POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.12.2011, 13:37:30] • zachodniopomorskie

Monika zaginęła

Monika zaginęła

fot. Policja

Komisariat Policji w Szczecin Dąbiu przyjął zgłoszenie o zaginięciu Moniki Jarzębczyk. Dziewczyna po raz ostatni była widziana 21 grudnia w miejscu zamieszkania. Od tamtej pory słuch po nie zaginął…

Urodziła się w 1995 roku. Mieszka w Szczecinie. Ma 156 centymetrów wzrostu i waży 42 kilogramy. Jest szczupła, ma ciemne, długie, proste włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę pikowaną 3/4, spodnie koloru popielatego, buty sportowe czarne krótkie, na głowie miała apaszkę w czarno-białą kratkę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie pod nr tel. 91-82-19-105 lub 997 i 112.


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:44:13] • [IP: 31.63.250.***]

22:01 - Nie znasz mnie Frędzlu (a może znasz, ale nie wiesz, że to jestem ja), więc co możesz wiedzieć o moim wykształceniu dzyndzlu? Prawda jest taka, że zazdrościsz komuś, komu powodzi się lepiej, komu się wiedzie lepiej niż Tobie. Nie mniej do mnie pretensji że, życie kopie Cię po doopie, bo zasługa jest to, Twojej nieudolności i braku edukacji w Twojej wymarzonej zerówce. Idź zapisz się do niej i dziękuj mi, że dzięki mnie możesz się do niej zapisać. Co za parch, ja nie mogę.

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:37:07] • [IP: 31.63.250.***]

08:15 - Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ㋡

j444 • Środa [04.01.2012, 21:20:48] • [IP: 80.245.182.***]

Tak, dziewczyna szczęśliwie odnaleziona bez pomocy RP-owskiej policji. Najciekawsze jest to, że zdecydowana rzesza detektywów wywodzi się z PRL-owskiej milicji, tak ochoczo opluwanej, wyszydzanej i ośmieszanej przez wszelkiej maści kulturotwórczych polskich idiotów. Smutne, jakim jesteśmy beznadziejnym narodem, który stara się pamiętać swoją historię, ale nic z niej nie rozumiejąc powielając od wieków te same błędy, aż do obrzydzenia.

Gość • Środa [04.01.2012, 20:12:32] • [IP: 178.238.246.***]

szkoda

Gość • Wtorek [03.01.2012, 08:15:25] • [IP: 31.178.10.***]

Wiecie, ja to lubię czytać te wasze komentarze. Najbardziej bawi mnie, jak napisze coś Bździągwa, często z sensem, a następnie wszyscy" poloniści", " wykształceni" i w ogóle cała świnoujska" elita" wytyka mu - czy też jej - błędy. Niestety - ludzie ci często, albo raczej nigdy, nie zauważają, że mimo wszystko ten człowiek jest o niebo mądrzejszy od nich wszystkich choćby dla tego, że stara się pisać z sensem i gramatycznie. Przykład nieuka - komentarz z IP 88.156.232.***. Zastanów się co chcesz napisać, potem jak to zrobić, a na koniec odsuń się od klawiatury i raczej skieruj się ku podwojom jakiejś szkoły podstawowej. To niejednemu przyda się bardziej niż komputer.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 22:01:44] • [IP: 88.156.232.***]

Bździągwa ty tłuku, wykształcenie masz proste i prostackie pochodzenie, więc zamknij szczekaczkę i nie szczekaj w tematach, gdzie twój rozumek nie ogarnia tego. Od września są zapisy do klasy zerowej- coś dla ciebie.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 15:02:33] • [IP: 195.117.222.*]

na wszystkich innych portalach pisze, ze ta dziewczyna uciekła z domu i zostawiła mamie list, żeby jej nie szukała, ze wyjeżdza do pracy za granicę, także nikt jej nie porwał

Gość • Niedziela [01.01.2012, 12:26:42] • [IP: 80.245.184.**]

Panowie detektywi z adarmo tego nie zrobili, ale rozumiem rozpacz matki i potem wdziecznosc. No i mam nadzieje, ze zalegle swiateczne pranie tylka bylo.

Gość • Piątek [30.12.2011, 19:39:49] • [IP: 77.88.149.**]

W dniu 30.12.2011 roku szczecinscy detektywi Michał Halczyn i Jacek Orzechowski odnalezli zaginioną 16 latkę. Detektywi przywiezli dziewczyę do domu całą i zdrową. Matka dziewczyny jest wdzięczna za odnalezienie córki.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:10:33] • [IP: 31.63.230.***]

A Ty☟ IP: 77.253.198.✡✡✡ - Nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremnie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:08:49] • [IP: 31.63.230.***]

09:49 - Sorry, ale ja nie piszę z bykami, tylko sam. Z bykami, to Ty się puszczasz. Naucz się używać lepiej liter, jakie powinny być, a nie gdzie „Ź”, to piszesz „Ż”. Też zabłysłaś, jak radziecka maszyna do świecenia w d#pie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:03:23] • [IP: 31.63.230.***]

I co jeszcze?

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:21:03] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa chwalipięta.

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:19:47] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa, Ty powinieneś powieści fantastyczne pisać.

Gość • Piątek [30.12.2011, 09:49:40] • [IP: 88.156.232.***]

Bżdziągwa poducz się ortografii, bo dosyć, że piszesz kretyńskie teksty, to jeszcze z bykami/ nauka chyba nie była twoją mocną stroną/.

pazdzioch • Czwartek [29.12.2011, 19:44:36] • [IP: 91.94.220.**]

nie inaczej, fotka.pl dziala sami podrywacze po 40tce namawiaja niewiasty na spotkanie z pieknym di caprio a na miejscu okazuje sie ze to nie piekny pan roman z nadwaga

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 17:15:22] • [IP: 31.63.197.***]

16:06 - Może jak mówisz, ale Ty do tych wszystkich się nie zaliczasz, bo nie możesz się zaliczać do ludzi, wiedząc, że masz mózg płaski jak szklana kula wielkości −∞⁻ⁿ. Ja może i mam o jeden zwój mózgu mniej, ale za to mój mózg ma większą jego powierzchnię ze stu krotnie do ∝⁹⁹⁹′⁹⁹
313;‹ większą ilością neuronów (Udowodnione Naukowo), więc na Twoim miejscu nie był by mi do śmiechu, a wręcz przeciwnie. (Szkoda, że sobie z tego nie zdajesz sprawy, ale cóż? - Pech)

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:11:51] • [IP: 93.94.184.***]

Jest i sweet fotka z reki :) chlopak kopnie ja w du... to szybko wroci

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:06:22] • [IP: 80.54.123.**]

Bździągwa ty to jednak masz o jeden zwój w mózgu mniej niż wszyscy!!

Gość • Czwartek [29.12.2011, 15:54:16] • [IP: 80.54.123.**]

W Szczecinie Dąbiu analfabeci!!

BurdelKing • Czwartek [29.12.2011, 15:01:38] • [IP: 80.245.179.***]

ponoc jakas sekta grasuje z zach-pom

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 13:58:50] • [IP: 31.63.197.***]

Nie widziałem jej. Może pojechała gdzieś do jakiegoś typa, którego poznała gdzieś na jakimś portalu randkowym i wpadła w sidła jakiegoś oszusta matrymonialnego.

Gość • Czwartek [29.12.2011, 13:46:21] • [IP: 93.94.191.**]

[`]

Oglądasz 1-23 z 23
■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■