POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Animator sportu na obiekcie sportowym „ ORLIK-2012” zaprasza dzieci i m這dzie ze szk馧 podstawowych na zaj璚ia z pi趾i no積ej, siatkowej i r璚znej. A tak瞠 zespo造 podw鏎kowe ch這pc闚 klas 3-4 i 5-6 szk馧 podstawowych i klas gimnazjalnych do udzia逝 w rozgrywkach ligi pi趾i no積ej od 17 marca do 17 pa寮ziernika. Zapisy dru篡n i ch皻nych do udzia逝 w zaj璚iach na orliku od 08 marca. Wszelkie dodatkowe informacje i regulamin rozgrywek u Animatora. Kontakt tel: 608-074-051. ■
■ Jak informuje Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji jutro, czyli 6 marca 2015 r. w godzinach od godziny 8.00 do 16.00 wody nie b璠zie w nieruchomo軼iach przy ulicach: Pi連udskiego, odcinku Sienkiewicza do S這wackiego, Sienkiewicza od Matejki do Krzywoustego, S這wackiego od Matejki do Energetyk闚 oraz Energetyk闚 od 疾romskiego do S這wackiego. Jak informuje Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji przerwa w dop造wie wody spowodowana jest modernizacj sieci biegn帷ej pod nawierzchni ulicy S這wackiego. ■ 13- latka straci豉 przytomno嗆 na lekcji. Wezwano pogotowie ratunkowe ■ Handel lud幟i jest faktem ■ Czytelnik: Sterta gruzu zalega przy drodze do Kauflandu ■ SANEPID: wci捫 nie mamy pewno軼i, 瞠 to odra ■ Co z p馧nocnym odcinkiem trasy S3? ■ Policja sprawdza豉 monitoring na stadionie miejskim ■ Wyciek oleju z ci篹ar闚ki. Interweniowali stra瘸cy ■ 安inoujscy policjanci zatrzymali kobiet, kt鏎a kilka razy okrad豉 perfumeryjno-drogeryjny sklep. Zatrzymana 43-latka wyja郾i豉 mundurowym, 瞠 krad豉, cho mia豉 przy sobie pieni康ze, gdy lubi ryzyko. Podejrzana wkr鏒ce stanie przed s康em, grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolno軼i albo grzywny■ Uwaga kierowcy! Na Karsiborskiej 郵isko! ■ Czarne chmury nad gazoportem. NiK publikuje wyniki kontroli ■ Czy samorz康owy urz璠nik mo瞠 sk豉da „propozycj nie do odrzucenia”? Na razie mamy w Polsce demokracj i prawo kt鏎e nie pozwala sk豉da obywatelom takich propozycji. Na jakich podstawach prawnych opar swoja propozycj, zast瘼ca prezydenta Pawe Sujka? ■ Zagin掖 Adrian Stefa鎍zyk. Rodzina prosi o pomoc ■ Jubileusz odwo豉ny? Rzecznik prezydenta Robert Karelus, obieca do ko鎍a zesz貫go tygodnia, przedstawi program obchod闚 250-lecia 安inouj軼ia. I s這wa nie dotrzyma. Mo積a powiedzie 瞠 brak informacji te jest informacj. W tym przypadku o tym 瞠 rzecznik nie potrafi dotrzyma s這wa i o tym 瞠 Urz康 Miasta ma problemy z organizacj obchod闚 jubileuszu ■ Podobnie, jak w ubieg造m roku, dzieci kt鏎e aktualnie ucz瘰zczaj do miejskiego przedszkola, nie bior udzia逝 w rekrutacji na kolejny rok szkolny. Ich rodzice b璠 jedynie sk豉da deklaracj o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego dziecka. Takie o鈍iadczenie nale篡 z這篡 w przedszkolu, do kt鏎ego aktualnie ucz瘰zcza dziecko, w terminie 7 dni przed rozpocz璚iem rekrutacji. ■ Chcia豚ym podzi瘯owa starszemu ma鹵e雟twu ze 安inouj軼ia, kt鏎zy w niedziele wieczorem na obwodnicy Kobylanki pod Stargardem Szczeci雟kim udzielili nam pomocy przy uszkodzonym aucie. Samoch鏚 zepsu si tak niefortunnie, 瞠 grozi這 nam niebezpiecze雟two. Dzi瘯i pomocy starszego ma鹵e雟twa zostali鄉y bezpiecznie odholowani w bezpieczne miejsce, gdzie mogli鄉y si zaj望 bezpieczn napraw auta. Z racji tego, 瞠 by這 p騧no nie zd捫yli鄉y podzi瘯owa, wi璚 chcemy to zrobi teraz. Dzi瘯ujemy za pomoc. Rafa i Krzysiek. Po usuni璚iu usterki ruszyli鄉y dalej w drog ■ Wczoraj rano, na parkingu przy ul. Grunwaldzkiej 25 znaleziono p瘯 kluczy z pilotem od samochodu. Mo積a dzwoni pod nr 605 651 134 ■