POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [05.06.2014, 13:57:05] • Świnoujście

Słoneczka we Flocie

Słoneczka we Flocie

fot. Flota Świnoujście

Prawie 70 dzieci ze żłobka miejskiego Kubuś Puchatek przy ul. Wyspiańskiego w Świnoujściu odwiedziło dziś piłkarzy Floty na stadionie przy ul. Matejki. Biegały po boisku i kopały piłkę.

W drodze na świnoujski stadion dzieci machały wyspiarskimi, biało-niebieskimi flagami i śpiewały: "Flota!". Inicjatorem spotkania z zawodnikami Floty była grupa "Słoneczka".

Piłkarze nie zawiedli 3-latków i w komplecie stawili się na spotkaniu z dziećmi. Najpierw na boisko wyszły dzieci, tworząc dwa rzędy. A potem, tworząc dwa zespoły, na murawę wyszli piłkarze, jak w każdym meczu. Następnie były wspólne zajęcia, choć maluchy początkowo przejawiały większą ochotę do biegania po trawie, niż grania. - Boisko jest fajne - stwierdziła uśmiechnięta Ola.

Słoneczka we Flocie

fot. Flota Świnoujście

Niektórzy piłkarze wykazywali bardzo dużą chęć wspólnych zajęć z dziećmi. - Gdyby Robert Kolendowicz miał inne plany, to chętnie go zatrudnimy w naszym przedszkolu - opiekunki dzieci były pod wrażeniem zaangażowania Roberta.

Krzysztof Dziedzic
rzecznik prasowy Floty


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [05.06.2014, 17:40:57] • [IP: 92.42.116.**]

Ale fajnie :)

Oglądasz 1-1 z 1
■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■