POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Dzisiaj od godziny 7.00 prognozuje si nad morzem, oraz na Pomorzu i w g鏎ach prognozuje si porywy wiatru osi庵aj帷e od 80 do 100 km/h ■ Komenda Miejska Policji w 安inouj軼iu odwo逝je (05.02.2016 r.) poszukiwania Anny Koz這wskiej. W wyniku podj皻ych czynno軼i poszukiwawczych policjanci odnale幢i kobiet - pisze oficer prasowy KMP w 安inouj軼iu st. asp. Beata Olszewska ■ Wywozi gruz do lasu. Wpad w r璚e stra積ik闚 miejskich. Teraz zap豉ci 500 z這tych mandatu ■ Do czasu wznowienia sprzeda篡, handlowcy, kt鏎zy ucierpieli podczas wybuchu stoiska z fajerwerkami przy ulicy Wojska Polskiego, s zwolnieni z op豉ty targowej. ■ W centrum miasta znaleziono okulary. W okolicach antykwariatu przy ulicy Bohater闚 Wrze郾ia nasza Czytelniczka znalaz豉 okulary. Pani Danuta na zgub natkn窸a si tydzie temu. Poinformowa豉 o tym fakcie na jednym z portali spo貫czno軼iowych. Niestety, jak dot康 nikt si po zgub nie zg這si. Teraz dzieci璚e okulary lecznicze s do odebrania u naszej Czytelniczki ■ Czytelnik: Zerwali mi reklamy ze sklepu! Za informacje na temat sprawc闚, czeka nagroda. Konkurencja w 安inouj軼iu jest bezlitosna. Przekona si o tym w豉軼iciel sklepu warzywnego, kt鏎y mia si otworzy w najbli窺zym czasie przy ulicy Konstytucji. Sprawcy w nocy z czwartku na pi徠ek, zerwali z witryn sklepowych, naklejone na szyby reklamy. W豉軼iciel sklepu wyznaczy nagrod za ustalenie sprawc闚. ■ S這wianin zapowiada czyszczenie terenu gara篡! Uwa瘸j, aby nie zez這mowali Ci samochodu! W豉軼icieli gara篡 przy ulicy Karsiborskiej, czekaj wiosenne porz康ki! Porzucone samochody i samowolnie postawione zabudowy, znikn wraz z ko鎍em lutego, dlatego uwa瘸jcie aby przez przypadek, nie odholowali waszej w豉sno軼i! ■ Po godzinie 00:00, na wysoko軼i stacji kolejowej PKP - Przyt鏎, dachowa samoch鏚 osobowy. Na miejsce wezwani zostali stra瘸cy, kt鏎zy zmuszeni byli rozci望 auto, aby wydoby z wraku kierowc. Samoch鏚 prawdopodobnie wpad w po郵izg, a dachuj帷, uderzy w przydro積 lamp. Na miejscu s ratownicy medyczni oraz policjanci ■ 30-latek wykorzysta nieobecno嗆 domownik闚 i w豉ma si do mieszkania. Mo瞠 sp璠zi w wi瞛ieniu nawet 10 lat. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu ustalili i zatrzymali w豉mywacza. Wy豉muj帷 okienn ram, 30-latek w豉ma si do mieszkania, sk康 skrad warto軼iowe przedmioty na kwot ponad 2.000 z. Za pope軟ienie tego przest瘼stwa m篹czy幡ie grozi do 10 lat pozbawienia wolno軼i ■ Kto zajmie si usuni璚iem wrak闚 samochod闚 ze 鈍inoujskich ulic? Miasto czeka na ch皻nych. 安inouj軼ie og這si這 przetarg na usuni璚ie zdezelowanych aut zalegaj帷ych na ulicach naszego miasta. Firmy maj czas do 8 lutego. To w豉郾ie wtedy rozstrzygnie si, kto zajmie si usuni璚iem pojazd闚 z dr鏬. W zesz造m roku miasto za usuni璚ie wraku musia這 zap豉ci 246 z這tych. Jak b璠zie teraz? ■ Czytelnik: We grabki i 這patk. Na Placu Wolno軼i piaskownica. W poniedzia貫k Plac Wolno軼i przypomina Sahar...Nie umkn窸o to uwadze naszego Czytelnika. M篹czyzna zastanawia si, czy kto tam w og鏊e sprz徠a? - To piaskownica czy Plac Wolno軼i? - czytamy w li軼ie do redakcji ■ Seryjny podpalacz grasuje na ogrodach dzia趾owych „Nad Zalewem”? Tym razem sp這n窸a altanka... Tu przed godzin 22.00 w poniedzia貫k, stra瘸cy dostali wezwanie do pal帷ej si altanki na terenie ogrod闚 dzia趾owych „Nad Zalewem”. Do akcji ruszy造 trzy zast瘼y stra瘸k闚, w tym jeden zast瘼 wojskowej stra篡 po瘸rnej. Podobne zdarzenie mia這 miejsce w nocy z soboty na niedziel, gdzie na pobliskiej dzia販e sp這n窸a przyczepa kempingowa. Warto tak瞠 wspomnie, 瞠 od wczesnego poniedzia趾owego wieczoru, w 安inouj軼iu pada deszcz. Czy瘺y w takim razie, kto sta za ostatnimi podpaleniami? Na miejsce zdarzenia wezwani zostali policjanci ■