POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.02.2017, 22:31:09] • Świnoujście

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

Bankomat przy ulicy Chrobrego.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Swoją wyprawę do Świnoujścia zapamięta na długo, chodzi o obywatela Estonii, który mieszkając w hotelu na terenie Niemiec, chciał w celach rozrywkowych odwiedzić Świnoujście. Zaledwie kilka godzin po przekroczeniu granicy, skończył pod wpływem alkoholu, bez butów na izbie przyjęć.

O szczegóły dotyczące nocnego zdarzenia, poprosiliśmy oficera prasowego KMP w Świnoujściu. Odpowiedzi udzieliła mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć.

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

fot. Sławomir Ryfczyński

- W nocy z 15 na 16 lutego 2017 roku około godziny 0.00 patrol policji udał się do Szpitala Miejskiego w Świnoujściu, gdzie wcześniej karetka pogotowia dowiozła na izbę przyjęć nietrzeźwego mężczyznę, który leżał na ulicy. Okazało się, że mężczyzną jest obywatel Estonii, który przebywa na wypoczynku w jednym z hoteli w miejscowości Bansin, a przyjechał do Świnoujścia w celach rozrywkowych. Mężczyzna po badaniu lekarskim nie wymagał dalszej hospitalizacji. W związku z tym, że mężczyzna był bez butów policjanci pomogli mu dostać się do bankomatu, gdzie wypłacił pieniądze, następnie wezwana taksówka odwiozła mężczyznę do hotelu, w którym się zatrzymał - informuje mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Sobota [18.02.2017, 15:43:54] • [IP: 81.173.128.*]

A czego ta patologia juz nie kradnie, nawet w szpitalu.Motloch i nic wiecej.

Maestro • Sobota [18.02.2017, 04:47:26] • [IP: 31.0.68.**]

Pewnie w jakims przybytku balowal i fundusze okazaly sie niewystarczajace.

Gość • Piątek [17.02.2017, 18:43:50] • [IP: 178.238.246.**]

FAJNA REKLAMA DLA SWINOUJSCIA-!!

Gość • Piątek [17.02.2017, 18:21:05] • [IP: 217.210.5.*]

Do Gosc...IP...229** " Pamietacje jak kiedys Szwedzi przyjezdzali..."A pamietacje na kim niektore osoby dorobily sie? - wlasnie na tych co groszem nie smierdzili? to taksowkarze, kelnerzy, ci ktorzy skupywali walute i inni, pamietacie to?.

Gość • Piątek [17.02.2017, 17:52:44] • [IP: 178.238.247.**]

ale się chyba rozerwał :)

zalezyktopyta • Piątek [17.02.2017, 14:23:57] • [IP: 86.28.201.**]

Jakby to powiedzal Cejrowski: Boso do Bansinu.

Gość • Piątek [17.02.2017, 13:30:04] • [IP: 93.192.206.**]

Poljacki w gebie mocni

Gość • Piątek [17.02.2017, 13:21:50] • [IP: 93.192.206.**]

POLJACKI W MORDZIE SIELNI!!

ryynio • Piątek [17.02.2017, 12:06:39] • [IP: 83.249.20.**]

kradziez butów w czasie zimy to ciezkie przestepstwo, na Alasce zabiaja sie złodzieja który ukradnie buty

Tubylec • Piątek [17.02.2017, 12:04:45] • [IP: 62.89.110.***]

Kac Vegas

ryynio • Piątek [17.02.2017, 12:02:28] • [IP: 83.249.20.**]

w Bansin straszne nudy, zamiast na boso do Bansin powinien przenocować w Swinoujsciu i rano kupić nowe buty i zabalować w weeknd

Gość • Piątek [17.02.2017, 11:10:35] • [IP: 95.129.226.*]

Za ciepło oni latem butów nie noszą.

AGENDA 21 • Piątek [17.02.2017, 11:10:28] • [IP: 80.245.178.***]

PEWNIE ZWOLENNICY BUDOWY TERMINALA KONTENEROWEGO GO OBROBILI. NA RAZIE NIE MOGĄ UKRAŚĆ ŚWINOUJŚCIANOM PLAŻY NA WARSZOWIE, TO KRADNĄ CO poPAPDNIE.

max • Piątek [17.02.2017, 10:54:15] • [IP: 162.253.131.***]

A to jest oznaką że wiosna jest już blisko, i lato tego roku będzie gorące, Oj będzie się działo tego lata nocami w mieście jak już na przednówku bez butów po mieście latają...amen

Gość • Piątek [17.02.2017, 10:46:27] • [IP: 93.94.188.**]

Z BURDELU UCIEKAŁ TAKIE U NAS OSTRE PANIENKI.

Gość • Piątek [17.02.2017, 10:34:49] • [IP: 77.88.191.**]

8.30 nikt mu nie ukradł butów z Estonii, prędzej by mu portfel ukradli ale o tym nie piszą. Na pewno chciał iść boso.

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:57:09] • [IP: 62.69.231.***]

"Boso Bolek, mama, tato, boso Bobik, bo to lato. Boso mama, boso tata i motylek boso lata." 

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:36:14] • [IP: 62.69.253.***]

czyżby Brudziński był w tym samym czasie w Świnoujściu ?? :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:32:10] • [IP: 80.245.190.***]

no to sie rozerwał..

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:00:50] • [IP: 89.68.140.***]

do Gość • Piątek [17.02.2017, 08:30:07] "jak można komuś ukraść buty?" kilka lat temu w moim mieście" zaćmiona" niewiasta szła bez garderoby aż ją napotkał patrol milicji. Myślisz, że ją ktoś okradł z barchanów i stanika? w każdym mieście codziennie ktoś się zwyczajnie schla, pogubi klucze, przepije kasę, zaśnie na ławce, zgubi buty. Ale nigdzie o tym nie piszą.

Gość • Piątek [17.02.2017, 08:30:07] • [IP: 80.245.188.***]

Jak można komuś ukraść buty? Obyś złodzieju grzyba z tych butów złapał i żeby ci stopy odpadły

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:29:49] • [IP: 62.69.229.**]

Pamiętacie jak kiedyś Szwedzi przyjeżdżali w celach rozrywkowych? U siebie groszem to nie śmierdziało ale w Polsce były to wielkie paniska. Może Estończyk poczuł tamte czasy?

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:13:56] • [IP: 178.238.240.**]

i co z tego

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:01:10] • [IP: 79.188.222.***]

Chciał chłopina pobalować. Nie wyszło. Najpierw stracił rozum, potem buty, a na końcu pieniądze. Taką imprezę, ze szczęsliwym happy endem zapewe długo będzie pamiętał.

LOGIKA PIJAKA • Piątek [17.02.2017, 05:15:08] • [IP: 77.88.191.**]

Jeśli pijesz, upijasz się. Jeśli się upijasz, idziesz spać. Jeśli śpisz, nie grzeszysz. Jeśli nie grzeszysz, idziesz do nieba. Dlatego pij, a pójdziesz do nieba!

Oglądasz 1-25 z 43
■ W niedzielę 19. lutego przeprowadzona zostanie XVI edycja Bałtyckiej”15”. Zapisy od 11.00, start o 12.00 spod pływalni. Trasa wiedzie promenadą-od pływalni do ul. Chrobrego, z powrotem do pływalni i dalej promenadą do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni(15km). Bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ Właściciel uszkodzonego samochodu: Po uderzeniu ta Pani nie zatrzymała auta i nie sprawdziła w co uderzyła... Napisał do nas właściciel uszkodzonego samochodu, który w mailu opisał dokładny przebieg zdarzenia na parkingu przy ulicy Hołdu Pruskiego. Jak twierdzi, kierująca kobieta uderzyła w jego samochód i nawet nie sprawdziła czy coś się stało, chcąc wyjechać za wszelką cenę z parkingu ■ Stanowisko Grupy Morskiej na temat terminala kontenerowego: Odrzucenie przez nas projektu uchwały nie jest głosem ani za, ani przeciw jego budowie ■ Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć... ■ Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym. Piękny Klif Lubiński od zawsze był miejscem ciekawym i ważnym Już od dziejów starożytnych Lubin był ważnym miejscem tego regionu. Ja wspomnę kilka chwil ostatniego półwiecza mojego spotkania się na tym terenie. Pamiętam jak w pierwszych latach powojennych było ciężko. By ulżyć w życiu codziennym wraz z kolegą na przełomie lat 1959/60 po raz pierwszy wybrałem się rowerem nad jeziorko Turkusowe, by zdobyć trochę kredy do pomalowania mieszkania ■ Myśleli że pali się Kaufland... Jak się okazało, był to fałszywy alarm. Gdy przed godziną 13.00 pod Kaufland wezwane zostały wozy bojowe Państwowej Straży Pożarnej, pobliscy mieszkańcy myśleli że w płomieniach stanął Kaufland! Na szczęście okazało się, że powodem całego zamieszania była tylko czujka ■ SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców, którzy oczekują życia w mieście, które jest czyste ekologicznie i ma czyste plaże. Zobacz film! ■ Na parkingu za ”Cechem” został zgubiony łańcuszek. Dla uczciwego znalazcy przewidziana jest nagroda ■ 25 Finał WOŚP podsumowany! Ostatecznie zebrano 260 565 złotych. Tradycyjnie już w Miejskiej Bibliotece Publicznej podsumowano świnoujski finał WOŚP. W naszym mieście ostatecznie udało się zebrać 260 565 złotych. To nie tylko efekt pracy świnoujskich wolontariuszy, ale także internautów, którzy wzięli udział w internetowych aukcjach. To właśnie dzięki nim ostateczna kwota nieznacznie wzrosła ■ TRYTON 2016. Kapituła wybrała nominowanych. Swoje głosy na kandydatów do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON 2016 oddali dzisiaj członkowie Kapituły. Tym samym, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, wybrano po trzech nominowanych w każdej kategorii. Oficjalne ogłoszenie laureatów odbędzie się 25. lutego 2017 r. podczas Gali TRYTONA w hotelu Interferie Medical Spa. Statuetka TRYTONA przyznawana jest w trzech kategoriach: Gospodarka i Przedsiębiorczość, Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport oraz Obiekt Roku. Kandydatów zgłaszają mieszkańcy oraz członkowie Kapituły, w skład której wchodzą: prezydent miasta, jego dwaj zastępcy, przewodniczący Rady Miasta, sekretarz miasta, rzecznik prasowy prezydenta oraz redaktorzy naczelni świnoujskich mediów, dziennikarze oddziałów terenowych regionalnych mediów. Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów, członkowie Kapituły - w drodze głosowania - wybierają po trzech nominowanych do każdej z kategorii i laureatów ■ Miasto sprzedało działkę przy plaży za prawie dwa miliony złotych. Kolejna atrakcyjna działka w dzielnicy nadmorskiej poszła pod młotek. Tym razem miasto sprzedało nieruchomość niezabudowaną przy ulicy Uzdrowiskowej, o wielkości 728 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona jest pod zabudowę usługową, handel i gastronomię. Cena wywoławcza za tę nieruchomość wynosiła 1 mln 650 tys. złotych netto, jednak ostatecznie mieszkaniec Świnoujścia zapłacił za nią 1 mln 870 tys. złotych netto. Do przetargu, który odbył się 3 lutego br. przystąpiło czterech oferentów ■ Płk SG dr Piotr Patla nowym komendantem Morskiego Oddziału Straży Granicznej! Płk SG dr Piotr Patla, komendant Morskiego Oddziału Straży Granicznej, wprowadził 11 lutego nowego Komendanta Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu. Obowiązki te będzie pełnił kmdr por. SG Zbigniew Iracki, który zastąpił kmdr. SG Marka Mosionka ■ Żaglowiec Down North zatonął w szczecińskim porcie. Dwa lata temu jednostka była na dnie przed wejściem do Świnoujścia! Od południa w niedzielę w szczecińskim porcie trwała akcja związana z zabezpieczeniem wraku. Żaglowiec pod kanadyjską banderą Down North. Jako pierwsza, informację o wraku spoczywającym na dnie przy moście na wyspę Grodzką przekazała szczecińska redakcja Gazety Wyborczej zaalarmowana przez swoich czytelników ■ Zobacz, co mieszkańcy sądzą na temat tablicy smoleńskiej i terminalu kontenerowego w Świnoujściu! Zobacz film! ■