░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.11.2016, 22:22:23] • Świnoujście

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

Leżał potrącony przy drodze. Żyje dzięki temu że ktoś się zatrzymał i udzielił mu pomocy...

fot. Schronisko Świnoujście

Charlie został znaleziony 01 listopada o 2 w nocy w okolicach Wolina niedaleko stacji paliw. Mężczyzna znalazł go leżącego w rowie obok ulicy, więc najprawdopodobniej pies został potrącony i odrzucony przez samochód.

Charlie (bo tak pies został nazwany przez mężczyznę, który go znalazł) został znaleziony z obrożą, ale nie wykryto nr chip.

Pamiętaj! Gdy widzisz zwierzę w podobnej lub nawet innej sytuacji, NIE ZWLEKAJ Z POMOCĄ! W większości przypadków potrącone zwierzęta da się uratować.

Im szybciej przyjdzie pomoc tym większe szanse na ich przeżycie.
JEŚLI WIDZISZ RANNE ZWIERZĘ – REAGUJ!!!

Telefon do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu: 733-746-143

źródło: www.iswinoujscie.pl/Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Poniedziałek [07.11.2016, 07:50:27] • [IP: 159.122.133.***]

poradzimy sobie, bez nich

Gość • Niedziela [06.11.2016, 22:27:28] • [IP: 83.246.65.***]

Podejscie czlowieka do zwieryat swiadczy o tym jakim sie jest czlowiekiem, co niektorzy nie zasluguja na miano czlowiek!!

Gość • Sobota [05.11.2016, 21:23:48] • [IP: 80.245.187.***]

Podziekowania dla Pana ktory uratowal tego psiaka. Dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie.

Gość • Sobota [05.11.2016, 08:21:46] • [IP: 62.69.203.***]

Ten, , kundel'' lepszy od was.Nie wiem jak was nazwać żeby nie ubliżyć zwierzętom.

Gość • Piątek [04.11.2016, 22:19:50] • [IP: 80.245.188.**]

Super ze ktoś zareagował

Gość • Piątek [04.11.2016, 20:25:09] • [IP: 62.69.203.***]

Debilne wpisy jak zwykle.Szkoda psiny.

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:40:22] • [IP: 37.248.158.***]

ktoś na ikamień w ogłoszeniach szuka takiego psa może ktoś się zainteresuje

Gość • Piątek [04.11.2016, 17:19:36] • [IP: 95.129.225.**]

biedny piesek, mam nadzieje ze wyzdrowieje

Gość • Piątek [04.11.2016, 16:38:37] • [IP: 93.94.190.**]

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy go zły Pan nakrzyczy czy może jeszcze gorzej jak zbije, i tak będzie wierny. Czy Wy, piszący tu na forum patole psychiczni tego nie rozumiecie że Wasze myślenie wskazuje jak tępi i ograniczeni jesteście pisząc: kundel to...kundel tamto...a powinien tak czy siak... A Ty przepraszam to kim jesteś? Jakiś arystokrata? A myjesz chociaż zęby dwa razy dziennie tumanie?? Więc zanim napiszesz źle o psie zastanów się czy wogóle masz prawo się wyrażać na ten temat. Masz psa? Kochasz go? Jak nie, to wara od psów zanim wypowiesz się źle na ich temat.

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:57:11] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarze kochają zwierzęta pod warunkiem, że nie są dzikami

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:46:08] • [IP: 92.42.117.***]

Nie rozumiem po co jeden kretyn z drugim widząc zdjęcie psa klika w artykuł i wylewa tu swoje buraczane żale, nienawidzisz zwierząt to poczytaj o tym co cię interesuje, jak jesteś. .ujem nie człowiekiem to już twój problem, jak na mój gust to albo baby ci brak albo jest inne źródło frustracji, w każdym razie wypacanie się tutaj nie pomoże :)

Gość • Piątek [04.11.2016, 15:22:21] • [IP: 109.243.254.**]

12:35 - Uważam, że nie stosunkiem człowieka do zwierząt, lecz do DRUGIEGO CZŁOWIEKA. A Gandhi figuruje w lewicowej pop kulturze jako ich święty, ale był daleki od ideału - dopiero niedawno okazało się, że zdradził swą żonę i to jak: przynajmniej przez jakiś czas był gejem czyli czynnym (tzn. współżyjącym) homoseksualistą.

Gość • Piątek [04.11.2016, 13:51:49] • [IP: 62.69.203.***]

Dobrze że nie było czarnego marszu kobiet z SLD, PO i palikociarni pod hasłem" NIE dla piekła weterynarzy", " Weterynarz powinien mieć WYBÓR". Pies miał szczęście!

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:43:10] • [IP: 95.151.94.***]

Kundle nie obrazajcie tego chorego psa...

Gość • Piątek [04.11.2016, 12:35:01] • [IP: 93.94.189.***]

Ghandi: Stopień rozwoju cywilizacji wyraża się stosunkiem człowieka do zwierząt

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:44:25] • [IP: 198.58.105.***]

Kiedy mam do wyboru trafić kundla albo czołówkę z TIR-em, to wybieram kundla. Proste i logiczne, choć nie dla kundlarzy

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:36:52] • [IP: 167.114.118.*]

Mam nadzieję, że znajdą właściciela kundla, wrąbią mu soczysty mandat i zmuszą do pokrycia kosztów naprawy samochodu, który z pewnościa doznał szkód potrącając tak dużego psa

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:32:59] • [IP: 62.69.251.***]

Dlaczego wałęsające sie kundle nie są odławiane przez odpowiednie służby? Przeciez bydlak tej wielkości jest niebezpieczny, jeśli coś mu odwali moze zaatakować inne zwierzę lub dziecko.

Gość • Piątek [04.11.2016, 11:04:59] • [IP: 92.42.119.***]

Portal na psy zszedł. I na koty też. Stąd też zaczyna mówić zwierzęcym językiem a szczególnie ujadać na miłościwie na panującego Pana Prezydenta.

Gość • Piątek [04.11.2016, 10:54:03] • [IP: 2.242.95.***]

Slodka psinka. Zycze powrotu do zdrowia. Podziekowania dla wspanialego czlowieka, ktory pomogl biednej potraconej psince sa jeszcze ludzie z duzym sercem, a temu debilowi co go potracil i zostawil na pewna smierc zycze takiego samego losu jaki zgotowal tej psince. Wszystkie zyjace istoty maja takie samo prawo do zycia i uszanowania na tej ziemi jak czlowiek. Trzymam kciuki zeby psinka znalazla kochajacy dom. Dlaczego w Polsce nie ma obowiazku chipowania wszystkch psow i kotow. ? Nie bylo by tyle bezdomnych i porzuconych zwierzat!!

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:18:13] • [IP: 57.79.24.*]

Czytam te złośliwe komentarze pod spodem i zastanawiam się jaki imbecyl to pisze? Dorwał się taki do internetu i się rozpisał. Wiem że takie opinie mają ludzie z głębokiej wsi co uważają że pies zdycha a nie umiera, że powinien siedzieć na łańcuchu, " żreć" byle co, i spać na ziemi, nawet w mróz. Że dostawać kijem lanie, nauczy go grzeczności. Tacy właśnie ludzie piszą tutaj te jadowite komentarze. KARMA WRACA !

Pat • Piątek [04.11.2016, 09:14:26] • [IP: 57.79.24.*]

Jaki śliczny, ma dużo z owczarka. Żal mi jest że tyle zła wyrządza się zwierzętom. Jakie to szczęście dla psiaka że został w porę odnaleziony przez kogoś. Może go ktoś przygarnie i da mu ciepły dom i miskę z jedzeniem. widać że jest smutny...

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:13:59] • [IP: 37.248.161.**]

Co za dobry czlowiek ktory uratowal tego pieska Oby jak najwiecej takich ludzi.A Ty piesku wracaj do zdrowia.

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:10:58] • [IP: 92.42.116.***]

Znawco" patologii" - sam do niej należysz, jak cię to wkurza, to po co czytasz?

Gość • Piątek [04.11.2016, 09:05:34] • [IP: 5.172.255.**]

Trochę empatii lemingi!!

Oglądasz 1-25 z 40
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W najbliższą niedzielę, wszyscy biegamy. Start przy policji. Klub Orientacji Sportowej BNO Szczecina zaprasza wszystkich mieszkańców Świnoujścia i gości, bez względu na wiek, na wspólne biegi w Parku Zdrojowym. Biegamy w niedzielę od godziny 9.30 do 12.00. Biuro organizacyjne i start na parkingu przy komendzie policji przy ulicy Krzywoustego. Trasy przygotowane w zależności od wieku uczestników: od 1,5 do 4 kilometrów długości ■ Uwaga! Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego na falochronie odwołane! W związku z prośbą rodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego odwołujemy piątkowe spotkanie na zachodnim falochronie, które miało być formą pożegnania Mistrza. Z szacunku do żałoby w jakiej pozostaje rodzina - poinformował prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotr Piwowarczyk, organizator mającego się dziś odbyć muzycznego pożegnania Artysty ■ Już w niedzielę, Festyn Rodzinny na Forcie Anioła. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (28.05.2017) o godz. 12.00 – 15.00 na X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na FORCIE ANIOŁA. Festyn od wielu lat organizowany społecznie przez członków Platformy Obywatelskiej powiat Świnoujście i ludzi dobrej woli ■ W dniu 26 maja 2017r. od godz. 8.00 do godz. 10.00, w związku z odbywającym się biegiem w ramach imprezy pn. „XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów” wyłączona z ruchu zostaje ul. Matejki na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chopina. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicą Wojska Polskiego, Moniuszki ■ Dziś Dzień Matki. Bądźmy blisko naszych Mam! niech nie czują się samotne! ■ Przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie opinii o lokalizacji kasyna gry w Świnoujściu otworzyło drogę warszawskiej spółce do rozpoczęcia starań o wydanie koncesji na prowadzenie kasyna gry w Świnoujściu przy ulicy Chrobrego 10 ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■