POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.06.2015, 17:15:23] • 安inouj軼ie

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

DragRacingPolska (fot. Czytelnik )

Na lotnisku 好iatowo po kilku letniej przerwie odby造 si samochodowe i motocyklowe wy軼igi na dystansie ¼ mili czyli 402 metr闚. Wystartowa w nich Adam Gutkowski. Adam wystartowa motocyklem Suzuki GSX-R 1000 wyposa穎ny w system turbodo豉dowania oraz system Nitro od firmy NoS. Moc ca貫go zestawu to oko這 300 KM.



Motocykl zbudowa Przemek Badowski – mechanik, wicemistrz Polski klasy Moto Extreme oraz poprzedni rekordzista Polski w wy軼igach na dystansie ¼ mili. Zawody zgromadzi造 ponad 1500 ludzi, startowa這 w nich 61 zawodnik闚. Adam 軼iga si w klasie Moto Drag – najwy窺zej klasie motocyklowej w kraju. Motocykli軼i byli podzieleni na trzy klasy: Moto Street (poni瞠j 750cm3), Moto Street Plus (powy瞠j 750cm3) i Moto Drag (klasa do豉dowana turbo, nitro, kompresor). Startowa這 陰cznie 14 motocyklist闚.

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

Rafa Naumak(fot. Czytelnik )

Adam uzyska drugi czas zawod闚 oraz drugi czas w鈔鏚 motocyklist闚 z czasem 10.129. 安inouj軼ianin zakwalifikowa si jako drugi do p馧fina逝. W finale niestety zbyt szybko wystartowa i zrobi faul start przez co przegra w p馧 finale i zaj掖 trzecie miejsce.

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

Marcin Bornowski(fot. Czytelnik )

Adam Gutkowski ma 26 lat, motocyklem je寮zi od 6 roku 篡cia. Pierwszy raz bra udzia w wy軼igach w 2009 roku w豉郾ie na lotnisku w 好iatowie. Startowa wtedy Yamaha YZF-R1 o mocy 150 KM w klasie Moto Street Plus.

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

Rafa Naumak(fot. Czytelnik )

Adam startuje w zawodach dzi瘯i firmom : speedbike.pl – serwis, tuning motocykli, dzi瘯i kt鏎emu zawdzi璚za ca豉 profesjonaln przebudow motocykla. Goblin Garage – malowanie proszkowe ramy, felg. Firmie Fest – obszycie siedze wraz z nadrukiem. VulKing opony full service – dzi瘯i kt鏎ej ma zapewnione opony, wywa瘸ne oraz zmian opon. 12 lipca szykuj si zawody na lotnisku w Pi貫 „ Racing Show Pi豉” kt鏎a jest IV rund Mistrzostw Polski na dystansie ¼ mili. Do kt鏎ych motocykl zosta wys豉ny do firmy SpeedBike w celu zwi瘯szenia mocy, usprawnienia smarowania i za這瞠nia nowego sprz璕豉 w raz z profesjonalnym strojeniem na hamowni w celu uruchomienia ca貫j mocy systemu turbodo豉dowania Stage 1.

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

Kasia Olszewska(fot. Czytelnik )

W zawodach na „好iatowie” Adam uzyska trzecie miejsce przy do豉dowaniu 0.5 Bar. Obecnie motocykl jest strojony na dwa razy wi瘯sz moc – 1.0 Bar. Adam w tym sezonie planuje zej軼ie poni瞠j 9.50 s. na dystansie ¼ mili. Rekord Polski wynosi 8,86 s. ustanowi go Pawe Ratajczak na Suzuki Hayabusa w 2013 roku. Na takim motocyklu jakim je寮zi Adam w豉軼iciel firmy SpeedBike , Przemek Badowski w 2012 roku ustanowi czas 8.96 s. Mimo wsparcia firm czterech firm wspieraj帷ych Adam liczy na wsparcie i doping swojego rodzinnego miasta 安inouj軼ie.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Najszybszy motocyklista ze 安inouj軼ia! Adam Gutkowski na podium!

fot. Czytelnik

Sponsorzy :
Speedbike.pl – serwis motocyklowy.
VulKing Opony Full Service – serwis i zmiana opon.
Firma Fest – tapicerstwo samochodowe i motocyklowe.
Goblin Garage – malowanie proszkowe.

Kontakt:
https://www.facebook.com/Gutkowski.Adam
adamgutkowski@biznespoczta.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 39

Go嗆 • Czwartek [02.07.2015, 17:50:36] • [IP: 141.134.64.***]

wiejski mistrz prostej ;) z przed逝穎nym wahaczem nie sztuka wygrywa 郾iatowskie proste.

micha • Czwartek [02.07.2015, 09:56:35] • [IP: 77.88.191.***]

gutek ty zerowcu mistrz prostej 瞠nada

Go嗆 • Czwartek [02.07.2015, 03:25:27] • [IP: 93.94.191.***]

mistrz prostej ha ha ciekawe co by by這 na torze zapach spalin by w帷ha jak zwykle nie Gu熵u

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 21:55:01] • [IP: 83.11.162.***]

szkoda ze juz piec sie rozkraczyl...

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 16:37:00] • [IP: 80.245.183.***]

ja bym go moim stu konnym fabrycznym moterem odstawil

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 15:36:28] • [IP: 178.238.249.**]

Gratulacje Gutek !!

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 13:27:22] • [IP: 80.245.182.**]

zbudujcie mu jak捷 drog za miastem zanim kogo zabije, wariuj帷 swoim motorem po ulicach publicznych. Robi to regularnie na 11 listopada. Kiedys podrzucimy mu butelk z olejem i b璠zie spok鎩.

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 12:53:39] • [IP: 5.172.232.***]

Brawo, brawo, brawo - gratulacje :D

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 10:57:35] • [IP: 188.149.201.**]

Jutro o 13.21 na skrzy穎waniu Matejki i grunwaldzkiej poka瞠 ci co to szybko嗆 poznasz mnie w trabancie moc 24 KM 2 minuty do setki raczej nie masz szans dobrze zajezdzam drog. ...

Adam Gutkowski • 字oda [01.07.2015, 10:26:41] • [IP: 46.169.25.**]

Dziekuje wszystkim ktorzy mi dobrze 篡cza za mile s這wa. Czas to zaden rekord ale mam nadzieje ze po kolejnych modyfikacjach bede juz coraz blizej rekordu Polski. Du穎 zalezy jeszcze od kierowcy. To moje pierwsze starty motocyklem z Turbo + Nitro wiec przedemna jeszcze d逝ga droga. Pozdrawiam.

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 09:10:48] • [IP: 80.245.191.***]

Fajnie 瞠 ch這pak ma pasj tylko niech po mie軼ie wolniej je盥zi bo zmarnuje sobie 篡cie jak kogo potr帷i.Szkoda 瞠 w naszym pi瘯nym kraju mlekiem i miodem p造n帷ym zamyka si tory i lotniska, zamiast dla ludzi kt鏎zy koch強 motoryzacj to udost瘼ni

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 09:09:23] • [IP: 46.112.10.**]

8:07 - doko鎍z urwane zdanie:. ..w豉郾ie krytyka (nie hejtowanie) jest przejawem pewnej hierarchii warto軼i, nie, jak si czasem twierdzi, jakiej nieumotywowanej nienawi軼i. Owszem, to jest pewna umiej皻no嗆 owego Gutkowskiego, pewnie rzadko spotykana, ta szybka jazda, ale tak jak w og鏊e nie rusza mnie kulturystyka i twierdz, 瞠 wi捫e si cz瘰to z p馧鈍iatkiem, tak nie ruszaj mnie wy軼igi na motocyklach, kojarz帷e si mi, rowerzy軼ie, z l瘯iem na drodze, terroryzmem drogowym. --Mo瞠 im Gutkowski to chwalebny przyk豉d kulturalnego kierowcy-motocyklisty (czyli wyj徠ek)? Oby tak by這.

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 08:31:21] • [IP: 217.153.7.***]

skoro po sukcesach Renaty Pil ma by budowana bie積ia, to proponuj wybudowa tor wy軼igowy, 瞠by m這dzie mia豉 mo磧iwo嗆 realizowania swoich motoryzacyjnych pasji !

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 08:07:00] • [IP: 46.112.10.**]

01:29 - Ja mam pasj, uprawiam kolarstwo. My郵isz, 瞠 ka盥y, kto krytykuje nie ma pasji i niczego nie robi? W豉郾ie krytyka (nie" hejtowanie", lecz wyra瞠nie swojej opinii, skoro kto proponuje nam Gutkowskiego jako bohatera).

em. • 字oda [01.07.2015, 01:29:41] • [IP: 124.171.121.**]

po co tyle hejtu, chlopak ma pasje :D gratulacje :D powinniscie sie cieszyc ze jakies pozytywne rzeczy sie dzieja w okolo Was. A Wy jakie macie pasje oprocz krytykowania innych?

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 00:56:48] • [IP: 80.245.182.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 00:50:56] • [IP: 80.245.182.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • 字oda [01.07.2015, 00:37:36] • [IP: 46.112.10.**]

Nie imponuje mi wykorzystywanie silnika, a zwyk豉 po堯wka osoby o nazwisku Doba bardziej mi imponuje, ni p馧tora Gutkowskiego. Doba, kt鏎y przep造n掖 - ju 2 razy - Atlantyk, ten mi imponuje. Nawet po przep造ni璚iu Ba速yku (jako" wok馧 Ba速yku" p造n掖 chyba kiedy) ju by dla mnie wielkim bohaterem. Motocykli軼i kojarz mi si z patologi, strachem na drodze, przepraszam normalnych motocyklist闚.

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 23:48:46] • [IP: 62.69.231.***]

Gratulacje Ma這lat

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 22:58:34] • [IP: 77.113.57.***]

D逝go nie po篡je takie s realia.

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 21:25:39] • [IP: 37.8.215.**]

Na torze to ka盥y dobry

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 21:23:43] • [IP: 41.13.146.***]

STIG ?

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 21:21:56] • [IP: 80.245.190.**]

Spoko go軼iu, lubi patrze jak popyla na tej swojej 1 litr闚ce a wszystkie ma這latki daj mu kask na paliwo i dodatkowo je jeszcze dyma za to tylko 瞠by je przewi霩 ;-)

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 21:16:09] • [IP: 83.21.23.**]

baw sie baw fajne hobby :) oby tak dalej :)

Go嗆 • Wtorek [30.06.2015, 20:57:31] • [IP: 80.245.178.**]

Niech sie zmierzy z biegaczami, na maszynie to kazdy g逝pek.

Ogl康asz 1-25 z 39
■ Zak豉d Ubezpiecze Spo貫cznych Oddzia w Szczecinie Inspektorat w 安inouj軼iu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykszta販enie: 鈔ednie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w 安inouj軼iu ul. Piastowska 63. Wi璚ej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nast瘼na bomba na dnie Zalewu Szczeci雟kiego. P貫twonurkowie przerpowadz ekspertyz. Czekamy na wi璚ej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji w 安inouj軼iu informuje, 瞠 we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nast徙i przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle D瑿ina • Che軛o雟kiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mie軼ie nie jest ju tak nat篹ony, na ulice wyje盥瘸j domoro郵i rajdowcy. Niespe軟ieni za dnia, wieczorami urz康zaj sobie wy軼igi, cz瘰to jad帷 dwoma r闚noleg造mi pasami. Mieszkaniec, kt鏎y napisa do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia si, gdzie w tym czasie s policjanci? ■ Nie uwierzycie. W 安inouj軼iu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych mo積a zap豉ci nawet 20 z這tych! Takie rzeczy tylko u nas! 安inouj軼ie restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego w豉軼iciele maj do嗆 ludzi z zewn徠rz i to taki straszak? Kiedy prze篡wali鄉y w Mi璠zyzdrojach 5 z這tych za kibelek w jakie kawiarni, gdzie wszystko by這 na bia這, 軼iany, fotele, sto造 taki exclusive, a tu takie cacko 20 z這tych toaleta – nie mo瞠 wyj嗆 z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek 安inouj軼ie wstrzyma這 oddech. Stan窸y promy, ewakuowano mieszka鎍闚 przybrze積ych dom闚, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opu軼i swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przep造wa 8.45 przez centrum miasta ■ 疾gluga 安inoujska informuje, 瞠 do 31 sierpnia 2019 r. og鏊nodost瘼na przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) b璠zie czynna przez ca陰 dob siedem dni w tygodniu. Jednocze郾ie przypomina, 瞠 do 20 wrze郾ia 2019 r. przepraw b璠 obs逝giwa造 trzy promy ■