POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [24.10.2013, 00:17:35] • zachodniopomorskie

Haszysz nie trafił na zachodniopomorski rynek

Haszysz nie trafił na zachodniopomorski rynek

fot. Policja

Policjanci z zespołu dw. z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie zabezpieczyli blisko 4 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości około 100 000 zł. Narkotyki ukryte były w samochodzie. Sprawa jest rozwojowa, policjanci ustalają pochodzenie zabronionej substancji.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KWP w Szczecinie informację o narkotykach uzyskali z policyjnego telefonu zaufania. Wynikało z niej, że na terenie komisu samochodowego stoi zaparkowany ford fokus, wewnątrz którego ukryty jest haszysz.

Haszysz nie trafił na zachodniopomorski rynek

fot. Policja

Policjanci po potrzymaniu informacji wspólnie z funkcjonariuszami Morskiego Oddziału Straży Granicznej z psem wyszkolonym do wykrywania substancji narkotycznych udali się do komisu samochodowego. Tam ujawnili samochód ford fokus wystawiony do sprzedaży za kwotę ok. 9,5 tys złotych.

Po przeszukaniu pojazdu w schowku ujawniono łącznie siedem pakunków foliowych oklejonych taśmą. Wstępne badania wykazały, ze pakunki zawierają haszysz o łącznej wadze blisko 4 kg. Czarnorynkowa wartość narkotyku to ok. 100 000 zł.
Sprawa jest rozwojowa, policjanci ustalają pochodzenie narkotyków.

asp. Mirosława Rudzińska


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [29.10.2013, 17:45:55] • [IP: 80.245.180.***]

szkoda ze nie napisali:" podczas rutynowej kontroli..."

Gość • Czwartek [24.10.2013, 18:36:24] • [IP: 178.37.170.***]

gowno nie haszysz!!twardy zaprawiony w pół nie do jarania!!haszyk to Himalaj...czarny jak kamien twardy nie do zgryzienia i powala po jednym boniu a to??pazerni na sos nic wiecej

Gość • Czwartek [24.10.2013, 08:35:34] • [IP: 46.204.81.***]

A w Polskę w tym samym czasie poszło pół tony heroiny. Przynęta okazała się być skuteczna.

Gość • Czwartek [24.10.2013, 08:30:34] • [IP: 193.200.150.***]

Szkoda, bo bym sobie zabakal. Dawno nie smoliłem hasioru :(((

Oglądasz 1-4 z 4
■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■