POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.11.2016, 22:22:23] • Świnoujście

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

fot. Schronisko Świnoujście

Charlie został znaleziony 01 listopada o 2 w nocy w okolicach Wolina niedaleko stacji paliw. Mężczyzna znalazł go leżącego w rowie obok ulicy, więc najprawdopodobniej pies został potrącony i odrzucony przez samochód.

Charlie (bo tak pies został nazwany przez mężczyznę, który go znalazł) został znaleziony z obrożą, ale nie wykryto nr chip.

Pamiętaj! Gdy widzisz zwierzę w podobnej lub nawet innej sytuacji, NIE ZWLEKAJ Z POMOCĄ! W większości przypadków potrącone zwierzęta da się uratować.

Im szybciej przyjdzie pomoc tym większe szanse na ich przeżycie.
JEŚLI WIDZISZ RANNE ZWIERZĘ – REAGUJ!!!

Telefon do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu: 733-746-143

źródło: www.iswinoujscie.pl/Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Poniedziałek [07.11.2016, 07:50:27] • [IP: 159.122.133.***]

poradzimy sobie, bez nich

Gość • Niedziela [06.11.2016, 22:27:28] • [IP: 83.246.65.***]

Podejscie czlowieka do zwieryat swiadczy o tym jakim sie jest czlowiekiem, co niektorzy nie zasluguja na miano czlowiek!!

Gość • Sobota [05.11.2016, 21:23:48] • [IP: 80.245.187.***]

Podziekowania dla Pana ktory uratowal tego psiaka. Dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie.

Gość • Sobota [05.11.2016, 08:21:46] • [IP: 62.69.203.***]

Ten, , kundel'' lepszy od was.Nie wiem jak was nazwać żeby nie ubliżyć zwierzętom.

Gość • Piątek [04.11.2016, 22:19:50] • [IP: 80.245.188.**]

Super ze ktoś zareagował

Gość • Piątek [04.11.2016, 20:25:09] • [IP: 62.69.203.***]

Debilne wpisy jak zwykle.Szkoda psiny.

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:40:22] • [IP: 37.248.158.***]

ktoś na ikamień w ogłoszeniach szuka takiego psa może ktoś się zainteresuje

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:19:36] • [IP: 95.129.225.**]

biedny piesek, mam nadzieje ze wyzdrowieje

Gość • Piątek [04.11.2016, 16:38:37] • [IP: 93.94.190.**]

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy go zły Pan nakrzyczy czy może jeszcze gorzej jak zbije, i tak będzie wierny. Czy Wy, piszący tu na forum patole psychiczni tego nie rozumiecie że Wasze myślenie wskazuje jak tępi i ograniczeni jesteście pisząc: kundel to...kundel tamto...a powinien tak czy siak... A Ty przepraszam to kim jesteś? Jakiś arystokrata? A myjesz chociaż zęby dwa razy dziennie tumanie?? Więc zanim napiszesz źle o psie zastanów się czy wogóle masz prawo się wyrażać na ten temat. Masz psa? Kochasz go? Jak nie, to wara od psów zanim wypowiesz się źle na ich temat.

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:57:11] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze kochają zwierzęta pod warunkiem, że nie są dzikami

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:46:08] • [IP: 92.42.117.***]

Nie rozumiem po co jeden kretyn z drugim widząc zdjęcie psa klika w artykuł i wylewa tu swoje buraczane żale, nienawidzisz zwierząt to poczytaj o tym co cię interesuje, jak jesteś. .ujem nie człowiekiem to już twój problem, jak na mój gust to albo baby ci brak albo jest inne źródło frustracji, w każdym razie wypacanie się tutaj nie pomoże :)

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:22:21] • [IP: 109.243.254.**]

12:35 - Uważam, że nie stosunkiem człowieka do zwierząt, lecz do DRUGIEGO CZŁOWIEKA. A Gandhi figuruje w lewicowej pop kulturze jako ich święty, ale był daleki od ideału - dopiero niedawno okazało się, że zdradził swą żonę i to jak: przynajmniej przez jakiś czas był gejem czyli czynnym (tzn. współżyjącym) homoseksualistą.

Gość • Piątek [04.11.2016, 13:51:49] • [IP: 62.69.203.***]

Dobrze że nie było czarnego marszu kobiet z SLD, PO i palikociarni pod hasłem" NIE dla piekła weterynarzy", " Weterynarz powinien mieć WYBÓR". Pies miał szczęście!

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:43:10] • [IP: 95.151.94.***]

Kundle nie obrazajcie tego chorego psa...

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:35:01] • [IP: 93.94.189.***]

Ghandi: Stopień rozwoju cywilizacji wyraża się stosunkiem człowieka do zwierząt

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:44:25] • [IP: 198.58.105.***]

Kiedy mam do wyboru trafić kundla albo czołówkę z TIR-em, to wybieram kundla. Proste i logiczne, choć nie dla kundlarzy

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:36:52] • [IP: 167.114.118.*]

Mam nadzieję, że znajdą właściciela kundla, wrąbią mu soczysty mandat i zmuszą do pokrycia kosztów naprawy samochodu, który z pewnościa doznał szkód potrącając tak dużego psa

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:32:59] • [IP: 62.69.251.***]

Dlaczego wałęsające sie kundle nie są odławiane przez odpowiednie służby? Przeciez bydlak tej wielkości jest niebezpieczny, jeśli coś mu odwali moze zaatakować inne zwierzę lub dziecko.

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:04:59] • [IP: 92.42.119.***]

Portal na psy zszedł. I na koty też. Stąd też zaczyna mówić zwierzęcym językiem a szczególnie ujadać na miłościwie na panującego Pana Prezydenta.

Gość • Piątek [04.11.2016, 10:54:03] • [IP: 2.242.95.***]

Slodka psinka. Zycze powrotu do zdrowia. Podziekowania dla wspanialego czlowieka, ktory pomogl biednej potraconej psince sa jeszcze ludzie z duzym sercem, a temu debilowi co go potracil i zostawil na pewna smierc zycze takiego samego losu jaki zgotowal tej psince. Wszystkie zyjace istoty maja takie samo prawo do zycia i uszanowania na tej ziemi jak czlowiek. Trzymam kciuki zeby psinka znalazla kochajacy dom. Dlaczego w Polsce nie ma obowiazku chipowania wszystkch psow i kotow. ? Nie bylo by tyle bezdomnych i porzuconych zwierzat!!

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:18:13] • [IP: 57.79.24.*]

Czytam te złośliwe komentarze pod spodem i zastanawiam się jaki imbecyl to pisze? Dorwał się taki do internetu i się rozpisał. Wiem że takie opinie mają ludzie z głębokiej wsi co uważają że pies zdycha a nie umiera, że powinien siedzieć na łańcuchu, " żreć" byle co, i spać na ziemi, nawet w mróz. Że dostawać kijem lanie, nauczy go grzeczności. Tacy właśnie ludzie piszą tutaj te jadowite komentarze. KARMA WRACA !

Pat • Piątek [04.11.2016, 09:14:26] • [IP: 57.79.24.*]

Jaki śliczny, ma dużo z owczarka. Żal mi jest że tyle zła wyrządza się zwierzętom. Jakie to szczęście dla psiaka że został w porę odnaleziony przez kogoś. Może go ktoś przygarnie i da mu ciepły dom i miskę z jedzeniem. widać że jest smutny...

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:13:59] • [IP: 37.248.161.**]

Co za dobry czlowiek ktory uratowal tego pieska Oby jak najwiecej takich ludzi.A Ty piesku wracaj do zdrowia.

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:10:58] • [IP: 92.42.116.***]

Znawco" patologii" - sam do niej należysz, jak cię to wkurza, to po co czytasz?

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:05:34] • [IP: 5.172.255.**]

Trochę empatii lemingi!!

Oglądasz 1-25 z 40
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■