POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.02.2017, 22:31:09] • Świnoujście

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

Bankomat przy ulicy Chrobrego.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Swoją wyprawę do Świnoujścia zapamięta na długo, chodzi o obywatela Estonii, który mieszkając w hotelu na terenie Niemiec, chciał w celach rozrywkowych odwiedzić Świnoujście. Zaledwie kilka godzin po przekroczeniu granicy, skończył pod wpływem alkoholu, bez butów na izbie przyjęć.

O szczegóły dotyczące nocnego zdarzenia, poprosiliśmy oficera prasowego KMP w Świnoujściu. Odpowiedzi udzieliła mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć.

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

fot. Sławomir Ryfczyński

- W nocy z 15 na 16 lutego 2017 roku około godziny 0.00 patrol policji udał się do Szpitala Miejskiego w Świnoujściu, gdzie wcześniej karetka pogotowia dowiozła na izbę przyjęć nietrzeźwego mężczyznę, który leżał na ulicy. Okazało się, że mężczyzną jest obywatel Estonii, który przebywa na wypoczynku w jednym z hoteli w miejscowości Bansin, a przyjechał do Świnoujścia w celach rozrywkowych. Mężczyzna po badaniu lekarskim nie wymagał dalszej hospitalizacji. W związku z tym, że mężczyzna był bez butów policjanci pomogli mu dostać się do bankomatu, gdzie wypłacił pieniądze, następnie wezwana taksówka odwiozła mężczyznę do hotelu, w którym się zatrzymał - informuje mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Sobota [18.02.2017, 15:43:54] • [IP: 81.173.128.*]

A czego ta patologia juz nie kradnie, nawet w szpitalu.Motloch i nic wiecej.

Maestro • Sobota [18.02.2017, 04:47:26] • [IP: 31.0.68.**]

Pewnie w jakims przybytku balowal i fundusze okazaly sie niewystarczajace.

Gość • Piątek [17.02.2017, 18:43:50] • [IP: 178.238.246.**]

FAJNA REKLAMA DLA SWINOUJSCIA-!!

Gość • Piątek [17.02.2017, 18:21:05] • [IP: 217.210.5.*]

Do Gosc...IP...229** " Pamietacje jak kiedys Szwedzi przyjezdzali..."A pamietacje na kim niektore osoby dorobily sie? - wlasnie na tych co groszem nie smierdzili? to taksowkarze, kelnerzy, ci ktorzy skupywali walute i inni, pamietacie to?.

Gość • Piątek [17.02.2017, 17:52:44] • [IP: 178.238.247.**]

ale się chyba rozerwał :)

zalezyktopyta • Piątek [17.02.2017, 14:23:57] • [IP: 86.28.201.**]

Jakby to powiedzal Cejrowski: Boso do Bansinu.

Gość • Piątek [17.02.2017, 13:30:04] • [IP: 93.192.206.**]

Poljacki w gebie mocni

Gość • Piątek [17.02.2017, 13:21:50] • [IP: 93.192.206.**]

POLJACKI W MORDZIE SIELNI!!

ryynio • Piątek [17.02.2017, 12:06:39] • [IP: 83.249.20.**]

kradziez butów w czasie zimy to ciezkie przestepstwo, na Alasce zabiaja sie złodzieja który ukradnie buty

Tubylec • Piątek [17.02.2017, 12:04:45] • [IP: 62.89.110.***]

Kac Vegas

ryynio • Piątek [17.02.2017, 12:02:28] • [IP: 83.249.20.**]

w Bansin straszne nudy, zamiast na boso do Bansin powinien przenocować w Swinoujsciu i rano kupić nowe buty i zabalować w weeknd

Gość • Piątek [17.02.2017, 11:10:35] • [IP: 95.129.226.*]

Za ciepło oni latem butów nie noszą.

AGENDA 21 • Piątek [17.02.2017, 11:10:28] • [IP: 80.245.178.***]

PEWNIE ZWOLENNICY BUDOWY TERMINALA KONTENEROWEGO GO OBROBILI. NA RAZIE NIE MOGĄ UKRAŚĆ ŚWINOUJŚCIANOM PLAŻY NA WARSZOWIE, TO KRADNĄ CO poPAPDNIE.

max • Piątek [17.02.2017, 10:54:15] • [IP: 162.253.131.***]

A to jest oznaką że wiosna jest już blisko, i lato tego roku będzie gorące, Oj będzie się działo tego lata nocami w mieście jak już na przednówku bez butów po mieście latają...amen

Gość • Piątek [17.02.2017, 10:46:27] • [IP: 93.94.188.**]

Z BURDELU UCIEKAŁ TAKIE U NAS OSTRE PANIENKI.

Gość • Piątek [17.02.2017, 10:34:49] • [IP: 77.88.191.**]

8.30 nikt mu nie ukradł butów z Estonii, prędzej by mu portfel ukradli ale o tym nie piszą. Na pewno chciał iść boso.

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:57:09] • [IP: 62.69.231.***]

"Boso Bolek, mama, tato, boso Bobik, bo to lato. Boso mama, boso tata i motylek boso lata." 

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:36:14] • [IP: 62.69.253.***]

czyżby Brudziński był w tym samym czasie w Świnoujściu ?? :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:32:10] • [IP: 80.245.190.***]

no to sie rozerwał..

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:00:50] • [IP: 89.68.140.***]

do Gość • Piątek [17.02.2017, 08:30:07] "jak można komuś ukraść buty?" kilka lat temu w moim mieście" zaćmiona" niewiasta szła bez garderoby aż ją napotkał patrol milicji. Myślisz, że ją ktoś okradł z barchanów i stanika? w każdym mieście codziennie ktoś się zwyczajnie schla, pogubi klucze, przepije kasę, zaśnie na ławce, zgubi buty. Ale nigdzie o tym nie piszą.

Gość • Piątek [17.02.2017, 08:30:07] • [IP: 80.245.188.***]

Jak można komuś ukraść buty? Obyś złodzieju grzyba z tych butów złapał i żeby ci stopy odpadły

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:29:49] • [IP: 62.69.229.**]

Pamiętacie jak kiedyś Szwedzi przyjeżdżali w celach rozrywkowych? U siebie groszem to nie śmierdziało ale w Polsce były to wielkie paniska. Może Estończyk poczuł tamte czasy?

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:13:56] • [IP: 178.238.240.**]

i co z tego

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:01:10] • [IP: 79.188.222.***]

Chciał chłopina pobalować. Nie wyszło. Najpierw stracił rozum, potem buty, a na końcu pieniądze. Taką imprezę, ze szczęsliwym happy endem zapewe długo będzie pamiętał.

LOGIKA PIJAKA • Piątek [17.02.2017, 05:15:08] • [IP: 77.88.191.**]

Jeśli pijesz, upijasz się. Jeśli się upijasz, idziesz spać. Jeśli śpisz, nie grzeszysz. Jeśli nie grzeszysz, idziesz do nieba. Dlatego pij, a pójdziesz do nieba!

Oglądasz 1-25 z 43
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■