POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.02.2017, 08:30:25] • Świnoujście

Nikt nie chce być księgowym w ZGM?

Nikt nie chce być księgowym w ZGM?

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż po raz trzeci Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ogłosił nabór na stanowisko głównego księgowego. Dwa poprzednie nie wypaliły, bo … nie było chętnych!

Już po raz trzeci w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Świnoujściu pojawiło się ogłoszenie o naborze na kierownicze stanowisko głównego księgowego . Obecnie oferty można składać do 27 lutego.

Jak informuje Artur Ćwik, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, w pierwszym naborze w przewidzianym terminie składania dokumentów tj. do 20 stycznia 2017 r., nie wpłynęła żadna oferta. Historia powtórzyła się w kolejnym przewidzianym terminie składania dokumentów dotyczących naboru (tj. do 6 lutego 2017 r. )

- W związku z powyższym, że stanowisko nie zostało obsadzone został ogłoszony trzeci nabór na kierownicze stanowisko Głównego Księgowego w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej w Świnoujściu – przekazał nam dyrektor.

Żeby zostać głównym księgowym w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej trzeba mieć ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiadać co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości – czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym w BIP świnoujskiego magistratu.

Poza tym kandydat musi m.in.: mieć ukończoną średnią , policealną lub pomaturalna szkołę ekonomiczną i posiadać co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości; być wpisany do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów; posiadać certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów; przynajmniej pół roku pełnić obowiązki głównego księgowego. Trzeba też znać dobrze regulacje prawne w zakresie finansów publicznych, rachunkowości, prawa zamówień publicznych, ubezpieczeń społecznych. I mieć znajomość obowiązujących ustaw związanych ze stanowiskiem w tym w szczególności: ordynacji podatkowej, przepisów w zakresie VAT, podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych, ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o zamówieniach publicznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy kodeks pracy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

SemperFi • Środa [15.02.2017, 19:32:45] • [IP: 46.169.255.***]

W Lidlu dają 3tys. także wątpię, że kogoś znajdą oferując standardowe wynagrodzenie.

Gość • Środa [15.02.2017, 15:33:55] • [IP: 77.252.68.**]

Widzicie a ja kiedyś chciałam być księgową w ZGM, to mnie nie chcieli no i dobrze, nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. hahahahaaa

Gość • Wtorek [14.02.2017, 20:12:52] • [IP: 95.154.230.***]

Swojaki już ichniejsze są. Oferta pracy, to tylko formalność. Wiadomo, że nie dopuszczą przybłęd z poza kliki, bo machloje wypłyną na wierzch jak oliwa w wodzie. Martwię się, że żmura córeczka gardzi taką prestiżową posadą. Przecież, to, jak Boga za nogi złapać.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:59:23] • [IP: 188.146.152.**]

Jak zwykle w świnoujskich urzędach... wymogi z kosmosu.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:48:13] • [IP: 80.245.188.*]

znam pięć osób, które spełniają wymagania, każda z nich zarabia grubo ponad 10 tyś netto Nie ma się co dziwić, że brak chętnych na to stanowisko. Z wymaganiami postawionymi przez urząd pensja minimum 8 netto to może kogoś znajdą z tzw. średniaków.Pozdrawiam czytelników.Główny księgowy. ...w Świnoujściu

Gość • Wtorek [14.02.2017, 19:42:05] • [IP: 95.154.230.***]

A dlaczego Źmury, Michalskie i tym podobne * nie wkręcają swoich córeczek, synusiów, rodzinek, bo co?!. ..Bo od dobrobytu im się w główkach popier___oli?!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 15:40:13] • [IP: 79.188.75.***]

Nikt nie chce uprawiać kreatywnej księgowości? Wcale mnie to nie dziwi. Nie za takie pieniądze. Dobry księgowy zarabia ok 10 tys netto. Mówię o tych lekko kreatywnych, którzy mają renomę.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 14:02:14] • [IP: 46.231.63.***]

Kto chce robić w bezprawiu ? Jak ich popakują może się ktoś chętny znajdzie, ale na czyste papiery, nie na ten syf.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:51:43] • [IP: 178.238.253.**]

W żadnej z firm, nadzorowanej przez obecny zarząd miasta i rady, nie podjęła bym pracy, nie tylko słabe pieniadze, ale i atmosfera wokół tych wszyskich firm, nie da się pracować!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:46:04] • [IP: 77.186.18.***]

Ja mógłbym zostać tym księgowym, ale wolę żyć na wolności a niżeli w kierdlu.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 13:09:50] • [IP: 178.238.249.**]

Honorka jest lepsza od Violetty.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 12:49:50] • [IP: 37.47.164.**]

Szkoda, ze ten co dal ogloszenie prawdopodobnie sam ma wyksztalcenie podstawowe... a moze swiecenia kaplanskie jeszcze sa wymagane oraz obowiazkowo paszport polsa..

Gość • Wtorek [14.02.2017, 12:30:28] • [IP: 2.108.233.***]

Z takimi wymaganiami za 3 tysiące?? Żaden księgowy z takimi kwalifikacjami nie weźmie pracy na takich warunkach!!

Gość • Wtorek [14.02.2017, 12:06:49] • [IP: 178.238.251.**]

A Violetta to nie chce najlepsza księgowa, ona to umie wałki kręcić.Przyda sie

Gość • Wtorek [14.02.2017, 11:40:12] • [IP: 93.94.185.*]

placa ze 3tys na lape zart jakis mamy 2017 rok

Gość • Wtorek [14.02.2017, 11:12:53] • [IP: 80.245.180.***]

idzie coś jeszcze ukraść czy tylko kozła ofiarnego szukają?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 11:10:43] • [IP: 46.231.63.**]

haha bo trzeba być niezłym matolem że by brać te walki na siebie szukają barana który popłynie kiedyś za to

Gość • Wtorek [14.02.2017, 11:07:01] • [IP: 80.245.183.***]

Nie ma chętnych do udziału w przestępczości zorganizowanej? Wszyscy przestępcy już zagospodarowani? Może trzeba poprosić o pomoc panią HGW z Warszawy?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 11:06:44] • [IP: 164.127.58.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [14.02.2017, 11:00:24] • [IP: 37.130.224.***]

Praca dla młodych i kreatywnych... a tu nie ma chętnych?.. Wszyscy wyjechali, wymagania spore, czy pensja marna, śliskie stanowisko, nikt z rodziny nie chce, znowu zajmie je jakiś" trep" lub emeryt, za co wyleciała poprzednia osoba lub czemu odeszła? Czy na te pytania i wiele innych znajdą się odpowiedzi w komentarzach?.. ;P

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:40:03] • [IP: 92.40.248.**]

Nie ma już znajomych krolika?

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:32:51] • [IP: 37.47.160.***]

Takie wymagania odstraszają młodych więc nie ma co się dziwić :) Po za tym ogarnąć ten bałagan to nie lada wyczyn będzie :)

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:16:33] • [IP: 88.156.206.**]

zlikwidować ten sztuczny twór.

Gość • Wtorek [14.02.2017, 10:08:56] • [IP: 62.69.203.**]

Niech zmienia kierowniczka i dyrektora to znajda

Gość • Wtorek [14.02.2017, 09:56:44] • [IP: 93.94.184.**]

Ja chcę tylko że się na tym nie znam.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■