Sonda
Czy na Warszowie powinien powsta komisariat?
- tak, to jedyne sensowne rozwi您anie, by mieszka鎍y czuli si bezpiecznie
- tak, ale je郵i to niemo磧iwe, to konieczne s cz瘰tsze patrole policji
- nie, jest bezpiecznie
- trudno powiedzie
POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu. W dniach od 5 maja 2016 od godz. 8.00 do 12 maja 2016 roku,w zwi您ku z budow sieci ciep這wniczej, wy陰czona z ruchu zostanie ulica Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV, na odcinku od ul. Rybaki do ul. Marynarzy. Odwr鏂ony zostaje kierunek jazdy na ul. Rybaki, na odcinku od ul. Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV do ul. Grunwaldzkiej. Objazd odcinka nast徙i ulicami Wybrze瞠 W豉dys豉w IV, Rybaki ■
■ Zmiany w Prokuraturze Rejonowej w 安inouj軼iu. Dotychczasowego prokuratora rejonowego W這dzimierza Cetnera zast徙i豉 Sylwia Purcha. Jest te nowy zast瘼ca ■ Czytelnik: Drzewo blokuje samoch鏚 dostawczy, a on za to blokuje ulic… Jeden z naszych Czytelnik闚 zauwa篡 dosy ciekaw zale積o嗆, kt鏎a powtarza si co jaki czas przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Sprawa dotyczy samochodu dostawczego, kt鏎y nie mo瞠 wjecha do zatoczki, poniewa wjazd blokuje drzewo rosn帷e tu przy niej. Kierowca samochodu dostawczego zmuszony jest zatrzyma si na pasie do jazdy na wprost oraz do skr皻u w prawo, utrudniaj帷 tym samym innym kierowcom ruch.. ■ Czytelnik: Ten przejazd kolejowy to koszmar kierowc闚! Uwaga kierowcy! Przed przejazdem kolejowym w Przytorze mo瞠cie wpa嗆 w dziur! - Za ka盥ym razem gdy tamt璠y przeje盥瘸m widz to samo. Samochody omijaj dziury bokiem. Kiedy koszmar kierowc闚 w ko鎍u si sko鎍zy? - pyta Czytelnik. Na temat dziurawego przejazdu piszemy nie po raz pierwszy. ■ Narodowy Dzie Zwyci瘰twa w 安inouj軼iu. W dniu 8 maja, w 安inouj軼iu, obchodzony b璠zie Narodowy Dzie Zwyci瘰twa, upami皻niaj帷y 71. rocznic zako鎍zenia II wojny 鈍iatowej. Z tej okazji o godzinie 11.30, w Ko軼iele pod wezwaniem Chrystusa Kr鏊a , odprawiona zostanie uroczysta Msza 安i皻a. O godzinie 12.30 pod pomnikiem Bohaterom Walki o Niepodleg這嗆 Rzeczpospolitej, z udzia貫m Kompani Honorowej oraz Orkiestry MW, odb璠zie si Apel Pami璚i oraz ceremonia sk豉dania wi您anek kwiat闚 przez przedstawicieli w豉dz samorz康owych, s逝瘺 mundurowych, organizacji kombatanckich, instytucji miejskich, partii politycznych, organizacji pozarz康owych i m這dzie篡. ■ Trze德o patrz –trze德o jad. Rowerzy軼i z κby odwiedz 安inouj軼ie. Dzi w 安inouj軼iu odb璠zie si przejazd rowerzyst闚 bior帷ych udzia w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Gmin Miejsk κba. Trasa rajdu wiedzie do niemieckiej miejscowo軼i Hohnstorf. ■ Sobotni wiecz鏎 z filmem „Performer” w galerii ms44. Sobotni pokaz filmu fabularnego „Performer” opowiadaj帷ego o wsp馧czesnej sztuce i spotkanie z jego bohaterem Oskarem Dawickim, znanym artyst multimedialnym, zapocz徠kuj warsztaty sztuk wizualnych w Galerii Sztuki Wsp馧czesnej ms44. W sobot o godzinie 19.00 zapraszamy do galerii na projekcj filmu i otwart dyskusj z jednym z bardziej znanych i ciekawych artyst闚 wsp馧czesnej sztuki polskiej. Pokaz filmu i spotkanie s bezp豉tne. Serdecznie zapraszamy. ■ Bohaterowie obchodz swoje 鈍i皻o! Stra瘸cy, dzi瘯ujemy Wam 瞠 jeste軼ie! ■ Poszukujemy fretki Gra篡ny, kt鏎a zn闚 da豉 nog! W豉軼icielka: Gra篡nko, wracaj do domku... ■ Olbrzymi po瘸r przy granicy 安inouj軼ie-Ahlbeck! Ogie zauwa篡li wracaj帷y z Niemiec 奸您acy! Zobacz film! ■ Rowerzy軼i pokazali, 瞠 oni tak瞠 licz si na drodze! Masa krytyczna zn闚 w szczytnym celu ogarn窸a miasto! ■ Sz鏀toklasisto Gimnazjum Publiczne numer 1 czeka w豉郾ie na Ciebie! Zobacz film! Najbli窺zy miesi帷 jest dla uczni闚 klas sz鏀tych czasem wyboru kolejnej szko造 w cyklu kszta販enia. Gimnazjum Publiczne numer 1 im. Olimpijczyk闚 Polskich to szko豉 wyj徠kowa. To tam uczniowie maj szanse rozwija swoje pasje. Zobacz film, dzi瘯i kt鏎emu dowiesz si dlaczego warto uczy si w GP 1 ■ 安inouj軼ie na pocz徠ku maja zostanie bez pr康u! Zobacz, czy zabraknie go tak瞠 u Ciebie! Ju od 4 maja, mieszka鎍y 安inouj軼ia musz liczy si z kr鏒kimi przerwami w dostawie pr康u. Z informacji jakie uzyskali鄉y od Enei, braki w dostawie energii elektrycznej dotkn a kilkana軼ie ulic w 安inouj軼iu. Przerwy maj potrwa do 6 maja. Zobacz, czy Ty tak瞠 zostaniesz bez pr康u ■ W PRL-u kobiety pracowa造 ci篹ko. Dalszy ci庵 wspomnie Andrzeja Ryfczy雟kiego. Wi瘯szo嗆 tych Pa mia這 rodziny. Po pracy wraca造 do domowego kieratu i musia造 zaj望 si dzie熤i, cz瘰to te w豉snym m篹em. Opra, posprz徠a, zrobi jedzenie i pozmywa naczynia, by rano o godzinie sz鏀tej wsta do pracy. Dopiero w 1959 roku pojawi造 si autobusy- wspomina 安inouj軼ie sprzed lat znany 鈍inoujski fotograf Andrzej Ryfczy雟ki ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi na otwarcie wystawy malarstwa pt.: ”Prace na papierze”, kt鏎ej autorem jest Pan January Korff. Zapraszamy w pi徠ek, 6 maja 2016 r. o godz. 17:00 do Galerii Biblioteki G堯wnej przy ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■