POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ W niedziel 19 kwietnia przeprowadzona zostanie kolejne edycja „15” wok馧 Wolgastsee, biegu zaliczanego do Mi璠zynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod sza豉su nad jeziorem. Dystans g堯wny – 15km (4 p皻le po 3.75km ka盥a), dystanse dodatkowe- 3.75km, 7.50km i 11.25km. Szczeg馧y na www.jogging.republika.pl. ■
■ Tak graj帷 "Flot" chce si ogl康a! Dzi pierwszoligowcy ze 安inouj軼ia pokonali 堯dzki Widzew 2:0 ■ MDK Warsz闚 – plastyczna ku幡ia dla ka盥ego ■ W sobot do 安inouj軼ia przyje盥瘸 pi趾arska dru篡n 堯dzkiego Widzewa. To legenda polskiego footballu i zapewne, gdyby ten mecz odbywa si dwie dekady wcze郾iej nikt przy zdrowych zmys豉ch nie dawa豚y szans gospodarzom. ■ Czytelnik: Nowy Testament na Bielikach? To troch nawiedzone ■ Uwaga! Zagin掖 pies. Pom騜my w豉軼icielowi znale潭 zgub ■ Wsp鏊ne s逝瘺y 鈍inoujskich policjant闚 z adeptami ■ ZHR uczci 70. rocznice zestrzelenia bombowca RAF ■W rejonie wybrze瘸 b璠zie wyst瘼owa silny zachodni i p馧nocno zachodni wiatr wiej帷y ze 鈔edni pr璠ko軼i od 25 do 40 km/h w porywach osi庵aj帷y pr璠ko嗆 od 70 do 85 km/h. Na Ba速yku miejscami nawet do 90 km/h. Ostrze瞠nie obowi您uje od godz. 17:00 dnia 15-04-2015 do godz. 23:00 dnia 15-04-2015 - informuje centrum MeteoSky ■ Maja odnaleziona 80 km od miejsca zagini璚ia. Porywacz karany wcze郾iej za uprowadzenie dziecka ■ Trwa VIII edycja konkursu "POLICJANT, KT紑Y MI POM笉"■ Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bia豉czke BRh- to bardzo rzadka grupa. Kontakt Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi na otwarcie wystawy fotograficznej „Stara fabryka”, kt鏎ej autork jest Pani Danuta Piotrowska (ze Szczecina). Zapraszamy w pi徠ek, 17 kwietnia 2015 r. o godz. 17:00 do Galerii Biblioteki G堯wnej przy ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■ W nocy gdy cyklon szala nad 安inouj軼iem dosz這 do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Na basenie p馧nocnym na skutek silnego wiatru zerwa si jeden z pomost闚 do kt鏎ego przycumowane by造 12 metrowe jachty. - Generalnie gdyby pomost ca趾owicie si zerwa to by to wszystko pop造n窸o, to by te dwa jachty razem z tym pomostem wyp造n窸y na 鈔odek basenu - m闚i w rozmowie telefonicznej Przemys豉w Jasiecki. ■ Po瘸r m這dnika i 軼i馧ki w lesie w Przytorze na ulicy Pomorskiej. Pali si jeden hektar lasu. Ca陰 akcj utrudnia silny wiatr. Ogie bardzo szybko si rozprzestrzenia. Na miejscu dzia豉j cztery zast瘼y stra篡 po瘸rnej. Akcja gaszenia rozpocz窸a si przed godzin 14.00 ■ Wymierzenia przez s康 7 tysi璚y z這tych kary za膨da dla siebie po przedstawieniu zarzut闚 38-letni mieszkaniec 安inouj軼ia. M篹czyzna w trakcie interwencji zniewa篡 umundurowanych policjant闚 i naruszy nietykalno嗆 cielesn podczas wykonywania przez nich czynno軼i s逝瘺owych ■ Miasto zamierza w陰czy si do budowy 軼ie磬i rowerowej wok馧 Zalewu Szczeci雟kiego. To inwestycja gmin le膨cych wok馧 Zalewu. B璠 te kolejne 圭ie磬i w 安inouj軼iu. ■ Arka Gdynia - Flota 安inouj軼ie 1:0. Gospodarze zdobyli zwyci瘰kiego gola w ostatniej minucie spotkania ■ Prezydent Bronis豉w Komorowski wspomina 安inouj軼ie ■ Meksyk przed przepraw promow Karsib鏎. Kierowcy ci篹ar闚ek wyprzedzaj na linii ci庵貫j ■ S康z帷 po zdj璚iu - nie zniszczy tego szk豉 wandal – pisze o zniszczonej tablicy informacyjnej przy wiatraku pan Piotr. - Przez to, 瞠 szk這 zosta這 幢e zahartowane, mog這 p瘯n望 pod wp造wem pracy budynku - co si cz瘰to zdarza. ■