POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ Świnoujścianie będą czytać Quo Vadis! Już 3 września odbędzie się Narodowe Czytanie! Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu, została wyznaczona do zorganizowania spotkania w ramach piątej edycji Narodowego Czytania. Akcja jest objęta Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej RP i odbędzie się 3 września (sobota) w budynku głównym świnoujskiej biblioteki przy ulicy Piłsudskiego 15. Początek o godzinie 10.00. ■ Od śmierci dzielą go jedynie godziny! Kto uratuje orła topiącego się w błocie? Nieopodal Karsiborskich Paproci o życie walczy orzeł który we wtorek wpadł do błotnistej mazi. Akcję ratunkową jako pierwszy zorganizował Krzysztof Chomicz, jednak pomimo wysiłków fotografa, nie udało się dotrzeć do orła. Jak mówi Pan Krzysztof - Na akcję ratunkową mamy czas jedynie do godziny 18.00, jeśli nie zdążymy, orzeł umrze. Potrzeba nam przynajmniej trzech silnych ludzi, którzy mogliby zająć się asekuracją ■ Ruszyła pielgrzymka na Jasną Górę: Każda pielgrzymka jest pierwsza, tak jak miłość ■ Czytelnik: Kołobrzeg najlepszy. I co Wy na to? Po raz dwunasty dziennik „Rzeczpospolita” opublikował ranking samorządów. Po raz drugi z rzędu Kołobrzeg został uznany za najlepszy samorząd w Polsce w kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich. ■ Ruchem kierowali policjanci Zgubiono czarny plecak firmy Nike (w dość kiepskim stanie), jego zawartość to czarna bluza, laptop Lenovo, dokumenty i parę drobiazgów; znalazcę proszę o kontakt 570 977 111 - przewidziane znaleźne ■ Nasze miasto to nie plaża - postanowili przypomnieć turystom mieszkańcy Sopotu. Chcą, by goście chodzili po mieście ubrani. W ramach akcji „Stop golasom” na ulicach i w różnych lokalach pojawią się stosowne plakaty i wlepki. Czy podobnej kampanii należy się spodziewać w Świnoujściu? ■ 14 firm jest chętnych aby wybudować tunel w Świnoujściu! Znamy szczegóły! Złożono 14 wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowym na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Obecnie rozpocznie się sprawdzanie złożonych wniosków, weryfikacji będzie podlegało przede wszystkim doświadczenie firm w realizacji inwestycji tunelowych, przedstawiony przez wykonawców personel i zdolność do realizacji kontraktu. Następnie zostanie ogłoszona lista podmiotów spełniających warunki uczestnictwa w postępowaniu (maksymalnie 10), do których zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych. ■ Przeżyli ze sobą ponad 50 lat małżeństwa! 6 par świętowało we wtorek jubileusz ponad 50 lat małżeństwa! Z tej okazji zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie ■ Mieszkaniec: Z wydm zrobili sobie parking. Gdzie jest straż miejska? Na promenadzie kierowcy parkują gdzie chcą. Na problem zwrócił uwagę jeden z mieszkańców. - Przy wejściu na plażę na przedłużeniu ulicy Nowowiejskiego na tzw. Bermudach jeden wielki parking. Samochody stoją jeden za drugim. Większość osobówek jest na świnoujskich rejestracjach. Jak widać pracownicy pobliskich punktów gastronomicznych nie mają gdzie parkować, dlatego na wydmach zrobili sobie swój własny parking- piszą do nas Czytelnicy. ■ Nocny pożar na Orkana. Ofiarą podpalacza padła altana śmietnikowa. Nocny pożar na Orkana. Ofiarą podpalacza padła altana śmietnikowa. W środku nocy przy ulicy Orkana wybuchł pożar. Paliła się altana śmietnikowa. W momencie przyjazdu strażaków na miejsce altana była już całkowicie zajęta ogniem. Do akcji gaśniczej ruszyły dwa zastępy. Przez chwilę było naprawdę groźnie, pożar wymknął się spod kontroli a ogień zaczął zajmować zaparkowany w pobliżu altany samochód osobowy. W peugeocie nadpaliły się elementy plastikowe. Strażacy ugasili pożar i rozebrali altanę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Najprawdopodobniej doszło do podpalenia ■ Skradziono rzadki telefon Samsung Galaxy K-Zoom! Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu. W nocy z 16 na 17 lipca w jednym z lokali rozrywkowych w Świnoujściu, nasz Czytelnik stracił telefon Samsung Galaxy K-Zoom koloru białego. Jak informuje właściciel telefonu, sprawa została zgłoszona na policję, a urządzenie w najbliższych dniach zostanie całkowicie zablokowane i bezużyteczne.■ Jesteś przedsiębiorcą? Otwórz halę produkcyjną na terenie Zakładu Karnego w Buniewicach! Ta wyjątkowo atrakcyjna oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani otwarciem produkcji na terenie Zakładu Karnego w Buniewicach. Przedsiębiorcy nie muszą się martwić o koszty. Głównym założeniem programu jest aktywizacja osadzonych, przedsiębiorcy będą zwolnieni z kosztów związanych z zatrudnieniem w postaci 40 % zwrotu wysokości wynagrodzeń wypłaconych zatrudnionym skazanym oraz dotacji i pożyczek na tworzenie nowych miejsc prac ■ 32-latek z blisko 3 promilami kierował fordem! Potencjalnego zabójcę zatrzymał inny kierowca! Mieszkaniec Świnoujścia zareagował natychmiast, gdy zorientował się, że siedzący za kierownicą mężczyzna jest nietrzeźwy. Kiedy kierowca cofając fordem uderzył w inny pojazd, po czym otwierając drzwi "wypadł" z pojazdu i podjął ucieczkę, upadając na trawnik, świadek wyjął ze stacyjki kluczyki i powiadomił Policję. 32-latek miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu oraz nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania. Grożą mu surowe konsekwencje karne i finansowe. ■