POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.01.2008, 20:16:51] • Świnoujście

Rano siłownia a wieczorem… aerobik

Zajęcia z aerobiku odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 (Autor filmu: iswinoujscie.pl )

Podczas przygotowań do drugiej części sezonu sztab szkoleniowy urozmaica zawodnikom zajęcia.

Dziś rano szkoleniowiec biało – niebieskich przeprowadził zajęcia w siłowni. Wieczorem zawodników czekał bardziej nietypowy trening. Pod czujnym okiem instruktorki fitness odbyli zajęcia z aerobiku.
Początki były ciężkie. Problemy z zapamiętaniem układu, pomyłki stron i tym podobne. Całe szczęście zawodników nie opuszczał dobry humor. Po pierwszych niepowodzeniach, nie zważając na groźne pokrzykiwania trenera, z układu na układ Wyspiarze radzili sobie coraz lepiej. Dynamiczna muzyka sprawiła, że zawodnicy poczuli rytm ćwiczeń. Pomogły też drobne usprawnienia, np. Sergiusz Prusak stwierdził, że wygodniej będzie ćwiczyć bez butów…
Według trenera Petra Niemca takie zajęcia pomagają w poprawie koordynacji ruchowej, sprawiają, że całe ciało zaczyna pracować. Sam szkoleniowiec świecił przykładem i brał czynny udział w ćwiczeniach.
W przyszłym sezonie nie zobaczymy już w barwach Floty Bebeto i Fernando. Natomiast Benevente leczy kontuzję kostki, której nabawił się podczas ostatniego sparingu. Wcześniej kontuzji nabawił się Kadi.


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Poniedziałek [21.04.2008, 20:47:13] • [IP: 93.94.184.*]

Kiedyś można było iść na aerobic na Witosa do" Abat"-u na pięterko, a teraz nawet nie ma aerobicu z prawdziwego zdarzenia... Chyba że jestem mało zorientowana ;)

Kierownica___ • Wtorek [19.02.2008, 17:33:57] • [IP: 80.245.182.***]

O. ... u nas w szkole ; DD W kochanej 4

Gość • Czwartek [31.01.2008, 14:28:00] • [IP: 217.97.193.***]

żałosne wypociny fotografa który nagrywa komórka takie byle co

Gość • Środa [30.01.2008, 21:07:59] • [IP: 82.145.89.***]

A gdzie jakies zdjecia z tej IMPREZY :)

Gość • Środa [30.01.2008, 20:28:47] • [IP: 80.245.179.***]

no o filmiku gorszej jakości od 1842 nie widziałem :)

Gość • Środa [30.01.2008, 20:10:54] • [IP: 80.245.176.**]

Nie... Spielberg przyjechał...

Gość • Środa [30.01.2008, 19:10:44] • [IP: 80.245.179.***]

ten filmik to komórką jest kręcony ?

Gość • Środa [30.01.2008, 17:00:42] • [IP: 83.21.26.**]

Po co Ci Klub z aerobikiem Matejki 22 wszystkie chetne do cwiczen piekne kobiety zapraszamy ;)

Gość • Środa [30.01.2008, 15:41:07] • [IP: 217.97.193.***]

bebeto? nieee. dobry byl przecie. ;// zaal

Gość • Środa [30.01.2008, 13:35:29] • [IP: 83.30.254.***]

super wygladaja sexi

Gość • Środa [30.01.2008, 11:25:55] • [IP: 217.97.193.***]

Aerobik to super sprawa !!

Gość • Środa [30.01.2008, 11:05:40] • [IP: 217.97.193.***]

A ja miałam nadzieję, że otwarto jakiś klub, gdzie możnaby pójść na aerobik czy poćwiczyć na siłowni :(( (bo nie ma gdzie...

Gość • Środa [30.01.2008, 08:15:31] • [IP: 88.156.233.**]

brawo więcej takich tematów

Gość • Środa [30.01.2008, 07:48:05] • [IP: 217.97.199.*]

Ta piękna sala to przecież korytarz w ZSP4. Czy Flota chce brać przykład z dzieci z czwórki. które wiekszość lekcji wf mają własnie na korytarzu

Gość • Środa [30.01.2008, 07:47:54] • [IP: 80.245.187.***]

Nawet trener ruszal nogami :).

Gość • Wtorek [29.01.2008, 21:05:18] • [IP: 88.156.233.**]

dobre !! chłopaki dawać więcej czadu

Gość • Wtorek [29.01.2008, 20:32:08] • [IP: 80.245.184.***]

a gdzie ten aerobik był ??

Oglądasz 1-17 z 17
■ Sonda. Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach na prezydenta Świnoujścia? Elżbieta Jabłońska (PO), Andrzej Szczodry (Grupa Morska), Janusz Żmurkiewicz (SLD) ■ Dotarliśmy do wyników kontroli w szpitalu. Szpital działał bez zarzutu - stwierdzili kontrolerzy Narodowego Funduszu Zdrowia. Mowa o zleceniu transportu rannego chłopca do szpitala w Szczecinie. W tym samym czasie, w Świnoujściu, karetka potrzebna była dla 80-letniego Niemca. Ambulans dotarł za późno. Mężczyzna zmarł ■ MKS "Flota"-spółka z o.o.! Na konferencji prasowej po meczu z Chojniczanką prezes klubu Małgorzata Dorosz i Bogusław Baniak poinformowali o zmianie formy organizacyjnej klubu ■ Flota Świnoujście pokonała na własnym boisku Chojniczanke Chojnice 2-1. Zdobywcami bramek dla Floty byli Sebastian Olszar oraz Arkadiusz Reca ■