POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Na starej promenadzie przy ulicy 疾romskiego t逝m i b造sk fleszy. Tego jeszcze u nas nie by這! Sensacj sobotniego wieczoru jest kilkana軼ie le膨cych dzik闚. Zwierz皻a wykopa造 sobie d馧 i urz康zi造 w nim sypialni. Kto 鄉ielszy z przechodni闚 pr鏏uje podej嗆 bli瞠j. Zmyka jednak w pop這chu, gdy z do逝 wychyla si dziczy ryj ■ Widok na morze z prawie ka盥ego apartamentu i tarasy z jacuzzi. Tak b璠zie wygl康a Baltic Park Fort. Na ulicy Uzdrowiskowej rozpocz窸a si budowa apartamentowc闚. Aktualnie na terenie budowy trwaj prace ziemne. To kolejny etap budowy kompleksu hotelowo- apartamentowego Baltic Park Molo, kt鏎y powstaje w 安inouj軼iu. Pierwsza faza projektu obejmuje budow pi璚iopi皻rowego budynku z apartamentami i lokalami u篡tkowymi. Jak informuje na swojej stronie Zdrojowa Invest, Baltic Park Fort zosta zaprojektowany tak, aby widok na morze roztacza si z wi瘯szo軼i apartament闚 i taras闚. Mamy te dobr wiadomo嗆 dla wszystkich fan闚 zabieg闚 SPA, projekt zak豉da szerok stref Wellness& Spa dla swoich klient闚 ■ Rzecznik 砰wca Zdr鎩: Konsument czuje si lepiej i wkr鏒ce powinien zosta wypisany ze szpitala. Po incydencie w Boles豉wcu przedstawiciele firmy 砰wiec Zdr鎩 odwiedzili w szpitalu 31- latka, kt鏎y po wypiciu popularnego 砰wca dozna poparzenia prze造ku. Jak si okazuje m篹czyzna czuje si ju lepiej i wkr鏒ce ma opu軼i szpital. Rzecznik firmy 砰wiec Zdr鎩 Martyna W璕rzyn informuje nas, 瞠 przedstawiciele kilku instytucji kontrolnych, w tym inspekcji sanitarnej oraz policji prowadzili od czwartku szczeg馧owe kontrole. Na chwil obecn nie stwierdzono 瘸dnych nieprawid這wo軼i. 砰wiec zapewnia, 瞠 woda 砰wio od 砰wiec Zdr鎩 nie stanowi jakiegokolwiek zagro瞠nia dla zdrowia konsument闚. ■ Chc upami皻ni Bolka. Przed promami ma stan望 tablica ku jego pami璚i. Ju wkr鏒ce pies, kt鏎y poruszy serca wielu mieszka鎍闚 mo瞠 mie w 安inouj軼iu swoj tablic. Pami徠kowa p造ta mia豉by stan望 w ulubionym przez Bolka miejscu, przed karsiborsk przepraw. Na taki pomys wpadli cz這nkowie Fundacji Animals Przysta w 安inouj軼iu. Informacj na ten temat zamie軼ili na swoim oficjalnym profilu na facebooku. Fundacja planuje, aby na tablicy widnia napis: Bolu- pies porzucony tu przez swojego pana, czekaj帷y i nie trac帷y nadziei, 瞠 ten powr鏂i. ■ Zamie samoch鏚 na rower, lub komunikacj autobusow! 22 wrze郾ia Europejskim Dniem Bez Samochodu. Ten dzie jest doskona陰 okazj do zmiany przyzwyczaje! 22 wrze郾ia przesi康幟y si z samochod闚 na rowery lub wybierzmy komunikacj autobusow. W wielu miastach Polski akcja cieszy si du篡m powodzeniem. ■ 鑿iczenia Tarcza 16 odby造 si tak瞠 w 安inouj軼iu! Wczoraj na terenie czterech jednostek policji w zachodniopomorskim przeprowadzono 獞iczenia z powo豉nia rezerw osobowych. W wyznaczonym terminie do komend stawi造 si wyznaczone osoby celem odbycia szkolenia. Miejski Dom Kultury, Filia Nr 1 w Przytorze zaprasza na spotkanie z Jaros豉wem Molend. W najbli窺zy pi徠ek o godz. 17 w przytorskim Domu Kultury go軼i b璠zie pisarz i podr騜nik Jaros豉w Molenda. 安inoujski odkrywca prekolumbijskich ruin b璠zie snu opowie軼i o tajemnicach Ameryki Po逝dniowej, kt鏎e zilustrowane zostan pokazem fotografii z podr騜y autora po tym pe軟ym zagadek i sekret闚 kontynencie. ■ Park Chopina. Muzycznie i kolorowo. W najbli窺z sobot 24 wrze郾ia 2016 r. zapraszamy na wyj徠kowe wydarzenie w Parku Chopina. B璠zie muzyka Fryderyka Chopina na 篡wo, sadzenie krokus闚 i specjalna atrakcja dla najm這dszych. Pocz徠ek o godzinie 11.00. ■ Mieszkaniec: Tak kierowcy ustawiaj si w kolejkach na prom. Szkoda paliwa czy rozrusznik闚? Kolejki na prom to codzienno嗆 wielu mieszka鎍闚 安inouj軼ia. Nie od dzi wiemy, 瞠 kolejkowe problemy s prawdziw zmor kierowc闚. Po raz kolejny, jeden z naszych Czytelnik闚 zwraca uwag na to, w jaki spos鏏 kierowcy ustawiaj si w kolejk na prom. - Jak wida wszystkie auta ustawiaj si jak chc. Szkoda paliwa czy rozrusznik闚? - dopytuje Czytelnik ■ Znamy wyniki kontroli w SP6. Doktor Rafa 奸鏀arek: Nie stwierdzam zagro瞠nia sanitarnego. Rodzice kt鏎zy martwi si o swoje pociechy ucz瘰zczaj帷e do remontowanej aktualnie SP6, mog odetchn望 z ulg, podobnie jak nauczyciele i sami uczniowie. Lekarz medycyny Rafa 奸鏀arek, pe軟i帷y funkcj Pa雟twowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w 安inouj軼iu, nie stwierdzi w raporcie z kontroli Szko造 Podstawowej numer 6, zagro瞠nia sanitarnego. Jak mo瞠my przeczyta w raporcie: wiercenie z udarem odbywa這 si do godziny 8.00 i od godziny 15.00 a zako鎍zone zosta這 9 wrze郾ia 2016 roku. Niestety, mamy dowody na to, 瞠 u篡cie sprz皻u udarowego mia這 miejsce po 9 wrze郾ia i to przed godzin 15.00. Kto zatem wprowadza spo貫cze雟two w b陰d i dlaczego. ■ Dwie mazdy wjecha造 na prom bez kolejki bo jechali nimi uczestnicy Baltic Business Forum. Ju wiemy, do kogo nale瘸造 dwie tajemnicze mazdy, kt鏎e w ubieg造m tygodniu wjecha造 na prom bez kolejki. Na bia貫 pojazdy zwr鏂i uwag nasz Czytelnik, kt鏎y przez widoczne na zdj璚iu samochody musia poczeka na nast瘼ny prom. Z informacji przekazanych nam przez pracownik闚 瞠glugi 鈍inoujskiej wynika, 瞠 pojazdami poruszali si uczestnicy Baltic Business Forum. To jednak nie jest zbyt du瞠 zaskoczenie dla naszych Czytelnik闚, kt鏎zy podejrzewali, 瞠 dwoma pojazdami jechali uczestnicy tegorocznego BBF. ■