POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 14:30:51] • Świnoujście

Ponad kilometrowa kolejka na przeprawę Karsibór

Ponad kilometrowa kolejka na przeprawę Karsibór

fot. iswinoujscie.pl

Osoby które planują podróż na wyspę Uznam, powinny wyjechać ze sporym zapasem czasu. Jak informuje nasz reporter, kolejka na prom Karsibór ma prawie dwa kilometry długości.

W kolejce stoją samochody osobowe, ciężarowe oraz pojazdy specjalne.

Ponad kilometrowa kolejka na przeprawę Karsibór

fot. iswinoujscie.pl

Przypominamy, że przed godziną 13.00, na ulicy Pomorskiej doszło do poważnej kolizji w której uczestniczył samochód osobowy oraz śmieciarka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [19.04.2017, 23:59:00] • [IP: 176.31.180.***]

zgodziliby sie na most to byloby dobrze i szybko a tak to jeszcze tyle lat

Gość • Środa [19.04.2017, 22:17:21] • [IP: 62.69.252.***]

Do tych co narzekają na promy, których Państwo nie chce dotować a miasta nie stać mam informacje że w korku na autostradzie A2 tuż za Poznaniem stałem 2, 5 h, wyszczałem się wraz z kilkunastoma panami publicznie na widoku wszystkich, potem zaczęły się też wypinać panie bo fizjologia nie zna pojęcia wstydu. Na koniec za tą przyjemność i komfort uiściłem 27 PLN na bramkach zjazdowych.

Gość • Środa [19.04.2017, 18:17:48] • [IP: 178.238.252.**]

z tymi toaetami to hańba jak tak mozna ludzi traktować, każdy kto podróżuje sam nie może zostawić pojazdu bo ktoś musi podjeżdżać

Gość • Środa [19.04.2017, 14:02:49] • [IP: 91.65.104.***]

Wybraliscie sobie takiego prezydenta co nic nie potrafi, o sory umie sprzedawac dzialki nad morzem, ja jak mam jechac do Swinoujscia to jade przez Niemcy i mam spokojna droge bez idjotow ktorzy wyprzedzaja na trzeciego bo w Niemczech kierowcy maja prawojazdy. A w pPolsce co 2-gi to napewno je kupil.

Gość • Środa [19.04.2017, 10:12:49] • [IP: 109.241.63.***]

Co wy chcecie od niemieckich kierowców.Mają fruwać?

Gość • Środa [19.04.2017, 09:41:25] • [IP: 178.238.253.**]

no i co niech stoją, bardzo dobrze !

Gość • Środa [19.04.2017, 08:49:50] • [IP: 188.146.5.***]

Od tej tablicy 1500m jeszcze daleko za mostkiem stały samochody i to było łącznie 1800 metrów, a zdjęcie było celowo robione z tą tablicą informacyjną... do toalety 1500 metrów i ponad godzinę czekania za potrzebą panie prezydencie - tęgagłowa! Są tacy co twierdzą, że panuje tu" tuwimiśizm", czyli tumiwisi i tak jego wybiorą na prezesa tego miasta w następnych wyborach.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 23:01:00] • [IP: 79.186.187.***]

1500m kolejki z tego 1300m to samochody z rejestracjami niemieckimi !! prosze sobie sprawdzic ! wozimy niemcow za darmo i sami stoimy jak barany...

Janusz • Wtorek [18.04.2017, 22:48:14] • [IP: 95.129.225.***]

Na zdjęciu widoczna jest wyraźnie tablica; 1 500 m do promu. Rzetelna informacja to ponad kilometrowa kolejka. .., czy niemalże dwukilometrowa kolejka do promu. Na tablicy widoczny jest także napis 1 500 do WC. Jak robiono to zdjęcie, to osoba fotografująca (była w pomarańczowej kamizelce) mogła wykonać parę fotografii jak kolejkowicze załatwiali w szczerym polu swoje potrzeby. Czy te kolejki są od dzisiaj? Czy trzeba wielkiej wyobraźni aby kwestię WC rozwiązać w inny racjonalny sposób? Uwaga do wpisu Gościa który dokonał pierwszego wpisu - operator czekał cierpliwie w kolejce (prawdopodobnie nie znał zasad wjazdu na prom) , ale gdzie dla przyjezdnych jest czytelna informacja, przed znakiem który widzimy na zdjęciu, o zasadach wjazdu na prom? Proszę o informację - jakie konsekwencje są wyciągane do pracowników ŻŚ, gdy wpuszczają na prom samochody bez kolejki - przeważnie z miejscowymi rejestracjami. To nie kolejka wzbudza irytację (agresję), ale wjazdy bez kolejki na prom.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 21:24:53] • [IP: 96.55.112.**]

Wyjechalem do Vancouver.. Mam gdzies te kolejki na prom I dziurawe swinioujskie drogi I wyprzedzania na trzeciego...

Gość • Wtorek [18.04.2017, 19:26:54] • [IP: 94.254.226.**]

Jaki debil ta koparka tam stoi haha

Gość • Wtorek [18.04.2017, 19:09:16] • [IP: 178.238.252.**]

PRZEZ TE KOLEJKI PO RAZ KOLJNY MOJA FIRMA NIE WYSŁAŁA TOWARU DO SHOP'N'GO.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 18:12:08] • [IP: 80.245.188.***]

bo pedzi zsw się nie wpuszcza z tej bocznej

Gość • Wtorek [18.04.2017, 17:45:57] • [IP: 93.94.185.***]

Eee tam. Stałem tam dzisiaj dobrą godzinkę i dałem radę :) Jedyne co mnie zdenerwowało to jakiś ped..ł w aucie z blachami ZSW próbujący wcisnąć się w kolejkę z bocznej uliczki. Na szczęście nikt go nie wpuścił

Gość • Wtorek [18.04.2017, 16:26:34] • [IP: 62.69.231.***]

D0 WOLINA ?SIE WYPROWADZ TAM PROMOW NIE MA I NIE BEDZIE PORAZKI

Gość • Wtorek [18.04.2017, 16:24:42] • [IP: 80.245.189.***]

No i co z tego dymać z buta

Gość • Wtorek [18.04.2017, 16:20:33] • [IP: 188.146.5.***]

Pajace. Kolejka jest aż po wysypisko śmieci prawie 2 kilometry. Do tego przed promami osobne są pasy dla ciężarowych samochodów i z pierwszeństwem przejazdu i śmieciarek. Stań w ko9lejce, poczekaj i dopiero komentuj. Wypadek nie blokował kolejki, po prostu samochody omijały rozbity samochód. Tutaj od 40 lat potrzebny jest trzeci pas dla kolejki do promu. Tego prezydenta - TO NIE INTERESUJE. DIABLI WIEDZĄ CO GO INTERESUJE I CZY MA POJĘCIE O RZĄDZENIU. Jest tu naruszone prawo budowlane i przepisy drogowe!! Śmieciarki jadą jak szalone na trzeciego do promu! Każdy przymyka oko, aż ktoś zginie i odda sprawę do sądu.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 16:04:02] • [IP: 80.245.188.***]

korki są wszędzie wracałem ze śląska to dopiero tam się stoi a tu był wypadek

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:42:16] • [IP: 92.42.116.**]

te promy to porażka

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:26:08] • [IP: 77.88.191.***]

Dziwne, że nie doszło tam do większej ilości wypadków. Zamiast dwóch pasów do jazdy autami, mamy tam jeden pas do jazdy w oba kierunki i jeden pas postojowy na kolejkę. A jak sięga ona wysypiska . ... to czy to jest bezpieczne? Czy zastanawiają się w ogóle nad tym jakieś mądre głowy odpowiedzialne za drogi? To, że jadę w kierunku promu nie oznacza, że chce stanąć w kolejce na prom, jadę na Ognicę czy Karsibór. I mam walić na czołówkę, czy poboczem slalom między słupkami robić??!!

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:24:02] • [IP: 77.88.191.**]

posłuchajcie radia jakie kolejki są w Polsce na autostradach dochodzące do 5 kilometrów nie wspomnę co się dzieje na zakopiance więc nie narzekajcie ze ze postoicie max 40 na prom zbliża się sezon i wszędzie będą korki

Gość • Wtorek [18.04.2017, 15:10:47] • [IP: 94.254.237.**]

Nie często tylko zawsze ustawia się na 5 pasów.

Gość • Wtorek [18.04.2017, 14:50:09] • [IP: 92.42.114.***]

4 pasy na promie to 250 m, częstoładują na 5 pasów, to kolejka jest na 3 promy, a wszystko przez ten wypadek samochodowy, a nie wina promów

Oglądasz 1-23 z 23
■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■