░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.11.2016, 22:22:23] • Świnoujście

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

fot. Schronisko Świnoujście

Charlie został znaleziony 01 listopada o 2 w nocy w okolicach Wolina niedaleko stacji paliw. Mężczyzna znalazł go leżącego w rowie obok ulicy, więc najprawdopodobniej pies został potrącony i odrzucony przez samochód.

Charlie (bo tak pies został nazwany przez mężczyznę, który go znalazł) został znaleziony z obrożą, ale nie wykryto nr chip.

Pamiętaj! Gdy widzisz zwierzę w podobnej lub nawet innej sytuacji, NIE ZWLEKAJ Z POMOCĄ! W większości przypadków potrącone zwierzęta da się uratować.

Im szybciej przyjdzie pomoc tym większe szanse na ich przeżycie.
JEŚLI WIDZISZ RANNE ZWIERZĘ – REAGUJ!!!

Telefon do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu: 733-746-143

źródło: www.iswinoujscie.pl/Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Poniedziałek [07.11.2016, 07:50:27] • [IP: 159.122.133.***]

poradzimy sobie, bez nich

Gość • Niedziela [06.11.2016, 22:27:28] • [IP: 83.246.65.***]

Podejscie czlowieka do zwieryat swiadczy o tym jakim sie jest czlowiekiem, co niektorzy nie zasluguja na miano czlowiek!!

Gość • Sobota [05.11.2016, 21:23:48] • [IP: 80.245.187.***]

Podziekowania dla Pana ktory uratowal tego psiaka. Dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie.

Gość • Sobota [05.11.2016, 08:21:46] • [IP: 62.69.203.***]

Ten, , kundel'' lepszy od was.Nie wiem jak was nazwać żeby nie ubliżyć zwierzętom.

Gość • Piątek [04.11.2016, 22:19:50] • [IP: 80.245.188.**]

Super ze ktoś zareagował

Gość • Piątek [04.11.2016, 20:25:09] • [IP: 62.69.203.***]

Debilne wpisy jak zwykle.Szkoda psiny.

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:40:22] • [IP: 37.248.158.***]

ktoś na ikamień w ogłoszeniach szuka takiego psa może ktoś się zainteresuje

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:19:36] • [IP: 95.129.225.**]

biedny piesek, mam nadzieje ze wyzdrowieje

Gość • Piątek [04.11.2016, 16:38:37] • [IP: 93.94.190.**]

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy go zły Pan nakrzyczy czy może jeszcze gorzej jak zbije, i tak będzie wierny. Czy Wy, piszący tu na forum patole psychiczni tego nie rozumiecie że Wasze myślenie wskazuje jak tępi i ograniczeni jesteście pisząc: kundel to...kundel tamto...a powinien tak czy siak... A Ty przepraszam to kim jesteś? Jakiś arystokrata? A myjesz chociaż zęby dwa razy dziennie tumanie?? Więc zanim napiszesz źle o psie zastanów się czy wogóle masz prawo się wyrażać na ten temat. Masz psa? Kochasz go? Jak nie, to wara od psów zanim wypowiesz się źle na ich temat.

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:57:11] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze kochają zwierzęta pod warunkiem, że nie są dzikami

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:46:08] • [IP: 92.42.117.***]

Nie rozumiem po co jeden kretyn z drugim widząc zdjęcie psa klika w artykuł i wylewa tu swoje buraczane żale, nienawidzisz zwierząt to poczytaj o tym co cię interesuje, jak jesteś. .ujem nie człowiekiem to już twój problem, jak na mój gust to albo baby ci brak albo jest inne źródło frustracji, w każdym razie wypacanie się tutaj nie pomoże :)

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:22:21] • [IP: 109.243.254.**]

12:35 - Uważam, że nie stosunkiem człowieka do zwierząt, lecz do DRUGIEGO CZŁOWIEKA. A Gandhi figuruje w lewicowej pop kulturze jako ich święty, ale był daleki od ideału - dopiero niedawno okazało się, że zdradził swą żonę i to jak: przynajmniej przez jakiś czas był gejem czyli czynnym (tzn. współżyjącym) homoseksualistą.

Gość • Piątek [04.11.2016, 13:51:49] • [IP: 62.69.203.***]

Dobrze że nie było czarnego marszu kobiet z SLD, PO i palikociarni pod hasłem" NIE dla piekła weterynarzy", " Weterynarz powinien mieć WYBÓR". Pies miał szczęście!

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:43:10] • [IP: 95.151.94.***]

Kundle nie obrazajcie tego chorego psa...

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:35:01] • [IP: 93.94.189.***]

Ghandi: Stopień rozwoju cywilizacji wyraża się stosunkiem człowieka do zwierząt

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:44:25] • [IP: 198.58.105.***]

Kiedy mam do wyboru trafić kundla albo czołówkę z TIR-em, to wybieram kundla. Proste i logiczne, choć nie dla kundlarzy

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:36:52] • [IP: 167.114.118.*]

Mam nadzieję, że znajdą właściciela kundla, wrąbią mu soczysty mandat i zmuszą do pokrycia kosztów naprawy samochodu, który z pewnościa doznał szkód potrącając tak dużego psa

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:32:59] • [IP: 62.69.251.***]

Dlaczego wałęsające sie kundle nie są odławiane przez odpowiednie służby? Przeciez bydlak tej wielkości jest niebezpieczny, jeśli coś mu odwali moze zaatakować inne zwierzę lub dziecko.

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:04:59] • [IP: 92.42.119.***]

Portal na psy zszedł. I na koty też. Stąd też zaczyna mówić zwierzęcym językiem a szczególnie ujadać na miłościwie na panującego Pana Prezydenta.

Gość • Piątek [04.11.2016, 10:54:03] • [IP: 2.242.95.***]

Slodka psinka. Zycze powrotu do zdrowia. Podziekowania dla wspanialego czlowieka, ktory pomogl biednej potraconej psince sa jeszcze ludzie z duzym sercem, a temu debilowi co go potracil i zostawil na pewna smierc zycze takiego samego losu jaki zgotowal tej psince. Wszystkie zyjace istoty maja takie samo prawo do zycia i uszanowania na tej ziemi jak czlowiek. Trzymam kciuki zeby psinka znalazla kochajacy dom. Dlaczego w Polsce nie ma obowiazku chipowania wszystkch psow i kotow. ? Nie bylo by tyle bezdomnych i porzuconych zwierzat!!

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:18:13] • [IP: 57.79.24.*]

Czytam te złośliwe komentarze pod spodem i zastanawiam się jaki imbecyl to pisze? Dorwał się taki do internetu i się rozpisał. Wiem że takie opinie mają ludzie z głębokiej wsi co uważają że pies zdycha a nie umiera, że powinien siedzieć na łańcuchu, " żreć" byle co, i spać na ziemi, nawet w mróz. Że dostawać kijem lanie, nauczy go grzeczności. Tacy właśnie ludzie piszą tutaj te jadowite komentarze. KARMA WRACA !

Pat • Piątek [04.11.2016, 09:14:26] • [IP: 57.79.24.*]

Jaki śliczny, ma dużo z owczarka. Żal mi jest że tyle zła wyrządza się zwierzętom. Jakie to szczęście dla psiaka że został w porę odnaleziony przez kogoś. Może go ktoś przygarnie i da mu ciepły dom i miskę z jedzeniem. widać że jest smutny...

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:13:59] • [IP: 37.248.161.**]

Co za dobry czlowiek ktory uratowal tego pieska Oby jak najwiecej takich ludzi.A Ty piesku wracaj do zdrowia.

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:10:58] • [IP: 92.42.116.***]

Znawco" patologii" - sam do niej należysz, jak cię to wkurza, to po co czytasz?

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:05:34] • [IP: 5.172.255.**]

Trochę empatii lemingi!!

Oglądasz 1-25 z 40
■ Na realizację tego marzenia, czyli budowę stałego połączenia między Uznamem i Wolinem czekamy już kilkadziesiąt lat. Już za kilka dni- wydarzenie kluczowe dla inwestycji. 28 kwietnia na promie Karsibór podpisana zostanie umowa o unijne dofinansowanie budowy tunelu pod Świną. Uroczystość rozpocznie się przed godziną 11 na promie Karsibór. Gościć będziemy wicepremiera Mateusza Morawieckiego, ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, Marka Gróbarczyka, szefa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi. Będzie wicemarszałek Sejmu RP Joachim Brudziński i wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski ■ Konkurs recytatorski w przedszkolu nr 10 „Kolorowy Świat”. „Poeci chcą albo uczyć, albo bawić, my zetkniemy się na jakiś czas zarówno z jednym jak i z drugim. Za chwilę wystąpią przed nami dzieci, które zmagać się będą o laur zwycięzcy, o miano mistrza recytacji”. Tak rozpoczął się 24 kwietnia I Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt.: „Wiersze znane i lubiane” zorganizowany w Przedszkolu Miejskim nr 10 „Kolorowy Świat”. ■ 6116 złotych - taką kwotę udało się zebrać podczas sobotniego festynu charytatywnego który odbył się przy muszli koncertowej dla wsparcia fundacji hospicyjnej "Przystań" w Świnoujściu ■ DRZWI OTWARTE DLA GIMNAZJALISTÓW W CEZIT- WTOREK 25.04, GODZ. 17.00, UL. GDYŃSKA 26. ■ Rowerowy Plac Mickiewicza czyli masa krytyczna na starcie. W sobotę tuż po 8.00 rano na placu przed Urzędem Miasta pojawiali się pierwsi rowerzyści. Przybywali w odpowiedzi na zaproszenie Klubu Sportowego „Uznam”. Inicjatywa „ulicznej demonstracji” rowerzystów spotkała się jak co roku z dużym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek. Wsparcia udzieliły władze miasta, a bezpieczeństwa rowerzystów od startu strzegli policjanci. Od startu imprezę zabezpieczali także strażnicy miejscy. Sami zaś rowerzyści pokazali nie tylko siłę swojej masy ale także to jak są zintegrowaną i przyjacielską grupą ■ Była minister infrastruktury i rozwoju, Elżbieta Bieńkowska odwiedziła Pomorze Zachodnie. Lokalne firmy, produkty i usługi mogą wspierać budowę prestiżu Pomorza Zachodniego. Stojące przed polskimi firmami wyzwania na rynkach UE, a także działaniach Komisji Europejskiej na rzecz przedsiębiorców były głównym tematem spotkania z Elżbietą Bieńkowską, Komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP. W zorganizowanym dla zachodniopomorskiego świata biznesu spotkaniu, wziął również udział Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. ■ Turysta podsumowuje swoją wizytę w Świnoujściu: Urząd Miasta pobiera opłaty klimatyczne, a wczasowicze duszą się oparami i spalinami ze wszystkich stron ■ W dniu 8 kwietnia 2017 roku w Świnoujściu przy ulicy Bohaterów Września 4 doszło do włamania do pomieszczeń archiwum Cechu Rzemiosł Różnych poprzez wyłamanie zamków w drzwiach wejściowych do archiwum. Z wnętrza pomieszczenia sprawca zabrał w celu przywłaszczenia dokumentację w postaci projektów unijnych, dokumentów partyjnych i księgowych. Sprawca włamania został zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty - mówi mł. asp. Magdalena Figarska-Śnieć ■ Świnoujścianie bronią niezależności polskich sądów: Ziobro i Jaki do paki. W samo południe, mieszkańcy zebrali się pod budynkiem Sądu Rejonowego w Świnoujściu. Świnoujścianie w ten sposób wyrażali swój przeciw, wobec planowanej przez Prawo i Sprawiedliwość reformy sądownictwa i tym samym wsparli ogólnopolski protest sędziów. Nowe ustawy, mają doprowadzić do upolitycznienia Krajowej Rady Sądownictwa. W trakcie pikiety, demonstrujący prezentowali takie transparenty jak: Sądy wolne od dyktatury PiS-u, Ziobro nienawidzi ludzi i dlatego walczy z Sądami, Ziobro i Jaki do paki, Sędziowie wierzymy w Waszą siłę i wytrwałość w walce o samorządność, Kto z prawem wojuje sprawiedliwość go dosięgnie, Prawo obowiązuje wszystkich PiS też, oraz dobre Pany zaorują Sądy Powszechne ■ Młodzież Logosu rozdawała żonkile. 19 kwietnia to data upamiętniająca rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim .W tym roku młodzież szkół Fundacji Logos ( 6 klasa Szkoły Podstawowej , klasy gimnazjalne oraz 1 i 2 liceum ) włączyła się w obchody tej rocznicy i wzięła udział w akcji „Żonkile” organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie .Żółty żonkil jest symbolem zbiorowej pamięci, Marek Edelman otrzymywał bukiet takich kwiatów zawsze w rocznicę wybuchu powstania i co roku składał żonkile pod pomnikiem Bohaterów Getta ■ Już wkrótce do Wisełki pojedziemy na rowerze! Ścieżka rowerowa ma powstać do 2019 roku! Przewodnik, radny miasta Międzyzdrojów Adam Jakubowski był gospodarzem wystawy Klubu Przewodników „Na Wyspach” w Międzyzdrojach z okazji Wystawy pt. „60- letni dorobek działalności Komisji Przewodnickiej Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. W sali teatralnej odbyło się też spotkanie przewodników i burmistrzów z naszego regionu, łącznie z Kołobrzegiem i dyrektorem Wolińskiego Parku Narodowego Wojciechem Zyską. W jego trakcie, dyskutowano m.in na temat planowanej budowy ścieżki rowerowej. Jak się okazuje, już w 2019 roku będziemy mogli pojechać do Wisełki rowerem ■ Sukces zawodników ULKSW Pomorze Świnoujście! Na Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży zdobyli 29 medali! ■ Wtorek: Tuż przed godziną 23.00 na ulicy Karsiborskiej doszło do poważnego wypadku. Volkswagen, którym jechały trzy osoby, wyleciał dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie był dla nich jednak szczęśliwy. Auto uderzyło w drzewo ■ „Guziki z muszli – ślad dawnej tradycji”. Otwarcie nowej wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. W najbliższy piątek, 21 kwietnia, o godzinie 18.00., w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu otwarta zostanie wystawa: „Guziki z muszli – ślad dawnej tradycji” ■ Ponad kilometrowa kolejka na przeprawę Karsibór. Osoby które planują podróż na wyspę Uznam, powinny wyjechać ze sporym zapasem czasu. Jak informuje nasz reporter, kolejka na prom Karsibór ma ponad kilometr długości ■ Ruszyła akcja walki z komarem. Rozpoczęła się od specjalnych tzw. wylewek na terenach podmokłych, w stawach w parku i innych terenach miejskich, gdzie stoi woda. Wylewki mają zabić larwy ■ Nie chciała mieszkać w Niemczech. Przebiegła 600 kilometrów! Może lepiej dać jej spokój? Niech biega? Biegająca po mieście suczka, o której co rusz donoszą nasi Czytelnicy, nigdy nie miała właściciela. Do Świnoujścia przybiegła… aż z Poczdamu! Historia samotnej suczki to scenariusz na ciekawy film. Pies, o którym od miesięcy głośno w naszym mieście, dotarł do nas aż z Białorusi. Dokładnie 4 grudnia 2016 roku suczka została wysłana w transporcie z Białorusi do niemieckiego Poczdamu. Dzięki temu uniknęła śmierci na wschodzie ■ Setki mieszkańców, przyjaciele i rodzina pożegnali Stanisława Możejkę ■ Asysta honorowa w czasie pogrzebu Stanisława Możejki.Minister obrony narodowej przyznał wojskową asystę honorową żołnierzy 8. Flotylli Obrony Wybrzeża podczas pogrzebu śp. Stanisława Możejki, byłego prezydenta Świnoujścia ■ Przedświąteczne kolejki na przeprawie. Kierowcy: Nie jest tak źle... ■ PLANOWANE WYŁĄCZENIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ - Świnoujście w dniach: 2017-04-19, w godzinach: 19 kwi 09:00 - 19 kwi 16:00 w miejscowości Ognica ■ Wzdłuż Wybrzeża oraz na krańcach północnych spodziewane są silne porywy południowo - zachodniego i zachodniego wiatru o prędkości do 70-90 km/h ■