POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2012, 15:28:34] • Świnoujście

Awaria w TV Słowianin

Awaria w TV Słowianin

fot. Sławomir Ryfczyński

Abonenci sieci kablowej TV Słowianin nie mogą oglądać wszystkich kanałów cyfrowych. - Doszło do awarii stacji czołowej – informuje kablówka. Usuwanie awarii że potrwać do 25 sierpnia.

- Z powodu awarii urządzenia w stacji czołowej nastąpi przerwa w dostępie do części kanałów cyfrowych. Przerwa może potrwać do soboty 25 sierpnia - czytamy w komunikacie spółdzielczej kablówki.


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [11.11.2014, 17:43:09] • [IP: 178.238.250.***]

net z tvslowianin to jest parodia nie internet caly czas rozlacza przesyl co chwile spada do minimum smiech na sali !! nikomu nie polecam

Gość • Sobota [25.08.2012, 09:12:19] • [IP: 80.53.197.**]

Antycyponek jak będziesz miał TV cyfrową to zmienisz zdanie, zresztą już nie długo innej nie będzie.

Gość • Piątek [24.08.2012, 12:47:29] • [IP: 92.42.114.***]

CI WSZYSCY CO TAK NARZEKAJĄ NA SŁOWIANIN NIECH IDĄ DO WSPÓLNOTY NIE DOŚĆ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACĄ TRZY RAZY WIĘCEJ TO WTEDY NA KOLANACH BĘDĄ ZNOWU WRACAĆ DO SŁOWIANINA A WTEDY POWINNI ICH KOPNĄĆ W DUPĘ, SŁOWIANIN TO NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA. POZDRAWIAM DZIAŁ TECHNICZNY ZAWSZE MILI I UCZYNNI - LOKATORKA

Antycyponek • Piątek [24.08.2012, 11:09:41] • [IP: 31.63.232.**]

Beznadziejna jest cyfrowa telewizja. Obraz nienaturalny, kwadraty zamiast szumu, zacięcia w obrazie, dźwięk z dupy i przymusowy zakup dekodera.

Gość • Piątek [24.08.2012, 11:02:08] • [IP: 178.238.240.***]

ogladam tv słowianin od prawie 10 lat i nie zauważyłem żeby tam była jakaś polityka, no chyba żeby zaliczyć do niej częste konferencje platformy, ale jak mają cos do powiedzenia to niech gadają, media są wolne - a że ktoś kogoś personalnie nie lubi i przypina czerwoną łatkę to najpierw niech rzuci kamień, najlepiej w swój tępy łeb

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:31:10] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Przewodniczący RN proszę rozliczyć TV Słowianin za programy, policzyć koszty ich powstawania.To program polityczny, czas z tym skończyć.

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:10:36] • [IP: 80.245.184.***]

Czego można oczekiwać od Słowianina jeśli w radzie nadzorczej zasiadają tacy ludzie jak Reimus z komunikacji autobusowej który znowu narobił przewały z budową bazy.

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:29:51] • [IP: 62.69.248.***]

no i co się stało, do czego Wam teskno do ogladania reklam, gadających głupio głow, ogłupiania przez pejsatych z tvn, obliczyłam, na 100 kanałow ponad 30 to sport i wszedzie reklamy ciągnące się w nieskonczoność, kto by to wytrzymał!!wpiszcie w google..zydzi w polityce polskiej. ..i wszystko w temacie włosy dęba stają, az strach się bac!!

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:16:15] • [IP: 178.238.249.**]

Za czerwony program redaktor Żułtowskiej płacimy więcej niż za TV 24.Dwie godziny programu propagandowego SLD a reszta to powtórki;

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:00:44] • [IP: 88.156.233.***]

Po co narzekać? W Polsacie Plus kupić antenę satelitarną i pakiet za 50 zł i chrzanić kablówkę słowianińską, gdzie i tak nie ma co oglądać.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:25:20] • [IP: 178.238.240.**]

do Wspólnoty dziady jak wam źle, za wszystko zapłacicie nawet za oddychanie i to dwa razy wiecej niż w Słowiance.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:19:06] • [IP: 62.69.249.***]

ROZUMIEM ŻE TV SŁOWIANIN ODPOWIEDNIO ROZLICZY ABONAMENT ZA BRAK SYGNAŁU I ZAPŁACIMY MNIEJ.

Gość • Piątek [24.08.2012, 00:04:43] • [IP: 80.245.184.**]

Dlaczego TV nie jest rozliczone? Przewodniczacy Rady zgrabnie i ladnie przeczytal jakie sa przychody a jaki dochod?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:11:51] • [IP: 80.53.197.**]

Ja mam od miesiaca TV 3 generacji z AC, muszę przyznać rewelacja, około 200 kanałów w tym 40 kanałów HD. Miałem już innego dostawce ale dopiero teraz widzę, że ich HD to całkiem inny obraz (pełne pasmo) jakość rewelacja. Z ta 3-cią generacją to prawda, przyszłość należy do IPTV jaka oferuje AC. Kto jest zainteresowany super jakością obrazu polecam. O programach nie wspomnę mają w ofercie wszystkie z Polsatu, N-ki i Cyfry + tego nie znalazlem u zadnego innego dostawcy. AC - ki jak zwykle zaskakują. Brawo.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:07:48] • [IP: 178.238.246.***]

Nie należy dziwić się, że w SM" Słowianin"występują awarie. Ta Spółdzielnia, to jedna wielka awaria. Tu już nic nie pomoże. Przykład mamy jasny na podstawie TV Słowianin - coroczne inwestycje, pochłaniające znaczne środki pieniężne, pomagają" jak umarłemu kadzidło". A jeżeli ktoś liczy na to, że Rada Nadzorcza coś w tym zakresie pomoże, to jest w błędzie. Czy ludzie niekompetentni mogą zrobić cokolwiek? Kto pomyśli, sam sobie odpowie na to, dość łatwe, pytanie. Pesymistyczna perspektywa...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:46:42] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Czwartek [23.08.2012, 17:30] • [IP: 92.42.113.***] zlikwidowac kablowke wraz ze spoldzielnia. .."to zamieszkaj w bloku, którym opiekuje się Wspólnota...ciekawe, co wtedy powiesz?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Pada czerwone miasto pada czerwona telewizja.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:21:32] • [IP: 178.238.246.***]

Koło garaży za" Leningradem", od dłuższego czasu nie pali się lampa...parkują tam samochody, które" nie mogą" parkować na Spółdzielczym parkingu...dlaczego nikt tam nie wkręci żarówki?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:59:42] • [IP: 178.238.244.***]

Znam parę spółdzielni mieszkaniowych...Ale żadna z nich na pewno nie jest gorsza od tej!!Słowianin to po prostu JEDNA WIELKA D--A!!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:28:32] • [IP: 95.129.226.***]

Nie tylko nie ma cyfrowych programów, ale również brakuje paru analogowych. Dla przykładu TVN STYLE, wcięło... Cały ten SŁOWIANIN, to partacze. Gdy zalało mi kuchnię i łazienkę, przyczyną było pęknięcie rury kanalizacyjnej u sąsiada z góry. Partacze usuwali mi awarię ponad tydzień. Do tego trzeba dodać, że facet który dokonał wymiany rury, zostawił dziurę do sąsiada i wykute ściany narożne. Ten sam facet prywatnie, wymieniał mi rury na plastiki, rok wcześniej. Wtedy był bardzo milutki i zostawił porządeczek lepszy niż przed remontem. Tak jest tam ze wszystkimi załatwianymi sprawami. ALTERNATYWY II, to Świnoujski komunistyczny Słowianin.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:42:27] • [IP: 66.198.19.***]

ponoc tv slowianin nie placil dostawcy sygnalu...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:13:17] • [IP: 176.31.236.***]

Gościu z 17:41] Jak w kablówce jest 3-dniowa awaria to nie mają prawa pobierać opłaty za dany miesiąc. Tam jakość kablówki jest od początku do d... Ale co się dziwić skoro zajmuje się tym spółka gdzie jeden to partacz, (miał kiedyś serwis RTV koło" Uznamu") a jego wspólnik nie ma żadnego zawodu (podobno jest po ZDZ przyuczony do zawodu kierowcy). Takich to" specjalistów" wybrała słowianka. Prezio pali głupa i oficjalnie nie wie jaki przekręt zrobili kilka lat temu z przetargiem na wykonanie kablówki w Wolinie aby to robiły jego przydupasy. Nikt się w słowiance do tego wałka nie przyzna. Nikt nic też nie powie aby nie stracić pracy. Całość śmierdzi bardziej niż ambergold.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:56:18] • [IP: 93.94.185.**]

A ciekawe czy technicy ze Słowianina znają takie mądre słowo jak REDUNDANCJA? Co oni mają jedną stację czołową?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:31:17] • [IP: 92.42.114.***]

ulubionymi kanałami starych pierdzieli i tak są kanały monitoringu z kamer przy klatkach schodowych

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:07:00] • [IP: 83.11.72.**]

Co na to ? prezes spółdzielni??

Oglądasz 1-25 z 40
■ Październik miesiącem walki z rakiem piersi! Zbadaj się w mammobusie, już 10 i 11 października! ■ Rada Miasta - Nie występują przesłanki do obniżenia podatku od nieruchomości w zakresie terminalu LNG. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, wprowadzony został projekt uchwały, jako oświadczenie Rady Miasta, mówiące o tym, iż nie występują przesłanki do obniżenia na terenie gminy miasta Świnoujście, podatku od nieruchomości w zakresie terminalu gazowego im. Lecha Kaczyńskiego. ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta zatwierdziła wieloletnią prognozę finansową miasta na lata 2016-2028. Prognoza zakłada m.in przeznaczenie miliona złotych na utrzymanie przystani żeglarskiej w Łunowie. ■ Ponad godzinę trwała dyskusja nad zatwierdzeniem wieloletniej prognozy finansowej dla Świnoujścia. Kością niezgody stała się sprawa przyszłości przystani żeglarskiej.głosowanie w tej sprawie zaplanowano krótko po godzinie 15.30 ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz chce zorganizowania miejskiego referendum w sprawie budowy terminala kontenerowego w Świnoujściu ■ Od godziny 9.00 trwają obrady XXV sesji Rady Miasta. Radnych przybywyjących na sesję powitali mieszkańcy Warszowa protestujący przeciwko budowie terminala kontenerowego. Przewodnicząca Joanna Agatowska nie zgodziła się na udzielenie głosu przedstawicielom mieszkańców, odczytała jednak ich stanowisko. Sprawa może powrócić jeszcze podczas obrad w punkcie "wolne wnioski" ■ Morderca z Modrzejewskiej miał ponad 3 promile gdy katował swoją ofiarę. 44-latkowi grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności ■ Uwaga Seniorzy. Zostało jeszcze około 800 szczepionek przeciwko grypie! Już ponad 1400 świnoujścian, którzy ukończyli 60. rok życia, skorzystało z darmowego szczepienia przeciwko grypie. Zainteresowani powinni zgłosić się do izby przyjęć w szpitalu miejskim, znajdującej się na parterze budynku szpitala miejskiego przy ulicy Mieszka I 7, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00. Zgłaszając się na szczepienie należy wziąć ze sobą dowód osobisty ■ Dziki na betonowym placu! Ludzie uciekali w popłochu. Jak się okazuje nie tylko członkowie Komitetu Obrony Demokracji wychodzą na ulicę i protestują! Tym razem na ulice naszego miasta wyszły dziki! Nasi dzicy przyjaciele najprawdopodobniej zdecydowały się na strajk z powodu głodu i braku dzikich smakołyków. Zwierzęta dumnie przespacerowały się po samym centrum miasta. Swoją wędrówkę rozpoczęły od Wybrzeża Władysława IV, by następnie ruszyć na Plac Wolności. Przechodnie widząc watahę dzików uciekali w popłochu do pobliskich sklepów. - Zwierzęta głośno piszczały. Były bardzo głodne i co chwilę zaglądały do pojemników na śmieci w poszukiwaniu jedzenia- opisuje jeden ze świadków porannej przechadzki dzików ■ Chciał wciągnąć kobietę do lasu. Na szczęście, broniła się zaciekle. Usłyszała, jak idzie za nią. Nagle złapał ją za głowę i popchnął na ścieżkę. Rzucił się na nią i zaczął dusić. W niedzielny poranek na ścieżce rowerowej na ulicy Karsiborskiej 60-letnią kobietę napadł facet z twarzą oklejoną szarą taśmą. O mały włos, a doszłoby do tragedii ■ Oszukują seniorów - podają się za różnych pracowników, sprzedają także fałszywe monety. Szczecińscy policjanci odnotowali w ostatnich dniach przypadki kradzieży pieniędzy i biżuterii w mieszkaniach, do których wpuszczone zostały osoby nieznane właścicielom. Natomiast funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa polegającego na oferowaniu złotych monet, które okazują się być zwykłymi monetami wartymi 1 zł. Policjanci ostrzegają przed kupnem na ulicy takich monet od przypadkowych osób. ■ Szczeciński sanepid przeprowadził kontrolę w rozlewni wody Żywiec w Mirosławcu. Znamy jej wyniki! Szczeciński sanepid skontrolował rozlewnię wody Żywiec w Mirosławcu w województwie zachodniopomorskim. Badania wykazały, że woda jest czysta. Nie wykryto w niej chemikaliów ani szkodliwych bakterii. Sanepid nie miał także zastrzeżeń do dezynfekcji linii produkcyjnej. ■ Zmiana organizacji pracy w Recepcji Centralnej szpitala. Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż od 01.10.2016 r. Recepcja Centralna czynna będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 20.00. W niedzielę i święta Pacjenci zgłaszający się do placówki w ramach usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej (świątecznej i nocnej) lub Izby Przyjęć zgłaszają się bezpośrednio do miejsc, w którym świadczone są usługi medyczne ■ Już w najbliższą niedzielę, latawce poszybują w niebo! Jedenaste już świnoujskie święto latawca odbędzie się w najbliższą niedzielę 2. października 2016 r., na plaży koło Wiatraka. Początek o godz. 12.00. Rejestracja uczestników rozpocznie się od godziny 11.30. Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i całe rodziny. - Nasza impreza to już tradycja. Odbywa się co roku na przełomie września i października – mówią organizatorzy ze Świnoujskiej Akademii Karate Kyoukushin. – Mistrzostwa to doskonała okazja do aktywnego, wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu ■ Na starej promenadzie przy ulicy Żeromskiego tłum i błysk fleszy. Tego jeszcze u nas nie było! Sensacją sobotniego wieczoru jest kilkanaście leżących dzików. Zwierzęta wykopały sobie dół i urządziły w nim sypialnię. Kto śmielszy z przechodniów próbuje podejść bliżej. Zmyka jednak w popłochu, gdy z dołu wychyla się dziczy ryj ■ Widok na morze z prawie każdego apartamentu i tarasy z jacuzzi. Tak będzie wyglądał Baltic Park Fort. Na ulicy Uzdrowiskowej rozpoczęła się budowa apartamentowców. Aktualnie na terenie budowy trwają prace ziemne. To kolejny etap budowy kompleksu hotelowo- apartamentowego Baltic Park Molo, który powstaje w Świnoujściu. Pierwsza faza projektu obejmuje budowę pięciopiętrowego budynku z apartamentami i lokalami użytkowymi. Jak informuje na swojej stronie Zdrojowa Invest, Baltic Park Fort został zaprojektowany tak, aby widok na morze roztaczał się z większości apartamentów i tarasów. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich fanów zabiegów SPA, projekt zakłada szeroką strefę Wellness& Spa dla swoich klientów ■