POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Zielona papuga z czerwon plamk nad dziobem dnia 27.07 wlecia豉 do mieszkania - w豉軼iciela prosz o kontakt 511-739-829 ■ Awaria sieci trakcyjnej przed Warnowem! Podstawiono lokomotywy spalinowe. Tu po p馧nocy za stacj Warnowo w kierunku Mi璠zyzdroj闚 zosta豉 zerwana trakcja elektryczna na d逝go軼i oko這 2 kilometr闚. Do uszkodzenia dosz這 podczas przejazdu poci庵u towarowego. Podr騜ni nie maj jednak powod闚 do obaw. Dla poci庵闚 podstawiono lokomotywy spalinowe, dzi瘯i kt鏎ym kursy b璠 mog造 odbywa si normalnie. Jak twierdzi rzecznik PKP PLK ju dzi wieczorem wszystko powinno wr鏂i do normy. Podr騜ni wybieraj帷y si nad morze s na bie膨co informowani o aktualnej sytuacji ■ 安inouj軼ianie b璠 czyta Quo Vadis! Ju 3 wrze郾ia odb璠zie si Narodowe Czytanie! Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu, zosta豉 wyznaczona do zorganizowania spotkania w ramach pi徠ej edycji Narodowego Czytania. Akcja jest obj皻a Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej RP i odb璠zie si 3 wrze郾ia (sobota) w budynku g堯wnym 鈍inoujskiej biblioteki przy ulicy Pi連udskiego 15. Pocz徠ek o godzinie 10.00. ■ Od 鄉ierci dziel go jedynie godziny! Kto uratuje or豉 topi帷ego si w b這cie? Nieopodal Karsiborskich Paproci o 篡cie walczy orze kt鏎y we wtorek wpad do b這tnistej mazi. Akcj ratunkow jako pierwszy zorganizowa Krzysztof Chomicz, jednak pomimo wysi趾闚 fotografa, nie uda這 si dotrze do or豉. Jak m闚i Pan Krzysztof - Na akcj ratunkow mamy czas jedynie do godziny 18.00, je郵i nie zd捫ymy, orze umrze. Potrzeba nam przynajmniej trzech silnych ludzi, kt鏎zy mogliby zaj望 si asekuracj ■ We wtorek, 26 lipca, na tra這wcu 8. Flotylli Obrony Wybrze瘸 odby豉 si uroczysto嗆 wodowania najnowszego wydania locji polskiego wybrze瘸 Ba速yku (Locja nr 502) opublikowanej przez Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej. ■ Z inicjatywy podj皻ej przez d逝goletniego przyjaciela naszego Miasta pana Fritza Jacoba, kt鏎y uczestnicz帷 wraz z zast瘼c burmistrza Ulfem Rigelem w ubieg這rocznych obchodach 250 – lecia nadania praw miejskich, mia okazj zwiedzi wysp Karsib鏎, zachwycaj帷 si jej urokiem, grupa zapalonych rowerzyst闚 z Nordencham przyjecha豉 do 安inouj軼ia. Baz stanowi oczywi軼ie Karsib鏎, z noclegiem w Rybacz闚ce. Przez siedem dni pobytu, codziennie, grupa odbywa豉 d逝godystansowe wycieczki ( ok. 50 km) zwiedzaj帷 wyspy Uznam, Wolin i okolice. Ruszy豉 pielgrzymka na Jasn G鏎: Ka盥a pielgrzymka jest pierwsza, tak jak mi這嗆 ■ Czytelnik: Ko這brzeg najlepszy. I co Wy na to? Po raz dwunasty dziennik „Rzeczpospolita” opublikowa ranking samorz康闚. Po raz drugi z rz璠u Ko這brzeg zosta uznany za najlepszy samorz康 w Polsce w kategorii gmin miejskich i miejsko-wiejskich. ■ Zgubiono czarny plecak firmy Nike (w do嗆 kiepskim stanie), jego zawarto嗆 to czarna bluza, laptop Lenovo, dokumenty i par drobiazg闚; znalazc prosz o kontakt 570 977 111 - przewidziane znale幡e ■ Nasze miasto to nie pla瘸 - postanowili przypomnie turystom mieszka鎍y Sopotu. Chc, by go軼ie chodzili po mie軼ie ubrani. W ramach akcji „Stop golasom” na ulicach i w r騜nych lokalach pojawi si stosowne plakaty i wlepki. Czy podobnej kampanii nale篡 si spodziewa w 安inouj軼iu? ■ 14 firm jest ch皻nych aby wybudowa tunel w 安inouj軼iu! Znamy szczeg馧y! Z這穎no 14 wniosk闚 o dopuszczenie do udzia逝 w post瘼owaniu przetargowym na zaprojektowanie i budow tunelu 陰cz帷ego wyspy Uznam i Wolin w 安inouj軼iu. Obecnie rozpocznie si sprawdzanie z這穎nych wniosk闚, weryfikacji b璠zie podlega這 przede wszystkim do鈍iadczenie firm w realizacji inwestycji tunelowych, przedstawiony przez wykonawc闚 personel i zdolno嗆 do realizacji kontraktu. Nast瘼nie zostanie og這szona lista podmiot闚 spe軟iaj帷ych warunki uczestnictwa w post瘼owaniu (maksymalnie 10), do kt鏎ych zostan wys豉ne zaproszenia do sk豉dania ofert cenowych. ■