POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ Podczas wąchania rozpuszczalnika, 37-latek wbił 35-letniemu koledze nóż w szyję. Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali mężczyznę, który ugodził innego mężczyznę nożem w szyję. Wcześniej sprawca razem z ofiarą wspólnie wąchali rozpuszczalniki, po czym doszło między nimi do sprzeczki i szarpaniny zakończonej użyciem niebezpiecznego narzędzia. Rannemu 35-latkowi nie zagraża niebezpieczeństwo, natomiast 37-latek odpowie za uszkodzenie ciała ■ Czytelnik: Na łyżwy do Parku Zdrojowego! Jak się okazuje, ślizgać można się nie tylko na lodowisku... Napisał do nas jeden z Czytelników, który dosyć trafnie stwierdził, że idąc do Parku Zdrojowego, warto wziąć ze sobą łyżwy, ponieważ alejki parku skute są gruba warstwą lodu ■ Urlop w świnoujskim kurorcie zakończył za kratkami. Świnoujscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przyjechał do kurortu, gdzie zamierzał spędzić urlop. 30-letni mieszkaniec województwa pomorskiego był poszukiwany listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolnościiał przy sobie narkotyki. Mężczyzna dodatkowo miał przy sobie narkotyki ■ Ponad 10 milionów złotych wypłacono w ubiegłym roku mieszkańcom naszego miasta z rządowego programu 500 plus. W tym roku przewiduje się, że świadczenia będą kosztowały około 15 milionów! ■ Ten rajd mógł się skończyć naprawdę tragicznie. Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się jeden ze świnoujskich kierowców, który wsiadł za kółko po wpływem alkoholu. 53- latek rozbijał wszystko co napotkał na swojej drodze. Ściął znak drogowy, dwie latarnie uliczne, uszkodził inne pojazdy, a na końcu prawie wjechał do restauracji McDonald s. To cud, że nikomu nic się nie stało. Na miejsce wezwano policję. Mieszkaniec Świnoujścia trafił już do policyjnego aresztu, wkrótce usłyszy zarzuty ■ Trudno dojechać. Czy wiedzą o tym nasi urzędnicy?. Nasz Czytelnik szczerze zachęca, żeby wybrać się na ulicę Portową w Świnoujściu. Stan drogi jest tragiczny - pisze - dziura na dziurze. Jest to droga, za którą odpowiada miasto ■ 35- latek okradł swojego szefa! Ukradł elektronarzędzia wartości 2 tysięcy złotych! Świnoujscy policjanci zatrzymali 35-latka, który ukradł elektronarzędzia swojemu pracodawcy, a ponadto odzyskali część skradzionych przedmiotów o łącznej wartości blisko 2.000 zł. Dodatkowo mężczyzna okazał się poszukiwanym do innej sprawy przez Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim celem odbycia kary pozbawienia wolności■ Oszukał seniorkę - najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Policjanci zatrzymali sprawcę, który oszukał seniorkę. Mężczyzna okradł kobietę z oszczędności, namawiając ją do wypłacenia pieniędzy z konta, aby je uchronić przed "atakiem" hakerów. Mężczyzna został zatrzymany w Warszawie. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Mundurowi apelują do seniorów o rozwagę i ostrożność ■ Przeżyli ze sobą ponad 50 lat! Dzisiaj odebrali medale! W dniu 18 stycznia 2017 roku, o godzinie 14.00 w Sali Urzędu Stanu Cywilnego odbędzie się uroczystość wręczenia Medali 50-Lecia Pożycia Małżeńskiego. Na uroczystość zaproszonych zostało 7 par małżeńskich ■ Połączą „jedynki”? Czytelnik: Gdzie dobro dzieci? Magistrat nie chce zdradzić szczegółów, jak ma wyglądać reforma oświatowa w naszym mieście. Docierają już do nas jednak sygnały od oburzonych rodziców, którzy sprzeciwiają się łączeniu szkół ■ W dniu 16 01 br. W parku zdrojowym znaleziono pęk kluczy z referentką. Właściciel proszony o kontakt tel. 506258532 ■