POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ W niedziel 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Paw豉. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na G鏎ze S這wia雟kiej w Worku za strzelnic. Trasa wiedzie z G.S這wia雟kiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okr捫enia jeziora i powr鏒 na G.S. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Mi璠zynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez 穎n i c鏎k 酥. Paw豉 Dodka. Szczeg馧y w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Gro幡y wypadek przed Mi璠zyzdrojami, gdzie zderzy造 si dwie osob闚ki. Z naszych informacji wynika, 瞠 1 osoba ponios豉 鄉ier na miejscu, a 2 osoby s zakleszczone w poje寮zie ■ Funkcjonariusz stra篡 granicznej odda kilka strza堯w w kierunku odje盥瘸j帷ej Tesli! Przeczytaj, co m闚i mieszka鎍y, kt鏎zy widzieli ca貫 zaj軼ie! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strze穎nego parkingu plac闚ki Stra篡 Granicznej w 安inouj軼iu ■ Magia 安i徠 wkr鏒ce dotrze do 安inouj軼ia! W tym roku b璠zie du穎 nowych ozd鏏! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochod闚 na promie m鎩 znajomy sp騧ni si do pracy. Czytelnik postanowi poruszy problem znany wielu 鈍inouj軼ianom. Kolejki do prom闚 to problem znany i poruszany na 豉mach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowi poruszy kwesti ustawiania samochod闚 na Bieliku. Chodzi o konkretn sytuacj, kt鏎a mia豉 miejsce w poniedzia貫k, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta by豉 ca趾iem spora ■ Pod lup 鈍inoujskiej Prokuratury Rejonowej znalaz si PEC. Zawiadomienie o mo磧iwo軼i pope軟ienia przest瘼stwa z這篡li jego pracownicy, a dok豉dniej cz這nkowie zwi您ku zawodowego. Mowa tu o nowo powsta造m Niezale積ym Samorz康nym Zwi您ku NSZZ "Solidarno嗆", Zak豉dowej Organizacji Zwi您kowej przy Przedsi瑿iorstwie Energetyki Cieplnej w 安inouj軼iu, kt鏎ego pracownicy s wyra幡ie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje si w sp馧ce. Sprawa wydaje si by powa積a, bo 鈍inoujska prokuratura prowadzi post瘼owanie sprawdzaj帷e w sprawie z art. 296 1 k.k, kt鏎y dotyczy niegospodarno軼i ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zr鏏cie co z tym! ■ Spotkali si by broni Konstytucji RP i uczcili pami耩 m篹czyzny, kt鏎y podpali si w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie b璠zie miejsca na nud. Powstan nowe atrakcje ■ Uwaga! Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji informuje, 瞠 w dniu 10 listopada 2017 roku (pi徠ek) zak豉d b璠zie nieczynny ■ Staniszewski jak pi豉 tarczowa. Flota - D帳 D瑿no 5-2 ■ Trzy pr鏏y dokonania oszustwa metod "na policjanta" odnotowano dzi w 安inouj軼iu. 畝dna z nich nie okaza豉 si - na szcz窷cie - udana. W dw鏂h przypadkach emeryt, do kt鏎ego dzwonili fa連zywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrze, w trzecim przypadku za oszcz璠no軼i starszego pana uratowa pracownik banku. 安inoujscy policjanci przestrzegaj przed oszustami i zalecaj ostro積o嗆 przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich 安i皻ych-dzie po鈍i璚ony pami璚i tych. kt鏎zy przekroczyli ju pr鏬 wieczno軼i. 安inouj軼ianie odwiedzaj groby bliskich zmar造ch. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wo膨 pasa瞠r闚 bez bilet闚 ■ 39 - letni pracownik budowy zas豉b w trakcie wchodzenia na d德ig! Akcja stra瘸k闚 na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbli窺ze trzy tygodnie, w godzinach pomi璠zy 23.00 a 6.00, Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji b璠zie prowadzi w lewobrze積ej cz窷ci miasta p逝kanie sieci wodoci庵owych. Mo瞠 to spowodowa w tych godzinach spadek ci郾ienia wody ■