POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2012, 15:28:34] • Świnoujście

Awaria w TV Słowianin

Awaria w TV Słowianin

fot. Sławomir Ryfczyński

Abonenci sieci kablowej TV Słowianin nie mogą oglądać wszystkich kanałów cyfrowych. - Doszło do awarii stacji czołowej – informuje kablówka. Usuwanie awarii że potrwać do 25 sierpnia.

- Z powodu awarii urządzenia w stacji czołowej nastąpi przerwa w dostępie do części kanałów cyfrowych. Przerwa może potrwać do soboty 25 sierpnia - czytamy w komunikacie spółdzielczej kablówki.


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [11.11.2014, 17:43:09] • [IP: 178.238.250.***]

net z tvslowianin to jest parodia nie internet caly czas rozlacza przesyl co chwile spada do minimum smiech na sali !! nikomu nie polecam

Gość • Sobota [25.08.2012, 09:12:19] • [IP: 80.53.197.**]

Antycyponek jak będziesz miał TV cyfrową to zmienisz zdanie, zresztą już nie długo innej nie będzie.

Gość • Piątek [24.08.2012, 12:47:29] • [IP: 92.42.114.***]

CI WSZYSCY CO TAK NARZEKAJĄ NA SŁOWIANIN NIECH IDĄ DO WSPÓLNOTY NIE DOŚĆ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACĄ TRZY RAZY WIĘCEJ TO WTEDY NA KOLANACH BĘDĄ ZNOWU WRACAĆ DO SŁOWIANINA A WTEDY POWINNI ICH KOPNĄĆ W DUPĘ, SŁOWIANIN TO NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA. POZDRAWIAM DZIAŁ TECHNICZNY ZAWSZE MILI I UCZYNNI - LOKATORKA

Antycyponek • Piątek [24.08.2012, 11:09:41] • [IP: 31.63.232.**]

Beznadziejna jest cyfrowa telewizja. Obraz nienaturalny, kwadraty zamiast szumu, zacięcia w obrazie, dźwięk z dupy i przymusowy zakup dekodera.

Gość • Piątek [24.08.2012, 11:02:08] • [IP: 178.238.240.***]

ogladam tv słowianin od prawie 10 lat i nie zauważyłem żeby tam była jakaś polityka, no chyba żeby zaliczyć do niej częste konferencje platformy, ale jak mają cos do powiedzenia to niech gadają, media są wolne - a że ktoś kogoś personalnie nie lubi i przypina czerwoną łatkę to najpierw niech rzuci kamień, najlepiej w swój tępy łeb

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:31:10] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Przewodniczący RN proszę rozliczyć TV Słowianin za programy, policzyć koszty ich powstawania.To program polityczny, czas z tym skończyć.

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:10:36] • [IP: 80.245.184.***]

Czego można oczekiwać od Słowianina jeśli w radzie nadzorczej zasiadają tacy ludzie jak Reimus z komunikacji autobusowej który znowu narobił przewały z budową bazy.

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:29:51] • [IP: 62.69.248.***]

no i co się stało, do czego Wam teskno do ogladania reklam, gadających głupio głow, ogłupiania przez pejsatych z tvn, obliczyłam, na 100 kanałow ponad 30 to sport i wszedzie reklamy ciągnące się w nieskonczoność, kto by to wytrzymał!!wpiszcie w google..zydzi w polityce polskiej. ..i wszystko w temacie włosy dęba stają, az strach się bac!!

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:16:15] • [IP: 178.238.249.**]

Za czerwony program redaktor Żułtowskiej płacimy więcej niż za TV 24.Dwie godziny programu propagandowego SLD a reszta to powtórki;

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:00:44] • [IP: 88.156.233.***]

Po co narzekać? W Polsacie Plus kupić antenę satelitarną i pakiet za 50 zł i chrzanić kablówkę słowianińską, gdzie i tak nie ma co oglądać.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:25:20] • [IP: 178.238.240.**]

do Wspólnoty dziady jak wam źle, za wszystko zapłacicie nawet za oddychanie i to dwa razy wiecej niż w Słowiance.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:19:06] • [IP: 62.69.249.***]

ROZUMIEM ŻE TV SŁOWIANIN ODPOWIEDNIO ROZLICZY ABONAMENT ZA BRAK SYGNAŁU I ZAPŁACIMY MNIEJ.

Gość • Piątek [24.08.2012, 00:04:43] • [IP: 80.245.184.**]

Dlaczego TV nie jest rozliczone? Przewodniczacy Rady zgrabnie i ladnie przeczytal jakie sa przychody a jaki dochod?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:11:51] • [IP: 80.53.197.**]

Ja mam od miesiaca TV 3 generacji z AC, muszę przyznać rewelacja, około 200 kanałów w tym 40 kanałów HD. Miałem już innego dostawce ale dopiero teraz widzę, że ich HD to całkiem inny obraz (pełne pasmo) jakość rewelacja. Z ta 3-cią generacją to prawda, przyszłość należy do IPTV jaka oferuje AC. Kto jest zainteresowany super jakością obrazu polecam. O programach nie wspomnę mają w ofercie wszystkie z Polsatu, N-ki i Cyfry + tego nie znalazlem u zadnego innego dostawcy. AC - ki jak zwykle zaskakują. Brawo.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:07:48] • [IP: 178.238.246.***]

Nie należy dziwić się, że w SM" Słowianin"występują awarie. Ta Spółdzielnia, to jedna wielka awaria. Tu już nic nie pomoże. Przykład mamy jasny na podstawie TV Słowianin - coroczne inwestycje, pochłaniające znaczne środki pieniężne, pomagają" jak umarłemu kadzidło". A jeżeli ktoś liczy na to, że Rada Nadzorcza coś w tym zakresie pomoże, to jest w błędzie. Czy ludzie niekompetentni mogą zrobić cokolwiek? Kto pomyśli, sam sobie odpowie na to, dość łatwe, pytanie. Pesymistyczna perspektywa...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:46:42] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Czwartek [23.08.2012, 17:30] • [IP: 92.42.113.***] zlikwidowac kablowke wraz ze spoldzielnia. .."to zamieszkaj w bloku, którym opiekuje się Wspólnota...ciekawe, co wtedy powiesz?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Pada czerwone miasto pada czerwona telewizja.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:21:32] • [IP: 178.238.246.***]

Koło garaży za" Leningradem", od dłuższego czasu nie pali się lampa...parkują tam samochody, które" nie mogą" parkować na Spółdzielczym parkingu...dlaczego nikt tam nie wkręci żarówki?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:59:42] • [IP: 178.238.244.***]

Znam parę spółdzielni mieszkaniowych...Ale żadna z nich na pewno nie jest gorsza od tej!!Słowianin to po prostu JEDNA WIELKA D--A!!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:28:32] • [IP: 95.129.226.***]

Nie tylko nie ma cyfrowych programów, ale również brakuje paru analogowych. Dla przykładu TVN STYLE, wcięło... Cały ten SŁOWIANIN, to partacze. Gdy zalało mi kuchnię i łazienkę, przyczyną było pęknięcie rury kanalizacyjnej u sąsiada z góry. Partacze usuwali mi awarię ponad tydzień. Do tego trzeba dodać, że facet który dokonał wymiany rury, zostawił dziurę do sąsiada i wykute ściany narożne. Ten sam facet prywatnie, wymieniał mi rury na plastiki, rok wcześniej. Wtedy był bardzo milutki i zostawił porządeczek lepszy niż przed remontem. Tak jest tam ze wszystkimi załatwianymi sprawami. ALTERNATYWY II, to Świnoujski komunistyczny Słowianin.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:42:27] • [IP: 66.198.19.***]

ponoc tv slowianin nie placil dostawcy sygnalu...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:13:17] • [IP: 176.31.236.***]

Gościu z 17:41] Jak w kablówce jest 3-dniowa awaria to nie mają prawa pobierać opłaty za dany miesiąc. Tam jakość kablówki jest od początku do d... Ale co się dziwić skoro zajmuje się tym spółka gdzie jeden to partacz, (miał kiedyś serwis RTV koło" Uznamu") a jego wspólnik nie ma żadnego zawodu (podobno jest po ZDZ przyuczony do zawodu kierowcy). Takich to" specjalistów" wybrała słowianka. Prezio pali głupa i oficjalnie nie wie jaki przekręt zrobili kilka lat temu z przetargiem na wykonanie kablówki w Wolinie aby to robiły jego przydupasy. Nikt się w słowiance do tego wałka nie przyzna. Nikt nic też nie powie aby nie stracić pracy. Całość śmierdzi bardziej niż ambergold.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:56:18] • [IP: 93.94.185.**]

A ciekawe czy technicy ze Słowianina znają takie mądre słowo jak REDUNDANCJA? Co oni mają jedną stację czołową?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:31:17] • [IP: 92.42.114.***]

ulubionymi kanałami starych pierdzieli i tak są kanały monitoringu z kamer przy klatkach schodowych

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:07:00] • [IP: 83.11.72.**]

Co na to ? prezes spółdzielni??

Oglądasz 1-25 z 40
■ Jeden z gości świnoujskiej dyskoteki „Piwnica” tej nocy długo nie zapomni. Mężczyzna, który zaatakował go nożem, tak drastycznie rozciął mu na głowie skórę, że widać było czaszkę. Polało się mnóstwo krwi. Ofiara trafiła do szpitala ■ Wycięli przechylone drzewo przy Uzdrowiskowej. Nikomu nie spadnie już na głowę ■ Goło i wesoło, czyli mors na plaży. Jak się okazuje Bałtyk jest atrakcyjny przez cały rok. W piątkowe popołudnie nasza Czytelniczka na plaży natknęła się na morsa golasa. - Mężczyzna jak gdyby nigdy nic rozebrał się do rosołu i wskoczył do wody- pisze do nas Czytelniczka. Mężczyzna w ogóle nie zwracał uwagi na znajdujące się w pobliżu dzieci ■ Egzotyczna podróż Akademii Każdego Wieku. Po świątecznej, zimowej przerwie w zajęciach słuchacze akademii Każdego Wieku wznowili wykłady. Pierwszy tegoroczny odbył się w piątek, w kawiarni „Sonata”. Prowadząca zajęcia zabrała słuchaczy w daleką i egzotyczną podróż – do Indii. O kontaktach polsko-indyjskich dawniej i obecnie i o tym co łączy Polskę z krajem Maharadżów, słoni i Carry opowiadała dr Joanna Pyłat -pracownica ambasady R.P. w New Delhi ■ Czytelnik: Brak planowania, brak wizji, brak fachowców. Teren starych refulatów po byłej Odrze zwany saharą może pomieścić ponad 1 tysiąc tirów - pisze nasz Czytelnik.- Na tych nieużytkach powinien być parking buforowy do promów. Zniknąłby wtedy problem zapchanego tirami Warszowa.■ Wyszyńskiego będzie przebudowana dzięki środkom unijnym. Ulica Wyszyńskiego już wkrótce zmieni swoje oblicze. Ma zostać przebudowana. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi od 12 stycznia do końca lutego jest wyłączona z ruchu. To już kolejna w naszym mieście ulica, która wypięknieje dzięki środkom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego ■ Karnawałowy spacer Ośrodka Działań Teatralnych. Nie chcieli robić zamieszania, wyruszać wielką grupą na ulice. Nie zmobilizowali więc dzieci, nie prosili o eskortę na ulicach. Grupa najaktywniejszych uczestników O!środka Działań Teatralnych Miejskiego Domu Kultury dodała w środę kolorytu szarym ulicom świnoujskiego stycznia. ■ Darmowy przejazd na lodowisko do końca ferii ■ Już 8 lutego do Szczecina zawita Stowarzyszenie Mensa Polska, które zbada inteligencję szczecinian. W Hotelu Radisson Blu (Plac Rodła 10, sala Norwid) o godz. 10:00 odbędzie się profesjonalna sesja testowa, na której każdy będzie mógł zbadać swój iloraz inteligencji, a jeśli przekroczy próg 148 punktów, zostanie zaproszony do członkostwa w Mensie ■ W najbliższy poniedziałek 26. stycznia 2015 r. w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dopływie wody na wyspę Karsibór. Przerwa spowodowana jest pracami wodno-kanalizacyjnymi. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za utrudnienia ■ Połakomił się na pustą skarbonkę. Wszystko rozegrało się około godziny 17.00 w kościele przy ulicy Piastowskiej. Mężczyzna który wszedł do kościoła próbował otworzyć puszkę do której wierni wrzucają datki. Po sprawdzeniu danych funkcjonariusze wypuścili mężczyznę ■ Kopnął w szybę na klatce schodowej i rozciął sobie stopę. Świnoujścianin nie zaliczy raczej wtorkowego wieczoru do udanych. Uderzył w szybę na klatce schodowej, zrobił to tak niefortunnie, że sam sobie wyrządził krzywdę. Mężczyzna najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu. Teraz na długo zapamięta ten wieczór, z urazem stopy trafił do świnoujskiego szpitala ■ Urodziłeś się w latach 1991-1995? Zobacz, czy masz obowiązek stawienia się do kwalifikacji wojskowej ■ Zamiast siedzieć, wolą popracować. Wykonują prace pożyteczne. I jeszcze nie trzeba im za to płacić. Osadzeni ze świnoujskiego aresztu sami zgłaszają się do sprzątania miasta. Do takich prac kieruje jednak także sąd ■ Elżbieta Jabłońska o Flocie: Musimy rozgraniczyć zaangażowanie ■ W Morzu Bałtyckim żyje coraz więcej fok szarych ■ Już od poniedziałku młodzież ze Świnoujścia rozpoczyna ferie. Jest to świetny czas aby wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi na łyżwy, i poszaleć razem na lodowej tafli! ■ Fatalnie zakończył się wyjazd na narty do Włoch Joanny Agatowskiej. Przewodnicząca rady miasta ma złamaną miednicę. Jestem uziemiona na najbliższe kilka tygodni – czytamy na facebookowym profilu przewodniczącej ■