POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.02.2017, 10:09:33] • Świnoujście

Wypadek na terenie PEC. Pracownik z poważnymi obrażeniami odwieziony do szpitala. Zobacz film!

Wypadek na terenie PEC. Pracownik z poważnymi obrażeniami odwieziony do szpitala. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Niedzielny poranek nie dla wszystkich oznacza wypoczynek, są tacy, dla których jest to dzień pracy. Tak jest w przypadku ciepłowni pracującej bez przerwy, aby zapewnić miastu ogrzewanie i ciepłą wodę. Niestety, dziś około godziny 8:00 doszło tam do poważnego wypadku, w którym poszkodowany został jeden z pracowników.



Tuż po godzinie 8:00 na teren PEC - u zostały wezwane karetka pogotowia i policja. Jak się okazało, w miejscu, gdzie wydaje się węgiel, doszło do wypadku. W efekcie pracujący tam mężczyzna doznał poważnego uszkodzenia ręki.

Wypadek na terenie PEC. Pracownik z poważnymi obrażeniami odwieziony do szpitala. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Uraz okazał się na tyle niebezpieczny, że pracownicy pogotowia zadysponowali helikopter medyczny, który zabrał mężczyznę do szpitala poza Świnoujściem. Poszkodowany pracownik sam wszedł do helikoptera.

Wypadek na terenie PEC. Pracownik z poważnymi obrażeniami odwieziony do szpitala. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz reporter, nie jest to pierwszy tego typu wypadek na terenie PEC - u.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Wtorek [14.02.2017, 15:33:59] • [IP: 37.8.215.**]

Na szczęście ręka cała z tego co słyszałem tylko opuchnięta. Życzymy powrotu do zdrowia

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 14:00:52] • [IP: 37.8.215.***]

Jacek, wracaj do zdrowia.Wielki szacun dla chłopaków z PECu, którzy prowadzili akcję ratowania kolegi.

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 11:27:35] • [IP: 188.146.173.***]

Jakie BHP tam pyl na kupach skladuja na trawnikach gdzie tu ochrona srodowiska

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 11:10:15] • [IP: 188.146.13.***]

Jakie BHP tam pyl na kupach skladuja na trawnikach gdzie tu ochrona srodowiska

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 10:58:58] • [IP: 37.7.7.**]

w ot co chwile sa wypadki i to gorsze czasami tylko ze wszystko jest tuszowane

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 10:22:27] • [IP: 62.69.203.***]

To juz wiem czemu samochód był pokryty jakby sadzą jak postawiłam go na parkingu przy pecu ostatnio

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 10:12:56] • [IP: 188.146.87.***]

Jakie BHP tam pyl na kupach skladuja na trawnikach gdzie tu ochrona srodowiska

Gość • Poniedziałek [13.02.2017, 07:51:52] • [IP: 94.254.227.***]

Ciekawe czy jeszcze ten pył taczkami wywozą w nocy i nad ranem czy jest sprawny ruraciag. ...

Jerzy • Niedziela [12.02.2017, 22:07:50] • [IP: 78.10.95.***]

Zdrówka.

Gość • Niedziela [12.02.2017, 20:43:17] • [IP: 81.173.128.*]

Najlepiej to nic nie robic, bo mozna sobie cos zrobic. Lezec bykiem i nabialem sie bawic. Unia da papu a Amerykanie obronia i co tam. Wypadki przy pracy byly i sa, wiec mordy w kubel.

Gość • Niedziela [12.02.2017, 20:32:01] • [IP: 79.186.221.***]

BHP

Gość • Niedziela [12.02.2017, 19:50:38] • [IP: 178.238.252.**]

wiele osób pracuje w niedziele ! wypadki sie zdarzaja ! powrotu do zdrowia!

Gość • Niedziela [12.02.2017, 18:56:30] • [IP: 94.254.234.**]

BO BYL

Gość • Niedziela [12.02.2017, 16:26:28] • [IP: 37.47.178.**]

Zdrowia Kolego!

Gość • Niedziela [12.02.2017, 16:23:08] • [IP: 37.47.37.**]

IP: 94.254.226.** rozpędź się i walnij dyńką w ścianę bezbeku hihihihihihi a politykowanie wsadź sobie wiesz gdzie

Gość • Niedziela [12.02.2017, 16:17:12] • [IP: 62.69.231.***]

do gość 11.50 i z czego się śmiejesz kartofel w mózgu ??

Gość • Niedziela [12.02.2017, 14:30:48] • [IP: 95.129.224.**]

Znani hejterzy zaraz napiszą, że pewnie był" pod wpływem". Szybkiego powrotu do zdrowia Człowieku Pracy!

Gość • Niedziela [12.02.2017, 13:20:24] • [IP: 62.69.229.**]

3maj się chłopie !!

Gość • Niedziela [12.02.2017, 12:24:28] • [IP: 80.55.236.*]

Zdrówka duzo i szybkiego powrotu do pracy

Gość • Niedziela [12.02.2017, 12:23:03] • [IP: 84.16.199.**]

pec behapowca ma ale bhp zadne :)

Gość • Niedziela [12.02.2017, 12:15:31] • [IP: 94.254.226.**]

To oni pracują w dzień święty?

Gość • Niedziela [12.02.2017, 11:50:22] • [IP: 94.254.226.**]

Proponuję zaprosić tv republika oni wszystko wyjaśnią. Dwa dni temu czytałem bardzo ciekawy artykuł:" Czy ktoś czyha na życie Pani Premier i Pana Prezydenta Polski?" hihihihihihi

Gość • Niedziela [12.02.2017, 11:22:02] • [IP: 95.129.225.**]

A PEC ma behapowca? skoro to nie pierwszy wypadek to może PIP powinien się tym zainteresować? pracownicy muszą być bezpieczni.

Gość • Niedziela [12.02.2017, 11:10:22] • [IP: 92.42.114.***]

Szybkiego powrotu do zdrowia zyczę.

Gość • Niedziela [12.02.2017, 11:01:32] • [IP: 188.146.24.**]

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Oglądasz 1-25 z 28
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■