POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [21.04.2017, 14:32:58] • Świnoujście

Czytelnik: Dlaczego kierowca na rejestracji z Gdańska wjechał na Bielika? Bądźmy konsekwentni albo robimy prom dla wszystkich, albo przestrzegamy zasad

Czytelnik: Dlaczego kierowca na rejestracji z Gdańska wjechał na Bielika? Bądźmy konsekwentni albo robimy prom dla wszystkich, albo przestrzegamy zasad

fot. Czytelnik

Jeden z mieszkańców, w trakcie czekania na wjazd, na prom Bielik zauważył, że pracownik ŻŚ, co chwilę odsyła samochody z obcymi rejestracjami na przeprawę Karsibór. Nie byłoby, w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeden z samochodów z rejestracją z Gdańska wjechał na prom bez większych problemów i to jeszcze z pasa dla pojazdów uprzywilejowanych. - Pasażer z czarnego subaru udał się do pracowników Żeglugi, po dłuższej dyskusji okazało się, że czarne subaru także wjechało na prom z pasa dla uprzywilejowanych. Jak widać, jakimś cudem pasażerowi auta udało się ” dogadać” z pracownikami ŻŚ.- tak całą sytuacje opisuje nasz Czytelnik.

Incydent miał miejsce w świąteczny poniedziałek. Prom odbijał z wyspy Uznam o godzinie 12:20.

Mieszkaniec zastanawia się też, jakich argumentów użył mężczyzna, że po kilku minutach wjechał na Bielika bez większych problemów. Jakiekolwiek one były, to jak widać na załączonym zdjęciu okazały się bardzo skuteczne.

- Uważam że takie sytuacje szkodzą wizerunkowi miasta, gdy innych odsyła się z kolejki, a tych co się "dogadają" nie. Bądźmy konsekwentni, albo robimy prom dla wszystkich albo przestrzegamy zasad – podsumowuje Czytelnik.

Co na to Żegluga Świnoujska?

Żegluga Świnoujska twierdzi, że opisana przez Czytelnika sytuacja nie w pełni pokrywa się z wyjaśnieniami pracowników ŻŚ.

- Żaden pojazd nieposiadający uprawnień do korzystania z przeprawy Warszów w dniu 17.04.2017 nie wjeżdżał na prom z pasa dla pojazdów uprzywilejowanych. W związku z sytuacją losową, pełniący tego dnia służbę Dyspozytor zezwolił na przejazd samochodu marki Subaru z gdańskimi rejestracjami. Pojazd wjechał na prom z prawego pasa- informuje nas Żegluga Świnoujska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 64, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 64

Gość • Sobota [22.04.2017, 23:11:12] • [IP: 80.245.178.**]

Do Gość • Sobota [22.04.2017, 15:18:22] • [IP: 94.254.134.***]. ... chyba Ci misiu szare komórki nie zbyt dobrze pracują. ... ale wrażenie mam, że nie masz ich w ogóle. ... ale jak to mówią " głupich nie sieją, sami się rodzą" .

Gość • Sobota [22.04.2017, 19:52:18] • [IP: 80.245.176.***]

trzeba było zrobić zdjęcie z przodu, może tam za szybą jest zezwolenie na wjazd a nie od razu bić pianę

Gość • Sobota [22.04.2017, 15:18:22] • [IP: 94.254.134.***]

Gdybyś jeden z drugim był na emeryturze wojskowej i dodatkowo takie śmiecie zarabiał jak plącą w żegludze i zajmował stanowisko dyspozytora to tez byś pozwolił LOSOWO wjechać na prom za jakieś 5 euro oczywiście do działki z niedouczonym matrosem.

BS • Sobota [22.04.2017, 14:14:10] • [IP: 80.245.180.***]

Jeśli jest prom pusty lub zostało miejsce, to czemu nie, ale zaznaczmy jednak że należy najpierw mieszkańców wpuszczać, ponieważ dla nie mieszkańców jest prom karsibór. Tyle w temacie

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:08:41] • [IP: 37.248.164.***]

Jeśli prom pusty, to dlaczego nie?.I bywają też przypadki uzasadnione.Nie nam kierowcom to oceniać. Nasi mieszkańcy naprawdę są czepialscy, wszędzie doszukujemy się oszustw.Bądźmy bardziej ludzcy.

Gość • Sobota [22.04.2017, 11:48:03] • [IP: 83.8.129.***]

nie bądźmy takimi zupełnymi egoistami! możliwe że ten przypadek akurat tylko się dogadał, ale przecież są i takie sytuacje kiedy ludzie nie dzwonią po karetkę tylko szybko ładują się do auta i gnają do szpitala i co? ważne jest jaka rejestracja?!! gówno ważna!! oczekuję że każdy szczególny indywidualny przypadek będzie rozpatrywany przez osoby akurat obsługujące przeprawę i nie będą bali się podejmować decyzji bo jakiś społeczniak pstryknie mu fotkę i będzie miał po premii! Sami siebie zaganiacie w skrajność!!

Gość • Sobota [22.04.2017, 11:41:59] • [IP: 178.238.249.**]

Najwyższy czas zlikwidować na obu przeprawach przejazdy poza kolejnością. Wyjatek : karetki pogotowia, policja w akcji, straż pozarna (z wyłączeniem samochodów osobowych), śmieciarki. Przeprawa w centrum miasta powinna być płatna za KAŻDY samochód bez numeru rejestracyjnego Świnoujścia.

Gość • Sobota [22.04.2017, 11:10:35] • [IP: 95.129.228.***]

na pokładzie promu odstep powinien wynosic 0, 5 metra

Gość • Sobota [22.04.2017, 11:08:43] • [IP: 80.245.188.***]

Skoro dyspozytor zezwolił wjechać subaru na prom to wpuszczający nie ma nic do gadania. Musial wpuścić. Widze ze niektórzy tu czytają tylko nagłówek a artykułu to już nie

Wsi • Sobota [22.04.2017, 10:56:11] • [IP: 37.47.170.**]

CBŚ na swi wjechało

Gość • Sobota [22.04.2017, 10:48:18] • [IP: 87.205.239.*]

tunel bedzie i po sprawie a tych nieudacznikow z przeprawy promowej na zielona trawke wyslemy

Gość • Sobota [22.04.2017, 09:19:47] • [IP: 188.146.66.***]

Jak na promie jest miejsce to zawsze, o każdej porze może wjechać każdy samochód. Tu jak widać luzy duże na promie. Po co prom ma wozić powietrze? Za nasze pieniądze?

Gość • Sobota [22.04.2017, 08:23:24] • [IP: 2.108.233.***]

Ciekawy jestem kto jest właścicielem tego auta, że ma takie przywileje. Wielu czytelników twierdzi, że to nie pierwszy raz. Ciekawe, czy za każdym razem jest to" sytuacja losowa" czy inne względy?

Gość • Sobota [22.04.2017, 07:17:57] • [IP: 85.167.100.**]

chlopie widac ze prom niepełny jak odbijał a miał miejsce to wpuscił to chyba logiczne

max • Sobota [22.04.2017, 01:21:31] • [IP: 5.60.44.**]

A ja jak jadę samochodem brata z inną rejestracją niż ZSW, to pokazuję dowód że mieszkam w Świnoujściu i wpuszczają na bieliki...W końcu pacę tutaj podatki, a nie w Toruniu dla Ojca Maybacha...

Gość • Piątek [21.04.2017, 23:48:22] • [IP: 178.238.252.**]

dostal sto to go wpuscil

hihihahaGość • Piątek [21.04.2017, 23:04:21] • [IP: 94.254.226.***]

A ja myślę że to CBSie.

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:53:55] • [IP: 92.42.119.**]

Kupują apartament na sezon, składają wniosek i otrzymują zezwolenie - ot, co...

Bucuś • Piątek [21.04.2017, 22:41:22] • [IP: 94.254.226.**]

Nie pierwszy raz to subaru wjeżdża z pasa uprzyw. Tak samo nie rozumiem cielakow którzy na promie siedzą w aucie i palą z otwartym oknem puszczając dym za okno gdzie stoi matka z dwójką małych dzieci a obok w aucie z matką jedzie malutkie dziecko chcesz się buraku dusić to zamknij okno i wtedy pal wiesniaku z kobietą z tyłu która nie może chwili wytrzymać bez papierosa. Gdzie wtedy jest promiarz?

Gość • Piątek [21.04.2017, 22:22:25] • [IP: 92.42.119.***]

...czemu...bo ma subaru forestera!!

Gość • Piątek [21.04.2017, 21:28:36] • [IP: 83.11.89.***]

Przecierz cale swinoujscie niemcom dupe lize wlazi bez wazeliny gdyby nie niemcy i ich euro to biedota ze swinoujscia stala by podbiedronkai zebraka o dwa zlote z wozka swinoujska ludnosc to biedota i buractwo sezonowe

Gość • Piątek [21.04.2017, 21:21:33] • [IP: 88.156.206.***]

To nie pierwszy raz to subaru wjeżdża z pasa uprzywilejowanych. W innym dniu też w pierwszej chwili pracownik ŻŚ nie chciał wpuścić to auto na prom. Wówczas ktoś z wnętrza auta coś powiedział i pracownik wpuścił to auto. Czyli auto jest tych co wszystko mogą i co im się wszystko należy.

Gość sympatyczny • Piątek [21.04.2017, 21:15:33] • [IP: 93.94.185.***]

I po co takie artykuły ? Red nacz nie ma o czym pisać

Gość • Piątek [21.04.2017, 21:14:59] • [IP: 31.1.16.***]

BURDEL !!

Gość • Piątek [21.04.2017, 20:48:28] • [IP: 188.146.2.**]

buractwo wychodzi z mieszkańca, a co jak opłacił to nie może? jak ma w długoterminowym wynajmie też nie może bo nie ma plakietki zsw? gula skacze prawda? Świnexit sobie zróbcie i możecie Niemcom się w pas kłaniać, a sorry już to robicie.

Oglądasz 1-25 z 64
■ Poszukuje bialo-czarnego kota, ktory wysiadl z auta w Przytorze w okolicach Zalewowej 43 w dniu 20.11.17. Jesli bedzie u kogos na parapecie lub u kogos sie zadomowi - prosze o kontakt. Bedzie szukal schronienia oraz pozywienia. 537820602 ■
■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■