POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.12.2011, 13:37:30] • zachodniopomorskie

Monika zaginęła

Monika zaginęła

fot. Policja

Komisariat Policji w Szczecin Dąbiu przyjął zgłoszenie o zaginięciu Moniki Jarzębczyk. Dziewczyna po raz ostatni była widziana 21 grudnia w miejscu zamieszkania. Od tamtej pory słuch po nie zaginął…

Urodziła się w 1995 roku. Mieszka w Szczecinie. Ma 156 centymetrów wzrostu i waży 42 kilogramy. Jest szczupła, ma ciemne, długie, proste włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę pikowaną 3/4, spodnie koloru popielatego, buty sportowe czarne krótkie, na głowie miała apaszkę w czarno-białą kratkę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie pod nr tel. 91-82-19-105 lub 997 i 112.


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:44:13] • [IP: 31.63.250.***]

22:01 - Nie znasz mnie Frędzlu (a może znasz, ale nie wiesz, że to jestem ja), więc co możesz wiedzieć o moim wykształceniu dzyndzlu? Prawda jest taka, że zazdrościsz komuś, komu powodzi się lepiej, komu się wiedzie lepiej niż Tobie. Nie mniej do mnie pretensji że, życie kopie Cię po doopie, bo zasługa jest to, Twojej nieudolności i braku edukacji w Twojej wymarzonej zerówce. Idź zapisz się do niej i dziękuj mi, że dzięki mnie możesz się do niej zapisać. Co za parch, ja nie mogę.

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:37:07] • [IP: 31.63.250.***]

08:15 - Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ㋡

j444 • Środa [04.01.2012, 21:20:48] • [IP: 80.245.182.***]

Tak, dziewczyna szczęśliwie odnaleziona bez pomocy RP-owskiej policji. Najciekawsze jest to, że zdecydowana rzesza detektywów wywodzi się z PRL-owskiej milicji, tak ochoczo opluwanej, wyszydzanej i ośmieszanej przez wszelkiej maści kulturotwórczych polskich idiotów. Smutne, jakim jesteśmy beznadziejnym narodem, który stara się pamiętać swoją historię, ale nic z niej nie rozumiejąc powielając od wieków te same błędy, aż do obrzydzenia.

Gość • Środa [04.01.2012, 20:12:32] • [IP: 178.238.246.***]

szkoda

Gość • Wtorek [03.01.2012, 08:15:25] • [IP: 31.178.10.***]

Wiecie, ja to lubię czytać te wasze komentarze. Najbardziej bawi mnie, jak napisze coś Bździągwa, często z sensem, a następnie wszyscy" poloniści", " wykształceni" i w ogóle cała świnoujska" elita" wytyka mu - czy też jej - błędy. Niestety - ludzie ci często, albo raczej nigdy, nie zauważają, że mimo wszystko ten człowiek jest o niebo mądrzejszy od nich wszystkich choćby dla tego, że stara się pisać z sensem i gramatycznie. Przykład nieuka - komentarz z IP 88.156.232.***. Zastanów się co chcesz napisać, potem jak to zrobić, a na koniec odsuń się od klawiatury i raczej skieruj się ku podwojom jakiejś szkoły podstawowej. To niejednemu przyda się bardziej niż komputer.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 22:01:44] • [IP: 88.156.232.***]

Bździągwa ty tłuku, wykształcenie masz proste i prostackie pochodzenie, więc zamknij szczekaczkę i nie szczekaj w tematach, gdzie twój rozumek nie ogarnia tego. Od września są zapisy do klasy zerowej- coś dla ciebie.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 15:02:33] • [IP: 195.117.222.*]

na wszystkich innych portalach pisze, ze ta dziewczyna uciekła z domu i zostawiła mamie list, żeby jej nie szukała, ze wyjeżdza do pracy za granicę, także nikt jej nie porwał

Gość • Niedziela [01.01.2012, 12:26:42] • [IP: 80.245.184.**]

Panowie detektywi z adarmo tego nie zrobili, ale rozumiem rozpacz matki i potem wdziecznosc. No i mam nadzieje, ze zalegle swiateczne pranie tylka bylo.

Gość • Piątek [30.12.2011, 19:39:49] • [IP: 77.88.149.**]

W dniu 30.12.2011 roku szczecinscy detektywi Michał Halczyn i Jacek Orzechowski odnalezli zaginioną 16 latkę. Detektywi przywiezli dziewczyę do domu całą i zdrową. Matka dziewczyny jest wdzięczna za odnalezienie córki.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:10:33] • [IP: 31.63.230.***]

A Ty☟ IP: 77.253.198.✡✡✡ - Nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremnie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:08:49] • [IP: 31.63.230.***]

09:49 - Sorry, ale ja nie piszę z bykami, tylko sam. Z bykami, to Ty się puszczasz. Naucz się używać lepiej liter, jakie powinny być, a nie gdzie „Ź”, to piszesz „Ż”. Też zabłysłaś, jak radziecka maszyna do świecenia w d#pie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:03:23] • [IP: 31.63.230.***]

I co jeszcze?

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:21:03] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa chwalipięta.

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:19:47] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa, Ty powinieneś powieści fantastyczne pisać.

Gość • Piątek [30.12.2011, 09:49:40] • [IP: 88.156.232.***]

Bżdziągwa poducz się ortografii, bo dosyć, że piszesz kretyńskie teksty, to jeszcze z bykami/ nauka chyba nie była twoją mocną stroną/.

pazdzioch • Czwartek [29.12.2011, 19:44:36] • [IP: 91.94.220.**]

nie inaczej, fotka.pl dziala sami podrywacze po 40tce namawiaja niewiasty na spotkanie z pieknym di caprio a na miejscu okazuje sie ze to nie piekny pan roman z nadwaga

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 17:15:22] • [IP: 31.63.197.***]

16:06 - Może jak mówisz, ale Ty do tych wszystkich się nie zaliczasz, bo nie możesz się zaliczać do ludzi, wiedząc, że masz mózg płaski jak szklana kula wielkości −∞⁻ⁿ. Ja może i mam o jeden zwój mózgu mniej, ale za to mój mózg ma większą jego powierzchnię ze stu krotnie do ∝⁹⁹⁹′⁹⁹
313;‹ większą ilością neuronów (Udowodnione Naukowo), więc na Twoim miejscu nie był by mi do śmiechu, a wręcz przeciwnie. (Szkoda, że sobie z tego nie zdajesz sprawy, ale cóż? - Pech)

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:11:51] • [IP: 93.94.184.***]

Jest i sweet fotka z reki :) chlopak kopnie ja w du... to szybko wroci

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:06:22] • [IP: 80.54.123.**]

Bździągwa ty to jednak masz o jeden zwój w mózgu mniej niż wszyscy!!

Gość • Czwartek [29.12.2011, 15:54:16] • [IP: 80.54.123.**]

W Szczecinie Dąbiu analfabeci!!

BurdelKing • Czwartek [29.12.2011, 15:01:38] • [IP: 80.245.179.***]

ponoc jakas sekta grasuje z zach-pom

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 13:58:50] • [IP: 31.63.197.***]

Nie widziałem jej. Może pojechała gdzieś do jakiegoś typa, którego poznała gdzieś na jakimś portalu randkowym i wpadła w sidła jakiegoś oszusta matrymonialnego.

Gość • Czwartek [29.12.2011, 13:46:21] • [IP: 93.94.191.**]

[`]

Oglądasz 1-23 z 23
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■