░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ Dzień Dziecka 2017. Zapachowy dym, mydlane bańki, magia i radość. Na tę imprezę zapraszamy nie tylko najmłodszych z okazji ich święta, ale również dorosłych. Magiczne show z Mikim Czarodziejem w roli głównej przeniesie nas w zaczarowany świat bajkowej zabawy. Miejsce – muszla koncertowa przy promenadzie. Kiedy? Sobota 3 czerwca 2017 r. Początek o godzinie 15.00. Zapraszamy. ■ Z estakadą na plażę. Pokazali, jak ma przebiegać trasa szybkiego ruchu S3. Siedem węzłów komunikacyjnych na odcinku Świnoujście – Troszyn, dwupasmowe jezdnie o szerokości sumie 7 metrów i – co bardzo ważne dla mieszkańców prawobrzeżnej części miasta oraz turystów – estakada nad ulicą Wolińską i linią kolejową, dzięki której można będzie bezpiecznie i najkrótszą drogą dotrzeć na plażę na Warszowie. Tak skrócie będzie wyglądał odcinek drogi szybkiego ruchu S3 przebiegający w granicach miasta Świnoujście. Budowę zaplanowano na lata 2019 – 2023. Zobacz zdjęcia ■ To była noc! Po imprezie disco polo dwudziestolatek wszedł na dach amfiteatru i... zasnął. Na nogi postawił wszystkie służby. Wszedł i cisza. Nie schodzi – alarmował w nocy policję pracownik świnoujskiego amfiteatru, który na dachu obiektu zobaczył jakiegoś mężczyznę. Wezwano strażaków… Kilka godzin wcześniej w amfiteatrze przy muzyce disco polo szalały tłumy. Na policję zadzwonił po godzinie 2. Była noc z piątku na sobotę. Opiekun amfiteatru zauważył na dachu obiektu nieznajomego mężczyznę. Wszedł na amfiteatr, ale pracownik nie widział, aby z niego schodził. Zapanowała cisza ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■