POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ Marszałek miał wypadek. "Akcja Ferie 2015 zakończona z przytupem" ■ Zima pokryła miasto śniegiem. Zobacz za co możesz dostać mandat ■ Już w marcu straż miejska dostanie nowy samochód ■ Zmarł najsłynniejszy lodziarz w Świnoujściu Antoni Rogiński. Sprzedawał lody na plaży i w mieście. Był znany z dowcipnych rymowanek ■ Zenon Nowak startuje w wyborach prezydenckich, jest współzałożycielem nowej partii politycznej Dzielny Tata ■ Włoska firma wygrała przetarg na wykonanie programu funkcjonalo-użytkowego budowy tunelu ■ Uszkodzony hydrant zalał ulicę Matejki ■ Plaża jak pijalnia piwa i popielniczka? Wprowadzenia na świnoujskiej plaży zakazu picia alkoholu i palenia papierosów domaga się jeden naszych Czytelników. Latem plaża przypomina wielką pijalnię piwa - pisze.- Po alkoholu niektórym puszczają hamulce ■ Nożownik z dyskoteki aresztowany na trzy miesiące. Postawiono mu zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Mężczyzna, który w miniony weekend ciężko ranił dwie osoby został aresztowany przez sąd na trzy miesiące. Prokuratora zarzuciła mu usiłowanie ciężkiego uszkodzenia ciała. Marcin. Z tłumaczył, że nie pamięta całego zdarzenia. Teraz nożownik może trafić za kratki nawet na dziesięć lat. ■ Bezsilna administracja i straż miejska. Dostawczy grat od miesięcy blokuje parking na Witosa ■ Nowym Komendantem świnoujskiego Portu Wojennego został komandor porucznik Marek Bartkowski ■ Całodobowy postój dla taksówek powstaje przy Armii Krajowej ■ W procesie prywatyzacji Polskiej Żeglugi Bałtyckiej mogło dojść do przestępstwa - uważają związki zawodowe pracowników Polskiej Żeglugi Bałtyckiej ■ UWAGA od środy należy spodziewać się opadów marznącego deszczu powodującego gołoledź i oblodzenia, przewiduje się także silny wiatr w porywach do 75 km/h informuje centrum meteorologiczne MetoSky ■ Po blisko ośmiu latach służby komandor Jarosław Grochowina przekazuje dziś obowiązki Komendanta Portu wojennego w Świnoujściu komandorowi porucznikowi Markowi Bartkowskiemu, dotychczasowemu szefowi sztabu jednostki ■ Jak informuje centrum meteorologiczne MeteoSky od godz. 05:00 dnia 27-01-2015 do godz. 14:00 dnia 27-01-2015 na terenie województwa zachodniopomorskiego prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej -1°C, który w połączeniu z mokrymi nawierzchniami dróg i chodników spowoduje ich zamarzanie ■ Atak nożownika na 70- letnią kobietę. W niedzielę około godziny 18.00, na transgranicznej promenadzie pomiędzy Świnoujściem a Ahlbeckiem ■ Nożownik jest już w rękach policji - poinformował Radio Szczecin dyżurny komendy miejskiej w Świnoujściu, nadkomisarz Paweł Korkosz. - Sprawca około godziny 20 został zatrzymany i jest w areszcie. Jest nim Marcin Z., lat 32, mieszkaniec Świnoujścia, który był już wielokrotnie karany za pobicia, znieważenia i narkotyki - mówi nadkomisarz Korkosz. ■ Na poprawę jakości wody, uaktywnienie całości dostępnych zasobów wodnych i ekonomizację pracy ujęć wodnych zakład zamierza wydać 1 mln 600 tys. złotych. W planach jest też rozbudowa i modernizacja sieci wodno-kanalizacyjnej. Na ten cel pójdzie aż 2 mln 695 tys. zł. Natomiast 580 tys. zł zostanie przeznaczone na podniesienie sprawności systemu oczyszczania ścieków i gospodarki osadowej, utrzymanie wymogów ochrony środowiska. 5 tysięcy więcej ma kosztować rozbudowa i modernizacja bazy sprzętowej i środków transportu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu ■ Jeden z gości świnoujskiej dyskoteki „Piwnica” tej nocy długo nie zapomni. Mężczyzna, który zaatakował go nożem, tak drastycznie rozciął mu na głowie skórę, że widać było czaszkę. Polało się mnóstwo krwi. Ofiara trafiła do szpitala ■ Wycięli przechylone drzewo przy Uzdrowiskowej. Nikomu nie spadnie już na głowę ■ Goło i wesoło, czyli mors na plaży. Jak się okazuje Bałtyk jest atrakcyjny przez cały rok. W piątkowe popołudnie nasza Czytelniczka na plaży natknęła się na morsa golasa. - Mężczyzna jak gdyby nigdy nic rozebrał się do rosołu i wskoczył do wody- pisze do nas Czytelniczka. Mężczyzna w ogóle nie zwracał uwagi na znajdujące się w pobliżu dzieci ■ Egzotyczna podróż Akademii Każdego Wieku. Po świątecznej, zimowej przerwie w zajęciach słuchacze akademii Każdego Wieku wznowili wykłady. Pierwszy tegoroczny odbył się w piątek, w kawiarni „Sonata”. Prowadząca zajęcia zabrała słuchaczy w daleką i egzotyczną podróż – do Indii. O kontaktach polsko-indyjskich dawniej i obecnie i o tym co łączy Polskę z krajem Maharadżów, słoni i Carry opowiadała dr Joanna Pyłat -pracownica ambasady R.P. w New Delhi ■ Czytelnik: Brak planowania, brak wizji, brak fachowców. Teren starych refulatów po byłej Odrze zwany saharą może pomieścić ponad 1 tysiąc tirów - pisze nasz Czytelnik.- Na tych nieużytkach powinien być parking buforowy do promów. Zniknąłby wtedy problem zapchanego tirami Warszowa.■ Wyszyńskiego będzie przebudowana dzięki środkom unijnym. Ulica Wyszyńskiego już wkrótce zmieni swoje oblicze. Ma zostać przebudowana. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi od 12 stycznia do końca lutego jest wyłączona z ruchu. To już kolejna w naszym mieście ulica, która wypięknieje dzięki środkom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego ■ Karnawałowy spacer Ośrodka Działań Teatralnych. Nie chcieli robić zamieszania, wyruszać wielką grupą na ulice. Nie zmobilizowali więc dzieci, nie prosili o eskortę na ulicach. Grupa najaktywniejszych uczestników O!środka Działań Teatralnych Miejskiego Domu Kultury dodała w środę kolorytu szarym ulicom świnoujskiego stycznia. ■ Darmowy przejazd na lodowisko do końca ferii ■ Już 8 lutego do Szczecina zawita Stowarzyszenie Mensa Polska, które zbada inteligencję szczecinian. W Hotelu Radisson Blu (Plac Rodła 10, sala Norwid) o godz. 10:00 odbędzie się profesjonalna sesja testowa, na której każdy będzie mógł zbadać swój iloraz inteligencji, a jeśli przekroczy próg 148 punktów, zostanie zaproszony do członkostwa w Mensie ■ W najbliższy poniedziałek 26. stycznia 2015 r. w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dopływie wody na wyspę Karsibór. Przerwa spowodowana jest pracami wodno-kanalizacyjnymi. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za utrudnienia ■ Połakomił się na pustą skarbonkę. Wszystko rozegrało się około godziny 17.00 w kościele przy ulicy Piastowskiej. Mężczyzna który wszedł do kościoła próbował otworzyć puszkę do której wierni wrzucają datki. Po sprawdzeniu danych funkcjonariusze wypuścili mężczyznę ■ Kopnął w szybę na klatce schodowej i rozciął sobie stopę. Świnoujścianin nie zaliczy raczej wtorkowego wieczoru do udanych. Uderzył w szybę na klatce schodowej, zrobił to tak niefortunnie, że sam sobie wyrządził krzywdę. Mężczyzna najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu. Teraz na długo zapamięta ten wieczór, z urazem stopy trafił do świnoujskiego szpitala ■ Urodziłeś się w latach 1991-1995? Zobacz, czy masz obowiązek stawienia się do kwalifikacji wojskowej ■ Zamiast siedzieć, wolą popracować. Wykonują prace pożyteczne. I jeszcze nie trzeba im za to płacić. Osadzeni ze świnoujskiego aresztu sami zgłaszają się do sprzątania miasta. Do takich prac kieruje jednak także sąd ■ Elżbieta Jabłońska o Flocie: Musimy rozgraniczyć zaangażowanie ■ W Morzu Bałtyckim żyje coraz więcej fok szarych ■ Już od poniedziałku młodzież ze Świnoujścia rozpoczyna ferie. Jest to świetny czas aby wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi na łyżwy, i poszaleć razem na lodowej tafli! ■ Fatalnie zakończył się wyjazd na narty do Włoch Joanny Agatowskiej. Przewodnicząca rady miasta ma złamaną miednicę. Jestem uziemiona na najbliższe kilka tygodni – czytamy na facebookowym profilu przewodniczącej ■