POGODA

Reklama

Wydarzenia

Świnoujski Sztab WOŚP • Niedziela [23.11.2014, 17:58:27] • Świnoujście

Rejestracja wolontariuszy - START JUŻ JUTRO!

UWAGA!!! Rejestracja odbywać się będzie od poniedziałku (24.11) do czwartku (27.11) o godzinie 16:30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świnoujściu.

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty!

WAŻNE: Osoby niepełnoletnie proszone są o przyjście z rodzicem z uwagi na wymagany podpis opiekuna!!!

Serdecznie zapraszamy


Zaktualizowano: Niedziela [23.11.2014, 19:46:29]

komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [10.01.2015, 15:23:58] • [IP: 62.69.241.**]

ReZigiusz, czyli jeden z najpopularniejszych grających polskich youtuberów postanowił, że całą kwotę, którą zarobi ze sprzedaży swoich kubków, bluz i koszulek z 31 grudnia przekaże na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju. Chciał uzbierać 5 tysięcy, już 15 byłoby dla niego wielkim sukcesem, a ostatecznie wynik wyniósł ponad 138 tysięcy złotych. CAŁĄ

Gość • Czwartek [08.01.2015, 10:44:29] • [IP: 62.69.203.***]

Tępy naród.

Gość • Wtorek [06.01.2015, 22:17:25] • [IP: 62.69.231.***]

No to Palikociarnia na start, znów ogłupiamy i łupimy naród.

Gość • Piątek [28.11.2014, 04:24:33] • [IP: 92.42.112.***]

Jerzy Owsiak pomaga osobom starszym bo jest zwolennikiem eutanazji -" Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem – eutanazja dla mnie to pomoc starszym w cierpieniach. Demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniorów, ale wszystkie osoby, które żyją w ich otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny." - w wywiadzie przed 21. finałem WOŚP.

Gość • Czwartek [27.11.2014, 19:01:02] • [IP: 46.113.197.***]

Rozrywkową imprezę noworoczną czas zacząć! Będzie galop na przechodniów, na tereny kościelne bez wcześniejszego nawet zapytania (bo istnieje terror moralny, nie dać na Jurka to w nowej świeckiej tradycji grzech). W tym samym czasie rusza Szlachetna Paczka, bez hałasu, patosu, przymusu, witrażysty wypadającego z każdej lodówki, jacyż ci od Paczki archaiczni...

Gość • Czwartek [27.11.2014, 12:42:16] • [IP: 62.69.231.***]

Nagły atak spawacza -" Zethape" [YouTube]

Gość • Wtorek [25.11.2014, 20:21:49] • [IP: 92.42.112.***]

[24.11.2014, 23:26:34] • [IP: 37.152.19.**] dzielny zuchu, czy berecik za mocno uciska? Organizowane w PRL przez Kuronia nowe ZHP, oprócz nazwy nie ma nic wspólnego z tym co było przed wojną." Czerwone i naszpikowane agentami" to jest opinia szefostwa skautingu europejskiego. Dlatego oni nie nawiązywali współpracy z ZHP tylko z" zawiszakami". Zaś Owsiakowa żebranina przy budżecie Min.Zdr. to jest wielkie NIC! Tylko hałasu dużo aby się ten resortowy oszust mógł pokazać publicznie w świetle lamp i fajerwerków. Jeżeli Owsiak za SWOJE wybuduje i wyposaży szpital, to będzie mógł sobie decydować kogo leczyć a kogo nie. Ten sprzęt który Owsiak" kupił" jest za społeczne pieniądze i każdy może z niego korzystać. Tak jak i z pozostałego w szpitalu sprzętu. Owsiak NIE DAŁ I NIE DAJE ANI GROSZA na ten cel! Tylko żyje z tej żebraniny w luksusach wraz z całą rodziną. Jego żona i córka miały w fundacji" skromne posadki" a wyżebrane miliony gdzieś zniknęły. Biedaczyna wciąż szuka słoika a sąd czeka.

Gość • Wtorek [25.11.2014, 09:33:01] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.152.19.**]to jest ta pozytywna strona medalu ale nie jest do końca jasna ta druga strona i stanowi pewien problem.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 23:26:34] • [IP: 37.152.19.**]

Gość  Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06]  [IP: 92.42.112.***] Znajomością harcerstwa nie grzeszysz, mówiąc" czerwone ZHP". Organizacja powstała przed I Wojną Światową, jednak nauka historii boli najwidoczniej. Poza tym uczestnictwo w WOŚP nie jest obowiązkowe, a wręcz jak najbardziej dobrowolne - nikt nikogo nie zmusza ani do tego by wrzucać do puszki, ani do tego by z tą puszką kwestować. Ludzie pomagają, bo widzą że to działa, szczególnie jeżeli zobaczą że ktoś z ich otoczenia korzysta ze sprzętu który zakupił WOŚP - ile dzieci żyje dzięki temu że został zakupiony specjalistyczny sprzęt? Nie mówiąc już o seniorach, którzy są fundamentem tego co było kiedyś. Ponadto WOŚP wspiera też kobiety w ciąży, a także rozpowszechnia naukę pierwszej pomocy. I tak jak już mówiłam - jeżeli ktoś nie popiera, nie chce, nie lubi - niech dnia 11 stycznia zamknie się w domu i czeka, aż kogoś z jego rodziny czy nawet jego samego trzeba będzie ratować sprzętem który zakupił WOŚP - ciekawe czy wtedy odmówi :)

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 20:43:35] • [IP: 95.129.228.***]

Gość  Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06]  [IP: 92.42.112.***] ----> masz problem zdrowotny? Idź do specjalisty. Babcie już dawno wyprztykały się na radyjko ojca dyrektora.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 20:25:06] • [IP: 92.42.112.***]

Owsiak ukrywa przed sądem kwity finansowe fundacji, pali głupa i łazi po stole jak małpa. Lokalna grupa trzymająca puchę znów będzie atakować w okolicach kościołów biedne babcie którym na lekarstwa brakuje. Tego czerwone ZHP uczy dzieci.

Gość • Poniedziałek [24.11.2014, 09:21:19] • [IP: 46.112.82.**]

9:02 - na głównej stronie ta informacja jest pod wielkim tytułem" WOŚP"- prawda?----A co do tej WOŚP - Owsiak przegrał sprawę w sądzie, czekamy na ukazanie do końca finansów tej kosztownej (światełko do nieba i obsługa medialna plus koszty lokalne) imprezy.

JJ • Poniedziałek [24.11.2014, 09:02:50] • [IP: 93.94.186.***]

Brakuje tylko informacji co to za akcja: WOŚP, Szlachetna Paczka, czy może coś innego? :-)

Gość • Niedziela [23.11.2014, 19:23:36] • [IP: 62.69.231.***]

Ale do czego ten przymusowy wolontariat?

Oglądasz 1-14 z 14
■ W środę 20 września, od godziny 10.00 spod budynku szkoły ulicami Niedziałkowskiego, Konstytucji 3-go Maja, Marynarzy, Wybrzeże Władysława IV, Armii Krajowej, Piłsudskiego oraz Piastowską przejdzie barwny korowód. Tak rozpoczną się obchody Święta Patrona Liceum im. Mieszka I-go w Świnoujściu ■ Niemiec w trakcie cofania nie zauważył autobusu? Kolizja na Uzdrowiskowej ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■