POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [30.07.2017, 20:22:12] • Świnoujście

Kopulujący w lesie geje, zniesmaczyli naszego Czytelnika

Kopulujący w lesie geje, zniesmaczyli naszego Czytelnika

Alan Light(fot. internet )

Często czyjaś otwartość oraz odmienność od ogółu społecznego, może przerażać innych i zostawać w pamięci na długie miesiące. Taka sytuacja przydarzyła się jednemu z naszych Czytelników, który opisał nam jak rowerowa wycieczka spowodowała jego zniesmaczenie. Jak się okazało, za wszystkim stała para homoseksualna, która kopulowała w lesie.

- Tak w temacie tego artykułu o rozbierającym się, to latem jadąc rowerem do Niemiec widziałem w tym lasku przy wydmach po niemieckiej stronie kopulujących gejów! Tamtędy jeżdżą czy chodzą przecież też dzieci, może by trzeba jakoś powiadomić niemiecką policję żeby takie rzeczy tam się nie działy, bo ktoś może przeżyć szok albo dzieciom może się nawet coś stać... - opisuje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 131, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 131

Gość • Wtorek [21.11.2017, 00:02:27] • [IP: 94.254.239.**]

Gdzie dokładnie, w którym lasku, chętnie bym sobie popatrzyła!,

Gość • Czwartek [03.08.2017, 20:26:18] • [IP: 31.0.125.**]

czytelnik powinien się odwrócić, to nie byłby zniesmaczony. A tak to chyba trzeba mieć coś gdzieś niepokolei, żeby z takiej pierdoły robic sensacje, chociaż faktycznie wolałbym popatrzeć na parkę.

Gość • Czwartek [03.08.2017, 10:59:37] • [IP: 77.253.78.***]

A ja myślę, że w ogóle kopulujący się ludzie publicznie to widok niesmaczny, niezależnie od orientacji. Jedno i drugie jest obleśne - jak potrzeba wrażeń to zamknąć się w domu, hotelu i tam się zabawiać, a nie w miejscu, gdzie może być każdy. :)

Gość • Wtorek [01.08.2017, 22:06:50] • [IP: 109.241.63.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [01.08.2017, 14:24:40] • [IP: 94.0.86.***]

Okropne, homofobiczne rzeczy piszecie. Ludzie mają prawo do miłości, homoseksualizm NIE JEST CHOROBĄ, jest równie naturalny co heteroseksualizm, co można zauważyć chociażby poprzez obserwację zwierząt. Wśród wszystkich gatunków istnieją zachowania zarówno hetero jak i homoseksualne.

Gość • Wtorek [01.08.2017, 11:08:36] • [IP: 109.173.158.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [01.08.2017, 07:02:10] • [IP: 79.186.113.***]

A fuuu 😨

Gość • Wtorek [01.08.2017, 06:21:57] • [IP: 185.75.160.***]

Gdzie są fotki ja pytam.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 22:12:55] • [IP: 88.156.233.**]

Co chcecie? Normalne niemieckie malzenstwo;)

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 21:13:35] • [IP: 95.129.226.**]

NAJPIERW 2 PARÓWY A POTEM WYCINKA LASU NA GEJA.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:59:15] • [IP: 37.47.179.***]

A mi się wszystko podoba

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:56:18] • [IP: 94.254.230.***]

brzydze sie wolę parke

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:55:40] • [IP: 164.127.39.***]

17:45 - Wtykanie. .. w... uważasz za normalne?! A co sądzisz o kazirodztwie? A o zoofilii? i dlaczego ewentualnie są złe, a homoseksualizm nie? Wg czego orzec, że to jest (nie)normalne? Ja wiem, według czego, ale ty chyba nie.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 19:50:43] • [IP: 37.8.215.***]

zboczeńcy lewackie nawet hamulców nie mają na plaży

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:45:00] • [IP: 80.245.177.**]

ale jakby jakaś parka kopulowała to byłoby w porządku? ludzie, gdzei wasza tolerancja? Przecież to nie choroba, oni tacy po prostu są, czy doniektorych nie dociera?

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:22:32] • [IP: 164.127.39.***]

15:09 - Skoro mężczyzna może to robić z mężczyzną, to dlaczego nie rodzeństwo ze sobą? Matka z synem? Twoja logika jest logiką szaleństwa. Tylko trzymanie się prawa naturalnego czyni człowieka ludzkim. W USA leczą z homoseksualizmu. Jest cały archiwalny program TV na You Tube o tym, wpisac" leczenie homoseksualizmu - Cejrowski o Senyszyn".

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:21:48] • [IP: 37.47.144.*]

Po Świnoujściu jeździ ciemnozielony jeep land rover freelander tablice ZKA, właściciel w uniformie ochroniarza, spotyka się z warszowskimi gejaszkami.zawsze jest bardzo ostrożny ale ludzie juz go przyczaili.wygląda na takiego cos co ma żonę i dzieci

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:17:10] • [IP: 178.238.251.***]

Publiczna kopulacja jest niesmaczna w każdym wymiarze, ale pewna zdeprawowana kasta jest przecież pod ochroną i to nie tylko zdeprawowanych seksualnie ale i w wielu innych aspektach moralnych i politycznych.

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:09:11] • [IP: 80.245.179.***]

LEPIEJ CISDZEJ BO NAM PISiorki LASY WYTNĄ :)

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 17:07:20] • [IP: 82.174.234.**]

Zazdrosnik.pewnie sam chcialby zeby go zabolcowac a byl nie fajny i wrocil do domu zazdrosny

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 16:39:25] • [IP: 89.1.108.***]

A gdzie sultanny pochowali? A do 224...a niebyl to czasami czarny t Twojej parafji?

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:47:07] • [IP: 94.254.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:19:50] • [IP: 95.129.224.**]

Pewnie stary niemiecki zbok trafił na młodego polskiego leśnego ssaka który za kasę zrobi wszystko, powinno się takich wyłapywać i do ciężkiej roboty zmusić aby głupoty i zboczenie z głowy wywietrzało..

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 15:09:42] • [IP: 92.42.115.***]

Ja CHOROBA??To po prostu inny rodzaj uprawianego seksu (MIŁOŚCI)!!Ale szkoda że fotek nie ma MASAKRA chętnie bym pooglądała nic w tym zdrożnego!!

Gość • Poniedziałek [31.07.2017, 14:39:09] • [IP: 92.42.114.***]

Taki jest finał gdy czytelnik chciał się przyłączyć na trzeciego. Czytelniku po co tyś tam laz. Co czytelnika obchodzi co Niemcy robią u siebie w lesie

Oglądasz 1-25 z 131
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■