Sonda
Jak oceniasz zmiany w organizacji ruchu na ulicy S這wackiego
jest lepiej ni wcze郾iej
pogorszy這 si
nale篡 to zmieni
nie mam zdania
POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Zostawi豉 garnek na gazie i posz豉 na spacer. Garnek pozostawiony na gazie postawi na nogi dwa zast瘼y stra瘸k闚. Wszystko przez pozostawion bez opieki kolacj. Na miejsce opr鏂z stra瘸k闚 wezwano policj oraz pogotowie ratunkowe. Do zdarzenia dosz這 w pi徠ek w bloku przy ulicy Matejki 44. ■ Wiatr szala w 安inouj軼iu. Powali drzewo na 軼ie磬 rowerow ■ Dostali dofinansowanie w wysoko軼i 1,5 mln... Dzi po krzewach na Karsiborskiej, nie ma 郵adu ■ Zapraszamy osoby zainteresowane i zaanga穎wane w opiek nad zwierz皻ami bezdomnymi i kotami wolno 篡j帷ymi w naszym Mie軼ie do udzia逝 w kolejnym spotkaniu organizowanym przez Zast瘼c Prezydenta Miasta 安inouj軼ie Pani Barbar Michalsk w dniu 29 lipca 2015 r. o godz. 16:00 w Sali nr 1 Urz璠u Miasta 安inouj軼ie przy ul. Wojska Polskiego 1/5 ■ Jak si okazuje prawdziw plag na k徙ielisku morskim w 安inouj軼iu s zagini璚ia. Paradoks polega jednak na tym, 瞠 gubi si nie tylko dzieci ale tak瞠 doro郵i. Od pocz徠ku lipca ratownicy odnotowali ponad 30 takich zg這sze. ■ Kupuj帷 koszulk nakarmisz zwierzaki w 鈍inoujskim schronisku! Ka盥emu z nas przyda si bia豉 koszulka, w kt鏎ej przetrwamy upa造. A ka盥emu ze zwierzak闚 ze schroniska przyda si miska wype軟iona jedzeniem. Co 陰czy koszulk i zwierzaki ze schroniska? Akcja NAKARM ZWIERZAKA W SCHRONISKU organizowana przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu we wsp馧pracy z Nadrukomatem ■ Ruszy projekt „ Bezpieczna pla瘸”, kt鏎y zak豉da nauk zasad udzielania pierwszej pomocy nad Ba速ykiem. 25-26 lipca odb璠 si Mistrzostwa Polski w ratownictwie morskim. Przeprowadzony zostanie te turniej edukacyjny dla pla穎wicz闚 „Terminaliada”. ■ Kabaret Pod Wyrwigroszem rozbawi 安inouj軼ie do 貫z! ■ Kierowca granatowego volkswagena potr帷i na przeje寮zie rowerowym 7-letnie dziecko! ■ UWAGA - modernizacja sieci wodoci庵owej Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji Sp. z o.o. w 安inouj軼iu informuje, i w zwi您ku z modernizacj sieci wodoci庵owej w dniu 28.07.2015r. w godzinach od 8:00 do 14:00 zostanie wy陰czona woda w nast瘼uj帷ych ulicach: ul. Grunwaldzka na odcinku od ul. 11-go Listopada do ul. Lechickiej, ul. ㄆ篡cka, ul. Lutycka, ul. Karsiborska od ul. Grunwaldzkiej ■ Baby Jagi strasz przechodni闚! Szczeg鏊nie upatrzy造 sobie ma貫 dzieci. Odk康 straszne kreatury si tam pojawi造 maluchy boj si tamt璠y przechodzi. Nie przepuszcz nikomu. Atakuj nagle, wywo逝j帷 przera瞠nie w鈔鏚 pla穎wicz闚. Do 安inouj軼ia przyjecha造 a z Niemiec. Teraz siej postrach w鈔鏚 wczasowicz闚 odpoczywaj帷ych nad polskim morzem ■ Kolizja na skrzy穎waniu ulic Wyspia雟kiego, Piastowskiej i D帳rowskiego. Na miejsce wezwano policj oraz pogotowie. Do zdarzenia dosz這 oko這 godziny 11.00 ■ Renata Pli- MKL „Maraton” 安inouj軼ie zdoby豉 z這ty medal w biegu na 5000m z czasem 15.36,18 podczas odbywaj帷ych si w Krakowie w dniu 19-21.07.2015 r. W dniach 22-30.08.2015 r. zawodniczka MKL „Maraton” b璠zie reprezentowa Polsk na XV IAAF Mistrzostwach 安iata w Pekinie w biegu na 1500m ■ 32 procent mniej wynagrodzenia za lipiec. Tak kar dosta豉 firma zajmuj帷a si odkomarzaniem za nieskuteczno嗆 przeprowadzonych dzia豉. Komisja, kt鏎a bada efekty akcji, b璠zie to robi豉 cz窷ciej - zapowiada rzecznik prezydenta Robert Karelus ■ Stra Miejska: Parkuj帷e tam samochody nie pope軟iaj wykroczenia. Czytelnicy zwracali uwag na niedopuszczalne zachowanie kierowc闚 na pasie zieleni przy ulicy Che軛o雟kiego, gdzie mistrzowie parkowania zostawiaj swoje samochody. Jak si okazuje, tym razem nasi Czytelnicy si mylili. W opinii stra積ik闚 miejskich, kierowcy parkuj帷y w tym miejscu nie pope軟iaj wykroczenia ■ 疾glarze uczestnicz帷y w 51 edycji Etapowych Regat Turystycznych maj ju za sob dwa wy軼igi. W poniedzia貫k opuszcz 安inouj軼ie by, przez Dziwn闚 powr鏂i do przystani nad Zalewem Szczeci雟kim. Zwyci瞛c闚 ca貫go cyklu poznamy 26 lipca w Trzebie篡 ale pierwsze puchary wr璚zone zosta造 w 鈍inoujskiej marinie ■ Uwa瘸jcie! Dziki atakuj! Wskoczy貫m na drzewo. One mnie otoczy造 – opisuje chwile grozy nasz Czytelnik. –Jestem po zawale i naprawd si ba貫m.– Uderzy豉m loch dr庵iem w g這w. I wtedy przylecia造 nast瘼ne trzy – czytamy w li軼ie od kolejnej osoby. – Krzycza豉m i macha豉m kijem. Nie odpuszcza造. ■ Pan Krzysztof razem z rodzin pokona ponad 750 kilometr闚, aby w spokoju w wakacje odpocz望 w 安inouj軼iu. Nie odpocznie. Tysi帷e a mo瞠 miliony komar闚 skutecznie odstrasza turyst闚 - napisa ■ Trzmiele dalej gin! dr Dariusz Teper: Mo積a powiedzie, 瞠 to zbrodnia przeciwko przyrodzie! Problem gin帷ych w 安inouj軼iu trzmieli dalej trwa. Jak si okazuje, martwe owady mo積a zauwa篡 nie tylko w parkach, ale tak瞠 na ulicach naszego miasta. Dziesi徠ki martwych trzmieli le膨 nawet na chodnikach w dzielnicy nadmorskiej! Jak przyznaje nasza Czytelniczka, to nie jest normalne! ■