POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 07:43:10] • Świnoujście

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Antyrządowy protest na trzech kółkach przejechał ostatnio ulicami naszego miasta. We wtorek, w samym centrum miasta na biało- czerwoną rikszę natknął się jeden z naszych Czytelników. W ten sposób, rikszarz postanowił wyrazić swój protest wobec obecnej polityki polskiego rządu. Mężczyzna domaga się obrony Konstytucji RP i poszanowania praw człowieka. Pojazd wzbudzał zainteresowanie zarówno wśród pieszych jak i kierowców.

- Naklejka na rikszy wskazuje na to, że mężczyzna raczej nie należy do sympatyków partii rządzącej- mówi Czytelnik.

Zwolennikiem PiS-u nie jest, ale biało- czerwonych barw już na pewno. W czasie jazdy na pojeździe, dumnie powiewała polska flaga.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Piątek [21.04.2017, 13:44:35] • [IP: 93.94.186.***]

dlaczego masz flage Polski a nie flage uni KODomito ?

Gość • Środa [19.04.2017, 23:47:22] • [IP: 87.118.116.**]

dorozka po zmianie na szprychy bedzie mega niewygodna i glosna na kostce brukowe takze pomysl cieniutki a starczy poprostu zalozyc kola eleganckie ewentualnie kola czyli opony o mniejszym profilu, testowal ktos te szprychy na swinoujskiej kostce? ktorej zaraz nie bedzie

Gość • Środa [19.04.2017, 20:01:45] • [IP: 80.245.179.***]

Ale tu pisowskiej hołoty.

Gość • Środa [19.04.2017, 10:49:21] • [IP: 217.210.5.*]

Swoim widokiem szpecisz urok tego miasta, obskurnym strojem rozpraszasz ruch drogowy(Urzad ma problem z dorozkami, i teraz nastepny, na rowerze...

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:33:15] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.47.169.***masz rację w tym przypadku rozkład/ krzywa/ Gaussa ma wartościach skrajnych ma ewidentne zastosowanie.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:29:22] • [IP: 188.146.130.***]

Znów marcowe migdały są opłacane skądś tam. .. ojciec marcu a synek w kodzie!..no bo demokracja ciągle w modzie.."zagrożona"?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:02:57] • [IP: 37.47.183.***]

Jak chce to niech sobie jeździ

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:33:18] • [IP: 37.47.169.***]

statystycznie co pokazuje rozkład Gaussa w społeczeństwie zawsze będzie pewien chociaż na szczęście niewielki procent dziwaków. Nie popieram Twojego protestu Człowieku i mnie nie reprezentujesz. Jeździj sobie na tym rowerze tylko po ścieżkach rowerowych a nie blokujesz tą zawalidrogą ulice.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:02:13] • [IP: 92.42.119.***]

Wielkie brawa za odwagę i pomysłowość Popieram

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:52:03] • [IP: 62.69.231.***]

Targowiczanin.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:41:33] • [IP: 164.127.170.***]

17:17- ha, ha, " muzgi"!! Ortografia im.Bula Komorowskiego! Nauka nie idzie w las!

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:31:15] • [IP: 83.10.228.***]

Czy wy pisiory nie potraficie czegoś powiedzieć od siebie z własnej głowy tylko powtarzacie to co wam rano prezes poda na esemesie co macie danego dnia mówić ?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:28:31] • [IP: 62.69.241.**]

Gdyby kręcił na stacjonarnym po przerobieniu na energorower byłby jakiś pożytek.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:21:53] • [IP: 164.127.170.***]

15:23 - za ten wpis, za karalny epitet, możesz być swobodnie podany do sądu (nie ma problemu z dojściem do nadawcy). O.Rydzyk od razu po upadku stoczni, kiedy już nie było sensu przekazywac pieniędzy wobec jej upadku, rozliczał się - było ogłaszane przez radio, że kto chce, może uzyskać zwrot. Wielu nie chciało, a to z prostego powodu: dawali na stocznię (kupowali cegiełki) miłosnicy radia, więc kolejną przyjemnościa było ofiarowanie swoich 10, 20 zł na i tak przez nich utrzymywane radio. Śmieszne, że po wszystkim obudzili się miłosnicy POlszmatu, TFałszN, Wybiórczej, czy tandetnych stacji typu Zet, RMF, którzy nagle, zachłannie pożałowali pieniędzy nie swoich, no bo to jest znane zjawisko psa ogrodnika - żałuje, skąpi i szczeka, choć to, czego skąpi, nie jest jego.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:17:25] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***] Dobre.. . hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral A od kiedy elektorat pisu ma mozgi??

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***]

Dobre. .. hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:23:40] • [IP: 80.245.189.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez hochsztaplera rydzyka??z pieniedzy ukradzionych na ratowanie stoczni w Gdansku??nigdy zlodziej z nich sie nie rozliczyl.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:09:21] • [IP: 37.47.169.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez TVN i Polsat. Już wtedy gdy powstawały ponad 20 lat temu potrzebne były miliony dolarów i układy z PRL. Nie chce już mówić nazwiskami kto za nimi stoi z z jaką przeszłością bo to można znaleźć w sieci więc zastanówcie się czyją tzw" prawdę" wam pokazują gdy oglądacie te tak zwane" Fakty" czy tak zwane" Wydarzenia"

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:40:49] • [IP: 37.47.169.***]

mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy osoby popierające te KODy i śmieszne naciągane protesty będą się chowały ze wstydu po kątach bo w końcu PIS robi porządek w tym kraju a nie jak gadają telewizje byłych współpracowników wiadomo jakie - te z filmami przerywanym przez reklamy.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:28:46] • [IP: 92.42.114.***]

przygłupów nie brakuje, ale jak mu dadzą syryjczyków na sąsiadów to szybko zmieni opcje

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:26:50] • [IP: 109.173.215.***]

Odważny człowiek, brawo. Pokazuje publicznie to, czego nie pokarze TV PIS. Obudźmy się z letargu puki nie zapózno.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:39:09] • [IP: 83.10.228.***]

Teraz takich protestów będzie coraz więcej ! Żebyście pisiory zrozumieli wreszcie że my już mamy dość tych waszych Misiewiczów Maciarewiczów i innych waszych przekrętasów ! Doprowadzacie ten kraj do takiej ruiny do jakiej nawet PO nie doprowadziło ! Kiedy wreszcie się skończy ten wasz cyrk !

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:30:28] • [IP: 92.42.112.**]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 10:15:54] • [IP: 46.134.40.*] Mnie zabrali, zanim jeszcze dali. PO tak załatwiło, że po 40 latach pracy, z łaski, dadzą mi 1.000 zł.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:54:05] • [IP: 217.153.7.***]

Niewatpliwie rozbolała go głowa.Strata Ubeckiej emeryturki, alimenty Kijowskiego, , zmielony przez Schetyne Petru i w dodatku tak długi tunel od Szczecina do Świnoujścia autorstwa Lubnauer.To wszystko prowadzi do frustracji i desperackich kroków.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:47:29] • [IP: 80.245.185.***]

dekiel komunistyczny chce konstytucji tej bo ona chroni komuchow i zlodzieji, a po zmianach beda wam komuchy wszysstko zabierac nie udokumentowane majatki, wybudowane dzacze i inne skanseny, zlodzieje sie trzesa , lewacki dekiel jezdzi rowerem, wez sie goju do roboty bo jestes do tego stworzony a my zydzi nie, wiec nie protestuj tylko pracuj

Oglądasz 1-25 z 71
■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■