POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Mieszkaniec o S這wackiego: Nowo wyremontowana ulica, a ju zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spe軟ia swoj rol ■ Afera w 鈍inoujskim Przedsi瑿iorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotni豉 si spora cz窷 w璕la? Jak dot康 to wewn皻rzna komisja inwentaryzacyjna Przedsi瑿iorstwa Energetyki Cieplnej w 安inouj軼iu sprawdza czy z placu sk豉dowego przedsi瑿iorstwa znikn掖 w璕iel. Gdyby informacje jakie otrzymali鄉y anonimowo od pracownika firmy mia造 si potwierdzi to ze sk豉du PEC-u znikn望 mia opa wart oko這 400 tysi璚y z這tych. Jak dot康, dyrekcja nie potwierdzi豉 straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, 瞠 trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potr帷enie na przej軼iu dla pieszych przy skrzy穎waniu ulic Piastowskiej z Pi連udskiego. Cz窷 ulicy Piastowskiej by豉 wy陰czona z ruchu ■ W imieniu zarz康u SLD w 安inouj軼iu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodnicz帷ym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodnicz帷ym SLD prof. Bogus豉wem Liberadzkim z Mieszka鎍ami 安inouj軼ia pod tytu貫m: "Porozmawiajmy o Polsce", kt鏎e odb璠zie si w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 pi皻ro) ■ Synoptycy ostrzegaj: dzi od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia nast瘼nego prognozuje si wyst徙ienie opad闚 deszczu o nat篹eniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie mo瞠 doj嗆 do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzyma這 oddech… Dzi rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort 安inouj軼ie: Kto i za ile da pozwolenie na przyj璚ie go軼i hotelowych do obiektu, kt鏎y zagra瘸 ich bezpiecze雟twu? ■ Czytelnik: „Idiota 鈍ieci laserem”. Domoros造 amator mocnych 鈍iate o郵epia z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo 幢e potraktowa kilkunastoletni dziewczynk. Je瞠li ktokolwiek zauwa篡 jasno zielon osob闚k proszony jest o kontakt z redakcj portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd by widziany mi璠zy sklepem Stokrotka, a pasa瞠m Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane s burze, kt鏎ym towarzyszy b璠zie g堯wnie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz cz窷ciowo w centrum nale篡 spodziewa si upa堯w, z temperatur dochodz帷 do 30蚓/33蚓 ■ Kabaret Skecz闚 M璚z帷ych na fali! Nie wiemy, ile stopni b璠zie mia w tym roku Ba速yk, czy zmie軼icie si na pla篡 ze swoim parawanem i czy rybka w sma瘸lni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, 瞠 wakacje nad morzem b璠 w tym roku niepowtarzalne dzi瘯i Kabaretowi Skecz闚 M璚z帷ych ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywie潭 si nie daj. Sta造 si symbolem 安inouj軼ia, troch jak "wiatrak", tyle 瞠 ruchomym i zapewniaj帷ym sta造 kontakt. Mo瞠 wi璚 umie軼i "dziczy akcent" w pejza簑 naszego miasta? Na pewien pomys wpad jeden z Czytelnik闚 ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji szykuje si na sytuacj, kt鏎a na razie wydaje si nam abstrakcj. Liczby s jednak nieub豉galne. Za kilka lat w naszym mie軼ie b璠zie za ma這 wody pitnej. Czy uda si nam zapobiec tej sytuacji? Opr鏂z dostawy wody z uj璚ia w Kodr帳ka rozpatrywane s jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodr帳ka ju nie tak korzystne? Po這穎nemu nad Ba速ykiem 安inouj軼iu za kilka lat zacznie brakowa pitnej wody. Najgorzej b璠zie na Lewobrze簑. - Liczymy si z brakiem mo磧iwo軼i zaspokojenia potrzeb w pe軟ej dostawie - m闚i wprost Rados豉w Wrzeszcz z Zak豉du Wodoci庵闚 i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowa豉 si niemowl璚iem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mog這 doj嗆 do tragedii, gdyby nie interweniowa豉 policja. Matka dwumiesi璚znego niemowl璚ia by豉 kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja mia豉 miejsce w jednym z mieszka przy ulicy Chopina. W pi徠ek po godzinie 20.00 patrol policji podjecha przed kamienic przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano r闚nie ratownik闚 medycznych z lekarzem ■ Nie mo瞠 by tak, 瞠 ludzie w bia造 dzie uciekaj przed szczurami! - m闚i w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyra幡ie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na w豉sne oczy widzia豉, jak w sobotnie po逝dnie m這de ma鹵e雟two z dzie熤i na r瘯ach ucieka這 przed watah szczur闚. Wszystko wydarzy這 si w samym centrum miasta, na Placu S這wia雟kim. - Nie liczy豉m ich, ale by這 ich du穎. Mo磧iwe, 瞠 kilkana軼ie. Przebieg造 przez Plac S這wia雟ki i schowa造 si w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczur闚? ■