Sonda
Jak oceniasz przeniesienie targowiska na ul. Ko陶徠aja?
to by dobry pomys
na pozytywne efekty przenosin trzeba jeszcze poczeka
fatalane rozwi您anie, bo to niew豉軼iwe miejsce na targowisko
absolutna pomy趾a, kt鏎a pogrzebie handlowc闚
nie mam zdania
POGODA
Temp.: 3,96 蚓
Ci郾.: 1006 hPa
Wiatr: 2,92 km/h
Wilgotno嗆: 67 %
Zachmurzenie: 32 %

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ W sobot 19. kwietnia przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Wielkanocnego. Start spod bramy g堯wnej Fortu Zachodniego o 16:00 – zapisy od 15:00. Trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego i wzg鏎zami wok馧 fosy – liczy 9 km (bieg g堯wny); biegi dodatkowe na 6 km i 3 km. Klub Biegacza Jogging serdecznie zaprasza zawodnik闚 i kibic闚. ■ Amatora fryzjerskich akcesori闚 zatrzymali 16 kwietnia kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu, kt鏎y w豉ma si do zak豉du fryzjerskiego i ukrad kosmetyki, monitor oraz rejestrator monitoringu, powoduj帷 straty o warto軼i kilkudziesi璚iu tysi璚y z這tych. Podczas przeszukania mieszkania m篹czyzny policjanci odzyskali cz窷 skradzionych przedmiot闚, ujawnili r闚nie kokain oraz granaty. 29-latkowi grozi do 10 lat wi瞛ienia ■ Rozbijanie jajek na g這wach, zaj帷 mutant, rosyjska ruletka. Jak twierdz organizatorzy 鈍i徠 Wielkanocnych w 安inouj軼iu: "na ryzykant闚 b璠 czeka niez貫 jaja". ■ Na szpitalnym oddziale POZ nie ma dzi lekarza – alarmuj nasi Czytelnicy, kt鏎zy pomocy szukali w 鈔od w Szpitalu Miejskim. - Powinien dy簑rowa od godziny 18, ale czekamy ju dwie godziny i go nie ma. ■ Pasa瞠r poci庵u: Zn闚 o ma造 w這s nie dosz這 do tragedii ■ Konkurs na wygl康 doro瞠k i ubi鏎 prowadz帷ych rozstrzygni皻y ■ S豉wny Po瘸r Paderewskiego 15 - pisze nasz Czytelnik.- Kamienica, przy kt鏎ej ro郾ie cis pomnik przyrody. Na drzewie zosta造 wyci皻e ga喚zie, jak r闚nie jego szczyt- bez zgody Urz璠u Miasta, ale za zgod jednego mieszka鎍a, kt鏎y pracuje w UM ■ Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego w Warszawie mog豉 z豉ma przepisy o finansowaniu partii politycznych. Zawiadomienie tej tre軼i z這篡 do Pa雟twowej Komisji Wyborczej Wojciech Gody雟ki, by造 dzia豉cz Polskiego Stronnictwa Ludowego w 安inouj軼iu. ■ Do naszej redakcji z pro軸 o umieszczenie informacji o znalezionej kotce zwr鏂i si Czytelnik. Zwierz znaleziono 3 kwietnia na parkingu przed sklepem Netto przy ulicy Szkolnej. - Kotka zachowywa豉 si przyja幡ie i ufnie, zupe軟ie nie jak dziki kot. Najprawdopodobniej ma oko這 dw鏂h lat- pisze Czytelnik ■ Polska 10 lat w Unii Europejskiej. Konkurs plastyczny z nagrodami! ■ Jeszcze w tym tygodniu poznamy wyniki konkursu na projekt renowacji 鈍inoujskich doro瞠k oraz ubioru ludzi, kt鏎zy nimi powo膨. Ju teraz na mie軼ie wida jednak zmiany. Tak doro磬 wypatrzyli鄉y na jednej z ulic. ■ Mistrz parkowania tym razem na ulicy Grudzi康zkiej ■ Pi趾arze Floty 安inouj軼ie odnie郵i w niedziel bardzo cenn wygran w I lidze. W wyjazdowym meczu pokonali w Str騜ach rywala w walce o utrzymanie si, Kolejarza, 3:1. ■ Wczoraj (sobota) ok. godz.15 spod drzwi mieszkania, w wie穎wcu przy ulicy Szkolnej z這dziej ukrad rower firmy JEGEMAGER w kolorze czarnym. Informuj z這dzieja, 瞠 je郵i rower nie pojawi si pod blokiem do jutra, to udost瘼ni w internecie film z monitoringu z twarz tego z這dzieja do rozpoznania. ■ Droga krzy穎wa przesz豉 11 kwietnia ulicami 安inouj軼ia ■ Wiosna biegowa rozpocz窸a si na dobre. Wida to po rekordowym wzro軼ie uczestnik闚 na wszystkich trasach bieg闚 d逝godystansowych rozgrywanych w Polsce. Mo積a by powiedzie, 瞠 jeste鄉y pot璕 biegow w tempie przyrostu biegaczy - oczywi軼ie z wyj徠kiem czo這wych miejsc, kt鏎e ju chyba tradycyjnie okupuj Kenijczycy a czasami Etiopczycy ■ Zesp馧 Szk馧 Medycznych zaprasza na drzwi otwarte 15 kwietnia ( wtorek) godzina 17.00 ■