POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [30.05.2014, 12:29:19] • Świnoujście

Najlepsi młodzi karatecy na matach w Świnoujściu

Najlepsi młodzi karatecy na matach w Świnoujściu

fot. Organizator

W najbliższą sobotę w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ulicy Witosa rozpoczyna się X Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. Na matach walczyć będą m.in. aktualni medaliści Mistrzostwa Europy z Niemiec, Austrii, Czech, Rosji, Holandii, Francji i oczywiście Polski.

Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowane jest na godz.14.00 w sobotę. Zawody potrwają do niedzieli włącznie. Przez dwa dni zawodnicy rywalizować będą ze sobą w konkurencjach kata, kumite, light contact oraz kumite full contact powyżej 18-go roku życia.

Honorowy Patronat nad zawodami, które są największą tego typu imprezą w naszym zachodniopomorskim regionie i jedną z największych w Polsce objęli: Ambasada Japonii w Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz.

Organizatorem turnieju jest Świnoujska Akademia Karate Kyokushin,
Współorganizatorami : Urząd Miasta Świnoujście, Okręgowy Zachodniopomorski Związek Karate, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, Miejski Dom Kultury.

Rzecznik Prezydenta Świnoujścia


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■