░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Poniedziałek [19.12.2011, 13:11:07] • Świnoujście

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Zespół Akademii Urody Metamorfoza pragnie serdecznie podziękować wszystkim swoim klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Efektem współpracy była utrata wagi w ciągu miesiąca najlepszy wynik to 10 kg a rekordowy wynik utraty w obwodzie pasa to 17 cm a wszystko bez szkody dla zdrowia, zachowując jędrne ciało i świetną kondycję.

Staramy się trzymać jednego obranego przez nas kierunku czyli wprowadzania zabiegów i programów zmierzających do poprawienia sylwetki, odmłodzenia ciała i twarzy, chociaż nie brakuje u nas wielu zabiegów typu Wellnes SPA w oparciu o kosmetyki naturalne, bo zdajemy sobie sprawę, że relaks jest nieodzownym elementem dobrej kondycji ciała i duszy.

Zapraszamy do obejrzenia metamorfoza.swinoujscie.pl/film-metamorfozy.html

Jak zdążyliście Państwo nas poznać zawsze staramy się wprowadzać nowe usługi od informacji, czyli cyklicznych spotkań, które są organizowane na potrzeby przedstawienia naszej oferty a także poznania Państwa oczekiwań i potrzeb dlatego wprowadzamy kolejne zabiegi wzbogacające naszą ofertę, zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i temu oraz zdrowemu żywieniu na Państwa życzenie poświęcone będzie kolejne spotkanie 29.12.2011 r.o szczegółach którego będziemy informować w akademii i na naszej stronie. Myślę, że jest to doskonały moment, który spowoduje, że noworoczne postanowienia staną się bardziej osiągalne.
Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Patryk Tokłowicz. Jest lekarzem medycyny, i na co dzień zajmuje się medycyną estetyczną. Tytuł medyczny i uprawnienia lekarskie do nieograniczonego wykonywania zawodu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej uzyskał po ukończeniu prestiżowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.Pierwsze doświadczenia z zakresu Medycyny Estetycznej zdobywał już w trakcie studiów.. Wiedza i umiejętności praktyczne zostały ukształtowane w trakcie wielu szkoleń, w tym m.in. szkoleń w Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Łodzi, pod okiem wybitnego specjalisty, Profesora Andrzeja Kaszuby –wówczas pełniącego funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii. Umiejętności i kwalifikacje poparte są licznymi certyfikatami, które uzyskał pod okiem wybitnych specjalistów z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, w najlepszych klinikach w kraju i zagranicą. Aby stale podążać za światowymi trendami w dziedzinie Dermatologii, systematycznie poszerza swoją wiedzę o nowe kursy, warsztaty i szkolenia.
Zapraszamy do umawiania się na wizyty, aktualne terminy zawsze znajdziecie Państwo na naszej stronie. Najbliższy termin to 28-29. 12.2011 r. www.metamorfoza.swinoujscie.pl
Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie to: Mezoterapia, leczenie cellulitu, trądziku i odmładzanie skóry. Wskazania do zastosowania Mezoterapii: skóra szara, pozbawiona połysku, zmarszczki powierzchowne i głębokie (twarz, szyja), skóra źle nawodniona i odżywiona, cellulit, lokalne otłuszczenie, wypadanie włosów, skóra naczynioruchowa.
COSMELAN, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ SKÓRY Główne wskazania do przeprowadzenia zabiegu: plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. W rękach doświadczonego lekarza, jest to najprostszy, najskuteczniejszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na leczenie nadpotliwości, dzięki któremu na kilka miesięcy zniknie problem nadpotliwości dłoni, czoła, stóp, czy pach. Pot nie będzie w ogóle wydzielany.
WYPEŁNIANIE likwidacja zmarszczek, Botox oraz Restylan .W zabiegach stosowane są najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego, przede wszystkim Restylane, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Dlatego właśnie jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry i całego organizmu!
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełniania zmarszczek, przy użyciu kwasu hialuronowego:
Zmarszczki pozostające w spoczynku: Zmarszczki poziome czoła: okolicy oczu, kurze łapki, czoła, zmarszczki palacza, gładzizny czołowej, zmarszczki okolicy gładzizny czołowej, zmarszczki na szyi, opadające kąciki ust.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Drodzy klienci mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania. Chcemy tworzyć Metamorfozę dla Was i z Wami. O wszystkich nowościach z zakresu światowych osiągnięć kosmetyki, dietetyki i medycyny estetycznej będziemy informować Państwa na naszych kolejnych spotkaniach.

Zespół METAMORFOZY


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Czwartek [19.09.2013, 07:31:52] • [IP: 95.129.225.***]

Mamy kilka wspaniałych salonów kosmetycznych które oferują takie zabiegi i współpracują z lekarzami jak IZADORA czy SALON NATALI. Wchodźcie na ich strony i dowiedźcie się więcej o tych zabiegach. Polecam nasze gabinety z wieloletnią praktyką!!

Gość • Wtorek [24.07.2012, 10:07:29] • [IP: 87.248.76.***]

właśnie wróciłam z wczasów ze Świnoujścia nocowałam w METAMORFOZIE - BRUD, SYF HAMSTWO (zwłaszcza ten pan Piotr masażysta - posuwacz pani grubej pani kierowniczki) była tam 10 dni przez ten okres nikty nie wyniósł śmieci, nie odkurzył, nie sprzątnął łazieniki bo tam nie sprzątają gdy już kogoś zakwaterują. pająki na ścianach a okno balkonoe bałam się go dotknąć żeby się nie pobrudzić, papier toaletowy wydzielany. Poporzednie lata (od 10 lat tam nocuję podczas pobytu w Świnoujsciu) był inny zarząd było naprawdę super, czysto. W tym roku, od stycznia, zminiono zarząd i przeprowadzono METAMORFOZĘ. nigdy nie zostałam ta źle potraktowana i ugoszczona jak podczas tego pobutu (wróciłam 23.07.2012)

Gość • Środa [21.12.2011, 12:08:58] • [IP: 193.69.22.**]

Jak zwykle można przeczytać złośliwe komentarze.Zanim skrytykujesz, przyjdź skorzystaj z usług i dopiero wyraź swoją opinię.Czy poszerzanie usług musi zawsze budzić tak wiele kontrowersji, gdybania?? Ludzie ogarnijcie się !! Przyjdźcie i skorzystajcie z tego co Metamorfoza oferuje a napewno będziecie zadowoleni.Nie ma tu naciągania klienta na zabiegi, jest odpowiedni dobór do potrzeb.NAPEWENO sami sobie komentarzy nie piszą!!

Gość • Wtorek [20.12.2011, 19:43:08] • [IP: 92.42.114.***]

z tego co wiem to przynajmniej dwa jak nie trzy gabinety oferuja uslugi takich specjalistow wie c nie wiem po co taka reklama skoro dawno te zabiegi sa dostepne.

⋆⋆⋆⋆⋆ • Wtorek [20.12.2011, 17:43:44] • [IP: 31.63.215.**]

Mój subwoofer lepiej masuje i elegancko odchudza o słuch.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 13:52:56] • [IP: 80.54.123.***]

Proponuje przyjść na wykład z tego co wiem jest bezpłatny, może akurat dowie się Pani czegoś nowego, czegoś o czym Pani jeszcze nie wie? Korzysta ten kto chce nikt nikogo do tego nie przymusza. Więc po co głupie komentarze Poza tym internet jest pełen fachowej wiedzy i informacji o przeprowadzanych badaniach. Wystarczy poczytać i wybrać dla siebie co uważamy za najlepsze. Wolny wybór, wszystko ma swoją cenę, można wybrać opcje na jaką nas poprostu nas stać.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 12:05:05] • [IP: 192.168.101.***]

Chude, nie znaczy jędrne, najgorsze to suche z rozstępami ciało. A z tego co wiem to te wszystkie cuda nic nie mogą na to poradzić. Proponuję zwykłe biegi i balsamy, bez tej całej naszej małomiasteczkowej bufonady.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:31:09] • [IP: 80.245.182.**]

Gdyby było tak świetnie i pięknie nie musieliby się OGŁASZAĆ, niby że dziękują!! ;-) Po prostu to REKLAMA, nic więcej :-/

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:20:17] • [IP: 80.245.188.***]

polecam metamorfoze, profesjonalne podejscie do klienta, profesjonalny sprzet a przede wszystkim personel z wieloletnia praktyka zawodowa...sama uczeszczam i napewno nie zaprzestane...ten kto nie byl niech zaluje...jeszcze teraz medycyna estetyczna...zabiegi godne uwagi

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:12:37] • [IP: 92.42.113.**]

Zespół Akademii Urody, ale na pewno nie zdrowia. Utrata wagi 10kg w ciągu miesiąca to szok dla organizmu i nie obędzie sie bez negatywnych skutków i to w krótkim czasie.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 07:32:08] • [IP: 217.97.199.**]

kolejny specjalista nie ma wziecia jako fachowiec to ciagnie na wyspe i bedzie siedzial do pierwszej wpadki

Gość • Wtorek [20.12.2011, 02:14:00] • [IP: 80.54.123.**]

nie ma to jak PhotoShop, z każdej potwory zrobi bóstwo-cud

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 22:22:51] • [IP: 31.60.140.**]

Gość  Poniedziałek [19.12.2011, 21:02]  [IP: 88.156.233.***]zapraszam do mnie na tygodniowe objady...na bank przytyjesz

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 22:05:39] • [IP: 109.74.96.***]

IP:80.245.185... i 93.94.185... wpisują sobie sami komentarze:) Żenada...i jak tu zaufać takiemu zakładowi??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:49:39] • [IP: 80.245.189.***]

masz rację podczas masaży u p. Piotra i zabiegów u p.Joasi czułam się jak w niebie :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:02:40] • [IP: 88.156.233.***]

a ja bym chciala jeden rozmiar przytyć..maja w tym salonie na to sposób..??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 20:23:34] • [IP: 80.245.185.***]

mówcie co chcecie ja jestem stałą klientką i nie narzekam, a masaż w wykonaniu Pana Piotra jest lepszy niż ciasteczko ;-) POLECAM!!

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 19:11:04] • [IP: 93.94.185.**]

wiadomo, że nie ma 2 rozmiarów tylko dzięki samym zabiegom.. ale schudnąć dwa rozmiary i zachować przy tym jędrne ciało, to już jest nie lada wyczyn, poza tym, od tego, jak się chudnie, są specjaliścid, którzy nie pozwolą klientowi zrobić krzywdy. A Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38] • [IP: 87.58.221.***] chyba się zbyt dużo 'Chłopów" naczytał. Pokaż mi gęsi i obory w Świnoujściu :)

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 19:04:18] • [IP: 91.94.28.***]

zapraszam do mnie do pracy to szybciutko schudniecie a przy okazji zarobice:) czysty zysk

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:58:52] • [IP: 91.149.1.**]

"Do XII wieku chłopi zakładali babą chomąto i orali nimi pole"a teraz co się dzieje salony jakieś :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:00:49] • [IP: 80.245.189.***]

Do" nauczyciela/ki" - skoro Cię ten portal tak irytuje, to po co go czytasz? Skoro tworzą go nieuki, to załóż swój. Z pewnością będzie tam przerost formy nad treścią. Podpisujesz się jako" gość" i obrażasz właściciela portalu. Nauczyłaś/łeś się gramatyki ale kulturą nie grzeszysz.

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38:58] • [IP: 87.58.221.***]

won na pole i do obory gęsi nakarmić a nie jakies salony i metamorfozy!

ryynio • Poniedziałek [19.12.2011, 17:33:27] • [IP: 83.249.27.**]

zrzucic 10 kilo w ciagu miesiaca kazdy moze, ale jest to bardzo niezdrowe dla organizmu, który sie bardzo oslabia, kilogram tygodniowo jest optymalne i daje szanse na utrzymanie nowej wagi,

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:31:37] • [IP: 95.41.4.***]

CZY WY NIGDY NIE NAUCZYCIE SIĘ PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU-kilka" wycinków" z Waszego tekstu: 1)Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.(może - mającym doświadczenie i bogatą praktykę...) 2)plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne (a może- posłoneczne??) 3)Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. (a może- leczony!!) WYSTARCZY ?? A teraz do nauki...NAJWYŻSZY CZAS... 2)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:26:12] • [IP: 80.245.189.***]

Cocoon i Metamorfoza to dwa różne zakłady, które mają dwie różne metody zabiegów. W Metamorfozie jest lekarz a Cocoon stosuje niekonwencjonalne zabiegi. To klientki wybierają metody, bo oba zakłady z równą starannością dbają o swoje klientki.

Oglądasz 1-25 z 39
■ Miejska Biblioteka Publiczna, Klub Literacki "Na Wyspie" oraz szczeciński oddział Związku Literatów Polskich zapraszają na inaugurację Zachodniopomorskiej Wiosny Poezji 2017 w Świnoujściu. Dziś, 21 marca o godzinie 16.00 świnoujska poetka Janina Miecznik zaprezentuje poezje ze swojego najnowszego tomiku. organizatorzy zapraszają do biblioteki na spotkanie z niespodzianką! ■
■ Wyszedł z domu i nie powrócił. Zaginął 71-letni Wacław Palusiński. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania za zaginionym 71-letnim Wacławem Palusińskim. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu proszone są o kontakt ■ Świnoujścianka - Sara Hamadyk w półfinale najbardziej prestiżowego konkursu barmańskiego na świecie! Dwójka barmanów z województwa zachodniopomorskiego znalazła się w półfinale trzeciej edycji polskich eliminacji do najbardziej prestiżowego konkursu barmańskiego na świecie, World Class Competition. Półfinałową trzydziestkę wybrało międzynarodowe jury na podstawie nadesłanych receptur koktajli. Kolejne etapy krajowego konkursu wyłonią Barmana Roku World Class Poland, który zmierzy się w Meksyku z konkurentami z 60 państw. ■ Gazeta Turystyczna Świnoujście promuje nasze miasto. O tym, że Świnoujście jest miastem znanym i popularnym, wie każdy. Jednak zawsze potrzebna jest odpowiednia promocja, której zasięg jest szerszy, niż terytorium lokalne. Taką rolę pełni Gazeta Turystyczna Świnoujście ■ Czytelnik: Planują budować przystań kajakową, a nie ma do niej godnego dojazdu...Napisał do nas jeden z Mieszkańców Karsiborza, który obserwuje poczynania miasta w sprawie bocznych ulic w jego miejscowości. Jak możemy przeczytać w jego liście do redakcji, ma kilka cennych uwag. Czy jednak słusznych? ■ Kolejna dostawa katarskiego gazu. Metanowiec „Al Shamal” zawinął do świnoujskiego gazoportu. Do terminalu LNG dotarła kolejna dostawa katarskiego gazu. W środowy poranek, metanowiec „Al Shamal” zawinął do Świnoujścia. Około godziny 7.30, metanowiec był widoczny na wysokości popularnego ”Wiatraka”. W podróż z Kataru do Świnoujścia wypłynął 1 marca. ■ Z klatki schodowej na ulicy Piłsudskiego 10a skradziono rower marki KALKHOFF ciemny metaliczny kolor. Naklejki koloru niebieskiego oraz hamulce tar zowe sprzpdu i stylu. Nagroda za odnalezienie 800 zł gotówka. Kontakt: 732-906-730 ■ Podpisano umowy na dofinansowanie budowy dwóch przystani na prawobrzeżu. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz podpisali dziś umowę na dofinansowanie ze środków unijnych dwóch kolejnych inwestycji w naszym mieście. Pierwsza to przystań jachtowa w Przytorze. Druga to przystań kajakowa na wyspie Karsibór. Obie będą gotowe do końca 2018 roku. Obecnie byli również zastępcy prezydenta miasta Barbara Michalska i Paweł Sujka oraz pochodzący z Karsiboru wiceprzewodniczący Rady Miasta Zdzisław Merchelski i przewodniczący Rady Osiedla Karsibór Przemysław Witkowski ■ Na północnym-zachodzie i częściowo w centrum prognozowany są burze, którym towarzyszyć będzie głównie wiatr do 70-90 km/h ■ Nie pod koniec marca, ale na początku kwietnia podpisana ma być umowa na unijne dofinansowanie budowy tunelu ■ Wózek pod kołami samochodu. Dziecko i matka w szpitalu. Na osiedlu Platan przy ulicy Wojska Polskiego samochód osobowy uderzył w dziecięcy wózek, podczas cofania. Kilkuletnie dziecko i jego matka trafili do szpitala. Kierowca ich nie zauważył ■ Wyśrubowane wymaganie dla sprzątaczki? Urząd wyjaśnia, skąd to się wzięło ■ Świnoujścianka prosi o materiały budowlane, aby pomóc w remoncie domu spokojnej starości dla niechcianych psiaków! "Staruszkowo" to miejsce wypełnione miłością i dobrocią, znajdujące się w Karpaczu. Jest to swego rodzaju "dom spokojnej starości" dla psiaków. Każdy otrzymuje tam bezgraniczną miłość i opiekę na najwyższym, należytym poziomie. Wszystko to dzięki Pani Krysi która poświęciła swoje życie na rzecz pomocy czworonogom. My, wolontariusze, zwracamy się z prośbą o pomoc w przeprowadzce i remontowaniu "Saruszkowa", które musi zostać przeniesione do nowego domu. Nasza przeprowadzka spowolniona jest dużą ilością pracy, do której należy między innymi odświeżenie starych ścian, popękanych sufitów oraz doprowadzenie do używalności łazienek i kuchni. ■ W zachodniopomorskim stwierdzono przypadki gry, która może zabić Twoje dziecko! Niebieski Wieloryb zbiera krwawe żniwa! ■ Oceanarium, Egzotyczna Laguna ze Spa, Jaskinie Nauki 5 D+, Centrum Odnowy Zdrowia, Interaktywne Centrum Nauki to wszystko może powstać w Świnoujściu! Wrocławska firma PFI Global przedstawiła w dniu wczorajszym świnoujskim radnym oraz przedstawicielom branży turystycznej propozycję powstania w mieście kompleksu wypoczynkowo – rozrywkowego, wielofunkcyjnego obiektu, gdzie przez cały rok będzie można ciekawie spędzić wolny czas. W kompleksie znalazłyby się między innymi oceanarium, Egzotyczna Laguna ze Spa na wzór Tropikalnej Wyspy pod Berlinem, Jaskinie Nauki 5 D+, Centrum Odnowy Zdrowia, Interaktywne Centrum Nauki. ■ Świnoujskie promy z nowymi radarami. W wyniku ogłoszonego w listopadzie ubiegłego roku przetargu świnoujskie promy obsługujące przeprawę Warszów i Centrum otrzymały nowe systemy radarowe oraz kompasy satelitarne GPS ■ Nowe szaty wiosny – „Budzenie Wiosny” w hotelu DAS AHLBECK HOTEL & SPA****S. Gdyby wiosna mogłaby wyszukać sobie odpowiednie miejsce aby rozbudzić się ze snu zimowego - to z pewnością byłby to hotel DAS AHLBECK HOTEL & SPA****S. Właśnie tutaj, w cztero-gwiazdkowym hotelu superior przy promenadzie w Ahlbecku co rok wyprawia się na jej cześć szczególną imprezę, a więc będzie można zastać ją już w tą sobotę, 18.03.2017 r. od godz. 19, kiedy ponownie pojawi się w swoich najpiękniejszych szatach. Budzenie Wiosny w hotelu DAS AHLBECK HOTEL & SPA****S stało się już dawno tradycją. Praz dziewiąty odbędzie się muzyczno-kulinarny festyn mody z muzyką live na tle szczególnej kulisy 20-metrowego basenu w hotelowym SPA. Właśnie tutaj entuzjaści mody, miłośnicy szczególnych rozkoszy kulinarnych oraz wszyscy ci wyjdą na swoje koszty, którzy tak niecierpliwie pragną cieplejszej pory roku ■ Najpierw Kasprowicza, później Sienkiewicza i Jachtowa. Już niedługo, bo po sezonie, rozpocznie się remont ulicy Kasprowicza! Szacuje się, że wykonanie odwodnienia, położenie nowej nawierzchni oraz przebudowa chodnika, może wynieść około 700 tysięcy złotych. W planach jest także remont ulicy Sienkiewicza i Jachtowej ■ Pogłębienie toru wodnego Szczecin-Świnoujście, etap kolejny. Do Sejmu trafiła ustawa o pogłębieniu toru wodnego ze Świnoujścia do Szczecina. Specjalną ustawą rząd chce przyspieszyć wszystkie sprawy administracyjne związane z wydaniem różnego rodzaju dokumentów ■ Oszuści dzwonią i podają się za funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego! Nie daj się nabrać! Po raz kolejny mieszkańcy Świnoujścia otrzymują telefony od osób podających się za funkcjonariuszy CBŚ, którzy proszą o przekazanie pieniędzy na cele operacyjne. Na potwierdzenie swoich słów, proszą o to, aby potencjalna ofiara zadzwoniła pod numer 997 i zapytała o nazwisko funkcjonariusza. Jak się okazuje, telefon jest przekierowywany do innego oszusta, który potwierdza prawdziwość informacji i nakazuje przekazać pieniądze. ■ ENEA Operator planuje kolejne przerwy w dostawie prądu. Podajemy kiedy i gdzie nastąpią planowane wyłączenia. 2017-03-16, godz. 18:00 - 20:00 Świnoujście ul. Matejki 35 ■ 18 marca od godziny 10 do 14 w Pasaż RONDO odbędzie się Jarmark Rękodzieła Artystycznego organizatorzy Handlowcy z Pasażu Rondo i Akademia Każdego Wieku. Zapraszamy Rękodzielnicy przygotowali wiele wspaniałych prac ■ Na początku marca, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Świnoujściu zarejestrowano 340 oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi. W całym ubiegłym roku w naszym mieście oficjalnie pracowało 1071 obcokrajowców. Przybywali… ze Wschodu ■ Napisał do nas jeden z Czytelników, który znalazł telefon marki Samsung. Właściciel aparatu proszony jest o kontakt ze znalazcą ■ Skąd na plaży na Warszowie wziął się węgiel? Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie twierdzi, że spadł ze statku. Wielu naszych Czytelników było zdziwionych, skąd na plaży na Warszowie wziął się węgiel? Dziennikarze portalu iswinoujscie.pl postanowili zaspokoić ciekawość mieszkańców i z tym pytaniem zwrócili się do Urzędu Morskiego w Szczecinie. Na nasze pytanie odpowiedział dyrektor, Andrzej Borowiec. Według dyrektora UM węgiel najprawdopodobniej pochodzi ze statków przewożących węgiel ■ Ukradł ubrania, bo chciał się elegancko ubrać? Udawał Niemca. Zobacz film! Nie wiadomo, jakie wyższe cele kierowały sklepowym złodziejem, który przygotowując się do kradzieży pragnął zostać wzięty za Niemca. Możliwe, że przyświecało mu przekonanie, że obywateli niemieckich traktuje się w naszym mieście lepiej...Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku podczas kradzieży w jednym ze sklepów w Galerii Corso. Podczas opuszczania sklepu ze skradzionym towarem pożegnał się z ekspedientką mówiąc "Auf Wiedersehen". Ale to go nie uratowało przed zdemaskowaniem ■ Mężczyzna został złapany na gorącym uczynku podczas kradzieży w jednym ze sklepów w Galerii Corso. Podczas opuszczania sklepu ze skradzionym towarem pożegnał się z ekspedientką mówiąc "Auf Wiedersehen". Ale to go nie uratowało przed zdemaskowaniem ■ Jak ustalili dziennikarze iswinoujscie.pl jeszcze w tym miesiącu w Świnoujściu ma być podpisana umowa o unijnym dofinansowaniu budowy tunelu pod Świną – dowiedział się nasz portal. Z Unii Europejskiej dostaniemy na tę inwestycję ponad 775 milionów złotych ■ Będą podwyżki dla urzędników. W Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej trwają aktualnie prace nad opracowaniem projektu rozporządzenia w sprawie podwyżek dla pracowników samorządowych. Wzrost wynagrodzeń planowany jest jeszcze w tym roku. Podwyżki nie ominą także świnoujskich urzędników. Z informacji prezydenckiego rzecznika wynika, że średnia wysokość podwyżek wyniesie około 160 złotych. Kiedy urzędnicy będą się mogli cieszyć z wyższych pensji? Okazuje się, że już od kwietnia tego roku ■ Strażnicy graniczni przechwycili 200 kilogramów liści tytoniu i krajanki! ■ Dzień Kobiet w 8.FOW. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, w Dowództwie 8. Flotylli Obrony Wybrzeża zorganizowane zostało spotkanie, na które zaproszone zostały wszystkie panie służące i pracujące w dowództwie flotylli. ■ Szokujący finał imprezy. Grupa nastolatków okradła i zdemolowała mieszkanie swojego kolegi!■ SONDA: Z okazji Dnia Kobiet postanowiliśmy zadać naszym Czytelnikom jedno pytanie: Czy Świnoujście jest gotowe na to, by prezydentem naszego miasta została kobieta? ■ W Urzędzie Miasta królują Samsungi! Urzędnicy mają 58 służbowych telefonów, w tym S7 i S6 ■ 21-latek dostrzegł samochód z kluczykami w stacyjce i postanowił się przejechać. Grozi mu teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności ■ Dariusz Śliwiński nowym Przewodniczącym Rady Miasta. ■ Joanna Agatowska odwołana z funkcji Przewodniczącej Rady Miasta ■ W sobotę 3 marca, około godziny 11.00 na rynku "Pod zegarem" (zielony rynek) znaleziono portmonetkę z pieniędzmi ■ Klucze francuskie, gaz pieprzowy i psy... Zapytaliśmy świnoujścianki, co noszą w torebkach. Zobacz film! ■ Łabędź pogryziony przez psa został wypuszczony na wolność! ■ Na budowę tunelu pod Świną z Unii Europejskiej dostaniemy ponad 775 milionów zł. Na budowę stałego połączenia trzeba, według wstępnych obliczeń 950 mln zł. 130 milionów ma zabezpieczone na ten cel miasto ■ Akademia Strefy Kobiet. Była Miss Polonia Ewa Wachowicz motywowała świnoujścianki do działania! Znana wszystkim, kiedyś Miss Polonia i rzeczniczka prasowa Waldemara Pawlaka, dziś producentka programów telewizyjnych i jurorka programów kulinarnych, Ewa Wachowicz odwiedziła Świnoujście. Cel wizyty dziennikarki telewizyjnej był prosty: zmotywowanie Pań do działania!. Ewa Wachowicz zachęcała świnoujścianki, do wzięcia spraw w swoje ręce. Według byłej Miss Polonia, kluczem do sukcesu jest odwaga i odpowiedzialność. Jak podkreślała, odwagi nauczyło ją życie, a odpowiedzialności rodzice ■ Joanna Bator laureatką Uznamskiej Nagrody Literackiej 2017 za całokształt twórczości. Uroczyste wręczenie nagrody przez członków jury, dr mult. Manfreda Ostena oraz dr Andreasa Kosserta odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 12:00 w kurorcie nadmorskim Ahlbeck. Wieczór autorski, podczas którego autorka będzie czytać fragmenty swojej powieści „Ciemno, prawie noc” Uznamskie Dni Literatury z udziałem Martina Walsera, Donny Leon i Alfreda Grossera odbędą się od 26 do 29 kwietnia, a przyświecać im będzie motto „Tożsamość – pilnie poszukiwana” ■ Mieszkanka Wrocławia przebywając w ośrodku sanatoryjnym, stwierdziła że jej pieniądze zostały skradzione. Na miejsce zgłoszonej kradzieży, wysłany został patrol funkcjonariuszy prewencji. Jak się okazało, do przestępstwa wcale nie doszło... ■ „Dzwonię z CBŚ. Ile pieniędzy ma pan w banku?”- uwaga na oszustów, którzy pojawili się w Świnoujściu! W środę dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu odebrał kilka zgłoszeń od starszych osób informujących o próbach oszustwa. Policjanci apelują do mieszkańców miasta, aby zachowali ostrożność ■ Ryszard Teterycz odwołany ze stanowiska wiceprzewodniczącego Rady Miasta. Za odwołaniem Ryszard Teterycza głosowało 11 radnych, przeciw 9 radnych, głosów wstrzymujących się nie było ■ Dariusz Śliwiński pozostaje na stanowisku wiceprzewodniczącego Rady Miasta. 10 radnych było za jego odwołaniem, 10 było przeciwnych ■ Nie doszło do odwołania przewodniczącej rady Miasta. W głosowaniu tajnym 10 radnych zagłosowało za, 10 było przeciw odwołaniu Joanny Agatowskiej ■ Andrzej Mrozek nowym wiceprzewodniczącym rady Miasta. Podczas dzisiejszej sesji rada postannowiał dokonać zmian w prezydium. Pierwsze głosowanie dotyczyło kandydatury radnego Andzrezja Mrozka na funkcję wiceprzewodniczącego rady Miasta. W głosowaniu tajnym kandydat uzyskał 11 głosów poparcia. 9 radnych było przeciw ■ Radni opozycji złożyli wniosek o odwołania przewodniczącej Rady Miasta oraz pozostałych członków prezydium rady ■ 13 głosami za do porządku obrad dzisiejszej sesji rady Miasta wprowadzony został punkt w sprawie odwołania prezydium Rady Miasta ■ Zagęszczarki i poszukiwany 40-latek. Dwie zagęszczarki, z których jedna pochodziła z kradzieży w Szwecji i poszukiwanego przez organy ścigania 40-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego zatrzymała 27 lutego w Świnoujściu Straż Graniczna. ■ Azbest ma zniknąć z naszego kraju do 2032 roku. Jeśli są takie podmioty, osoby fizyczne, które chciałyby jeszcze zlikwidować azbest, to będziemy dysponowali środkami, żeby wspomóc tych zainteresowanych, żeby tę truciznę zlikwidować –zachęcał na lutowej sesji Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia. Chętni mogą się zgłaszać tylko do 28 lutego ■ Świnoujście jak na razie bez sieci miejskich rowerów. Mieszkańcom i turystom muszą wystarczyć jednoślady z wypożyczalni. Niedawno regionalne media obiegła informacja, że w Kołobrzegu powstanie sieć rowerów miejskich. Ma ona liczyć 12 stacji, a mieszkańcy będą mieli do dyspozycji aż 120 jednośladów. A co z naszym miastem? Czy w Świnoujściu, także planuje się taką sieć? Z informacji rzecznika prezydenta miasta, wynika, że na tę chwilę miasto nie pracuje nad opracowaniem takiej koncepcji. Prezydencki rzecznik uważa, że Świnoujście nie potrzebuje autonomicznej sieci rowerów miejskich ■ Seryjny włamywacz do piwnic zatrzymany. Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali seryjnego włamywacza. 28-latek ma na swoim koncie co najmniej 11 przestępstw przeciwko mieniu. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca pokonując zabezpieczenia, włamywał się do piwnic na terenie miasta i kradł z ich wnętrz wartościowe przedmioty. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności ■