POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego oraz 疾gluga 安inoujska serdecznie zapraszaj Mieszka鎍闚 i Go軼i naszego miasta na tradycyjny kiermasz ksi捫ek u篡wanych pn. „PROMUJEMY KSI*K NA PROMIE”. Tegoroczna wiosenna akcja kiermaszowa, organizowana dla uczczenia obchod闚 安iatowego Dnia Ksi捫ki i Praw Autorskich, zostanie przeprowadzona w dniu 23 kwietnia w godz. 11:00 – 18:00, na jednym z regularnie kursuj帷ych prom闚 typu „BIELIK”. Ka盥a osoba odwiedzaj帷a p造waj帷y kiermasz mo瞠 naby jeden wolumin wybranej ksi捫ki za symboliczn z這t闚k ■
■ Ciemno軼i na Platanie - pytamy Rzecznika Prezydenta, czy tamtejszym mieszka鎍om rozb造郾ie uliczne 鈍iat這? ■ SABAT czyli Spotkanie Artyst闚 Bezkonfliktowych aczkolwiek Tw鏎czych to tytu pleneru artyst闚 z ca貫j Polski i poplenerowej wystawy, kt鏎 mo積a ogl康a od 14.04 w galerii ART MDK ■ Od dnia 13 kwietnia do 12 pa寮ziernika 2018 roku, w zwi您ku z prowadzonymi pracami zwi您anymi z przebudow, wy陰czona z ruchu zostaje ul. 璕owa na odcinku 1065 m. Wykonawca przez ca造 okres prac zapewni dojazd ulic do posesji dla mieszka鎍闚, a tak瞠 przejazd dla innych u篡tkownik闚 drogi ■ Mieszka鎍y alarmuj o dramatycznej sytuacji w Karsiborzu! Do redakcji trafi anonimowy email ze zdj璚iami wyg這dzonych koni. Zaniedbane zwierz皻a znajduj si przy ulicy Warzywnej w dzielnicy Karsib鏎. Mieszka鎍y alarmuj o dramatycznej sytuacji ■ Uwaga! W zwi您ku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 12 kwietnia br., w godzinach od 8.00 do 15.00 nast徙i przerwa w dostawie wody na ulicy Markiewicza, na odcinku pomi璠zy ulicami Kaszubsk i Wielkopolsk oraz w budynku nr 23 b,c przy ulicy Gdy雟kiej ■ Jak poinformowa Zachodniopomorski Urz康 Wojew鏚zki we wtorek 10 kwietnia o godzinie 8.41, w celu upami皻nienia katastrofy lotniczej pod Smole雟kiem, na terenie ca貫go wojew鏚ztwa na minut uruchomione zostan syreny alarmowe ■ Rada Miasta przyj窸a kompromisowe stanowisko w sprawie sprawie przebiegu drogi S3 przez 安inouj軼ie. Zgodnie z propozycj rady droga ekspresowa na terenie miasta ma cz窷ciowo przebiega po nasypie, a cz窷ciowo-po estakadzie ■ W sobot, tu po godzinie 20.00 przed jeden z blok闚 przy ulicy Matejki zajecha豉 policja, tu za ni karetka pogotowia. Przyczyn by豉 k堯tnia i b鎩ka w jednym z mieszka. Prawdopodobnie jeden z uczestnik闚 awantury mia n騜... W wie穎wcu przy Matejki 12 dosz這 do b鎩ki pomi璠zy dwoma cz這nkami rodziny. Kt鏎y z nich najprawdopodobniej u篡 no瘸. M篹czyzna zosta poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni ■ Nowe o鈍ietlenie Muzeum, czy r闚nie drogie jak brzydkie? ■ W pi徠ek w p騧nych godzinach wieczornych kilka patroli policyjnych poszukiwa這 na terenie miasta dw鏂h nastolatek, kt鏎ych 篡cie i zdrowie mog這 by zagro穎ne ze wzgl璠u na wypit du膨 ilo嗆 alkoholu. Nietrze德a 13-latka i jej 14-letnia kole瘸nka zosta造 odnalezione w Parku Zdrojowym. Dziewczyny mia造 problemy z utrzymaniem r闚nowagi, u jednej z nich stwierdzono po badaniu zawarto嗆 ponad 1,5 promila alkoholu. Jedna z nich trze德ia豉 w szpitalu ■ 安inoujscy policjanci jeszcze raz zwracaj si do mieszka鎍闚 安inouj軼ia oraz turyst闚 z pro軸 o pomoc w poszukiwaniach 27-letniej Olgi Ujazda. Ktokolwiek widzia zaginion b康 ktokolwiek wie, gdzie mo瞠 ona przebywa, proszony jest o pilny kontakt ■ Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji Sp. z o.o informuj, 瞠 z powodu awarii sieci wodoci庵owej (p瘯ni璚ie rury) na ul.Toru雟kiej nast徙i przerwa w dostawie wody od ul.Szkolnej do ul. Gdy雟kiej. Planowany czas usuni璚ia awarii godz.15.00 ■ Podw鎩ne miejsce w przedszkolu? W 安inouj軼iu czteroletnie dziecko przyprowadzane jest do dw鏂h r騜nych przedszkoli ■ Zmiana terminu koncertu NIE-powa積ego Pa雟twowa Szko豉 Muzyczna I stopnia uprzejmie informuje, 瞠 nast徙i豉 zmiana terminu koncertu NIE-powa積ego, organizowanego przy wsp馧udziale MDK w 安inouj軼iu. Koncert zosta przeniesiony na nowy termin 25 kwietnia 2018 roku, godz. 17.00 ■ Ko鎍z帷a si kadencja to zwykle czas podsumowa, refleksji, satysfakcji. Dlatego nasz dziennikarz zapyta radnego Jacka Jurkiewicza o jego mijaj帷a kadencj w radzie miasta - prosi o przedstawienie sukces闚 najistotniejszych dla radnych, o to, czego uda這 si dokona oraz jakie sprawy lub problemy by造 najtrudniejsze. Redakcja by豉 tak瞠 ciekawa opinii dotycz帷ej 15. lat urz璠owania prezydenta Janusza 痂urkiewicza ■ Ju wkr鏒ce mo瞠 si okaza, 瞠 urodzenie dziecka b璠zie mo積a zg這si przez internet. Dzi瘯i temu udogodnieniu rodzice nie b璠 musieli fatygowa si z p鎩軼iem do Urz璠u Stanu Cywilnego ■ Gro幡y wypadek podczas pracy - m篹czyzna zosta przygnieciony przez 鄉ieciark. Do bardzo gro幡ego wypadku dosz這 w sobot rano w dzielnicy nadmorskiej. M篹czyzn przygni鏒 samoch鏚 Remondisu. Poszkodowany zosta zabrany 鄉ig這wcem LPR ■ Pose Kornel Morawiecki ponownie sk豉da interpelacj w sprawie nieprawid這wo軼i w 安inouj軼iu ■ Rada Miasta powo豉豉 komisj statutow , kt鏎a zajmie si dostosowaniem statutu miasta do obecnie obowi您uj帷ego w Polsce prawa ■ Po d逝giej i burzliwej momentami dyskusji Rada Miasta uchwali豉 Wieloletni Prognoz Finansow Gminy Miasto 安inouj軼ie na lata 2018-2028. W prognozie znalaz造 si m.in. 鈔odki na budow promenady zdrowia, remont starej promenady i remont ul. Wojska Polskiego ■ Rada Miasta w 安inouj軼iu jednomy郵nie postanowi豉 zleci Komisji rewizyjnej skontrolowanie prawid這wo軼i przygotowania i realizacji wycinki drzew i krzew闚 pod inwestycj "Kurort nadmorski 安inouj軼ie - nowa wizja przestrzeni publicznej - Budowa promenady zdrowia" ■ Joanna Agatowska poprosi豉 o wykaz inwestycji na terenie 安inouj軼ia realizowanych w 安inouj軼iu w latach 2012 - 2017 kt鏎ych realizacja wi您a豉 si z konieczno軼i rekompensowania miejsc parkingowych. Radna poprosi豉 o podanie ilo軼i i lokalizacji takich miejsc ■ SLD o promenadzie Zdrowia: 47 mln z這tych za inwestycj, kt鏎a pocz徠kowo by豉 szacowana na 24 mln z這tych! Zobacz film! ■ Zamordowany we w豉snym mieszkaniu - sprawca podci掖 mu gard這. We wtorek po godzinie 16:00 policjanci weszli do jednego z mieszka bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 23 d. Po chwili przyjecha lekarz i ratownicy medyczni. W mieszkaniu zosta造 znalezione zw這ki - to starszy m篹czyzna z podci皻ym gard貫m. Zgon prawdopodobnie nast徙i ju jaki czas temu. Wszystko wskazuje na to, 瞠 m篹czyzna jest ofiar morderstwa. Na miejsce przyjecha prokurator oraz policja dochodzeniowa, kt鏎zy badaj miejsce zbrodni ■ Ju po raz trzeci miasto b璠zie kierowa這 zapytanie ofertowe w sprawie remontu sali w kt鏎ej odbywaj si sesje Rady Miasta. Jak ju wcze郾iej informowali鄉y, nie ma ch皻nych wykonawc闚, kt鏎zy podj瘭iby si tego zadania. Kiedy zatem remont ruszy? Tego na t chwil nie wiadomo ■ Uwaga na fa連zywych policjant闚! O pr鏏ie oszustwa metod "na policjanta" zostali powiadomieni dzi 鈍inoujscy str騜e prawa. Ofiar mia豉 pa嗆 seniorka, kt鏎a na szcz窷cie nie da豉 si zwie嗆 oszustom ■ U nas te oddaj nienale積ie pobrane 500 plus. Od 2017 roku do teraz by這 ponad 30 takich decyzji! ■ Funkcjonariusze zatrzymali kompletnie pijanego kierowc, kt鏎y posiada ponad 3 promile w organizmie. 33-letni m篹czyzna by wcze郾iej karany i posiada dwa zakazy kierowania pojazdami. Za pope軟ione przest瘼stwa grozi mu kara wi瞛ienia do 3 lat ■ Skok na kas! Zamaskowany m篹czyzna z broni w r瘯u napad na sklep. Chwile grozy prze篡豉 ekspedientka sklepu, kt鏎a stan窸a twarz w twarz z zamaskowanym napastnikiem. Zaraz po wej軼iu do sklepu, m篹czyzna gro膨c no瞠m za膨da pieni璠zy! Dosz這 do szarpaniny, napastnik z豉pa kobiet za gard這. W niedziel oko這 godziny 17:30 do jednego ze sklep闚 z artyku豉mi monopolowo-tytoniowymi przy Placu S這wia雟kim wszed m篹czyzna. Twarz mia zamaskowan chust ■ Znaleziono telefon Samsung s8+ do odbioru na komendzie policji w Swinoujsciu ■ Od dnia 19 marca do 31 maja 2018 r. wy陰czony z ruchu zostaje odcinek ulicy Zalewowej od skrzy穎wania ulicy S御iedzkiej do skrzy穎wania ulicy Zalewowej z ul. Szmaragdow. Objazd odcinka nast徙i ulic Szmaragdow. W zwi您ku z tym wy陰czeniu ulegn przystanki o nazwie Zalewowa/S御iedzka dla linii nr 10 w obu kierunkach. Najbli窺ze przystanki: S御iedzka/Szko豉 lub Zalewowa/Szmaragdowa ■ Komenda Miejska Policji w 安inouj軼iu odwo逝je poszukiwania za zaginionym Grzegorzem Paw這wskim ■