POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.12.2011, 13:37:30] • zachodniopomorskie

Monika zaginęła

Monika zaginęła

fot. Policja

Komisariat Policji w Szczecin Dąbiu przyjął zgłoszenie o zaginięciu Moniki Jarzębczyk. Dziewczyna po raz ostatni była widziana 21 grudnia w miejscu zamieszkania. Od tamtej pory słuch po nie zaginął…

Urodziła się w 1995 roku. Mieszka w Szczecinie. Ma 156 centymetrów wzrostu i waży 42 kilogramy. Jest szczupła, ma ciemne, długie, proste włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę pikowaną 3/4, spodnie koloru popielatego, buty sportowe czarne krótkie, na głowie miała apaszkę w czarno-białą kratkę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie pod nr tel. 91-82-19-105 lub 997 i 112.


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:44:13] • [IP: 31.63.250.***]

22:01 - Nie znasz mnie Frędzlu (a może znasz, ale nie wiesz, że to jestem ja), więc co możesz wiedzieć o moim wykształceniu dzyndzlu? Prawda jest taka, że zazdrościsz komuś, komu powodzi się lepiej, komu się wiedzie lepiej niż Tobie. Nie mniej do mnie pretensji że, życie kopie Cię po doopie, bo zasługa jest to, Twojej nieudolności i braku edukacji w Twojej wymarzonej zerówce. Idź zapisz się do niej i dziękuj mi, że dzięki mnie możesz się do niej zapisać. Co za parch, ja nie mogę.

Bździągwa • Czwartek [05.01.2012, 14:37:07] • [IP: 31.63.250.***]

08:15 - Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ㋡

j444 • Środa [04.01.2012, 21:20:48] • [IP: 80.245.182.***]

Tak, dziewczyna szczęśliwie odnaleziona bez pomocy RP-owskiej policji. Najciekawsze jest to, że zdecydowana rzesza detektywów wywodzi się z PRL-owskiej milicji, tak ochoczo opluwanej, wyszydzanej i ośmieszanej przez wszelkiej maści kulturotwórczych polskich idiotów. Smutne, jakim jesteśmy beznadziejnym narodem, który stara się pamiętać swoją historię, ale nic z niej nie rozumiejąc powielając od wieków te same błędy, aż do obrzydzenia.

Gość • Środa [04.01.2012, 20:12:32] • [IP: 178.238.246.***]

szkoda

Gość • Wtorek [03.01.2012, 08:15:25] • [IP: 31.178.10.***]

Wiecie, ja to lubię czytać te wasze komentarze. Najbardziej bawi mnie, jak napisze coś Bździągwa, często z sensem, a następnie wszyscy" poloniści", " wykształceni" i w ogóle cała świnoujska" elita" wytyka mu - czy też jej - błędy. Niestety - ludzie ci często, albo raczej nigdy, nie zauważają, że mimo wszystko ten człowiek jest o niebo mądrzejszy od nich wszystkich choćby dla tego, że stara się pisać z sensem i gramatycznie. Przykład nieuka - komentarz z IP 88.156.232.***. Zastanów się co chcesz napisać, potem jak to zrobić, a na koniec odsuń się od klawiatury i raczej skieruj się ku podwojom jakiejś szkoły podstawowej. To niejednemu przyda się bardziej niż komputer.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 22:01:44] • [IP: 88.156.232.***]

Bździągwa ty tłuku, wykształcenie masz proste i prostackie pochodzenie, więc zamknij szczekaczkę i nie szczekaj w tematach, gdzie twój rozumek nie ogarnia tego. Od września są zapisy do klasy zerowej- coś dla ciebie.

Gość • Poniedziałek [02.01.2012, 15:02:33] • [IP: 195.117.222.*]

na wszystkich innych portalach pisze, ze ta dziewczyna uciekła z domu i zostawiła mamie list, żeby jej nie szukała, ze wyjeżdza do pracy za granicę, także nikt jej nie porwał

Gość • Niedziela [01.01.2012, 12:26:42] • [IP: 80.245.184.**]

Panowie detektywi z adarmo tego nie zrobili, ale rozumiem rozpacz matki i potem wdziecznosc. No i mam nadzieje, ze zalegle swiateczne pranie tylka bylo.

Gość • Piątek [30.12.2011, 19:39:49] • [IP: 77.88.149.**]

W dniu 30.12.2011 roku szczecinscy detektywi Michał Halczyn i Jacek Orzechowski odnalezli zaginioną 16 latkę. Detektywi przywiezli dziewczyę do domu całą i zdrową. Matka dziewczyny jest wdzięczna za odnalezienie córki.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:10:33] • [IP: 31.63.230.***]

A Ty☟ IP: 77.253.198.✡✡✡ - Nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremnie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:08:49] • [IP: 31.63.230.***]

09:49 - Sorry, ale ja nie piszę z bykami, tylko sam. Z bykami, to Ty się puszczasz. Naucz się używać lepiej liter, jakie powinny być, a nie gdzie „Ź”, to piszesz „Ż”. Też zabłysłaś, jak radziecka maszyna do świecenia w d#pie.

Bździągwa • Piątek [30.12.2011, 11:03:23] • [IP: 31.63.230.***]

I co jeszcze?

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:21:03] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa chwalipięta.

Gość • Piątek [30.12.2011, 10:19:47] • [IP: 77.253.198.***]

Bżdziągwa, Ty powinieneś powieści fantastyczne pisać.

Gość • Piątek [30.12.2011, 09:49:40] • [IP: 88.156.232.***]

Bżdziągwa poducz się ortografii, bo dosyć, że piszesz kretyńskie teksty, to jeszcze z bykami/ nauka chyba nie była twoją mocną stroną/.

pazdzioch • Czwartek [29.12.2011, 19:44:36] • [IP: 91.94.220.**]

nie inaczej, fotka.pl dziala sami podrywacze po 40tce namawiaja niewiasty na spotkanie z pieknym di caprio a na miejscu okazuje sie ze to nie piekny pan roman z nadwaga

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 17:15:22] • [IP: 31.63.197.***]

16:06 - Może jak mówisz, ale Ty do tych wszystkich się nie zaliczasz, bo nie możesz się zaliczać do ludzi, wiedząc, że masz mózg płaski jak szklana kula wielkości −∞⁻ⁿ. Ja może i mam o jeden zwój mózgu mniej, ale za to mój mózg ma większą jego powierzchnię ze stu krotnie do ∝⁹⁹⁹′⁹⁹
313;‹ większą ilością neuronów (Udowodnione Naukowo), więc na Twoim miejscu nie był by mi do śmiechu, a wręcz przeciwnie. (Szkoda, że sobie z tego nie zdajesz sprawy, ale cóż? - Pech)

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:11:51] • [IP: 93.94.184.***]

Jest i sweet fotka z reki :) chlopak kopnie ja w du... to szybko wroci

Gość • Czwartek [29.12.2011, 16:06:22] • [IP: 80.54.123.**]

Bździągwa ty to jednak masz o jeden zwój w mózgu mniej niż wszyscy!!

Gość • Czwartek [29.12.2011, 15:54:16] • [IP: 80.54.123.**]

W Szczecinie Dąbiu analfabeci!!

BurdelKing • Czwartek [29.12.2011, 15:01:38] • [IP: 80.245.179.***]

ponoc jakas sekta grasuje z zach-pom

Bździągwa • Czwartek [29.12.2011, 13:58:50] • [IP: 31.63.197.***]

Nie widziałem jej. Może pojechała gdzieś do jakiegoś typa, którego poznała gdzieś na jakimś portalu randkowym i wpadła w sidła jakiegoś oszusta matrymonialnego.

Gość • Czwartek [29.12.2011, 13:46:21] • [IP: 93.94.191.**]

[`]

Oglądasz 1-23 z 23
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■