POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Ko這 bryd穎we Roberek przyjmie dziesi璚iu bryd篡st闚. Spotkania: w poniedzia趾i, 鈔ody i soboty s bezp豉tne. Kontakt pod numerem telefonu: 603-373-617. Zapraszamy ■
■ Dzi wierni ko軼io豉 katolickiego obchodz uroczysto嗆 naj鈍i皻szej krwi i cia豉 Jezusa Chrystusa zwane potocznie "Bo篡m Cia貫m". Z tej okazji ulicami polskich miast i wsi przejd procesje prowadzone przez kap豉na nios帷ego monstrancj z hosti. Procesja do siedmiu o速arzy z centralnej 鈍i徠yni 安inouj軼ia - ko軼io豉 p.w. Chrystusa Kr鏊a wyjdzie po mszy 鈍i皻ej o godz. 10.00 ■ Pali skr皻a przy policjancie! 20-letni obywatel W這ch i jego o rok starszy kolega, zostali zatrzymani! Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zatrzymali dw鏂h obywateli W這ch w zwi您ku z posiadaniem przez nich narkotyk闚. Podczas patrolu pieszego str騜e prawa zwr鏂ili uwag na charakterystyczn wo marihuany od mijaj帷ych ich m篹czyzn. Zatrzymanym gro膨 surowe konsekwencje karne ■ Serbowie zaproponowali funkcjonariuszom Stra篡 Granicznej 1000 koron 豉p闚ki! Dw鏂h obywateli Serbii zatrzymali 22 maja w 安inouj軼iu miejscowi funkcjonariusze Stra篡 Granicznej. Obaj m篹czy幡i przebywali w Polsce nielegalnie. Dodatkowo jeden z nich pr鏏owa wr璚zy stra積ikom granicznym 豉p闚k ■ Wybierasz si w podr騜 na d逝gi weekend? Przeczytaj kilka bardzo wa積ych rad od policjant闚! Przed nami kolejny d逝gi majowy weekend, kt鏎y wielu z nas b璠zie chcia這 sp璠zi poza miastem. Zachodniopomorscy policjanci przypominaj kilka zasad, kt鏎e pozwol ka盥emu bezpiecznie dotrze na miejsce i r闚nie bezpiecznie sp璠zi tam czas. ■ Gdzie rzucili nowy towar? Do嗆 oryginalnym pomys貫m na "zaparkowanie" wykaza si kierowca, kt鏎y po prostu postawi samoch鏚 na chodniku przy ulicy Matejki. ■ Do tego dramatycznego zdarzenia dosz這 przy ulicy Piastowskiej. Bezmy郵ny w豉軼iciel na dwie godziny zamkn掖 psa w samochodzie w pe軟ym s這鎍u! Wed逝g relacji 鈍iadk闚 zdarzenia pies by wycie鎍zony, a z daleka mo積a by這 us造sze g這郾e szczekanie. Z minuty na minut jego stan si pogarsza. Tragedia wisia豉 w powietrzu. Na szcz窷cie los biszkoptowego Goldena Retrievera nie by oboj皻ny przechodz帷emu obok samochodu m篹czy幡ie, kt鏎y na miejsce natychmiast wezwa policj. To w豉郾ie dzi瘯i natychmiastowej reakcji przechodnia oraz interwencji policji nie dosz這 do tragedii. Policjantom uda這 si opu軼i tyln szyb auta, dzi瘯i czemu dostali si do psa ■ Samoch鏚 stoczy si z wjazdu do galerii Corso! O ma造 w這s, a mog這 doj嗆 do tragedii... ■ Czes豉w Mozil: Takiej komedii w Polsce nie by這! Zobacz film! Filmowcy zn闚 w 安inouj軼iu! Tym razem w naszym mie軼ie kr璚one b璠 zdj璚ia do pe軟ometra穎wej komedii „Szko豉 uwodzenia Czes豉wa M.” G堯wn rol w filmie zagra popularny muzyk, Czes豉w Mozil. To ma by prawdziwa komedia absurdu!- zapowiadaj producenci filmu. Zdj璚ia potrwaj do ko鎍a maja. Ju w czwartek o godzinie 19.00 na Basenie P馧nocnym odb璠zie si wielki koncert Czes豉wa. Wydarzenie b璠zie rejestrowane na potrzeby filmu. 安inouj軼ianie b璠 mieli niepowtarzaln okazj, by zobaczy jak od kuchni wygl康a praca filmowc闚. Premiera komedii ju w pa寮zierniku tego roku ■ Policyjne zabezpieczenie eskapady Poker Runs Germany. Policjanci z posterunku wodnego Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu zabezpieczali eskapad superszybkich 這dzi motorowych. 70 pojazd闚 z niemieckiego klubu motorowodnego Poker Runs Germany przep造wa這 przez 鈍inoujski Kana Piastowski, Kana Mieli雟ki oraz Zalew Szczeci雟ki. Str騜e prawa dbali o porz康ek i bezpiecze雟two na wodzie. ■ Klub „Na Wyspie” doceniony w Szczecinie. Zachodniopomorsk Wiosn Poezji, kt鏎ej organizatorem jest szczeci雟ki oddzia Zwi您ku Literat闚 Polskich inaugurowali鄉y 21 marca jednocze郾ie w Ksi捫nicy Pomorskiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w 安inouj軼iu, a jednym ze zwi您k闚 tw鏎czych, kt鏎e od pocz徠ku czynnie w陰czy造 si w organizacj tego cyklu jest Klub Literaci „Na Wyspie” ze 安inouj軼ia. ■ Ryzykowa 篡cie dla umytego okna? Wystarczy straci r闚nowag albo po郵izgn望 si na parapecie, by domowe porz康ki zako鎍zy造 si tragedi. Jeden z naszych Czytelnik闚 zobaczy t sytuacj na ulicy D帳rowskiego, niedaleko Galerii Corso ■ Wybrano nowego zarz康c schroniska! Fundacja I see You ju od 1 czerwca b璠zie opiekowa si zwierzakami! Schronisko dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu czekaj na pocz徠ku czerwca du瞠 zmiany! Stowarzyszenie "Your Choice" kt鏎e przez ostatni rok sprawowa這 w豉dz w schronisku, odejdzie! Ju od 1 czerwca, zwierz皻ami opiekowa b璠zie si fundacja "I see you" - czyli "Widz Ci". Mamy nadziej 瞠 Aneta Leda - prezes fundacji, dostrze瞠 potrzeby zwierz徠 i zapewni im odpowiedni opiek ■ Niezabezpieczony rower stoi pomi璠zy blokami przy ulicy Witosa ju od tygodnia! Policja nie reaguje?.Jeden z naszych Czytelnik闚 zauwa篡 nieprzypi皻y rower stoj帷y pomi璠zy blokami przy ulicy Witosa. Pomimo zg這szenia na policj, rower stoi ju ponad tydzie... - By mo瞠 co si sta這 z w豉軼icielem albo zosta komu skradziony, a ta osoba nawet o tym nie wie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, 瞠 sprawa zosta豉 zg這szona na policj ale jak wida, nasza kochana policja nic z tym nie zrobi豉 - opisuje Czytelnik ■ W pi徠ek, 20 maja, min窸o 25 lat s逝瘺y ORP „TORU” pod bia這-czerwon bander. W tym czasie okr皻 przep造n掖 ponad 50 tysi璚y mil morskich, bra udzia w wielu 獞iczeniach krajowych i mi璠zynarodowych zawsze bardzo dobrze wykonuj帷 powierzone mu zadania. Na jego pok豉dzie wyszkoli這 si ponad 1200 oficer闚, podoficer闚 i marynarzy. ■ 妃ierdz帷y problem w 安inouj軼iu? Mieszka鎍y zastanawiaj si, sk康 pochodzi nieprzyjemny zapach... Od kilku dni w 安inouj軼iu czu na ulicach nieprzyjemny zapach. Nasi Czytelnicy zastanawiaj si, sk康 mo瞠 pochodzi. W licznych mailach i telefonach z pro軸ami o zainteresowanie si tematem, Czytelnicy obstawiali 瞠 zapach mo瞠 bra si z kwitn帷ych drzew, kanalizacji a nawet z portu. Jak zauwa篡li mieszka鎍y, zapach jest najsilniejszy przy ulicy Armii Krajowej, Wybrze簑 W豉dys豉wa IV oraz Konstytucji 3 Maja! A jak Wy my郵icie, co tak 鄉ierdzi? ■ Po dwugodzinnej dyskusji, wys逝chaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz komisji rewizyjnej Rada Miasta przyj窸a sprawozdanie prezydenta miasta wykonania bud瞠tu za rok 2015. Za udzieleniem absolutorium g這sowa這 20 radnych, nikt nie zag這sowa przeciw ani nie wstrzyma si od g這su. Po dwugodzinnej dyskusji, wys逝chaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz komisji rewizyjnej Rada Miasta przyj窸a sprawozdanie prezydenta miasta wykonania bud瞠tu za rok 2015. Za udzieleniem absolutorium g這sowa這 20 radnych, nikt nie zag這sowa przeciw ani nie wstrzyma si od g這su ■ PROGNOZA POGODY. Wa積a od 19-05-2016, godz. 7:00 do 19-05-2016, godz. 19:00. UWAGA !!! W CZASIE WA烤O列I PROGNOZY PRZEWIDUJE SI WYST·IENIE GRO昧YCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. Na zachodzie i po逝dniu Polski mo磧iwe s miejscami burze, kt鏎ym towarzyszy b璠 intensywne opady deszczu do 15-20 mm w czasie trwania zjawiska ■ Starsza kobieta le瘸豉 kilkana軼ie godzin w 豉zience! Rozpaczliwe wo豉nie o pomoc us造sza dopiero pracownik opieki spo貫cznej! 字odowa wizyta jednego z pracownik闚 opieki spo貫cznej u starszej kobiety mieszkaj帷ej przy ulicy Rybaki, mia豉 niczym si nie r騜ni od pozosta造ch. Jednak gdy pracownik zapuka do drzwi, zamiast d德i瘯u przekr璚anego zamka, us造sza krzyk swojej podopiecznej dobiegaj帷y zza zamkni皻ych drzwi. Na miejsce po godzinie 14.00 wezwane zosta造 trzy samochody stra篡 po瘸rnej, patrol policjant闚 z wydzia逝 prewencji oraz ratownicy medyczni ■ W motocyklu nagle zapali豉 si instalacja elektryczna! Kierowca pobieg po butelk wody, aby ugasi po瘸r! 字oda nie okaza豉 si szcz窷liwym dniem dla obywatela Niemiec, kt鏎y wraz ze znajomymi wybra si na motocyklow wycieczk do 安inouj軼ia. Gdy m篹czyzna po godzinie 10.00 przeje盥瘸 ulic Wojska Polskiego, jego maszyna nagle zacz窸a si dziwnie zachowywa. Motocyklista zatrzyma si, aby sprawdzi co dzieje si z jego motocyklem. Gdy spojrza na silnik, okaza這 si 瞠 p這nie instalacja elektryczna w motocyklu! ■ Umar bez rodziny, przykryty ko責r... Cia這 bezdomnego 62-latka zosta這 znalezione o 4:30. Los ludzi bezdomnych nie jest 豉twy. 砰cie nie rozpieszcza這 tak瞠 bezdomnego 62-latka, kt鏎y na w霩ku przemierza ulice 安inouj軼ia. Niestety, podczas wtorkowej nocy jego serce przesta這 bi... Cia這 62-latka zosta這 znalezione o godzinie 4.30 przy Placu Ko軼ielnym przez policjant闚 z wydzia逝 prewencji. ■ Zagin掖 piesek! W豉軼icel prosi o pomoc w poszukiwaniach! W okolicach ulicy Malczewskiego, w pobli簑 sklepu Lidl zagin掖 pies. W豉軼iciele psiaka bardzo prosz Czytelnik闚 o pomoc w poszukiwaniach zguby. Bardzo t瘰kni za czworonogiem, dlatego b豉gaj mieszka鎍闚 安inouj軼ia o pomoc! ■ Papierosy bez akcyzy o 陰cznej warto軼i blisko 25 tysi璚y z這tych, zosta造 znalezione na Darze M這dzie篡! Ju 21 maja, statek z praktykantami zawita do 安inouj軼ia! - Worki wype軟ione papierosami bez polskich znak闚 akcyzy wykryli na 瘸glowcu powracaj帷ym z rejsu szkoleniowego do Gdyni funkcjonariusze Wydzia逝 Morskiego Zwalczania Przest瘼czo軼i. Na przemyt natrafili podczas kontroli przeprowadzonej 15 maja wieczorem. W magazynach 瘸gli, szwalni i maszynowni jednostki wykryli w sumie 37 tys. sztuk papieros闚 o warto軼i prawie 25 tys. z, kt鏎e nie zosta造 zg這szone w trakcie odprawy wej軼iowej 瘸glowca - poinformowa rzecznik prasowy Izby Celnej w Gdyni ■ Czytelniczka: Moje dziecko nadzia這 si na odstaj帷y kawa貫k blachy... Nied逝go mo瞠 tu doj嗆 do tragedii! P這t znajduj帷y si przy chodniku na ulicy Bohater闚 Wrze郾ia, nie wr騜y niestety nic dobrego. Powyginane, ostre kraw璠zie blachy, odstaj nawet kilkana軼ie centymetr闚 od osi p這tu, stwarzaj帷 realne zagro瞠nie dla przechodni闚. Przekona豉 si o tym niestety jedna z naszych Czytelniczek, kt鏎ej dziecko nadzia這 si na odstaj帷 blach.. ■