POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.11.2016, 22:22:23] • Świnoujście

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

fot. Schronisko Świnoujście

Charlie został znaleziony 01 listopada o 2 w nocy w okolicach Wolina niedaleko stacji paliw. Mężczyzna znalazł go leżącego w rowie obok ulicy, więc najprawdopodobniej pies został potrącony i odrzucony przez samochód.

Charlie (bo tak pies został nazwany przez mężczyznę, który go znalazł) został znaleziony z obrożą, ale nie wykryto nr chip.

Pamiętaj! Gdy widzisz zwierzę w podobnej lub nawet innej sytuacji, NIE ZWLEKAJ Z POMOCĄ! W większości przypadków potrącone zwierzęta da się uratować.

Im szybciej przyjdzie pomoc tym większe szanse na ich przeżycie.
JEŚLI WIDZISZ RANNE ZWIERZĘ – REAGUJ!!!

Telefon do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu: 733-746-143

źródło: www.iswinoujscie.pl/Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Poniedziałek [07.11.2016, 07:50:27] • [IP: 159.122.133.***]

poradzimy sobie, bez nich

Gość • Niedziela [06.11.2016, 22:27:28] • [IP: 83.246.65.***]

Podejscie czlowieka do zwieryat swiadczy o tym jakim sie jest czlowiekiem, co niektorzy nie zasluguja na miano czlowiek!!

Gość • Sobota [05.11.2016, 21:23:48] • [IP: 80.245.187.***]

Podziekowania dla Pana ktory uratowal tego psiaka. Dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie.

Gość • Sobota [05.11.2016, 08:21:46] • [IP: 62.69.203.***]

Ten, , kundel'' lepszy od was.Nie wiem jak was nazwać żeby nie ubliżyć zwierzętom.

Gość • Piątek [04.11.2016, 22:19:50] • [IP: 80.245.188.**]

Super ze ktoś zareagował

Gość • Piątek [04.11.2016, 20:25:09] • [IP: 62.69.203.***]

Debilne wpisy jak zwykle.Szkoda psiny.

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:40:22] • [IP: 37.248.158.***]

ktoś na ikamień w ogłoszeniach szuka takiego psa może ktoś się zainteresuje

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:19:36] • [IP: 95.129.225.**]

biedny piesek, mam nadzieje ze wyzdrowieje

Gość • Piątek [04.11.2016, 16:38:37] • [IP: 93.94.190.**]

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy go zły Pan nakrzyczy czy może jeszcze gorzej jak zbije, i tak będzie wierny. Czy Wy, piszący tu na forum patole psychiczni tego nie rozumiecie że Wasze myślenie wskazuje jak tępi i ograniczeni jesteście pisząc: kundel to...kundel tamto...a powinien tak czy siak... A Ty przepraszam to kim jesteś? Jakiś arystokrata? A myjesz chociaż zęby dwa razy dziennie tumanie?? Więc zanim napiszesz źle o psie zastanów się czy wogóle masz prawo się wyrażać na ten temat. Masz psa? Kochasz go? Jak nie, to wara od psów zanim wypowiesz się źle na ich temat.

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:57:11] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze kochają zwierzęta pod warunkiem, że nie są dzikami

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:46:08] • [IP: 92.42.117.***]

Nie rozumiem po co jeden kretyn z drugim widząc zdjęcie psa klika w artykuł i wylewa tu swoje buraczane żale, nienawidzisz zwierząt to poczytaj o tym co cię interesuje, jak jesteś. .ujem nie człowiekiem to już twój problem, jak na mój gust to albo baby ci brak albo jest inne źródło frustracji, w każdym razie wypacanie się tutaj nie pomoże :)

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:22:21] • [IP: 109.243.254.**]

12:35 - Uważam, że nie stosunkiem człowieka do zwierząt, lecz do DRUGIEGO CZŁOWIEKA. A Gandhi figuruje w lewicowej pop kulturze jako ich święty, ale był daleki od ideału - dopiero niedawno okazało się, że zdradził swą żonę i to jak: przynajmniej przez jakiś czas był gejem czyli czynnym (tzn. współżyjącym) homoseksualistą.

Gość • Piątek [04.11.2016, 13:51:49] • [IP: 62.69.203.***]

Dobrze że nie było czarnego marszu kobiet z SLD, PO i palikociarni pod hasłem" NIE dla piekła weterynarzy", " Weterynarz powinien mieć WYBÓR". Pies miał szczęście!

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:43:10] • [IP: 95.151.94.***]

Kundle nie obrazajcie tego chorego psa...

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:35:01] • [IP: 93.94.189.***]

Ghandi: Stopień rozwoju cywilizacji wyraża się stosunkiem człowieka do zwierząt

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:44:25] • [IP: 198.58.105.***]

Kiedy mam do wyboru trafić kundla albo czołówkę z TIR-em, to wybieram kundla. Proste i logiczne, choć nie dla kundlarzy

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:36:52] • [IP: 167.114.118.*]

Mam nadzieję, że znajdą właściciela kundla, wrąbią mu soczysty mandat i zmuszą do pokrycia kosztów naprawy samochodu, który z pewnościa doznał szkód potrącając tak dużego psa

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:32:59] • [IP: 62.69.251.***]

Dlaczego wałęsające sie kundle nie są odławiane przez odpowiednie służby? Przeciez bydlak tej wielkości jest niebezpieczny, jeśli coś mu odwali moze zaatakować inne zwierzę lub dziecko.

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:04:59] • [IP: 92.42.119.***]

Portal na psy zszedł. I na koty też. Stąd też zaczyna mówić zwierzęcym językiem a szczególnie ujadać na miłościwie na panującego Pana Prezydenta.

Gość • Piątek [04.11.2016, 10:54:03] • [IP: 2.242.95.***]

Slodka psinka. Zycze powrotu do zdrowia. Podziekowania dla wspanialego czlowieka, ktory pomogl biednej potraconej psince sa jeszcze ludzie z duzym sercem, a temu debilowi co go potracil i zostawil na pewna smierc zycze takiego samego losu jaki zgotowal tej psince. Wszystkie zyjace istoty maja takie samo prawo do zycia i uszanowania na tej ziemi jak czlowiek. Trzymam kciuki zeby psinka znalazla kochajacy dom. Dlaczego w Polsce nie ma obowiazku chipowania wszystkch psow i kotow. ? Nie bylo by tyle bezdomnych i porzuconych zwierzat!!

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:18:13] • [IP: 57.79.24.*]

Czytam te złośliwe komentarze pod spodem i zastanawiam się jaki imbecyl to pisze? Dorwał się taki do internetu i się rozpisał. Wiem że takie opinie mają ludzie z głębokiej wsi co uważają że pies zdycha a nie umiera, że powinien siedzieć na łańcuchu, " żreć" byle co, i spać na ziemi, nawet w mróz. Że dostawać kijem lanie, nauczy go grzeczności. Tacy właśnie ludzie piszą tutaj te jadowite komentarze. KARMA WRACA !

Pat • Piątek [04.11.2016, 09:14:26] • [IP: 57.79.24.*]

Jaki śliczny, ma dużo z owczarka. Żal mi jest że tyle zła wyrządza się zwierzętom. Jakie to szczęście dla psiaka że został w porę odnaleziony przez kogoś. Może go ktoś przygarnie i da mu ciepły dom i miskę z jedzeniem. widać że jest smutny...

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:13:59] • [IP: 37.248.161.**]

Co za dobry czlowiek ktory uratowal tego pieska Oby jak najwiecej takich ludzi.A Ty piesku wracaj do zdrowia.

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:10:58] • [IP: 92.42.116.***]

Znawco" patologii" - sam do niej należysz, jak cię to wkurza, to po co czytasz?

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:05:34] • [IP: 5.172.255.**]

Trochę empatii lemingi!!

Oglądasz 1-25 z 40
■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■