POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.03.2017, 18:13:13] • Świnoujście

Czytelnik natrafił na nielegalne wysypisko. Dzięki jego reakcji, teren zostanie uprzątnięty

Czytelnik natrafił na nielegalne wysypisko. Dzięki jego reakcji, teren zostanie uprzątnięty

fot. Czytelnik

Jeden z działkowiczów poprosił naszą redakcję o pomoc w walce z nielegalnym wysypiskiem śmieci, które powstało na terenie za działkami, przy ulicy Mazowieckiej. Jak udało nam się dowiedzieć, dzięki reakcji Czytelnika, urzędnicy nie tylko postarają się zlecić uprzątniecie tego terenu, ale także drugiego nielegalnego wysypiska, na które natrafili po drodze!

Sprawę nielegalnego wysypiska, skierowaliśmy do rzecznika prezydenta miasta, który szybko podjął odpowiednie kroki. Ustalony został właściciel terenu.

- Teren ten należy do Nadleśnictwa Międzyzdroje, do którego zwrócimy się z prośbą o uprzątnięcie terenu. Natomiast przy okazji natrafiliśmy, w pobliżu, na dzikie wysypisko śmieci na terenie administrowanym przez miasto, które będzie usunięte. Musiało ono powstać całkiem niedawno, ponieważ na początku marca teren ten był sprzątany - informuje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:25:47] • [IP: 92.42.112.***]

A radni z tamtego regionu to oślepli że nic nie widzą jaki syf po sąsiedzku mają?

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:11:21] • [IP: 62.69.203.**]

Kilka lat temu statki przychodziły myć zezy że statku na Bałtyk bo taniej było zapłacić karę jak zdać te zezy w Hamburgu legalnie to jest to samo nie ma kar i tak się dzieje.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 14:06:52] • [IP: 62.69.203.**]

Do ip-37 sprzątanie świata to się odbywa co rok to w jakim ty państwie żyjesz jak nie wiesz.najgorsze jest to że robią to dzieci ze szkół podstawowych i szwedaja się w tych gownach po takich menelach

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:53:19] • [IP: 37.248.152.***]

przydało by się w tym świecie zorganizować co roczne sprzątanie świata widać kosze na śmieci są nie potrzebne i tak ludzie robią swoje wyrzucają byle byle gdzie żeby ziemia była zanieczyszczona i powietrze a zwierzęta na tym cierpią i owady tak samo trują się tymi wyżuceniem tych przez ludzi śmieci? więc co to za śmitnisko w parku i kto sprzątnie to jest nieład środowiskowy i tak ma te środowisko Polskie wyglądać.?

Gość • Niedziela [19.03.2017, 13:21:38] • [IP: 94.254.225.**]

To zwykłe chamstwo! Karać karać karać!

Gość • Niedziela [19.03.2017, 11:15:37] • [IP: 94.254.225.***]

Na posesji po ruskie straży pożarnej za cmentarzem przy garażach pomiędzy byłym PZU a domem socjalnym na dzikim wysypiska polo market wypaliło swoje świecie. Wycieczki z cenami

Gość • Niedziela [19.03.2017, 10:28:43] • [IP: 92.42.114.***]

Polska kultura, kary są za małe ! Edukować wiecej o wszystkim w mediach a nie pokazywać tylko ładne rzeczy, zabierzcie się za włścicieli psów, karmienie gołębi gdyż odchody z nich są bardzo szkodliwe, przy ul. Matejki ciągle starsza kobieta karmi, te gołębie brudzą po autach i wszystko unosi się w powietrze, grzyby i nie tylko. Mieszkańcy już nieraz się skarżyli ale nie ma odzewu. Ktoś musi się zająć tego oczekujemy od Urzędu Miasta. ...mieszkańcy.

Gościu • Niedziela [19.03.2017, 09:56:00] • [IP: 80.245.188.***]

Dziękuję gościowi z 21:19.59 za komplement. Chętnie się w przyszłości zrewanżuję, pod warunkiem, ze jeszcze troszkę nad sobą popracujesz

Gość • Niedziela [19.03.2017, 09:23:44] • [IP: 62.69.231.***]

No ale rewelacja! Uprzatniete zostanie... A bedzie zlapany zasmiecacz?? I odpowiednio ukarany, zeby to odczul w kieszeni. Wtedy bedzie sie czym szczycic.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 08:44:01] • [IP: 81.204.98.**]

Przerazajaca niska kultura w narodzie...myslenie jak chlop panszczyzniany, obrzydliwe...ale to tez wina zlego prawa...zawsze mozna znalezc winnego po smieciach...a kara za takie wykroczenie np.50.000 zl odstraszyla by potencjalnych prostakow co nie chca zadbac o wspolne dobro i estetyke...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 08:02:38] • [IP: 62.69.203.**]

I co w tym nowego przecież to robią wielcy miastowi ludzie

Gość • Niedziela [19.03.2017, 03:40:07] • [IP: 62.69.231.***]

Będzie tego więcej, więc spokojna dupa, bo urzędasy już nad tym pracują.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 01:01:32] • [IP: 178.238.253.***]

wystarczy zawiesc smieci na remondis i zostawic tam za darmo ale nie oni moja inny plan. zrobic nam tu drugie New Delhi

Gość • Sobota [18.03.2017, 23:21:08] • [IP: 94.219.48.***]

Gość • Sobota [18.03.2017, 20:35:23] • [IP: 164.127.206.**] Spójrz na siebie katoliku.

COMES PALATINUS • Sobota [18.03.2017, 22:36:14] • [IP: 80.245.178.***]

AD: Sobota [18.03.2017, 19:20:44] • [IP: 93.94.190.**] NIE SZCZEKAJ NA LUDZI GŁUPAWY SZCZURZE ODPADOWY. LUDZIE WIEDZA CO W TYCH MENELSKICH DOMKACH SIĘ DZIEJE. DYM Z KOMINA CZARNY OD SPALANYCH ŚMIECI, WODA CIĄGNIĘTA NA LEWO, GABARYTY WYWOŻONE DO LASU LUB NA ŚMIETNIKI OGRODÓW DZIAŁKOWYCH. KILKU ZAMOŻNYCH LUDZI MOŻE ROZLICZ SIĘ Z ODPADÓW JAK NALEŻY, ALE SZCZURY ŚMIECIOWE NIE.

Gość • Sobota [18.03.2017, 21:35:23] • [IP: 83.20.67.**]

Jeździ ktoś z urzędu ktoś to czyta to zapraszam do ķarsiborza ul 1maja wo za wiele matony tam też jest jeszcze większe iwychodek jak by ktoś chciał skorzystać nie wiem jaki jest numer tego budynku bo chyba właściciel zdją a z tego co się orientuje to za takie coś należy się kara mogły by władze miasta tu kogoś wysłać zapraszam zautobusu doskonale to widać

Gość • Sobota [18.03.2017, 21:19:59] • [IP: 80.245.189.***]

gościu • Sobota [18.03.2017, 20:21:00] • [IP: 80.245.188.***] Zdegenerowany (denaturatem?) rozumek AGENDY21 znów wydalił z siebie stek żałosnych bredni, których szkoda komentować. Współczuję temu durniowi i jego znajomym, którzy na co dzień mają do czynienia z nim i z jego mądrościami Ten idiota sam sie podnieca swoja inteligencja...

Gość • Sobota [18.03.2017, 20:38:14] • [IP: 88.156.235.**]

Nie mogę tego zrozumieć mieszkam przy Mazowieckiej od wielu wielu lat chodze tam na spacery to trwa od wielu lat. To co leżało 10 lat temu leży do dzisiaj było zgłaszane do U. M.

Gość • Sobota [18.03.2017, 20:37:40] • [IP: 88.156.234.***]

To nie wina P. Michalskiej tylko brudasów, flejtuchów i ludzi pozbawionych całkowicie smaku i estetyki.

Gość • Sobota [18.03.2017, 20:35:23] • [IP: 164.127.206.**]

Ateistyczny kraj!

Gość • Sobota [18.03.2017, 20:29:31] • [IP: 88.156.206.***]

Caly teren wydm przy plaży też jest zaśmiecony. Wprawdzie mniej ale chluby nam nie przynosi.

troll • Sobota [18.03.2017, 20:21:37] • [IP: 46.46.202.**]

Kupuję worki w, , remondisie, , - (nie są tanie) przywożę je potem na wysypisko i za każdym razem, , śmieciarze, , spisują moje dane personalne i wagę worków. ... Śmieci są posortowane. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ??

gościu • Sobota [18.03.2017, 20:21:00] • [IP: 80.245.188.***]

Zdegenerowany (denaturatem?) rozumek AGENDY21 znów wydalił z siebie stek żałosnych bredni, których szkoda komentować. Współczuję temu durniowi i jego znajomym, którzy na co dzień mają do czynienia z nim i z jego mądrościami

brrr.. • Sobota [18.03.2017, 20:00:49] • [IP: 178.238.247.***]

Za komuny nie do pomyślenia żeby obrzeża miasta było tak zaśmiecone!W pomarańczowych kamizelkach na rabatkach i obrzeżach pracowali karnie cynkciarze i inni karani odrabiali karę pracami sprzątającymi na rzecz miasta.Na wsiach były kontrole porządkowe w gospodarstwach i każdy się bał i sprzątał żeby nie dostać mandatu.Za komuny nie było tyle plastiku.Szkło i papier to były jedyne opakowania. Na pewno wsród śmieci można znależć adresata.Ukarać i napiętnować w mediach.Kary odstraszają śmieciarzy.

Gość • Sobota [18.03.2017, 19:54:07] • [IP: 188.146.71.***]

Oto obraz" porządnych" mieszkańców, szanujacych srodowisko. Wstyd.

Oglądasz 1-25 z 33
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■