POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.01.2012, 11:28:44] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Kino na ferie

Międzyzdroje: Kino na ferie

fot. Wojtek Basałygo

To już ostatni tydzień ferii zimowych. Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza dzieci i młodzież do sali kinowej. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć Sherlocka Holmesa, Coś oraz dla dzieci Przygody Tintina 3D. Planetarium również pogotowało coś specjalnego.

Młodzież do lat 16 może zakupić bilety ulgowe. Trzeba pamiętać o legitymacji szkolnej. Zniżki przygotowano także dla emerytów. Seniorzy będą mogli kupić bilet ze zniżką po okazaniu ważnej legitymacji ZUS.

REPERTUAR KINA EVA:
24.01.2012 (Wtorek)
Godz.17.30 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.20.00 – Coś

25.02.2012 (Środa)

Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.16.00 - Coś
Godz.18.15 - Sherlock Holmes.Gra cieni

26.01.2012 (Czwartek)
Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.17.00 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.19.30 – Coś

Repertuar Planetarium:

24.01.2012 Wtorek
18.00 - Dwa szkiełka
18.20 - Cuda Wszechświata

25.01.2012 Środa
11.30 - Cuda Wszechświata
16.20 - Dwa szkiełka
19.00 - Poznaj Granice Układu Słonecznego

26 .01.2012 Czwartek
17.20 - Cuda Wszechświata
18.00 - Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

tadeusz • Czwartek [14.11.2013, 16:59:18] • [IP: 88.156.201.***]

zebranie odbędzie się we wtorek w miedzyzdrojach

Gość • Wtorek [24.01.2012, 16:18:33] • [IP: 83.21.161.**]

Dla tych co nie wiedzą: ilość kopii taśm z filmami jest ograniczona na kraj. Czyli, jedna taśma jest odtwarzana w kilku kinach w Polsce, stąd takie opóźnienia z premierowymi odcinkami w miastach. (Bo taśma musi najpierw dojechać z innego kina, do międzyzdrojskiego.)

Gość • Wtorek [24.01.2012, 13:17:58] • [IP: 217.97.199.**]

szkoda, że godziny takie, a nie wcześniejsze.do Świnoujścia trzeba jeszcze wrócić

kajetan81 • Wtorek [24.01.2012, 11:57:38] • [IP: 89.77.39.**]

Starsze, czy nowsze filmy, jaka to różnica? Najważniejsze, że międzyzdrojska młodzież ma szanse na miłe spędzenie czasu. Ponadto MDK zorganizował znakomite zajęcia, a u WAS Co?

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 22:14:37] • [IP: 178.238.251.***]

Wstyd, że małe Miedzyzdroje mają Kino a my...nic!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 18:41:50] • [IP: 89.174.73.**]

Tylko amator może się tak niepoprawnie wypowiadać na temat tego dobrze prosperującego przedsięwzięcia. Kino Eva nie musi posiadać w swoim repertuarze samych nowych produkcji filmowych. Trzeba się cieszyć tym co się ma, a nie narzekać chociaż jest dobrze. Na pewno wielu ludzi stara się, aby Międzyzdroje zaoferowały nam coś więcej niż bar czy smażalnie ryb. Jest dobrze jak jest i niech tak zostanie. Uwielbiam to kino, ich obsługę i będe im wierna do końca :)

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 17:44:35] • [IP: 91.149.5.*]

ej marudy a co Świnoujście przygotowało dla najmłodszych??

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 16:23:54] • [IP: 46.134.113.***]

Kino jest świetne i bardzo lubie tam chodzic z rodzinką. Przydało by sie czasem dodać jakiś repertuar kina europejskiego, ambitnego a nie tylko amerykańskie hity.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:57:39] • [IP: 93.94.184.***]

Żeby jeszcze było nieco tańsze. Ale nie może być. Wszystko kosztuje. Utrzymanie kina jest drogie a gdzie tu jeszcze mowa o zarobku, bo przecież nikt nie będzie za darmo tego trzymał.Dlatego ceny za kino nie są wyssane z palca. I tak jak przedmówca gada - ludzie na chleb nie mają to na kino tym bardziej.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:34:56] • [IP: 217.97.193.**]

no i co z tym kinem świeci pustkami, u nas też by było to samo, ludzie niemaja na chleb, takie czasy niestety, że nie stać ludzi na bilet do kina!!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:29:42] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Poniedziałek [23.01.2012, 12:36]  [IP: 88.156.235.***] Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!@@@@@@@@@to fakt! ! = /

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:03:15] • [IP: 92.42.117.***]

a w Świnoujsciu jak zwykle nic heh kicha na maxa

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:57:49] • [IP: 217.97.199.**]

Przegląd staroci.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:16:03] • [IP: 88.156.235.*]

Znaczy żeby iść do kina trzeba jechać do Międzyzdrojów. Tylko patrzeć jak tam w Międzyzdrojach utworzą Sąd Rejonowy!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:05:53] • [IP: 83.11.104.**]

Kino tak program filmów do kitu. Ferie nie mają tylko dzieci ale i młodzież. Więcej pomysłów a nie na odwal się.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 12:36:27] • [IP: 88.156.235.***]

Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:49:19] • [IP: 88.156.235.***]

Wielki przemysł chce wprowadzić nam ACTA, SOPA i PIPA. Odpowiedzmy wielkiemu przemysłowi i nie idźmy do kina. Bojkot produktów wielkich korporacji niech uderzy ich po kieszeni najmocniej. Jeżeli iść do kina to tylko na rodzime produkcje oraz filmy niszowe, niezależnych reżyserów. Bojkot Hollywood niech się stanie.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:46:58] • [IP: 92.42.113.***]

Nowszych Filmów nie mają

Oglądasz 1-18 z 18
■ W niedzielę palmową w Galerii Art MDK rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Grand Prix zdobyła tym razem mieszkanka Słupska-Grażyna Pal. ■ Przy ulicy Ku Morzu trwa budowa parkingu z wejściem na plażę. Plany miasta na zagospodarowanie tej części Świnoujścia są jednak znacznie większe. – Z inwestycjami chcemy iść w stronę Międzyzdrojów - mówi Barbara Michalska, zastępca prezydenta Świnoujścia ■ 1700 dzieci skorzystało z bezpłatnych zajęć na lodowisku w Heringsdorfie ■ Dlaczego zmienione mają być statuty osiedli Warszów i Osiedla Przytór - Łunowo oraz sołectwa Karsibór? Na czwartkowej sesji radni zadecydują, czy powstanie komisja, która ma przygotować te zmiany 30 marca br. prezydent Janusz Żmurkiewicz weźmie udział w spotkaniu na temat tunelu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju ■ Znalezisko pochodzi ze Średniowiecza? Archeolog: Na pewno nie jest to fragment łodzi z XX wieku ■ Historyczne znalezisko na terenie budowy Baltic Park Molo ■ Szykujesz się do Wielkanocy? Zajrzyj na miejskie targowisko przy ulicy Kołłątaja ■ Znów zabrakło karetki dla potrzebującego pomocy. Czy znów ktoś musi umrzeć, aby problem wreszcie rozwiązano? Karetek jest za mało także poza sezonem ■ Niezwykłe Halo Słoneczne uchwycone w Świnoujściu! ■ 19-latek bez prawa jazdy jeździł po mieście. Kierowcy grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności ■ Mężczyzna chodził po ulicach bez celu - okazało się że był poszukiwany ■ Prezydent lubi słodkości, czyli jeszcze raz o kradzieżach na lodowisku. Posłuchaj plików dźwiękowych! ■ Miał atak padaczki w sklepie. Nie było karetki, pomagali strażacy. Mężczyzna dostał ataku padaczki w sklepie Netto przy ulicy Szkolnej. Niestety, w tym czasie nie było wolnej karetki pogotowia ratunkowego. Ratownicy pogotowia w tym czasie byli potrzebni na ulicy Śląskiej i Krzywej ■ Wycinka po polsku? Po tym, co zostawili po sobie pracownicy wycinający drzewa, można zwątpić w to, że w ostatnich latach poprawiła się jakość pracy polskich pracowników. Wycinka drzew ruszyła pod koniec lutego, po czym pracownicy rozpłynęli się w czasie i przestrzeni pozostawiając po sobie śmietnik widoczny do dziś – pisze nasz Czytelnik ■ Znaleziono kota. Szukamy właściciela. Nasz Czytelniczka znalazła kota w okolicy ulicy Piastowskiej. Zwierzę jest w wieku od 3 do 6 miesięcy. Kotek na pewno bardzo tęskni za swoim właścicielem. Nie pozwól mu czekać ■ "Porozmawiajmy o inwestycjach"- czyli Obiadek Izbowy z zastępcą prezydenta Barbarą Michalską ■ W sali urzędu miasta odbyło się seminarium poświęcone problemom świnoujskiego szpitala. Debatowano nad tym jak szpital powinien wyglądać w przyszłości ■