POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Dzi g.16:15 w TVP Regionalnej film o psie Bolku, kt鏎y p造wa na promie w 圭iu, pt. "Opowie嗆 o Bolku, psie, co promem p造wa" ■ 23- latek w豉ma si do altany na dzia販e. Wpad bo na miejscu zostawi sw鎩 dow鏚 osobisty. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zatrzymali 23-letniego m篹czyzn, kt鏎y w豉ma si do jednej z altan na terenie ogrod闚 dzia趾owych, sk康 ukrad dekoder telewizyjny o warto軼i 100 z. Sprawca zostawi mundurowym wyra幡y trop, gdzie mog go szuka bo na miejscu w豉mania zostawi sw鎩 dow鏚 osobisty. ■ Urz康 Miasta informuj, i od dnia 21 listopada od godz. 1200 do dnia 22 listopada 2014 do godz. 1800, w zwi您ku z prowadzonymi pracami w pasie drogowym, wy陰czony z ruchu zastanie odcinek ul. 疾romskiego przy skrzy穎waniu z ul. Energetyk闚 Objazd tego odcinka odcinka nastapi ulicami Kasprowicza i Energetyk闚. ■ Na ulicy Barlickiego 12 (czarny labrador) z czerwon obro膨 tel. 532787859 ■ Stra miejska zatrzyma豉 trzech m篹czyzn za nielegalny handel. Komendant Stra篡 Miejskiej b璠帷 po cywilnemu zauwa篡 m篹czyzn handluj帷ego przed Centrum Handlowym Uznam. Okaza這 si, 瞠 to S這weniec pochodzenia romskiego. Handlowa nielegalnie perfumami, lornetkami, elektrycznymi maszynkami do golenia, zegarkami itp. M篹czyzna nie mia przy sobie 瘸dnych dokument闚. ■ Policyjne kontrole dzia貫k przed zim. Ogrody dzia趾owe w okresie jesienno-zimowym to czas, kiedy cz窷ciej ni w豉軼iciele, mog zagl康a na nie z這dzieje, a tak瞠 osoby bezdomne. Bezdomni szukaj tam schronienia nad dachem, natomiast przest瘼cy mo磧iwo軼i wzbogacenia si cudzym kosztem. W minionych dniach 鈍inoujscy policjanci przeprowadzili kontrole znajduj帷ych si na terenie miasta dzia貫k. ■ Podajemy wyniki wybor闚 samorz康owych w 安inouj軼iu. Zobacz, ile g這s闚 zdobyli kandydaci na prezydenta oraz startuj帷y do Rady Miasta. Prezentujemy szczeg馧owe wyniki ■ Jest wiele powod闚 do niepokoju. Nie wykluczam mo磧iwo軼i, po podliczeniu g這s闚, postulatu o powt鏎zeniu wybor闚 - powiedzia minister Cezary Grabarczyk na antenie TVN24. ■ Mieszka鎍y oddali a 388 g這s闚 niewa積ych w g這sowaniu na prezydenta 安inouj軼ia. Czy prawie 400 os鏏 nie wiedzia這 jak g這sowa? Czy celowo oddali g這s niewa積y? Tego nie wiadomo. Pewne jest to, 瞠 jeszcze wi璚ej g這s闚 niewa積ych wyborcy oddali w g這sowaniu do Rady Miasta. Jak si okazuje by這 to ponad 1142 g這s闚 co stanowi 8,5 % wszystkich oddanych g這s闚 ■ Oficjalne wyniki! Wiemy, kto zasi康zie w Radzie Miasta ■ Wypadek w gazoporcie. Ukrainiec spad z rusztowania. Na terenie gazoportu dosz這 do nieszcz窷liwego wypadku. Obywatel Ukrainy spad z rusztowania z wysoko軼i trzech metr闚. M篹czyzna zosta przetransportowany helikopterem do szpitala w Szczecinie. Na miejsce wezwano policj oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Pracownik gazoportu w momencie przybycia na miejsce 鄉ig這wca by przytomny. ■ Zapa嗆 w systemie przeliczania g這s闚 wyborczych trwa. Miejska Komisja Wyborcza w 安inouj軼iu nie wznowi豉 pracy i oczekuje na dyspozycje z siedziby PKW w Warszawie. Tymczasem zapowiedziana na godzin 15.00 konferencja prasowa szefostwa Pa雟twowej Komisji Wyborczej w tej sprawie zosta豉 odwo豉na. ■ Tak瞠 w 安inouj軼iu cz這nkowie Miejskiej Komisji wyborczej maj k這poty w zwi您ku z awari krajowego systemu informatycznego Pa雟twowej Komisji Wyborczej. Miejska Komisja Wyborcza og這si豉 z tego powodu przymusow, kilkugodzinn przerw w pacy. ■ Wyniki z 25 komisji: 痂urkiewicz-7201, Szczodry-2757, Jab這雟ka-1668 ■ Nie b璠zie drugiej tury wybor闚 prezydenta 安inouj軼ia - przynajmniej tak wynika z nieoficjalnych danych z blisko po這wy z 27 obwodowych komisji wyborczych. ■ Do godziny 17:30 frekwencja wyborcza w 安inouj軼iu wynosi豉 34.50 % Liczba wydanych kart do g這sowania 11 356 ■ Flota 安inouj軼ie zremisowa z Pogoni Siedlce 1:1 ■ Mia wypadek na skuterze. M闚i, 瞠 z豉ma obojczyk i potrzebuje pomocy. Pan Tomasz w miniony poniedzia貫k mia wypadek na skuterze przy ulicy Roosevelta. Uda si do szpitala, niestety jak sam przyzna nie mia ubezpieczenia, przez co nie udzielono mu pomocy. Okaza這 si, 瞠 ma z豉many obojczyk. Powinien mie za這穎ny gips, niestety z豉manie ochrania tylko chusta. ■