Sonda
Czego, z okazji Świąt, życzysz mieszkańcom Świnoujścia?
- zdrowia
- miłości
- spokoju
- pracy
- pieniędzy
- po wyborach: nowych władz
POGODA
Temp.: 13,00 °C
Ciśn.: 1004 hPa
Wiatr: 5,35 km/h
Wilgotność: 79 %
Zachmurzenie: 64 %

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ Nowa sonda: Czego, z okazji Świąt, życzysz mieszkańcom Świnoujścia? ■ Piłkarze Floty stracili 3 punkty w sobotnim meczu z Puszczą Niepołomice. Przegrali na własnym boisku 0:1 ■ ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia Świnoujście Warszów w dniach: 2014-04-24, w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Karsibór. Ulice: Łęgowa, Ogrodowa, Brzozowa, Głęboka, Warzywna, Prosta, pierwszego maja. ■ W sobotę 19. kwietnia przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Wielkanocnego. Start spod bramy głównej Fortu Zachodniego o 16:00 – zapisy od 15:00. Trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego i wzgórzami wokół fosy – liczy 9 km (bieg główny); biegi dodatkowe na 6 km i 3 km. Klub Biegacza Jogging serdecznie zaprasza zawodników i kibiców. ■ Amatora fryzjerskich akcesoriów zatrzymali 16 kwietnia kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, który włamał się do zakładu fryzjerskiego i ukradł kosmetyki, monitor oraz rejestrator monitoringu, powodując straty o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, ujawnili również kokainę oraz granaty. 29-latkowi grozi do 10 lat więzienia ■ Rozbijanie jajek na głowach, zając mutant, rosyjska ruletka. Jak twierdzą organizatorzy świąt Wielkanocnych w Świnoujściu: "na ryzykantów będą czekać niezłe jaja". ■ Na szpitalnym oddziale POZ nie ma dziś lekarza – alarmują nasi Czytelnicy, którzy pomocy szukali w środę w Szpitalu Miejskim. - Powinien dyżurować od godziny 18, ale czekamy już dwie godziny i go nie ma. ■ Pasażer pociągu: Znów o mały włos nie doszło do tragedii ■ Konkurs na wygląd dorożek i ubiór prowadzących rozstrzygnięty ■ Sławny Pożar Paderewskiego 15 - pisze nasz Czytelnik.- Kamienica, przy której rośnie cis pomnik przyrody. Na drzewie zostały wycięte gałęzie, jak również jego szczyt- bez zgody Urzędu Miasta, ale za zgodą jednego mieszkańca, który pracuje w UM ■ Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego w Warszawie mogła złamać przepisy o finansowaniu partii politycznych. Zawiadomienie tej treści złożył do Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Godyński, były działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świnoujściu. ■ Do naszej redakcji z prośbą o umieszczenie informacji o znalezionej kotce zwrócił się Czytelnik. Zwierzę znaleziono 3 kwietnia na parkingu przed sklepem Netto przy ulicy Szkolnej. - Kotka zachowywała się przyjaźnie i ufnie, zupełnie nie jak dziki kot. Najprawdopodobniej ma około dwóch lat- pisze Czytelnik ■ Polska 10 lat w Unii Europejskiej. Konkurs plastyczny z nagrodami! ■ Jeszcze w tym tygodniu poznamy wyniki konkursu na projekt renowacji świnoujskich dorożek oraz ubioru ludzi, którzy nimi powożą. Już teraz na mieście widać jednak zmiany. Taką dorożkę wypatrzyliśmy na jednej z ulic. ■ Mistrz parkowania tym razem na ulicy Grudziądzkiej ■ Piłkarze Floty Świnoujście odnieśli w niedzielę bardzo cenną wygraną w I lidze. W wyjazdowym meczu pokonali w Stróżach rywala w walce o utrzymanie się, Kolejarza, 3:1. ■ Wczoraj (sobota) ok. godz.15 spod drzwi mieszkania, w wieżowcu przy ulicy Szkolnej złodziej ukradł rower firmy JEGEMAGER w kolorze czarnym. Informuję złodzieja, że jeśli rower nie pojawi się pod blokiem do jutra, to udostępnię w internecie film z monitoringu z twarzą tego złodzieja do rozpoznania. ■ Droga krzyżowa przeszła 11 kwietnia ulicami Świnoujścia ■ Wiosna biegowa rozpoczęła się na dobre. Widać to po rekordowym wzroście uczestników na wszystkich trasach biegów długodystansowych rozgrywanych w Polsce. Można by powiedzieć, że jesteśmy potęgą biegową w tempie przyrostu biegaczy - oczywiście z wyjątkiem czołowych miejsc, które już chyba tradycyjnie okupują Kenijczycy a czasami Etiopczycy ■ Zespół Szkół Medycznych zaprasza na drzwi otwarte 15 kwietnia ( wtorek) godzina 17.00 ■