POGODA

Reklama

Wydarzenia

Artykuł sponsorowany • Poniedziałek [19.12.2011, 13:11:07] • Świnoujście

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Zespół Akademii Urody Metamorfoza pragnie serdecznie podziękować wszystkim swoim klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Efektem współpracy była utrata wagi w ciągu miesiąca najlepszy wynik to 10 kg a rekordowy wynik utraty w obwodzie pasa to 17 cm a wszystko bez szkody dla zdrowia, zachowując jędrne ciało i świetną kondycję.

Staramy się trzymać jednego obranego przez nas kierunku czyli wprowadzania zabiegów i programów zmierzających do poprawienia sylwetki, odmłodzenia ciała i twarzy, chociaż nie brakuje u nas wielu zabiegów typu Wellnes SPA w oparciu o kosmetyki naturalne, bo zdajemy sobie sprawę, że relaks jest nieodzownym elementem dobrej kondycji ciała i duszy.

Zapraszamy do obejrzenia metamorfoza.swinoujscie.pl/film-metamorfozy.html

Jak zdążyliście Państwo nas poznać zawsze staramy się wprowadzać nowe usługi od informacji, czyli cyklicznych spotkań, które są organizowane na potrzeby przedstawienia naszej oferty a także poznania Państwa oczekiwań i potrzeb dlatego wprowadzamy kolejne zabiegi wzbogacające naszą ofertę, zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i temu oraz zdrowemu żywieniu na Państwa życzenie poświęcone będzie kolejne spotkanie 29.12.2011 r.o szczegółach którego będziemy informować w akademii i na naszej stronie. Myślę, że jest to doskonały moment, który spowoduje, że noworoczne postanowienia staną się bardziej osiągalne.
Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Patryk Tokłowicz. Jest lekarzem medycyny, i na co dzień zajmuje się medycyną estetyczną. Tytuł medyczny i uprawnienia lekarskie do nieograniczonego wykonywania zawodu na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej uzyskał po ukończeniu prestiżowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.Pierwsze doświadczenia z zakresu Medycyny Estetycznej zdobywał już w trakcie studiów.. Wiedza i umiejętności praktyczne zostały ukształtowane w trakcie wielu szkoleń, w tym m.in. szkoleń w Centrum Medycyny Estetycznej DER-MED w Łodzi, pod okiem wybitnego specjalisty, Profesora Andrzeja Kaszuby –wówczas pełniącego funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Dermatologii. Umiejętności i kwalifikacje poparte są licznymi certyfikatami, które uzyskał pod okiem wybitnych specjalistów z Polski oraz Stanów Zjednoczonych, w najlepszych klinikach w kraju i zagranicą. Aby stale podążać za światowymi trendami w dziedzinie Dermatologii, systematycznie poszerza swoją wiedzę o nowe kursy, warsztaty i szkolenia.
Zapraszamy do umawiania się na wizyty, aktualne terminy zawsze znajdziecie Państwo na naszej stronie. Najbliższy termin to 28-29. 12.2011 r. www.metamorfoza.swinoujscie.pl
Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie to: Mezoterapia, leczenie cellulitu, trądziku i odmładzanie skóry. Wskazania do zastosowania Mezoterapii: skóra szara, pozbawiona połysku, zmarszczki powierzchowne i głębokie (twarz, szyja), skóra źle nawodniona i odżywiona, cellulit, lokalne otłuszczenie, wypadanie włosów, skóra naczynioruchowa.
COSMELAN, LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ SKÓRY Główne wskazania do przeprowadzenia zabiegu: plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. W rękach doświadczonego lekarza, jest to najprostszy, najskuteczniejszy, a zarazem najbezpieczniejszy sposób na leczenie nadpotliwości, dzięki któremu na kilka miesięcy zniknie problem nadpotliwości dłoni, czoła, stóp, czy pach. Pot nie będzie w ogóle wydzielany.
WYPEŁNIANIE likwidacja zmarszczek, Botox oraz Restylan .W zabiegach stosowane są najnowocześniejsze preparaty kwasu hialuronowego, przede wszystkim Restylane, który pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy, identyczny z wytwarzanym w organizmie. Dlatego właśnie jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry i całego organizmu!
Wskazania do przeprowadzenia zabiegu wypełniania zmarszczek, przy użyciu kwasu hialuronowego:
Zmarszczki pozostające w spoczynku: Zmarszczki poziome czoła: okolicy oczu, kurze łapki, czoła, zmarszczki palacza, gładzizny czołowej, zmarszczki okolicy gładzizny czołowej, zmarszczki na szyi, opadające kąciki ust.

Nowy specjalista w METAMORFOZIE lekarz medycyny estetycznej

fot. Organizator

Drodzy klienci mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania. Chcemy tworzyć Metamorfozę dla Was i z Wami. O wszystkich nowościach z zakresu światowych osiągnięć kosmetyki, dietetyki i medycyny estetycznej będziemy informować Państwa na naszych kolejnych spotkaniach.

Zespół METAMORFOZY


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Czwartek [19.09.2013, 07:31:52] • [IP: 95.129.225.***]

Mamy kilka wspaniałych salonów kosmetycznych które oferują takie zabiegi i współpracują z lekarzami jak IZADORA czy SALON NATALI. Wchodźcie na ich strony i dowiedźcie się więcej o tych zabiegach. Polecam nasze gabinety z wieloletnią praktyką!!

Gość • Wtorek [24.07.2012, 10:07:29] • [IP: 87.248.76.***]

właśnie wróciłam z wczasów ze Świnoujścia nocowałam w METAMORFOZIE - BRUD, SYF HAMSTWO (zwłaszcza ten pan Piotr masażysta - posuwacz pani grubej pani kierowniczki) była tam 10 dni przez ten okres nikty nie wyniósł śmieci, nie odkurzył, nie sprzątnął łazieniki bo tam nie sprzątają gdy już kogoś zakwaterują. pająki na ścianach a okno balkonoe bałam się go dotknąć żeby się nie pobrudzić, papier toaletowy wydzielany. Poporzednie lata (od 10 lat tam nocuję podczas pobytu w Świnoujsciu) był inny zarząd było naprawdę super, czysto. W tym roku, od stycznia, zminiono zarząd i przeprowadzono METAMORFOZĘ. nigdy nie zostałam ta źle potraktowana i ugoszczona jak podczas tego pobutu (wróciłam 23.07.2012)

Gość • Środa [21.12.2011, 12:08:58] • [IP: 193.69.22.**]

Jak zwykle można przeczytać złośliwe komentarze.Zanim skrytykujesz, przyjdź skorzystaj z usług i dopiero wyraź swoją opinię.Czy poszerzanie usług musi zawsze budzić tak wiele kontrowersji, gdybania?? Ludzie ogarnijcie się !! Przyjdźcie i skorzystajcie z tego co Metamorfoza oferuje a napewno będziecie zadowoleni.Nie ma tu naciągania klienta na zabiegi, jest odpowiedni dobór do potrzeb.NAPEWENO sami sobie komentarzy nie piszą!!

Gość • Wtorek [20.12.2011, 19:43:08] • [IP: 92.42.114.***]

z tego co wiem to przynajmniej dwa jak nie trzy gabinety oferuja uslugi takich specjalistow wie c nie wiem po co taka reklama skoro dawno te zabiegi sa dostepne.

⋆⋆⋆⋆⋆ • Wtorek [20.12.2011, 17:43:44] • [IP: 31.63.215.**]

Mój subwoofer lepiej masuje i elegancko odchudza o słuch.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 13:52:56] • [IP: 80.54.123.***]

Proponuje przyjść na wykład z tego co wiem jest bezpłatny, może akurat dowie się Pani czegoś nowego, czegoś o czym Pani jeszcze nie wie? Korzysta ten kto chce nikt nikogo do tego nie przymusza. Więc po co głupie komentarze Poza tym internet jest pełen fachowej wiedzy i informacji o przeprowadzanych badaniach. Wystarczy poczytać i wybrać dla siebie co uważamy za najlepsze. Wolny wybór, wszystko ma swoją cenę, można wybrać opcje na jaką nas poprostu nas stać.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 12:05:05] • [IP: 192.168.101.***]

Chude, nie znaczy jędrne, najgorsze to suche z rozstępami ciało. A z tego co wiem to te wszystkie cuda nic nie mogą na to poradzić. Proponuję zwykłe biegi i balsamy, bez tej całej naszej małomiasteczkowej bufonady.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:31:09] • [IP: 80.245.182.**]

Gdyby było tak świetnie i pięknie nie musieliby się OGŁASZAĆ, niby że dziękują!! ;-) Po prostu to REKLAMA, nic więcej :-/

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:20:17] • [IP: 80.245.188.***]

polecam metamorfoze, profesjonalne podejscie do klienta, profesjonalny sprzet a przede wszystkim personel z wieloletnia praktyka zawodowa...sama uczeszczam i napewno nie zaprzestane...ten kto nie byl niech zaluje...jeszcze teraz medycyna estetyczna...zabiegi godne uwagi

Gość • Wtorek [20.12.2011, 10:12:37] • [IP: 92.42.113.**]

Zespół Akademii Urody, ale na pewno nie zdrowia. Utrata wagi 10kg w ciągu miesiąca to szok dla organizmu i nie obędzie sie bez negatywnych skutków i to w krótkim czasie.

Gość • Wtorek [20.12.2011, 07:32:08] • [IP: 217.97.199.**]

kolejny specjalista nie ma wziecia jako fachowiec to ciagnie na wyspe i bedzie siedzial do pierwszej wpadki

Gość • Wtorek [20.12.2011, 02:14:00] • [IP: 80.54.123.**]

nie ma to jak PhotoShop, z każdej potwory zrobi bóstwo-cud

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 22:22:51] • [IP: 31.60.140.**]

Gość  Poniedziałek [19.12.2011, 21:02]  [IP: 88.156.233.***]zapraszam do mnie na tygodniowe objady...na bank przytyjesz

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 22:05:39] • [IP: 109.74.96.***]

IP:80.245.185... i 93.94.185... wpisują sobie sami komentarze:) Żenada...i jak tu zaufać takiemu zakładowi??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:49:39] • [IP: 80.245.189.***]

masz rację podczas masaży u p. Piotra i zabiegów u p.Joasi czułam się jak w niebie :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 21:02:40] • [IP: 88.156.233.***]

a ja bym chciala jeden rozmiar przytyć..maja w tym salonie na to sposób..??

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 20:23:34] • [IP: 80.245.185.***]

mówcie co chcecie ja jestem stałą klientką i nie narzekam, a masaż w wykonaniu Pana Piotra jest lepszy niż ciasteczko ;-) POLECAM!!

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 19:11:04] • [IP: 93.94.185.**]

wiadomo, że nie ma 2 rozmiarów tylko dzięki samym zabiegom.. ale schudnąć dwa rozmiary i zachować przy tym jędrne ciało, to już jest nie lada wyczyn, poza tym, od tego, jak się chudnie, są specjaliścid, którzy nie pozwolą klientowi zrobić krzywdy. A Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38] • [IP: 87.58.221.***] chyba się zbyt dużo 'Chłopów" naczytał. Pokaż mi gęsi i obory w Świnoujściu :)

pazdzioch • Poniedziałek [19.12.2011, 19:04:18] • [IP: 91.94.28.***]

zapraszam do mnie do pracy to szybciutko schudniecie a przy okazji zarobice:) czysty zysk

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:58:52] • [IP: 91.149.1.**]

"Do XII wieku chłopi zakładali babą chomąto i orali nimi pole"a teraz co się dzieje salony jakieś :)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 18:00:49] • [IP: 80.245.189.***]

Do" nauczyciela/ki" - skoro Cię ten portal tak irytuje, to po co go czytasz? Skoro tworzą go nieuki, to załóż swój. Z pewnością będzie tam przerost formy nad treścią. Podpisujesz się jako" gość" i obrażasz właściciela portalu. Nauczyłaś/łeś się gramatyki ale kulturą nie grzeszysz.

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:38:58] • [IP: 87.58.221.***]

won na pole i do obory gęsi nakarmić a nie jakies salony i metamorfozy!

ryynio • Poniedziałek [19.12.2011, 17:33:27] • [IP: 83.249.27.**]

zrzucic 10 kilo w ciagu miesiaca kazdy moze, ale jest to bardzo niezdrowe dla organizmu, który sie bardzo oslabia, kilogram tygodniowo jest optymalne i daje szanse na utrzymanie nowej wagi,

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:31:37] • [IP: 95.41.4.***]

CZY WY NIGDY NIE NAUCZYCIE SIĘ PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU-kilka" wycinków" z Waszego tekstu: 1)Pragniemy Państwa poinformować, że udało nam się nawiązać współpracę z lek.med. Patrykiem Tokłowiczem z doświadczeniem i bogatą praktyką w Polsce i Stanach Zjednoczonych.(może - mającym doświadczenie i bogatą praktykę...) 2)plamy o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma), - przebarwienia po słoneczne (a może- posłoneczne??) 3)Problem nadpotliwości leczona jest przy pomocy toksyny botulinowej. (a może- leczony!!) WYSTARCZY ?? A teraz do nauki...NAJWYŻSZY CZAS... 2)

Gość • Poniedziałek [19.12.2011, 17:26:12] • [IP: 80.245.189.***]

Cocoon i Metamorfoza to dwa różne zakłady, które mają dwie różne metody zabiegów. W Metamorfozie jest lekarz a Cocoon stosuje niekonwencjonalne zabiegi. To klientki wybierają metody, bo oba zakłady z równą starannością dbają o swoje klientki.

Oglądasz 1-25 z 39
■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■