POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.01.2017, 13:57:06] • Świnoujście

Szukamy Ziutka! Kot zaginął w dzielnicy nadmorskiej

Szukamy Ziutka! Kot zaginął w dzielnicy nadmorskiej

fot. Czytelnik

Do naszej redakcji zgłosiła się zrozpaczona właścicielka kota. Ziutek bo tak się wabi zguba zaginął w środę w okolicy ulicy Słowackiego. Zwierzę ma około dwóch lat, a na szyi obrożę przeciwpchelną. - Kot jest wysterylizowany. Bardzo się o niego martwię- mówi właścicielka zguby.

Jeżeli ktokolwiek widział Ziutka proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 514- 737-805!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:16:28] • [IP: 217.153.7.***]

Do [IP: 81.167.155] Przez Ciebie przemawia zwykły snobizm. No to co, że zwykły dachowiec. One są najpiękniejsze. A ten - odznacza się wyjątkową urodą.

diplodok • Niedziela [08.01.2017, 22:28:37] • [IP: 80.245.182.***]

Trzeba obserwować przybyszów z matplanety itd. kiedyś koleś ze wschodu pl zjadł łabędzia i chyba dopiero jak polował na kaczki w Szczecinie w basenie pożarowym to go d.pneli.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:49:01] • [IP: 95.129.225.***]

Znajdzie sie, jest śliczny i mądry koty nie giną tylko czasami znikają, trzymam kciuki aby znalazł sie jak najszybciej.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:49] • [IP: 83.11.244.***]

koty są ciekawskie wchodzą do otwieranych piwnic i garaży, trzeba chodzić wokół i nasłuchiwać czy nie płacze

Gość • Niedziela [08.01.2017, 11:28:21] • [IP: 81.167.155.***]

Przesliczny??Przeciez to zwykly dachowiec.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 10:36:22] • [IP: 2.242.68.**]

slodziak. trzymam kciuki zeby sie odnalazl.!!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 09:53:24] • [IP: 178.238.252.***]

ziutek zwyczajnie poszedł obejrzeć swój nowy rejon. zmarznie zgłodnieje i wróci.

Gość • Sobota [07.01.2017, 23:58:12] • [IP: 92.42.116.***]

Czy Kociaczek się odnalazł??

Gość • Sobota [07.01.2017, 23:37:29] • [IP: 95.129.224.***]

ale Wy jestescie popi...leni. szkoda kotka, zimno jest.

Gość • Sobota [07.01.2017, 22:05:08] • [IP: 79.186.209.**]

szkoda kiciusia bo mróz idzie, trzeba go wołać na ulicach obok

Gość • Sobota [07.01.2017, 20:40:52] • [IP: 93.94.186.***]

cofka bałtycka go porwała zapewne, jak puszczą mrozy to wypłynie przy latarni

Gość • Sobota [07.01.2017, 19:49:17] • [IP: 95.129.227.***]

POSZEDŁ KOTEK SRAĆ POD BLOK I NIE WRÓCIŁ.Ratunku kicia srała i zaginęła i nikt po niej nie posprzątał.

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:52:55] • [IP: 83.21.81.***]

A komu zgubił się dorodny jeleń widziany w całej okazałościi, w biały dzień na ul. Mazowieckiej ?

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:43:37] • [IP: 5.172.255.***]

Proszę się nie martwić, trzeba być dobrej myśli..

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:22:33] • [IP: 62.69.203.***]

Dlaczego Ziutek nie ma przy obrozy blaszki z wgrawerowanym, albo wybitym numerem telefonu tylko dopiero teraz jak zaginal to podaje sie ten numer ? Madra Polka po szkodzie ? Juz mi sie nie chce o tym przypominac, bo i tak wszyscy zainteresowani klada na to p*.

Pazdzioch • Sobota [07.01.2017, 15:13:15] • [IP: 83.21.51.**]

Pewnie poszedl szukać tego leszcza, 30 tys ile sobie kupi whiskasa

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:08:02] • [IP: 95.129.228.**]

ziutek poszedł na dupeczki do klubu Zdrojowego.

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:57:27] • [IP: 109.243.157.*]

Wspaniały król zlewu - mam nadzieje, że się znajdzie.

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:41:11] • [IP: 83.8.174.***]

Zmarznie w łapki to pożałuje że uciekał, głupi kot

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:21:11] • [IP: 62.69.203.**]

Prześliczny, wróci sam.Mój wybył na trzy dni i wrócił, kot to mądre zwierzę.Jedyne zagrożenie to to że mógł schronić się u kogoś w piwnicy a ten ktoś nie wiedząc zamknął okienko

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:02:50] • [IP: 94.254.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-21 z 21
■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■