░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2012, 15:28:34] • Świnoujście

Awaria w TV Słowianin

Awaria w TV Słowianin

fot. Sławomir Ryfczyński

Abonenci sieci kablowej TV Słowianin nie mogą oglądać wszystkich kanałów cyfrowych. - Doszło do awarii stacji czołowej – informuje kablówka. Usuwanie awarii że potrwać do 25 sierpnia.

- Z powodu awarii urządzenia w stacji czołowej nastąpi przerwa w dostępie do części kanałów cyfrowych. Przerwa może potrwać do soboty 25 sierpnia - czytamy w komunikacie spółdzielczej kablówki.


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [11.11.2014, 17:43:09] • [IP: 178.238.250.***]

net z tvslowianin to jest parodia nie internet caly czas rozlacza przesyl co chwile spada do minimum smiech na sali !! nikomu nie polecam

Gość • Sobota [25.08.2012, 09:12:19] • [IP: 80.53.197.**]

Antycyponek jak będziesz miał TV cyfrową to zmienisz zdanie, zresztą już nie długo innej nie będzie.

Gość • Piątek [24.08.2012, 12:47:29] • [IP: 92.42.114.***]

CI WSZYSCY CO TAK NARZEKAJĄ NA SŁOWIANIN NIECH IDĄ DO WSPÓLNOTY NIE DOŚĆ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACĄ TRZY RAZY WIĘCEJ TO WTEDY NA KOLANACH BĘDĄ ZNOWU WRACAĆ DO SŁOWIANINA A WTEDY POWINNI ICH KOPNĄĆ W DUPĘ, SŁOWIANIN TO NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA. POZDRAWIAM DZIAŁ TECHNICZNY ZAWSZE MILI I UCZYNNI - LOKATORKA

Antycyponek • Piątek [24.08.2012, 11:09:41] • [IP: 31.63.232.**]

Beznadziejna jest cyfrowa telewizja. Obraz nienaturalny, kwadraty zamiast szumu, zacięcia w obrazie, dźwięk z dupy i przymusowy zakup dekodera.

Gość • Piątek [24.08.2012, 11:02:08] • [IP: 178.238.240.***]

ogladam tv słowianin od prawie 10 lat i nie zauważyłem żeby tam była jakaś polityka, no chyba żeby zaliczyć do niej częste konferencje platformy, ale jak mają cos do powiedzenia to niech gadają, media są wolne - a że ktoś kogoś personalnie nie lubi i przypina czerwoną łatkę to najpierw niech rzuci kamień, najlepiej w swój tępy łeb

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:31:10] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Przewodniczący RN proszę rozliczyć TV Słowianin za programy, policzyć koszty ich powstawania.To program polityczny, czas z tym skończyć.

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:10:36] • [IP: 80.245.184.***]

Czego można oczekiwać od Słowianina jeśli w radzie nadzorczej zasiadają tacy ludzie jak Reimus z komunikacji autobusowej który znowu narobił przewały z budową bazy.

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:29:51] • [IP: 62.69.248.***]

no i co się stało, do czego Wam teskno do ogladania reklam, gadających głupio głow, ogłupiania przez pejsatych z tvn, obliczyłam, na 100 kanałow ponad 30 to sport i wszedzie reklamy ciągnące się w nieskonczoność, kto by to wytrzymał!!wpiszcie w google..zydzi w polityce polskiej. ..i wszystko w temacie włosy dęba stają, az strach się bac!!

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:16:15] • [IP: 178.238.249.**]

Za czerwony program redaktor Żułtowskiej płacimy więcej niż za TV 24.Dwie godziny programu propagandowego SLD a reszta to powtórki;

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:00:44] • [IP: 88.156.233.***]

Po co narzekać? W Polsacie Plus kupić antenę satelitarną i pakiet za 50 zł i chrzanić kablówkę słowianińską, gdzie i tak nie ma co oglądać.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:25:20] • [IP: 178.238.240.**]

do Wspólnoty dziady jak wam źle, za wszystko zapłacicie nawet za oddychanie i to dwa razy wiecej niż w Słowiance.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:19:06] • [IP: 62.69.249.***]

ROZUMIEM ŻE TV SŁOWIANIN ODPOWIEDNIO ROZLICZY ABONAMENT ZA BRAK SYGNAŁU I ZAPŁACIMY MNIEJ.

Gość • Piątek [24.08.2012, 00:04:43] • [IP: 80.245.184.**]

Dlaczego TV nie jest rozliczone? Przewodniczacy Rady zgrabnie i ladnie przeczytal jakie sa przychody a jaki dochod?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:11:51] • [IP: 80.53.197.**]

Ja mam od miesiaca TV 3 generacji z AC, muszę przyznać rewelacja, około 200 kanałów w tym 40 kanałów HD. Miałem już innego dostawce ale dopiero teraz widzę, że ich HD to całkiem inny obraz (pełne pasmo) jakość rewelacja. Z ta 3-cią generacją to prawda, przyszłość należy do IPTV jaka oferuje AC. Kto jest zainteresowany super jakością obrazu polecam. O programach nie wspomnę mają w ofercie wszystkie z Polsatu, N-ki i Cyfry + tego nie znalazlem u zadnego innego dostawcy. AC - ki jak zwykle zaskakują. Brawo.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:07:48] • [IP: 178.238.246.***]

Nie należy dziwić się, że w SM" Słowianin"występują awarie. Ta Spółdzielnia, to jedna wielka awaria. Tu już nic nie pomoże. Przykład mamy jasny na podstawie TV Słowianin - coroczne inwestycje, pochłaniające znaczne środki pieniężne, pomagają" jak umarłemu kadzidło". A jeżeli ktoś liczy na to, że Rada Nadzorcza coś w tym zakresie pomoże, to jest w błędzie. Czy ludzie niekompetentni mogą zrobić cokolwiek? Kto pomyśli, sam sobie odpowie na to, dość łatwe, pytanie. Pesymistyczna perspektywa...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:46:42] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Czwartek [23.08.2012, 17:30] • [IP: 92.42.113.***] zlikwidowac kablowke wraz ze spoldzielnia. .."to zamieszkaj w bloku, którym opiekuje się Wspólnota...ciekawe, co wtedy powiesz?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Pada czerwone miasto pada czerwona telewizja.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:21:32] • [IP: 178.238.246.***]

Koło garaży za" Leningradem", od dłuższego czasu nie pali się lampa...parkują tam samochody, które" nie mogą" parkować na Spółdzielczym parkingu...dlaczego nikt tam nie wkręci żarówki?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:59:42] • [IP: 178.238.244.***]

Znam parę spółdzielni mieszkaniowych...Ale żadna z nich na pewno nie jest gorsza od tej!!Słowianin to po prostu JEDNA WIELKA D--A!!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:28:32] • [IP: 95.129.226.***]

Nie tylko nie ma cyfrowych programów, ale również brakuje paru analogowych. Dla przykładu TVN STYLE, wcięło... Cały ten SŁOWIANIN, to partacze. Gdy zalało mi kuchnię i łazienkę, przyczyną było pęknięcie rury kanalizacyjnej u sąsiada z góry. Partacze usuwali mi awarię ponad tydzień. Do tego trzeba dodać, że facet który dokonał wymiany rury, zostawił dziurę do sąsiada i wykute ściany narożne. Ten sam facet prywatnie, wymieniał mi rury na plastiki, rok wcześniej. Wtedy był bardzo milutki i zostawił porządeczek lepszy niż przed remontem. Tak jest tam ze wszystkimi załatwianymi sprawami. ALTERNATYWY II, to Świnoujski komunistyczny Słowianin.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:42:27] • [IP: 66.198.19.***]

ponoc tv slowianin nie placil dostawcy sygnalu...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:13:17] • [IP: 176.31.236.***]

Gościu z 17:41] Jak w kablówce jest 3-dniowa awaria to nie mają prawa pobierać opłaty za dany miesiąc. Tam jakość kablówki jest od początku do d... Ale co się dziwić skoro zajmuje się tym spółka gdzie jeden to partacz, (miał kiedyś serwis RTV koło" Uznamu") a jego wspólnik nie ma żadnego zawodu (podobno jest po ZDZ przyuczony do zawodu kierowcy). Takich to" specjalistów" wybrała słowianka. Prezio pali głupa i oficjalnie nie wie jaki przekręt zrobili kilka lat temu z przetargiem na wykonanie kablówki w Wolinie aby to robiły jego przydupasy. Nikt się w słowiance do tego wałka nie przyzna. Nikt nic też nie powie aby nie stracić pracy. Całość śmierdzi bardziej niż ambergold.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:56:18] • [IP: 93.94.185.**]

A ciekawe czy technicy ze Słowianina znają takie mądre słowo jak REDUNDANCJA? Co oni mają jedną stację czołową?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:31:17] • [IP: 92.42.114.***]

ulubionymi kanałami starych pierdzieli i tak są kanały monitoringu z kamer przy klatkach schodowych

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:07:00] • [IP: 83.11.72.**]

Co na to ? prezes spółdzielni??

Oglądasz 1-25 z 40
■ Dzień Dziecka 2017. Zapachowy dym, mydlane bańki, magia i radość. Na tę imprezę zapraszamy nie tylko najmłodszych z okazji ich święta, ale również dorosłych. Magiczne show z Mikim Czarodziejem w roli głównej przeniesie nas w zaczarowany świat bajkowej zabawy. Miejsce – muszla koncertowa przy promenadzie. Kiedy? Sobota 3 czerwca 2017 r. Początek o godzinie 15.00. Zapraszamy. ■ Z estakadą na plażę. Pokazali, jak ma przebiegać trasa szybkiego ruchu S3. Siedem węzłów komunikacyjnych na odcinku Świnoujście – Troszyn, dwupasmowe jezdnie o szerokości sumie 7 metrów i – co bardzo ważne dla mieszkańców prawobrzeżnej części miasta oraz turystów – estakada nad ulicą Wolińską i linią kolejową, dzięki której można będzie bezpiecznie i najkrótszą drogą dotrzeć na plażę na Warszowie. Tak skrócie będzie wyglądał odcinek drogi szybkiego ruchu S3 przebiegający w granicach miasta Świnoujście. Budowę zaplanowano na lata 2019 – 2023. Zobacz zdjęcia ■ To była noc! Po imprezie disco polo dwudziestolatek wszedł na dach amfiteatru i... zasnął. Na nogi postawił wszystkie służby. Wszedł i cisza. Nie schodzi – alarmował w nocy policję pracownik świnoujskiego amfiteatru, który na dachu obiektu zobaczył jakiegoś mężczyznę. Wezwano strażaków… Kilka godzin wcześniej w amfiteatrze przy muzyce disco polo szalały tłumy. Na policję zadzwonił po godzinie 2. Była noc z piątku na sobotę. Opiekun amfiteatru zauważył na dachu obiektu nieznajomego mężczyznę. Wszedł na amfiteatr, ale pracownik nie widział, aby z niego schodził. Zapanowała cisza ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■