POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.02.2017, 22:31:09] • Świnoujście

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

Bankomat przy ulicy Chrobrego.(fot. Sławomir Ryfczyński )

Swoją wyprawę do Świnoujścia zapamięta na długo, chodzi o obywatela Estonii, który mieszkając w hotelu na terenie Niemiec, chciał w celach rozrywkowych odwiedzić Świnoujście. Zaledwie kilka godzin po przekroczeniu granicy, skończył pod wpływem alkoholu, bez butów na izbie przyjęć.

O szczegóły dotyczące nocnego zdarzenia, poprosiliśmy oficera prasowego KMP w Świnoujściu. Odpowiedzi udzieliła mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć.

Przyjechał do Polski, aby się rozerwać. Swoją przygodę zakończył bez butów i na izbie przyjęć...

fot. Sławomir Ryfczyński

- W nocy z 15 na 16 lutego 2017 roku około godziny 0.00 patrol policji udał się do Szpitala Miejskiego w Świnoujściu, gdzie wcześniej karetka pogotowia dowiozła na izbę przyjęć nietrzeźwego mężczyznę, który leżał na ulicy. Okazało się, że mężczyzną jest obywatel Estonii, który przebywa na wypoczynku w jednym z hoteli w miejscowości Bansin, a przyjechał do Świnoujścia w celach rozrywkowych. Mężczyzna po badaniu lekarskim nie wymagał dalszej hospitalizacji. W związku z tym, że mężczyzna był bez butów policjanci pomogli mu dostać się do bankomatu, gdzie wypłacił pieniądze, następnie wezwana taksówka odwiozła mężczyznę do hotelu, w którym się zatrzymał - informuje mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Sobota [18.02.2017, 15:43:54] • [IP: 81.173.128.*]

A czego ta patologia juz nie kradnie, nawet w szpitalu.Motloch i nic wiecej.

Maestro • Sobota [18.02.2017, 04:47:26] • [IP: 31.0.68.**]

Pewnie w jakims przybytku balowal i fundusze okazaly sie niewystarczajace.

Gość • Piątek [17.02.2017, 18:43:50] • [IP: 178.238.246.**]

FAJNA REKLAMA DLA SWINOUJSCIA-!!

Gość • Piątek [17.02.2017, 18:21:05] • [IP: 217.210.5.*]

Do Gosc...IP...229** " Pamietacje jak kiedys Szwedzi przyjezdzali..."A pamietacje na kim niektore osoby dorobily sie? - wlasnie na tych co groszem nie smierdzili? to taksowkarze, kelnerzy, ci ktorzy skupywali walute i inni, pamietacie to?.

Gość • Piątek [17.02.2017, 17:52:44] • [IP: 178.238.247.**]

ale się chyba rozerwał :)

zalezyktopyta • Piątek [17.02.2017, 14:23:57] • [IP: 86.28.201.**]

Jakby to powiedzal Cejrowski: Boso do Bansinu.

Gość • Piątek [17.02.2017, 13:30:04] • [IP: 93.192.206.**]

Poljacki w gebie mocni

Gość • Piątek [17.02.2017, 13:21:50] • [IP: 93.192.206.**]

POLJACKI W MORDZIE SIELNI!!

ryynio • Piątek [17.02.2017, 12:06:39] • [IP: 83.249.20.**]

kradziez butów w czasie zimy to ciezkie przestepstwo, na Alasce zabiaja sie złodzieja który ukradnie buty

Tubylec • Piątek [17.02.2017, 12:04:45] • [IP: 62.89.110.***]

Kac Vegas

ryynio • Piątek [17.02.2017, 12:02:28] • [IP: 83.249.20.**]

w Bansin straszne nudy, zamiast na boso do Bansin powinien przenocować w Swinoujsciu i rano kupić nowe buty i zabalować w weeknd

Gość • Piątek [17.02.2017, 11:10:35] • [IP: 95.129.226.*]

Za ciepło oni latem butów nie noszą.

AGENDA 21 • Piątek [17.02.2017, 11:10:28] • [IP: 80.245.178.***]

PEWNIE ZWOLENNICY BUDOWY TERMINALA KONTENEROWEGO GO OBROBILI. NA RAZIE NIE MOGĄ UKRAŚĆ ŚWINOUJŚCIANOM PLAŻY NA WARSZOWIE, TO KRADNĄ CO poPAPDNIE.

max • Piątek [17.02.2017, 10:54:15] • [IP: 162.253.131.***]

A to jest oznaką że wiosna jest już blisko, i lato tego roku będzie gorące, Oj będzie się działo tego lata nocami w mieście jak już na przednówku bez butów po mieście latają...amen

Gość • Piątek [17.02.2017, 10:46:27] • [IP: 93.94.188.**]

Z BURDELU UCIEKAŁ TAKIE U NAS OSTRE PANIENKI.

Gość • Piątek [17.02.2017, 10:34:49] • [IP: 77.88.191.**]

8.30 nikt mu nie ukradł butów z Estonii, prędzej by mu portfel ukradli ale o tym nie piszą. Na pewno chciał iść boso.

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:57:09] • [IP: 62.69.231.***]

"Boso Bolek, mama, tato, boso Bobik, bo to lato. Boso mama, boso tata i motylek boso lata." 

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:36:14] • [IP: 62.69.253.***]

czyżby Brudziński był w tym samym czasie w Świnoujściu ?? :)

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:32:10] • [IP: 80.245.190.***]

no to sie rozerwał..

Gość • Piątek [17.02.2017, 09:00:50] • [IP: 89.68.140.***]

do Gość • Piątek [17.02.2017, 08:30:07] "jak można komuś ukraść buty?" kilka lat temu w moim mieście" zaćmiona" niewiasta szła bez garderoby aż ją napotkał patrol milicji. Myślisz, że ją ktoś okradł z barchanów i stanika? w każdym mieście codziennie ktoś się zwyczajnie schla, pogubi klucze, przepije kasę, zaśnie na ławce, zgubi buty. Ale nigdzie o tym nie piszą.

Gość • Piątek [17.02.2017, 08:30:07] • [IP: 80.245.188.***]

Jak można komuś ukraść buty? Obyś złodzieju grzyba z tych butów złapał i żeby ci stopy odpadły

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:29:49] • [IP: 62.69.229.**]

Pamiętacie jak kiedyś Szwedzi przyjeżdżali w celach rozrywkowych? U siebie groszem to nie śmierdziało ale w Polsce były to wielkie paniska. Może Estończyk poczuł tamte czasy?

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:13:56] • [IP: 178.238.240.**]

i co z tego

Gość • Piątek [17.02.2017, 07:01:10] • [IP: 79.188.222.***]

Chciał chłopina pobalować. Nie wyszło. Najpierw stracił rozum, potem buty, a na końcu pieniądze. Taką imprezę, ze szczęsliwym happy endem zapewe długo będzie pamiętał.

LOGIKA PIJAKA • Piątek [17.02.2017, 05:15:08] • [IP: 77.88.191.**]

Jeśli pijesz, upijasz się. Jeśli się upijasz, idziesz spać. Jeśli śpisz, nie grzeszysz. Jeśli nie grzeszysz, idziesz do nieba. Dlatego pij, a pójdziesz do nieba!

Oglądasz 1-25 z 43
■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■