POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.05.2016, 15:11:43] • Świnoujście

Park handlowy STOP SHOP otwarty!

Park handlowy STOP SHOP otwarty!

fot. Organizator

W dniu dzisiejszym austriacka firma z sektora nieruchomości IMMOFINANZ otwiera w Świnoujściu swój piąty już park handlowy pod marką parasolową STOP SHOP w Polsce i łącznie 56 na wszystkich rynkach. Nowy obiekt posiada powierzchnię najmu na poziomie 3.600 m kw., a wśród jego najemców możemy wyróżnić takie marki jak Pepco, KIK, Martes Sport, JYSK czy EURO RTV AGD. Koncentrując się na dalszym rozwoju marki STOP SHOP, IMMOFINANZ aktualnie pracuje nad kolejnymi pięcioma tego typu projektami w Polsce. Wśród nich najbardziej zaawansowany jest projekt w Szczytnie, którego otwarcie planowane jest jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Uroczystość otwarcia parku handlowego wypełniona będzie bogatym programem rozrywkowym, z licznymi grami i nagrodami. Oficjalna część ceremonii, w tym przecięcie wstęgi, będzie miało miejsce o godzinie 17-stej. Po jej zakończeniu, o godzinie 19-stej na scenie wystąpi gwiazda wieczoru – wokalista, Dawid Kwiatkowski.

Park handlowy STOP SHOP otwarty!

fot. Organizator

„Otwarcie parku handlowego STOP SHOP w Świnoujściu potwierdza, że z sukcesem kontynuujemy dalszy rozwój tej marki w Polsce. Jesteśmy przekonani, że nasz park handlowy doskonale uzupełni istniejącą ofertę handlową w mieście i będzie cieszył się dużą odwiedzalnością, podobnie jak w przypadku otwartych już parków w Legnicy, Mławie, Kętrzynie i Żarach”, skomentowała Joanna Pruszkowska, Head of STOP SHOP Poland, IMMOFINANZ. Nie sposób nie podkreślić raz jeszcze znaczenia miejsca, w którym powstał nasz STOP SHOP – starej historycznej miejskiej rzeźni, która jeszcze rok temu opustoszała i zniszczona, dzisiaj przypomina o sobie w nowej odsłonie i blasku”, dodała.

Park handlowy STOP SHOP otwarty!

fot. Organizator

Park handlowy w Świnoujściu, (łączna powierzchnia 3.600 m kw.) zlokalizowany jest bezpośrednio przy ulicy Kościuszki. Swoim zasięgiem obejmie on ponad 70 tys. mieszkańców (przy założeniu około 30 minut czasu jazdy). Projekt ten, wyróżnia się konstrukcją architektoniczną – powstał we wpisanym do rejestru zabytków, budynku dawnej miejskiej rzeźni i masarni z 1890 roku. W dniu otwarcia obiekt jest w pełni wynajęty a odpowiedni dobór najemców objął zarówno międzynarodowe, jak i krajowe marki handlowe. Wśród nich wymienić można: Pepco, Hebe, Martes Sport, Jysk, KIK, EURO RTV AGD, Perfekt Optik. Ponadto w parku handlowym znajdzie się także apteka oraz kantor wymiany walut.

Elastyczna koncepcja marki STOP SHOP bazuje na pomyśle realizacji parków handlowych w miastach liczących od 30.000 do 150.000 mieszkańców. Powierzchnie pod wynajem wahają się od 3.000 m kw. do 15.000 m kw. STOP SHOP-y oferują swoim gościom także przestronny parking, optymalny dostęp do sieci transportowych i wysoką funkcjonalność dzięki atrakcyjnej mieszance najemców międzynarodowych i krajowych. Na portfel nieruchomości typu STOP SHOP należących do IMMOFINANZ aktualnie składa się 56 parków handlowych w siedmiu krajach.

IMMOFINANZ koncentruje się na dalszym rozwoju marki STOP SHOP w Polsce i aktualnie jest w trakcie realizacji kolejnych pięciu tego typu projektów. Ich proces wdrażania znajduje się na różnym etapie zaawansowania, tym niemniej zakłada się, że wszystkie otwarte zostaną do końca 2017 roku. Najbliższe otwarcie planowane jest w Szczytnie i nastąpi ono jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku.


IMMOFINANZ


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

KULTURA • Sobota [28.05.2016, 20:06:55] • [IP: 83.11.243.***]

A KIEDY BĘDZIĘ KFC... NORTH -FISH...

Gość • Sobota [28.05.2016, 12:22:30] • [IP: 80.245.181.***]

Proszę was, nie narzekajcie. Odrestaurowano piękny zabytkowy budynek z cudną wieżyczką i obojętne mi jest jakie tam są sklepy. Nie chcecie to nie chodźcie tam. Budynek wygląda od ulicy przepięknie. Jasne, że przydałaby się restauracyjka lub mała kawiarnia ale może w przyszłości. :) Jeszcze tylko zagospodarować ten zasypany piachem niby-parking obok Zielonego rynku. Czy ktoś wie co tam planują" miejscy" zrobić ??

Gość • Sobota [28.05.2016, 12:08:11] • [IP: 83.8.128.***]

beda mieli czas :) na lazenie po sklepikach :) ten kik bedzie ladnie zarabial bo jest duzo taniego towaru na jaki przecietnego swinoujscianina stac...

Gość • Sobota [28.05.2016, 11:50:31] • [IP: 46.112.90.**]

1)Ktoś napisał, że w Euro-RTV-AGD drożej, no to nie mają szans w konkurencji z Neonet i Media Expert. Jedyną szansą dla nich więc to dobre propozycje produktów lub jakieś okresowe promocje. 2) Zawsze takie nowe sklepy to rzecz dwuznaczna, bo mamy więcej wyboru, ale i kolejne gwałcenie niedzieli.

Gość • Sobota [28.05.2016, 11:48:37] • [IP: 46.112.239.**]

BURAKI ZNÓW NARZEKAJĄ , TO NIE GS W PRL.

Gość • Sobota [28.05.2016, 10:25:52] • [IP: 46.112.43.**]

ciekawe jak długo wytrzymają w tej części tam ruch zamiera po 16.00 a gdzie do 21.oo. Szkoda tych ludzi tam pracujących.

Gość • Sobota [28.05.2016, 09:55:52] • [IP: 46.112.208.***]

świnujścianie szczęśliwi bo mają kolejne pepco w którym samotne nastoletnie matki będą spędziały całe dnie tak jak w corso. ... ludzie xd błagam xd komu to potrzebne... ale cieszcie się że coś otwarto. bo mieszkacie na wsi gdzie nic nie ma, , , , zawsze będziecie prowincją... to nie kołobrzeg

Gość • Sobota [28.05.2016, 08:50:30] • [IP: 178.235.41.**]

Dajcie spokój, w środku miasteczka dawać taką kiche w której na dobrą sprawę tak jak w corso w dalszym ciągu nie ma dobrego sklepu, nawał rtv i innych badziewi, a ludzie się cieszą jak głupi do sera żółtego,

Gość • Sobota [28.05.2016, 08:39:28] • [IP: 95.51.14.**]

Słabe sklepy, zero w nich klimatu czysta korporacyjna masòwka z chin tylko w ładnym opakowaniu dla biednego niemca co zadowoli się byle czym w amerykanskych kolorach, wole lokalne sklepy czy hurtownie budowlane po rabatach lub bez

Gość • Sobota [28.05.2016, 08:06:42] • [IP: 95.129.229.**]

Niestety ceny w EuroRTV dużo wyższe nisz w mediaexpert:- (Ale ogólnie sklep fajny.I fajnie że blisko mojego domu;-)

Gość • Sobota [28.05.2016, 07:31:15] • [IP: 178.238.252.**]

Zamiast czekać w kolejkach na prom...mamy wszystko u siebie :)

Gość • Sobota [28.05.2016, 07:28:30] • [IP: 80.245.184.***]

Do 86***Proszę tylko bez sarkazmu, trzeba odróżnić zawody które z racji swej potrzeby, bezwzględnie muszą być wykonywane 24 godziny na dobę.Natomiast praca w niedzielę pozostałym grupom zawodowym, nie wszystkim wychodzi na zdrowie.

Gość • Sobota [28.05.2016, 06:48:42] • [IP: 85.30.162.**]

Ciekawe kto i ile wziął w łąpę żeby taki badziew tam powstał?

Gość • Piątek [27.05.2016, 23:20:23] • [IP: 188.146.68.**]

w Euro RTV pierwsze pięć osób dostało telewizory lcd...

Gość • Piątek [27.05.2016, 23:00:45] • [IP: 80.245.191.***]

Wieś tańczy i śpiewa

Gość • Piątek [27.05.2016, 22:25:48] • [IP: 95.129.224.***]

DO [27.05.2016, 21:18:58] • [IP: 46.112.90.**] skoro jesteś taki bystry to niemusisz pracować jako" wykładacz towaru" w markecie! BYSTRZAKU.

Gość • Piątek [27.05.2016, 22:09:36] • [IP: 109.241.63.***]

do gościa z godz.18.57.04. Na całym świecie centra handlowo rozrywkowe są budowane na obrzeżach miast, dzielnic, a nie jak u nas w środku osiedla mieszkalnego/sypialni miejskiej/.

Gość • Piątek [27.05.2016, 22:06:24] • [IP: 37.8.215.**]

Zakupy w niedziele to normalne, ale tomografie czy inne specjalistyczne badania w szpitalach w Polsce to nie da rady trzeba do poniedziałku czekać. ..to nie chore.

Gość • Piątek [27.05.2016, 22:03:36] • [IP: 109.241.63.***]

Ale z tą muzyką przegięli, dosyć, że mam sąsiada, któremu jest obojętne czy zrobi imprezę we wtorek, czwartek, czy w niedziele od godz, 7 rano albo od 23 w nocy, to jeszcze sklepy urządzają koncerty. W nocy wyjący alarm od kauflandu, w dzień centrum handlowe. A w ogóle, to zgodę jakąś mieli na hałasowanie!?

Gość • Piątek [27.05.2016, 21:31:57] • [IP: 178.238.250.***]

Naprzeciwko rynku miejskiego

Gość • Piątek [27.05.2016, 21:24:29] • [IP: 80.245.184.**]

JYSK to bardzo dobra i niedroga marka, bardzo fajnie ze jest, duży asortyment.

Gość • Piątek [27.05.2016, 21:21:36] • [IP: 46.112.90.**]

20:28 - Dzika, sarnę, wróbla - pamiętasz ze szkoły tę różnicę między człowiekiem i fauną? Fauna nie świętuje, prawda? Żre i poluje bez różnicy każdego dnia!

Gość • Piątek [27.05.2016, 21:18:58] • [IP: 46.112.90.**]

21:04 Na przykład w Niemczech doszło do nieodwracalnej, tragicznej klerykalizacji całego państwa, bo tam..."wow!"... nie ma handlu w niedziele i w święta w wielkich sklepach. Na posterunku w Unii zostały tylko bohaterskie dzieci resortowe, bachory PRL, np. na forum iswinoujscie, które bronią resztek tego nieokiełznanego handlu, który po marksizmie-leninizmie w Polsce pozostał. Matko! Won z domu w niedzielę, w święta! Twoje miejsce jest na kasie, na zapleczu, gdzie musisz przenieść paki z towarem właśnie w niedzielę! Pan (były towarzysz lub jego miot czerwony) każe, sługa musi!

Gość • Piątek [27.05.2016, 21:13:08] • [IP: 2.30.113.***]

Buraki juz bredza i narzekaja...heheh

SKS • Piątek [27.05.2016, 21:04:54] • [IP: 95.129.224.***]

Nikt nie nakazuje tam chodzić i robić zakupy DRODZY RODACY tak samo jak do CORSO! Jeśli chcecie wylewać żale to zapraszam do kościoła za drobną opłatą(darowizną)!.

Oglądasz 1-25 z 70
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■