POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.01.2012, 11:28:44] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Kino na ferie

Międzyzdroje: Kino na ferie

fot. Wojtek Basałygo

To już ostatni tydzień ferii zimowych. Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza dzieci i młodzież do sali kinowej. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć Sherlocka Holmesa, Coś oraz dla dzieci Przygody Tintina 3D. Planetarium również pogotowało coś specjalnego.

Młodzież do lat 16 może zakupić bilety ulgowe. Trzeba pamiętać o legitymacji szkolnej. Zniżki przygotowano także dla emerytów. Seniorzy będą mogli kupić bilet ze zniżką po okazaniu ważnej legitymacji ZUS.

REPERTUAR KINA EVA:
24.01.2012 (Wtorek)
Godz.17.30 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.20.00 – Coś

25.02.2012 (Środa)

Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.16.00 - Coś
Godz.18.15 - Sherlock Holmes.Gra cieni

26.01.2012 (Czwartek)
Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.17.00 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.19.30 – Coś

Repertuar Planetarium:

24.01.2012 Wtorek
18.00 - Dwa szkiełka
18.20 - Cuda Wszechświata

25.01.2012 Środa
11.30 - Cuda Wszechświata
16.20 - Dwa szkiełka
19.00 - Poznaj Granice Układu Słonecznego

26 .01.2012 Czwartek
17.20 - Cuda Wszechświata
18.00 - Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

tadeusz • Czwartek [14.11.2013, 16:59:18] • [IP: 88.156.201.***]

zebranie odbędzie się we wtorek w miedzyzdrojach

Gość • Wtorek [24.01.2012, 16:18:33] • [IP: 83.21.161.**]

Dla tych co nie wiedzą: ilość kopii taśm z filmami jest ograniczona na kraj. Czyli, jedna taśma jest odtwarzana w kilku kinach w Polsce, stąd takie opóźnienia z premierowymi odcinkami w miastach. (Bo taśma musi najpierw dojechać z innego kina, do międzyzdrojskiego.)

Gość • Wtorek [24.01.2012, 13:17:58] • [IP: 217.97.199.**]

szkoda, że godziny takie, a nie wcześniejsze.do Świnoujścia trzeba jeszcze wrócić

kajetan81 • Wtorek [24.01.2012, 11:57:38] • [IP: 89.77.39.**]

Starsze, czy nowsze filmy, jaka to różnica? Najważniejsze, że międzyzdrojska młodzież ma szanse na miłe spędzenie czasu. Ponadto MDK zorganizował znakomite zajęcia, a u WAS Co?

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 22:14:37] • [IP: 178.238.251.***]

Wstyd, że małe Miedzyzdroje mają Kino a my...nic!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 18:41:50] • [IP: 89.174.73.**]

Tylko amator może się tak niepoprawnie wypowiadać na temat tego dobrze prosperującego przedsięwzięcia. Kino Eva nie musi posiadać w swoim repertuarze samych nowych produkcji filmowych. Trzeba się cieszyć tym co się ma, a nie narzekać chociaż jest dobrze. Na pewno wielu ludzi stara się, aby Międzyzdroje zaoferowały nam coś więcej niż bar czy smażalnie ryb. Jest dobrze jak jest i niech tak zostanie. Uwielbiam to kino, ich obsługę i będe im wierna do końca :)

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 17:44:35] • [IP: 91.149.5.*]

ej marudy a co Świnoujście przygotowało dla najmłodszych??

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 16:23:54] • [IP: 46.134.113.***]

Kino jest świetne i bardzo lubie tam chodzic z rodzinką. Przydało by sie czasem dodać jakiś repertuar kina europejskiego, ambitnego a nie tylko amerykańskie hity.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:57:39] • [IP: 93.94.184.***]

Żeby jeszcze było nieco tańsze. Ale nie może być. Wszystko kosztuje. Utrzymanie kina jest drogie a gdzie tu jeszcze mowa o zarobku, bo przecież nikt nie będzie za darmo tego trzymał.Dlatego ceny za kino nie są wyssane z palca. I tak jak przedmówca gada - ludzie na chleb nie mają to na kino tym bardziej.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:34:56] • [IP: 217.97.193.**]

no i co z tym kinem świeci pustkami, u nas też by było to samo, ludzie niemaja na chleb, takie czasy niestety, że nie stać ludzi na bilet do kina!!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:29:42] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Poniedziałek [23.01.2012, 12:36]  [IP: 88.156.235.***] Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!@@@@@@@@@to fakt! ! = /

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:03:15] • [IP: 92.42.117.***]

a w Świnoujsciu jak zwykle nic heh kicha na maxa

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:57:49] • [IP: 217.97.199.**]

Przegląd staroci.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:16:03] • [IP: 88.156.235.*]

Znaczy żeby iść do kina trzeba jechać do Międzyzdrojów. Tylko patrzeć jak tam w Międzyzdrojach utworzą Sąd Rejonowy!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:05:53] • [IP: 83.11.104.**]

Kino tak program filmów do kitu. Ferie nie mają tylko dzieci ale i młodzież. Więcej pomysłów a nie na odwal się.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 12:36:27] • [IP: 88.156.235.***]

Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:49:19] • [IP: 88.156.235.***]

Wielki przemysł chce wprowadzić nam ACTA, SOPA i PIPA. Odpowiedzmy wielkiemu przemysłowi i nie idźmy do kina. Bojkot produktów wielkich korporacji niech uderzy ich po kieszeni najmocniej. Jeżeli iść do kina to tylko na rodzime produkcje oraz filmy niszowe, niezależnych reżyserów. Bojkot Hollywood niech się stanie.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:46:58] • [IP: 92.42.113.***]

Nowszych Filmów nie mają

Oglądasz 1-18 z 18
■ Marzyłeś o tym aby spacerować z Ryszardem Petru? Teraz to możliwe, lider Nowoczesnej zaprasza na spacer po plaży i briefing! ■ Na Warszowie przewróciła się ciężarówka! Zobacz film z miejsca wypadku! Do groźnego wypadku doszło na Warszowie. Na skrzyżowaniu ulicy Wolińskiej z Ludzi Morza przewróciła się ciężarówka z wysięgnikiem. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję. W działaniach biorą udział dwa zastępy strażaków. Aktualnie trwa akcja wypompowywania paliwa z pojazdu ■ Strażacy zabezpieczyli ponad 200 metrowy rozlew olejowy przy Krzywoustego! Przed godziną 19.00, na ulicy Krzywoustego powstał prawdopodobnie w wyniku uszkodzenia miski olejowej, rozlew oleju o długości ponad 200 metrów! Kierowca zorientował się o tym że gubi olej, dopiero na wysokości komendy policji. Usunięciem rozlewu zajęła się firma Remondis. ■ Czytelnik: Kołobrzeg najlepszy. I co Wy na to? Po raz dwunasty dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking samorządów. Po raz drugi z rzędu Kołobrzeg został uznany za najlepszy samorząd w Polsce w kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich. ■ Ruchem kierowali policjanci Zgubiono czarny plecak firmy Nike (w dość kiepskim stanie), jego zawartość to czarna bluza, laptop Lenovo, dokumenty i parę drobiazgów; znalazcę proszę o kontakt 570 977 111 - przewidziane znaleźne ■ Nasze miasto to nie plaża - postanowili przypomnieć turystom mieszkańcy Sopotu. Chcą, by goście chodzili po mieście ubrani. W ramach akcji „Stop golasom” na ulicach i w różnych lokalach pojawią się stosowne plakaty i wlepki. Czy podobnej kampanii należy się spodziewać w Świnoujściu? ■ 14 firm jest chętnych aby wybudować tunel w Świnoujściu! Znamy szczegóły! Złożono 14 wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Obecnie rozpocznie się sprawdzanie złożonych wniosków, weryfikacji będzie podlegało przede wszystkim doświadczenie firm w realizacji inwestycji tunelowych, przedstawiony przez wykonawców personel i zdolność do realizacji kontraktu. Następnie zostanie ogłoszona lista podmiotów spełniających warunki uczestnictwa w postępowaniu (maksymalnie 10), do których zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych. ■ Przeżyli ze sobą ponad 50 lat małżeństwa! 6 par świętowało we wtorek jubileusz ponad 50 lat małżeństwa! Z tej okazji zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ■ Mieszkaniec: Z wydm zrobili sobie parking. Gdzie jest straż miejska? Na promenadzie kierowcy parkują gdzie chcą. Na problem zwrócił uwagę jeden z mieszkańców. - Przy wejściu na plażę na przedłużeniu ulicy Nowowiejskiego na tzw. Bermudach jeden wielki parking. Samochody stoją jeden za drugim. Większość osobówek jest na świnoujskich rejestracjach. Jak widać pracownicy pobliskich punktów gastronomicznych nie mają gdzie parkować, dlatego na wydmach zrobili sobie swój własny parking- piszą do nas Czytelnicy. ■ Nocny pożar na Orkana. Ofiarą podpalacza padła altana śmietnikowa. Nocny pożar na Orkana. Ofiarą podpalacza padła altana śmietnikowa. W środku nocy przy ulicy Orkana wybuchł pożar. Paliła się altana śmietnikowa. W momencie przyjazdu strażaków na miejsce altana była już całkowicie zajęta ogniem. Do akcji gaśniczej ruszyły dwa zastępy. Przez chwilę było naprawdę groźnie, pożar wymknął się spod kontroli a ogień zaczął zajmować zaparkowany w pobliżu altany samochód osobowy. W peugeocie nadpaliły się elementy plastikowe. Strażacy ugasili pożar i rozebrali altanę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Najprawdopodobniej doszło do podpalenia ■ Skradziono rzadki telefon Samsung Galaxy K-Zoom! Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu. W nocy z 16 na 17 lipca w jednym z lokali rozrywkowych w Świnoujściu, nasz Czytelnik stracił telefon Samsung Galaxy K-Zoom koloru białego. Jak informuje właściciel telefonu, sprawa została zgłoszona na policję, a urządzenie w najbliższych dniach zostanie całkowicie zablokowane i bezużyteczne.■ Jesteś przedsiębiorcą? Otwórz halę produkcyjną na terenie Zakładu Karnego w Buniewicach! Ta wyjątkowo atrakcyjna oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otwarciem produkcji na terenie Zakładu Karnego w Buniewicach. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić o koszty. Głównym założeniem programu jest aktywizacja osadzonych, przedsiębiorcy będą zwolnieni z kosztów związanych z zatrudnieniem w postaci 40 % zwrotu wysokości wynagrodzeń wypłaconych zatrudnionym skazanym oraz dotacji i pożyczek na tworzenie nowych miejsc prac ■ 32-latek z blisko 3 promilami kierował fordem! Potencjalnego zabójcę zatrzymał inny kierowca! Mieszkaniec Świnoujścia zareagował natychmiast, gdy zorientował się, że siedzący za kierownicą mężczyzna jest nietrzeźwy. Kiedy kierowca cofając fordem uderzył w inny pojazd, po czym otwierając drzwi "wypadł" z pojazdu i podjął ucieczkę, upadając na trawnik, świadek wyjął ze stacyjki kluczyki i powiadomił Policję. 32-latek miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu oraz nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania. Grożą mu surowe konsekwencje karne i finansowe. ■