░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2012, 15:28:34] • Świnoujście

Awaria w TV Słowianin

Awaria w TV Słowianin

fot. Sławomir Ryfczyński

Abonenci sieci kablowej TV Słowianin nie mogą oglądać wszystkich kanałów cyfrowych. - Doszło do awarii stacji czołowej – informuje kablówka. Usuwanie awarii że potrwać do 25 sierpnia.

- Z powodu awarii urządzenia w stacji czołowej nastąpi przerwa w dostępie do części kanałów cyfrowych. Przerwa może potrwać do soboty 25 sierpnia - czytamy w komunikacie spółdzielczej kablówki.


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [11.11.2014, 17:43:09] • [IP: 178.238.250.***]

net z tvslowianin to jest parodia nie internet caly czas rozlacza przesyl co chwile spada do minimum smiech na sali !! nikomu nie polecam

Gość • Sobota [25.08.2012, 09:12:19] • [IP: 80.53.197.**]

Antycyponek jak będziesz miał TV cyfrową to zmienisz zdanie, zresztą już nie długo innej nie będzie.

Gość • Piątek [24.08.2012, 12:47:29] • [IP: 92.42.114.***]

CI WSZYSCY CO TAK NARZEKAJĄ NA SŁOWIANIN NIECH IDĄ DO WSPÓLNOTY NIE DOŚĆ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACĄ TRZY RAZY WIĘCEJ TO WTEDY NA KOLANACH BĘDĄ ZNOWU WRACAĆ DO SŁOWIANINA A WTEDY POWINNI ICH KOPNĄĆ W DUPĘ, SŁOWIANIN TO NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA. POZDRAWIAM DZIAŁ TECHNICZNY ZAWSZE MILI I UCZYNNI - LOKATORKA

Antycyponek • Piątek [24.08.2012, 11:09:41] • [IP: 31.63.232.**]

Beznadziejna jest cyfrowa telewizja. Obraz nienaturalny, kwadraty zamiast szumu, zacięcia w obrazie, dźwięk z dupy i przymusowy zakup dekodera.

Gość • Piątek [24.08.2012, 11:02:08] • [IP: 178.238.240.***]

ogladam tv słowianin od prawie 10 lat i nie zauważyłem żeby tam była jakaś polityka, no chyba żeby zaliczyć do niej częste konferencje platformy, ale jak mają cos do powiedzenia to niech gadają, media są wolne - a że ktoś kogoś personalnie nie lubi i przypina czerwoną łatkę to najpierw niech rzuci kamień, najlepiej w swój tępy łeb

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:31:10] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Przewodniczący RN proszę rozliczyć TV Słowianin za programy, policzyć koszty ich powstawania.To program polityczny, czas z tym skończyć.

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:10:36] • [IP: 80.245.184.***]

Czego można oczekiwać od Słowianina jeśli w radzie nadzorczej zasiadają tacy ludzie jak Reimus z komunikacji autobusowej który znowu narobił przewały z budową bazy.

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:29:51] • [IP: 62.69.248.***]

no i co się stało, do czego Wam teskno do ogladania reklam, gadających głupio głow, ogłupiania przez pejsatych z tvn, obliczyłam, na 100 kanałow ponad 30 to sport i wszedzie reklamy ciągnące się w nieskonczoność, kto by to wytrzymał!!wpiszcie w google..zydzi w polityce polskiej. ..i wszystko w temacie włosy dęba stają, az strach się bac!!

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:16:15] • [IP: 178.238.249.**]

Za czerwony program redaktor Żułtowskiej płacimy więcej niż za TV 24.Dwie godziny programu propagandowego SLD a reszta to powtórki;

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:00:44] • [IP: 88.156.233.***]

Po co narzekać? W Polsacie Plus kupić antenę satelitarną i pakiet za 50 zł i chrzanić kablówkę słowianińską, gdzie i tak nie ma co oglądać.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:25:20] • [IP: 178.238.240.**]

do Wspólnoty dziady jak wam źle, za wszystko zapłacicie nawet za oddychanie i to dwa razy wiecej niż w Słowiance.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:19:06] • [IP: 62.69.249.***]

ROZUMIEM ŻE TV SŁOWIANIN ODPOWIEDNIO ROZLICZY ABONAMENT ZA BRAK SYGNAŁU I ZAPŁACIMY MNIEJ.

Gość • Piątek [24.08.2012, 00:04:43] • [IP: 80.245.184.**]

Dlaczego TV nie jest rozliczone? Przewodniczacy Rady zgrabnie i ladnie przeczytal jakie sa przychody a jaki dochod?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:11:51] • [IP: 80.53.197.**]

Ja mam od miesiaca TV 3 generacji z AC, muszę przyznać rewelacja, około 200 kanałów w tym 40 kanałów HD. Miałem już innego dostawce ale dopiero teraz widzę, że ich HD to całkiem inny obraz (pełne pasmo) jakość rewelacja. Z ta 3-cią generacją to prawda, przyszłość należy do IPTV jaka oferuje AC. Kto jest zainteresowany super jakością obrazu polecam. O programach nie wspomnę mają w ofercie wszystkie z Polsatu, N-ki i Cyfry + tego nie znalazlem u zadnego innego dostawcy. AC - ki jak zwykle zaskakują. Brawo.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:07:48] • [IP: 178.238.246.***]

Nie należy dziwić się, że w SM" Słowianin"występują awarie. Ta Spółdzielnia, to jedna wielka awaria. Tu już nic nie pomoże. Przykład mamy jasny na podstawie TV Słowianin - coroczne inwestycje, pochłaniające znaczne środki pieniężne, pomagają" jak umarłemu kadzidło". A jeżeli ktoś liczy na to, że Rada Nadzorcza coś w tym zakresie pomoże, to jest w błędzie. Czy ludzie niekompetentni mogą zrobić cokolwiek? Kto pomyśli, sam sobie odpowie na to, dość łatwe, pytanie. Pesymistyczna perspektywa...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:46:42] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Czwartek [23.08.2012, 17:30] • [IP: 92.42.113.***] zlikwidowac kablowke wraz ze spoldzielnia. .."to zamieszkaj w bloku, którym opiekuje się Wspólnota...ciekawe, co wtedy powiesz?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Pada czerwone miasto pada czerwona telewizja.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:21:32] • [IP: 178.238.246.***]

Koło garaży za" Leningradem", od dłuższego czasu nie pali się lampa...parkują tam samochody, które" nie mogą" parkować na Spółdzielczym parkingu...dlaczego nikt tam nie wkręci żarówki?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:59:42] • [IP: 178.238.244.***]

Znam parę spółdzielni mieszkaniowych...Ale żadna z nich na pewno nie jest gorsza od tej!!Słowianin to po prostu JEDNA WIELKA D--A!!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:28:32] • [IP: 95.129.226.***]

Nie tylko nie ma cyfrowych programów, ale również brakuje paru analogowych. Dla przykładu TVN STYLE, wcięło... Cały ten SŁOWIANIN, to partacze. Gdy zalało mi kuchnię i łazienkę, przyczyną było pęknięcie rury kanalizacyjnej u sąsiada z góry. Partacze usuwali mi awarię ponad tydzień. Do tego trzeba dodać, że facet który dokonał wymiany rury, zostawił dziurę do sąsiada i wykute ściany narożne. Ten sam facet prywatnie, wymieniał mi rury na plastiki, rok wcześniej. Wtedy był bardzo milutki i zostawił porządeczek lepszy niż przed remontem. Tak jest tam ze wszystkimi załatwianymi sprawami. ALTERNATYWY II, to Świnoujski komunistyczny Słowianin.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:42:27] • [IP: 66.198.19.***]

ponoc tv slowianin nie placil dostawcy sygnalu...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:13:17] • [IP: 176.31.236.***]

Gościu z 17:41] Jak w kablówce jest 3-dniowa awaria to nie mają prawa pobierać opłaty za dany miesiąc. Tam jakość kablówki jest od początku do d... Ale co się dziwić skoro zajmuje się tym spółka gdzie jeden to partacz, (miał kiedyś serwis RTV koło" Uznamu") a jego wspólnik nie ma żadnego zawodu (podobno jest po ZDZ przyuczony do zawodu kierowcy). Takich to" specjalistów" wybrała słowianka. Prezio pali głupa i oficjalnie nie wie jaki przekręt zrobili kilka lat temu z przetargiem na wykonanie kablówki w Wolinie aby to robiły jego przydupasy. Nikt się w słowiance do tego wałka nie przyzna. Nikt nic też nie powie aby nie stracić pracy. Całość śmierdzi bardziej niż ambergold.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:56:18] • [IP: 93.94.185.**]

A ciekawe czy technicy ze Słowianina znają takie mądre słowo jak REDUNDANCJA? Co oni mają jedną stację czołową?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:31:17] • [IP: 92.42.114.***]

ulubionymi kanałami starych pierdzieli i tak są kanały monitoringu z kamer przy klatkach schodowych

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:07:00] • [IP: 83.11.72.**]

Co na to ? prezes spółdzielni??

Oglądasz 1-25 z 40
■ Na realizację tego marzenia, czyli budowę stałego połączenia między Uznamem i Wolinem czekamy już kilkadziesiąt lat. Już za kilka dni- wydarzenie kluczowe dla inwestycji. 28 kwietnia na promie Karsibór podpisana zostanie umowa o unijne dofinansowanie budowy tunelu pod Świną. Uroczystość rozpocznie się przed godziną 11 na promie Karsibór. Gościć będziemy wicepremiera Mateusza Morawieckiego, ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, Marka Gróbarczyka, szefa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi. Będzie wicemarszałek Sejmu RP Joachim Brudziński i wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski ■ Konkurs recytatorski w przedszkolu nr 10 „Kolorowy Świat”. „Poeci chcą albo uczyć, albo bawić, my zetkniemy się na jakiś czas zarówno z jednym jak i z drugim. Za chwilę wystąpią przed nami dzieci, które zmagać się będą o laur zwycięzcy, o miano mistrza recytacji”. Tak rozpoczął się 24 kwietnia I Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt.: „Wiersze znane i lubiane” zorganizowany w Przedszkolu Miejskim nr 10 „Kolorowy Świat”. ■ 6116 złotych - taką kwotę udało się zebrać podczas sobotniego festynu charytatywnego który odbył się przy muszli koncertowej dla wsparcia fundacji hospicyjnej "Przystań" w Świnoujściu ■ DRZWI OTWARTE DLA GIMNAZJALISTÓW W CEZIT- WTOREK 25.04, GODZ. 17.00, UL. GDYŃSKA 26. ■ Rowerowy Plac Mickiewicza czyli masa krytyczna na starcie. W sobotę tuż po 8.00 rano na placu przed Urzędem Miasta pojawiali się pierwsi rowerzyści. Przybywali w odpowiedzi na zaproszenie Klubu Sportowego „Uznam”. Inicjatywa „ulicznej demonstracji” rowerzystów spotkała się jak co roku z dużym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek. Wsparcia udzieliły władze miasta, a bezpieczeństwa rowerzystów od startu strzegli policjanci. Od startu imprezę zabezpieczali także strażnicy miejscy. Sami zaś rowerzyści pokazali nie tylko siłę swojej masy ale także to jak są zintegrowaną i przyjacielską grupą ■ Była minister infrastruktury i rozwoju, Elżbieta Bieńkowska odwiedziła Pomorze Zachodnie. Lokalne firmy, produkty i usługi mogą wspierać budowę prestiżu Pomorza Zachodniego. Stojące przed polskimi firmami wyzwania na rynkach UE, a także działaniach Komisji Europejskiej na rzecz przedsiębiorców były głównym tematem spotkania z Elżbietą Bieńkowską, Komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP. W zorganizowanym dla zachodniopomorskiego świata biznesu spotkaniu, wziął również udział Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. ■ Turysta podsumowuje swoją wizytę w Świnoujściu: Urząd Miasta pobiera opłaty klimatyczne, a wczasowicze duszą się oparami i spalinami ze wszystkich stron ■ W dniu 8 kwietnia 2017 roku w Świnoujściu przy ulicy Bohaterów Września 4 doszło do włamania do pomieszczeń archiwum Cechu Rzemiosł Różnych poprzez wyłamanie zamków w drzwiach wejściowych do archiwum. Z wnętrza pomieszczenia sprawca zabrał w celu przywłaszczenia dokumentację w postaci projektów unijnych, dokumentów partyjnych i księgowych. Sprawca włamania został zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty - mówi mł. asp. Magdalena Figarska-Śnieć ■ Świnoujścianie bronią niezależności polskich sądów: Ziobro i Jaki do paki. W samo południe, mieszkańcy zebrali się pod budynkiem Sądu Rejonowego w Świnoujściu. Świnoujścianie w ten sposób wyrażali swój przeciw, wobec planowanej przez Prawo i Sprawiedliwość reformy sądownictwa i tym samym wsparli ogólnopolski protest sędziów. Nowe ustawy, mają doprowadzić do upolitycznienia Krajowej Rady Sądownictwa. W trakcie pikiety, demonstrujący prezentowali takie transparenty jak: Sądy wolne od dyktatury PiS-u, Ziobro nienawidzi ludzi i dlatego walczy z Sądami, Ziobro i Jaki do paki, Sędziowie wierzymy w Waszą siłę i wytrwałość w walce o samorządność, Kto z prawem wojuje sprawiedliwość go dosięgnie, Prawo obowiązuje wszystkich PiS też, oraz dobre Pany zaorują Sądy Powszechne ■ Młodzież Logosu rozdawała żonkile. 19 kwietnia to data upamiętniająca rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim .W tym roku młodzież szkół Fundacji Logos ( 6 klasa Szkoły Podstawowej , klasy gimnazjalne oraz 1 i 2 liceum ) włączyła się w obchody tej rocznicy i wzięła udział w akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie .Żółty żonkil jest symbolem zbiorowej pamięci, Marek Edelman otrzymywał bukiet takich kwiatów zawsze w rocznicę wybuchu powstania i co roku składał żonkile pod pomnikiem Bohaterów Getta ■ Już wkrótce do Wisełki pojedziemy na rowerze! Ścieżka rowerowa ma powstać do 2019 roku! Przewodnik, radny miasta Międzyzdrojów Adam Jakubowski był gospodarzem wystawy Klubu Przewodników „Na Wyspach” w Międzyzdrojach z okazji Wystawy pt. „60- letni dorobek działalności Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. W sali teatralnej odbyło się też spotkanie przewodników i burmistrzów z naszego regionu, łącznie z Kołobrzegiem i dyrektorem Wolińskiego Parku Narodowego Wojciechem Zyską. W jego trakcie, dyskutowano m.in na temat planowanej budowy ścieżki rowerowej. Jak się okazuje, już w 2019 roku będziemy mogli pojechać do Wisełki rowerem ■ Sukces zawodników ULKSW Pomorze Świnoujście! Na Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży zdobyli 29 medali! ■ Wtorek: Tuż przed godziną 23.00 na ulicy Karsiborskiej doszło do poważnego wypadku. Volkswagen, którym jechały trzy osoby, wyleciał dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie był dla nich jednak szczęśliwy. Auto uderzyło w drzewo ■ „Guziki z muszli – ślad dawnej tradycji”. Otwarcie nowej wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. W najbliższy piątek, 21 kwietnia, o godzinie 18.00., w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu otwarta zostanie wystawa: „Guziki z muszli – ślad dawnej tradycji” ■ Ponad kilometrowa kolejka na przeprawę Karsibór. Osoby które planują podróż na wyspę Uznam, powinny wyjechać ze sporym zapasem czasu. Jak informuje nasz reporter, kolejka na prom Karsibór ma ponad kilometr długości ■ Ruszyła akcja walki z komarem. Rozpoczęła się od specjalnych tzw. wylewek na terenach podmokłych, w stawach w parku i innych terenach miejskich, gdzie stoi woda. Wylewki mają zabić larwy ■ Nie chciała mieszkać w Niemczech. Przebiegła 600 kilometrów! Może lepiej dać jej spokój? Niech biega? Biegająca po mieście suczka, o której co rusz donoszą nasi Czytelnicy, nigdy nie miała właściciela. Do Świnoujścia przybiegła… aż z Poczdamu! Historia samotnej suczki to scenariusz na ciekawy film. Pies, o którym od miesięcy głośno w naszym mieście, dotarł do nas aż z Białorusi. Dokładnie 4 grudnia 2016 roku suczka została wysłana w transporcie z Białorusi do niemieckiego Poczdamu. Dzięki temu uniknęła śmierci na wschodzie ■ Setki mieszkańców, przyjaciele i rodzina pożegnali Stanisława Możejkę ■ Asysta honorowa w czasie pogrzebu Stanisława Możejki.Minister obrony narodowej przyznał wojskową asystę honorową żołnierzy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża podczas pogrzebu śp. Stanisława Możejki, byłego prezydenta Świnoujścia ■ Przedświąteczne kolejki na przeprawie. Kierowcy: Nie jest tak źle... ■ PLANOWANE WYŁĄCZENIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ - Świnoujście w dniach: 2017-04-19, w godzinach: 19 kwi 09:00 - 19 kwi 16:00 w miejscowości Ognica ■ Wzdłuż Wybrzeża oraz na krańcach północnych spodziewane są silne porywy południowo - zachodniego i zachodniego wiatru o prędkości do 70-90 km/h ■