POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.05.2016, 09:39:57] • Świnoujście

Gdzieś rzucili nowy towar?

Gdzieś rzucili nowy towar?

fot. Czytelnik

Dość oryginalnym pomysłem na "zaparkowanie" wykazał się kierowca, który po prostu postawił samochód na chodniku przy ulicy Matejki.

Według naszego Czytelnika, po zatrzymaniu w ten sposób auta, jego właściciel oddalił się w kierunku pobliskich sklepów. Czyżby skusiła go promocja pomidorów w warzywniaku? A może tak bardzo zapragnął jakiegoś AGD z kiermaszu za płotem, że nie bacząc na przepisy, zastawił pół chodnika? Niestety, nie zamy powodów takiego "mistrzostwa".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość x • Środa [25.05.2016, 21:43:27] • [IP: 92.42.116.***]

Tu można spokojnie przejsć obok samochodu, ale jak kawałek dalej samochód zaparkowany przed terenem parkingu to dobrze ?? jak zaparkowane samochody są na trawnikach też dobrze ?? Jak parkują prawie, z e na samym skrzyżowaniu prawie blokując wyjazd - też dobrze ?? Przykład ?? Codziennie na Kościuszki, przed skrzyżowaniem z ul. Rybaki samochody zaparkowane przed i za przejściem dla pieszych a czesto prawie na samym przejsciu !!

Gość • Środa [25.05.2016, 21:06:24] • [IP: 178.238.252.***]

Parkuje na calej szerokosci chodnika.To co widac za jego tylem bylo kiedys trawnikiem, ale przez nagminne na nim parkowanie i rozjezdzanie przez samochody wjezdzajace na teren szkoly polozono bruk, przez co nie stalo sie chodnikiem.

Gość • Środa [25.05.2016, 20:56:31] • [IP: 178.238.252.***]

Dla scislosci to nie seicento tylko cinquecento.

Gość • Środa [25.05.2016, 18:21:20] • [IP: 94.254.129.***]

Fascynujące, zachwycać się autem które ani nie blokuje żadnej bramy wjazdowej, niema żadnego zakazu postoju w tym miejscu, jest przejście dla pieszych (przynajmniej 1, 5m) więc komu przeszkadza ten samochód?? Czyżby jakiś szeryf z taxi miał problem??

Gość • Środa [25.05.2016, 18:06:46] • [IP: 87.142.216.***]

Obudziliście się, a jak jeden z śmierdzieli, który ma sklep w budynku szkoły parkuje za znakiem, tak jak ten seicento, to problemu nie ma? Większe zagrożenie stanowi ten śmierdziel parkujący swojego vana tam gdzie seicento, bo zasłania widok wyjeżdżającym z bramy obok.

Gość • Środa [25.05.2016, 17:18:21] • [IP: 80.245.178.***]

Skoro wiesz, że oddalił się w kierunku sklepów, to znaczy że go widziałeś. Wystarczyło by powiedzieć, żeby przestawił swój samochód bo tarasuje chodnik. Ale nie języka w gębie zabrakło, ale odwagi za to masz dużo jako anonimowy czytelnik. Uwielbiam takich żalących się szeryfów w internecie.

Gość • Środa [25.05.2016, 16:40:41] • [IP: 80.245.184.***]

Parkowanie w tym miejscu jest nagminne. Wszyscy to widza tylko nie Straz Miejska czy Policja - ciekawe zjawisko

Gość • Środa [25.05.2016, 16:07:26] • [IP: 88.156.233.***]

No nie wytrzymam! Jak zaraz nie przykonfidence to chyba zachoruje! Tylko za co? Nie łobią nic nielegalnego. Myśl Bastian, myśl. Chwila. Skoło nie łobia, to trzeba złobić tak, żeby wyglądało że łobią.

Gość • Środa [25.05.2016, 15:54:15] • [IP: 37.8.215.***]

Gość • Środa [25.05.2016, 12:57:57] • [IP: 93.94.184.***] Na Rybaki dowiadywałem się, że to teren wspólnoty czy spółdzielni i Straż Miejska nie może podjąć działań, jeżeli tamci nie reagują. . .

Gość • Środa [25.05.2016, 14:52:05] • [IP: 62.69.231.***]

Ty ubeku tak się wyśliniłaś, że masz kawałek masy kałowej w na brodzie i w kąciku ust.

Gość • Środa [25.05.2016, 14:20:09] • [IP: 46.77.75.*]

Do gościa • Środa [25.05.2016, 10:39:57] • [IP: 10.196.182.**] współczuję Ci nieudaczniku :)

Gość • Środa [25.05.2016, 14:17:05] • [IP: 37.47.139.***]

Słaby ten czytelnik spoleczniak- informator!! Tylko fotka?!?!?! To już nie mógł się pofatygowac udając np drzewo lub znak drogowy i wyszpiegowac do końca gdzie się podział kierowca?? Teraz czytelnicy muszą domniemywać a redakcja ma przy okazji zagadkę!! A tak poważnie to czy auto tak stojące komuś w czymś przeszkadza lub zawadza?!?!?!?!

Gość • Środa [25.05.2016, 14:16:27] • [IP: 62.69.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [25.05.2016, 14:08:12] • [IP: 178.238.252.**]

Kierowca luzak...ma pewnie znajomości tu i tam! :)

Gość • Środa [25.05.2016, 13:38:42] • [IP: 37.7.120.***]

Na rogu Rycerskiej przy zakładzie napraw samochodów dopiero jest Sajgon z parkowaniem na chodniku.

Gość • Środa [25.05.2016, 12:57:57] • [IP: 93.94.184.***]

i c co z tego poszedł do sklepu i zaraz wróci, natomiast przy ulicy Rybaki od kilku lat stoi na trawniku, obrosnięty trawą i chwastami wrak samochodu i nikomu to nie przeszkadza a Straż Miejska tego nie widzi a może tak należy.

wyślinili i odpoczywają • Środa [25.05.2016, 12:57:52] • [IP: 46.112.163.**]

No i mamy szpital wariatów, jak zwykle na forum: ten z 10:15 nienawidzi katolików, to pofantazjował, że to musi być katolik, ten z 10:39 (a może to ten sam korzystający z 2 kompów, smartfonów, tabletów) nienawidzi żołnierzy, wojska, więc pofantazjował, że to żołnierz lub ktoś z tego srodowiska. I obaj, jak na Wariatkowo przystało, po wysapaniu nienawiści plus fantazji, czują się wreszcie dobrze w swoich kaftanach.

Gość • Środa [25.05.2016, 12:10:11] • [IP: 88.156.232.**]

to fotomontaż znam tego kierowcę nigdy by tak nie zaparkował

Niemcy są w tym lepsi • Środa [25.05.2016, 11:51:16] • [IP: 46.112.163.**]

To zapraszam z aparatem na ulice bliskie" Sezamkowej", tam Niemcy zwłaszcza w weekendy tak parkują, że pozostawię wielokropek, gdyż opis tego, co wyczyniają, wymagałby dużego literackiego talentu i użycia słów niecenzuralnych.

Gość • Środa [25.05.2016, 11:50:21] • [IP: 62.69.254.***]

no właśnie, a procesja musiała by zejść na ulicę i kłopot gotowy. gościu BOGA w sercu nie ma.

Gość • Środa [25.05.2016, 11:14:49] • [IP: 80.245.178.***]

BĄDŹMY SZCZERZY, DEBILI W KIBUCU NIGDY NIE BRAKOWAŁO

Gość • Środa [25.05.2016, 11:09:57] • [IP: 88.79.100.**]

I D I O T A - POPROSTU - I D I O T A !!

Gość • Środa [25.05.2016, 10:39:57] • [IP: 10.196.182.**]

Pewnie jakis Trep albo Trepowa. ...bo oni nie blyszcza zazwycxzaj intelektem.

Gość • Środa [25.05.2016, 10:15:02] • [IP: 62.69.231.***]

Znam ten samochód. To porządny Katolik i poczciwy Chrześcijanin.

Gość • Środa [25.05.2016, 09:45:20] • [IP: 80.245.180.***]

GOFI MANDACIK BEDZIE !!

Oglądasz 1-25 z 25
■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 8:00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ Szczecin – starszy mężczyzna. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 554/19 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie ■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■