POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.01.2012, 11:28:44] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Kino na ferie

Międzyzdroje: Kino na ferie

fot. Wojtek Basałygo

To już ostatni tydzień ferii zimowych. Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza dzieci i młodzież do sali kinowej. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć Sherlocka Holmesa, Coś oraz dla dzieci Przygody Tintina 3D. Planetarium również pogotowało coś specjalnego.

Młodzież do lat 16 może zakupić bilety ulgowe. Trzeba pamiętać o legitymacji szkolnej. Zniżki przygotowano także dla emerytów. Seniorzy będą mogli kupić bilet ze zniżką po okazaniu ważnej legitymacji ZUS.

REPERTUAR KINA EVA:
24.01.2012 (Wtorek)
Godz.17.30 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.20.00 – Coś

25.02.2012 (Środa)

Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.16.00 - Coś
Godz.18.15 - Sherlock Holmes.Gra cieni

26.01.2012 (Czwartek)
Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.17.00 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.19.30 – Coś

Repertuar Planetarium:

24.01.2012 Wtorek
18.00 - Dwa szkiełka
18.20 - Cuda Wszechświata

25.01.2012 Środa
11.30 - Cuda Wszechświata
16.20 - Dwa szkiełka
19.00 - Poznaj Granice Układu Słonecznego

26 .01.2012 Czwartek
17.20 - Cuda Wszechświata
18.00 - Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

tadeusz • Czwartek [14.11.2013, 16:59:18] • [IP: 88.156.201.***]

zebranie odbędzie się we wtorek w miedzyzdrojach

Gość • Wtorek [24.01.2012, 16:18:33] • [IP: 83.21.161.**]

Dla tych co nie wiedzą: ilość kopii taśm z filmami jest ograniczona na kraj. Czyli, jedna taśma jest odtwarzana w kilku kinach w Polsce, stąd takie opóźnienia z premierowymi odcinkami w miastach. (Bo taśma musi najpierw dojechać z innego kina, do międzyzdrojskiego.)

Gość • Wtorek [24.01.2012, 13:17:58] • [IP: 217.97.199.**]

szkoda, że godziny takie, a nie wcześniejsze.do Świnoujścia trzeba jeszcze wrócić

kajetan81 • Wtorek [24.01.2012, 11:57:38] • [IP: 89.77.39.**]

Starsze, czy nowsze filmy, jaka to różnica? Najważniejsze, że międzyzdrojska młodzież ma szanse na miłe spędzenie czasu. Ponadto MDK zorganizował znakomite zajęcia, a u WAS Co?

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 22:14:37] • [IP: 178.238.251.***]

Wstyd, że małe Miedzyzdroje mają Kino a my...nic!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 18:41:50] • [IP: 89.174.73.**]

Tylko amator może się tak niepoprawnie wypowiadać na temat tego dobrze prosperującego przedsięwzięcia. Kino Eva nie musi posiadać w swoim repertuarze samych nowych produkcji filmowych. Trzeba się cieszyć tym co się ma, a nie narzekać chociaż jest dobrze. Na pewno wielu ludzi stara się, aby Międzyzdroje zaoferowały nam coś więcej niż bar czy smażalnie ryb. Jest dobrze jak jest i niech tak zostanie. Uwielbiam to kino, ich obsługę i będe im wierna do końca :)

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 17:44:35] • [IP: 91.149.5.*]

ej marudy a co Świnoujście przygotowało dla najmłodszych??

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 16:23:54] • [IP: 46.134.113.***]

Kino jest świetne i bardzo lubie tam chodzic z rodzinką. Przydało by sie czasem dodać jakiś repertuar kina europejskiego, ambitnego a nie tylko amerykańskie hity.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:57:39] • [IP: 93.94.184.***]

Żeby jeszcze było nieco tańsze. Ale nie może być. Wszystko kosztuje. Utrzymanie kina jest drogie a gdzie tu jeszcze mowa o zarobku, bo przecież nikt nie będzie za darmo tego trzymał.Dlatego ceny za kino nie są wyssane z palca. I tak jak przedmówca gada - ludzie na chleb nie mają to na kino tym bardziej.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:34:56] • [IP: 217.97.193.**]

no i co z tym kinem świeci pustkami, u nas też by było to samo, ludzie niemaja na chleb, takie czasy niestety, że nie stać ludzi na bilet do kina!!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:29:42] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Poniedziałek [23.01.2012, 12:36]  [IP: 88.156.235.***] Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!@@@@@@@@@to fakt! ! = /

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:03:15] • [IP: 92.42.117.***]

a w Świnoujsciu jak zwykle nic heh kicha na maxa

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:57:49] • [IP: 217.97.199.**]

Przegląd staroci.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:16:03] • [IP: 88.156.235.*]

Znaczy żeby iść do kina trzeba jechać do Międzyzdrojów. Tylko patrzeć jak tam w Międzyzdrojach utworzą Sąd Rejonowy!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:05:53] • [IP: 83.11.104.**]

Kino tak program filmów do kitu. Ferie nie mają tylko dzieci ale i młodzież. Więcej pomysłów a nie na odwal się.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 12:36:27] • [IP: 88.156.235.***]

Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:49:19] • [IP: 88.156.235.***]

Wielki przemysł chce wprowadzić nam ACTA, SOPA i PIPA. Odpowiedzmy wielkiemu przemysłowi i nie idźmy do kina. Bojkot produktów wielkich korporacji niech uderzy ich po kieszeni najmocniej. Jeżeli iść do kina to tylko na rodzime produkcje oraz filmy niszowe, niezależnych reżyserów. Bojkot Hollywood niech się stanie.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:46:58] • [IP: 92.42.113.***]

Nowszych Filmów nie mają

Oglądasz 1-18 z 18
■ W niedzielę 26.pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja biegu „15”Złotej Jesieni.Zapisy od 11.00,start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee.Trasa o naturalnym podłożu wiedzie wokół jeziora.Dystans gł. 15 km ,dodatkowe 3,75km 7,5km i 11,25km.Bieg zaliczany do Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging.Szczegółowe informacje na www.jogging.republika .pl ■
■ Czytelnicy: Mamy dość patrzenia na przyjezdnych. Jedni krytykują, a drugim się podoba. -Był to pierwszy weekend, gdzie mogliśmy bez problemu pojechać na zakupy, do pracy - piszą nasi Czytelnicy, zadowoleni z nowych rozwiązań na przeprawach promowych. ■ Przed kilkoma dniami w księgarniach w całej Polsce pojawiła się najnowsza, trzecia w tym roku, a piętnasta w dorobku książka Jarosława Molendy. Świnoujski pisarz wraca do „polskiej” tematyki po świetnie przyjętych „Tajemnicach polskich grobowców” i bestsellerowej biografii polskiej Mata Hari: „Krystyna Skarbek – królowa podziemia czy zdrajczyni? ■ Pani Dorota: Najpierw karetka przywiozła moją mamę pod klatkę, a dopiero później zadzwoniono do mnie ■ Mammobus znów odwiedzi Świnoujście. Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka Piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Program jest jednym z Narodowych Programów Zwalczania Chorób Nowotworowych. ■ Siedem par obchodziło Jubileusz Diamentowych i Złotych Godów W sali Urzędu Stanu Cywilnego odbył się Jubileusz Diamentowych i Złotych Godów. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele władz miasta, zaproszeni goście ale najważniejsze tego dnia były pary małżeńskie. W tym gronie znalazło się siedem par ■ Andrzej Szczodry: Do mojego domu włamał się złodziej. Chce ostrzec mieszkańców ■ Sonda. Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach na prezydenta Świnoujścia? Elżbieta Jabłońska (PO), Andrzej Szczodry (Grupa Morska), Janusz Żmurkiewicz (SLD) ■ Dotarliśmy do wyników kontroli w szpitalu. Szpital działał bez zarzutu - stwierdzili kontrolerzy Narodowego Funduszu Zdrowia. Mowa o zleceniu transportu rannego chłopca do szpitala w Szczecinie. W tym samym czasie, w Świnoujściu, karetka potrzebna była dla 80-letniego Niemca. Ambulans dotarł za późno. Mężczyzna zmarł ■ MKS "Flota"-spółka z o.o.! Na konferencji prasowej po meczu z Chojniczanką prezes klubu Małgorzata Dorosz i Bogusław Baniak poinformowali o zmianie formy organizacyjnej klubu ■