POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.02.2014, 11:33:30] • Świnoujście

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jadący ulicą Wojska Polskiego tuż przed skrzyżowaniem z ulicą 11 listopada nie wyhamował i uderzył w jadącego przed nim hyundaia.

Do kolizji doszło przed godziną 11.00. W wyniku kolizji uszkodzony został przód seata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Piątek [21.02.2014, 14:55:20] • [IP: 95.129.226.**]

...do właściciela samochodu... wymień na lepszy model... Samochód też!!

Gość • Piątek [21.02.2014, 12:55:15] • [IP: 91.151.139.**]

Tylko rondo jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w mieście a nie skrzyżowania z drogą w utrzymaniu sygnalizacją świetlną. Seatem jechał wyjątkowy tępak.

Gość • Piątek [21.02.2014, 01:59:51] • [IP: 62.69.241.***]

NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE, NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO. SAMOCHÓD RZECZ NABYTA, A WY PASKUDNE KOMENTATORSKIE HIENY JESTEŚCIE GORSI OD MENDY SPOŁECZNEJ TYLKO SAMA KRYTYKA I MĄDROŚCI A SŁOMA WAM Z BUTÓW WYSTAJE. !!.

Gość • Czwartek [20.02.2014, 23:24:05] • [IP: 80.245.182.***]

No i kierowca suva dostanie mandat

Gościu • Czwartek [20.02.2014, 10:58:20] • [IP: 83.25.119.***]

Proponowałbym bym udać się kierowcy Seata do Pani Wiceprezydent po poradę jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji

Gość • Czwartek [20.02.2014, 07:19:39] • [IP: 80.245.176.***]

santa fe to santa fe...

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 22:13:20] • [IP: 88.156.233.***]

Dlaczego mi w moich komentarzach się sprzeczacie?! Mają być nowe ronda, które zapewniają, ułatwiają bezpieczeństwu (szczególnie podczas jazdy po jezdni), skracają ruch drogowy (które umożliwiają wygodną, szybką i bezpieczną jazdę bez sygnalizatora świetlnego) i koniec!

Gość • Środa [19.02.2014, 21:07:11] • [IP: 193.200.150.***]

111. - Czyli wychodzi, że jednak nie dobry kierowca.

Gość • Środa [19.02.2014, 20:52:19] • [IP: 213.158.222.***]

no cóż szybcy i wściekli w wersji polskiej czyli najpierw szybki a teraz wściekły

Gość • Środa [19.02.2014, 20:46:47] • [IP: 95.129.226.**]

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***] Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta. JECHAŁA KOBIETA Z DZIECKIEM!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***]

Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta, dobry kierowca (znam człowieka) dużo jeździ po naszym mieście. A ulica szczególnie przy mokrej nawierzchni (a taka była) jest zdradliwa bo śliska. A prawda jest taka że najlepszy kierowca może być uczestnikiem zdarzenia drogowego. Trzeba jeździć ostrożnie!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:39:46] • [IP: 95.129.226.**]

Jakie ronda, ludzie... facet stał na czerwonym ona na prostej drodze centralnie wiechała mu w d..ę :)

Gość • Środa [19.02.2014, 18:01:45] • [IP: 193.200.150.***]

Gówniany kierowca, a nie gówniana ulica. Dobry jeździec, to i na szkapie pogalopuje.

Gość • Środa [19.02.2014, 17:45:22] • [IP: 80.245.179.***]

ul. Wojska Polskiego w fatalnym stanie. Szczególnie odcinek między ul. Konopnickiej i ul. Pułaskiego. Wojsko Polskie powinno wnioskować o zmianę nazwy ulicy.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:52:38] • [IP: 83.11.255.***]

To kobieta kierowała barany

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:25] • [IP: 62.69.231.***]

Gówniany samochód, że tak się złożył.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:03] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Środa [19.02.2014, 14:28:00]  [IP: 193.110.130.***] - Są tam ronda, bo wszędzie dookoła gdzie się nie odwrócę, to same lelepety.

Gość • Środa [19.02.2014, 15:13:25] • [IP: 93.94.186.***]

na pewno baba...

Gość • Środa [19.02.2014, 14:32:10] • [IP: 95.129.226.**]

...to baba !!

Gość • Środa [19.02.2014, 14:31:51] • [IP: 37.109.81.***]

Cofanko bylo

Gość • Środa [19.02.2014, 14:28:00] • [IP: 193.110.130.***]

Do Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**] - pojedź gdzieś na zachód (np. do Niemiec czy Holandii) a zobaczysz jak dużo rond tam jest, szczególnie w mniejszych miejscowościach - nie trzeba świateł, bezpieczne, samorozładowujące korki skrzyżowanie

Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**]

Co wy z tymi rondami, małe miasto a wy wszędzie byście chcieli ronda, po ktorych i tak nie umiecie jeźdić, włączcie myślenie lepiej -to nic nie boli.

Gość • Środa [19.02.2014, 14:03:14] • [IP: 80.245.184.***]

burak ma nauczkę tylko drugiego auta szkoda...

Gość • Środa [19.02.2014, 13:36:23] • [IP: 93.154.193.***]

Rondo rondo rondo!!

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 13:26:53] • [IP: 88.156.233.***]

Witam. Niedawno na ulicy Matejki 1D wybudowano nowoczesny sklep hipermarket" Kaufland". Najgorsze i pechowe miejsce (skrzyżowanie) to przy tym właśnie sklepie - zbieg ulic Matejki, 11 Listopada oraz Gdańska. Czekam jak się wydarzy kolejna tragedia. Ja pamiętam z dawnych czasów 2003 roku, gdy motocyklista jechał za szybko, powyżej 60 km/h, gdyż uderzył w latarnię, wywrócił się i zmarł. Byłem na jego pogrzebie. Bardzo młody chłopak. Aż się łezka w oku kręci. Dlaczego z tym miasto nic nie robi?! Moim zdaniem powinno powstać rondo. I niech Świnoujście się zastanowi, że rondo zapewnia bezpieczeństwo i wygodę (bez sygnalizacji świetlej). I więc apeluję do wszystkich mieszkańców, żeby się zastanowiło, jak i prezydent. Miłego dnia życzę i proszę bardzo się zastanowić nad tym tematem niecodziennym.

Oglądasz 1-25 z 30
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■