POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ W czwartek, sie Orange mia豉 awari! Telefony pokazywa造 brak zasi璕u! ■ Poniedzia趾owy wiecz鏎. Nad miastem unosi si chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniaj si telefony. Mieszka鎍y zastanawiaj si, co takiego wydarzy這 si w 安inouj軼iu? Jeden z naszych Czytelnik闚, mieszkaj帷y przy Placu S這wia雟kim twierdzi, 瞠 gryz帷y dym dosta si do jego mieszkania. - Nie mog貫m spa przez ca陰 noc. Oczy mi 透awi造. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u kr鏊ika i boli mnie gard這. Mam podejrzenia, 瞠 nad miastem rozpylono jaki gaz bojowy. Takie rzeczy robi si na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podzi瘯owania dla 鈍inoujskich policjant闚 za udowodnienie fikcyjnego zg這szenia kradzie篡 samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przes豉 na r璚e Komendanta Wojew鏚zkiego Policji w Szczecinie podzi瘯owania dla trzech 鈍inoujskich policjant闚, kt鏎zy prowadzili czynno軼i s逝瘺owe w sprawie zg這szenia kradzie篡 samochodu o warto軼i blisko 80.000 z. Str騜e prawa udowodnili zg豉szaj帷emu zawiadomienie organ闚 軼igania o niepope軟ionym przest瘼stwie, sk豉danie fa連zywych zezna oraz usi這wanie osi庵ni璚ia korzy軼i maj徠kowej, udaremniaj帷 wy逝dzenie odszkodowania ■ Kampania promuj帷a rodzicielstwo zast瘼cze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny mi czeka na w豉軼iciela. W pi徠ek, w sklepie Reserved zosta豉 znaleziona zabawka. Teraz smutny mi czeka na swojego w豉軼iciela w sklepie, w dziale m瘰kim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu P馧nocnego 91 3219177 ■ Tajemnicza 鄉ier mieszka鎍a 安inouj軼ia w Holandii! 39 - latek mia podejrzane obra瞠nia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, kt鏎y mo瞠 wyst徙i na obszarze wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 wrze郾ia do godziny 5.00 dnia 14 wrze郾ia 2017 roku ■ W poniedzia貫k oko這 godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dow鏚 rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszka鎍闚 miasta pad blady strach. W bia造 dzie na ulicach grasowa psychopata - zaatakowan kobiet zabra這 pogotowiie. Okaza這 si, 瞠 to... ■ Marynarz, kt鏎y zgin掖 w Szwecji, s逝篡 w 安inouj軼iu. Marynarz, kt鏎y zgin掖 w Szwecji, s逝篡 w 8 Flotylli Obrony Wybrze瘸 w 安inouj軼iu. Informacj potwierdzi Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ 安inoujski magistrat ma nowy samoch鏚! To skoda fabia 1.0. Urz康 Miasta w 安inouj軼iu wzbogaci si o nowy samoch鏚. W tym roku miasto zakupi這 osobow skod fabi 1.0. Nowa skoda zast徙i豉 wys逝穎n 14 - letni skod. Nowy samoch鏚 ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka w豉軼iciela. Nasz Czytelnik przygarn掖 psa widocznego na zdj璚iu i za po鈔ednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnale潭 jego w豉軼icieli. Czworon鏬 b陰ka si na terenie ogrod闚 dzia趾owych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 wrze郾ia – to pierwszy dzie, gdy 鈍inoujska m這dzie zasiad豉 w szkolnych 豉wkach. To w豉郾ie w tym dniu, jeden z naszych Czytelnik闚 natrafi przed szko陰 przy ulicy Witosa na woreczek z bia造m proszkiem. Wszystko wskazuje na to, 瞠 w 鈔odku znajduj si narkotyki. Mieszkaniec przyszed z tym do redakcji. – Znalaz貫m to na chodniku, na wprost drzwi - m闚i ■ Pracownik budowy zas豉b w trakcie pracy! M篹czyzn reanimowano na stra瘸ckim wysi璕niku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni m篹czyzna zmar ■ Powo膨ca pr鏏owa豉 uciec. Miasto zaj窸o konia. Podczas kontroli stanu zwierz徠 ci庵n帷ych 鈍inoujskie bryczki, Stra Miejska zaj窸a konia, kt鏎ego stan zdrowotny absolutnie nie zezwala na prac. Mia liczne otwarte rany, otarcia, po豉mane przednie kopyto, nie by w og鏊e podkuty. Powo膨ca nie posiada豉 瘸dnych dokument闚 konia ■ Otwarcie nowej szko造 na prawobrze簑! B璠zie kszta販i豉 przysz造ch 郵usarzy i operator闚 obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto 安inouj軼ie na lata 2017 - 2027 przyj皻y! Po wielu miesi帷ach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotka z mieszka鎍ami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednog這郾ie przyj窸a projekt uchwa造 w sprawie przyj璚ia programu kt鏎y okre郵a dzia豉nia rewitalizacyjne na terenie gminy miasta 安inouj軼ie w ci庵u najbli窺zych dziesi璚iu lat ■ Zagin窸y dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie ksi捫eczki wygl康em zbli穎ne do zwierz璚ych ksi捫eczek zdrowia)!!! Paszporty s wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon kom鏎kowy marki LG oko這 godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni min窸y od po瘸ru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a stra po瘸rna otrzyma豉 kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedziel Visus zn闚 stan掖 w p這mieniach. Tym razem ogie wybuch w dw鏂h miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnie寮zi造 si osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest ju w r瘯ach w豉軼icielki ■ Sprawca napadu z Mi璠zyzdroj闚 zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcze郾iej notowany przez policj za posiadanie narkotyk闚. Do Poznania pojecha poci庵iem ■ UBB wyda這 o鈍iadczenie. Z jego tre軼i wynika, 瞠 S康 Okr璕owy w Szczecinie uzna, 瞠 niemiecki przewo幡ik mo瞠 korzysta ze 鈍inoujskich przystank闚 autobusowych ■