POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.01.2012, 11:28:44] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Kino na ferie

Międzyzdroje: Kino na ferie

fot. Wojtek Basałygo

To już ostatni tydzień ferii zimowych. Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza dzieci i młodzież do sali kinowej. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć Sherlocka Holmesa, Coś oraz dla dzieci Przygody Tintina 3D. Planetarium również pogotowało coś specjalnego.

Młodzież do lat 16 może zakupić bilety ulgowe. Trzeba pamiętać o legitymacji szkolnej. Zniżki przygotowano także dla emerytów. Seniorzy będą mogli kupić bilet ze zniżką po okazaniu ważnej legitymacji ZUS.

REPERTUAR KINA EVA:
24.01.2012 (Wtorek)
Godz.17.30 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.20.00 – Coś

25.02.2012 (Środa)

Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.16.00 - Coś
Godz.18.15 - Sherlock Holmes.Gra cieni

26.01.2012 (Czwartek)
Godz.11.00 - Przygody Tintina 3D
Godz.17.00 - Sherlock Holmes.Gra cieni
Godz.19.30 – Coś

Repertuar Planetarium:

24.01.2012 Wtorek
18.00 - Dwa szkiełka
18.20 - Cuda Wszechświata

25.01.2012 Środa
11.30 - Cuda Wszechświata
16.20 - Dwa szkiełka
19.00 - Poznaj Granice Układu Słonecznego

26 .01.2012 Czwartek
17.20 - Cuda Wszechświata
18.00 - Tajemnica Gwiazdy Betlejemskiej

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

tadeusz • Czwartek [14.11.2013, 16:59:18] • [IP: 88.156.201.***]

zebranie odbędzie się we wtorek w miedzyzdrojach

Gość • Wtorek [24.01.2012, 16:18:33] • [IP: 83.21.161.**]

Dla tych co nie wiedzą: ilość kopii taśm z filmami jest ograniczona na kraj. Czyli, jedna taśma jest odtwarzana w kilku kinach w Polsce, stąd takie opóźnienia z premierowymi odcinkami w miastach. (Bo taśma musi najpierw dojechać z innego kina, do międzyzdrojskiego.)

Gość • Wtorek [24.01.2012, 13:17:58] • [IP: 217.97.199.**]

szkoda, że godziny takie, a nie wcześniejsze.do Świnoujścia trzeba jeszcze wrócić

kajetan81 • Wtorek [24.01.2012, 11:57:38] • [IP: 89.77.39.**]

Starsze, czy nowsze filmy, jaka to różnica? Najważniejsze, że międzyzdrojska młodzież ma szanse na miłe spędzenie czasu. Ponadto MDK zorganizował znakomite zajęcia, a u WAS Co?

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 22:14:37] • [IP: 178.238.251.***]

Wstyd, że małe Miedzyzdroje mają Kino a my...nic!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 18:41:50] • [IP: 89.174.73.**]

Tylko amator może się tak niepoprawnie wypowiadać na temat tego dobrze prosperującego przedsięwzięcia. Kino Eva nie musi posiadać w swoim repertuarze samych nowych produkcji filmowych. Trzeba się cieszyć tym co się ma, a nie narzekać chociaż jest dobrze. Na pewno wielu ludzi stara się, aby Międzyzdroje zaoferowały nam coś więcej niż bar czy smażalnie ryb. Jest dobrze jak jest i niech tak zostanie. Uwielbiam to kino, ich obsługę i będe im wierna do końca :)

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 17:44:35] • [IP: 91.149.5.*]

ej marudy a co Świnoujście przygotowało dla najmłodszych??

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 16:23:54] • [IP: 46.134.113.***]

Kino jest świetne i bardzo lubie tam chodzic z rodzinką. Przydało by sie czasem dodać jakiś repertuar kina europejskiego, ambitnego a nie tylko amerykańskie hity.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:57:39] • [IP: 93.94.184.***]

Żeby jeszcze było nieco tańsze. Ale nie może być. Wszystko kosztuje. Utrzymanie kina jest drogie a gdzie tu jeszcze mowa o zarobku, bo przecież nikt nie będzie za darmo tego trzymał.Dlatego ceny za kino nie są wyssane z palca. I tak jak przedmówca gada - ludzie na chleb nie mają to na kino tym bardziej.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:34:56] • [IP: 217.97.193.**]

no i co z tym kinem świeci pustkami, u nas też by było to samo, ludzie niemaja na chleb, takie czasy niestety, że nie stać ludzi na bilet do kina!!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:29:42] • [IP: 88.156.233.***]

Gość  Poniedziałek [23.01.2012, 12:36]  [IP: 88.156.235.***] Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!@@@@@@@@@to fakt! ! = /

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 15:03:15] • [IP: 92.42.117.***]

a w Świnoujsciu jak zwykle nic heh kicha na maxa

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:57:49] • [IP: 217.97.199.**]

Przegląd staroci.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:16:03] • [IP: 88.156.235.*]

Znaczy żeby iść do kina trzeba jechać do Międzyzdrojów. Tylko patrzeć jak tam w Międzyzdrojach utworzą Sąd Rejonowy!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 13:05:53] • [IP: 83.11.104.**]

Kino tak program filmów do kitu. Ferie nie mają tylko dzieci ale i młodzież. Więcej pomysłów a nie na odwal się.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 12:36:27] • [IP: 88.156.235.***]

Tłumy tam walą drzwiami i oknami! To samo byłoby gdyby ktoś odważył się wybudować i otworzyć kino w Świnoujściu! Zawsze wszyscy idą do kina, gdy go nie ma!

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:49:19] • [IP: 88.156.235.***]

Wielki przemysł chce wprowadzić nam ACTA, SOPA i PIPA. Odpowiedzmy wielkiemu przemysłowi i nie idźmy do kina. Bojkot produktów wielkich korporacji niech uderzy ich po kieszeni najmocniej. Jeżeli iść do kina to tylko na rodzime produkcje oraz filmy niszowe, niezależnych reżyserów. Bojkot Hollywood niech się stanie.

Gość • Poniedziałek [23.01.2012, 11:46:58] • [IP: 92.42.113.***]

Nowszych Filmów nie mają

Oglądasz 1-18 z 18
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■