Sonda
Czy Janusz Żmurkiewicz jako prezydent Świnoujścia zarabia
wystarczająco
za mało
za dużo
nie mam zdania
POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.08.2012, 15:28:34] • Świnoujście

Awaria w TV Słowianin

Awaria w TV Słowianin

fot. Sławomir Ryfczyński

Abonenci sieci kablowej TV Słowianin nie mogą oglądać wszystkich kanałów cyfrowych. - Doszło do awarii stacji czołowej – informuje kablówka. Usuwanie awarii że potrwać do 25 sierpnia.

- Z powodu awarii urządzenia w stacji czołowej nastąpi przerwa w dostępie do części kanałów cyfrowych. Przerwa może potrwać do soboty 25 sierpnia - czytamy w komunikacie spółdzielczej kablówki.


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Wtorek [11.11.2014, 17:43:09] • [IP: 178.238.250.***]

net z tvslowianin to jest parodia nie internet caly czas rozlacza przesyl co chwile spada do minimum smiech na sali !! nikomu nie polecam

Gość • Sobota [25.08.2012, 09:12:19] • [IP: 80.53.197.**]

Antycyponek jak będziesz miał TV cyfrową to zmienisz zdanie, zresztą już nie długo innej nie będzie.

Gość • Piątek [24.08.2012, 12:47:29] • [IP: 92.42.114.***]

CI WSZYSCY CO TAK NARZEKAJĄ NA SŁOWIANIN NIECH IDĄ DO WSPÓLNOTY NIE DOŚĆ, ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACĄ TRZY RAZY WIĘCEJ TO WTEDY NA KOLANACH BĘDĄ ZNOWU WRACAĆ DO SŁOWIANINA A WTEDY POWINNI ICH KOPNĄĆ W DUPĘ, SŁOWIANIN TO NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA. POZDRAWIAM DZIAŁ TECHNICZNY ZAWSZE MILI I UCZYNNI - LOKATORKA

Antycyponek • Piątek [24.08.2012, 11:09:41] • [IP: 31.63.232.**]

Beznadziejna jest cyfrowa telewizja. Obraz nienaturalny, kwadraty zamiast szumu, zacięcia w obrazie, dźwięk z dupy i przymusowy zakup dekodera.

Gość • Piątek [24.08.2012, 11:02:08] • [IP: 178.238.240.***]

ogladam tv słowianin od prawie 10 lat i nie zauważyłem żeby tam była jakaś polityka, no chyba żeby zaliczyć do niej częste konferencje platformy, ale jak mają cos do powiedzenia to niech gadają, media są wolne - a że ktoś kogoś personalnie nie lubi i przypina czerwoną łatkę to najpierw niech rzuci kamień, najlepiej w swój tępy łeb

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:31:10] • [IP: 178.238.249.**]

Panie Przewodniczący RN proszę rozliczyć TV Słowianin za programy, policzyć koszty ich powstawania.To program polityczny, czas z tym skończyć.

Gość • Piątek [24.08.2012, 10:10:36] • [IP: 80.245.184.***]

Czego można oczekiwać od Słowianina jeśli w radzie nadzorczej zasiadają tacy ludzie jak Reimus z komunikacji autobusowej który znowu narobił przewały z budową bazy.

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:29:51] • [IP: 62.69.248.***]

no i co się stało, do czego Wam teskno do ogladania reklam, gadających głupio głow, ogłupiania przez pejsatych z tvn, obliczyłam, na 100 kanałow ponad 30 to sport i wszedzie reklamy ciągnące się w nieskonczoność, kto by to wytrzymał!!wpiszcie w google..zydzi w polityce polskiej. ..i wszystko w temacie włosy dęba stają, az strach się bac!!

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:16:15] • [IP: 178.238.249.**]

Za czerwony program redaktor Żułtowskiej płacimy więcej niż za TV 24.Dwie godziny programu propagandowego SLD a reszta to powtórki;

Gość • Piątek [24.08.2012, 09:00:44] • [IP: 88.156.233.***]

Po co narzekać? W Polsacie Plus kupić antenę satelitarną i pakiet za 50 zł i chrzanić kablówkę słowianińską, gdzie i tak nie ma co oglądać.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:25:20] • [IP: 178.238.240.**]

do Wspólnoty dziady jak wam źle, za wszystko zapłacicie nawet za oddychanie i to dwa razy wiecej niż w Słowiance.

Gość • Piątek [24.08.2012, 07:19:06] • [IP: 62.69.249.***]

ROZUMIEM ŻE TV SŁOWIANIN ODPOWIEDNIO ROZLICZY ABONAMENT ZA BRAK SYGNAŁU I ZAPŁACIMY MNIEJ.

Gość • Piątek [24.08.2012, 00:04:43] • [IP: 80.245.184.**]

Dlaczego TV nie jest rozliczone? Przewodniczacy Rady zgrabnie i ladnie przeczytal jakie sa przychody a jaki dochod?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:11:51] • [IP: 80.53.197.**]

Ja mam od miesiaca TV 3 generacji z AC, muszę przyznać rewelacja, około 200 kanałów w tym 40 kanałów HD. Miałem już innego dostawce ale dopiero teraz widzę, że ich HD to całkiem inny obraz (pełne pasmo) jakość rewelacja. Z ta 3-cią generacją to prawda, przyszłość należy do IPTV jaka oferuje AC. Kto jest zainteresowany super jakością obrazu polecam. O programach nie wspomnę mają w ofercie wszystkie z Polsatu, N-ki i Cyfry + tego nie znalazlem u zadnego innego dostawcy. AC - ki jak zwykle zaskakują. Brawo.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 22:07:48] • [IP: 178.238.246.***]

Nie należy dziwić się, że w SM" Słowianin"występują awarie. Ta Spółdzielnia, to jedna wielka awaria. Tu już nic nie pomoże. Przykład mamy jasny na podstawie TV Słowianin - coroczne inwestycje, pochłaniające znaczne środki pieniężne, pomagają" jak umarłemu kadzidło". A jeżeli ktoś liczy na to, że Rada Nadzorcza coś w tym zakresie pomoże, to jest w błędzie. Czy ludzie niekompetentni mogą zrobić cokolwiek? Kto pomyśli, sam sobie odpowie na to, dość łatwe, pytanie. Pesymistyczna perspektywa...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:46:42] • [IP: 178.238.246.***]

Gość • Czwartek [23.08.2012, 17:30] • [IP: 92.42.113.***] zlikwidowac kablowke wraz ze spoldzielnia. .."to zamieszkaj w bloku, którym opiekuje się Wspólnota...ciekawe, co wtedy powiesz?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:25:50] • [IP: 178.238.249.**]

Pada czerwone miasto pada czerwona telewizja.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 21:21:32] • [IP: 178.238.246.***]

Koło garaży za" Leningradem", od dłuższego czasu nie pali się lampa...parkują tam samochody, które" nie mogą" parkować na Spółdzielczym parkingu...dlaczego nikt tam nie wkręci żarówki?!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:59:42] • [IP: 178.238.244.***]

Znam parę spółdzielni mieszkaniowych...Ale żadna z nich na pewno nie jest gorsza od tej!!Słowianin to po prostu JEDNA WIELKA D--A!!

Gość • Czwartek [23.08.2012, 20:28:32] • [IP: 95.129.226.***]

Nie tylko nie ma cyfrowych programów, ale również brakuje paru analogowych. Dla przykładu TVN STYLE, wcięło... Cały ten SŁOWIANIN, to partacze. Gdy zalało mi kuchnię i łazienkę, przyczyną było pęknięcie rury kanalizacyjnej u sąsiada z góry. Partacze usuwali mi awarię ponad tydzień. Do tego trzeba dodać, że facet który dokonał wymiany rury, zostawił dziurę do sąsiada i wykute ściany narożne. Ten sam facet prywatnie, wymieniał mi rury na plastiki, rok wcześniej. Wtedy był bardzo milutki i zostawił porządeczek lepszy niż przed remontem. Tak jest tam ze wszystkimi załatwianymi sprawami. ALTERNATYWY II, to Świnoujski komunistyczny Słowianin.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:42:27] • [IP: 66.198.19.***]

ponoc tv slowianin nie placil dostawcy sygnalu...

Gość • Czwartek [23.08.2012, 19:13:17] • [IP: 176.31.236.***]

Gościu z 17:41] Jak w kablówce jest 3-dniowa awaria to nie mają prawa pobierać opłaty za dany miesiąc. Tam jakość kablówki jest od początku do d... Ale co się dziwić skoro zajmuje się tym spółka gdzie jeden to partacz, (miał kiedyś serwis RTV koło" Uznamu") a jego wspólnik nie ma żadnego zawodu (podobno jest po ZDZ przyuczony do zawodu kierowcy). Takich to" specjalistów" wybrała słowianka. Prezio pali głupa i oficjalnie nie wie jaki przekręt zrobili kilka lat temu z przetargiem na wykonanie kablówki w Wolinie aby to robiły jego przydupasy. Nikt się w słowiance do tego wałka nie przyzna. Nikt nic też nie powie aby nie stracić pracy. Całość śmierdzi bardziej niż ambergold.

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:56:18] • [IP: 93.94.185.**]

A ciekawe czy technicy ze Słowianina znają takie mądre słowo jak REDUNDANCJA? Co oni mają jedną stację czołową?

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:31:17] • [IP: 92.42.114.***]

ulubionymi kanałami starych pierdzieli i tak są kanały monitoringu z kamer przy klatkach schodowych

Gość • Czwartek [23.08.2012, 18:07:00] • [IP: 83.11.72.**]

Co na to ? prezes spółdzielni??

Oglądasz 1-25 z 40
■ Warta zaprasza na sylwestrową zabawę. Informacje pod numerem telefonu: 91 321 46 25 ■
■ 59-letnia mieszkanka Świnoujścia trafiła do szpitala po tym, jak na ulicy Kołłątaja została potrącona przez forda focusa. Samochód najechał na nią, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych ■ Niecałe półtorej godziny trwały obrady trzeciej, nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. Radni zatwierdzili wszystkie zaproponowane projekty uchwał, w tym propozycję przyszłorocznego wynagrodzenie prezydenta miasta ■ Radni zatwierdzili zmiany w budżecie na rok bieżący. Uchwałą rady Miasta zmieniono również zapisy wieloletniej prognozy finansowej miasta Świnoujścia na lata 2014 - 2028 ■ Ile ma zarabiać Janusz Żmurkiewicz? Zadecydują o tym na najbliższej sesji świnoujscy radni. Projekt uchwały zakłada, że prezydent nie dostanie ani grosza więcej niż otrzymywał do tej pory. Do maksymalnej stawki pozostały jednak właściwie tylko 22 grosze. A może któryś z radnych zaproponuje, by prezydent zarabiał mniej? ■ Pożar w budynku przy ulicy Markiewicza postawił na nogi dwa zastępy straży pożarnej. Na miejscu pojawiły się kłęby dymu. Z komina wydobywały się iskry. Wszystko wyglądało na prawdę groźnie. ■ Czy musi spłonąć budynek, by ktoś zajął się tym problemem? Pytali mieszkańcy bloku przy ulicy Poznańskiej 2, gdzie jeden z sąsiadów kradł prąd z klatki. Teraz administrator wspólnoty mieszkaniowej przy ulicy Poznańskiej odpowiada w tej sprawie. Pracownicy zapewniają, że zagrożenie zostało natychmiast usunięte. ■ Areszt za ponad ćwierć kilograma amfetaminy ■ Od 15. grudnia na Zielonym Rynku „Pod zegarem” przy ulicy Kołłątaja rozpoczęła się sprzedaż choinek. W zależności od wielkości i gatunku ceny wahają się od 35 do 450 złotych. Ruszyło także stoisko z wyrobami z dziczyzny. A od najbliższej soboty 20. grudnia będą sprzedawane karpie królewskie. ■ Słowianin w sprawie śmieci: Od lipca 2013 roku spółdzielnia nie odpowiada za wywóz nieczystości ■ Policjanci ze świnoujskiej drogówki zatrzymali kierowcę mercedesa, który legitymował się fałszywym prawem jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 1,4 promila, ponadto był poszukiwany. Mieszkaniec Warszawy trafił do policyjnego aresztu i dziś usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. ■ Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower pozostawiony przed jednym ze sklepów w centrum miasta. Rower został odzyskany i przekazany właścicielowi. Ponadto zatrzymany złodziej kierował rowerem, mając w organizmie prawie 2,2 promila. 46-latkowi grozi surowsza kara, ponieważ przestępstwa kradzieży mienia dokonał w warunkach recydywy. ■ Sukces "Pomorza" na Międzynarodowy Turnieju w Ahlbecku. ■ Szukasz prezentu pod choinkę? Przyjdź na Pchli Targ na Placu Wolności. ■ Budowa nowego Hotelu West Baltic Resort ma się zakończyć w czerwcu przyszłego roku. Inwestycja dostała 4 miliony złotych dofinansowania z programu Jessica. ■ Karsibór I przed remontem jeszcze popływa. Dopiero na początku lutego prom Karsibór I popłynie do remontu. Na przeprawę ma wrócić pod koniec czerwca. Miejmy nadzieję, że braku jednej jednostki nie odczują pasażerowie. Na razie promy, mimo swego sędziwego wieku, pływają bez większych awarii. ■ Ozdoby na choince są zniszczone. Rzecznik twierdzi, że zostały wymienione. - Robiąc zdjęcia wraz z rodziną na Placu Wolności zauważyłem że ozdoby znajdujące się na choince są w opłakanym stanie. Gwiazdy są porysowane, połamane lub zostały po nich tylko świecące obwódki. - relacjonuje Czytelnik. Rzecznik prezydenta miasta zapewnia, że choinka została dobrze zabezpieczone po zimie, a wszystkie uszkodzenia, w tym ozdoby zostały przed montażem wymienione. ■ Nie żyje mężczyzna, który wypadł za burtę remontowanego statku w stoczni. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. ■