POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Ostrze瞠nie meteorologiczne: G邘TE MGΧStopie zagro瞠nia: 1Wa積o嗆: od godz. 18:00 dnia 31-10-2014 do godz. 11:00 dnia 01-11-2014Obszar: wojew鏚ztwo zachodniopomorskie. Przebieg: W nocy i nad ranem w rejonie ww. wojew鏚ztwa prognozuje si formowanie si g瘰tych mgie ograniczaj帷ych widzialno嗆 poziom do 200 m, a lokalnie miejscami poni瞠j 150 m. Mg造 mog utrzymywa si tak瞠 przez ca造 dzie. ■ W salonie gier pijany 48- latek wymachiwa przedmiotem przypominaj帷ym bro. Mia 3 promile ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zatrzymali m篹czyzn podejrzewanego o zn璚anie si psychiczne i fizyczne nad rodzin. Dramat rozgrywa si na oczach dw鎩ki dzieci. 29-latek us造sza ju zarzuty i na wniosek policjant闚, decyzj s康u zosta tymczasowo aresztowany na 3 miesi帷e. ■ Prezes zarz康u szpitala Jacek Pi皻niewicz: Szpital na dzisiaj nie zad逝瘸 si. Nowy dyrektor Jacek Pi皻niewcz w trakcie 鈔odowej konferencji prasowej, kt鏎a odby豉 si w szpitalu miejskim zaprezentowa aktualn sytuacj plac闚ki. Prezes zarz康u m闚i, 瞠 na dzie dzisiejszy szpital nie zad逝瘸 si, natomiast boryka si z powa積ymi problemami kadrowymi, brakuje wielu specjalist闚, m.in. internist闚. ■ Mateusz Ni瞠jewski zosta wicemistrzem Polski w kickboxingu w formule Kick Light Rules. W zawodach, kt鏎e odby造 si 10-12.10.2014 w O瘸rowie Mazowieckim niedaleko Warszawy wystartowa豉 dw鎩ka naszych zawodnik闚: senior Mateusz Ni瞠jewski oraz junior Patryk Rosiak, dla kt鏎ego rozegrane zawody mia造 rang Pucharu Polski. ■ Czytelnik: Najlepiej by這by do這篡 kilka p造t chodnikowych, aby nie depta trawnika. Nasz Czytelnik zwraca uwag na zbyt w御ki chodnik przy ulicy Boles豉wa Chrobrego. Uwa瘸, 瞠 najlepszym rozwi您aniem by這by jego poszerzenie, aby przechodnie mogli swobodnie tamt璠y spacerowa. ■ Uwaga! 安i徠eczna zmiana organizacji ruchu ■ Z這te wyr騜nienie otrzyma這 鈍inoujskie Szkolne Schronisko M這dzie穎we przy ulicy Gdy雟kiej w Og鏊nopolskim Konkursie Wsp馧zawodnictwa Schronisk M這dzie穎wych za 2014 rok. - To ju kolejne wyr騜nienie dla naszej plac闚ki w tym konkursie, w tym po raz drugi z rz璠u z這te ■ Do naszej Czytelniczki przyb陰ka si kot. Je瞠li to Tw鎩 kot napisz na email vincend@onet.pl ■ Nieodpowiedzialno嗆 obecnych w豉dz mo瞠 spowodowa, 瞠 dofinansowanie z bud瞠tu pa雟twa zostanie cofni皻e, a wtedy z czego miasto sfinansuje przeprawy promowe? Publicznie pyta w豉dze 安inouj軼ia Andrzej Szczodry. ■ 24 鈍inoujskich nauczycieli Prezydent RP odznaczy Medalem za D逝goletni S逝瘺. Kolejnych 9 otrzyma這 Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrod Zachodniopomorskiego Kuratora O鈍iaty, a 25 nagrody Prezydenta Miasta 安inouj軼ie. Niemal 20 nauczycieli odebra這 akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. ■ Pilot nie 篡je, 58 lat w豉軼iciel apteki w Ahlbecku siedzia we wraku, mo磧iwe 瞠 zas豉b tak m闚i niemiecka Polizei ■ Chcia豉bym odnale潭 Pana, kt鏎y odprowadzi w dniu 26.10.2014r. po godz. 15-tej moje dziecko pod dom przy Penelopie - prosz o kontakt pod nr tel. 730 706 352 ■ Czytelnicy: Mamy do嗆 patrzenia na przyjezdnych. Jedni krytykuj, a drugim si podoba. -By to pierwszy weekend, gdzie mogli鄉y bez problemu pojecha na zakupy, do pracy - pisz nasi Czytelnicy, zadowoleni z nowych rozwi您a na przeprawach promowych. ■