POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.02.2014, 11:33:30] • Świnoujście

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jadący ulicą Wojska Polskiego tuż przed skrzyżowaniem z ulicą 11 listopada nie wyhamował i uderzył w jadącego przed nim hyundaia.

Do kolizji doszło przed godziną 11.00. W wyniku kolizji uszkodzony został przód seata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Piątek [21.02.2014, 14:55:20] • [IP: 95.129.226.**]

...do właściciela samochodu... wymień na lepszy model... Samochód też!!

Gość • Piątek [21.02.2014, 12:55:15] • [IP: 91.151.139.**]

Tylko rondo jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w mieście a nie skrzyżowania z drogą w utrzymaniu sygnalizacją świetlną. Seatem jechał wyjątkowy tępak.

Gość • Piątek [21.02.2014, 01:59:51] • [IP: 62.69.241.***]

NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE, NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO. SAMOCHÓD RZECZ NABYTA, A WY PASKUDNE KOMENTATORSKIE HIENY JESTEŚCIE GORSI OD MENDY SPOŁECZNEJ TYLKO SAMA KRYTYKA I MĄDROŚCI A SŁOMA WAM Z BUTÓW WYSTAJE. !!.

Gość • Czwartek [20.02.2014, 23:24:05] • [IP: 80.245.182.***]

No i kierowca suva dostanie mandat

Gościu • Czwartek [20.02.2014, 10:58:20] • [IP: 83.25.119.***]

Proponowałbym bym udać się kierowcy Seata do Pani Wiceprezydent po poradę jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji

Gość • Czwartek [20.02.2014, 07:19:39] • [IP: 80.245.176.***]

santa fe to santa fe...

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 22:13:20] • [IP: 88.156.233.***]

Dlaczego mi w moich komentarzach się sprzeczacie?! Mają być nowe ronda, które zapewniają, ułatwiają bezpieczeństwu (szczególnie podczas jazdy po jezdni), skracają ruch drogowy (które umożliwiają wygodną, szybką i bezpieczną jazdę bez sygnalizatora świetlnego) i koniec!

Gość • Środa [19.02.2014, 21:07:11] • [IP: 193.200.150.***]

111. - Czyli wychodzi, że jednak nie dobry kierowca.

Gość • Środa [19.02.2014, 20:52:19] • [IP: 213.158.222.***]

no cóż szybcy i wściekli w wersji polskiej czyli najpierw szybki a teraz wściekły

Gość • Środa [19.02.2014, 20:46:47] • [IP: 95.129.226.**]

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***] Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta. JECHAŁA KOBIETA Z DZIECKIEM!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***]

Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta, dobry kierowca (znam człowieka) dużo jeździ po naszym mieście. A ulica szczególnie przy mokrej nawierzchni (a taka była) jest zdradliwa bo śliska. A prawda jest taka że najlepszy kierowca może być uczestnikiem zdarzenia drogowego. Trzeba jeździć ostrożnie!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:39:46] • [IP: 95.129.226.**]

Jakie ronda, ludzie... facet stał na czerwonym ona na prostej drodze centralnie wiechała mu w d..ę :)

Gość • Środa [19.02.2014, 18:01:45] • [IP: 193.200.150.***]

Gówniany kierowca, a nie gówniana ulica. Dobry jeździec, to i na szkapie pogalopuje.

Gość • Środa [19.02.2014, 17:45:22] • [IP: 80.245.179.***]

ul. Wojska Polskiego w fatalnym stanie. Szczególnie odcinek między ul. Konopnickiej i ul. Pułaskiego. Wojsko Polskie powinno wnioskować o zmianę nazwy ulicy.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:52:38] • [IP: 83.11.255.***]

To kobieta kierowała barany

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:25] • [IP: 62.69.231.***]

Gówniany samochód, że tak się złożył.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:03] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Środa [19.02.2014, 14:28:00]  [IP: 193.110.130.***] - Są tam ronda, bo wszędzie dookoła gdzie się nie odwrócę, to same lelepety.

Gość • Środa [19.02.2014, 15:13:25] • [IP: 93.94.186.***]

na pewno baba...

Gość • Środa [19.02.2014, 14:32:10] • [IP: 95.129.226.**]

...to baba !!

Gość • Środa [19.02.2014, 14:31:51] • [IP: 37.109.81.***]

Cofanko bylo

Gość • Środa [19.02.2014, 14:28:00] • [IP: 193.110.130.***]

Do Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**] - pojedź gdzieś na zachód (np. do Niemiec czy Holandii) a zobaczysz jak dużo rond tam jest, szczególnie w mniejszych miejscowościach - nie trzeba świateł, bezpieczne, samorozładowujące korki skrzyżowanie

Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**]

Co wy z tymi rondami, małe miasto a wy wszędzie byście chcieli ronda, po ktorych i tak nie umiecie jeźdić, włączcie myślenie lepiej -to nic nie boli.

Gość • Środa [19.02.2014, 14:03:14] • [IP: 80.245.184.***]

burak ma nauczkę tylko drugiego auta szkoda...

Gość • Środa [19.02.2014, 13:36:23] • [IP: 93.154.193.***]

Rondo rondo rondo!!

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 13:26:53] • [IP: 88.156.233.***]

Witam. Niedawno na ulicy Matejki 1D wybudowano nowoczesny sklep hipermarket" Kaufland". Najgorsze i pechowe miejsce (skrzyżowanie) to przy tym właśnie sklepie - zbieg ulic Matejki, 11 Listopada oraz Gdańska. Czekam jak się wydarzy kolejna tragedia. Ja pamiętam z dawnych czasów 2003 roku, gdy motocyklista jechał za szybko, powyżej 60 km/h, gdyż uderzył w latarnię, wywrócił się i zmarł. Byłem na jego pogrzebie. Bardzo młody chłopak. Aż się łezka w oku kręci. Dlaczego z tym miasto nic nie robi?! Moim zdaniem powinno powstać rondo. I niech Świnoujście się zastanowi, że rondo zapewnia bezpieczeństwo i wygodę (bez sygnalizacji świetlej). I więc apeluję do wszystkich mieszkańców, żeby się zastanowiło, jak i prezydent. Miłego dnia życzę i proszę bardzo się zastanowić nad tym tematem niecodziennym.

Oglądasz 1-25 z 30
■ Ruszyły zapisy na 40 Maraton Świnoujście – Wolgast, 29 Półmaraton Wolgast oraz 4 Sztafetę Świnoujście – Wolgast ■ Niedziela Palmowa – to początek Wielkiego Tygodnia Postawiona w oknie domu chroni podobno przed uderzeniem pioruna. Rolnicy mieszali ją z ziarnem do zasiewu aby zapewnić sobie dobre plony, mamy dodawały dzieciom do śniadania aby te cieszyły się dobrym zdrowiem, zasuszona, czuwa nad szczęściem rodzin przez cały rok. Wszystko to jednak pod warunkiem, że dziś zostanie poświęcona. Palma wielkanocna nie jest jednak przedmiotem jakiegoś dziwnego kultu sama z siebie. Zasłużyła sobie na to gdy znalazła się pod stopami Chrystusa wjeżdżającego do Jerozolimy ■ Wielkanocne klimaty na Placu Wolności. Jechały do nas 800 kilometrów! To pierwszy taki jarmark wielkanocny w Świnoujściu. Zaproszenie do zaprezentowania swoich wyrobów nad morzem przyjęli twórcy z Krasnegostawu i okolic, miejscowości położonych między Lublinem, a Chełmie Lubelskim kilkadziesiąt kilometrów od granicy polsko-ukraińskiej. Grupę wystawców zorganizowała Luba Rakiewicz, dyrektor Artystycznego Stowarzyszenia Kosiw, która z dumą pokazuje ilustrowane publikacje o twórczości mieszkańców swoich rodzinnych stron ■ Strajk w oświacie. Informacja na godzinę 10.00 czwartek 11 kwietnia 2019. - ogółem strajkujących nauczycieli 253, w tym 28 w przedszkolach i 225 w szkołach - 401 dzieci/uczniów (bez gimnazjalistów, którzy przystąpili do egzaminów) będących pod opieką, w tym 338 w przedszkolach (razem z przedszkolem nr 10, w którym nauczyciele nie strajkują) i 63 w szkołach ■ PEC. W maju coroczna przerwa Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Świnoujściu informuje, że coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej do centralnego ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody nastąpi 20 maja 2019 od godziny 00.00 do 24.00. Przerwa związana jest z koniecznością wykonania niezbędnych remontów źródła ciepła i sieci ciepłowniczych ■ Mieszkańcy Świnoujścia, którzy na co dzień zaopatrują się w pieczywo z piekarni przy ul. Monte Cassino czekała w sobotę rano niemiła niespodzianka. Ani w sklepie firmowym ani w żadnym innym na mieście nie dotarło zaopatrzenie od tego wytwórcy. Przyczyną była poważna awaria instalacji w piekarni. Tuż po północy pojawiły się tam wozy Straży Pożarnej i Pogotowie Ratunkowe. Ewakuowano pracowników firmy i mieszkańców posesji ■ Od 4 kwietnia. „Bielik” z Warszowa o 7.35. W związku z prośbami rodziców uczniów, Żegluga Świnoujska informuje, że od jutra, tj. czwartek 4 kwietnia 2019 r., na przeprawie promowej „Warszów”, prom z prawobrzeża (Warszów) będzie odbijał o godzinie 7.35, a nie o 7.40. Pozostałe godziny pozostają bez zmian ■ Odpowiedź na zarzuty jest już w Komisji Europejskiej ■ Spektakularne policyjne zatrzymanie samochodu na ulicy Daszyńskiego. Przeszukano auto, sprawdzano kierowcę i pasażerów. O co poszło? Policja milczy o przyczynach tej niedzielnej akcji ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła uchwałę w sprawie poparcia środowiska nauczycielskiego ■ Zastępca prezydenta Paweł Sujka: "Po referendach, które odbywały się w Świnoujściu mogę powiedzieć, że praktycznie wszystkie placówki edukacyjne w mieście deklarują przystąpienie do strajku ■ Jeśli dojdzie do strajku nauczycieli to także dzieci w przedszkolach pozbawione zostana opieki ■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■