░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Bia這ru? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonog鏎ska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Dzie Dziecka 2017. Zapachowy dym, mydlane ba鎥i, magia i rado嗆. Na t imprez zapraszamy nie tylko najm這dszych z okazji ich 鈍i皻a, ale r闚nie doros造ch. Magiczne show z Mikim Czarodziejem w roli g堯wnej przeniesie nas w zaczarowany 鈍iat bajkowej zabawy. Miejsce – muszla koncertowa przy promenadzie. Kiedy? Sobota 3 czerwca 2017 r. Pocz徠ek o godzinie 15.00. Zapraszamy. ■ Z estakad na pla輳. Pokazali, jak ma przebiega trasa szybkiego ruchu S3. Siedem w瞛堯w komunikacyjnych na odcinku 安inouj軼ie – Troszyn, dwupasmowe jezdnie o szeroko軼i sumie 7 metr闚 i – co bardzo wa積e dla mieszka鎍闚 prawobrze積ej cz窷ci miasta oraz turyst闚 – estakada nad ulic Woli雟k i lini kolejow, dzi瘯i kt鏎ej mo積a b璠zie bezpiecznie i najkr鏒sz drog dotrze na pla輳 na Warszowie. Tak skr鏂ie b璠zie wygl康a odcinek drogi szybkiego ruchu S3 przebiegaj帷y w granicach miasta 安inouj軼ie. Budow zaplanowano na lata 2019 – 2023. Zobacz zdj璚ia ■ To by豉 noc! Po imprezie disco polo dwudziestolatek wszed na dach amfiteatru i... zasn掖. Na nogi postawi wszystkie s逝瘺y. Wszed i cisza. Nie schodzi – alarmowa w nocy policj pracownik 鈍inoujskiego amfiteatru, kt鏎y na dachu obiektu zobaczy jakiego m篹czyzn. Wezwano stra瘸k闚… Kilka godzin wcze郾iej w amfiteatrze przy muzyce disco polo szala造 t逝my. Na policj zadzwoni po godzinie 2. By豉 noc z pi徠ku na sobot. Opiekun amfiteatru zauwa篡 na dachu obiektu nieznajomego m篹czyzn. Wszed na amfiteatr, ale pracownik nie widzia, aby z niego schodzi. Zapanowa豉 cisza ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i 疾glugi 字鏚l康owej zadeklarowa w imieniu swojego resortu przej璚ie opieki i finansowanie Zespo逝 Szk馧 Morskich w 安inouj軼iu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywa szko喚 ale tak瞠 wprowadza nowe kierunki kszta販enia ■ Prezydent Janusz 痂urkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie mo瞠my przyst徙i do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent 安inouj軼ia: "Do po這wy czerwca zostanie og這szony przetarg na wy這nienie wykonawcy sta貫go po陰czenia tj. firmy, kt鏎a zaprojektuje i wybuduje tunel pod 安in ■ We wtorkowy wiecz鏎 prezydent Janusz 痂urkiewicz spotka si z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawia – jak dowiedzia si nasz portal – na tematy zwi您ane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w 安inouj軼iu go軼i Tomasz 真chowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiad si do s逝瘺owej skody Urz璠u Miasta i odjecha razem z prezydentem 安inouj軼ia w stron Basenu P馧nocnego ■ Stra瘸cy 鈍i皻owali sw鎩 dzie! By造 awanse i odznaczenia! Na co dzie ci篹ko pracuj ratuj帷 篡cie innym. Stra瘸cy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili sw鎩 dzie. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odby豉 si specjalna uroczysto嗆. By造 awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w 安inouj軼iu, przy ulicy Barlickiego pojawili si nie tylko najwa積iejsi tego dnia stra瘸cy, ale tak瞠 zaproszeni go軼i, w鈔鏚 nich prezydent Janusz 痂urkiewicz oraz Komendant Wojew鏚zkiej Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej, st. bryg. Jacek Sta鄂iewicz ■ W pi徠ek przy wiatraku 安inouj軼ie 瞠gna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczyna swoj karier. W 安inouj軼iu odkryto jego talent. Tu rozpocz掖 swoj karier i przez lata by wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w kt鏎ym odpoczywa, 酥iewa i gra. Wielu mieszka鎍闚 miasta mia這 okazj spotka go podczas spacer闚 po promenadzie. Dzi nie ma Go ju w鈔鏚 nas. 安inouj軼ie po瞠gnaj Zbigniewa Wodeckiego na sw鎩 spos鏏 – Jego muzyk, przy zachodz帷ym s這鎍u i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwyk造, po瞠gnalny koncert zapraszamy w najbli窺zy pi徠ek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W 鈔od, 24.05 br. wielkie 獞iczenia s逝瘺 w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskona造m miejscem, aby zaprezentowa si du瞠j liczbie odbiorc闚. Tak w豉郾ie by這 w przypadku grupy teatralnej pod wodz Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewcz皻a ta鎍zy造 w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wi捫e si z promocj nowego spektaklu, kt鏎y b璠zie mo積a obejrze ju wkr鏒ce ■ Jerzy Bralczyk i Micha Og鏎ek zn闚 odwiedz 安inouj軼ie! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania j瞛ykowe z udzia貫m: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Micha豉 Og鏎ka ■ Komendant Miejski Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej w 安inouj軼iu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Stra瘸ka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, kt鏎e odb璠 si 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca mi璠zynarodowe 獞iczenia wojsk w 安inouj軼iu! BALTOPS 2017 – najwi瘯sze w tym roku mi璠zynarodowe 獞iczenie na Ba速yku rozpoczyna si w Szczecinie i 安inouj軼iu. Do zachodniopomorskich port闚 w czwartek i pi徠ek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okr皻闚 wojennych z 14 pa雟tw. Trzy dni p騧niej okr皻y rozpoczn praktyczne manewry na morzu gdzie za這gi prze獞icz prowadzenie mi璠zynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udzia逝 w 獞iczeniu tra這wce oraz okr皻y transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie cz窷 okr皻闚 udost瘼ni swoje pok豉dy dla zwiedzaj帷ych ■ Zako鎍zenie manewr闚 Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zako鎍zyli udzia w mi璠zynarodowych manewrach morskich u wybrze篡 Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzis豉w Merchelski i Andrzej Mrozek to sk豉d komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowa豉 r闚nie, 瞠 pracom komisji przewodniczy b璠zie radny Andrzej Mrozek ■