POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.01.2008, 20:16:51] • Świnoujście

Rano siłownia a wieczorem… aerobik

Zajęcia z aerobiku odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 ( Autor filmu: iswinoujscie.pl )

Podczas przygotowań do drugiej części sezonu sztab szkoleniowy urozmaica zawodnikom zajęcia.

Dziś rano szkoleniowiec biało – niebieskich przeprowadził zajęcia w siłowni. Wieczorem zawodników czekał bardziej nietypowy trening. Pod czujnym okiem instruktorki fitness odbyli zajęcia z aerobiku.
Początki były ciężkie. Problemy z zapamiętaniem układu, pomyłki stron i tym podobne. Całe szczęście zawodników nie opuszczał dobry humor. Po pierwszych niepowodzeniach, nie zważając na groźne pokrzykiwania trenera, z układu na układ Wyspiarze radzili sobie coraz lepiej. Dynamiczna muzyka sprawiła, że zawodnicy poczuli rytm ćwiczeń. Pomogły też drobne usprawnienia, np. Sergiusz Prusak stwierdził, że wygodniej będzie ćwiczyć bez butów…
Według trenera Petra Niemca takie zajęcia pomagają w poprawie koordynacji ruchowej, sprawiają, że całe ciało zaczyna pracować. Sam szkoleniowiec świecił przykładem i brał czynny udział w ćwiczeniach.
W przyszłym sezonie nie zobaczymy już w barwach Floty Bebeto i Fernando. Natomiast Benevente leczy kontuzję kostki, której nabawił się podczas ostatniego sparingu. Wcześniej kontuzji nabawił się Kadi.


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [21.04.2008, 20:47:13] • [IP: 93.94.184.*]

Kiedyś można było iść na aerobic na Witosa do" Abat"-u na pięterko, a teraz nawet nie ma aerobicu z prawdziwego zdarzenia... Chyba że jestem mało zorientowana ;)

Kierownica___ • Wtorek [19.02.2008, 17:33:57] • [IP: 80.245.182.***]

O. ... u nas w szkole ; DD W kochanej 4

Gość • Czwartek [31.01.2008, 14:28:00] • [IP: 217.97.193.***]

żałosne wypociny fotografa który nagrywa komórka takie byle co

Gość • Środa [30.01.2008, 21:07:59] • [IP: 82.145.89.***]

A gdzie jakies zdjecia z tej IMPREZY :)

Gość • Środa [30.01.2008, 20:28:47] • [IP: 80.245.179.***]

no o filmiku gorszej jakości od 1842 nie widziałem :)

Gość • Środa [30.01.2008, 20:10:54] • [IP: 80.245.176.**]

Nie... Spielberg przyjechał...

Gość • Środa [30.01.2008, 19:10:44] • [IP: 80.245.179.***]

ten filmik to komórką jest kręcony ?

Gość • Środa [30.01.2008, 17:00:42] • [IP: 83.21.26.**]

Po co Ci Klub z aerobikiem Matejki 22 wszystkie chetne do cwiczen piekne kobiety zapraszamy ;)

Gość • Środa [30.01.2008, 15:41:07] • [IP: 217.97.193.***]

bebeto? nieee. dobry byl przecie. ;// zaal

Gość • Środa [30.01.2008, 13:35:29] • [IP: 83.30.254.***]

super wygladaja sexi

Gość • Środa [30.01.2008, 11:25:55] • [IP: 217.97.193.***]

Aerobik to super sprawa !!

Gość • Środa [30.01.2008, 11:05:40] • [IP: 217.97.193.***]

A ja miałam nadzieję, że otwarto jakiś klub, gdzie możnaby pójść na aerobik czy poćwiczyć na siłowni :(( (bo nie ma gdzie...

Gość • Środa [30.01.2008, 08:15:31] • [IP: 88.156.233.**]

brawo więcej takich tematów

Gość • Środa [30.01.2008, 07:48:05] • [IP: 217.97.199.*]

Ta piękna sala to przecież korytarz w ZSP4. Czy Flota chce brać przykład z dzieci z czwórki. które wiekszość lekcji wf mają własnie na korytarzu

Gość • Środa [30.01.2008, 07:47:54] • [IP: 80.245.187.***]

Nawet trener ruszal nogami :).

Gość • Wtorek [29.01.2008, 21:05:18] • [IP: 88.156.233.**]

dobre !! chłopaki dawać więcej czadu

Gość • Wtorek [29.01.2008, 20:32:08] • [IP: 80.245.184.***]

a gdzie ten aerobik był ??

Oglądasz 1-17 z 17
■ Kilkuset rowerzystów wzięło udział w Masie Krytycznej. ■ Małgorzata Dorosz została nowym prezesem MKS Flota Świnoujście ■ Strzały w lesie przy ulicy Rycerskiej. Trwa akcja poszukiwawcza. ■ Złodzieje ukradli samochód sprzed bloku na osiedlu Zachodnim. ■ Po śmierci 80-latka, do którego nie przyjechała na czas karetka, Narodowy Fundusz Zdrowia postanowił skontrolować świnoujski szpital. Wątpliwości budzi transport chłopca z poranioną nogą, którego nie przyjęto w naszym szpitalu. Ambulans z chłopcem pojechał do Szczecina. Zabrakło karetki dla Niemca. ■ ŚwiRy zapraszają na wycieczkę rowerową już 24 sierpnia. ■ Po długiej dyskusji Rada Miasta przyjęła apel do prezesa rady Ministrów o pilne podjęcie decyzji w sprawie wybudowania tunelu pod Świną. Przeciwko przyjęciu apelu zagłosowali jedynie radna Elżbieta Jabłońska i Wiesław Góreczny z Platformy Obywatelskiej. Ich zdaniem to miasto zbyt mało czyni w sprawie budowy stałego połączenia międzybrzegowego Świny. ■ Przewodniczący Rady Paweł Sujka: "Zniknęły rusztowania ze starych kamienic przy ulicy Hołdu Pruskiego. Co dalej z rewitalizacją tej dzielnicy? ■ Dwie oferty wpłynęły na ogłoszenie o przetargu na remont kolejnego promu typu "Karsibór". MSR "Gryfia" proponuje wykonanie remontu za kwotę 14 milionów 950 tysięcy złotych a Gdańska Stocznia remontowa chce 16 milionów 350 tysięcy. Cena ma być decydującym czynnikiem decyzji komisji przetargowej. ■ Prezydenta Janusz Żmurkiewicz: "jeszcze tydzień, a nawet półtora potrzebują biegli by przedstawić pełny raport w sprawie stanu finansów MKS "Flota" Świnoujście ■