Sonda
Czy to dobrze, 瞠 Ma貪orzata Szmajda przestanie kierowa 鈍inoujskim szpitalem?
tak
nie
nie mam zdania
POGODA

Reklama

Wydarzenia

吁MKZ • Czwartek [06.03.2008, 07:59:04] • 安inouj軼ie

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

Znamy rozk豉d poci庵u do Berlina

fot. 吁MKZ

安inoujskie Stowarzyszenie Mi這郾ik闚 Komunikacji Zbiorowej dosta這 informacj na temat rozk豉du jazdy sezonowego poci庵u po酥iesznego o nazwie USEDOM-EXPRESS, kt鏎y b璠zie kursowa ze 安inouj軼ia do Berlina.

Stowarzyszenie dosta這 informacje o od wsp馧pracuj帷ych ze "吁MKZ" kolei niemieckich Deutsche Bahn. Rozk豉d jazdy:

odjazd ze 安inouj軼ia Centrum UBB – 10.35. Przyjazd na dworzec Berlin Hbf. - 15:03

odjazd z dworca Berlin Hff – 15.50. Przyjazd do 安inouj軼ia Centrum UBB - 20:02

Poci庵 prowadzi wagony klasy 1 i 2. Kursuje od 19 Maja do 5 pa寮ziernika 2008 roku.


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 49

tvhcnfqxwa • Pi徠ek [02.04.2010, 18:23:01] • [IP: 89.179.22.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [11.11.2008, 12:01:27] • [IP: 83.188.223.***]

TO DO TEGO ROKU -- MOZE NOWE W 2009 ZMIENIA MIEJMY NADZIEJE

sok馧 • Czwartek [09.10.2008, 04:25:47] • [IP: 217.153.7.***]

poci庵 kursuje 139 dni w roku-ale sukces!!

Franek • Sobota [28.06.2008, 11:21:57] • [IP: 80.52.128.**]

Polska nie wykona彬 瘸dnego ruchu. Zreszt patrz帷 na wybrzre瞠 Ba速yku w Niemczech a w Polsce. No niestety smutne 安inouj軼ie, , brudno, pijaczki z這mowcy wsz璠zie. Fuj

patisia • Niedziela [16.03.2008, 13:49:26] • [IP: 80.245.190.***]

zgadzam si ze wszystkimi ni瞠j ! co to za frajda pojecha sobie o 10.35 byc tam o 16 i od razu wracac ;/ bez sensu ;/ MA BY O 7 WYJAZD A POWR紘 KOΜ 16-17 ;).

Go嗆 • Czwartek [13.03.2008, 23:35:20] • [IP: 85.176.151.**]

Bilety kosztuja w cenach 25 euro Ja jezdzilem z Albecku do Hamburga za 25 euro do berlina ebdzie taniej ;]

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 15:44:25] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe kto ze strony polskiej bra udzia w ustalaniu rozk豉du jazdy tego poci庵u.Przecie wielu ludzi ze 安inouj軼ia pracuj帷ych w Manchester, Liverpool, Leeds jad帷 do domu przylatuj na lotnisko w Berlinie Schoenefelfd o godz. 14.50.W jaki spos鏏 maja zd捫y na kolejk UBB na godzin 15, 50 skoro najbli窺za S-Bana przyje盥瘸 na Belin Hbf o 15, 54.Szkoda, 瞠 w這darze naszego miasta o tym nie pomy郵eli.Mo瞠 co si da jednak zrobi.

Go嗆 • Poniedzia貫k [10.03.2008, 14:37:52] • [IP: 80.245.176.***]

To nam nic nie daje bo sie zajedzie na zakupy i czym sie wruci? Niepodobaja mi sie godziny wyjazdu. Powiny byc o7 rano a powrot o 19 z Berlina. Tak byloby OK

enoo • Sobota [08.03.2008, 15:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18] • [IP: 83.16.234.**] LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D 2h do szczecina, ze szczecina do berlina nastepne 2h = 4h, zycze powodzenia tym co chca zaoszczedzic pol godziny czasu i wydac 2x tyle za bilety ;]

Go嗆 • Pi徠ek [07.03.2008, 19:03:33] • [IP: 78.131.222.**]

ceny na pewno nas nie zadowol to wszystko si robi s御iad闚

enoo • Pi徠ek [07.03.2008, 16:42:02] • [IP: 80.245.176.***]

ciekaw tylko jakie ceny bilet闚 ;]

bemka318is • Pi徠ek [07.03.2008, 15:09:15] • [IP: 80.245.176.***]

畝l 4 godziny do berlina ju wole swoim samochodem pojecha jak sie dobrze przyci郾ie bryk to jest si w ci庵u 2 godzin

Gabi • Pi徠ek [07.03.2008, 09:18:35] • [IP: 83.16.234.**]

LUDZIE! AZ 4, 5 GODZINY BEDZIE JECHAL?? TO JA DZIEKUJE! ZE SZCZECINA W 1, 5 GODZINY DOJADE BUSEM DO BERLINA. NOWA LINIA A JUZ TAKIE UTRUDNIENIA! I TO MA BYC EXPRESS??!! DAJCIE SPOKOJ! FURMANKA SZYBCIEJ DOJADE!! :D

Moni • Czwartek [06.03.2008, 23:29:05] • [IP: 78.88.129.**]

Trzeba b璠zie po prostu dyplomatycznie postulowa o zmian godziny kursowania do maja jest jest sporo czasu wi璚 b璠zie na pewno mo磧iwo嗆 zmian tych godzin odj. Pozdrawiam.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 22:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

zgadzam sie z lisem. ze swinoujscia pociag powinein byc 6-7 rano.w berlinie by sie bylo okolo 11 i powrot 17-18 i byloby super

lis • Czwartek [06.03.2008, 21:56:32] • [IP: 83.21.29.***]

taki rozk豉d wsad嬈ie sobie tam gdzie s這nce nie dochodzi i bez dyskusji WYJAZD MA BY o 7.00 ze S-cia bo inaczej STRAJK, BLOKADA tor闚 Pan Leper obieca 瞠 pomo瞠

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 21:33:34] • [IP: 195.117.222.***]

ryynio - jacy narkomani? Widocznie naprawd w Berlinie nie by貫, tylko czyta貫 jedynie 'Dzieci z dworca ZOO'.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:31:14] • [IP: 88.156.234.***]

Moni ! Sorka poprawiam si kartki mi si sklei造, masz racj Usedom Express jest w jeszcze w 圭iu o tych twoich podanych godzinach ! Mo瞠 si wszyscy nie k堯熤y tylko zaczekajmy a na peronie pojawi si rozk豉d jazdy i wtedy por闚namy czy Panowie mieli racj i dobrze im kolej niemiecka poda豉 rozk豉d dla Usedomera

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 17:25:31] • [IP: 88.156.234.***]

Moni co si w twoim rozk豉dzie nie zgadza, bo mam przed sob teraz w豉郾ie niemieck ksi捫k z rozk豉dami DB i UBB na 2008 rok za 10 euro i ta jest podane jak w馧, 瞠 USEDOM kursuje pi徠ek 15:50 z Berlin Hbf. w -ciu jest o 20:02, a w sobot i niedziel ze -cia o 10:35. Sk康 ten rozk豉d wzi窸a ? Bo Panowie z tego Klubu dobry podali.

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 16:43:43] • [IP: 80.245.187.***]

a kto wam karze zaraz wracac?? a hotelik w berlinie to co? przy okazji jakas fajna dyskoteka. Berlin zyje noca, nie to co Swinemnde : (miasto starych maruderow.

A. • Czwartek [06.03.2008, 16:42:18] • [IP: 217.97.193.***]

Poci庵闚 do Berlina jest od groma. Ka盥y odje盥瘸j帷y UBB jest w Zussow skomunikowany z poci庵iem do Berlina!! Regionalnym (osobowy), lub Intercity!

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:45:01] • [IP: 80.245.176.***]

50 min na zwiedzanie i spowrotem zenada!!

Moni • Czwartek [06.03.2008, 15:41:23] • [IP: 78.88.129.**]

Podam rozk豉d jeszcze raz bo jest on troch nie軼is造 wi璚: Berlin 6:58-安inouj軼ie 11:18 (w soboty) Berlin 15:50-安inouj軼ie 20:02 (w pi徠ki) 安inouj軼ie 10:35-Berlin 15:03 (w niedziele) 安inouj軼ie 16:35-Berlin 20:48 (w soboty)

Go嗆 • Czwartek [06.03.2008, 15:15:03] • [IP: 80.245.184.**]

zawsze mozna tam dojechac ale z paroma przesiadkami

A. • Czwartek [06.03.2008, 15:03:33] • [IP: 80.245.189.***]

czy 'ryynio' pisze o Berlinie ? Bo je郵i tak, to chyba dawno tam nie by.

Ogl康asz 1-25 z 49
■ W niedziel 21. wrze郾ia przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu na Fortach. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod bramy g堯wnej Fortu Zachodniego. Trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego i wzg鏎zami wok馧 fosy – 9 km (3 p皻le po 3 km ka盥a). Klub Biegacza Jogging serdecznie zaprasza zawodnik闚 i kibic闚.
■ W 鈔od znaleziono aparat marki canon s80, czarno srebrny. W豉軼iciel proszony jest o kontakt na nr tel. 693776343. ■ Dzi, w 鈔od, 17 wrze郾ia, w godz. 10:00 - 18:00, b璠zie mo積a bezp豉tnie zwiedzi latarni morsk w 安inouj軼iu. Okazj s Europejskie Dni Dziedzictwa, organizowane przez Biuro dokumentacji Zabytk闚 w Szczecinie. ■ Plaga komar闚 na prawobrze簑. Karelus: to nie nasze owady ■ Tysi帷e g這s闚 wp造n窸o na projekty do bud瞠tu obywatelskiego! Liczenie wci捫 trwa. -m闚i Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta. - St康 te ich weryfikacja mo瞠 potrwa d逝瞠j, ni pierwotnie zak豉dano. ■ Niedawno naszego Czytelnika oburzy widok stoj帷ych w pe軟ym s這鎍u koni, gdy doro磬arze wypoczywali pod drzewem w cieniu. Miasto planuje szkolenia dotycz帷e zasad utrzymania koni, w豉軼iwego ich podkuwania i zak豉dania uprz篹y. ■ W sobotnim meczu I ligi Flota 安inouj軼ie pokona豉 Ark Gdynia 2:0 ■ Znaleziono kluczyki do samochodu oraz do domu. Do odebrania s na barze statku Roza Weneda. ■ Czytelnik: Zablokowana droga wewn皻rzna. Czy kto si w ko鎍u tym zainteresuje? ■ Odzyskany sprz皻 remontowo-budowlany o warto軼i 29 tys. z這tych oraz ustalony i zatrzymany sprawca ich kradzie篡 - to efekt pracy 鈍inoujskich policjant闚 z Wydzia逝 Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w 安inouj軼iu. Za kradzie kodeks karny przewiduje kar od 3 miesi璚y do lat 5 pozbawienia wolno軼i ■ 12 wrze郾ia br. w restauracji „Osada” przy Wybrze簑 W豉dys豉wa IV o godzinie 19.00 odb璠zie si spotkanie autorskie z autorem ksi捫ki „ P瘯ni皻e miasto. Bies豉n”. Zbigniew Pawlak opowiada b璠zie o powstaniu ksi捫ki i jego osobistych do鈍iadczeniach z podr騜y do tego miasteczka u podn騜y Kaukazu. ■ Tylko 1,29 z這tych za metr kwadratowy zap豉c lokatorzy nowego budynku przy ulicy Steyera. Wprowadzi maj si tutaj przed Bo篡m Narodzeniem. 安inoujski magistrat pytamy, kto w tym obiekcie zamieszka. ■ Szef szczeci雟kiego SLD Dawid Krystek uwa瘸, 瞠 rz康y burmistrz闚 i prezydent闚 powinny trwa co najwy瞠j dwie kadencje. Ludzie pozostaj帷y u w豉dzy d逝瞠j s wypaleni, uwik豉ni w r騜ne uk豉dy i hamuj rozw鎩 miast. - A 痂urkiewicz?- pyta pos豉nka Ewa 痂uda-Trzebiatowska. ■ Policjanci schwytali 29- letniego z這dzieja samochod闚. Paser te wpad! Teraz trafi za kratki. ■ Czytelnik ostrzega przed niebezpiecze雟twem jakie czyha na przechodni闚 w Parku Zdrojowym. - Taki o to g喚boki d馧 znajduje si w Parku Zdrojowym przy miejscu gdzie znajduj si urz康zenia do 獞icze- pisze Czytelnik ■ Piotr Piwowarczyk doceniony za opiek nad zabytkami■ Zagin掖 kot Felu. Kociak nazywa si Felu. - To typowy dachowiec rudzielec- pisz o nim jego w豉軼iciele ■