POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.05.2015, 23:21:47] • Świnoujście

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

fot. Magdalena Kucier

Tuż przed godziną 21 na niebie pojawiły się kłębiaste chmury. Pokazały się od strony zachodu, czyli Niemiec. Bardzo szybko zakryły całe Świnoujście. Wyglądało, że za chwilę zacznie się wielka ulewa…

Przed godziną 21 zerwał się wiatr i zaczęło kropić. Później zagrzmiało i błysnęło. Zaczęła się burza… Najgorsze i najbardziej niebezpieczne burze przeszły jednak na szczęście bokiem, od strony Niemiec na północ.



Nasi Czytelnicy zaczęli nam wysyłać zdjęcia na kontakt@iswinoujscie.pl: najpierw kłębiastych czarnych chmur, potem błysków piorunów. Ale z wielkich chmur był tylko mały deszcz.

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

fot. Magdalena Kucier

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

fot. Magdalena Kucier

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

fot. Czytelnik

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

fot. Czytelnik

Czarne chmury przyszły z Niemiec. Zobacz film!

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Środa [06.05.2015, 15:08:57] • [IP: 78.34.117.**]

Pokazal sie pisuar Duda z innymi burakami w telewizji i taka byla reakcja Bozi.

Gość • Środa [06.05.2015, 13:54:07] • [IP: 70.30.10.**]

a moze sprobowac obwinic za te chmury cara putina.

Gość • Środa [06.05.2015, 13:43:58] • [IP: 62.69.254.**]

"podziękować ruskim" za te efekty - wtajemniczeni wiedza o co chodzi...

Gość • Środa [06.05.2015, 12:54:21] • [IP: 95.129.224.**]

I znowu wina Niemiec. Ciągle nas prześladują. Co za dranie ! ślą nam czarne chmury!

Gość • Środa [06.05.2015, 12:22:38] • [IP: 46.112.86.***]

Przerywało transmisję kandydatów na prezydenta, ale ponieważ Komoruskiego nie było wśród nich, bo dobrał sobie estetyczne, przyjazne otoczenie dworaków z Polsatu, burza machnęła na to ręką, raczej błyskawicą.

Gość • Środa [06.05.2015, 11:11:48] • [IP: 178.238.252.**]

zdjęcia jak zawsze super, ale bałam się porzadnie, na siły przyrody niema lekarstwa!

Gość • Środa [06.05.2015, 11:05:01] • [IP: 92.42.117.**]

Mały deszcz? Lało i to porządnie !!

GOŚCIU • Środa [06.05.2015, 10:37:47] • [IP: 80.245.191.***]

NIE PRZYSZŁY Z NIEMIEC, TYLKO NAPŁYNĘŁY Z NAD ZACHODNIEJ EUROPY !! I NIE CZARNE, TYLKO GRANATOWE

troll • Środa [06.05.2015, 09:21:08] • [IP: 46.230.156.***]

Z wielkiej chmury mały deszcz, po prostu chmury już przyjechały puste, bo się wypadały u sąiadów...

Gość • Środa [06.05.2015, 09:18:10] • [IP: 31.61.138.**]

po obejrzeniu debaty prezydenckiej w TV pomyślał Bóg- zniszczę ten kraj kłamców.

Gość • Środa [06.05.2015, 08:03:00] • [IP: 178.238.252.**]

Super zdjęcia...filmik może nie najlepszej jakości ale ważne, że jest! :)

JJ • Środa [06.05.2015, 07:34:52] • [IP: 93.94.186.***]

Na szczęście nie było tak źle jak się zapowiadało, ale spacer było trzeba szybko przerwać i uciekać do domu :)

Gość • Środa [06.05.2015, 07:10:05] • [IP: 178.238.251.***]

ja byłam na rowerze w parku z siosttrom i widziałam chmóry i takievczarns były

Gość • Środa [06.05.2015, 06:56:20] • [IP: 93.94.185.***]

WSPANIAŁE ZDJĘCIA.

Gość • Środa [06.05.2015, 05:56:04] • [IP: 95.129.225.**]

piękne zdjęcia!

Gość • Środa [06.05.2015, 05:47:35] • [IP: 95.40.30.***]

fotki są naprawde super

Gość • Środa [06.05.2015, 01:52:27] • [IP: 62.69.231.***]

To wina tuska...

Gość • Środa [06.05.2015, 00:32:52] • [IP: 80.245.182.**]

Fotki extra ale kamerę to moglibyście sobie kupić jakąś normalną zamiast kręcić filmy z komóry.

Gość • Wtorek [05.05.2015, 23:40:14] • [IP: 62.69.203.*]

Temat niepoprawny politycznie. Gdyby od russkich, to juz inna sprawa... Madzia, masz talent!

Oglądasz 1-19 z 19
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ Miło nam zaprosić do udziału w III ŚWINOUJSKIM BIEGU WYSPIARZA. Zawody rozpoczną się w dniu 06 października 2019 r. godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■