POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 07:43:10] • Świnoujście

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Antyrządowy protest na trzech kółkach przejechał ostatnio ulicami naszego miasta. We wtorek, w samym centrum miasta na biało- czerwoną rikszę natknął się jeden z naszych Czytelników. W ten sposób, rikszarz postanowił wyrazić swój protest wobec obecnej polityki polskiego rządu. Mężczyzna domaga się obrony Konstytucji RP i poszanowania praw człowieka. Pojazd wzbudzał zainteresowanie zarówno wśród pieszych jak i kierowców.

- Naklejka na rikszy wskazuje na to, że mężczyzna raczej nie należy do sympatyków partii rządzącej- mówi Czytelnik.

Zwolennikiem PiS-u nie jest, ale biało- czerwonych barw już na pewno. W czasie jazdy na pojeździe, dumnie powiewała polska flaga.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Piątek [21.04.2017, 13:44:35] • [IP: 93.94.186.***]

dlaczego masz flage Polski a nie flage uni KODomito ?

Gość • Środa [19.04.2017, 23:47:22] • [IP: 87.118.116.**]

dorozka po zmianie na szprychy bedzie mega niewygodna i glosna na kostce brukowe takze pomysl cieniutki a starczy poprostu zalozyc kola eleganckie ewentualnie kola czyli opony o mniejszym profilu, testowal ktos te szprychy na swinoujskiej kostce? ktorej zaraz nie bedzie

Gość • Środa [19.04.2017, 20:01:45] • [IP: 80.245.179.***]

Ale tu pisowskiej hołoty.

Gość • Środa [19.04.2017, 10:49:21] • [IP: 217.210.5.*]

Swoim widokiem szpecisz urok tego miasta, obskurnym strojem rozpraszasz ruch drogowy(Urzad ma problem z dorozkami, i teraz nastepny, na rowerze...

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:33:15] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.47.169.***masz rację w tym przypadku rozkład/ krzywa/ Gaussa ma wartościach skrajnych ma ewidentne zastosowanie.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:29:22] • [IP: 188.146.130.***]

Znów marcowe migdały są opłacane skądś tam. .. ojciec marcu a synek w kodzie!..no bo demokracja ciągle w modzie.."zagrożona"?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:02:57] • [IP: 37.47.183.***]

Jak chce to niech sobie jeździ

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:33:18] • [IP: 37.47.169.***]

statystycznie co pokazuje rozkład Gaussa w społeczeństwie zawsze będzie pewien chociaż na szczęście niewielki procent dziwaków. Nie popieram Twojego protestu Człowieku i mnie nie reprezentujesz. Jeździj sobie na tym rowerze tylko po ścieżkach rowerowych a nie blokujesz tą zawalidrogą ulice.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:02:13] • [IP: 92.42.119.***]

Wielkie brawa za odwagę i pomysłowość Popieram

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:52:03] • [IP: 62.69.231.***]

Targowiczanin.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:41:33] • [IP: 164.127.170.***]

17:17- ha, ha, " muzgi"!! Ortografia im.Bula Komorowskiego! Nauka nie idzie w las!

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:31:15] • [IP: 83.10.228.***]

Czy wy pisiory nie potraficie czegoś powiedzieć od siebie z własnej głowy tylko powtarzacie to co wam rano prezes poda na esemesie co macie danego dnia mówić ?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:28:31] • [IP: 62.69.241.**]

Gdyby kręcił na stacjonarnym po przerobieniu na energorower byłby jakiś pożytek.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:21:53] • [IP: 164.127.170.***]

15:23 - za ten wpis, za karalny epitet, możesz być swobodnie podany do sądu (nie ma problemu z dojściem do nadawcy). O.Rydzyk od razu po upadku stoczni, kiedy już nie było sensu przekazywac pieniędzy wobec jej upadku, rozliczał się - było ogłaszane przez radio, że kto chce, może uzyskać zwrot. Wielu nie chciało, a to z prostego powodu: dawali na stocznię (kupowali cegiełki) miłosnicy radia, więc kolejną przyjemnościa było ofiarowanie swoich 10, 20 zł na i tak przez nich utrzymywane radio. Śmieszne, że po wszystkim obudzili się miłosnicy POlszmatu, TFałszN, Wybiórczej, czy tandetnych stacji typu Zet, RMF, którzy nagle, zachłannie pożałowali pieniędzy nie swoich, no bo to jest znane zjawisko psa ogrodnika - żałuje, skąpi i szczeka, choć to, czego skąpi, nie jest jego.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:17:25] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***] Dobre.. . hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral A od kiedy elektorat pisu ma mozgi??

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***]

Dobre. .. hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:23:40] • [IP: 80.245.189.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez hochsztaplera rydzyka??z pieniedzy ukradzionych na ratowanie stoczni w Gdansku??nigdy zlodziej z nich sie nie rozliczyl.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:09:21] • [IP: 37.47.169.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez TVN i Polsat. Już wtedy gdy powstawały ponad 20 lat temu potrzebne były miliony dolarów i układy z PRL. Nie chce już mówić nazwiskami kto za nimi stoi z z jaką przeszłością bo to można znaleźć w sieci więc zastanówcie się czyją tzw" prawdę" wam pokazują gdy oglądacie te tak zwane" Fakty" czy tak zwane" Wydarzenia"

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:40:49] • [IP: 37.47.169.***]

mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy osoby popierające te KODy i śmieszne naciągane protesty będą się chowały ze wstydu po kątach bo w końcu PIS robi porządek w tym kraju a nie jak gadają telewizje byłych współpracowników wiadomo jakie - te z filmami przerywanym przez reklamy.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:28:46] • [IP: 92.42.114.***]

przygłupów nie brakuje, ale jak mu dadzą syryjczyków na sąsiadów to szybko zmieni opcje

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:26:50] • [IP: 109.173.215.***]

Odważny człowiek, brawo. Pokazuje publicznie to, czego nie pokarze TV PIS. Obudźmy się z letargu puki nie zapózno.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:39:09] • [IP: 83.10.228.***]

Teraz takich protestów będzie coraz więcej ! Żebyście pisiory zrozumieli wreszcie że my już mamy dość tych waszych Misiewiczów Maciarewiczów i innych waszych przekrętasów ! Doprowadzacie ten kraj do takiej ruiny do jakiej nawet PO nie doprowadziło ! Kiedy wreszcie się skończy ten wasz cyrk !

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:30:28] • [IP: 92.42.112.**]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 10:15:54] • [IP: 46.134.40.*] Mnie zabrali, zanim jeszcze dali. PO tak załatwiło, że po 40 latach pracy, z łaski, dadzą mi 1.000 zł.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:54:05] • [IP: 217.153.7.***]

Niewatpliwie rozbolała go głowa.Strata Ubeckiej emeryturki, alimenty Kijowskiego, , zmielony przez Schetyne Petru i w dodatku tak długi tunel od Szczecina do Świnoujścia autorstwa Lubnauer.To wszystko prowadzi do frustracji i desperackich kroków.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:47:29] • [IP: 80.245.185.***]

dekiel komunistyczny chce konstytucji tej bo ona chroni komuchow i zlodzieji, a po zmianach beda wam komuchy wszysstko zabierac nie udokumentowane majatki, wybudowane dzacze i inne skanseny, zlodzieje sie trzesa , lewacki dekiel jezdzi rowerem, wez sie goju do roboty bo jestes do tego stworzony a my zydzi nie, wiec nie protestuj tylko pracuj

Oglądasz 1-25 z 71
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■