POGODA

Reklama

Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Poniedzia貫k [09.01.2017, 16:46:14] • 安inouj軼ie

Brutalne zab鎩stwo 19-latka. Rutkowski szuka W這darczyka

Brutalne zab鎩stwo 19-latka. Rutkowski szuka W這darczyka

fot. Policja

Poszukiwany w zwi您ku z zab鎩stwem niepe軟osprawnego 19-latka w 安inouj軼iu Pawe W這darczyk mo瞠 ukrywa si na terenie Niemiec - tak twierdzi detektyw Krzysztof Rutkowski.

Rutkowski nie ujawnia 廝鏚豉 swoich informacji. Jak m闚i, wraz ze swoimi lud幟i stara si odnale潭 poszukiwanego listem go鎍zym 26-latka.

- Jeste鄉y w stanie powiedzie o lokalizacji na terenie Niemiec. Staramy si skoncentrowa nasze si造 i zaanga穎wanie w tym kierunku, 瞠by doprowadzi do uj璚ia 軼iganego - dodaje Rutkowski.

Wed逝g niego, poszukiwany ma z豉many nos i mo瞠 szuka pomocy medycznej. Do urazu mia這 doj嗆 w jednej ze 鈍inoujskich dyskotek, ju po zab鎩stwie. Policja takiej informacji nie ma. Jak informuje Beata Olszewska ze 鈍inoujskiej komendy, poszukiwania 26-latka ca造 czas s w toku.

- Weryfikujemy wszystkie informacje, kt鏎e do nas trafiaj. Sprawdzamy i analizujemy r闚nie te informacje, kt鏎e ukazuj si na r騜nych portalach. Poszukiwany m篹czyzna nadal przebywa na wolno軼i - m闚i Olszewska.

Do zab鎩stwa 19-letniego Piotra Wawrzynowicza dosz這 29 grudnia w 安inouj軼iu. W zwi您ku ze spraw zatrzymane zosta造 ju trzy osoby. Jeden z m篹czyzn jest oskar穎ny o zab鎩stwo, drugi o udzia w pobiciu ze spowodowaniem ci篹kiego uszczerbku na zdrowiu, a trzeci o usi這wanie wymuszenia rozb鎩niczego i przetrzymywanie zak豉dnika ze szczeg鏊nym udr璚zeniem. Taki sam zarzut jak ostatniemu z nich stawiany jest Paw這wi W這darczykowi.

2017-01-09, 13:50
Wojciech Zagaj


komentarzy: 195, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj si z regulaminem.

 
Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 195

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 22:52:24] • [IP: 80.245.191.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 18:41:31] • [IP: 83.11.241.**]

o belzebub

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 16:51:44] • [IP: 109.77.36.*]

konto z facebooka usun掖

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 16:26:12] • [IP: 109.47.2.***]

Gnij zeszmacona stato!!

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 16:23:57] • [IP: 109.47.2.***]

Gnij gownojadzie!!

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 15:37:48] • [IP: 92.42.119.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 15:15:20] • [IP: 94.254.227.**]

Kara 鄉ierci dla tej k*

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 14:29:33] • [IP: 31.0.46.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 14:08:14] • [IP: 109.243.179.***]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 13:49:11] • [IP: 77.2.182.***]

DO 12, 53 Rutkowski moze niech szuka fryzjera; ale TY poszukaj sobie Psychiatry. Jak jestes taki madry to sam zlap Wlodara-Morderce, Chwala kazdemu kto sie przyczyni do zlapania Tej BESTJI

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 13:06:21] • [IP: 77.2.182.***]

PYZA, gdzie wywiosles SYNALKA ZBRODNIARZA. a moze kolega z Auto komisu Tobie w tym pomogl (po co tam tak jezdziles ?)

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 12:53:02] • [IP: 188.146.157.***]

Rutkowski to niech lepiej poszuka lepszego fryzjera...

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 12:38:57] • [IP: 93.94.187.***]

SA---A POWROCIxS JUZ KIBLE CZYSCIC W NIEMCZECH

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 12:36:50] • [IP: 80.245.190.***]

Ka盥y kto broni Paw豉 albo pisze 瞠 to nie on zabi bo on no瘸 nie wsadzi jest takim samym patusem jak ta ca豉 Krzywa. Jak widze funfli i te puste lalki kt鏎e pisz „wyrok jeszcze nie zapad, nie os康zajcie go” a jego laska wstawia mu jeszcze serduszko na profil rzyga mi si chce, ale pami皻ajcie „υbuz kocha najbardziej”. Powtarzam KA浴Y Z TYCH 4 OS笅 JEST WINNY ONI RAZEM ZAMORDOWALI PIOTRA A WY SI POWINNI列IE WSTYDZI 浩 MACIE TAKICH ZIOMKOW KT紑ZY SA SKLONNI ZMORDOWA DZIECKO 19 LATKA!! Paw豉 W nie trzeba zna 瞠by wiedzie 瞠 ma zryty beret i zrywy na bani a szczeg鏊nie jak si najebie i na熜a. Ca貫 miasto to wie 瞠 W這dar= krzywa = patologia. Za這瞠 si 瞠 by g堯wnym prowodyrem tego co si wydarzy這. Ciekawe czy wy koledzy wierzycie 瞠 Pawe貫k sta i si patrza a kto inny bi Piotra ;) Pajace dobrze wiecie 瞠 to nie mo磧iwe, 瞠 on jest pierwszy do b鎩ek, awantur a szczeg鏊nie bicia i okaleczania. Pawe razem z innymi osobami z Krzywej skrzywdzili bardzo du穎 ludzi.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 12:20:19] • [IP: 94.254.128.***]

Wlodarczyk nie 篡cz Tobie takiej 鄉ierci, bo by豚ym taki jak Ty ale 篡cz Tobie by wiecznie by sam, bez rodziny, znajomych, SYNA kt鏎ego r闚nie swoim zachowaniem skazales na niepewna pe軟a obaw przysz這嗆.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 12:12:47] • [IP: 198.7.62.***]

A kto pierwszy ujawni, 瞠 le膨 tam zw這ki? Jak si nie myl, to prokuratorek jeszcze win obarczy pogr捫on w 瘸這bie rodzin ✝Piotra.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 11:13:59] • [IP: 37.248.162.***]

A kto to jest Rutkowski przecie temu pajacowi te palcem pokazac trzeba milicja z 安inouj軼ia wie gdzie ich kumpel jest

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 09:45:33] • [IP: 80.245.186.**]

Ca陰 t SPRAW powinna prowadzi prokuratura i s康 w innym wojew鏚ztwie bo w 安inouj軼iu r瘯a r瘯 myje.Szczurek niech wyjdzie z kanalizacji i wtedy b璠zie bohaterem z podziemia.Patologii niszczy w zarodku.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 09:35:39] • [IP: 87.78.75.**]

a to slynny ha.on tez tam byl ha ha dobre wkoncu szumowiny benda siedziec a wlodarczyk pewnie w cheningsdorfie sie ukrywa jak poszukacie dobrze to znajdziecie

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 09:30:46] • [IP: 87.78.75.**]

pozamykac patologje

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 09:15:39] • [IP: 37.47.187.**]

Ch這pczyku W這darczyku taki wa積y i odwa積y masz jaja wyjdz z tej nory do kt鏎ej si schowa貫 . ..no tak ty masz siusiaka malutkiego bojisz si甋 i dobrze bo najbli窺ze lata sp璠zisz w celi a twoja mani znajdzie jakiego Pocieszyciela i b璠 篡li d逝go i szcz窷liwie😆pozdro

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 09:14:53] • [IP: 62.77.210.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 08:36:32] • [IP: 2.150.52.***]

Ja bym karal tez wladze ze swinoujscia bo poniekat oni sie przyczynili do tego.

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 07:55:07] • [IP: 79.186.93.**]

Za sam mord do篡wocie !!

Go嗆 • Wtorek [10.01.2017, 06:41:59] • [IP: 31.0.32.**]

CZΜWIEKU, WYZYWA CI ZA TO CO ZROBIΒ NIC MI TO NIE DA. PAMI邛AI, 浩 ZxPI CI NIE DZI TO JUTRO, POJUTRZE ZA KILKA DNI. PIOTRKA NIE MA W吐笈 NAS, NIE CIERPI JU, ALE TY GNOJU POMY印 CO CI CZEKA. DOSTANIESZ DO玆WOCIE, ZGNIJESZ W N犵ZY, W吐釚 CZTERECH 列IAN, Z FACETAMI, KT偋YM B犵ZIESZ SΣ玆, BO JESTE MΜDY. I TO TAK DO MOMENTU A ZD* PEWNEGO DNIA. TEN MΜDY, NIEPEΛOSPRAWNY, NIEWINNY CZΜWIEK KONA CHWIL, TY B犵ZIESZ MORALNIE UNIERA KA浴EGO DNIA A W KO哸U PADNIESZ. ZGNIJ TAM NIECH ROBI Z TOB CO CHC. TY CHWILOWY BOHATERZE.

Ogl康asz 1-25 z 195
■ Poniedzia趾owy wiecz鏎. Nad miastem unosi si chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniaj si telefony. Mieszka鎍y zastanawiaj si, co takiego wydarzy這 si w 安inouj軼iu? Jeden z naszych Czytelnik闚, mieszkaj帷y przy Placu S這wia雟kim twierdzi, 瞠 gryz帷y dym dosta si do jego mieszkania. - Nie mog貫m spa przez ca陰 noc. Oczy mi 透awi造. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u kr鏊ika i boli mnie gard這. Mam podejrzenia, 瞠 nad miastem rozpylono jaki gaz bojowy. Takie rzeczy robi si na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podzi瘯owania dla 鈍inoujskich policjant闚 za udowodnienie fikcyjnego zg這szenia kradzie篡 samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przes豉 na r璚e Komendanta Wojew鏚zkiego Policji w Szczecinie podzi瘯owania dla trzech 鈍inoujskich policjant闚, kt鏎zy prowadzili czynno軼i s逝瘺owe w sprawie zg這szenia kradzie篡 samochodu o warto軼i blisko 80.000 z. Str騜e prawa udowodnili zg豉szaj帷emu zawiadomienie organ闚 軼igania o niepope軟ionym przest瘼stwie, sk豉danie fa連zywych zezna oraz usi這wanie osi庵ni璚ia korzy軼i maj徠kowej, udaremniaj帷 wy逝dzenie odszkodowania ■ Kampania promuj帷a rodzicielstwo zast瘼cze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny mi czeka na w豉軼iciela. W pi徠ek, w sklepie Reserved zosta豉 znaleziona zabawka. Teraz smutny mi czeka na swojego w豉軼iciela w sklepie, w dziale m瘰kim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu P馧nocnego 91 3219177 ■ Tajemnicza 鄉ier mieszka鎍a 安inouj軼ia w Holandii! 39 - latek mia podejrzane obra瞠nia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, kt鏎y mo瞠 wyst徙i na obszarze wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 wrze郾ia do godziny 5.00 dnia 14 wrze郾ia 2017 roku ■ W poniedzia貫k oko這 godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dow鏚 rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszka鎍闚 miasta pad blady strach. W bia造 dzie na ulicach grasowa psychopata - zaatakowan kobiet zabra這 pogotowiie. Okaza這 si, 瞠 to... ■ Marynarz, kt鏎y zgin掖 w Szwecji, s逝篡 w 安inouj軼iu. Marynarz, kt鏎y zgin掖 w Szwecji, s逝篡 w 8 Flotylli Obrony Wybrze瘸 w 安inouj軼iu. Informacj potwierdzi Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ 安inoujski magistrat ma nowy samoch鏚! To skoda fabia 1.0. Urz康 Miasta w 安inouj軼iu wzbogaci si o nowy samoch鏚. W tym roku miasto zakupi這 osobow skod fabi 1.0. Nowa skoda zast徙i豉 wys逝穎n 14 - letni skod. Nowy samoch鏚 ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka w豉軼iciela. Nasz Czytelnik przygarn掖 psa widocznego na zdj璚iu i za po鈔ednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnale潭 jego w豉軼icieli. Czworon鏬 b陰ka si na terenie ogrod闚 dzia趾owych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 wrze郾ia – to pierwszy dzie, gdy 鈍inoujska m這dzie zasiad豉 w szkolnych 豉wkach. To w豉郾ie w tym dniu, jeden z naszych Czytelnik闚 natrafi przed szko陰 przy ulicy Witosa na woreczek z bia造m proszkiem. Wszystko wskazuje na to, 瞠 w 鈔odku znajduj si narkotyki. Mieszkaniec przyszed z tym do redakcji. – Znalaz貫m to na chodniku, na wprost drzwi - m闚i ■ Pracownik budowy zas豉b w trakcie pracy! M篹czyzn reanimowano na stra瘸ckim wysi璕niku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni m篹czyzna zmar ■ Powo膨ca pr鏏owa豉 uciec. Miasto zaj窸o konia. Podczas kontroli stanu zwierz徠 ci庵n帷ych 鈍inoujskie bryczki, Stra Miejska zaj窸a konia, kt鏎ego stan zdrowotny absolutnie nie zezwala na prac. Mia liczne otwarte rany, otarcia, po豉mane przednie kopyto, nie by w og鏊e podkuty. Powo膨ca nie posiada豉 瘸dnych dokument闚 konia ■ Otwarcie nowej szko造 na prawobrze簑! B璠zie kszta販i豉 przysz造ch 郵usarzy i operator闚 obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto 安inouj軼ie na lata 2017 - 2027 przyj皻y! Po wielu miesi帷ach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotka z mieszka鎍ami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednog這郾ie przyj窸a projekt uchwa造 w sprawie przyj璚ia programu kt鏎y okre郵a dzia豉nia rewitalizacyjne na terenie gminy miasta 安inouj軼ie w ci庵u najbli窺zych dziesi璚iu lat ■ Zagin窸y dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie ksi捫eczki wygl康em zbli穎ne do zwierz璚ych ksi捫eczek zdrowia)!!! Paszporty s wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierz徠 w 安inouj軼iu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon kom鏎kowy marki LG oko這 godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni min窸y od po瘸ru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a stra po瘸rna otrzyma豉 kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedziel Visus zn闚 stan掖 w p這mieniach. Tym razem ogie wybuch w dw鏂h miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnie寮zi造 si osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest ju w r瘯ach w豉軼icielki ■ Sprawca napadu z Mi璠zyzdroj闚 zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcze郾iej notowany przez policj za posiadanie narkotyk闚. Do Poznania pojecha poci庵iem ■ UBB wyda這 o鈍iadczenie. Z jego tre軼i wynika, 瞠 S康 Okr璕owy w Szczecinie uzna, 瞠 niemiecki przewo幡ik mo瞠 korzysta ze 鈍inoujskich przystank闚 autobusowych ■