░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 07:43:10] • Świnoujście

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

Antyrządowa riksza w Świnoujściu!

fot. Czytelnik

Antyrządowy protest na trzech kółkach przejechał ostatnio ulicami naszego miasta. We wtorek, w samym centrum miasta na biało- czerwoną rikszę natknął się jeden z naszych Czytelników. W ten sposób, rikszarz postanowił wyrazić swój protest wobec obecnej polityki polskiego rządu. Mężczyzna domaga się obrony Konstytucji RP i poszanowania praw człowieka. Pojazd wzbudzał zainteresowanie zarówno wśród pieszych jak i kierowców.

- Naklejka na rikszy wskazuje na to, że mężczyzna raczej nie należy do sympatyków partii rządzącej- mówi Czytelnik.

Zwolennikiem PiS-u nie jest, ale biało- czerwonych barw już na pewno. W czasie jazdy na pojeździe, dumnie powiewała polska flaga.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Piątek [21.04.2017, 13:44:35] • [IP: 93.94.186.***]

dlaczego masz flage Polski a nie flage uni KODomito ?

Gość • Środa [19.04.2017, 23:47:22] • [IP: 87.118.116.**]

dorozka po zmianie na szprychy bedzie mega niewygodna i glosna na kostce brukowe takze pomysl cieniutki a starczy poprostu zalozyc kola eleganckie ewentualnie kola czyli opony o mniejszym profilu, testowal ktos te szprychy na swinoujskiej kostce? ktorej zaraz nie bedzie

Gość • Środa [19.04.2017, 20:01:45] • [IP: 80.245.179.***]

Ale tu pisowskiej hołoty.

Gość • Środa [19.04.2017, 10:49:21] • [IP: 217.210.5.*]

Swoim widokiem szpecisz urok tego miasta, obskurnym strojem rozpraszasz ruch drogowy(Urzad ma problem z dorozkami, i teraz nastepny, na rowerze...

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:33:15] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 37.47.169.***masz rację w tym przypadku rozkład/ krzywa/ Gaussa ma wartościach skrajnych ma ewidentne zastosowanie.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:29:22] • [IP: 188.146.130.***]

Znów marcowe migdały są opłacane skądś tam. .. ojciec marcu a synek w kodzie!..no bo demokracja ciągle w modzie.."zagrożona"?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 20:02:57] • [IP: 37.47.183.***]

Jak chce to niech sobie jeździ

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:33:18] • [IP: 37.47.169.***]

statystycznie co pokazuje rozkład Gaussa w społeczeństwie zawsze będzie pewien chociaż na szczęście niewielki procent dziwaków. Nie popieram Twojego protestu Człowieku i mnie nie reprezentujesz. Jeździj sobie na tym rowerze tylko po ścieżkach rowerowych a nie blokujesz tą zawalidrogą ulice.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:02:13] • [IP: 92.42.119.***]

Wielkie brawa za odwagę i pomysłowość Popieram

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:52:03] • [IP: 62.69.231.***]

Targowiczanin.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:41:33] • [IP: 164.127.170.***]

17:17- ha, ha, " muzgi"!! Ortografia im.Bula Komorowskiego! Nauka nie idzie w las!

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:31:15] • [IP: 83.10.228.***]

Czy wy pisiory nie potraficie czegoś powiedzieć od siebie z własnej głowy tylko powtarzacie to co wam rano prezes poda na esemesie co macie danego dnia mówić ?

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:28:31] • [IP: 62.69.241.**]

Gdyby kręcił na stacjonarnym po przerobieniu na energorower byłby jakiś pożytek.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:21:53] • [IP: 164.127.170.***]

15:23 - za ten wpis, za karalny epitet, możesz być swobodnie podany do sądu (nie ma problemu z dojściem do nadawcy). O.Rydzyk od razu po upadku stoczni, kiedy już nie było sensu przekazywac pieniędzy wobec jej upadku, rozliczał się - było ogłaszane przez radio, że kto chce, może uzyskać zwrot. Wielu nie chciało, a to z prostego powodu: dawali na stocznię (kupowali cegiełki) miłosnicy radia, więc kolejną przyjemnościa było ofiarowanie swoich 10, 20 zł na i tak przez nich utrzymywane radio. Śmieszne, że po wszystkim obudzili się miłosnicy POlszmatu, TFałszN, Wybiórczej, czy tandetnych stacji typu Zet, RMF, którzy nagle, zachłannie pożałowali pieniędzy nie swoich, no bo to jest znane zjawisko psa ogrodnika - żałuje, skąpi i szczeka, choć to, czego skąpi, nie jest jego.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:17:25] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***] Dobre.. . hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral A od kiedy elektorat pisu ma mozgi??

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:31:36] • [IP: 37.47.68.***]

Dobre. .. hehe wszyscy co sa przeciw pis to ubecy. Swietnie wam rydzyk muzgi wypral

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:23:40] • [IP: 80.245.189.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez hochsztaplera rydzyka??z pieniedzy ukradzionych na ratowanie stoczni w Gdansku??nigdy zlodziej z nich sie nie rozliczyl.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:09:21] • [IP: 37.47.169.***]

niech mi ktoś rozsądnie wytłumaczy jak i za jak zdobyte pieniądze mogły powstać telewizje prowadzone przez TVN i Polsat. Już wtedy gdy powstawały ponad 20 lat temu potrzebne były miliony dolarów i układy z PRL. Nie chce już mówić nazwiskami kto za nimi stoi z z jaką przeszłością bo to można znaleźć w sieci więc zastanówcie się czyją tzw" prawdę" wam pokazują gdy oglądacie te tak zwane" Fakty" czy tak zwane" Wydarzenia"

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:40:49] • [IP: 37.47.169.***]

mam nadzieję że nadejdzie dzień kiedy osoby popierające te KODy i śmieszne naciągane protesty będą się chowały ze wstydu po kątach bo w końcu PIS robi porządek w tym kraju a nie jak gadają telewizje byłych współpracowników wiadomo jakie - te z filmami przerywanym przez reklamy.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:28:46] • [IP: 92.42.114.***]

przygłupów nie brakuje, ale jak mu dadzą syryjczyków na sąsiadów to szybko zmieni opcje

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:26:50] • [IP: 109.173.215.***]

Odważny człowiek, brawo. Pokazuje publicznie to, czego nie pokarze TV PIS. Obudźmy się z letargu puki nie zapózno.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:39:09] • [IP: 83.10.228.***]

Teraz takich protestów będzie coraz więcej ! Żebyście pisiory zrozumieli wreszcie że my już mamy dość tych waszych Misiewiczów Maciarewiczów i innych waszych przekrętasów ! Doprowadzacie ten kraj do takiej ruiny do jakiej nawet PO nie doprowadziło ! Kiedy wreszcie się skończy ten wasz cyrk !

Gość • Wtorek [18.04.2017, 13:30:28] • [IP: 92.42.112.**]

Gość • Wtorek [18.04.2017, 10:15:54] • [IP: 46.134.40.*] Mnie zabrali, zanim jeszcze dali. PO tak załatwiło, że po 40 latach pracy, z łaski, dadzą mi 1.000 zł.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:54:05] • [IP: 217.153.7.***]

Niewatpliwie rozbolała go głowa.Strata Ubeckiej emeryturki, alimenty Kijowskiego, , zmielony przez Schetyne Petru i w dodatku tak długi tunel od Szczecina do Świnoujścia autorstwa Lubnauer.To wszystko prowadzi do frustracji i desperackich kroków.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 12:47:29] • [IP: 80.245.185.***]

dekiel komunistyczny chce konstytucji tej bo ona chroni komuchow i zlodzieji, a po zmianach beda wam komuchy wszysstko zabierac nie udokumentowane majatki, wybudowane dzacze i inne skanseny, zlodzieje sie trzesa , lewacki dekiel jezdzi rowerem, wez sie goju do roboty bo jestes do tego stworzony a my zydzi nie, wiec nie protestuj tylko pracuj

Oglądasz 1-25 z 71
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W najbliższą niedzielę, wszyscy biegamy. Start przy policji. Klub Orientacji Sportowej BNO Szczecina zaprasza wszystkich mieszkańców Świnoujścia i gości, bez względu na wiek, na wspólne biegi w Parku Zdrojowym. Biegamy w niedzielę od godziny 9.30 do 12.00. Biuro organizacyjne i start na parkingu przy komendzie policji przy ulicy Krzywoustego. Trasy przygotowane w zależności od wieku uczestników: od 1,5 do 4 kilometrów długości ■ Uwaga! Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego na falochronie odwołane! W związku z prośbą rodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego odwołujemy piątkowe spotkanie na zachodnim falochronie, które miało być formą pożegnania Mistrza. Z szacunku do żałoby w jakiej pozostaje rodzina - poinformował prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotr Piwowarczyk, organizator mającego się dziś odbyć muzycznego pożegnania Artysty ■ Już w niedzielę, Festyn Rodzinny na Forcie Anioła. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (28.05.2017) o godz. 12.00 – 15.00 na X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na FORCIE ANIOŁA. Festyn od wielu lat organizowany społecznie przez członków Platformy Obywatelskiej powiat Świnoujście i ludzi dobrej woli ■ W dniu 26 maja 2017r. od godz. 8.00 do godz. 10.00, w związku z odbywającym się biegiem w ramach imprezy pn. „XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów” wyłączona z ruchu zostaje ul. Matejki na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chopina. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicą Wojska Polskiego, Moniuszki ■ Dziś Dzień Matki. Bądźmy blisko naszych Mam! niech nie czują się samotne! ■ Przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie opinii o lokalizacji kasyna gry w Świnoujściu otworzyło drogę warszawskiej spółce do rozpoczęcia starań o wydanie koncesji na prowadzenie kasyna gry w Świnoujściu przy ulicy Chrobrego 10 ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■