POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.02.2017, 16:38:44] • Świnoujście

Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła...

Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła...

fot. Czytelnik

Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu.

- Jestem właścicielem uszkodzonego samochodu. Chciałbym Państwu przedstawić dokładny przebieg tego zdarzenia. Ojciec chłopaka tej Pani udostępnił tej Pani swój samochód, którym ta Pani szarżuje po całym podwórku ponieważ nie potrafi wyjechać ze swojego miejsca parkingowego. Całe zdarzenie obserwowałem z okna mieszkania (na bloku obok jest kamera). Pani próbując wyjechać uderzyła hakiem w zderzak mojego auta. Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła tylko jedzie dalej i uderza w barierki schodowe prawym bokiem. Czekałem na reakcję tej Pani czy przyjdzie i poinformuje o zaistniałej sytuacji ale nie ! ta Pani za wszelką cenę chce wyjechać. Dlatego zdecydowałem się wyjść i poinformować tą Panią o zaistniałej sytuacji. Na koniec możecie Państwo nie wierzyć ale my Ci niesforni sąsiedzi a dokładnie mój brat pomógł tej Pani wyjechać z miejsca parkingowego nawet dając wskazówki jak powinna wyjeżdżać aby nie sprawiało jej to problemów. Nie będę komentował zachowania tych Państwa na drugi dzień po zaistniałej sytuacji. Hałasy pod drzwiami (skakanie ze schodów), zostawianie otwartych drzwi na klatce aby ją specjalnie wychładzać. To już nie pierwszy raz gdy Ci Państwo uszkadzają nam samochody - informuje właściciel uszkodzonego samochodu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 51

Gość • Niedziela [19.02.2017, 08:17:57] • [IP: 37.248.153.**]

sąsiad na sąsiada a niedługo rodzina na rodzinę co się tu dzieje Zderzak cały więc nie rozumiem w czym problem

Gość • Sobota [18.02.2017, 20:28:33] • [IP: 178.238.252.**]

NIE WAŻNE CZY STARE AUTO CZY NOWE ! pANIUSIA ZROBIŁA SZKODE WIĘC NIECH PONIESIE KOSZTY NAPRAWY !

Gość • Sobota [18.02.2017, 19:16:45] • [IP: 79.110.195.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:52:23] • [IP: 5.172.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:49:37] • [IP: 5.172.233.***]

pewnie jakimś bmw

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:35:36] • [IP: 80.245.180.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2017, 08:31:26] • [IP: 62.69.231.***]

23:18:02 - Daj spokój, po co Ci taka wiedza. I tak Ciebie na mnie nie stać. Idź się maluj do tych paroli. P.S. Nie jestem lakiernikiem, ale znam się na tym. Założę się, że żaden Świnoujski lakiernik nie potrafi uzyskać odpowiedniej barwy mieszając różne kolory farb. Stara szkoła dzieciaku.

Gość • Sobota [18.02.2017, 07:16:16] • [IP: 94.254.241.**]

Jak dla mnie to nadal nie powód do wzywania policji. Chyba że odmówiłaby spisania oświadczenia o kolizji.

Gość • Sobota [18.02.2017, 06:00:20] • [IP: 46.231.63.***]

JAKIM AUTEM JEZDZI SPRAWCZYNI TEGO CZYNU ?

Gość • Sobota [18.02.2017, 02:41:44] • [IP: 94.254.235.***]

za 50 zeta i bez rachunku naprawi grata partacz z Wielkopolskiej

Gość • Sobota [18.02.2017, 00:53:22] • [IP: 92.42.114.**]

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:09:23] • [IP: 62.69.231.***] jak ci obetną nogę to utnij i drugą bo i tak będziesz rzęch -ćwoczku.

Gość • Piątek [17.02.2017, 23:18:02] • [IP: 88.156.206.***]

[IP: 62.69.231.***] -To ty jesteś lakiernikiem ? podaj adres na pewno skorzystam i polecę innym.

j444 • Piątek [17.02.2017, 23:17:52] • [IP: 80.245.182.**]

Jeżeli sytuacja opisana polega na prawdzie to warto by sprawdzic kto był instruktorem i kto egzaminatorem na prawo jazdy, takich instruktorów i egzaminatorów należy unikać bo to może kosztować w przyszłości życie egzaminowanego.

401 • Piątek [17.02.2017, 22:19:19] • [IP: 92.42.119.***]

trzeba dzwonić na policje, kilka razy i zatrzymają babie prawko jak nie umie jeździć. innym razem walnie komuś w nowy samochód i tez odjedzie, tępić takie baby.

Dero • Piątek [17.02.2017, 22:14:30] • [IP: 5.172.233.***]

przesada w ch. robicie sensacje jak by nie wiadomo co to było. Przywaliła to przywaliła i koniec tematu

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:48:19] • [IP: 2.244.63.***]

napewno ta pani otarla sobie hak uszkadzajac panu auto. Mysle ze powinna sie zwrocic do poslow Sowy i Budki z prosba o zbiorke na nowe auto. Taki teraz zwyczaj w Polsce.

Gość • Piątek [17.02.2017, 21:40:01] • [IP: 93.94.186.***]

widać, że tu chyba komentujący to sami sąsiedzi tego Pana... jak dla mnie dobrze zrobił... babka uderzyła w jego auto to niech teraz ponosi konsekwencje.. nie ważne czy auto za milion zł czy stary rupieć...

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:28:10] • [IP: 77.187.88.**]

A mnie to gu, , no obchodzą wasze problemy wasze graty wasze ryski. Wiesz kto ci to zrobił to zgłoś gdzie trzeba, a nie skomlać jak pies.

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:16:18] • [IP: 37.8.215.***]

a niech wasze samochody taka poniusia obija

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:15:32] • [IP: 93.94.186.**]

A Garbacz już pare lat nie żyje i niema kto porządku pilnować

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:09:23] • [IP: 62.69.231.***]

18:41:25 - Rzęch i bez rysy, więc czy jest jedna czy milion rys, to jeden ch.

Gość • Piątek [17.02.2017, 20:07:54] • [IP: 62.69.231.***]

19:31:13 - Tak, tylko, że ten, kto ma kasę nieskomli, że ktoś mu zrobił ryskę.

Gość • Piątek [17.02.2017, 19:41:48] • [IP: 93.94.186.***]

Stłuczka jak wiele innych, nie wiem po co ta Pani opisała to na portalu -widocznie lubi sensacje ? Dostała załuzony mandat i jeszcze szczeka jak szczekaczka opluwając innych. To ona uderzyła a nie oni w nią. Kobieto jestes żałosna.

SZEF • Piątek [17.02.2017, 19:37:02] • [IP: 157.25.154.***]

To właśnie jest brak honoru i godności. Uszkodzić komuś czyjąś własność i nawet brak odwagi żeby przeprosić i naprawić wyrządzoną szkodę. Na dodatek jeszcze wyzywać niewinną osobą. Heh jakie to szczęście, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

Gość • Piątek [17.02.2017, 19:36:57] • [IP: 92.42.115.***]

Uważam że poszkodowany ma rację pani więcej przemysleń --300 zeta droga nie chodzi mi musi starczyć na cały miesiąc na życie

Oglądasz 1-25 z 51
■ W niedzielę 19. lutego przeprowadzona zostanie XVI edycja Bałtyckiej”15”. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod pływalni. Trasa wiedzie promenadą-od pływalni do ul. Chrobrego, z powrotem do pływalni i dalej promenadą do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni(15km). Bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła... Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu ■ Stanowisko Grupy Morskiej na temat terminala kontenerowego: Odrzucenie przez nas projektu uchwały nie jest głosem ani za, ani przeciw jego budowie ■ Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć... ■ Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym. Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym Już od dziejów starożytnych Lubin był ważnym miejscem tego regionu. Ja wspomnę kilka chwil ostatniego półwiecza mojego spotkania się na tym terenie. Pamiętam jak w pierwszych latach powojennych było ciężko. By ulżyć w życiu codziennym wraz z kolegą na przełomie lat 1959/60 po raz pierwszy wybrałem się rowerem nad jeziorko Turkusowe, by zdobyć trochę kredy do pomalowania mieszkania ■ Myśleli że pali się Kaufland... Jak się okazało, był to fałszywy alarm. Gdy przed godziną 13.00 pod Kaufland wezwane zostały wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej, pobliscy mieszkańcy myśleli że w płomieniach stanął Kaufland! Na szczęście okazało się, że powodem całego zamieszania była tylko czujka ■ SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców, którzy oczekują życia w mieście, które jest czyste ekologicznie i ma czyste plaże. Zobacz film! ■ Na parkingu za ”Cechem” został zgubiony łańcuszek. Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest nagroda ■ 25 Finał WOŚP podsumowany! Ostatecznie zebrano 260 565 złotych. Tradycyjnie już w Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano świnoujski finał WOŚP. W naszym mieście ostatecznie udało się zebrać 260 565 złotych. To nie tylko efekt pracy świnoujskich wolontariuszy, ale także internautów, którzy wzięli udział w internetowych aukcjach. To właśnie dzięki nim ostateczna kwota nieznacznie wzrosła ■ TRYTON 2016. Kapituła wybrała nominowanych. Swoje głosy na kandydatów do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON 2016 oddali dzisiaj członkowie Kapituły. Tym samym, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, wybrano po trzech nominowanych w każdej kategorii. Oficjalne ogłoszenie laureatów odbędzie się 25. lutego 2017 r. podczas Gali TRYTONA w hotelu Interferie Medical Spa. Statuetka TRYTONA przyznawana jest w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport oraz Obiekt Roku. Kandydatów zgłaszają mieszkańcy oraz członkowie Kapituły, w skład której wchodzą: prezydent miasta, jego dwaj zastępcy, przewodniczący Rady Miasta, sekretarz miasta, rzecznik prasowy prezydenta oraz redaktorzy naczelni świnoujskich mediów, dziennikarze oddziałów terenowych regionalnych mediów. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, członkowie Kapituły - w drodze głosowania - wybierają po trzech nominowanych do każdej z kategorii i laureatów ■ Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych. Kolejna atrakcyjna działka w dzielnicy nadmorskiej poszła pod młotek. Tym razem miasto sprzedało nieruchomość niezabudowaną przy ulicy Uzdrowiskowej, o wielkości 728 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, handel i gastronomię. Cena wywoławcza za tę nieruchomość wynosiła 1 mln 650 tys. złotych netto, jednak ostatecznie mieszkaniec Świnoujścia zapłacił za nią 1 mln 870 tys. złotych netto. Do przetargu, który odbył się 3 lutego br. przystąpiło czterech oferentów ■ Płk SG dr Piotr Patla nowym komendantem Morskiego Oddziału Straży Granicznej! Płk SG dr Piotr Patla, komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, wprowadził 11 lutego nowego Komendanta Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu. Obowiązki te będzie pełnił kmdr por. SG Zbigniew Iracki, który zastąpił kmdr. SG Marka Mosionka ■ Żaglowiec Down North zatonął w szczecińskim porcie. Dwa lata temu jednostka była na dnie przed wejściem do Świnoujścia! Od południa w niedzielę w szczecińskim porcie trwała akcja związana z zabezpieczeniem wraku. Żaglowiec pod kanadyjską banderą Down North. Jako pierwsza, informację o wraku spoczywającym na dnie przy moście na wyspę Grodzką przekazała szczecińska redakcja Gazety Wyborczej zaalarmowana przez swoich czytelników ■ Zobacz, co mieszkańcy sądzą na temat tablicy smoleńskiej i terminalu kontenerowego w Świnoujściu! Zobacz film! ■