POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ W 鈔od 20 wrze郾ia, od godziny 10.00 spod budynku szko造 ulicami Niedzia趾owskiego, Konstytucji 3-go Maja, Marynarzy, Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV, Armii Krajowej, Pi連udskiego oraz Piastowsk przejdzie barwny korow鏚. Tak rozpoczn si obchody 安i皻a Patrona Liceum im. Mieszka I-go w 安inouj軼iu ■ Niemiec w trakcie cofania nie zauwa篡 autobusu? Kolizja na Uzdrowiskowej ■ Podzi瘯owania dla 鈍inoujskich policjant闚 za udowodnienie fikcyjnego zg這szenia kradzie篡 samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przes豉 na r璚e Komendanta Wojew鏚zkiego Policji w Szczecinie podzi瘯owania dla trzech 鈍inoujskich policjant闚, kt鏎zy prowadzili czynno軼i s逝瘺owe w sprawie zg這szenia kradzie篡 samochodu o warto軼i blisko 80.000 z. Str騜e prawa udowodnili zg豉szaj帷emu zawiadomienie organ闚 軼igania o niepope軟ionym przest瘼stwie, sk豉danie fa連zywych zezna oraz usi這wanie osi庵ni璚ia korzy軼i maj徠kowej, udaremniaj帷 wy逝dzenie odszkodowania ■ Kampania promuj帷a rodzicielstwo zast瘼cze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny mi czeka na w豉軼iciela. W pi徠ek, w sklepie Reserved zosta豉 znaleziona zabawka. Teraz smutny mi czeka na swojego w豉軼iciela w sklepie, w dziale m瘰kim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu P馧nocnego 91 3219177 ■ Tajemnicza 鄉ier mieszka鎍a 安inouj軼ia w Holandii! 39 - latek mia podejrzane obra瞠nia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, kt鏎y mo瞠 wyst徙i na obszarze wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 wrze郾ia do godziny 5.00 dnia 14 wrze郾ia 2017 roku ■ W poniedzia貫k oko這 godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dow鏚 rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszka鎍闚 miasta pad blady strach. W bia造 dzie na ulicach grasowa psychopata - zaatakowan kobiet zabra這 pogotowiie. Okaza這 si, 瞠 to... ■ Marynarz, kt鏎y zgin掖 w Szwecji, s逝篡 w 安inouj軼iu. Marynarz, kt鏎y zgin掖 w Szwecji, s逝篡 w 8 Flotylli Obrony Wybrze瘸 w 安inouj軼iu. Informacj potwierdzi Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ 安inoujski magistrat ma nowy samoch鏚! To skoda fabia 1.0. Urz康 Miasta w 安inouj軼iu wzbogaci si o nowy samoch鏚. W tym roku miasto zakupi這 osobow skod fabi 1.0. Nowa skoda zast徙i豉 wys逝穎n 14 - letni skod. Nowy samoch鏚 ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka w豉軼iciela. Nasz Czytelnik przygarn掖 psa widocznego na zdj璚iu i za po鈔ednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnale潭 jego w豉軼icieli. Czworon鏬 b陰ka si na terenie ogrod闚 dzia趾owych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 wrze郾ia – to pierwszy dzie, gdy 鈍inoujska m這dzie zasiad豉 w szkolnych 豉wkach. To w豉郾ie w tym dniu, jeden z naszych Czytelnik闚 natrafi przed szko陰 przy ulicy Witosa na woreczek z bia造m proszkiem. Wszystko wskazuje na to, 瞠 w 鈔odku znajduj si narkotyki. Mieszkaniec przyszed z tym do redakcji. – Znalaz貫m to na chodniku, na wprost drzwi - m闚i ■ Pracownik budowy zas豉b w trakcie pracy! M篹czyzn reanimowano na stra瘸ckim wysi璕niku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni m篹czyzna zmar ■ Powo膨ca pr鏏owa豉 uciec. Miasto zaj窸o konia. Podczas kontroli stanu zwierz徠 ci庵n帷ych 鈍inoujskie bryczki, Stra Miejska zaj窸a konia, kt鏎ego stan zdrowotny absolutnie nie zezwala na prac. Mia liczne otwarte rany, otarcia, po豉mane przednie kopyto, nie by w og鏊e podkuty. Powo膨ca nie posiada豉 瘸dnych dokument闚 konia ■ Otwarcie nowej szko造 na prawobrze簑! B璠zie kszta販i豉 przysz造ch 郵usarzy i operator闚 obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto 安inouj軼ie na lata 2017 - 2027 przyj皻y! Po wielu miesi帷ach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotka z mieszka鎍ami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednog這郾ie przyj窸a projekt uchwa造 w sprawie przyj璚ia programu kt鏎y okre郵a dzia豉nia rewitalizacyjne na terenie gminy miasta 安inouj軼ie w ci庵u najbli窺zych dziesi璚iu lat ■ Zagin窸y dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie ksi捫eczki wygl康em zbli穎ne do zwierz璚ych ksi捫eczek zdrowia)!!! Paszporty s wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon kom鏎kowy marki LG oko這 godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni min窸y od po瘸ru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a stra po瘸rna otrzyma豉 kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedziel Visus zn闚 stan掖 w p這mieniach. Tym razem ogie wybuch w dw鏂h miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnie寮zi造 si osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest ju w r瘯ach w豉軼icielki ■ Sprawca napadu z Mi璠zyzdroj闚 zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcze郾iej notowany przez policj za posiadanie narkotyk闚. Do Poznania pojecha poci庵iem ■ UBB wyda這 o鈍iadczenie. Z jego tre軼i wynika, 瞠 S康 Okr璕owy w Szczecinie uzna, 瞠 niemiecki przewo幡ik mo瞠 korzysta ze 鈍inoujskich przystank闚 autobusowych ■