Sonda
Jak oceniasz zmiany w organizacji ruchu na ulicy S這wackiego
jest lepiej ni wcze郾iej
pogorszy這 si
nale篡 to zmieni
nie mam zdania
POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Zapraszamy na spotkanie z kandydatk PiS na Premiera RP, Pani Beat Szyd這. Odb璠zie si ono przy przeprawie promowej Karsib鏎 po stronie Ognicy, w niedziel 30. sierpnia o 16:00.
■ Galaktyczny koncert na ziemskim promie Bielik! Zobacz film! ■ Bileciki do kontroli! Pasa瞠rowie promu mile zaskoczeni... Zobacz film! ■ 31 sierpnia w 安inouj軼iu startuje Akademia Pi趾arska Reissa. Tego dnia odb璠zie si pierwszy trening. Do klubu mog do陰czy zar闚no ch這pcy, jak i dziewczynki. Akademia nie prowadzi selekcji - wszystkie dzieci marz帷e o pi趾arskiej karierze mog spr鏏owa swoich si w jednej z najwi瘯szych szk馧ek pi趾arskich w Europie 字odkowo-Wschodniej. ■ Pani Irena: M鎩 niepe軟osprawny syn nie mo瞠 wjecha na dzia趾! ■ Ponad godzin radni dyskutuj nad sensowno軼i i trybem honorowania os鏏 najbardziej zas逝穎nych dla miasta ■ Kolejne stanowisko w sprawie sytuacji MSR "Gryfia". Rada Miasta przyj窸a dokument, w kt鏎ym wyra瘸 nadziej, 瞠 przed這穎ne przez obecny zarz康 stoczni strategie rozwoju b璠 s逝篡 zachowaniu w dobrej kondycji 鈍inoujskiego zak豉du stoczni. Kolejne stanowisko w sprawie sytuacji MSR "Gryfia". Rada Miasta przyj窸a dokument, w kt鏎ym wyra瘸 nadziej, 瞠 przed這穎ne przez obecny zarz康 stoczni strategie rozwoju b璠 s逝篡 zachowaniu w dobrej kondycji 鈍inoujskiego zak豉du stoczni ■ Rada Miasta wprowadzi豉 dzi poprawki do statut闚 osiedli Warsz闚, Przyt鏎- ㄆnow i Karsib鏎 ■ Zmiany w statucie osiedla Warsz闚 zosta造 jednog這郾ie podj皻e przez Rad Miasta ■ Radny Marek Niewiarowski; teren po punkcie skupu z這mu przy ul. Karsiborskiej zamieni si ju w wielkie dzikie wysypisko odpad闚! ■ Radna Jab這雟ka chce by w bud瞠cie 2016 roku prezydent uwzgl璠ni obni磬 op豉t za pobyt dziecka w 興obku. Zdaniem rodzic闚 安inouj軼ie utrzymuje te op豉ty na zbyt wysokim poziomie w stosunku do innych miejscowo軼i ■ Wed逝g informacji jak uzyska豉 od inwestora zast瘼ca prezydenta 安inouj軼ia Barbara Michalska, przyj璚ie pierwszego metanowca w terminalu lng w 安inouj軼iiu planowane jest w po這wie grudnia bie膨cego roku ■ Od godziny 9.00 trwaj obrady XII sesji Rady Miasta. Przewodnicz帷a Joanna Agatowska poinformowa豉 radnych o rezygnacji Andrzeja Szczodrego z mandatu radnego. Powiadomi豉 r闚nie, 瞠 na sesji we wrze郾iu sk豉d rady zostanie uzupe軟iony ■ Przy okazji dyskusji o sta貫j przeprawie wraca temat bezpiecze雟twa tunelu, kt鏎y mia豚y po陰czy nasze miasto z reszt kraju. Jeden z naszych Czytelnik闚 zwr鏂i uwag na bardzo powa積e wydarzenie- eksplozj w tunelu w Norwegii. W tej sytuacji odpowied 鈍inoujskiego magistratu budzi mo瞠 kompletne zaskoczenie. Przeczytajcie! ■ Joanna Agatowska startuje w wyborach do Senatu. W這darczyk do sejmu. Zobacz film! ■ Uschni皻e krzewy, tablice a klej si od brudu.Co od 2 miesi璚y robi firma zajmuj帷a si zieleni? ■ Czytelniczka: Na Lechickiej mamy Barszcz Sosnowskiego! Boimy si o dzieci... ■