POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.01.2017, 13:07:42] • Świnoujście

Złodziej sklepowy okazał się przestępcą ściganym dwoma listami gończymi!

Złodziej sklepowy okazał się przestępcą ściganym dwoma listami gończymi!

Autor: WavebreakMediaMicro(fot. Fotolia.com )

Świnoujscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi oraz dwoma zarządzeniami sądu i prokuratury o ustalenie miejsca pobytu. 29-letni były mieszkaniec Wschowy wpadł w ręce stróży prawa po tym, jak dokonał kradzieży sklepowej. Zgodnie z decyzją sądu trafił za kratki zakładu karnego celem odbycia kary.

Wczoraj w godzinach porannych dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu otrzymał informację o kradzieży, do której miało dojść w jednym z marketów w centrum miasta.

Po przyjeździe mundurowych na miejsce zgłoszenia okazało się, że mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania ukradł butelkę wódki na kwotę ponad 40 zł.

Policjanci sprawdzili tożsamość sprawcy kradzieży w policyjnych systemach informatycznych. Wyszło wtedy na jaw, że 29-letni były mieszkaniec Wschowy jest poszukiwany dwoma listami gończymi oraz dwoma zarządzeniami sądu i prokuratury o ustalenie miejsca pobytu.

Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze ukarali 29-latka 300-złotowym mandatem karnym, a następnie zatrzymali go i dowieźli do komendy.

Mężczyzna już trafił za kratki aresztu śledczego, gdzie zgodnie z decyzją sądu będzie odbywał kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności.

asp. szt. Beata Olszewska/AG


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Wtorek [10.01.2017, 22:41:41] • [IP: 92.42.114.**]

Dwa listy gończe i paromiesięczne wakacje...? Io kto sprawdzi czy jest zresocjalizowany po takim czasie i nie będzie już kradł? Paranoja jakaś.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 19:42:54] • [IP: 81.191.180.**]

A wlodarczyk nadal lata. Nie moga go zawinac bo nawal robotu maja

ORMO czuwa • Wtorek [10.01.2017, 18:42:20] • [IP: 95.129.228.**]

chłop zadał sobie trud i przyjechał do Świnoujścia żeby napić się gorzały, sąd powinien to wziąć pod uwagę.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 18:24:52] • [IP: 178.238.251.***]

Gdyby w więzieniach przestępcy czuli się źle, to starali by się żyć poprawnie, ale więzienie dla przestępców to darmowe wczasy. Mają wymagania. Nie czują kary za krzywdy, bo samo odosobnienie nie robi na nich wrażenia. Kara powinna być może nie aż tak długa, ale dolegliwa !

Gość • Wtorek [10.01.2017, 17:55:47] • [IP: 109.243.157.*]

I na tym polega filozofia" Zero tolerancji" byłego burmistrza N.Jorku, Giulianiego, który zmienił to miasto, by nie było juz najbardziej przestępcze na świecie - dzis jest bezpieczne wśród wielkich miast.. Łapie sie za wszystkie" ogony", nawet w przypadku" małych" przestępstw - często okazuje sie, że ogon rzekomej płotki prowadzi do pyska szczupaka. W przypadki marginesu przestępczego kojarzonego dziś z Krzywą (drodzy mieszkańcy, nie was mam na mysli, czyli 99%mieszkających tam, lecz wąską grupę przestępczą) tez tak powinno być: zero tolerancji. Nękac ich - nawet za przejście poza pasami na drodze.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 15:41:33] • [IP: 80.245.190.**]

Złodziej i alkoholik... blisko mu do barana :)

Gość • Wtorek [10.01.2017, 15:19:58] • [IP: 178.238.246.**]

Wychodzi na to że przestępców ściganych listami gończymi łapie się u nas tylko przez przypadek.

Pazdzioch • Wtorek [10.01.2017, 14:05:01] • [IP: 83.20.237.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:27:22] • [IP: 37.8.215.*]

Ta mała buteleczka co ją trzyma kosztowała 40 zł? Jeszcze chamsko mu ją zostawili otwartą, a skuty i tak się nie napije hehe.

Gość • Wtorek [10.01.2017, 13:24:21] • [IP: 79.186.50.***]

dwa listy goncze ? hmmm ktos juz jeden dostal i co ? przypadkiem goscia zlapali smiech na sali tak dzialaja organy scigania...