POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.02.2017, 20:53:55] • Świnoujście

Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych

Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych

fot. iswinoujscie.pl

Kolejna atrakcyjna działka w dzielnicy nadmorskiej poszła pod młotek. Tym razem miasto sprzedało nieruchomość niezabudowaną przy ulicy Uzdrowiskowej, o wielkości 728 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, handel i gastronomię. Cena wywoławcza za tę nieruchomość wynosiła 1 mln 650 tys. złotych netto, jednak ostatecznie mieszkaniec Świnoujścia zapłacił za nią 1 mln 870 tys. złotych netto. Do przetargu, który odbył się 3 lutego br. przystąpiło czterech oferentów.

- Działka przy ulicy Uzdrowiskowej przeznaczona pod zabudowę usługową, handel i gastronomię, o wielkości 728 metrów kwadratowych, została wylicytowana za kwotę 1 mln 870 tys. złotych netto. Startowało czterech oferentów. Nabywcą jest mieszkaniec Świnoujścia, prowadzący własną działalność gospodarczą- informuje rzecznik prezydenta, Robert Karelus.

Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych

fot. BIK UM Świnoujście

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 40

Gość • Czwartek [16.02.2017, 17:49:58] • [IP: 10.196.182.**]

Przeciez jest informacja na stronie UM ze to Pan Salwin kupil

Gość • Środa [15.02.2017, 20:07:04] • [IP: 83.27.197.***]

Mam roszczenia do tej działki. I to poważne

Gość • Środa [15.02.2017, 06:15:52] • [IP: 90.230.117.***]

dwa miliony to tam jeden apartament bedzie kosztowac

Gość • Wtorek [14.02.2017, 23:52:29] • [IP: 81.111.156.***]

czyzby to pan S od golonek wspolpracujacy a panem S z urzedu miasta?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 20:43:41] • [IP: 94.254.129.**]

NIEUDACZNIAKI, JADOWITE " POLACZKI " wszystko krytykują bo ta ich ZAWISC to ich jedyne " paliwo" ...A w jamie własnej brud i nieremontowane od czasu gdy Władza Ludowa podarowała ja me, hehehe ! Do ROBOTY MALKONTENCI +PIJACZKI ! !

Gość • Wtorek [14.02.2017, 16:08:18] • [IP: 80.245.179.***]

Miasto się rozwija. BRAWO, a hołota stulić paszcze.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 16:06:35] • [IP: 31.0.32.***]

Jakiś źartowniś porównuje podatki z gazoportu i terminala jako podobne korzyści dla miasta.Jest to taka sama prawda jak to, że 40000000 = 600000.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 14:05:11] • [IP: 37.47.175.***]

Takie pieniądze kosztuje domek w szeregowcu na Markiewicza, mieszkanie 3 pokoje 500 tys w S ciu hehe dobre

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:26:01] • [IP: 2.202.116.***]

To jakas tajemnica kto kupil, ten kto siedzi przy korycie i sypie lapowkami!!Swinoujscie to wladza zydokomuny!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 12:07:10] • [IP: 80.245.179.***]

Wiele osób martwi się co będą sprzedawać następcy Prezydenta Żmurkiewicza, nie martwcie się, będą odcinać kupony od tego co zostawi p.Żmurkiewicz.Tak np. podatek od nieruchomości z gazoportu a także terminala kontenerowego jeśli powstanie. Świnoujście to nie tylko kurort ale także port i związany z tym przemysł.jeśli się to komuś nie podoba niech wyjeżdża na prawdziwą wieś.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:58:07] • [IP: 94.254.234.**]

80 ale ty CHORY NIEROBIE , TY MÓZGU WYPRANY TAK ŻLE I TAK NIE DOBRZE. SŁUCHAJ ŚMIECIU MIEUKU I ZAPAMIETAJ PAN PREZYDENT ŻMURKIEWICZ BYŁY WYBORY .

Toldi z miasta • Wtorek [14.02.2017, 10:57:34] • [IP: 94.254.227.***]

Ja tam bym tam niemca wszystko sprzedał a nasz urząd Miasta dołożył gratis i tak się nie znają do koszyka nas i tak rzucaja a wy jak w te ciemie bite e e tam nara

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:51:10] • [IP: 164.127.218.**]

2mln to nie dużo, jak byście wiedzieli ile zarabiają w sezonie na jednym punkcie to byście się za głowę złapali. po 2 sezonach ta działka mu się zwróci.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:37:38] • [IP: 198.7.62.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:35:52] • [IP: 62.69.229.**]

J. Odnowiciel sprzedaje wszystko jak leci, koniecznie chce się zapisać jako odnowiciel miasta, nie może jednak skojarzyć, że to miasto jego decyzjami jest rujnowane. Kilka decyzji podjął rozsądnie, ale ostatnie wyprzedaże wszystkiego, czego się da, to jest przesada. Może niech sprzeda plac Mickiewicza, będzie kawał grosza, muszla koncertowa, cały las do granicy pod wycinkę, wszystkie tereny wzdłuż kanału aż do zalewu. Śpieszy się jakby diabeł go gonił. Ewentualni następcy nic nie dostaną i wtedy okaże się, że Odnowiciel dobrym gospodarzem był, bo miał pieniądze, a następca jest do niczego, bo nie ma kasy. Ostatnio pojawiła się opinia, że Odnowiciel jest na tyle bogaty, że stać go na zabawę w politykę nie zwracając uwagi na nic, co się dzieje wokół. A powinien uprawiać politykę, ale wiązałoby się to z wewnętrzną odpowiedzialnością. Niestety chłop pozjadał wszystkie rozumy i co będzie słuchał głupszych od siebie.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:08:33] • [IP: 178.238.253.**]

Te osobo co swojm głosowaniem przyzwolili na " oddanie miasta za przysłowiowy grosz" powinni razem z zarządem odpowidać karnie, bo to niedługo nastapi, chociaz ja wątpie, jeżeli w dalszym ciagu działa prawny będzie taki jak obecnie, to wszystko najgorsze jest możliwe, ale nadzieja w ABW!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:26:37] • [IP: 81.173.128.*]

Do IP 80...oddac to ty mozesz ale mocz, niedobitku ruski i patolu.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:13:24] • [IP: 81.173.128.*]

A zawistne buractwo jak zwykle, sami nic a o innych chca wszystko wiedziec, nawet co zjadl i czym sie zwalil? Patole niedorobione.Sami jestescie gowno warci i nieroby a o innych piszecie brednie.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:12:23] • [IP: 178.238.249.**]

Dwa miliny za tą działkę to dużo więcej niż 10 gr za metr.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 08:30:00] • [IP: 62.69.254.***]

Te wasze przetargi ze wszystkiego po rozliczają was.Nad samym morzem dom bym sobie postawił prywatny taras a na plaży taki motłoch. Dobre ceny ale nidługo będzie to cena za 1m2

Gość • Wtorek [14.02.2017, 08:23:08] • [IP: 95.129.224.**]

bardzo dobrze że sprzedają, już niedługo Niemcy ogarną , , polskie prawo ''i zaleją Polskę fala roszczeń reprywatyzacyjnych tak że co się teraz sprzedało to tak jak skórę na niedżwiedziu..

Gość • Wtorek [14.02.2017, 08:19:59] • [IP: 92.42.116.***]

Jak dobrze widzę to rejon tzw. starego molo? Najwyższy czas te nieużytki i gruzowisko zagospodarować.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 08:17:37] • [IP: 83.21.70.**]

zastał Świnoujście wyzwolone a zostawił zniewolone.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 01:21:22] • [IP: 62.69.231.***]

Spalarnię śmieci i smętarz dla owadów.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 00:13:36] • [IP: 83.21.80.**]

Oddam Żmura za darmo!

Oglądasz 1-25 z 40
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■