POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2012, 15:28:34] • Świnoujście

Awaria w TV Słowianin

Awaria w TV Słowianin

fot. Sławomir Ryfczyński

Abonenci sieci kablowej TV Słowianin nie mogą oglądać wszystkich kanałów cyfrowych. - Doszło do awarii stacji czołowej – informuje kablówka. Usuwanie awarii że potrwać do 25 sierpnia.

- Z powodu awarii urządzenia w stacji czołowej nastąpi przerwa w dostępie do części kanałów cyfrowych. Przerwa może potrwać do soboty 25 sierpnia - czytamy w komunikacie spółdzielczej kablówki.


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [11.11.2014, 17:43:09] • [IP: 178.238.250.***]

net z tvslowianin to jest parodia nie internet caly czas rozlacza przesyl co chwile spada do minimum smiech na sali !! nikomu nie polecam

Gość • Sobota [25.08.2012, 09:12:19] • [IP: 80.53.197.**]

Antycyponek jak będziesz miał TV cyfrową to zmienisz zdanie, zresztą już nie długo innej nie będzie.

Gość • Piątek [24.08.2012, 12:47:29] • [IP: 92.42.114.***]

CI WSZYSCY CO TAK NARZEKAJĄ NA SŁOWIANIN NIECH IDĄ DO WSPÓLNOTY NIE DOŚĆ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACĄ TRZY RAZY WIĘCEJ TO WTEDY NA KOLANACH BĘDĄ ZNOWU WRACAĆ DO SŁOWIANINA A WTEDY POWINNI ICH KOPNĄĆ W DUPĘ, SŁOWIANIN TO NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA. POZDRAWIAM DZIAŁ TECHNICZNY ZAWSZE MILI I UCZYNNI - LOKATORKA

Antycyponek • Piątek [24.08.2012, 11:09:41] • [IP: 31.63.232.**]

Beznadziejna jest cyfrowa telewizja. Obraz nienaturalny, kwadraty zamiast szumu, zacięcia w obrazie, dźwięk z dupy i przymusowy zakup dekodera.

Gość • Piątek [24.08.2012, 11:02:08] • [IP: 178.238.240.***]

ogladam tv słowianin od prawie 10 lat i nie zauważyłem żeby tam była jakaś polityka, no chyba żeby zaliczyć do niej częste konferencje platformy, ale jak mają cos do powiedzenia to niech gadają, media są wolne - a że ktoś kogoś personalnie nie lubi i przypina czerwoną łatkę to najpierw niech rzuci kamień, najlepiej w swój tępy łeb

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:31:10] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Przewodniczący RN proszę rozliczyć TV Słowianin za programy, policzyć koszty ich powstawania.To program polityczny, czas z tym skończyć.

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:10:36] • [IP: 80.245.184.***]

Czego można oczekiwać od Słowianina jeśli w radzie nadzorczej zasiadają tacy ludzie jak Reimus z komunikacji autobusowej który znowu narobił przewały z budową bazy.

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:29:51] • [IP: 62.69.248.***]

no i co się stało, do czego Wam teskno do ogladania reklam, gadających głupio głow, ogłupiania przez pejsatych z tvn, obliczyłam, na 100 kanałow ponad 30 to sport i wszedzie reklamy ciągnące się w nieskonczoność, kto by to wytrzymał!!wpiszcie w google..zydzi w polityce polskiej. ..i wszystko w temacie włosy dęba stają, az strach się bac!!

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:16:15] • [IP: 178.238.249.**]

Za czerwony program redaktor Żułtowskiej płacimy więcej niż za TV 24.Dwie godziny programu propagandowego SLD a reszta to powtórki;

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:00:44] • [IP: 88.156.233.***]

Po co narzekać? W Polsacie Plus kupić antenę satelitarną i pakiet za 50 zł i chrzanić kablówkę słowianińską, gdzie i tak nie ma co oglądać.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:25:20] • [IP: 178.238.240.**]

do Wspólnoty dziady jak wam źle, za wszystko zapłacicie nawet za oddychanie i to dwa razy wiecej niż w Słowiance.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:19:06] • [IP: 62.69.249.***]

ROZUMIEM ŻE TV SŁOWIANIN ODPOWIEDNIO ROZLICZY ABONAMENT ZA BRAK SYGNAŁU I ZAPŁACIMY MNIEJ.

Gość • Piątek [24.08.2012, 00:04:43] • [IP: 80.245.184.**]

Dlaczego TV nie jest rozliczone? Przewodniczacy Rady zgrabnie i ladnie przeczytal jakie sa przychody a jaki dochod?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:11:51] • [IP: 80.53.197.**]

Ja mam od miesiaca TV 3 generacji z AC, muszę przyznać rewelacja, około 200 kanałów w tym 40 kanałów HD. Miałem już innego dostawce ale dopiero teraz widzę, że ich HD to całkiem inny obraz (pełne pasmo) jakość rewelacja. Z ta 3-cią generacją to prawda, przyszłość należy do IPTV jaka oferuje AC. Kto jest zainteresowany super jakością obrazu polecam. O programach nie wspomnę mają w ofercie wszystkie z Polsatu, N-ki i Cyfry + tego nie znalazlem u zadnego innego dostawcy. AC - ki jak zwykle zaskakują. Brawo.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:07:48] • [IP: 178.238.246.***]

Nie należy dziwić się, że w SM" Słowianin"występują awarie. Ta Spółdzielnia, to jedna wielka awaria. Tu już nic nie pomoże. Przykład mamy jasny na podstawie TV Słowianin - coroczne inwestycje, pochłaniające znaczne środki pieniężne, pomagają" jak umarłemu kadzidło". A jeżeli ktoś liczy na to, że Rada Nadzorcza coś w tym zakresie pomoże, to jest w błędzie. Czy ludzie niekompetentni mogą zrobić cokolwiek? Kto pomyśli, sam sobie odpowie na to, dość łatwe, pytanie. Pesymistyczna perspektywa...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:46:42] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Czwartek [23.08.2012, 17:30] • [IP: 92.42.113.***] zlikwidowac kablowke wraz ze spoldzielnia. .."to zamieszkaj w bloku, którym opiekuje się Wspólnota...ciekawe, co wtedy powiesz?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Pada czerwone miasto pada czerwona telewizja.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:21:32] • [IP: 178.238.246.***]

Koło garaży za" Leningradem", od dłuższego czasu nie pali się lampa...parkują tam samochody, które" nie mogą" parkować na Spółdzielczym parkingu...dlaczego nikt tam nie wkręci żarówki?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:59:42] • [IP: 178.238.244.***]

Znam parę spółdzielni mieszkaniowych...Ale żadna z nich na pewno nie jest gorsza od tej!!Słowianin to po prostu JEDNA WIELKA D--A!!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:28:32] • [IP: 95.129.226.***]

Nie tylko nie ma cyfrowych programów, ale również brakuje paru analogowych. Dla przykładu TVN STYLE, wcięło... Cały ten SŁOWIANIN, to partacze. Gdy zalało mi kuchnię i łazienkę, przyczyną było pęknięcie rury kanalizacyjnej u sąsiada z góry. Partacze usuwali mi awarię ponad tydzień. Do tego trzeba dodać, że facet który dokonał wymiany rury, zostawił dziurę do sąsiada i wykute ściany narożne. Ten sam facet prywatnie, wymieniał mi rury na plastiki, rok wcześniej. Wtedy był bardzo milutki i zostawił porządeczek lepszy niż przed remontem. Tak jest tam ze wszystkimi załatwianymi sprawami. ALTERNATYWY II, to Świnoujski komunistyczny Słowianin.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:42:27] • [IP: 66.198.19.***]

ponoc tv slowianin nie placil dostawcy sygnalu...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:13:17] • [IP: 176.31.236.***]

Gościu z 17:41] Jak w kablówce jest 3-dniowa awaria to nie mają prawa pobierać opłaty za dany miesiąc. Tam jakość kablówki jest od początku do d... Ale co się dziwić skoro zajmuje się tym spółka gdzie jeden to partacz, (miał kiedyś serwis RTV koło" Uznamu") a jego wspólnik nie ma żadnego zawodu (podobno jest po ZDZ przyuczony do zawodu kierowcy). Takich to" specjalistów" wybrała słowianka. Prezio pali głupa i oficjalnie nie wie jaki przekręt zrobili kilka lat temu z przetargiem na wykonanie kablówki w Wolinie aby to robiły jego przydupasy. Nikt się w słowiance do tego wałka nie przyzna. Nikt nic też nie powie aby nie stracić pracy. Całość śmierdzi bardziej niż ambergold.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:56:18] • [IP: 93.94.185.**]

A ciekawe czy technicy ze Słowianina znają takie mądre słowo jak REDUNDANCJA? Co oni mają jedną stację czołową?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:31:17] • [IP: 92.42.114.***]

ulubionymi kanałami starych pierdzieli i tak są kanały monitoringu z kamer przy klatkach schodowych

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:07:00] • [IP: 83.11.72.**]

Co na to ? prezes spółdzielni??

Oglądasz 1-25 z 40
■ Na drodze do Świnoujścia kierowca ciężarówki zasnął za kierownicą.■ Pierwsi wolontariusze WOŚP już zarejestrowni. Rozpoczęło się rejestrowanie wolontariuszy na 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tuż po 16.00 w poniedziałek chętni do kolejnego wspólnego grania zaczęli wypełniać salę na parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej. Harcerski sztab WOŚP w Świnoujściu otrzymał w tym roku 200 kart zgłoszeniowych z centrali Orkiestry. Po dzisiejszej akcji pozostało 90. ■ Zapraszam do realnej zmiany świata na lepsze – poprzez dołączenie do projektu SZLACHETNA PACZKA ■ Czytelnik: Moja córka zatruła się nieświeżymi parówkami. Sprzedawczyni w sklepie zapewniała, że są świeże. Nasz Czytelnik i jego żona są jednak innego zdania. Po zjedzeniu parówek kupionych w świnoujskim sklepie POLOmarket ich córka wymiotowała. Rano, gdy zajrzeli do lodówki, zobaczyli parówki… obślizgłe i nieświeże. ■ Większość w radzie miasta pozwala przeforsować nawet najbardziej kontrowersyjną uchwałę. Czy powtórzy się sytuacja z poprzedniej kadencji? Zapytaliśmy, z kim ugrupowanie Janusza Żmurkiewicza będzie teraz zawierać koalicje ■ Widziałem dziada - pisze nasz Czytelnik. - Dlaczego nikt się nim dotąd nie zajął? Nie mówię, by go odstrzelić, ale tego borsuka trzeba po prostu złapać i wywieźć do lasu. ■ Kto pokieruje radą? Czy Paweł Sujka znów zostanie przewodniczącym rady miejskiej? A może jego miejsce zajmie w nowym rozdaniu dotychczasowa wiceprezydent, Joanna Agatowska? ■ W ostatnim meczu jesieni rozegranym przed własną publicznością, piłkarze Floty Świnoujście ulegli aspirującemu do ekstraklasy Zagłębiu Lubin 1:2 ■ 23- latek włamał się do altany na działce. Wpadł bo na miejscu zostawił swój dowód osobisty. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który włamał się do jednej z altan na terenie ogrodów działkowych, skąd ukradł dekoder telewizyjny o wartości 100 zł. Sprawca zostawił mundurowym wyraźny trop, gdzie mogą go szukać bo na miejscu włamania zostawił swój dowód osobisty. ■ Urząd Miasta informuję, iż od dnia 21 listopada od godz. 1200 do dnia 22 listopada 2014 do godz. 1800, w związku z prowadzonymi pracami w pasie drogowym, wyłączony z ruchu zastanie odcinek ul. Żeromskiego przy skrzyżowaniu z ul. Energetyków Objazd tego odcinka odcinka nastapi ulicami Kasprowicza i Energetyków. ■ Na ulicy Barlickiego 12 (czarny labrador) z czerwoną obrożą tel. 532787859 ■ Straż miejska zatrzymała trzech mężczyzn za nielegalny handel. Komendant Straży Miejskiej będąc po cywilnemu zauważył mężczyznę handlującego przed Centrum Handlowym Uznam. Okazało się, że to Słoweniec pochodzenia romskiego. Handlował nielegalnie perfumami, lornetkami, elektrycznymi maszynkami do golenia, zegarkami itp. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. ■ Policyjne kontrole działek przed zimą. Ogrody działkowe w okresie jesienno-zimowym to czas, kiedy częściej niż właściciele, mogą zaglądać na nie złodzieje, a także osoby bezdomne. Bezdomni szukają tam schronienia nad dachem, natomiast przestępcy możliwości wzbogacenia się cudzym kosztem. W minionych dniach świnoujscy policjanci przeprowadzili kontrole znajdujących się na terenie miasta działek. ■ Podajemy wyniki wyborów samorządowych w Świnoujściu. Zobacz, ile głosów zdobyli kandydaci na prezydenta oraz startujący do Rady Miasta. Prezentujemy szczegółowe wyniki ■