POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 07:43:10] • Świnoujście

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Antyrządowy protest na trzech kółkach przejechał ostatnio ulicami naszego miasta. We wtorek, w samym centrum miasta na biało- czerwoną rikszę natknął się jeden z naszych Czytelników. W ten sposób, rikszarz postanowił wyrazić swój protest wobec obecnej polityki polskiego rządu. Mężczyzna domaga się obrony Konstytucji RP i poszanowania praw człowieka. Pojazd wzbudzał zainteresowanie zarówno wśród pieszych jak i kierowców.

- Naklejka na rikszy wskazuje na to, że mężczyzna raczej nie należy do sympatyków partii rządzącej- mówi Czytelnik.

Zwolennikiem PiS-u nie jest, ale biało- czerwonych barw już na pewno. W czasie jazdy na pojeździe, dumnie powiewała polska flaga.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Piątek [21.04.2017, 13:44:35] • [IP: 93.94.186.***]

dlaczego masz flage Polski a nie flage uni KODomito ?

Gość • Środa [19.04.2017, 23:47:22] • [IP: 87.118.116.**]

dorozka po zmianie na szprychy bedzie mega niewygodna i glosna na kostce brukowe takze pomysl cieniutki a starczy poprostu zalozyc kola eleganckie ewentualnie kola czyli opony o mniejszym profilu, testowal ktos te szprychy na swinoujskiej kostce? ktorej zaraz nie bedzie

Gość • Środa [19.04.2017, 20:01:45] • [IP: 80.245.179.***]

Ale tu pisowskiej hołoty.

Gość • Środa [19.04.2017, 10:49:21] • [IP: 217.210.5.*]

Swoim widokiem szpecisz urok tego miasta, obskurnym strojem rozpraszasz ruch drogowy(Urzad ma problem z dorozkami, i teraz nastepny, na rowerze...

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:33:15] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.47.169.***masz rację w tym przypadku rozkład/ krzywa/ Gaussa ma wartościach skrajnych ma ewidentne zastosowanie.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:29:22] • [IP: 188.146.130.***]

Znów marcowe migdały są opłacane skądś tam. .. ojciec marcu a synek w kodzie!..no bo demokracja ciągle w modzie.."zagrożona"?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:02:57] • [IP: 37.47.183.***]

Jak chce to niech sobie jeździ

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:33:18] • [IP: 37.47.169.***]

statystycznie co pokazuje rozkład Gaussa w społeczeństwie zawsze będzie pewien chociaż na szczęście niewielki procent dziwaków. Nie popieram Twojego protestu Człowieku i mnie nie reprezentujesz. Jeździj sobie na tym rowerze tylko po ścieżkach rowerowych a nie blokujesz tą zawalidrogą ulice.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:02:13] • [IP: 92.42.119.***]

Wielkie brawa za odwagę i pomysłowość Popieram

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:52:03] • [IP: 62.69.231.***]

Targowiczanin.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:41:33] • [IP: 164.127.170.***]

17:17- ha, ha, " muzgi"!! Ortografia im.Bula Komorowskiego! Nauka nie idzie w las!

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:31:15] • [IP: 83.10.228.***]

Czy wy pisiory nie potraficie czegoś powiedzieć od siebie z własnej głowy tylko powtarzacie to co wam rano prezes poda na esemesie co macie danego dnia mówić ?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:28:31] • [IP: 62.69.241.**]

Gdyby kręcił na stacjonarnym po przerobieniu na energorower byłby jakiś pożytek.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:21:53] • [IP: 164.127.170.***]

15:23 - za ten wpis, za karalny epitet, możesz być swobodnie podany do sądu (nie ma problemu z dojściem do nadawcy). O.Rydzyk od razu po upadku stoczni, kiedy już nie było sensu przekazywac pieniędzy wobec jej upadku, rozliczał się - było ogłaszane przez radio, że kto chce, może uzyskać zwrot. Wielu nie chciało, a to z prostego powodu: dawali na stocznię (kupowali cegiełki) miłosnicy radia, więc kolejną przyjemnościa było ofiarowanie swoich 10, 20 zł na i tak przez nich utrzymywane radio. Śmieszne, że po wszystkim obudzili się miłosnicy POlszmatu, TFałszN, Wybiórczej, czy tandetnych stacji typu Zet, RMF, którzy nagle, zachłannie pożałowali pieniędzy nie swoich, no bo to jest znane zjawisko psa ogrodnika - żałuje, skąpi i szczeka, choć to, czego skąpi, nie jest jego.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:17:25] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***] Dobre.. . hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral A od kiedy elektorat pisu ma mozgi??

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***]

Dobre. .. hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:23:40] • [IP: 80.245.189.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez hochsztaplera rydzyka??z pieniedzy ukradzionych na ratowanie stoczni w Gdansku??nigdy zlodziej z nich sie nie rozliczyl.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:09:21] • [IP: 37.47.169.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez TVN i Polsat. Już wtedy gdy powstawały ponad 20 lat temu potrzebne były miliony dolarów i układy z PRL. Nie chce już mówić nazwiskami kto za nimi stoi z z jaką przeszłością bo to można znaleźć w sieci więc zastanówcie się czyją tzw" prawdę" wam pokazują gdy oglądacie te tak zwane" Fakty" czy tak zwane" Wydarzenia"

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:40:49] • [IP: 37.47.169.***]

mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy osoby popierające te KODy i śmieszne naciągane protesty będą się chowały ze wstydu po kątach bo w końcu PIS robi porządek w tym kraju a nie jak gadają telewizje byłych współpracowników wiadomo jakie - te z filmami przerywanym przez reklamy.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:28:46] • [IP: 92.42.114.***]

przygłupów nie brakuje, ale jak mu dadzą syryjczyków na sąsiadów to szybko zmieni opcje

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:26:50] • [IP: 109.173.215.***]

Odważny człowiek, brawo. Pokazuje publicznie to, czego nie pokarze TV PIS. Obudźmy się z letargu puki nie zapózno.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:39:09] • [IP: 83.10.228.***]

Teraz takich protestów będzie coraz więcej ! Żebyście pisiory zrozumieli wreszcie że my już mamy dość tych waszych Misiewiczów Maciarewiczów i innych waszych przekrętasów ! Doprowadzacie ten kraj do takiej ruiny do jakiej nawet PO nie doprowadziło ! Kiedy wreszcie się skończy ten wasz cyrk !

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:30:28] • [IP: 92.42.112.**]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 10:15:54] • [IP: 46.134.40.*] Mnie zabrali, zanim jeszcze dali. PO tak załatwiło, że po 40 latach pracy, z łaski, dadzą mi 1.000 zł.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:54:05] • [IP: 217.153.7.***]

Niewatpliwie rozbolała go głowa.Strata Ubeckiej emeryturki, alimenty Kijowskiego, , zmielony przez Schetyne Petru i w dodatku tak długi tunel od Szczecina do Świnoujścia autorstwa Lubnauer.To wszystko prowadzi do frustracji i desperackich kroków.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:47:29] • [IP: 80.245.185.***]

dekiel komunistyczny chce konstytucji tej bo ona chroni komuchow i zlodzieji, a po zmianach beda wam komuchy wszysstko zabierac nie udokumentowane majatki, wybudowane dzacze i inne skanseny, zlodzieje sie trzesa , lewacki dekiel jezdzi rowerem, wez sie goju do roboty bo jestes do tego stworzony a my zydzi nie, wiec nie protestuj tylko pracuj

Oglądasz 1-25 z 71
■ Normalną praktyką prawną jest to, że koszty procesowe ponosi strona uznana sporze za winną. Jednak świnoujscy urzędnicy uważają chyba inaczej i co gorsza próbują nam to wmówić. Tymczasem podczas rozprawy prowadzonej przez KIO w sprawie unieważnienia czynności wyboru oferty na budowę świnoujskiego tunelu, zagadnienie dotyczyło kwestii technicznych i dokumentów przygotowanych lub uzgodnionych przez Miasto Świnoujście ■ Prezydent Żmurkiewicz sam kolęd nie śpiewa, ale docenia umiejętności wokalne Joanny Agatowskiej: Nie sądziłem, że ma taki talent do śpiewania ■ 51- letni Niemiec postanowił za darmo napić się w agencji towarzyskiej w Świnoujściu. Mężczyzna zamówił kilka drinków, a następnie nie zapłacił rachunku. Za napoje wyskokowe miał do zapłaty prawie 500 złotych. 51- latek tłumaczył pracownikom domu, że nie ma przy sobie pieniędzy. Ci długo nie czekając wybrali się z nim do Niemiec, aby uregulować rachunek. Ostatecznie jednak okazało się, że 51- latek nadal nie ma za co zapłacić rachunku ■ Janusz Żmurkiewicz ujawnił, że wystartuje w wyborach ■ Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt z Warnowa zajmie się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt ■ 178 479 złotych to kwota jaką przeliczyły panie z banku WOŚP do końca pracy sztabu orkiestry w Świnoujściu. Ostateczna kwota może jeszcze zostać powiększona o pieniądze uzyskane z trwających aukcji allegro świnoujskiego sztabu ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Wyjątkowo atrakcyjna działka w Karsiborzu sprzedana! Cypel między Kanałem Piastowskim, a Zalewem był wystawiony za 3,2 miliony euro! Zobacz film! ■ Świadkowie zabrali kluczyki pijanemu kierowcy. Każdy, kto jest świadkiem przestępstwa, ma prawo ująć sprawcę na gorącym uczynku. Tak też uczynili świadkowie, którzy zabrali kluczyki nietrzeźwemu kierującemu, uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a na miejsce wezwali patrol Policji ■ Już dziś zabłyśnie wielkie serce orkiestry! Już dziś Członkowie Wolińskiej Orkiestry Bębniarskiej wraz oddziałem Piechoty Najemnej ubarwią ceremonię rozświetlenia wielkiego serca WOŚP. Serce rozbłyśnie o godzinie 17.00 na Placu Wolności i będzie to sygnał dla wolontariuszy, mieszkańców i gości miasta, że w Świnoujściu gramy wspólnie w ramach 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świnoujski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich do udziału w tym radosnym happeningu, który od ponad dekady stał się już tradycją świnoujskich finałów. Nieprzerwanie, od początku, iluminacją serca zajmuje się firma p. Śienkiewicz ■ W sytuacji zagrożenia życia i braku karetki w Świnoujściu do pacjentów przyjadą ambulansem niemieccy ratownicy medyczni. To efekt wspólnego polsko - niemieckiego projektu pod nazwą- Interreg Va "InGRiP - Zintegrowane transgraniczne ratownictwo medyczne w Pomeranii/Brandenburgii". Na jego podstawie przy braku polskiej karetki, pacjentowi z nagłym zatrzymaniem krążenia, czy zawałem serca z pomocą przyjedzie ambulans z Heringsdorfu lub Mellenthinu. W tej sprawie, 25 stycznia w Greifswaldzie odbędzie się specjalna konferencja prasowa ■ W najbliższy piątek. ZWiK będzie nieczynny. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Świnoujściu informuje, że w dniu 12. stycznia 2018 r (piątek) zakład będzie nieczynny (dzień ustawowo wolny za święto wypadające w sobotę). ■ Czytelnik: Drogowy armageddon na Markiewicza! Olbrzymie wyrwy w asfalcie powodują uszkodzenia opon i felg ■ Ruszył rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym! Wśród nich jest groźny przestępca ze Świnoujścia! ■ 12 - letni Tytus Brzeziński ze Świnoujścia wystąpił w telewizyjnym show dwójki „The Voice Kids”. 12- latek oczarował nie tylko publiczność, ale przede wszystkim jurorów programu. Na scenie zaśpiewał znany utwór - Uptown Funk, Marka Ronsona i Bruno Marsa. Jurorzy, muzycy Tomson i Baron oraz wokalista Dawid Kwiatkowski ani przez moment nie wątpili w talent młodego świnoujścianina. Ostatecznie jednak Tytus wybrał drużynę Tomsona i Barona ■ 18 - latka w piżamie i boso wyszła w nocy z ośrodka przy ulicy Słowackiego. Poszukiwania objęły całą dzielnicę nadmorską ■ Na dziesiątkach imprez, balach i prywatkach, powitaliśmy w Świnoujściu Nowy Rok. Mimo, że nie o takiej pogodzie marzyli uczestnicy miejskiego sylwestra na plaży, to nad morze przed północą ściągnęły prawdziwe tłumy mieszkańców. Nie zabrakło także gości; zimowych turystów, kuracjuszy oraz sporej grupy sąsiadów zza zachodniej granicy, którzy Nowy Rok postanowili powitać na świnoujskiej plaży i promenadzie ■ Nawet świetnie zorganizowana rozrywka może skończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, kiedy nie znamy terenu i jesteśmy pochłonięci emocjami. Uczestnik gry Lasertag wpadł do głębokiej na 3 metry piwnicy w porosyjskiej bazie na Mulniku ■ Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali czterech mężczyzn, którzy przewozili papierosy bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość zatrzymanego towaru wynosi niemal 200.000 zł. ■ Unieważniono przetarg na tunel w Świnoujściu. Jak grom z nieba spadła na nas wiadomość o tym, że unieważniono przetarg na budowę tunelu w Świnoujściu. Okazuje się że Krajowa Izba Odwoławcza uwzględniła odwołania dwóch konsorcjów ws. wyników przetargu na zaprojektowanie i budowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. O sprawie poinformował portal budownictwo.wnp.pl ■ Dzięki specjalnemu zaproszeniu wicemarszałka Sejmu, Joachima Brudzińskiego w czwartek, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu mieli okazję odwiedzić Sejm ■ W 2018 roku w mieście rusza kolejna akcja usuwania azbestu. Ta trucizna ma w całości zniknąć z naszego miasta do 2032 roku. Do tej akcji miasto przyłączy się już po raz szósty ■ Rada Miasta zatwierdziła Wieloletni Program Inwestycyjny dla Miasta Świnoujścia ■ Po kilkugodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła, zaproponowany przez prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na rok 2018. Uchwałę budżetową poparło 18 radnych, nikt nie był przeciw tylko jeden radny wstrzymał się od głosu ■