POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [30.07.2017, 20:22:12] • Świnoujście

Kopulujący w lesie geje, zniesmaczyli naszego Czytelnika

Kopulujący w lesie geje, zniesmaczyli naszego Czytelnika

Alan Light(fot. internet )

Często czyjaś otwartość oraz odmienność od ogółu społecznego, może przerażać innych i zostawać w pamięci na długie miesiące. Taka sytuacja przydarzyła się jednemu z naszych Czytelników, który opisał nam jak rowerowa wycieczka spowodowała jego zniesmaczenie. Jak się okazało, za wszystkim stała para homoseksualna, która kopulowała w lesie.

- Tak w temacie tego artykułu o rozbierającym się, to latem jadąc rowerem do Niemiec widziałem w tym lasku przy wydmach po niemieckiej stronie kopulujących gejów! Tamtędy jeżdżą czy chodzą przecież też dzieci, może by trzeba jakoś powiadomić niemiecką policję żeby takie rzeczy tam się nie działy, bo ktoś może przeżyć szok albo dzieciom może się nawet coś stać... - opisuje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 130, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 130

Gość • Czwartek [03.08.2017, 20:26:18] • [IP: 31.0.125.**]

czytelnik powinien się odwrócić, to nie byłby zniesmaczony. A tak to chyba trzeba mieć coś gdzieś niepokolei, żeby z takiej pierdoły robic sensacje, chociaż faktycznie wolałbym popatrzeć na parkę.

Gość • Czwartek [03.08.2017, 10:59:37] • [IP: 77.253.78.***]

A ja myślę, że w ogóle kopulujący się ludzie publicznie to widok niesmaczny, niezależnie od orientacji. Jedno i drugie jest obleśne - jak potrzeba wrażeń to zamknąć się w domu, hotelu i tam się zabawiać, a nie w miejscu, gdzie może być każdy. :)

Gość • Wtorek [01.08.2017, 22:06:50] • [IP: 109.241.63.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [01.08.2017, 14:24:40] • [IP: 94.0.86.***]

Okropne, homofobiczne rzeczy piszecie. Ludzie mają prawo do miłości, homoseksualizm NIE JEST CHOROBĄ, jest równie naturalny co heteroseksualizm, co można zauważyć chociażby poprzez obserwację zwierząt. Wśród wszystkich gatunków istnieją zachowania zarówno hetero jak i homoseksualne.

Gość • Wtorek [01.08.2017, 11:08:36] • [IP: 109.173.158.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [01.08.2017, 07:02:10] • [IP: 79.186.113.***]

A fuuu 😨

Gość • Wtorek [01.08.2017, 06:21:57] • [IP: 185.75.160.***]

Gdzie są fotki ja pytam.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 22:12:55] • [IP: 88.156.233.**]

Co chcecie? Normalne niemieckie malzenstwo;)

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 21:13:35] • [IP: 95.129.226.**]

NAJPIERW 2 PARÓWY A POTEM WYCINKA LASU NA GEJA.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:59:15] • [IP: 37.47.179.***]

A mi się wszystko podoba

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:56:18] • [IP: 94.254.230.***]

brzydze sie wolę parke

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:55:40] • [IP: 164.127.39.***]

17:45 - Wtykanie. .. w... uważasz za normalne?! A co sądzisz o kazirodztwie? A o zoofilii? i dlaczego ewentualnie są złe, a homoseksualizm nie? Wg czego orzec, że to jest (nie)normalne? Ja wiem, według czego, ale ty chyba nie.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:50:43] • [IP: 37.8.215.***]

zboczeńcy lewackie nawet hamulców nie mają na plaży

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:45:00] • [IP: 80.245.177.**]

ale jakby jakaś parka kopulowała to byłoby w porządku? ludzie, gdzei wasza tolerancja? Przecież to nie choroba, oni tacy po prostu są, czy doniektorych nie dociera?

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:22:32] • [IP: 164.127.39.***]

15:09 - Skoro mężczyzna może to robić z mężczyzną, to dlaczego nie rodzeństwo ze sobą? Matka z synem? Twoja logika jest logiką szaleństwa. Tylko trzymanie się prawa naturalnego czyni człowieka ludzkim. W USA leczą z homoseksualizmu. Jest cały archiwalny program TV na You Tube o tym, wpisac" leczenie homoseksualizmu - Cejrowski o Senyszyn".

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:21:48] • [IP: 37.47.144.*]

Po Świnoujściu jeździ ciemnozielony jeep land rover freelander tablice ZKA, właściciel w uniformie ochroniarza, spotyka się z warszowskimi gejaszkami.zawsze jest bardzo ostrożny ale ludzie juz go przyczaili.wygląda na takiego cos co ma żonę i dzieci

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:17:10] • [IP: 178.238.251.***]

Publiczna kopulacja jest niesmaczna w każdym wymiarze, ale pewna zdeprawowana kasta jest przecież pod ochroną i to nie tylko zdeprawowanych seksualnie ale i w wielu innych aspektach moralnych i politycznych.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:09:11] • [IP: 80.245.179.***]

LEPIEJ CISDZEJ BO NAM PISiorki LASY WYTNĄ :)

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:07:20] • [IP: 82.174.234.**]

Zazdrosnik.pewnie sam chcialby zeby go zabolcowac a byl nie fajny i wrocil do domu zazdrosny

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 16:39:25] • [IP: 89.1.108.***]

A gdzie sultanny pochowali? A do 224...a niebyl to czasami czarny t Twojej parafji?

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:47:07] • [IP: 94.254.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:19:50] • [IP: 95.129.224.**]

Pewnie stary niemiecki zbok trafił na młodego polskiego leśnego ssaka który za kasę zrobi wszystko, powinno się takich wyłapywać i do ciężkiej roboty zmusić aby głupoty i zboczenie z głowy wywietrzało..

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:09:42] • [IP: 92.42.115.***]

Ja CHOROBA??To po prostu inny rodzaj uprawianego seksu (MIŁOŚCI)!!Ale szkoda że fotek nie ma MASAKRA chętnie bym pooglądała nic w tym zdrożnego!!

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 14:39:09] • [IP: 92.42.114.***]

Taki jest finał gdy czytelnik chciał się przyłączyć na trzeciego. Czytelniku po co tyś tam laz. Co czytelnika obchodzi co Niemcy robią u siebie w lesie

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 13:44:37] • [IP: 164.127.39.***]

13:09 - Nie udawaj katolika, trollu.

Oglądasz 1-25 z 130
■ Flota-Chemik Police 0:1. Mimo ambitnej, zwłaszcza w drugiej połowie postawy Flota przegrywa mecz w pojedynku na szczycie V ligi ■ Na cmentarzu stanęła tablica smoleńska! ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■