POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Uwaga! W zwi您ku z pracami modernizacyjnymi sieci wodoci庵owej w dniu 2 lipca br. mog nast徙i przerwy w dostawie wody do nieruchomo軼i na ulicach: Grunwaldzkiej, Lutyckiej, ㄆ篡ckiej, Lechickiej, Karsiborskiej ■ Poniedzia貫k: Alarm po瘸rowy uruchomi si w centrum handlowym Corso. Ewakuwano wszystkich klient闚 oraz obs逝g sklepu. Na miejscu dzia豉j dwa zast瘼y stra篡. ■ B璠zie ponowna kontrola w OSiR „Wyspiarz”. Za du穎 ju tych afer – pisze nasz Czytelnik – ZGM ( rozdzia mieszka), szpital (wysokie wynagrodzenia lekarzy - min.), Wyspiarz (ostatnie ustalenia z kontroli). Nad ka盥 z tych jednostek w豉dze powinny mie nadz鏎, a jak wida, nie mia造 ■ Zdemolowali przystanek autobusowy przy Wojska Polskiego. Sfrustrowani wandale po raz kolejny dali o sobie zna. Tym razem ich ofiar pad przystanek autobusowy przy ulicy Wojska Polskiego. Wiata zosta豉 ca趾owicie zdemolowana. Chuligani powybijali wszystkie szyby. Dooko豉 pe軟o szk豉. Na taki widok mieszka鎍y 安inouj軼ia mogli si natkn望 w 鈔od. ■Pijany pirat zdemolowa kilka aut. Zabra這 go pogotowie. Wyczyny m篹czyzny, kt鏎y w stanie upojenia alkoholowego szala Chryslerem Voyager prawdopodobnie zarejestrowa豉 kobieta, kt鏎a akurat w pi徠ek oko這 godziny 22.00 przeje盥瘸豉 swoim SUV-em w rejonie Ronda R騜y Wiatr闚. ■ Rada Miasta udzieli豉 prezydentowi Januszowi 痂urkiewiczowi absolutorium z wykonania bud瞠tu miasta za rok 2014. 15 radnych popar這 projekt uchwa造 w tej sprawie, nikt nie by przeciwny. Od g這su wstrzyma這 si 5 radnych ■ 42 tysi帷e uwag do projektu przed逝瞠nia drogi ekspresowej S3 do 安inouj軼ia nap造n窸o podczas zako鎍zonych niedawno konsultacji spo貫cznych w sprawie tego projektu ■ Joanna Agatowska: w dniu 4 lipca zwo豉m nadzwyczajn sesj rady Miasta po鈍i璚on sprawie grunt闚 znajduj帷ych si w s御iedztwie Morskiej Stoczni Remontowej i traktowanych dotychczas jak rozwojowe dla tego zak豉du ■ Od godziny 9.00 obraduj 鈍inoujscy radni. G堯wnym punktem dzisiejszej sesji jest dyskusja i g這sowanie nad projektem uchwa造 o udzieleniu absolutorium dla prezydenta miasta z wykonania bud瞠tu za rok 2014 ■ Ratunku! Ratunku! Nowe fakty w sprawie strza堯w w porcie wojennym ■ Gro幡a kolizja na skrzy穎waniu Matejki z Sienkiewicza. Czytelniczka ostrzega豉...■Pracownik firmy zewn皻rznej ochraniaj帷ej port po郵izgn掖 si i wpad do wody w porcie wojennym na wysoko軼i starego basenu. M篹czyzna, aby zwr鏂i na siebie uwag odda w powietrze strza z broni palnej. Na szcz窷cie 40- latka uratowa豉 za這ga kutra rybackiego. Do zdarzenia dosz這 w 鈔od oko這 godziny 4.00 ■ Afera w Wyspiarzu. To nie jest sprawa dla prokuratora?■ Po naszej interwencji "Polska" zn闚 jest czysta! ■ Renata Pli zn闚 zdeklasowa豉 rywalki! ■ Dziurawa Grunwaldzka straszy豉 przez weekend■ Leszek Zakrzewski zosta jednog這郾ie wybrany prezesem nowego Morskiego Klubu Sportowego Flota 安inouj軼ie ■ Zapraszamy na ostatni Chillroom przed wakacjami! ■ Nasz Czytelnik jest sta造m bywalcem skateparku, dlatego chcia豚y, aby to miejsce wygl康a這 estetycznie, ale przede wszystkim by這 bezpieczne dla wszystkich os鏏, kt鏎e je odwiedzaj. Je盥輳 na desce wraz ze znajomymi i takie widoki jak ten budz w nas z這嗆. Gdy przychodzimy poje寮zi prawie codziennie widujemy rozbite szk這, 鄉ieci itp., a to stwarza du瞠 niebezpiecze雟two dla os鏏, kt鏎e korzystaj ze skatepark- czytamy w li軼ie. ■ Wyspiarz jak prawdziwa wyspa szcz窷cia. Wstrz御aj帷e wyniki kontroli! Nieuzasadnione wielokrotne podwy磬i pensji i nagrody, delegacje i wydatki na telefony. Ba豉gan w ksi璕owo軼i i nagminne 豉manie przepis闚. Wyniki kontroli w O鈔odku Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” naprawd pora瘸j ■ 28- latek zatrzymany za wybicie szyb i w豉manie. 安inoujscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawc, kt鏎y kamieniem wybija szyby w banku. Udowodniono mu r闚nie kradzie z w豉maniem do punktu us逝gowego, sk康 ukrad laptopa i pieni康ze. 28-latek okaza si te poszukiwanym w celu odbycia kary aresztu za inne czyny. ■ Przestrze muzyki w czwartkowy wiecz鏎 w ms44 ■ Wa積e zmiany na przeprawach promowych w 安inouj軼iu. Przeprawy promowe w 安inouj軼iu przejd zmiany - zapowiedzia w na antenie Radia Szczecin prezydent Janusz 痂urkiewicz. Wszystko przez kolejki.■ Kierowca dostawczego fiata ducato na przej軼iu dla pieszych potr帷i kobiet z 3-letnim dzieckiem. Z relacji 鈍iadk闚 wynika, 瞠 babcia z dzieckiem nagle wtargn窸a na przej軼ie dla pieszych. Do zdarzenia dosz這 przed godzin 17.00 na ulicy Grunwaldzkiej, gdzie ruch odbywa si wahad這wo. Na miejsce wezwano policj oraz dwie karetki. Na szcz窷cie okaza這 si, 瞠 w wypadku nikt nie odni鏀 powa積iejszych obra瞠. ■ Wtorek: Napad na bank przy ulicy Chrobrego ■ Specjali軼i ze 安inouj軼ia i kliniki na Pomorzanach przebadali ci篹arne kobiety. Akcja odby豉 si w 鈍inoujskim szpitalu. Pomys這dawc i organizatorem by豉 lek. Renata Waszczuk – ordynator Oddzia逝 Po這積iczo – Ginekologicznego Szpitala Miejskiego Sp. z o.o. ■ Po瘸r traw na Pomorskiej. Na miejsce zadysponowano 5 zast瘼闚 stra瘸k闚 ■ Niemcy zostawili psa w pe軟ym s這鎍u. Zwierz zdech這 ■ Od dnia 15 czerwca do dnia 3 lipca br. do godziny 18.00 w zwi您ku z prowadzonymi pracami zwi您anymi z przebudow sieci wodoci庵owej wy陰czony z ruchu zostaje jeden pas jezdni na ul. Grunwaldzkiej. Ruch odbywa si b璠zie wahad這wo. ■