POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.12.2011, 13:37:30] • zachodniopomorskie

Monika zaginęła

Monika zaginęła

fot. Policja

Komisariat Policji w Szczecin Dąbiu przyjął zgłoszenie o zaginięciu Moniki Jarzębczyk. Dziewczyna po raz ostatni była widziana 21 grudnia w miejscu zamieszkania. Od tamtej pory słuch po nie zaginął…

Urodziła się w 1995 roku. Mieszka w Szczecinie. Ma 156 centymetrów wzrostu i waży 42 kilogramy. Jest szczupła, ma ciemne, długie, proste włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę pikowaną 3/4, spodnie koloru popielatego, buty sportowe czarne krótkie, na głowie miała apaszkę w czarno-białą kratkę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie pod nr tel. 91-82-19-105 lub 997 i 112.


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:44:13] • [IP: 31.63.250.***]

22:01 - Nie znasz mnie Frędzlu (a może znasz, ale nie wiesz, że to jestem ja), więc co możesz wiedzieć o moim wykształceniu dzyndzlu? Prawda jest taka, że zazdrościsz komuś, komu powodzi się lepiej, komu się wiedzie lepiej niż Tobie. Nie mniej do mnie pretensji że, życie kopie Cię po doopie, bo zasługa jest to, Twojej nieudolności i braku edukacji w Twojej wymarzonej zerówce. Idź zapisz się do niej i dziękuj mi, że dzięki mnie możesz się do niej zapisać. Co za parch, ja nie mogę.

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:37:07] • [IP: 31.63.250.***]

08:15 - Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ㋡

j444 • Środa [04.01.2012, 21:20:48] • [IP: 80.245.182.***]

Tak, dziewczyna szczęśliwie odnaleziona bez pomocy RP-owskiej policji. Najciekawsze jest to, że zdecydowana rzesza detektywów wywodzi się z PRL-owskiej milicji, tak ochoczo opluwanej, wyszydzanej i ośmieszanej przez wszelkiej maści kulturotwórczych polskich idiotów. Smutne, jakim jesteśmy beznadziejnym narodem, który stara się pamiętać swoją historię, ale nic z niej nie rozumiejąc powielając od wieków te same błędy, aż do obrzydzenia.

Gość • Środa [04.01.2012, 20:12:32] • [IP: 178.238.246.***]

szkoda

Gość • Wtorek [03.01.2012, 08:15:25] • [IP: 31.178.10.***]

Wiecie, ja to lubię czytać te wasze komentarze. Najbardziej bawi mnie, jak napisze coś Bździągwa, często z sensem, a następnie wszyscy" poloniści", " wykształceni" i w ogóle cała świnoujska" elita" wytyka mu - czy też jej - błędy. Niestety - ludzie ci często, albo raczej nigdy, nie zauważają, że mimo wszystko ten człowiek jest o niebo mądrzejszy od nich wszystkich choćby dla tego, że stara się pisać z sensem i gramatycznie. Przykład nieuka - komentarz z IP 88.156.232.***. Zastanów się co chcesz napisać, potem jak to zrobić, a na koniec odsuń się od klawiatury i raczej skieruj się ku podwojom jakiejś szkoły podstawowej. To niejednemu przyda się bardziej niż komputer.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 22:01:44] • [IP: 88.156.232.***]

Bździągwa ty tłuku, wykształcenie masz proste i prostackie pochodzenie, więc zamknij szczekaczkę i nie szczekaj w tematach, gdzie twój rozumek nie ogarnia tego. Od września są zapisy do klasy zerowej- coś dla ciebie.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 15:02:33] • [IP: 195.117.222.*]

na wszystkich innych portalach pisze, ze ta dziewczyna uciekła z domu i zostawiła mamie list, żeby jej nie szukała, ze wyjeżdza do pracy za granicę, także nikt jej nie porwał

Gość • Niedziela [01.01.2012, 12:26:42] • [IP: 80.245.184.**]

Panowie detektywi z adarmo tego nie zrobili, ale rozumiem rozpacz matki i potem wdziecznosc. No i mam nadzieje, ze zalegle swiateczne pranie tylka bylo.

Gość • Piątek [30.12.2011, 19:39:49] • [IP: 77.88.149.**]

W dniu 30.12.2011 roku szczecinscy detektywi Michał Halczyn i Jacek Orzechowski odnalezli zaginioną 16 latkę. Detektywi przywiezli dziewczyę do domu całą i zdrową. Matka dziewczyny jest wdzięczna za odnalezienie córki.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:10:33] • [IP: 31.63.230.***]

A Ty☟ IP: 77.253.198.✡✡✡ - Nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremnie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:08:49] • [IP: 31.63.230.***]

09:49 - Sorry, ale ja nie piszę z bykami, tylko sam. Z bykami, to Ty się puszczasz. Naucz się używać lepiej liter, jakie powinny być, a nie gdzie „Ź”, to piszesz „Ż”. Też zabłysłaś, jak radziecka maszyna do świecenia w d#pie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:03:23] • [IP: 31.63.230.***]

I co jeszcze?

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:21:03] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa chwalipięta.

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:19:47] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa, Ty powinieneś powieści fantastyczne pisać.

Gość • Piątek [30.12.2011, 09:49:40] • [IP: 88.156.232.***]

Bżdziągwa poducz się ortografii, bo dosyć, że piszesz kretyńskie teksty, to jeszcze z bykami/ nauka chyba nie była twoją mocną stroną/.

pazdzioch • Czwartek [29.12.2011, 19:44:36] • [IP: 91.94.220.**]

nie inaczej, fotka.pl dziala sami podrywacze po 40tce namawiaja niewiasty na spotkanie z pieknym di caprio a na miejscu okazuje sie ze to nie piekny pan roman z nadwaga

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 17:15:22] • [IP: 31.63.197.***]

16:06 - Może jak mówisz, ale Ty do tych wszystkich się nie zaliczasz, bo nie możesz się zaliczać do ludzi, wiedząc, że masz mózg płaski jak szklana kula wielkości −∞⁻ⁿ. Ja może i mam o jeden zwój mózgu mniej, ale za to mój mózg ma większą jego powierzchnię ze stu krotnie do ∝⁹⁹⁹′⁹⁹
313;‹ większą ilością neuronów (Udowodnione Naukowo), więc na Twoim miejscu nie był by mi do śmiechu, a wręcz przeciwnie. (Szkoda, że sobie z tego nie zdajesz sprawy, ale cóż? - Pech)

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:11:51] • [IP: 93.94.184.***]

Jest i sweet fotka z reki :) chlopak kopnie ja w du... to szybko wroci

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:06:22] • [IP: 80.54.123.**]

Bździągwa ty to jednak masz o jeden zwój w mózgu mniej niż wszyscy!!

Gość • Czwartek [29.12.2011, 15:54:16] • [IP: 80.54.123.**]

W Szczecinie Dąbiu analfabeci!!

BurdelKing • Czwartek [29.12.2011, 15:01:38] • [IP: 80.245.179.***]

ponoc jakas sekta grasuje z zach-pom

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 13:58:50] • [IP: 31.63.197.***]

Nie widziałem jej. Może pojechała gdzieś do jakiegoś typa, którego poznała gdzieś na jakimś portalu randkowym i wpadła w sidła jakiegoś oszusta matrymonialnego.

Gość • Czwartek [29.12.2011, 13:46:21] • [IP: 93.94.191.**]

[`]

Oglądasz 1-23 z 23
■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■