POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.01.2017, 13:57:06] • Świnoujście

Szukamy Ziutka! Kot zaginął w dzielnicy nadmorskiej

Szukamy Ziutka! Kot zaginął w dzielnicy nadmorskiej

fot. Czytelnik

Do naszej redakcji zgłosiła się zrozpaczona właścicielka kota. Ziutek bo tak się wabi zguba zaginął w środę w okolicy ulicy Słowackiego. Zwierzę ma około dwóch lat, a na szyi obrożę przeciwpchelną. - Kot jest wysterylizowany. Bardzo się o niego martwię- mówi właścicielka zguby.

Jeżeli ktokolwiek widział Ziutka proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 514- 737-805!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [09.01.2017, 14:16:28] • [IP: 217.153.7.***]

Do [IP: 81.167.155] Przez Ciebie przemawia zwykły snobizm. No to co, że zwykły dachowiec. One są najpiękniejsze. A ten - odznacza się wyjątkową urodą.

diplodok • Niedziela [08.01.2017, 22:28:37] • [IP: 80.245.182.***]

Trzeba obserwować przybyszów z matplanety itd. kiedyś koleś ze wschodu pl zjadł łabędzia i chyba dopiero jak polował na kaczki w Szczecinie w basenie pożarowym to go d.pneli.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 20:49:01] • [IP: 95.129.225.***]

Znajdzie sie, jest śliczny i mądry koty nie giną tylko czasami znikają, trzymam kciuki aby znalazł sie jak najszybciej.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 19:42:49] • [IP: 83.11.244.***]

koty są ciekawskie wchodzą do otwieranych piwnic i garaży, trzeba chodzić wokół i nasłuchiwać czy nie płacze

Gość • Niedziela [08.01.2017, 11:28:21] • [IP: 81.167.155.***]

Przesliczny??Przeciez to zwykly dachowiec.

Gość • Niedziela [08.01.2017, 10:36:22] • [IP: 2.242.68.**]

slodziak. trzymam kciuki zeby sie odnalazl.!!

Gość • Niedziela [08.01.2017, 09:53:24] • [IP: 178.238.252.***]

ziutek zwyczajnie poszedł obejrzeć swój nowy rejon. zmarznie zgłodnieje i wróci.

Gość • Sobota [07.01.2017, 23:58:12] • [IP: 92.42.116.***]

Czy Kociaczek się odnalazł??

Gość • Sobota [07.01.2017, 23:37:29] • [IP: 95.129.224.***]

ale Wy jestescie popi...leni. szkoda kotka, zimno jest.

Gość • Sobota [07.01.2017, 22:05:08] • [IP: 79.186.209.**]

szkoda kiciusia bo mróz idzie, trzeba go wołać na ulicach obok

Gość • Sobota [07.01.2017, 20:40:52] • [IP: 93.94.186.***]

cofka bałtycka go porwała zapewne, jak puszczą mrozy to wypłynie przy latarni

Gość • Sobota [07.01.2017, 19:49:17] • [IP: 95.129.227.***]

POSZEDŁ KOTEK SRAĆ POD BLOK I NIE WRÓCIŁ.Ratunku kicia srała i zaginęła i nikt po niej nie posprzątał.

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:52:55] • [IP: 83.21.81.***]

A komu zgubił się dorodny jeleń widziany w całej okazałościi, w biały dzień na ul. Mazowieckiej ?

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:43:37] • [IP: 5.172.255.***]

Proszę się nie martwić, trzeba być dobrej myśli..

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:22:33] • [IP: 62.69.203.***]

Dlaczego Ziutek nie ma przy obrozy blaszki z wgrawerowanym, albo wybitym numerem telefonu tylko dopiero teraz jak zaginal to podaje sie ten numer ? Madra Polka po szkodzie ? Juz mi sie nie chce o tym przypominac, bo i tak wszyscy zainteresowani klada na to p*.

Pazdzioch • Sobota [07.01.2017, 15:13:15] • [IP: 83.21.51.**]

Pewnie poszedl szukać tego leszcza, 30 tys ile sobie kupi whiskasa

Gość • Sobota [07.01.2017, 15:08:02] • [IP: 95.129.228.**]

ziutek poszedł na dupeczki do klubu Zdrojowego.

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:57:27] • [IP: 109.243.157.*]

Wspaniały król zlewu - mam nadzieje, że się znajdzie.

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:41:11] • [IP: 83.8.174.***]

Zmarznie w łapki to pożałuje że uciekał, głupi kot

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:21:11] • [IP: 62.69.203.**]

Prześliczny, wróci sam.Mój wybył na trzy dni i wrócił, kot to mądre zwierzę.Jedyne zagrożenie to to że mógł schronić się u kogoś w piwnicy a ten ktoś nie wiedząc zamknął okienko

Gość • Sobota [07.01.2017, 14:02:50] • [IP: 94.254.227.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-21 z 21
■ W niedzielę 19. lutego przeprowadzona zostanie XVI edycja Bałtyckiej”15”. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod pływalni. Trasa wiedzie promenadą-od pływalni do ul. Chrobrego, z powrotem do pływalni i dalej promenadą do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni(15km). Bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła... Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu ■ Stanowisko Grupy Morskiej na temat terminala kontenerowego: Odrzucenie przez nas projektu uchwały nie jest głosem ani za, ani przeciw jego budowie ■ Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć... ■ Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym. Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym Już od dziejów starożytnych Lubin był ważnym miejscem tego regionu. Ja wspomnę kilka chwil ostatniego półwiecza mojego spotkania się na tym terenie. Pamiętam jak w pierwszych latach powojennych było ciężko. By ulżyć w życiu codziennym wraz z kolegą na przełomie lat 1959/60 po raz pierwszy wybrałem się rowerem nad jeziorko Turkusowe, by zdobyć trochę kredy do pomalowania mieszkania ■ Myśleli że pali się Kaufland... Jak się okazało, był to fałszywy alarm. Gdy przed godziną 13.00 pod Kaufland wezwane zostały wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej, pobliscy mieszkańcy myśleli że w płomieniach stanął Kaufland! Na szczęście okazało się, że powodem całego zamieszania była tylko czujka ■ SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców, którzy oczekują życia w mieście, które jest czyste ekologicznie i ma czyste plaże. Zobacz film! ■ Na parkingu za ”Cechem” został zgubiony łańcuszek. Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest nagroda ■ 25 Finał WOŚP podsumowany! Ostatecznie zebrano 260 565 złotych. Tradycyjnie już w Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano świnoujski finał WOŚP. W naszym mieście ostatecznie udało się zebrać 260 565 złotych. To nie tylko efekt pracy świnoujskich wolontariuszy, ale także internautów, którzy wzięli udział w internetowych aukcjach. To właśnie dzięki nim ostateczna kwota nieznacznie wzrosła ■ TRYTON 2016. Kapituła wybrała nominowanych. Swoje głosy na kandydatów do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON 2016 oddali dzisiaj członkowie Kapituły. Tym samym, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, wybrano po trzech nominowanych w każdej kategorii. Oficjalne ogłoszenie laureatów odbędzie się 25. lutego 2017 r. podczas Gali TRYTONA w hotelu Interferie Medical Spa. Statuetka TRYTONA przyznawana jest w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport oraz Obiekt Roku. Kandydatów zgłaszają mieszkańcy oraz członkowie Kapituły, w skład której wchodzą: prezydent miasta, jego dwaj zastępcy, przewodniczący Rady Miasta, sekretarz miasta, rzecznik prasowy prezydenta oraz redaktorzy naczelni świnoujskich mediów, dziennikarze oddziałów terenowych regionalnych mediów. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, członkowie Kapituły - w drodze głosowania - wybierają po trzech nominowanych do każdej z kategorii i laureatów ■ Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych. Kolejna atrakcyjna działka w dzielnicy nadmorskiej poszła pod młotek. Tym razem miasto sprzedało nieruchomość niezabudowaną przy ulicy Uzdrowiskowej, o wielkości 728 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, handel i gastronomię. Cena wywoławcza za tę nieruchomość wynosiła 1 mln 650 tys. złotych netto, jednak ostatecznie mieszkaniec Świnoujścia zapłacił za nią 1 mln 870 tys. złotych netto. Do przetargu, który odbył się 3 lutego br. przystąpiło czterech oferentów ■ Płk SG dr Piotr Patla nowym komendantem Morskiego Oddziału Straży Granicznej! Płk SG dr Piotr Patla, komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, wprowadził 11 lutego nowego Komendanta Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu. Obowiązki te będzie pełnił kmdr por. SG Zbigniew Iracki, który zastąpił kmdr. SG Marka Mosionka ■ Żaglowiec Down North zatonął w szczecińskim porcie. Dwa lata temu jednostka była na dnie przed wejściem do Świnoujścia! Od południa w niedzielę w szczecińskim porcie trwała akcja związana z zabezpieczeniem wraku. Żaglowiec pod kanadyjską banderą Down North. Jako pierwsza, informację o wraku spoczywającym na dnie przy moście na wyspę Grodzką przekazała szczecińska redakcja Gazety Wyborczej zaalarmowana przez swoich czytelników ■ Zobacz, co mieszkańcy sądzą na temat tablicy smoleńskiej i terminalu kontenerowego w Świnoujściu! Zobacz film! ■