POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 07:43:10] • Świnoujście

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Antyrządowy protest na trzech kółkach przejechał ostatnio ulicami naszego miasta. We wtorek, w samym centrum miasta na biało- czerwoną rikszę natknął się jeden z naszych Czytelników. W ten sposób, rikszarz postanowił wyrazić swój protest wobec obecnej polityki polskiego rządu. Mężczyzna domaga się obrony Konstytucji RP i poszanowania praw człowieka. Pojazd wzbudzał zainteresowanie zarówno wśród pieszych jak i kierowców.

- Naklejka na rikszy wskazuje na to, że mężczyzna raczej nie należy do sympatyków partii rządzącej- mówi Czytelnik.

Zwolennikiem PiS-u nie jest, ale biało- czerwonych barw już na pewno. W czasie jazdy na pojeździe, dumnie powiewała polska flaga.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Piątek [21.04.2017, 13:44:35] • [IP: 93.94.186.***]

dlaczego masz flage Polski a nie flage uni KODomito ?

Gość • Środa [19.04.2017, 23:47:22] • [IP: 87.118.116.**]

dorozka po zmianie na szprychy bedzie mega niewygodna i glosna na kostce brukowe takze pomysl cieniutki a starczy poprostu zalozyc kola eleganckie ewentualnie kola czyli opony o mniejszym profilu, testowal ktos te szprychy na swinoujskiej kostce? ktorej zaraz nie bedzie

Gość • Środa [19.04.2017, 20:01:45] • [IP: 80.245.179.***]

Ale tu pisowskiej hołoty.

Gość • Środa [19.04.2017, 10:49:21] • [IP: 217.210.5.*]

Swoim widokiem szpecisz urok tego miasta, obskurnym strojem rozpraszasz ruch drogowy(Urzad ma problem z dorozkami, i teraz nastepny, na rowerze...

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:33:15] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.47.169.***masz rację w tym przypadku rozkład/ krzywa/ Gaussa ma wartościach skrajnych ma ewidentne zastosowanie.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:29:22] • [IP: 188.146.130.***]

Znów marcowe migdały są opłacane skądś tam. .. ojciec marcu a synek w kodzie!..no bo demokracja ciągle w modzie.."zagrożona"?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:02:57] • [IP: 37.47.183.***]

Jak chce to niech sobie jeździ

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:33:18] • [IP: 37.47.169.***]

statystycznie co pokazuje rozkład Gaussa w społeczeństwie zawsze będzie pewien chociaż na szczęście niewielki procent dziwaków. Nie popieram Twojego protestu Człowieku i mnie nie reprezentujesz. Jeździj sobie na tym rowerze tylko po ścieżkach rowerowych a nie blokujesz tą zawalidrogą ulice.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:02:13] • [IP: 92.42.119.***]

Wielkie brawa za odwagę i pomysłowość Popieram

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:52:03] • [IP: 62.69.231.***]

Targowiczanin.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:41:33] • [IP: 164.127.170.***]

17:17- ha, ha, " muzgi"!! Ortografia im.Bula Komorowskiego! Nauka nie idzie w las!

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:31:15] • [IP: 83.10.228.***]

Czy wy pisiory nie potraficie czegoś powiedzieć od siebie z własnej głowy tylko powtarzacie to co wam rano prezes poda na esemesie co macie danego dnia mówić ?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:28:31] • [IP: 62.69.241.**]

Gdyby kręcił na stacjonarnym po przerobieniu na energorower byłby jakiś pożytek.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:21:53] • [IP: 164.127.170.***]

15:23 - za ten wpis, za karalny epitet, możesz być swobodnie podany do sądu (nie ma problemu z dojściem do nadawcy). O.Rydzyk od razu po upadku stoczni, kiedy już nie było sensu przekazywac pieniędzy wobec jej upadku, rozliczał się - było ogłaszane przez radio, że kto chce, może uzyskać zwrot. Wielu nie chciało, a to z prostego powodu: dawali na stocznię (kupowali cegiełki) miłosnicy radia, więc kolejną przyjemnościa było ofiarowanie swoich 10, 20 zł na i tak przez nich utrzymywane radio. Śmieszne, że po wszystkim obudzili się miłosnicy POlszmatu, TFałszN, Wybiórczej, czy tandetnych stacji typu Zet, RMF, którzy nagle, zachłannie pożałowali pieniędzy nie swoich, no bo to jest znane zjawisko psa ogrodnika - żałuje, skąpi i szczeka, choć to, czego skąpi, nie jest jego.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:17:25] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***] Dobre.. . hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral A od kiedy elektorat pisu ma mozgi??

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***]

Dobre. .. hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:23:40] • [IP: 80.245.189.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez hochsztaplera rydzyka??z pieniedzy ukradzionych na ratowanie stoczni w Gdansku??nigdy zlodziej z nich sie nie rozliczyl.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:09:21] • [IP: 37.47.169.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez TVN i Polsat. Już wtedy gdy powstawały ponad 20 lat temu potrzebne były miliony dolarów i układy z PRL. Nie chce już mówić nazwiskami kto za nimi stoi z z jaką przeszłością bo to można znaleźć w sieci więc zastanówcie się czyją tzw" prawdę" wam pokazują gdy oglądacie te tak zwane" Fakty" czy tak zwane" Wydarzenia"

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:40:49] • [IP: 37.47.169.***]

mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy osoby popierające te KODy i śmieszne naciągane protesty będą się chowały ze wstydu po kątach bo w końcu PIS robi porządek w tym kraju a nie jak gadają telewizje byłych współpracowników wiadomo jakie - te z filmami przerywanym przez reklamy.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:28:46] • [IP: 92.42.114.***]

przygłupów nie brakuje, ale jak mu dadzą syryjczyków na sąsiadów to szybko zmieni opcje

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:26:50] • [IP: 109.173.215.***]

Odważny człowiek, brawo. Pokazuje publicznie to, czego nie pokarze TV PIS. Obudźmy się z letargu puki nie zapózno.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:39:09] • [IP: 83.10.228.***]

Teraz takich protestów będzie coraz więcej ! Żebyście pisiory zrozumieli wreszcie że my już mamy dość tych waszych Misiewiczów Maciarewiczów i innych waszych przekrętasów ! Doprowadzacie ten kraj do takiej ruiny do jakiej nawet PO nie doprowadziło ! Kiedy wreszcie się skończy ten wasz cyrk !

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:30:28] • [IP: 92.42.112.**]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 10:15:54] • [IP: 46.134.40.*] Mnie zabrali, zanim jeszcze dali. PO tak załatwiło, że po 40 latach pracy, z łaski, dadzą mi 1.000 zł.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:54:05] • [IP: 217.153.7.***]

Niewatpliwie rozbolała go głowa.Strata Ubeckiej emeryturki, alimenty Kijowskiego, , zmielony przez Schetyne Petru i w dodatku tak długi tunel od Szczecina do Świnoujścia autorstwa Lubnauer.To wszystko prowadzi do frustracji i desperackich kroków.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:47:29] • [IP: 80.245.185.***]

dekiel komunistyczny chce konstytucji tej bo ona chroni komuchow i zlodzieji, a po zmianach beda wam komuchy wszysstko zabierac nie udokumentowane majatki, wybudowane dzacze i inne skanseny, zlodzieje sie trzesa , lewacki dekiel jezdzi rowerem, wez sie goju do roboty bo jestes do tego stworzony a my zydzi nie, wiec nie protestuj tylko pracuj

Oglądasz 1-25 z 71
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■