░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Czwartek [07.05.2015, 11:04:06] • Europa

SARSA - o debiutanckiej piosence i płycie

SARSA - o debiutanckiej piosence i płycie

fot. Organizator

Naucz mnie to debiutancki singel wokalistki będący zapowiedzią albumu, którego premiera przewidziana jest po wakacjach.

Piosenka jest połączeniem dotychczasowych doświadczeń Sarsy, czyli muzyki alternatywnej z popem. W rezultacie powstał utwór o olbrzymim potencjale przebojowości, łącząc w sobie akustyczne dźwięki z wysublimowaną elektroniką i wyraźnym beatem.

Jak mówi sama Artystka: „Naucz mnie” pokazuje w jaki sposób można połączyć klimaty offowe, alternatywne z odpowiednio dobranymi dźwiękami pop. Dzięki nośności utworu „Naucz mnie” mogę przyciągnąć szersze grono odbiorców do mojej twórczości alternatywnej. To krok do przodu w moich dotychczasowych dokonaniach, bo czuje, że udało mi się pokazać, że muzyka pop to szerokie pojęcie i nie musi kojarzyć się z muzyczną tandetną. Z popu wzięłam to, co najbardziej szlachetne i ciekawe, to, co idealnie współbrzmi z muzyką wybiegającą poza mainstream, jaką dotychczas uprawiałam”, dodając: „Płyta będzie tak jak moja muzyczna wrażliwość – bardzo różnorodna. Nie zabraknie charakterystycznych kompozycji z mojej przeszłości, które wiem, że mają swoich odbiorców (,,Chill” , ,,Nienaiwne”, ,,23 lata”, ,,Brown Eyes”). Utwory powstawały z różnymi składami z jakimi grałam, ale zawsze były one odzwierciedleniem mojej wizji artystycznej. Dlatego ich produkcja zostanie oparta o polskich realizatorów”.

Naucz mnie, swój początek realizacyjny miał w Polsce, ale w rezultacie został on sfinalizowany przez producentów brytyjskich.

„Myślę, że to dobry pomysł, że produkcja wyszła poza granice Polski. Dzięki temu powstał sound, który wyróżnia się na tle innych, polskich piosenek. Sądzę, że nadchodzi czas, by korzystać z potencjału zachodnich kolegów, ponieważ w Polsce liczba dobrych producentów jest mocno ograniczona” – wyjaśnia Sarsa.

A tekst?

„Moja natura jest gdzieś w swoim korzeniu bardzo nostalgiczna i emocjonalna, dlatego tekst, na pozór radosny, opowiada o buncie przeciwko tym, którzy nas blokują, chcą wiecznie zmieniać i odbierają w ten sposób wolność, której każdy człowiek, a tym bardziej artysta potrzebuje by móc tworzyć i funkcjonować po swojemu. Muzyka i teksty, które piszę są zawsze bardzo osobiste – w tej formie chcę dzielić się ze światem swoimi przeżyciami i przemyśleniami. Wierzę, że są ludzie, którzy utożsamiając się z utworem odnajdują ukojenie, czy wskazówki jak żyć szczęśliwie – do tej pory pisanie prawdziwych tekstów się sprawdziło, mam nadzieje że tak będzie również przy utworze Naucz mnie”


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ WOJSKO: 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■