POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.09.2015, 10:55:01] • Świnoujście

Wystawa malarstwa i rzeźby w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wystawa malarstwa i rzeźby w Miejskiej Bibliotece Publicznej

fot. Organizator

,,Widok na morze &...” to wspólny projekt Beaty Król - malarstwo i Macieja Darcza - rzeźba, artystów obecnie zamieszkałych w Świnoujściu. Projekt zrodził się w Świnoujściu w 2013 roku i gościł już w kilku miastach: Świnoujście, Przytór, Wolin, Szczecin w Polsce, Staffanstorp w Szwecji i Penkun w Niemczech. Wernisaż wystawy odbędzie się 18 września o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Dzisiaj z wielką przyjemnością powraca w kolejnej całkowicie nowej odsłonie. Widok na morze to klasyka i zachwyt nad detalem...&...to art – upcycling - zbyteczny detal podniesiony do rangi sztuki. Dwa spojrzenia na sztukę, dwa spojrzenia na rzeczywistość, dwie natury przeczące sobie. Ujmująca delikatność rzeźby mężczyzny i nieustająca siła i emocje kobiety.

Wystawa malarstwa i rzeźby w Miejskiej Bibliotece Publicznej

fot. Organizator

To kolejna edycja wystawy, która ewoluuje, jest zmienna jak morze, nieustannie inspirujące i odciskające piętno na ich twórczości.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [18.09.2015, 07:59:31] • [IP: 5.60.36.***]

Byliśmy na poprzedniej wystawie pani Beaty, cieszymy się że ponownie możemy obejrzeć prace! Wysoki poziom artystyczny i lekkość, oraz morskie klimaty!

Gość • Czwartek [17.09.2015, 06:31:35] • [IP: 79.184.235.**]

My też chętnie w piątek poobcujemy ze sztuką...

Gosia • Środa [16.09.2015, 23:06:38] • [IP: 46.112.4.**]

ooo zapowiada się ciekawa wystawa :) Na pewno wybiorę się z moim Antkiem!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■