POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.10.2013, 21:55:32] • Szczecin

Nietrzeźwi za kierownicą na szczecińskich drogach

Nietrzeźwi za kierownicą na szczecińskich drogach

fot. Policja

Codzienne kontrole trzeźwości czyli tzw. ,,Trzeźwe poranki” prowadzone przez drogówkę mają na celu wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących ze szczecińskich ulic. Policjanci systematycznie zmieniają miejsca kontroli. Dzisiaj takie działania prowadzone były na Placu Żołnierza w Szczecinie. Policjanci z drogówki sprawdzili prawie pół tysiąca kierujących.

Dla niektórych kierowców widok funkcjonariuszy w tym miejscu był zaskoczeniem, większość z nich przyzwyczaiła się do trzeźwych poranków na drogach wjazdowych do miasta, a nie tak jak dziś w centrum Szczecina...

Policjanci zatrzymali jednego kierującego w stanie nietrzeźwości i jednego w stanie po użyciu alkoholu.

W trakcie prowadzenia działań funkcjonariusze wyrywkowo kontrolowali dokumenty kierujących, jeden z nich nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Mandatem ukarano również kierowcę, który przewoził osoby w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym.

asp. Anna Gaweł


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [23.10.2013, 22:26:34] • [IP: 193.200.150.***]

Czy ktoś kto wypił flaszkę pięć minut temu, to można mówić o nim, że jest nietrzeźwy?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■