POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ 51- letni Niemiec postanowi za darmo napi si w agencji towarzyskiej w 安inouj軼iu. M篹czyzna zam闚i kilka drink闚, a nast瘼nie nie zap豉ci rachunku. Za napoje wyskokowe mia do zap豉ty prawie 500 z這tych. 51- latek t逝maczy pracownikom domu, 瞠 nie ma przy sobie pieni璠zy. Ci d逝go nie czekaj帷 wybrali si z nim do Niemiec, aby uregulowa rachunek. Ostatecznie jednak okaza這 si, 瞠 51- latek nadal nie ma za co zap豉ci rachunku ■ Janusz 痂urkiewicz ujawni, 瞠 wystartuje w wyborach ■ O鈔odek Rehabilitacji Zwierz徠 z Warnowa zajmie si leczeniem i rehabilitacj dzikich zwierz徠 ■ 178 479 z這tych to kwota jak przeliczy造 panie z banku WO同 do ko鎍a pracy sztabu orkiestry w 安inouj軼iu. Ostateczna kwota mo瞠 jeszcze zosta powi瘯szona o pieni康ze uzyskane z trwaj帷ych aukcji allegro 鈍inoujskiego sztabu ■ Ju od 1 marca handel w niedziele b璠zie stopniowo ograniczany. W nocy, z 鈔ody na czwartek Sejm przyj掖 poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczaj dla klient闚 sklep闚? ■ Wyj徠kowo atrakcyjna dzia趾a w Karsiborzu sprzedana! Cypel mi璠zy Kana貫m Piastowskim, a Zalewem by wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ 安iadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Ka盥y, kto jest 鈍iadkiem przest瘼stwa, ma prawo uj望 sprawc na gor帷ym uczynku. Tak te uczynili 鈍iadkowie, kt鏎zy zabrali kluczyki nietrze德emu kieruj帷emu, uniemo磧iwiaj帷 mu dalsz jazd, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Ju dzi zab造郾ie wielkie serce orkiestry! Ju dzi Cz這nkowie Woli雟kiej Orkiestry B瑿niarskiej wraz oddzia貫m Piechoty Najemnej ubarwi ceremoni roz鈍ietlenia wielkiego serca WO同. Serce rozb造郾ie o godzinie 17.00 na Placu Wolno軼i i b璠zie to sygna dla wolontariuszy, mieszka鎍闚 i go軼i miasta, 瞠 w 安inouj軼iu gramy wsp鏊nie w ramach 26 fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy. 安inoujski Sztab WO同 zaprasza wszystkich do udzia逝 w tym radosnym happeningu, kt鏎y od ponad dekady sta si ju tradycj 鈍inoujskich fina堯w. Nieprzerwanie, od pocz徠ku, iluminacj serca zajmuje si firma p. 夷enkiewicz ■ W sytuacji zagro瞠nia 篡cia i braku karetki w 安inouj軼iu do pacjent闚 przyjad ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wsp鏊nego polsko - niemieckiego projektu pod nazw- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nag造m zatrzymaniem kr捫enia, czy zawa貫m serca z pomoc przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odb璠zie si specjalna konferencja prasowa ■ W najbli窺zy pi徠ek. ZWiK b璠zie nieczynny. Zak豉d Wodoci庵闚 i Kanalizacji Sp馧ka z o.o. w 安inouj軼iu informuje, 瞠 w dniu 12. stycznia 2018 r (pi徠ek) zak豉d b璠zie nieczynny (dzie ustawowo wolny za 鈍i皻o wypadaj帷e w sobot). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powoduj uszkodzenia opon i felg ■ Ruszy rejestr sprawc闚 przest瘼stw na tle seksualnym! W鈔鏚 nich jest gro幡y przest瘼ca ze 安inouj軼ia! ■ 12 - letni Tytus Brzezi雟ki ze 安inouj軼ia wyst徙i w telewizyjnym show dw鎩ki „The Voice Kids”. 12- latek oczarowa nie tylko publiczno嗆, ale przede wszystkim juror闚 programu. Na scenie za酥iewa znany utw鏎 - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie w徠pili w talent m這dego 鈍inouj軼ianina. Ostatecznie jednak Tytus wybra dru篡n Tomsona i Barona ■ 18 - latka w pi瘸mie i boso wysz豉 w nocy z o鈔odka przy ulicy S這wackiego. Poszukiwania obj窸y ca陰 dzielnic nadmorsk ■ Na dziesi徠kach imprez, balach i prywatkach, powitali鄉y w 安inouj軼iu Nowy Rok. Mimo, 瞠 nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na pla篡, to nad morze przed p馧noc 軼i庵n窸y prawdziwe t逝my mieszka鎍闚. Nie zabrak這 tak瞠 go軼i; zimowych turyst闚, kuracjuszy oraz sporej grupy s御iad闚 zza zachodniej granicy, kt鏎zy Nowy Rok postanowili powita na 鈍inoujskiej pla篡 i promenadzie ■ Nawet 鈍ietnie zorganizowana rozrywka mo瞠 sko鎍zy si nieszcz窷liwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jeste鄉y poch這ni璚i emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpad do g喚bokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrza雟kiego Oddzia逝 Stra篡 Granicznej zatrzymali czterech m篹czyzn, kt鏎zy przewozili papierosy bez polskich znak闚 akcyzy. Szacunkowa warto嗆 zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 z. ■ Uniewa積iono przetarg na tunel w 安inouj軼iu. Jak grom z nieba spad豉 na nas wiadomo嗆 o tym, 瞠 uniewa積iono przetarg na budow tunelu w 安inouj軼iu. Okazuje si 瞠 Krajowa Izba Odwo豉wcza uwzgl璠ni豉 odwo豉nia dw鏂h konsorcj闚 ws. wynik闚 przetargu na zaprojektowanie i budow tunelu 陰cz帷ego wyspy Uznam i Wolin w 安inouj軼iu. O sprawie poinformowa portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzi瘯i specjalnemu zaproszeniu wicemarsza趾a Sejmu, Joachima Brudzi雟kiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespo逝 Szk馧 Morskich w 安inouj軼iu mieli okazj odwiedzi Sejm ■ W 2018 roku w mie軼ie rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w ca這軼i znikn望 z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przy陰czy si ju po raz sz鏀ty ■ Rada Miasta zatwierdzi豉 Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta 安inouj軼ia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyj窸a, zaproponowany przez prezydenta projekt bud瞠tu 安inouj軼ia na rok 2018. Uchwa喚 bud瞠tow popar這 18 radnych, nikt nie by przeciw tylko jeden radny wstrzyma si od g這su ■