POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 16:38:44] • Świnoujście

Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła...

Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła...

fot. Czytelnik

Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu.

- Jestem właścicielem uszkodzonego samochodu. Chciałbym Państwu przedstawić dokładny przebieg tego zdarzenia. Ojciec chłopaka tej Pani udostępnił tej Pani swój samochód, którym ta Pani szarżuje po całym podwórku ponieważ nie potrafi wyjechać ze swojego miejsca parkingowego. Całe zdarzenie obserwowałem z okna mieszkania (na bloku obok jest kamera). Pani próbując wyjechać uderzyła hakiem w zderzak mojego auta. Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła tylko jedzie dalej i uderza w barierki schodowe prawym bokiem. Czekałem na reakcję tej Pani czy przyjdzie i poinformuje o zaistniałej sytuacji ale nie ! ta Pani za wszelką cenę chce wyjechać. Dlatego zdecydowałem się wyjść i poinformować tą Panią o zaistniałej sytuacji. Na koniec możecie Państwo nie wierzyć ale my Ci niesforni sąsiedzi a dokładnie mój brat pomógł tej Pani wyjechać z miejsca parkingowego nawet dając wskazówki jak powinna wyjeżdżać aby nie sprawiało jej to problemów. Nie będę komentował zachowania tych Państwa na drugi dzień po zaistniałej sytuacji. Hałasy pod drzwiami (skakanie ze schodów), zostawianie otwartych drzwi na klatce aby ją specjalnie wychładzać. To już nie pierwszy raz gdy Ci Państwo uszkadzają nam samochody - informuje właściciel uszkodzonego samochodu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Niedziela [19.02.2017, 08:17:57] • [IP: 37.248.153.**]

sąsiad na sąsiada a niedługo rodzina na rodzinę co się tu dzieje Zderzak cały więc nie rozumiem w czym problem

Gość • Sobota [18.02.2017, 20:28:33] • [IP: 178.238.252.**]

NIE WAŻNE CZY STARE AUTO CZY NOWE ! pANIUSIA ZROBIŁA SZKODE WIĘC NIECH PONIESIE KOSZTY NAPRAWY !

Gość • Sobota [18.02.2017, 19:16:45] • [IP: 79.110.195.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:52:23] • [IP: 5.172.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:49:37] • [IP: 5.172.233.***]

pewnie jakimś bmw

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:35:36] • [IP: 80.245.180.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:31:26] • [IP: 62.69.231.***]

23:18:02 - Daj spokój, po co Ci taka wiedza. I tak Ciebie na mnie nie stać. Idź się maluj do tych paroli. P.S. Nie jestem lakiernikiem, ale znam się na tym. Założę się, że żaden Świnoujski lakiernik nie potrafi uzyskać odpowiedniej barwy mieszając różne kolory farb. Stara szkoła dzieciaku.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:16:16] • [IP: 94.254.241.**]

Jak dla mnie to nadal nie powód do wzywania policji. Chyba że odmówiłaby spisania oświadczenia o kolizji.

Gość • Sobota [18.02.2017, 06:00:20] • [IP: 46.231.63.***]

JAKIM AUTEM JEZDZI SPRAWCZYNI TEGO CZYNU ?

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:41:44] • [IP: 94.254.235.***]

za 50 zeta i bez rachunku naprawi grata partacz z Wielkopolskiej

Gość • Sobota [18.02.2017, 00:53:22] • [IP: 92.42.114.**]

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:09:23] • [IP: 62.69.231.***] jak ci obetną nogę to utnij i drugą bo i tak będziesz rzęch -ćwoczku.

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:18:02] • [IP: 88.156.206.***]

[IP: 62.69.231.***] -To ty jesteś lakiernikiem ? podaj adres na pewno skorzystam i polecę innym.

j444 • Piątek [17.02.2017, 23:17:52] • [IP: 80.245.182.**]

Jeżeli sytuacja opisana polega na prawdzie to warto by sprawdzic kto był instruktorem i kto egzaminatorem na prawo jazdy, takich instruktorów i egzaminatorów należy unikać bo to może kosztować w przyszłości życie egzaminowanego.

401 • Piątek [17.02.2017, 22:19:19] • [IP: 92.42.119.***]

trzeba dzwonić na policje, kilka razy i zatrzymają babie prawko jak nie umie jeździć. innym razem walnie komuś w nowy samochód i tez odjedzie, tępić takie baby.

Dero • Piątek [17.02.2017, 22:14:30] • [IP: 5.172.233.***]

przesada w ch. robicie sensacje jak by nie wiadomo co to było. Przywaliła to przywaliła i koniec tematu

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:48:19] • [IP: 2.244.63.***]

napewno ta pani otarla sobie hak uszkadzajac panu auto. Mysle ze powinna sie zwrocic do poslow Sowy i Budki z prosba o zbiorke na nowe auto. Taki teraz zwyczaj w Polsce.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:40:01] • [IP: 93.94.186.***]

widać, że tu chyba komentujący to sami sąsiedzi tego Pana... jak dla mnie dobrze zrobił... babka uderzyła w jego auto to niech teraz ponosi konsekwencje.. nie ważne czy auto za milion zł czy stary rupieć...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:28:10] • [IP: 77.187.88.**]

A mnie to gu, , no obchodzą wasze problemy wasze graty wasze ryski. Wiesz kto ci to zrobił to zgłoś gdzie trzeba, a nie skomlać jak pies.

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:16:18] • [IP: 37.8.215.***]

a niech wasze samochody taka poniusia obija

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:15:32] • [IP: 93.94.186.**]

A Garbacz już pare lat nie żyje i niema kto porządku pilnować

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:09:23] • [IP: 62.69.231.***]

18:41:25 - Rzęch i bez rysy, więc czy jest jedna czy milion rys, to jeden ch.

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:07:54] • [IP: 62.69.231.***]

19:31:13 - Tak, tylko, że ten, kto ma kasę nieskomli, że ktoś mu zrobił ryskę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 19:41:48] • [IP: 93.94.186.***]

Stłuczka jak wiele innych, nie wiem po co ta Pani opisała to na portalu -widocznie lubi sensacje ? Dostała załuzony mandat i jeszcze szczeka jak szczekaczka opluwając innych. To ona uderzyła a nie oni w nią. Kobieto jestes żałosna.

SZEF • Piątek [17.02.2017, 19:37:02] • [IP: 157.25.154.***]

To właśnie jest brak honoru i godności. Uszkodzić komuś czyjąś własność i nawet brak odwagi żeby przeprosić i naprawić wyrządzoną szkodę. Na dodatek jeszcze wyzywać niewinną osobą. Heh jakie to szczęście, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 19:36:57] • [IP: 92.42.115.***]

Uważam że poszkodowany ma rację pani więcej przemysleń --300 zeta droga nie chodzi mi musi starczyć na cały miesiąc na życie

Oglądasz 1-25 z 51
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■