░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Bia這ru? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonog鏎ska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Na realizacj tego marzenia, czyli budow sta貫go po陰czenia mi璠zy Uznamem i Wolinem czekamy ju kilkadziesi徠 lat. Ju za kilka dni- wydarzenie kluczowe dla inwestycji. 28 kwietnia na promie Karsib鏎 podpisana zostanie umowa o unijne dofinansowanie budowy tunelu pod 安in. Uroczysto嗆 rozpocznie si przed godzin 11 na promie Karsib鏎. Go軼i b璠ziemy wicepremiera Mateusza Morawieckiego, ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, Marka Gr鏏arczyka, szefa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i 疾glugi. B璠zie wicemarsza貫k Sejmu RP Joachim Brudzi雟ki i wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Koz這wski ■ Konkurs recytatorski w przedszkolu nr 10 „Kolorowy 安iat”. „Poeci chc albo uczy, albo bawi, my zetkniemy si na jaki czas zar闚no z jednym jak i z drugim. Za chwil wyst徙i przed nami dzieci, kt鏎e zmaga si b璠 o laur zwyci瞛cy, o miano mistrza recytacji”. Tak rozpocz掖 si 24 kwietnia I Wewn徠rzprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt.: „Wiersze znane i lubiane” zorganizowany w Przedszkolu Miejskim nr 10 „Kolorowy 安iat”. ■ 6116 z這tych - tak kwot uda這 si zebra podczas sobotniego festynu charytatywnego kt鏎y odby si przy muszli koncertowej dla wsparcia fundacji hospicyjnej "Przysta" w 安inouj軼iu ■ DRZWI OTWARTE DLA GIMNAZJALIST紟 W CEZIT- WTOREK 25.04, GODZ. 17.00, UL. GDY垶KA 26. ■ Rowerowy Plac Mickiewicza czyli masa krytyczna na starcie. W sobot tu po 8.00 rano na placu przed Urz璠em Miasta pojawiali si pierwsi rowerzy軼i. Przybywali w odpowiedzi na zaproszenie Klubu Sportowego „Uznam”. Inicjatywa „ulicznej demonstracji” rowerzyst闚 spotka豉 si jak co roku z du篡m zainteresowaniem mi這郾ik闚 dw鏂h k馧ek. Wsparcia udzieli造 w豉dze miasta, a bezpiecze雟twa rowerzyst闚 od startu strzegli policjanci. Od startu imprez zabezpieczali tak瞠 stra積icy miejscy. Sami za rowerzy軼i pokazali nie tylko si喚 swojej masy ale tak瞠 to jak s zintegrowan i przyjacielsk grup ■ By豉 minister infrastruktury i rozwoju, El瘺ieta Bie鎥owska odwiedzi豉 Pomorze Zachodnie. Lokalne firmy, produkty i us逝gi mog wspiera budow presti簑 Pomorza Zachodniego. Stoj帷e przed polskimi firmami wyzwania na rynkach UE, a tak瞠 dzia豉niach Komisji Europejskiej na rzecz przedsi瑿iorc闚 by造 g堯wnym tematem spotkania z El瘺iet Bie鎥owsk, Komisarz UE ds. Rynku Wewn皻rznego, Przemys逝, Przedsi瑿iorczo軼i i M同. W zorganizowanym dla zachodniopomorskiego 鈍iata biznesu spotkaniu, wzi掖 r闚nie udzia Marsza貫k Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. ■ Turysta podsumowuje swoj wizyt w 安inouj軼iu: Urz康 Miasta pobiera op豉ty klimatyczne, a wczasowicze dusz si oparami i spalinami ze wszystkich stron ■ W dniu 8 kwietnia 2017 roku w 安inouj軼iu przy ulicy Bohater闚 Wrze郾ia 4 dosz這 do w豉mania do pomieszcze archiwum Cechu Rzemios R騜nych poprzez wy豉manie zamk闚 w drzwiach wej軼iowych do archiwum. Z wn皻rza pomieszczenia sprawca zabra w celu przyw豉szczenia dokumentacj w postaci projekt闚 unijnych, dokument闚 partyjnych i ksi璕owych. Sprawca w豉mania zosta zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty - m闚i m. asp. Magdalena Figarska-好ie ■ 安inouj軼ianie broni niezale積o軼i polskich s康闚: Ziobro i Jaki do paki. W samo po逝dnie, mieszka鎍y zebrali si pod budynkiem S康u Rejonowego w 安inouj軼iu. 安inouj軼ianie w ten spos鏏 wyra瘸li sw鎩 przeciw, wobec planowanej przez Prawo i Sprawiedliwo嗆 reformy s康ownictwa i tym samym wsparli og鏊nopolski protest s璠zi闚. Nowe ustawy, maj doprowadzi do upolitycznienia Krajowej Rady S康ownictwa. W trakcie pikiety, demonstruj帷y prezentowali takie transparenty jak: S康y wolne od dyktatury PiS-u, Ziobro nienawidzi ludzi i dlatego walczy z S康ami, Ziobro i Jaki do paki, S璠ziowie wierzymy w Wasz si喚 i wytrwa這嗆 w walce o samorz康no嗆, Kto z prawem wojuje sprawiedliwo嗆 go dosi璕nie, Prawo obowi您uje wszystkich PiS te, oraz dobre Pany zaoruj S康y Powszechne ■ M這dzie Logosu rozdawa豉 穎nkile. 19 kwietnia to data upami皻niaj帷a rocznic wybuchu powstania w getcie warszawskim .W tym roku m這dzie szk馧 Fundacji Logos ( 6 klasa Szko造 Podstawowej , klasy gimnazjalne oraz 1 i 2 liceum ) w陰czy豉 si w obchody tej rocznicy i wzi窸a udzia w akcji „皋nkile” organizowanej przez Muzeum Historii 砰d闚 Polskich Polin w Warszawie .草速y 穎nkil jest symbolem zbiorowej pami璚i, Marek Edelman otrzymywa bukiet takich kwiat闚 zawsze w rocznic wybuchu powstania i co roku sk豉da 穎nkile pod pomnikiem Bohater闚 Getta ■ Ju wkr鏒ce do Wise趾i pojedziemy na rowerze! 圭ie磬a rowerowa ma powsta do 2019 roku! Przewodnik, radny miasta Mi璠zyzdroj闚 Adam Jakubowski by gospodarzem wystawy Klubu Przewodnik闚 „Na Wyspach” w Mi璠zyzdrojach z okazji Wystawy pt. „60- letni dorobek dzia豉lno軼i Komisji Przewodnickiej Zarz康u G堯wnego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. W sali teatralnej odby這 si te spotkanie przewodnik闚 i burmistrz闚 z naszego regionu, 陰cznie z Ko這brzegiem i dyrektorem Woli雟kiego Parku Narodowego Wojciechem Zysk. W jego trakcie, dyskutowano m.in na temat planowanej budowy 軼ie磬i rowerowej. Jak si okazuje, ju w 2019 roku b璠ziemy mogli pojecha do Wise趾i rowerem ■ Sukces zawodnik闚 ULKSW Pomorze 安inouj軼ie! Na Wojew鏚zkiej Olimpiadzie Dzieci i M這dzie篡 zdobyli 29 medali! ■ Wtorek: Tu przed godzin 23.00 na ulicy Karsiborskiej dosz這 do powa積ego wypadku. Volkswagen, kt鏎ym jecha造 trzy osoby, wylecia dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie by dla nich jednak szcz窷liwy. Auto uderzy這 w drzewo ■ „Guziki z muszli – 郵ad dawnej tradycji”. Otwarcie nowej wystawy w Muzeum Rybo堯wstwa Morskiego. W najbli窺zy pi徠ek, 21 kwietnia, o godzinie 18.00., w Muzeum Rybo堯wstwa Morskiego w 安inouj軼iu otwarta zostanie wystawa: „Guziki z muszli – 郵ad dawnej tradycji” ■ Ponad kilometrowa kolejka na przepraw Karsib鏎. Osoby kt鏎e planuj podr騜 na wysp Uznam, powinny wyjecha ze sporym zapasem czasu. Jak informuje nasz reporter, kolejka na prom Karsib鏎 ma ponad kilometr d逝go軼i ■ Ruszy豉 akcja walki z komarem. Rozpocz窸a si od specjalnych tzw. wylewek na terenach podmok造ch, w stawach w parku i innych terenach miejskich, gdzie stoi woda. Wylewki maj zabi larwy ■ Nie chcia豉 mieszka w Niemczech. Przebieg豉 600 kilometr闚! Mo瞠 lepiej da jej spok鎩? Niech biega? Biegaj帷a po mie軼ie suczka, o kt鏎ej co rusz donosz nasi Czytelnicy, nigdy nie mia豉 w豉軼iciela. Do 安inouj軼ia przybieg豉… a z Poczdamu! Historia samotnej suczki to scenariusz na ciekawy film. Pies, o kt鏎ym od miesi璚y g這郾o w naszym mie軼ie, dotar do nas a z Bia這rusi. Dok豉dnie 4 grudnia 2016 roku suczka zosta豉 wys豉na w transporcie z Bia這rusi do niemieckiego Poczdamu. Dzi瘯i temu unikn窸a 鄉ierci na wschodzie ■ Setki mieszka鎍闚, przyjaciele i rodzina po瞠gnali Stanis豉wa Mo瞠jk ■ Asysta honorowa w czasie pogrzebu Stanis豉wa Mo瞠jki.Minister obrony narodowej przyzna wojskow asyst honorow 穎軟ierzy 8. Flotylli Obrony Wybrze瘸 podczas pogrzebu 酥. Stanis豉wa Mo瞠jki, by貫go prezydenta 安inouj軼ia ■ Przed鈍i徠eczne kolejki na przeprawie. Kierowcy: Nie jest tak 幢e... ■ PLANOWANE WYㄐCZENIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ - 安inouj軼ie w dniach: 2017-04-19, w godzinach: 19 kwi 09:00 - 19 kwi 16:00 w miejscowo軼i Ognica ■ Wzd逝 Wybrze瘸 oraz na kra鎍ach p馧nocnych spodziewane s silne porywy po逝dniowo - zachodniego i zachodniego wiatru o pr璠ko軼i do 70-90 km/h ■