POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2013, 11:45:51] • Świnoujście

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Gdyby zwierzęta miały w Unii specjalny trybunał sprawiedliwości to sprawa naszego „Robinsona” z Warszowa miałaby może szansę na rychłe załatwienie. Ponieważ jednak tak nie jest – najwyraźniej przed swoimi nasze, pożal się Boże „służby” nie czują nawet zażenowania sprawą, która dawno już przestała być śmieszna.

Od kilku dni obserwujemy ciężką pracę sztabu nieudaczników, którzy nie są zdolni do podjęcia najbardziej oczywistej decyzji. Jedynej, zdolnej przerwać cierpienia czworonoga. „Robinsona” należy zabrać z zatopionej działki i przekazać do schroniska na wyleczenie ran fizycznych i psychicznych.

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Mamy pewność, że Alina Celniak i jej ludzie ze świnoujskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt poradzą sobie z tym zadaniem. Podobnie jak jesteśmy przekonani, że z dotychczasową właścicielką nie ma o czym rozmawiać!

Wstyd!!! Pies „Robinson” wciąż jest na zatopionej działce!

fot. Czytelnik

Dalsze pozostawianie psa na tej zalanej działce jest wyrazem naszego barbarzyństwa!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 181, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 181

Gość • Czwartek [14.02.2013, 10:30:36] • [IP: 83.21.148.***]

To niech PSP przyjedzie i wypompuje wodę !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:42:24] • [IP: 37.8.215.***]

Problem nie polega na odebraniu psa właścicielowi bo taką decyzję może podjąć prezydent miasta z natychmiastową wykonalnością tylko kto ma go wziąć kto wejdzie do wody ot jest problem

Gość • Wtorek [12.02.2013, 16:27:33] • [IP: 37.8.215.***]

Skąd ta pewność co do P.Celniak bo nie widzę powodu do tak daleko idącego optymizmu skoro pies tam jeszcze jest

Gość • Wtorek [12.02.2013, 14:49:27] • [IP: 80.245.189.**]

A po co się pytać kogo to działka zabrać psiaka i już niech właściciel szuka psa. A przecież mamy schronisko to jakie dyskusje, poprostu znieczulica naszych władz !!

Gość • Wtorek [12.02.2013, 00:30:41] • [IP: 108.209.236.**]

Czy to jest DZIALKA?? To przeciez BANGLADESZ !! zabrac psa w bezpieczne miejsce a to dziadostwo rozpie...c!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:17:35] • [IP: 188.146.81.***]

Ponoc przeniesli gdzies psa bo schronisko nie chcialo zabrac a jak oni nie chca to nie musza.i sprawa sie komplikuje.pozostal pod opieka osoby ktora zgotowala mu ten los.kpina.do schronisks nie dodzwonicie sie po 15 . Miasto nie ma pojecia co sie dzieje w tym schronisku.szpytko do dymisji bo zeby byc naczelnikiem trza mieć mózg a nie tylko móżdżek.lepiej ze nikt nie widział pseudo podwyzszenia dla tego psa, by kompletnie sie nie kompromitować. Schronisko czas na świerzości trochę i to nie tylko atmosferycznej.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:05:40] • [IP: 92.42.118.***]

podwyszenie dobre sobie, to faktycznie ma spory kawał na wybieg, dosłownie jak wiezień w celi, właściciela tam wsadzic!!powinny fakty tvn tym się zainteresowac to skandal!!człowiek jest sam kowalem własnego losu, a co z losem zwierzaków??ZDANE TYLKO NA NAS I ICH LOS W NASZYCH RĘKACH!!POMÓŻMY PSIAKOWI!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 22:01:38] • [IP: 83.28.195.***]

jak nikt nie ma woderów, to niech nurków zatrudnią :/ co za niedojdy, pomysleć się nie chce jak wybrnąć z sytuacji, a zwierzak cierpi. I co, straż pożarna też nie ma takich portek? w jakim kraju my żyjemy

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:46:23] • [IP: 109.173.204.**]

do Gość  Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04]  [IP: 62.69.248.***] dokładnie!! to się nadaje do ogólnopolskiej telewizji! fakty tvn uwielbiają takie historie. suchej nitki by nie zostawili na tzw." służbach" świnoujskich...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 21:07:20] • [IP: 79.184.78.**]

do jasnej cholery jutro rano powiadomię organizacje europejskie zajmujące się sprawami zwierząt o tym bestialskim przypadku, to na skale światową jest dowód na beznadziejną głupotę obecnych władz, które mogą ale nie chcą pomóc a mail jaki wyśle również otrzymacie, oni oczywiście otrzymają artykuł ze zdjęciem i z wpisami czytelników, będą też wszystkie moje dane.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:47:05] • [IP: 88.156.233.***]

A schronisko dla bezdomnych zwierząt nie zajmie się sprawą?

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:21:08] • [IP: 62.69.252.**]

Byłam tam dzisiaj i pies rzeczywiście ma budę oraz wybieg podniesiony, a w tą wodę sam wchodzi jak widzi obcych ludzi.

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 20:19:00] • [IP: 80.245.182.**]

TELEWIZJA I JUZ

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:55:14] • [IP: 62.69.248.***]

popatrzcie na te zdjecia promujace portal...chcieli byscie tak babrac sie w bagnie...Wszystkiego dobrego wladzom w ich cieplych domkach...

GośćSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 19:43:08] • [IP: 89.160.58.***]

DOKLADNIE SMIECH NA SALI, , , , , JAK MOZNA TO CZYTAC...ZE. ...Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. ... WYKONA. ...?? psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. TO ZNACZY ZE DOPIERO WYKONA CZY NIE LEPIEJ ZEBY GO ZABRALI W GODZIWE MIEJCIE. ...TO JEDNAK KTOS TAM LAZI ALE PSA DALEJ NIE ZABIERAJA..., OCHYDA TO CZYTAC MIESZKAM ZA DALEKO ALE GDYBYM BYLA TO ZORGANIAOWALAM BYM AKCJE I PSA BYM ZABRALA. ...WYSLE PIENIADZE TEMU KTO PSIAKIEM SIE ZAOPIEKUJE...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:42:04] • [IP: 62.69.248.***]

nie no to sie w glowie nie miesci...mieszkam tu od urodzenia w tym" dziwnym miescie ale teraz tto przegiecie...na glowie stane a sciagna TVN itp.stacje...znow sie posmieja z wladz tego miasta ze nic nie moga zrobic tylko dmuchaja na swoje stolki. ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:39:46] • [IP: 108.209.236.**]

WSTYD !! WSTYD !! WSTYD!! dla WLADZ MIASTA SWINOUJSCIA, weterynarzy, kierownictwa schroniska dla zwierzat i innych, ktorzy powinni NIEZWLOCZNIE zajac sie uwiezionym biednym psem!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:29:04] • [IP: 37.109.81.***]

POLSKIE ŚWINIE BEZ SERCA. POMÓŻCIE PIESKOWI WY BEZDUSZNE DZIADY!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 19:02:31] • [IP: 92.42.118.***]

Idxcie na Plac Pigal na Warszowie i pytajcie się o działke starej Zamarowej

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 18:33:45] • [IP: 95.41.117.***]

a CO robi STRAZ MIEJSKA, POLICJA i PROKURATOR??CO ZA ZDZICZAŁY KRAJ...

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 17:53:30] • [IP: 37.7.171.**]

sama tam pojadę po niego. to jest Polska. ;//

Gość SSZWEDKA • Poniedziałek [11.02.2013, 17:07:42] • [IP: 89.160.58.***]

nie miesci sie w glowie CO ZA BZDURY WTPISUJA PRZECIEZ PSINE MOZNA ZABARC Z TEGO SYFU DO WIOSNY ?? KTOS KTO TO MOZE ZROBIC MOGE WYSLAC PIENIADZE NA PSINKE ALE ZABIEZCIE GO Z TAMTAD Pomózcie!! NIECH MA JAKIES NORMALNE PSIE ZYCIE I

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:28:50] • [IP: 79.186.166.***]

Ludzie o dobrym sercu, ratujcie Robinsona. Ukłony dla Schroniska w Swinoujsciu.Pomózcie!!

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:18:48] • [IP: 62.69.254.***]

Dziękujemy zostało wszczęte postępowanie w przedmiotowej sprawie. O godzinie 16.00 otrzymaliśmy informację, że Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta wykona psu podwyższenie, zwierzę jest dokarmiane i pilnowane przez Schronisko. Buda została ocieplona. Piotr Jaworski Krajowy Inspektorat TOZ Warszawa

Gość • Poniedziałek [11.02.2013, 16:00:15] • [IP: 62.69.252.**]

Działka znajduje się na ul. wolińskiej.

Oglądasz 1-25 z 181
■ W niedzielę 26.pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja biegu „15”Złotej Jesieni.Zapisy od 11.00,start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee.Trasa o naturalnym podłożu wiedzie wokół jeziora.Dystans gł. 15 km ,dodatkowe 3,75km 7,5km i 11,25km.Bieg zaliczany do Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging.Szczegółowe informacje na www.jogging.republika .pl ■
■ Czytelnicy: Mamy dość patrzenia na przyjezdnych. Jedni krytykują, a drugim się podoba. -Był to pierwszy weekend, gdzie mogliśmy bez problemu pojechać na zakupy, do pracy - piszą nasi Czytelnicy, zadowoleni z nowych rozwiązań na przeprawach promowych. ■ Przed kilkoma dniami w księgarniach w całej Polsce pojawiła się najnowsza, trzecia w tym roku, a piętnasta w dorobku książka Jarosława Molendy. Świnoujski pisarz wraca do „polskiej” tematyki po świetnie przyjętych „Tajemnicach polskich grobowców” i bestsellerowej biografii polskiej Mata Hari: „Krystyna Skarbek – królowa podziemia czy zdrajczyni? ■ Pani Dorota: Najpierw karetka przywiozła moją mamę pod klatkę, a dopiero później zadzwoniono do mnie ■ Mammobus znów odwiedzi Świnoujście. Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka Piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Program jest jednym z Narodowych Programów Zwalczania Chorób Nowotworowych. ■ Siedem par obchodziło Jubileusz Diamentowych i Złotych Godów W sali Urzędu Stanu Cywilnego odbył się Jubileusz Diamentowych i Złotych Godów. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele władz miasta, zaproszeni goście ale najważniejsze tego dnia były pary małżeńskie. W tym gronie znalazło się siedem par ■ Andrzej Szczodry: Do mojego domu włamał się złodziej. Chce ostrzec mieszkańców ■ Sonda. Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach na prezydenta Świnoujścia? Elżbieta Jabłońska (PO), Andrzej Szczodry (Grupa Morska), Janusz Żmurkiewicz (SLD) ■ Dotarliśmy do wyników kontroli w szpitalu. Szpital działał bez zarzutu - stwierdzili kontrolerzy Narodowego Funduszu Zdrowia. Mowa o zleceniu transportu rannego chłopca do szpitala w Szczecinie. W tym samym czasie, w Świnoujściu, karetka potrzebna była dla 80-letniego Niemca. Ambulans dotarł za późno. Mężczyzna zmarł ■ MKS "Flota"-spółka z o.o.! Na konferencji prasowej po meczu z Chojniczanką prezes klubu Małgorzata Dorosz i Bogusław Baniak poinformowali o zmianie formy organizacyjnej klubu ■