POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [24.05.2016, 20:38:53] • Świnoujście

Zwyrodnialec zamknął psa w aucie w upał! Od tragedii dzieliły tylko minuty!

Zwyrodnialec zamknął psa w aucie w upał! Od tragedii dzieliły tylko minuty!

fot. iswinoujscie.pl

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło przy ulicy Piastowskiej. Bezmyślny właściciel na około dwie godziny zamknął psa w samochodzie w pełnym słońcu! Według relacji świadków zdarzenia pies był wycieńczony. Z minuty na minutę jego stan się pogarszał. Tragedia wisiała w powietrzu. Na szczęście los biszkoptowego Goldena Retrievera nie był obojętny przechodzącemu obok samochodu mężczyźnie, który na miejsce natychmiast wezwał policję. To właśnie dzięki natychmiastowej reakcji przechodnia oraz interwencji policji nie doszło do tragedii. Policjantom udało się opuścić tylną szybę auta, dzięki czemu dostali się do psa.

- Psiak przez około dwie godziny był uwięziony w skodzie octavii zaparkowanej przy ulicy Piastowskiej. Udało nam się powolutku opuść szybę, całą siłą zsuwaliśmy ją w dół. Pies dostał wodę i od razu poczuł się lepiej- mówi nam świadek zdarzenia.

Zwyrodnialec zamknął psa w aucie w upał! Od tragedii dzieliły tylko minuty!

fot. iswinoujscie.pl

Wszystko wydarzyło się we wtorek około godziny 16.00 przy ulicy Piastowskiej.

Teraz kierowca skody za swoją bezmyślność poniesie karę. Mężczyznę czeka sprawa w sądzie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Niedziela [29.05.2016, 22:35:06] • [IP: 80.245.190.**]

właścicielu psa, skoro tak kochasz swojego zwierzaka, nie rozumiem czemu zamknąłeś go w aucie przy takiej pogodzie, wiedząc że masz coś do załatwienia na mieście/ w urzędzie? zwierzaki zostawia się w domu w takich sytuacjach koniec tematu

bialeszeregi@gmail.com • Czwartek [26.05.2016, 19:45:56] • [IP: 80.245.180.***]

Natychmiast gościa powinni ukarać. Zrobić mu to samo co on psu i jeszcze wpierdolić gumy na dupę.

Gość • Czwartek [26.05.2016, 17:25:13] • [IP: 95.129.228.**]

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu

Gość • Czwartek [26.05.2016, 14:06:33] • [IP: 93.94.189.***]

Hehe, 2 godziny gapił sie na psa?? To jakiś bezmyślny ten pseudo bohater, który czeka na owacje na fejsiku. Haha

Gość • Czwartek [26.05.2016, 08:48:53] • [IP: 62.69.231.***]

bezmyslny głupek

Gość • Czwartek [26.05.2016, 01:23:17] • [IP: 80.245.186.***]

Ten dobry mężczyzna dwie godziny czekał az wezwał policję? Coś mi się wydaje ze ktos na siłę próbuje z siebie zrobic bohatera.

Gość • Środa [25.05.2016, 20:11:56] • [IP: 88.156.234.***]

iDIOTAA

Gość • Środa [25.05.2016, 19:22:11] • [IP: 109.241.63.***]

dziwni ci świadkowie skoro dwie godziny patrzyli na zamkniętego w samochodzie psa, a może to jednak nie były dwie godziny?

Gość • Środa [25.05.2016, 17:52:13] • [IP: 46.171.49.*]

pseudo obroncy zwierzat a jak wam smakuje wieprzowinka icielencinka na sniadanie, hipokryci.

Psiak • Środa [25.05.2016, 16:10:17] • [IP: 91.231.92.***]

Przestańcie się pastwić nad właścicielem psa!!Psu nic się nie stało a nie było to wcale dwie godziny.Gdyby nadgorliwy donosiciel przyjrzał się jakie ma warunki pies w domu i jaka miłością jest otoczony zmienił by zdanie!Teraz ci nieszczęśni ludzie będą ciągani po sądach.Przez opieszałość urzędników pies zmuszony był posiedzieć dłużej niż przewidywał właściciel.A każdy pies zaczął by łapczywie pic wodę nawet na wybiegu.Pochylcie czasem głowę nie nad skandalicznym tytułem na stronce, lecz na kłopotach i konsekwencjach jakie poniosą właściciele.Nie jedno dziecko z domu dziecka nie ma takich warunków i miłości jak ten nieszczęsny psiak.Może wrażliwy czytelnik zajrzy do patologicznych rodzin, a takich nie brakuje, będzie większy pożytek!

Gość • Środa [25.05.2016, 14:06:18] • [IP: 37.47.139.***]

Wybijajcie i chlastajcie swoje dupy!! Ciekawe jak bys jeden z drugim śpi...al po wybiciu szyby gdyby piesek w szale ruszył na ciebie 😀

Gość • Środa [25.05.2016, 13:10:01] • [IP: 2.242.240.**]

Debil jego teraz wsadzic do auta na dwie godz. i Auto postawic na sloncu. Ciekawe ile by wytrzymal. Biedna psinka. Wspanialy czlowiek, ktory zareagowal i wezwal policje oby takich wspanialych ludzi wiecej i brawa dla policjanow. Mam nadzieje, ze wlasciciel poniesie zasluzona kare!!

Gość • Środa [25.05.2016, 11:55:29] • [IP: 88.156.235.***]

wybijac szyby nie patrzec na nic !

Gość • Środa [25.05.2016, 10:48:02] • [IP: 62.69.231.***]

Chlastać szyba i nie patrzeć.

Gość • Środa [25.05.2016, 09:59:41] • [IP: 178.238.253.**]

Dlaczego u nas nie stosuje się, kar w postaci odpracowania w celu społecznym, np.zamiatanie i mycie beton placu?

Gość • Środa [25.05.2016, 09:21:59] • [IP: 46.112.65.**]

teraz pol swinoujscia łazi po mieście z kamlotami poszukujac pozamykanych zwierzat i dzieci w samochodach

Gość • Środa [25.05.2016, 09:21:05] • [IP: 80.245.191.***]

Najlepszą karą jest jak zwykle posadzenie dupka na miejscu psa i pozostawienie na dwie godziny - wystarczy raz może przeżyje może nie ale już tego nie powtórzy

Gość • Środa [25.05.2016, 08:57:51] • [IP: 37.47.79.***]

Bardzo dobrze i zamknela bym go tez na 2h. szybko by wolal o pomoc

zlodziej • Środa [25.05.2016, 08:32:42] • [IP: 89.79.239.***]

tylko swinoujsca policja potrafi otworzyć auto bez kluczyków

Gość • Środa [25.05.2016, 08:24:32] • [IP: 46.215.20.***]

Kościół katolicki zapomina, że przed człowiekiem Bóg stworzył zwierzęta. Psy mają lepsze dusze niż wszyscy, , katolicy" i klechy razem wzięci !! W szpitalach umierają ludzie w każdym wieku z powodu choroby, błędu lekarskiego itp.a zwierzę, dziecko zostawione z rozmysłem w gorącym aucie kona w strasznych męczarniach, dusi się wręcz jego ciało ulega, , ugotowaniu" Szyby otworzyła Policja !! Właściciel pewnie poszedł do klimatyzowanego pomieszczenia, bo było mu gorąco !! Dobrze, że nie zostawił małego dziecka, bo po 15 minutach malec by nie żył : (Debil !!

Gość • Środa [25.05.2016, 08:07:52] • [IP: 80.245.179.***]

debilu czytaj do konca jakie okna byly otwarte policja otworzyla i blad powinni wybic szybe

Gość • Środa [25.05.2016, 07:57:05] • [IP: 176.221.120.***]

Zbyś, to nie ja...nigdy nie będę miał skody...

Gość • Środa [25.05.2016, 07:35:14] • [IP: 5.172.252.***]

Co za debil. Jego tak zamknąć

Gość • Środa [25.05.2016, 07:33:43] • [IP: 46.171.240.***]

Swinoujście to miasta psiarzy. Ale bez wyobraźni.

Gość • Środa [25.05.2016, 07:29:51] • [IP: 31.1.243.***]

Maniek? Nie wierzę...

Oglądasz 1-25 z 51
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■