Sonda
Czy to dobrze, że Małgorzata Szmajda przestanie kierować świnoujskim szpitalem?
tak
nie
nie mam zdania
POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.01.2008, 20:16:51] • Świnoujście

Rano siłownia a wieczorem… aerobik

Zajęcia z aerobiku odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 ( Autor filmu: iswinoujscie.pl )

Podczas przygotowań do drugiej części sezonu sztab szkoleniowy urozmaica zawodnikom zajęcia.

Dziś rano szkoleniowiec biało – niebieskich przeprowadził zajęcia w siłowni. Wieczorem zawodników czekał bardziej nietypowy trening. Pod czujnym okiem instruktorki fitness odbyli zajęcia z aerobiku.
Początki były ciężkie. Problemy z zapamiętaniem układu, pomyłki stron i tym podobne. Całe szczęście zawodników nie opuszczał dobry humor. Po pierwszych niepowodzeniach, nie zważając na groźne pokrzykiwania trenera, z układu na układ Wyspiarze radzili sobie coraz lepiej. Dynamiczna muzyka sprawiła, że zawodnicy poczuli rytm ćwiczeń. Pomogły też drobne usprawnienia, np. Sergiusz Prusak stwierdził, że wygodniej będzie ćwiczyć bez butów…
Według trenera Petra Niemca takie zajęcia pomagają w poprawie koordynacji ruchowej, sprawiają, że całe ciało zaczyna pracować. Sam szkoleniowiec świecił przykładem i brał czynny udział w ćwiczeniach.
W przyszłym sezonie nie zobaczymy już w barwach Floty Bebeto i Fernando. Natomiast Benevente leczy kontuzję kostki, której nabawił się podczas ostatniego sparingu. Wcześniej kontuzji nabawił się Kadi.


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [21.04.2008, 20:47:13] • [IP: 93.94.184.*]

Kiedyś można było iść na aerobic na Witosa do" Abat"-u na pięterko, a teraz nawet nie ma aerobicu z prawdziwego zdarzenia... Chyba że jestem mało zorientowana ;)

Kierownica___ • Wtorek [19.02.2008, 17:33:57] • [IP: 80.245.182.***]

O. ... u nas w szkole ; DD W kochanej 4

Gość • Czwartek [31.01.2008, 14:28:00] • [IP: 217.97.193.***]

żałosne wypociny fotografa który nagrywa komórka takie byle co

Gość • Środa [30.01.2008, 21:07:59] • [IP: 82.145.89.***]

A gdzie jakies zdjecia z tej IMPREZY :)

Gość • Środa [30.01.2008, 20:28:47] • [IP: 80.245.179.***]

no o filmiku gorszej jakości od 1842 nie widziałem :)

Gość • Środa [30.01.2008, 20:10:54] • [IP: 80.245.176.**]

Nie... Spielberg przyjechał...

Gość • Środa [30.01.2008, 19:10:44] • [IP: 80.245.179.***]

ten filmik to komórką jest kręcony ?

Gość • Środa [30.01.2008, 17:00:42] • [IP: 83.21.26.**]

Po co Ci Klub z aerobikiem Matejki 22 wszystkie chetne do cwiczen piekne kobiety zapraszamy ;)

Gość • Środa [30.01.2008, 15:41:07] • [IP: 217.97.193.***]

bebeto? nieee. dobry byl przecie. ;// zaal

Gość • Środa [30.01.2008, 13:35:29] • [IP: 83.30.254.***]

super wygladaja sexi

Gość • Środa [30.01.2008, 11:25:55] • [IP: 217.97.193.***]

Aerobik to super sprawa !!

Gość • Środa [30.01.2008, 11:05:40] • [IP: 217.97.193.***]

A ja miałam nadzieję, że otwarto jakiś klub, gdzie możnaby pójść na aerobik czy poćwiczyć na siłowni :(( (bo nie ma gdzie...

Gość • Środa [30.01.2008, 08:15:31] • [IP: 88.156.233.**]

brawo więcej takich tematów

Gość • Środa [30.01.2008, 07:48:05] • [IP: 217.97.199.*]

Ta piękna sala to przecież korytarz w ZSP4. Czy Flota chce brać przykład z dzieci z czwórki. które wiekszość lekcji wf mają własnie na korytarzu

Gość • Środa [30.01.2008, 07:47:54] • [IP: 80.245.187.***]

Nawet trener ruszal nogami :).

Gość • Wtorek [29.01.2008, 21:05:18] • [IP: 88.156.233.**]

dobre !! chłopaki dawać więcej czadu

Gość • Wtorek [29.01.2008, 20:32:08] • [IP: 80.245.184.***]

a gdzie ten aerobik był ??

Oglądasz 1-17 z 17
■ Dzięki umowie podpisanej MC Donalds z MKS Flota Świnoujście otrzymała dresy, piłki treningowe i stroje meczowe dla grup młodzieżowych i dziecięcych. Cały sprzęt sportowy został wydany naszym najmłodszym trampkarzom i orlikom, aby wyglądali oni jednolicie i dobrze się prezentowali na meczach oficjalnych jak również treningach. ■ W sobotę pobity długo czekał na pomoc. Karetki od Świnoujścia aż do Kamienia Pomorskiego były zajęte! Brutalnie pobili i zostawili półnagiego. Potrzebujący czekał na karetkę około 40 minut! Ambulans przyjechał aż spod Gryfic. ■ Piłkarze MKS Flota zremisowali w sobotę w wyjazdowym spotkaniu z Widzewem Łódź 1:1 ■ W czwartek 18.09 zgubiono telefon Sony Xperia Z (czarny w niebieskiej oprawce). Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest wysoka nagroda. Kontakt: 601774647. ■ Przemek Modrzyński ze Świnoujścia w parze z Joanną Orleańską przeszli pomyślnie kolejny etap programu "Taniec z Gwiazdami" i walczyć będą nadal o kryształową kulę-głowną nagrodę największego tanecznego show Telewizji Polsat. ■ Ankieta PO dotycząca potrzeb i poziomu życia mieszkańców Świnoujścia Około tysiąca ankiet przygotowali członkowie Platformy Obywatelskiej ze Świnoujścia, będziemy w nich pytać mieszkańców miasta o najważniejsze potrzeby społeczności lokalnej, kierunki rozwój gminy czy poziom życia świnoujścian. ■ W środę znaleziono aparat marki canon s80, czarno srebrny. Właściciel proszony jest o kontakt na nr tel. 693776343. ■ Dziś, w środę, 17 września, w godz. 10:00 - 18:00, będzie można bezpłatnie zwiedzić latarnię morską w Świnoujściu. Okazją są Europejskie Dni Dziedzictwa, organizowane przez Biuro dokumentacji Zabytków w Szczecinie. ■ Plaga komarów na prawobrzeżu. Karelus: to nie nasze owady ■ Tysiące głosów wpłynęło na projekty do budżetu obywatelskiego! Liczenie wciąż trwa. -mówi Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta. - Stąd też ich weryfikacja może potrwać dłużej, niż pierwotnie zakładano.