░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.04.2016, 11:55:21] • Świnoujście

Anna Kryszan nowym dyrektorem OSiR Wyspiarz!

Anna Kryszan nowym dyrektorem OSiR Wyspiarz!

fot. BIK UM Świnoujście

Nowa Dyrektor pochodzi z Połczyna Zdroju. Ostatnio pracowała w Uzdrowisku Połczyn Zdrój. - Na nabór na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Wyspiarz wpłynęło w sumie 9 ofert, z czego 5 kandydatów spełniało stawiane wymagania – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta.

- Na nabór na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Wyspiarz wpłynęło w sumie 9 ofert, z czego 5 kandydatów spełniało stawiane wymagania – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta.

Anna Kryszan na stanowisku zastąpi Mariusza Fryskę, który przeszedł na inne stanowisko w ośrodku. W Uzdrowisku Połczyn Zdrój Anna Kryszan zatrudniona była m.in. na stanowisku zastępcy dyrektora ds. lecznictwa oraz dyrektora ds. eksploatacji. O wyborze Anny Kryszan zdecydowała rozmowa kwalifikacyjna, podczas której wysoko oceniono predyspozycje i umiejętności kandydatki.

Pracę w OSiR Wyspiarz zacznie od maja 2016.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Piątek [22.04.2016, 18:30:00] • [IP: 47.61.92.**]

ludzie czy wasze zycie jest tak smutne ze siedzicie na necie i hejtujecie wszystko i wszystkich ??

Gość • Czwartek [21.04.2016, 21:42:06] • [IP: 92.42.118.**]

rozmowa. ..hahaha

Gość • Czwartek [21.04.2016, 17:13:33] • [IP: 78.10.61.*]

Gratuluję i życzę sukcesów.Niestety zazdrość niektórym ściska umysł, co widać po poniższych komentarzach.Ściska i w ten sposób wylewa się bez kontroli jad i nienawiść.

Gość • Czwartek [21.04.2016, 13:10:43] • [IP: 88.156.232.***]

na jakim sporcie sie zna hahaha

Gość • Czwartek [21.04.2016, 10:07:03] • [IP: 46.171.240.***]

czy podana jakie ma wykształcenie i z jakiej jest partii?

Gość • Czwartek [21.04.2016, 07:59:25] • [IP: 79.187.252.**]

A u nas jak zawsze tylko 9 wniosków z czego 5 spełniało kryteria a głosów krytyki nie do policzenia. Najłatwiej jest krytykować zamiast dodać słowa otuchy pogratulować i trzymać kciuki aby wszystko się udało. No ale cóż żyjemy w dzikim kraju i nic na to nie poradzimy. Ja z całego serca gratuluje i licze że o Świnoujściu jeszcze usłyszymy dobre opinie. Pozdrawiam

Gość • Czwartek [21.04.2016, 07:17:19] • [IP: 46.112.83.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [21.04.2016, 00:43:29] • [IP: 92.42.114.***]

no to juz po piłce nożnej, zniszczą wszystko, teraz bedą oszczepy i biegacze, a kibice zaginą w lesie, ciekawe jakie poparcie miała ta kobieta w mieście, uzdrowiska mieszają kocioł sportu, zniszczyli Flote, niszczą wszystko dla emeryta z niemiec, bo placi kase i jest zarobek, tak jak Judasz za 30 srebrników sprzedają sie takie osoby

Gość • Środa [20.04.2016, 21:22:54] • [IP: 80.245.178.**]

Podać skład komisji.

Gość • Środa [20.04.2016, 20:26:51] • [IP: 88.156.235.***]

Naprawdę nie rozumiem dlaczego nie znając kobiety psy na niej wiszacie. Dlaczego sami nie zgłosiliście się do konkursu widzę że tu sami specjaliści od wszystkiego czyli od niczego sam hejt.

Gość • Środa [20.04.2016, 19:34:35] • [IP: 95.129.224.***]

KTO PROWADZIŁ ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ Z KANDYDATAMI? JAKIE TA/TE OSOBY MAJĄ DO TEGO PREDYZPOZYCJE/DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE?

Gość • Środa [20.04.2016, 19:32:42] • [IP: 93.94.190.**]

Koleżanka pana Wziątka.

Gość • Środa [20.04.2016, 19:23:19] • [IP: 80.245.190.***]

I tak nie będzie miała nic do powiedzenia

Gość • Środa [20.04.2016, 19:21:47] • [IP: 81.219.207.**]

Wchodzi w temat w ciekawym okresie przed sezonem. Ciekawe czy da radę?

Gość • Środa [20.04.2016, 19:21:04] • [IP: 80.245.180.***]

Ot wybrano specjalistkę z połczyńskiego Uzdrowiska, to chyba w celu.. uzdrowienia, bo na sporcie Pani derektor zapewne się zna jak góral na żeglowaniu. Nie wierzę, że na wyspach nie ma specjalisty, który by się podjął zarządzania tą jednostką miasta, chyba że" znają klimat" i przestraszyli się jak potraktowano poprzednika hmm...

o,MonaLisa w krainie mułu • Środa [20.04.2016, 19:15:52] • [IP: 46.112.217.***]

No i patrzcie jak niewiele trzeba, by powiedzieć o tej pani o rysach naświetlonych pełnymi trywialności jarzeniówkami biur, o twarzy nizinno-zbożowo słowiańskiej, że to oblicze...Giocondy, Mona Lisy! Ktoś zapyta: a skąd ci przypełzła do czachy myśl o Giocondzie, gdy patrzysz na Ankę znad mułu rzeki Świny?! Otóż nierozumni pytacze, odpowiem wam: wszystko odmienia pełen meandrów, mroku i wampirycznej niejasności... gmach OSiR-u! OSiR zmuszał do mówienia do Fryski nawet po epizodzie kryski na Fryski:" O, sir...Oooo, sir...Fryska?", więc i teraz możemy zagrzmieć: Mona Kryszan! Co się znów świnci w tym gmachu, którego nie wymyśliłby da Vinci?

Gość • Środa [20.04.2016, 18:30:27] • [IP: 77.253.159.**]

Ile jeszcze potrwa OSIR

Gość • Środa [20.04.2016, 18:25:35] • [IP: 93.94.188.***]

a w Świnoujsciu nikogo nie było?nikt nie spełnił wymagań?

Gość • Środa [20.04.2016, 17:55:42] • [IP: 37.47.187.***]

.135 jak na razie to widzę potrzebę zerknięcia do słownika...

Gość • Środa [20.04.2016, 16:49:06] • [IP: 37.47.135.***]

Spoleczniaki ruszać do pisania bo coś słabo z wami jak narazie!! Komentować biadolic i ublizac incognito ludziom na forum najlepszego portalu😀

Obserwator • Środa [20.04.2016, 15:54:45] • [IP: 93.94.186.**]

W świnoujskim sporcie było szaro, teraz widzę go czarno.

Gość • Środa [20.04.2016, 15:36:03] • [IP: 178.238.252.***]

Co z 4-ką, bedzie tam rzadzic byla poslanka ? Podobno dzis byl konkurs.

Gość • Środa [20.04.2016, 15:04:42] • [IP: 178.238.253.**]

Co za bagno, a co na to rada miasta, p[rzeciez musiałą na budowę budynków wyrażci zgodę, proszę o komentarz Pani Przewodniczącej Rady na ten temat co z tą posadą i TBS-ami!

Gość • Środa [20.04.2016, 14:49:31] • [IP: 188.146.17.***]

Jasio zaczął trzymać z PiS ztąd ta nominacja

Gość • Środa [20.04.2016, 14:41:56] • [IP: 82.145.69.*]

pozdrawiamy Pana Wziątka:-)

Oglądasz 1-25 z 51
■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■