POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [19.03.2017, 16:48:09] • Świnoujście

Pasażer w futrze na promie

Pasażer w futrze na promie

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników, płynąc rano promem Karsibór, na jego pokładzie zauważył ciekawego pasażera. Czy zwierzak postanowił wyemigrować w strony mniej zalane betonem? A może odwiedzić kuzyna z innej wyspy?

Nasi Czytelnicy nigdy nie zawodzą. Zobaczcie, co wypatrzył na promie jeden z nich.

Płynąc promem można dostrzec czasem ciekawych pasażerów - pisze nasz Czytelnik. - Tak było ostatnio nad ranem :) Zastanawiam się tylko, co to było za zwierzątko. Kuna czy tchórzofretka? A może jeszcze co innego?

Pasażer w futrze na promie

fot. Czytelnik

Z uwiecznieniem zwierzaka nasz Czytelnik miał niemały kłopot.

Zwierzątko za szybko się poruszało :) – wyjaśnia.

Możliwe, że kuna (prawdopodobnie był to przedstawiciel tego gatunku) postanowiła wyemigrować w strony mniej zalane betonem. Może przeraziły ją wszechobecne place budowy i stopniowa zagłada drzewostanu w naszym mieście? A może chciała odwiedzić kuzyna z innej wyspy?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Środa [22.03.2017, 20:18:01] • [IP: 93.94.187.***]

wiewiórka!

frecik • Poniedziałek [20.03.2017, 19:54:04] • [IP: 89.171.211.**]

powinno sie zwierzaczka złapac, zabezpieczyc i oddac we własciwe rece osrodka rehabilitacji zwierzat dzikich i uratowac, dosyc przezył stresu on tez chce zyc a nie wiadomo jak sie jego historia zakonczy oby szczesliwie

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 19:51:14] • [IP: 89.171.211.**]

powinno sie zwierzaka złapac, zabezpieczyc i oddac we włąsciwe rece np osrodek rehabilitacji zwierzatek dzikich i go uratowac

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 16:14:28] • [IP: 83.10.117.**]

O jejku jaki milutki futrzak !

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 16:14:21] • [IP: 92.42.116.***]

Co wy o tym" zalewaniu betonem"? Miasto jest slabo zagospodarowane, w wiekszosci to las i zasmiecone nieuzytki a wy o tym betonie... Pamietajcie, ze przeprawa" Centrum" lezy w glebokim lesie!

ryynio • Poniedziałek [20.03.2017, 15:07:02] • [IP: 83.249.20.**]

diabel tasmanski?

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:29:37] • [IP: 62.69.203.***]

Wycinajcie wi, ecej drzew P.Prezydencie to wszystko dzieki pana decyzjom szlag trafi, zostawicie swoim wnukom same betony i pustostany bo ludzie też będą uciekać od takich gospodarzy, co tylko myślą o napychaniu swoich kieszeniach, Boże kogo żescie wybrali.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:17:21] • [IP: 37.47.171.**]

To był wielbłąd jednogarbny tzw. Dromader

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 14:02:53] • [IP: 80.245.179.***]

Nie ma co żałować szkodnika i narzekać głównie na ludzi unowocześniających miasto - zawsze można zmienić miasto na zadoopie skąd tu wielu cieniasów przywędrowało

AGENDA 21 • Poniedziałek [20.03.2017, 14:02:52] • [IP: 80.245.178.***]

BARDZO MILE WIDZIANE ZWIERZĄTKO, W KRAJU OBSRANYM PRZEZ KORMORANY I ICH TĘPYCH poPAPRANYCH WŁAŚCICIELI.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 11:57:14] • [IP: 37.47.176.***]

To na pewno jest wydra europejska nie kuna

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:42:09] • [IP: 178.238.253.**]

Po prostu cudo, ucieka biedaczek z tej betonowej wyspy, też ma dosyć jak my wszyscy, niech dojdzie tam gdzie zamierzał !

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 10:06:49] • [IP: 62.69.252.***]

To kuna, mamy tego w Świnoujściu pełno. Wystarczy w nocy wyjść na spacer. Często grzeją się w parkujących samochodach. Są agresywne. Ostatni przygodę z kuna miał mój pies.

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 07:41:50] • [IP: 62.69.203.**]

To emigrant z Afganistanu

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 06:49:51] • [IP: 31.0.121.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [20.03.2017, 05:57:39] • [IP: 188.146.67.***]

Jakie to odważne, że weszło na prom, bardzo żal mi tych zwierząt że muszą sobie radzić w tak trudnych sytuacjach, jak borsuk lis czy dziki, biedaki w nie mają już gdzie się podziać i gdzie szukać pożywienia to straszne grozi im zaglada

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:37:26] • [IP: 80.245.188.**]

KUNA WODNA

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:35:55] • [IP: 88.156.232.**]

To była kura...

Gość • Niedziela [19.03.2017, 22:00:28] • [IP: 94.254.224.**]

Gatunkiem inwazyjnym, to jesteśmy my sami. To my jesteśmy największym zagrożeniem dla przyrody. Jeśli nie zmieni się nasz punkt widzenia i postępowanie to zniszczymy wszystko co piękne wokół nas. Niestety, taka jest prawda.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:55:57] • [IP: 80.149.82.***]

Po przeczytaniu tego postu" To" zwierzątko" to śmiertelne zagrożenie dla przyrody, zwłaszcza dla ptaków wodno - błotnych. Zarażonych" bambizmem" wreszcie zrozumiałem jakimi wielkim obrońcą przyrody jest nasz magistrat. Poprzez planowaną wycinkę hektarów drzew w okół Mulnika zmuszą to ptactwo do emigracji tym samym skazując norkę na śmierć głodową.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:49:21] • [IP: 95.129.228.**]

podobno to zielony ludzik do walki z kormoranami.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 21:15:47] • [IP: 95.129.224.**]

To był koń

Gość • Niedziela [19.03.2017, 20:39:13] • [IP: 92.42.117.**]

To" zwierzątko" to śmiertelne zagrożenie dla przyrody, zwłaszcza dla ptaków wodno - błotnych. Zarażonych" bambizmem" niedouczonych pseudo-obrońców przyrody proszę zagonić do książek, bo tylko wiedza umożliwia prawdziwe zrozumienie przyrody. A w przypadku gatunków obcych i inwazyjnych rozwiązanie jest jedno - eliminacja ze środowiska za wszelką cenę. Norki amerykańskie wyrządzają niepowetowane, a często wręcz nieodwracalne zmiany w naszej faunie i należy je bezwzględnie eliminować.

Gość • Niedziela [19.03.2017, 19:44:58] • [IP: 178.238.252.***]

17:49:52 a nie możesz jako gatunek inwazyjny sam się unicestwić??

Gość • Niedziela [19.03.2017, 18:57:20] • [IP: 62.69.231.***]

👉 17:49:52 & 18:24:27, chyba nie powiecie mi, że to stworzonko zagraża bardziej miejscowej przyrodzie od urzędniczych skorumpowanych świń przywiezionymi tutaj wozami drabiniastymi?

Oglądasz 1-25 z 34
■ W niedzielę 22 pażdziernika przeprowadzona zostanie kolejna edycja „15”Złotej Jesieni , biegu zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Zapisy od 11.00 , start o 12.00 spod szałasu nad Jeziorem Wolgastsee. Trasa wiedzie wokół jeziora ( 4 pętle po 3.750m każda ) . Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Flota-Chemik Police 0:1. Mimo ambitnej, zwłaszcza w drugiej połowie postawy Flota przegrywa mecz w pojedynku na szczycie V ligi ■ Na cmentarzu stanęła tablica smoleńska! ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Białoruskiej w Świnoujściu. W dniach od 17 października 2017 do 2 grudnia 2017 roku, w związku z prowadzonymi pracami drogowymi, wyłączona z ruchu zostaje ul. Białoruska, na odcinku od ulicy Sosnowej do ul. Norweskiej. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. ■ We wtorek 17. października 2017 r. o godzinie 18.00 nastąpi próba nowej iluminacji budynku Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Zapraszamy mieszkańców i gości, abyśmy wspólnie ocenili i zdecydowali, czy tak właśnie może wyglądać oświetlenie elewacji tego obiektu ■ Czarna teczka Żmurkiewicza wyparowała? W co gra Żmurkiewicz z Agatowską? ■ Na razie nie ma chętnych do budowy parkingu wielopoziomowego w centrum ■ Flota Świnoujście pokonała Białych Sądów 4-1 (2-1) ■ Znaleziono kartę bankomatową banku bgz bnp paribas. Na karcie jest nazwisko pani Sylwi. Właścicielka może się zgłosić po kartę pod numer 884077722 ■ Potrącenie na ulicy Grunwaldzkiej, 69- letni mężczyzna wpadł pod koła samochodu dostawczego ■ Mężczyzna pobił pracownicę MOPR-u! Kobieta trafiła do szpitala! ■ Dostojnie i z gracją, jak przystało na morskiego szlachcica, tuż przed północą z piątku na sobotę żaglowiec „Kapitan Borchardt” pojawił się na wodach świnoujskiego portu. Cumy podjął pracownik Mariny Północnej. „Borchardta" przyprowadził do Świnoujścia jeden z legendarnych kapitanów, który do dziś pełni czynną służbę w polskiej flocie – kpt ż.w. Ziemowit Barański. Zanim wyruszy w dalszą drogę, żaglowiec pozostanie przy kei Mariny Północnej przez najbliższe trzy, może cztery dni ■ W środę, około godziny 17:30 w okolicy skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej z Karsiborską zgubiono telefon samsung galaxy j-3. Znalazca proszony jest o kontakt z numerem telefonu 661 -656-404 ■ Rada Miasta jednogłośnie przyjęła Strategię Realizacji Problemów Społecznych dla miasta Świnoujścia. Strategia obowiązywać będzie w latach 2017 -20126 ■ Prezydent Żmurkiewicz: Między starą promenadą na promenadą na wydmie zamierzamy wybudować jeszcze jeden ciąg spacerowy, tzw. "promenadę słońca". Handlujący dotychczas w tym ciągu beda mogli tam handlować najprawdopodobniej do końca przyszłego sezonu. ■