Sonda
Czy na Warszowie powinien powstać komisariat?
- tak, to jedyne sensowne rozwiązanie, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie
- tak, ale jeśli to niemożliwe, to konieczne są częstsze patrole policji
- nie, jest bezpiecznie
- trudno powiedzieć
POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.01.2012, 11:28:44] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Kino na ferie

Międzyzdroje: Kino na ferie

fot. Wojtek Basałygo

To już ostatni tydzień ferii zimowych. Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza dzieci i młodzież do sali kinowej. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć Sherlocka Holmesa, Coś oraz dla dzieci Przygody Tintina 3D. Planetarium również pogotowało coś specjalnego.

Młodzież do lat 16 może zakupić bilety ulgowe. Trzeba pamiętać o legitymacji szkolnej. Zniżki przygotowano także dla emerytów. Seniorzy będą mogli kupić bilet ze zniżką po okazaniu ważnej legitymacji ZUS.

REPERTUAR KINA EVA:
24.01.2012 (Wtorek)
Godz.17.30 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.20.00 – Coś

25.02.2012 (Środa)

Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.16.00 - Coś
Godz.18.15 - Sherlock Holmes.Gra cieni

26.01.2012 (Czwartek)
Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.17.00 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.19.30 – Coś

Repertuar Planetarium:

24.01.2012 Wtorek
18.00 - Dwa szkiełka
18.20 - Cuda Wszechświata

25.01.2012 Środa
11.30 - Cuda Wszechświata
16.20 - Dwa szkiełka
19.00 - Poznaj Granice Układu Słonecznego

26 .01.2012 Czwartek
17.20 - Cuda Wszechświata
18.00 - Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

tadeusz • Czwartek [14.11.2013, 16:59:18] • [IP: 88.156.201.***]

zebranie odbędzie się we wtorek w miedzyzdrojach

Gość • Wtorek [24.01.2012, 16:18:33] • [IP: 83.21.161.**]

Dla tych co nie wiedzą: ilość kopii taśm z filmami jest ograniczona na kraj. Czyli, jedna taśma jest odtwarzana w kilku kinach w Polsce, stąd takie opóźnienia z premierowymi odcinkami w miastach. (Bo taśma musi najpierw dojechać z innego kina, do międzyzdrojskiego.)

Gość • Wtorek [24.01.2012, 13:17:58] • [IP: 217.97.199.**]

szkoda, że godziny takie, a nie wcześniejsze.do Świnoujścia trzeba jeszcze wrócić

kajetan81 • Wtorek [24.01.2012, 11:57:38] • [IP: 89.77.39.**]

Starsze, czy nowsze filmy, jaka to różnica? Najważniejsze, że międzyzdrojska młodzież ma szanse na miłe spędzenie czasu. Ponadto MDK zorganizował znakomite zajęcia, a u WAS Co?

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 22:14:37] • [IP: 178.238.251.***]

Wstyd, że małe Miedzyzdroje mają Kino a my...nic!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 18:41:50] • [IP: 89.174.73.**]

Tylko amator może się tak niepoprawnie wypowiadać na temat tego dobrze prosperującego przedsięwzięcia. Kino Eva nie musi posiadać w swoim repertuarze samych nowych produkcji filmowych. Trzeba się cieszyć tym co się ma, a nie narzekać chociaż jest dobrze. Na pewno wielu ludzi stara się, aby Międzyzdroje zaoferowały nam coś więcej niż bar czy smażalnie ryb. Jest dobrze jak jest i niech tak zostanie. Uwielbiam to kino, ich obsługę i będe im wierna do końca :)

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 17:44:35] • [IP: 91.149.5.*]

ej marudy a co Świnoujście przygotowało dla najmłodszych??

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 16:23:54] • [IP: 46.134.113.***]

Kino jest świetne i bardzo lubie tam chodzic z rodzinką. Przydało by sie czasem dodać jakiś repertuar kina europejskiego, ambitnego a nie tylko amerykańskie hity.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:57:39] • [IP: 93.94.184.***]

Żeby jeszcze było nieco tańsze. Ale nie może być. Wszystko kosztuje. Utrzymanie kina jest drogie a gdzie tu jeszcze mowa o zarobku, bo przecież nikt nie będzie za darmo tego trzymał.Dlatego ceny za kino nie są wyssane z palca. I tak jak przedmówca gada - ludzie na chleb nie mają to na kino tym bardziej.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:34:56] • [IP: 217.97.193.**]

no i co z tym kinem świeci pustkami, u nas też by było to samo, ludzie niemaja na chleb, takie czasy niestety, że nie stać ludzi na bilet do kina!!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:29:42] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Poniedziałek [23.01.2012, 12:36]  [IP: 88.156.235.***] Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!@@@@@@@@@to fakt! ! = /

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:03:15] • [IP: 92.42.117.***]

a w Świnoujsciu jak zwykle nic heh kicha na maxa

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:57:49] • [IP: 217.97.199.**]

Przegląd staroci.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:16:03] • [IP: 88.156.235.*]

Znaczy żeby iść do kina trzeba jechać do Międzyzdrojów. Tylko patrzeć jak tam w Międzyzdrojach utworzą Sąd Rejonowy!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:05:53] • [IP: 83.11.104.**]

Kino tak program filmów do kitu. Ferie nie mają tylko dzieci ale i młodzież. Więcej pomysłów a nie na odwal się.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 12:36:27] • [IP: 88.156.235.***]

Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:49:19] • [IP: 88.156.235.***]

Wielki przemysł chce wprowadzić nam ACTA, SOPA i PIPA. Odpowiedzmy wielkiemu przemysłowi i nie idźmy do kina. Bojkot produktów wielkich korporacji niech uderzy ich po kieszeni najmocniej. Jeżeli iść do kina to tylko na rodzime produkcje oraz filmy niszowe, niezależnych reżyserów. Bojkot Hollywood niech się stanie.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:46:58] • [IP: 92.42.113.***]

Nowszych Filmów nie mają

Oglądasz 1-18 z 18
■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■ Animator sportu „ORLIK-2012” zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na turnieje w grach zespołowych i testach sprawnościowych. W dniu 3 maja 2016r. od godz.100-1400. Nagrody słodycze ■
■ Gigantyczna, biało-czerwona flaga załopotała na latarni morskiej w Świnoujściu! Jest olbrzymia, biało-czerwona i punktualnie o godzinie 12.00, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, załopotała na latarni morskiej w Świnoujściu, czyli na najwyższej ceglanej latarni morskiej w Europie! ■ Świnoujście na początku maja zostanie bez prądu! Zobacz, czy zabraknie go także u Ciebie! Już od 4 maja, mieszkańcy Świnoujścia muszą liczyć się z krótkimi przerwami w dostawie prądu. Z informacji jakie uzyskaliśmy od Enei, braki w dostawie energii elektrycznej dotkną aż kilkanaście ulic w Świnoujściu. Przerwy mają potrwać do 6 maja. Zobacz, czy Ty także zostaniesz bez prądu ■ W PRL-u kobiety pracowały ciężko. Dalszy ciąg wspomnień Andrzeja Ryfczyńskiego. Większość tych Pań miało rodziny. Po pracy wracały do domowego kieratu i musiały zająć się dziećmi, często też własnym mężem. Oprać, posprzątać, zrobić jedzenie i pozmywać naczynia, by rano o godzinie szóstej wstać do pracy. Dopiero w 1959 roku pojawiły się autobusy- wspomina Świnoujście sprzed lat znany świnoujski fotograf Andrzej Ryfczyński ■ Rywalizacja, dobra zabawa i Speed-ball, czyli aktywna Majówka! Zobacz co tam się działo! Sport to zdaniem wielu osób samo zdrowie, a jeśli połączymy go z piękną pogodą, zabawą i rywalizacją, otrzymamy świetny przepis na spędzenie majowego weekendu! Tak właśnie zaczął się pierwszy majowy dzień dla osób które chcąc aktywnie spędzić wolny czas, odwiedziły Wioskę Sportu przy muszli koncertowej. Pośród wielu sportowych konkurencji, na uczestników czekała jedna szczególnie ciekawa, a mianowicie - Speed-ball, który zaledwie od kilku lat gości w Polsce! ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa pt.: ”Prace na papierze”, której autorem jest Pan January Korff. Zapraszamy w piątek, 6 maja 2016 r. o godz. 17:00 do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ W Przytorze pojawiły się już pierwsze chmary komarów. Niepokojące wieści dochodzą do nas także z Lubina pod Międzyzdrojami. Dostajemy już pierwsze zdjęcia, które wróżą, że będzie problem. Zrobiło się ciepło i już się pojawiły. I to tak dużo, że jest po prostu czarno. Całe szczęście, że nie kąsają – napisał nasz Czytelnik z Lubina. - Ale nie jest to przyjemne. Podczas przemieszczania się wchodzą do nosa, ust. Jest problem z oddychaniem. Trzeba się odganiać czym się da, nawet gołymi rękoma. Osiadają na samochodach, budynkach ■ Komunikacja wyjaśnia Czytelniczce: Podmuch od autobusu stwarza złudzenie dużej prędkości ■ Czytelnik: Ukradli mi nowy rower z Matejki! Zgłosił się do nas jeden z Czytelników, który został także ofiara coraz bardziej bezwzględnych, złodziei rowerów! - Witam, jestem mieszkańcem Naszego pięknego Świnoujścia :) Wczoraj, około godziny 14.00-22.00 skradziono rower marki Romet z ulicy Matejki, a dokładnie z pod sklepu Stokrotka obok STSG :). Był zapięty przy stojaku. Wiem że samymi rękoma nie da rady odczepić zapięcia... - pisze w mailu Czytelnik ■