POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.04.2017, 12:02:36] • Świnoujście

W święta, w razie długich kolejek będą kursowały 3 promy!

W święta, w razie długich kolejek będą kursowały 3 promy!

fot. Sławomir Ryfczyński

Żegluga Świnoujska informuje, że w piątek 14 kwietnia 2017 r., w razie wystąpienia długich kolejek, na przeprawach promowych „Warszów” i „Centrum” będą kursowały 3 promy. Podobnie dodatkowe jednostki zostaną uruchomione w wielkanocny poniedziałek 17 kwietnia 2017 r. Natomiast w wielkanocną sobotę i niedzielę na obu przeprawach będą pływały po dwa promy.

Z przeprawy promowej „Centrum” mogą korzystać wszystkie pojazdy, bez ograniczeń. Natomiast z przeprawy „Warszów” w ciągu dnia tylko pojazdy z rejestracją zaczynającą się od ZSW lub mające identyfikatory uprawniające do przeprawy. W godzinach nocnych od 22.00 do 4.00 przeprawa dostępna jest dla wszystkich pojazdów.

Jednocześnie przypominamy zmotoryzowanym, którzy wybierają się samochodem do Świnoujścia, że na wjeździe do miasta zamontowana jest tablica informująca o czasie oczekiwania na obu przeprawach. Długość kolejek można także sprawić w tablecie, komputerze czy telefonie komórkowym z dostępem do Internetu na stronie http://przeprawa.swi.pl/

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Piątek [14.04.2017, 08:59:11] • [IP: 37.47.129.***]

wczoraj bylo opoznienie 45 minut!!zrobcie prom dla karetek

Gość • Piątek [14.04.2017, 08:22:46] • [IP: 37.47.137.***]

Za każdym razem to samo. Rano kolejka na wjeździe, wieczorem na wyjeździe ze Świnoujścia. I jeszcze segregacja Swinoujscie ma swój prom reszta swój. Co to za" segregacja" ludzi? W innych miastach ludzie są traktowani jednakowo, bez przywilejów.

Gość • Piątek [14.04.2017, 02:11:59] • [IP: 93.94.189.***]

kolego z 20:55:38 klecha w ten dzien ma najwiekszy utarg, to jak zniwa dla rolnika

Gość • Czwartek [13.04.2017, 23:03:35] • [IP: 37.248.154.**]

Trzeci prom powinien już od tygodnia regularnie pływać.Jeśli chodzi o tą tablicę przy rondzie to wskazuje niestety bzdury.

Gość • Czwartek [13.04.2017, 20:55:38] • [IP: 94.254.237.**]

W wielki czas Świąt Wielkanocnych, wolne od pracy powinni mieć pracownicy PEC, Żeglugi Świnoujskiej, Komunikacji Miejskiej, Policji, Służby Zdrowia. O k… zapomniałem o klechach.

Gość • Czwartek [13.04.2017, 17:30:40] • [IP: 93.94.185.***]

W święta promy nie powinny kursować. obsłudze promów również należy się wolne

Gość • Czwartek [13.04.2017, 16:51:25] • [IP: 83.8.119.**]

uuuu a ekipa z promow pijana na dyngusa :D

Gość • Czwartek [13.04.2017, 16:33:42] • [IP: 31.0.43.**]

A Wielki Czwartek to nie święto? Stoje w kolejce godzinę w jedną, teraz w drugą stronę. Jakaś masakra. Zamiast ciasta piec to kibluje tu.

PLO • Czwartek [13.04.2017, 15:39:18] • [IP: 83.246.65.***]

To tyle co po ruch...niu ch... wytrzeć

Gość • Czwartek [13.04.2017, 13:45:47] • [IP: 95.129.224.***]

W święta się je i pije. Więc żadna łaska.

Gość • Czwartek [13.04.2017, 13:22:55] • [IP: 62.69.203.**]

Czyli 2bieliki i 1karsibor

Gość • Czwartek [13.04.2017, 13:10:11] • [IP: 94.254.227.***]

To powinno być codziennie 3 promy! Samochodów w swinioujsciu przybywa a promy od lat tak samo chodza, niech ktoś się za to weźmie!!

Gość • Czwartek [13.04.2017, 12:59:18] • [IP: 37.47.147.**]

W święta nie bd kolejek. Lepiej puścić teraz dodatkowy prom!

Gość • Czwartek [13.04.2017, 12:55:52] • [IP: 37.47.128.**]

A nawet cztery nie zaszlkodzi co 15 minut za to płacimy a jak jakimuś trepowi niepasa to wynocha

Gość • Czwartek [13.04.2017, 12:29:15] • [IP: 62.69.231.***]

słyszałem wczoraj w Radio Szczecin o tunelu ze Świnoujścia do Szczecina.

Gość • Czwartek [13.04.2017, 12:20:30] • [IP: 108.29.78.***]

Wiawat nowoczesna buduje tunel do Szczecina co tam promy

Ana • Czwartek [13.04.2017, 12:14:45] • [IP: 93.94.189.***]

Ostatnio kolejki na prom są nagminne, i nie chodzi tu o kolejkę na jeden prom. Koło godz.7-8 przydałby się dodatkowy prom to samo popołudniami. Wczoraj po 15 kolejka była od strony wyspy Uznam po ul. Daszyńskiego.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■