POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [30.07.2017, 20:22:12] • Świnoujście

Kopulujący w lesie geje, zniesmaczyli naszego Czytelnika

Kopulujący w lesie geje, zniesmaczyli naszego Czytelnika

Alan Light(fot. internet )

Często czyjaś otwartość oraz odmienność od ogółu społecznego, może przerażać innych i zostawać w pamięci na długie miesiące. Taka sytuacja przydarzyła się jednemu z naszych Czytelników, który opisał nam jak rowerowa wycieczka spowodowała jego zniesmaczenie. Jak się okazało, za wszystkim stała para homoseksualna, która kopulowała w lesie.

- Tak w temacie tego artykułu o rozbierającym się, to latem jadąc rowerem do Niemiec widziałem w tym lasku przy wydmach po niemieckiej stronie kopulujących gejów! Tamtędy jeżdżą czy chodzą przecież też dzieci, może by trzeba jakoś powiadomić niemiecką policję żeby takie rzeczy tam się nie działy, bo ktoś może przeżyć szok albo dzieciom może się nawet coś stać... - opisuje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 131, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 131

Gość • Wtorek [21.11.2017, 00:02:27] • [IP: 94.254.239.**]

Gdzie dokładnie, w którym lasku, chętnie bym sobie popatrzyła!,

Gość • Czwartek [03.08.2017, 20:26:18] • [IP: 31.0.125.**]

czytelnik powinien się odwrócić, to nie byłby zniesmaczony. A tak to chyba trzeba mieć coś gdzieś niepokolei, żeby z takiej pierdoły robic sensacje, chociaż faktycznie wolałbym popatrzeć na parkę.

Gość • Czwartek [03.08.2017, 10:59:37] • [IP: 77.253.78.***]

A ja myślę, że w ogóle kopulujący się ludzie publicznie to widok niesmaczny, niezależnie od orientacji. Jedno i drugie jest obleśne - jak potrzeba wrażeń to zamknąć się w domu, hotelu i tam się zabawiać, a nie w miejscu, gdzie może być każdy. :)

Gość • Wtorek [01.08.2017, 22:06:50] • [IP: 109.241.63.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [01.08.2017, 14:24:40] • [IP: 94.0.86.***]

Okropne, homofobiczne rzeczy piszecie. Ludzie mają prawo do miłości, homoseksualizm NIE JEST CHOROBĄ, jest równie naturalny co heteroseksualizm, co można zauważyć chociażby poprzez obserwację zwierząt. Wśród wszystkich gatunków istnieją zachowania zarówno hetero jak i homoseksualne.

Gość • Wtorek [01.08.2017, 11:08:36] • [IP: 109.173.158.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [01.08.2017, 07:02:10] • [IP: 79.186.113.***]

A fuuu 😨

Gość • Wtorek [01.08.2017, 06:21:57] • [IP: 185.75.160.***]

Gdzie są fotki ja pytam.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 22:12:55] • [IP: 88.156.233.**]

Co chcecie? Normalne niemieckie malzenstwo;)

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 21:13:35] • [IP: 95.129.226.**]

NAJPIERW 2 PARÓWY A POTEM WYCINKA LASU NA GEJA.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:59:15] • [IP: 37.47.179.***]

A mi się wszystko podoba

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:56:18] • [IP: 94.254.230.***]

brzydze sie wolę parke

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:55:40] • [IP: 164.127.39.***]

17:45 - Wtykanie. .. w... uważasz za normalne?! A co sądzisz o kazirodztwie? A o zoofilii? i dlaczego ewentualnie są złe, a homoseksualizm nie? Wg czego orzec, że to jest (nie)normalne? Ja wiem, według czego, ale ty chyba nie.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:50:43] • [IP: 37.8.215.***]

zboczeńcy lewackie nawet hamulców nie mają na plaży

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:45:00] • [IP: 80.245.177.**]

ale jakby jakaś parka kopulowała to byłoby w porządku? ludzie, gdzei wasza tolerancja? Przecież to nie choroba, oni tacy po prostu są, czy doniektorych nie dociera?

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:22:32] • [IP: 164.127.39.***]

15:09 - Skoro mężczyzna może to robić z mężczyzną, to dlaczego nie rodzeństwo ze sobą? Matka z synem? Twoja logika jest logiką szaleństwa. Tylko trzymanie się prawa naturalnego czyni człowieka ludzkim. W USA leczą z homoseksualizmu. Jest cały archiwalny program TV na You Tube o tym, wpisac" leczenie homoseksualizmu - Cejrowski o Senyszyn".

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:21:48] • [IP: 37.47.144.*]

Po Świnoujściu jeździ ciemnozielony jeep land rover freelander tablice ZKA, właściciel w uniformie ochroniarza, spotyka się z warszowskimi gejaszkami.zawsze jest bardzo ostrożny ale ludzie juz go przyczaili.wygląda na takiego cos co ma żonę i dzieci

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:17:10] • [IP: 178.238.251.***]

Publiczna kopulacja jest niesmaczna w każdym wymiarze, ale pewna zdeprawowana kasta jest przecież pod ochroną i to nie tylko zdeprawowanych seksualnie ale i w wielu innych aspektach moralnych i politycznych.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:09:11] • [IP: 80.245.179.***]

LEPIEJ CISDZEJ BO NAM PISiorki LASY WYTNĄ :)

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:07:20] • [IP: 82.174.234.**]

Zazdrosnik.pewnie sam chcialby zeby go zabolcowac a byl nie fajny i wrocil do domu zazdrosny

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 16:39:25] • [IP: 89.1.108.***]

A gdzie sultanny pochowali? A do 224...a niebyl to czasami czarny t Twojej parafji?

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:47:07] • [IP: 94.254.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:19:50] • [IP: 95.129.224.**]

Pewnie stary niemiecki zbok trafił na młodego polskiego leśnego ssaka który za kasę zrobi wszystko, powinno się takich wyłapywać i do ciężkiej roboty zmusić aby głupoty i zboczenie z głowy wywietrzało..

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:09:42] • [IP: 92.42.115.***]

Ja CHOROBA??To po prostu inny rodzaj uprawianego seksu (MIŁOŚCI)!!Ale szkoda że fotek nie ma MASAKRA chętnie bym pooglądała nic w tym zdrożnego!!

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 14:39:09] • [IP: 92.42.114.***]

Taki jest finał gdy czytelnik chciał się przyłączyć na trzeciego. Czytelniku po co tyś tam laz. Co czytelnika obchodzi co Niemcy robią u siebie w lesie

Oglądasz 1-25 z 131
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■