POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.01.2017, 09:58:29] • Świnoujście

Tragiczny pożar w mieszkaniu przy Malczewskiego. Nie żyje mężczyzna! Zobacz film!

Tragiczny pożar w mieszkaniu przy Malczewskiego. Nie żyje mężczyzna! Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w czwartek tuż przed godziną 8:00. Strażacy zostali poinformowani o wydobywającym się dymie z jednego z mieszkań przy ulicy Malczewskiego 1. Z informacji mieszkańców wynikało, że mieszkanie jest zamknięte i nie można się do niego dostać. Na miejsce natychmiast wezwano wszystkie służby. Niestety, gdy strażacy dostali się do środka na miejscu zastali zwęglone ciało około 65- letniego mężczyzny.



Na miejsce przybyły 3 zastępy strażaków z PSP, straż wojskowa, policja, pogotowie gazowe oraz karetka pogotowia.

Tragiczny pożar w mieszkaniu przy Malczewskiego. Nie żyje mężczyzna! Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Pożar wybuchł w mieszkaniu na trzecim piętrze.

- Strażacy otworzyli mieszkanie i ugasili pożar, w trakcie oględzin miejsca zdarzenia stwierdzono ciało około 65- letniego mężczyzny- informuje rzecznik świnoujskiej straży pożarnej Marcin Kubas.

Jak udało nam się ustalić, ogień pojawił się w kuchni, to tam miał się zapalić pojemnik na śmieci.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [13.01.2017, 00:03:27] • [IP: 94.254.129.***]

armia z krzywej to hłuje bo sie rymuje

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:26:15] • [IP: 92.42.114.**]

Tak bedziemy zawsze teraz pisac wina krzywej bo gadziny z was.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 19:03:55] • [IP: 93.94.186.***]

to na pewno z krzywej

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:49:00] • [IP: 94.254.179.***]

masakra, szkoda człowieka, : (pożar to coś strasznego, a jeszcze kiedy człowiek się spali to masakra. wyrazy współczucia

Gość • Czwartek [12.01.2017, 14:47:16] • [IP: 80.245.184.**]

przeciez tutaj nikt nie pisze o krzywej, ludzie dajcie spokoj

Gość • Czwartek [12.01.2017, 13:43:52] • [IP: 37.47.8.***]

Teraz też będziecie pisać że to z ul krzywej?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 12:41:36] • [IP: 92.42.114.***]

czy to spalil sie Bogdan W. ?

𝚫𝐥𝐟𝛂─01 • Czwartek [12.01.2017, 12:03:55] • [IP: 62.69.231.***]

Trochę nieco bardziej gorszy dzień w tego Pana życiu. ✞

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:54:16] • [IP: 105.252.145.**]

Zaproszenie ognia od papierosa?

W M • Czwartek [12.01.2017, 11:42:24] • [IP: 95.40.17.***]

MIRKA, JAREK JAK SIĘ CIESZYMY, ŻE TO NIE U WAS.SERCE NA CHWILĘ STANĘŁO W GARDLE.POZDRAWIAMY W M. Smutna historia. Świeć Panie nad duszą zmarłego.

Gość • Czwartek [12.01.2017, 11:29:31] • [IP: 37.47.107.**]

Teraz też będziecie pisać że to z ul krzywej?

Gość • Czwartek [12.01.2017, 10:54:39] • [IP: 93.94.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin