POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.05.2016, 20:38:53] • Świnoujście

Zwyrodnialec zamknął psa w aucie w upał! Od tragedii dzieliły tylko minuty!

Zwyrodnialec zamknął psa w aucie w upał! Od tragedii dzieliły tylko minuty!

fot. iswinoujscie.pl

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło przy ulicy Piastowskiej. Bezmyślny właściciel na około dwie godziny zamknął psa w samochodzie w pełnym słońcu! Według relacji świadków zdarzenia pies był wycieńczony. Z minuty na minutę jego stan się pogarszał. Tragedia wisiała w powietrzu. Na szczęście los biszkoptowego Goldena Retrievera nie był obojętny przechodzącemu obok samochodu mężczyźnie, który na miejsce natychmiast wezwał policję. To właśnie dzięki natychmiastowej reakcji przechodnia oraz interwencji policji nie doszło do tragedii. Policjantom udało się opuścić tylną szybę auta, dzięki czemu dostali się do psa.

- Psiak przez około dwie godziny był uwięziony w skodzie octavii zaparkowanej przy ulicy Piastowskiej. Udało nam się powolutku opuść szybę, całą siłą zsuwaliśmy ją w dół. Pies dostał wodę i od razu poczuł się lepiej- mówi nam świadek zdarzenia.

Zwyrodnialec zamknął psa w aucie w upał! Od tragedii dzieliły tylko minuty!

fot. iswinoujscie.pl

Wszystko wydarzyło się we wtorek około godziny 16.00 przy ulicy Piastowskiej.

Teraz kierowca skody za swoją bezmyślność poniesie karę. Mężczyznę czeka sprawa w sądzie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Niedziela [29.05.2016, 22:35:06] • [IP: 80.245.190.**]

właścicielu psa, skoro tak kochasz swojego zwierzaka, nie rozumiem czemu zamknąłeś go w aucie przy takiej pogodzie, wiedząc że masz coś do załatwienia na mieście/ w urzędzie? zwierzaki zostawia się w domu w takich sytuacjach koniec tematu

bialeszeregi@gmail.com • Czwartek [26.05.2016, 19:45:56] • [IP: 80.245.180.***]

Natychmiast gościa powinni ukarać. Zrobić mu to samo co on psu i jeszcze wpierdolić gumy na dupę.

Gość • Czwartek [26.05.2016, 17:25:13] • [IP: 95.129.228.**]

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu

Gość • Czwartek [26.05.2016, 14:06:33] • [IP: 93.94.189.***]

Hehe, 2 godziny gapił sie na psa?? To jakiś bezmyślny ten pseudo bohater, który czeka na owacje na fejsiku. Haha

Gość • Czwartek [26.05.2016, 08:48:53] • [IP: 62.69.231.***]

bezmyslny głupek

Gość • Czwartek [26.05.2016, 01:23:17] • [IP: 80.245.186.***]

Ten dobry mężczyzna dwie godziny czekał az wezwał policję? Coś mi się wydaje ze ktos na siłę próbuje z siebie zrobic bohatera.

Gość • Środa [25.05.2016, 20:11:56] • [IP: 88.156.234.***]

iDIOTAA

Gość • Środa [25.05.2016, 19:22:11] • [IP: 109.241.63.***]

dziwni ci świadkowie skoro dwie godziny patrzyli na zamkniętego w samochodzie psa, a może to jednak nie były dwie godziny?

Gość • Środa [25.05.2016, 17:52:13] • [IP: 46.171.49.*]

pseudo obroncy zwierzat a jak wam smakuje wieprzowinka icielencinka na sniadanie, hipokryci.

Psiak • Środa [25.05.2016, 16:10:17] • [IP: 91.231.92.***]

Przestańcie się pastwić nad właścicielem psa!!Psu nic się nie stało a nie było to wcale dwie godziny.Gdyby nadgorliwy donosiciel przyjrzał się jakie ma warunki pies w domu i jaka miłością jest otoczony zmienił by zdanie!Teraz ci nieszczęśni ludzie będą ciągani po sądach.Przez opieszałość urzędników pies zmuszony był posiedzieć dłużej niż przewidywał właściciel.A każdy pies zaczął by łapczywie pic wodę nawet na wybiegu.Pochylcie czasem głowę nie nad skandalicznym tytułem na stronce, lecz na kłopotach i konsekwencjach jakie poniosą właściciele.Nie jedno dziecko z domu dziecka nie ma takich warunków i miłości jak ten nieszczęsny psiak.Może wrażliwy czytelnik zajrzy do patologicznych rodzin, a takich nie brakuje, będzie większy pożytek!

Gość • Środa [25.05.2016, 14:06:18] • [IP: 37.47.139.***]

Wybijajcie i chlastajcie swoje dupy!! Ciekawe jak bys jeden z drugim śpi...al po wybiciu szyby gdyby piesek w szale ruszył na ciebie 😀

Gość • Środa [25.05.2016, 13:10:01] • [IP: 2.242.240.**]

Debil jego teraz wsadzic do auta na dwie godz. i Auto postawic na sloncu. Ciekawe ile by wytrzymal. Biedna psinka. Wspanialy czlowiek, ktory zareagowal i wezwal policje oby takich wspanialych ludzi wiecej i brawa dla policjanow. Mam nadzieje, ze wlasciciel poniesie zasluzona kare!!

Gość • Środa [25.05.2016, 11:55:29] • [IP: 88.156.235.***]

wybijac szyby nie patrzec na nic !

Gość • Środa [25.05.2016, 10:48:02] • [IP: 62.69.231.***]

Chlastać szyba i nie patrzeć.

Gość • Środa [25.05.2016, 09:59:41] • [IP: 178.238.253.**]

Dlaczego u nas nie stosuje się, kar w postaci odpracowania w celu społecznym, np.zamiatanie i mycie beton placu?

Gość • Środa [25.05.2016, 09:21:59] • [IP: 46.112.65.**]

teraz pol swinoujscia łazi po mieście z kamlotami poszukujac pozamykanych zwierzat i dzieci w samochodach

Gość • Środa [25.05.2016, 09:21:05] • [IP: 80.245.191.***]

Najlepszą karą jest jak zwykle posadzenie dupka na miejscu psa i pozostawienie na dwie godziny - wystarczy raz może przeżyje może nie ale już tego nie powtórzy

Gość • Środa [25.05.2016, 08:57:51] • [IP: 37.47.79.***]

Bardzo dobrze i zamknela bym go tez na 2h. szybko by wolal o pomoc

zlodziej • Środa [25.05.2016, 08:32:42] • [IP: 89.79.239.***]

tylko swinoujsca policja potrafi otworzyć auto bez kluczyków

Gość • Środa [25.05.2016, 08:24:32] • [IP: 46.215.20.***]

Kościół katolicki zapomina, że przed człowiekiem Bóg stworzył zwierzęta. Psy mają lepsze dusze niż wszyscy, , katolicy" i klechy razem wzięci !! W szpitalach umierają ludzie w każdym wieku z powodu choroby, błędu lekarskiego itp.a zwierzę, dziecko zostawione z rozmysłem w gorącym aucie kona w strasznych męczarniach, dusi się wręcz jego ciało ulega, , ugotowaniu" Szyby otworzyła Policja !! Właściciel pewnie poszedł do klimatyzowanego pomieszczenia, bo było mu gorąco !! Dobrze, że nie zostawił małego dziecka, bo po 15 minutach malec by nie żył : (Debil !!

Gość • Środa [25.05.2016, 08:07:52] • [IP: 80.245.179.***]

debilu czytaj do konca jakie okna byly otwarte policja otworzyla i blad powinni wybic szybe

Gość • Środa [25.05.2016, 07:57:05] • [IP: 176.221.120.***]

Zbyś, to nie ja...nigdy nie będę miał skody...

Gość • Środa [25.05.2016, 07:35:14] • [IP: 5.172.252.***]

Co za debil. Jego tak zamknąć

Gość • Środa [25.05.2016, 07:33:43] • [IP: 46.171.240.***]

Swinoujście to miasta psiarzy. Ale bez wyobraźni.

Gość • Środa [25.05.2016, 07:29:51] • [IP: 31.1.243.***]

Maniek? Nie wierzę...

Oglądasz 1-25 z 51
■ W kwietniu br. zgubiłam złoty pierścionek wysadzany drobnymi diamencikami. Pierścionek stanowi dla mnie dużą wartość sentymentalną. Uczciwego znalazcę bądź osoby, które mogą pomóc w odzyskaniu pierścionka proszę o kontakt pod nr telefonu 50-163-86-99. Przewidywana cenna nagroda. ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■