POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■