" nauczyciela/ki" - skoro Cię ten portal tak irytuje, to po co go czytasz? Skoro tworzą go nieuki, to załóż swój. Z pewnością będzie tam przerost formy nad treścią. Podpisujesz się jako" gość" i obrażasz właściciela portalu. Nauczyłaś/łeś się gramatyki ale kulturą nie grzeszysz.

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38:58] • [IP: 87.58.221.***]

won na pole i do obory gęsi nakarmić a nie jakies salony i metamorfozy!

ryynio • Poniedziałek [19.12.2011, 17:33:27] • [IP: 83.249.27.**]

zrzucic 10 kilo w ciagu miesiaca kazdy moze, ale jest to bardzo niezdrowe dla organizmu, który sie bardzo oslabia, kilogram tygodniowo jest optymalne i daje szanse na utrzymanie nowej wagi,

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:31:37] • [IP: 95.41.4.***]

CZY WY NIGDY NIE NAUCZYCIE SIĘ PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU-kilka" wycinków" z Waszego tekstu: 1)Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.(może - mającym doświadczenie i bogatą praktykę...) 2)plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne (a może- posłoneczne??) 3)Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. (a może- leczony!!) WYSTARCZY ?? A teraz do nauki...NAJWYŻSZY CZAS... 2)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:26:12] • [IP: 80.245.189.***]

Cocoon i Metamorfoza to dwa różne zakłady, które mają dwie różne metody zabiegów. W Metamorfozie jest lekarz a Cocoon stosuje niekonwencjonalne zabiegi. To klientki wybierają metody, bo oba zakłady z równą starannością dbają o swoje klientki.

Oglądasz 1-25 z 39
■ Roman Kuchciński rozpoczyna polowanie! Na celowniku także prokurator! Żarty się skończyły - można pomyśleć patrząc na kolejne ruchy Romana Kuchcińskiego, człowieka walczącego o prawdę na temat mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Karsibór i Wolin. W środę Pan Roman Kuchciński złożył zawiadomienie do Prokuratury Krajowej, a dokładnie do Wydziału Spraw Wewnętrznych ■ 29 czerwca św. Piotra i Pawła – Święto Rybaka na Forcie Anioła. Na spotkanie pracowników dawnej “ODRY” zaprasza po godzinie 16-tej Marian Dramski ■ Prognoza Pogody dla Polski ważna od 29 czerwca 2016 roku, godzina 7.00 do 29 czerwca 2016 roku, godzina 19.00. UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. W dzień na zachodzie i częściowo w centrum prognozowane są burze, którym towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 20-30 mm w czasie trwania zjawiska, opady gradu do 2 cm oraz silny wiatr do 100 km/h. SYTUACJA SYNOPTYCZNA: W środę Polska będzie pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia związanej z niżem znad Wysp Brytyjskich i Morza Północnego. Od zachodu zacznie wkraczać chłodny front atmosferyczny. W południowo-wschodniej części kraju zalegać będzie masa powietrza polarno-morskiego ciepłego, a za frontem zacznie napływać chłodniejsze powietrze polarno-morskie. W ciągu dnia zachmurzenie małe i umiarkowane. Na zachodzie, północy i częściowo w centrum Polski możliwe przelotne opady deszczu i burze. Temperatura powietrza wyniesie maksymalnie około 26°C/30°C we wschodniej połowie kraju, na pozostałym obszarze będzie 20°C/25°C. Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1015 hPa i będzie się wahać. Wiatr słaby z południowego-zachodu, w czasie burz porywisty. ■ Uwaga! Klub brydżowy przyjmie chętnych. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i soboty, od 16.20 do 20.20. Żadnych opłat. Kontakt telefoniczny 603-373-617 ■ 81-letni pan Bolesław nie chce biernie czekać na śmierć. W maju mieszkaniec naszego miasta otrzymał z MOPR odmowę dofinansowania turnusu rehabilitacyjnego. I nie wytrzymał. Do przewodniczącego rady miejskiej wysłał pismo ze skargą na dyrektor MOPR, Gabrielę Poniedziałek -Petruk. Uważa, że jest permanentnie pomijany w przyznawaniu pieniędzy na rehabilitację. Innego zdania jest MOPR ■ Beata Olszewska odnośnie próby wysadzenia kamienicy: Ustaliliśmy powody ich obecności podczas wtorkowej nocy na klatce schodowej przy ulicy Piłsudskiego, dotyczyły one spraw rodzinnych ■ Druga Runda Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej w Świnoujściu. W weekend 25-26 czerwca w Świnoujściu odbędzie się druga runda Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. W pierwszych ogólnopolskich żeglarskich rozgrywkach ligowych udział bierze trzynaście klubów sportowych z całego kraju. Łącznie w sezonie odbędą się cztery rundy w Szczecinie, Świnoujściu, Gdyni i Sopocie, które wyłonią, pierwszego w dziejach polskiego żeglarstwa, Klubowego Mistrza Polski. ■ Księżniczka z Arktyki już jest: pierwsza „spotowa” dostawa LNG w Świnoujściu. W sobotę 25 czerwca br. do Terminalu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu przypłynął metanowiec Arctic Princess. Norweski statek dostarczy około 140 000 metrów sześc. skroplonego gazu ziemnego. To kolejny kierunek, poza katarskim, z którego LNG jest sprowadzany do Polski. ■ W niemal całym kraju temperatura maksymalna powietrza osiągnie i przekroczy 30°C ■ W biały dzień wandale zniszczyli i okradli publiczną toaletę! W ciągu pięciu dni nieznani dotąd sprawcy dwukrotnie włamali się do automatycznej publicznej toalety, która stoi przy placu zabaw przy ulicy Malczewskiego. Za pierwszym razem zniszczyli zamek przy automacie wrzutowym i kasetce, do której trafiały pieniądze. W miniony poniedziałek, gdy nie mogli sobie poradzić z samym zamkiem, wyrwali cały moduł z kasetką i automatem wrzutowym na monety ■ OSiR po naszej interwencji proponuje optymalne godziny otwarcia! Pływalnia ma być czynna od 10.00 do 18.00 ■ Na 11 Listopada runęło drzewo! Cud, że nikomu nic się nie stało! ■ Na cmentarzu dostawili kolejne stojaki z przyrządami do pielęgnacji grobów! Konewki, szufle, szczotki i łopatki zupełnie za darmo. Trzy dodatkowe ogólnodostępne stojaki z przyrządami do pielęgnacji grobów i terenu wokół nich stanęły na cmentarzu komunalnym przy ulicy Karsiborskiej. W tej chwili jest ich już pięć. Ustawienie kolejnych planowane jest na wiosnę. Przypomnijmy. Pierwsze takie stojaki pojawiły się w marcu tego roku. Są na nich konewki, szufle, szczotki, grabie, łopatki. Osoby opiekujące się grobami najbliższych mogą skorzystać ze sprzętu za darmo. Taki sam stojak stanął również na cmentarzu w Przytorze – Łunowie ■ Ministranci rywalizowali w piłkę nożną! 18 czerwca br. odbył się turniej ministrantów w piłkę nożną w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum. Rozpoczęliśmy Mszą św. o godzinie 9:00 w naszym kościele parafialnym ■ Cyrk Korona wystąpi w Świnoujściu! Największy w Polsce Cyrk Korona zaprezentuje w Świnoujściu nowy spektakl tematyczny pt. "ODWIEDZINY U RODZINY" z międzynarodową obsadą artystów. Na arenie zaprezentują się aktorzy z Polski, Włoch, Brazylii, Anglii, Czech, Szkocji, Hiszpanii oraz Kuby! Wśród atrakcji m.in: pokaz papug latających nad głowami publiczności, charyzmatyczny linoskoczek, rewia koni, żonglerzy, ekwilibryści, napowietrzne akrobacje, dromadery, zebry, wielbłądy, lamy, psy oraz zwierzęta z cyrkowej farmy. O dobry humor widzów dbają - Mr.Chap z Polski oraz clown Gino z Włoch ■ Nam świnoujścianom trudno wyobrazić sobie Dni Morza bez oddania hołdu Tym, którzy nie powrócili z morza. Uczczenie Ich pamięci, to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim nasz obowiązek. I tak też będzie w tym roku. Ale Dni Morza to oczywiście również dobra wspólna zabawa nas, którzy na co dzień mieszkamy i związani jesteśmy z morzem oraz gości, którzy odwiedzają nasze miasto w tym okresie. ■ Pan Dariusz prosi naszych Czytelników o pomoc! W bloku przy ulicy 11 Listopada 3d błąkał się kotek. Kociak najprawdopodobniej uciekł swojemu właścicielowi. Nasz Czytelnik próbował znaleźć właściciela kici. Niestety podjęte próby okazały się nieskuteczne. Pan Dariusz postanowił więc umieścić kotka w świnoujskim schronisku. ■ Ksiądz prałat Kazimierz Sasadeusz obchodził 50 lecie posługi kapłańskiej! Najpierw pracował w Rzepinie, a po pewnym czasie biskup skierował go do Szczecina. Pracę w Świnoujściu rozpoczął od wspólnoty w Przytorze. To była pierwsza samodzielna parafia, administrowana przez księdza Kazimierza. Potem, przez trzy lata pracował w Łobzie. W 1988 na wiele lat trafił jako proboszcz do wspólnoty Chrystusa Króla w Świnoujściu. Ten okres zapisał się szczególnie w życiu księdza Kazimierza. Dziś, już jako ksiądz senior, właśnie tu obchodził uroczystość 50-lecia swojego kapłaństwa.Za dotychczasowe lata i dalsze łaski modlili się licznie zgromadzeni parafianie i zacni goście ■ Mamy gazoport imienia Lecha Kaczyńskiego! Na uroczystościach najważniejsze osoby w państwie! Już od dzisiaj gazoport w Świnoujściu będzie nosił imię tragicznie zmarłego w Smoleńsku, prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego! W uroczystościach wzięły udział najważniejsze osoby w państwie, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele, premier Beatą Szydło, Jarosławem Kaczyńskim oraz ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem, ministrem spraw wewnętrzych Mariuszem Błaszczakiem oraz ministrem spraw zagranicznych Witoldem Waszczykowskim. Na uroczystościach nie mogło zabraknąć prezydenta Świnoujścia, Janusza Żmurkiewicza. Ceremonia rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00. Jak pierwszy do zgromadzonych gości przemówił prezes PiS-u. ■ Wodecki śpiewał o golasach w Chałupach, a my mieliśmy Lubiewo. Jest taka mała stacyjka „Lubiewo”, koło Międzyzdrojów, na której mało kto teraz wysiada czy wsiada do pociągu. Pod koniec lata 2015 r. zrobiłem tam zdjęcia – pisze znany świnoujski fotograf Andrzej Ryfczyński ■ Za zdrowy tryb życia możesz zostać nagrodzony! GIS i PTH ogłasza konkurs Oddal to, w którym łączna wartość nagród wynosi 10.000 zł! Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu informuje, że w dniach 31 maja i 1 czerwca został ogłoszony konkurs Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Polskiego Towarzystwa Higienicznego pt. „Oddal to” ■ Długo wyczekiwana trzecia karetka, dzisiaj po godzinie 15.00, zjechała z promu. Nowy mercedes sprinter 319 CDI, kosztował ponad 500 tysięcy i będzie służył jako karetka specjalistyczna. Jak mówi Leszek Waga z pogotowia ratunkowego w Świnoujściu - nowa karetka zostanie włączona do eksploatacji już jutro, ponieważ musi zostać uzupełniona między innymi w medykamenty, kroplówki oraz butle z tlenem. Zobacz film z prezentacji wnętrza nowej karetki oraz sprzętu, który znalazł się na jej pokładzie ■ Strażacy z Warszowa ocalili dwie krowy, które wpadły do Wielkiej Strugi! W akcji pomogli mieszkańcy! Niedzielne popołudnie okazało się mało szczęśliwe dla dwóch krów, które wpadły do kanału wodnego przy ulicy Zalewowej w Łunowie. Głośne muczenie dochodzące z trzcin, usłyszeli prawdopodobnie mieszkańcy będący w pobliżu Tawerny Kotwica. Na pomoc uwięzionym zwierzętom ruszyli strażacy z Warszowa ■ Na drodze krajowej numer 3 doszło do wypadku. Na wysokości Wolina zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz bus ■ Mecze Euro można oglądać na wielkim ekranie na plaży w Heringsdorfie! ■ Uczniowie z Poznania na ORP Poznań. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP Poznań z Poznania odwiedzili swojego patrona w Porcie Wojennym w Świnoujściu ■ Włamywacz chciał wymordować lokatorów łomem! Mieszkańcy domu przy ulicy Krzywej, cudem uniknęli śmierci barykadując się w pokoju na piętrze! Zobacz film! Do tej pory gdy opowiada co zdarzyło się w nocy z czwartku na piątek, jego ręce trzęsą się, a po czole spływa pot. Jeden z mieszkańców zgłosił się do nas, aby opowiedzieć, jak wraz z innymi lokatorami, cudem uniknęli śmierci z rąk gotowego na wszystko włamywacza. Po godzinie 3.00, do domu przy ulicy Krzywej, włamał się mężczyzna. Dźwięki podważania drzwi balkonowych, obudziły jednego z lokatorów. Gdy włamywacz zorientował się że został nakryty, postanowił rozprawić się z lokatorami. Wtedy rozpoczęła się walka o życie... Właściciel domu wyznaczył nagrodę w wysokości 1000 euro za wskazanie sprawcy włamania ■ Legenda polskiego rapu- Liroy wspiera talent nowej gwiazdy ze Świnoujścia! Legenda polskiego rapu- Liroy wspiera talent nowej gwiazdy ze Świnoujścia! ■ Terminal LNG w Świnoujściu będzie nosić imię Lecha Kaczyńskiego! Już 18 czerwca odbędzie się wielka uroczystość! ■ Zniknie ostatnie 600 metrów wstydu! Pieniądze na remont odcinka drogi E65 wyłoży miasto! ■ Trener siatkarzy o brązowym medalu Mistrzostw Polski: Z trzeciego miejsca cieszyliśmy się jakbyśmy zostali mistrzami olimpijskimi! Jak smakuje sukces? Doskonale o tym wiedzą młodzi siatkarze Maratonu, którzy na początku maja na Mistrzostwach Polski Kadetów wywalczyli brązowe medale! To wielki sukces świnoujskiej siatkówki! Dzięki wytrwałości i wspaniałej grze do ostatniej piłki świnoujścianie stanęli na podium Mistrzostw Polski Kadetów w Człuchowie ■ Stanął w obronie koleżanek i prawie przepłacił to życiem! 26-latek został zaatakowany w Parku Chopina butelką po piwie! ■ Ćwiczenia Anakonda! Okręty 8. Flotylli Obrony Wybrzeża postawiły zagrodę minową na Bałtyku. Grupa okrętów złożona z trałowców oraz okrętu transportowo-minowego zrealizowała kolejne epizody ćwiczenia Anakonda-16. Na wodach Zatoki Pomorskiej, dzisiaj w nocy (środa, 8 czerwiec) postawiono zagrodę minową ■ Jubileusz Złotych i Diamentowych Godów! Przeżyli ze sobą ponad pół wieku! W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się wyjątkowa uroczystość. We wtorek pięć par obchodziło jubileusz złotych i diamentowych godów. Prezydent wręczył wszystkim parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie ■ Przy Piłsudskiego zapaliło się drzewo! Strażaków ubiegł jeden z mieszkańców! Przed godziną 14.00, dym wydobywający się z drzewa stojącego przy ulicy Józefa Piłsudskiego, zauważył jeden z mieszkańców. Mężczyzna zadzwonił na straż pożarną, a w oczekiwaniu na przyjazd jednostki, przystąpił do gaszenia. ■ Pechowe skrzyżowanie znów zbiera żniwo! Tym razem peugeot uderzył w chryslera! Skrzyżowanie ulicy 11 Listopada z ulicą Kołłątaja, nie należy do najbezpieczniejszych. Przekonał się o tym we wtorkowy poranek kierowca peugeota, który jadąc ulicą 11 Listopada, chciał skręcić w ulicę Kołłątaja. Kierowca volkswagena ze względu na czerwone światło oraz sznur samochodów na lewym pasie ulicy 11 Listopada, zatrzymał się, ustępując kierowcy peugeota. Gdy niebieski samochód rozpoczął manewr skrętu, uderzył w jadącego prawym pasem chryslera. ■ W tym roku będziemy mogli podziwiać latarnię morską wraz z żaglówką! Artyści kończą już swoje dzieło! Co roku najlepsi artyści zajmujący się tworzeniem rzeźb z piasku, przyjeżdżają na wyspę Uznam, aby wziąć udział w Festiwalu Rzeźb Piaskowych. Tradycją stało się już to, że tworzą także rzeźbę przy promenadzie w Świnoujściu, która ma za zadanie umilić spacery i zachęcić do odwiedzenia wystawy. Jak się okazuje, w tym roku rzeźbiarze stworzyli latarnię morską oraz przepływająca na jej tle żaglówkę z herbem Świnoujścia! ■ Żeglarski festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Żeglarski festyn rodzinny odbył się w Międzyszkolnym Ośrodku Sportów Wodnych przy Zespole Szkół Morskich w Świnoujściu na Przystani Żeglarskiej w Łunowie w dniu 4 czerwca 2016 r. Festyn był połączony z otwarciem sezonu żeglarskiego 2016. Na tę uroczystość przybyły władze miasta w osobach: w-ce przewodniczący Rady Miasta p. Ryszard Teterycz i przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta p. Waldemar Buczyński ■ Zderzenie dwóch aut dostawczych na skrzyżowaniu. Kierowca fiata w szpitalu! ■ W 8. Flotylli Obrony Wybrzeża Wolno czytać! Wojskową bibliotekę odwiedziło blisko 100 osób! W sobotę, 4 czerwca, 1067 bibliotek z całego kraju wzięło udział w akcji "Noc bibliotek". Do akcji tej przyłączyła się również biblioteka działająca w Klubie 8. Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Wojskową bibliotekę odwiedziło blisko 100 osób. ■ Mężczyzna poszukiwany przez 8 prokuratur w całym kraju wpadł w ręce świnoujskich policjantów. Stróże prawa znaleźli go podczas interwencji na balkonie, gdzie drzemał, mając w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu. 38-latek ukrywał się przed organami ścigania przez ponad rok. ■