POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ Najbli窺zy pchli targ odb璠zie si ju w najbli窺z sobot. Szukasz oryginalnego prezentu? Chcesz kupi ozdoby wielkanocne na 鈍i皻a? Przyjd na sobotni pchli targ ■ Zapraszamy w sobot 28.03.2017 o godzinie 12.00 na pla輳. Dla Oskarka w zimnej wodzie zanurz si 安inoujskie Morsy, prowadzona b璠zie zbi鏎ka pieni捫k闚. Na ulicach naszego miasta oraz na promenadzie pojawi si wolontariusze z puszkami i identyfikatorami Fundacji Serce Dziecka. B璠 to mieszka鎍y naszego miasta. Mamy oficjalne pozwolenie w/w fundacji. ■ Przy ulicy Ku Morzu trwa budowa parkingu z wej軼iem na pla輳. Plany miasta na zagospodarowanie tej cz窷ci 安inouj軼ia s jednak znacznie wi瘯sze. – Z inwestycjami chcemy i嗆 w stron Mi璠zyzdroj闚 - m闚i Barbara Michalska, zast瘼ca prezydenta 安inouj軼ia ■ 1700 dzieci skorzysta這 z bezp豉tnych zaj耩 na lodowisku w Heringsdorfie ■ Dlaczego zmienione maj by statuty osiedli Warsz闚 i Osiedla Przyt鏎 - ㄆnowo oraz so貫ctwa Karsib鏎? Na czwartkowej sesji radni zadecyduj, czy powstanie komisja, kt鏎a ma przygotowa te zmiany 30 marca br. prezydent Janusz 痂urkiewicz we幟ie udzia w spotkaniu na temat tunelu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju ■ Znalezisko pochodzi ze 字edniowiecza? Archeolog: Na pewno nie jest to fragment 這dzi z XX wieku ■ Historyczne znalezisko na terenie budowy Baltic Park Molo ■ Szykujesz si do Wielkanocy? Zajrzyj na miejskie targowisko przy ulicy Ko陶徠aja ■ Zn闚 zabrak這 karetki dla potrzebuj帷ego pomocy. Czy zn闚 kto musi umrze, aby problem wreszcie rozwi您ano? Karetek jest za ma這 tak瞠 poza sezonem ■ Niezwyk貫 Halo S這neczne uchwycone w 安inouj軼iu! ■ 19-latek bez prawa jazdy je寮zi po mie軼ie. Kierowcy grozi kara do dw鏂h lat pozbawienia wolno軼i ■ M篹czyzna chodzi po ulicach bez celu - okaza這 si 瞠 by poszukiwany ■ Prezydent lubi s這dko軼i, czyli jeszcze raz o kradzie瘸ch na lodowisku. Pos逝chaj plik闚 d德i瘯owych! ■ Mia atak padaczki w sklepie. Nie by這 karetki, pomagali stra瘸cy. M篹czyzna dosta ataku padaczki w sklepie Netto przy ulicy Szkolnej. Niestety, w tym czasie nie by這 wolnej karetki pogotowia ratunkowego. Ratownicy pogotowia w tym czasie byli potrzebni na ulicy 奸御kiej i Krzywej ■ Wycinka po polsku? Po tym, co zostawili po sobie pracownicy wycinaj帷y drzewa, mo積a zw徠pi w to, 瞠 w ostatnich latach poprawi豉 si jako嗆 pracy polskich pracownik闚. Wycinka drzew ruszy豉 pod koniec lutego, po czym pracownicy rozp造n瘭i si w czasie i przestrzeni pozostawiaj帷 po sobie 鄉ietnik widoczny do dzi – pisze nasz Czytelnik ■ Znaleziono kota. Szukamy w豉軼iciela. Nasz Czytelniczka znalaz豉 kota w okolicy ulicy Piastowskiej. Zwierz jest w wieku od 3 do 6 miesi璚y. Kotek na pewno bardzo t瘰kni za swoim w豉軼icielem. Nie pozw鏊 mu czeka ■ "Porozmawiajmy o inwestycjach"- czyli Obiadek Izbowy z zast瘼c prezydenta Barbar Michalsk ■ W sali urz璠u miasta odby這 si seminarium po鈍i璚one problemom 鈍inoujskiego szpitala. Debatowano nad tym jak szpital powinien wygl康a w przysz這軼i ■