POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 23:38:44] • Świnoujście

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przed godziną 23.00 na ulicy Karsiborskiej doszło do poważnego wypadku. Volkswagen, którym jechały cztery osoby, wyleciał dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie był dla nich jednak szczęśliwy. Auto uderzyło w drzewo.



Do zdarzenia doszło za zakrętem na ulicy Karsiborskiej, na terenie niezabudowanym. Srebrny volkswagen Sharan jechał w stronę przeprawy promowej. Nagle wyleciał z drogi i zjechał na lewe pobocze. Po chwili wjechał na drogę.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zaraz jednak znów wyrzuciło go na pobocze, tym razem z prawej strony. Jadący mieli już jednak znacznie mniej szczęścia, bo auto uderzyło w dwa drzewa. Pierwsze rozpruło bok, przy którym siedzieli pasażerowie. Z drugim volkswagen zderzył się czołowo.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przed kierowcą, młodym człowiekiem, otworzyła się poduszka powietrzna. Z informacji podanych przez policję wynika, że w wypadku poszkodowane zostały 3 osoby i wszyscy zostali przetransportowani do świnoujskiego szpitala.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały trzy karetki, trzy wozy strażackie, w tym jeden wojskowy. Policja ustala jeszcze, co zdarzyło się w nocy na tej drodze.

Wygląda na to, że samochód jechał bardzo szybko. Na jezdni widać bardzo długie i wyraźne ślady opon.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie można wykluczyć, że na jezdni pojawiły się zwierzęta. To miejsce, gdzie często biegają dziki. Nasi Czytelnicy alarmowali też, że w okolicy pojawił się łoś.

- W dniu 18 kwietnia 2017 roku około godziny 22.30 na ulicy Karsiborskiej na prostym odcinku drogi, kierujący pojazdem marki VW Sharan nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając przodem w znak ostrzegawczy znajdujący się na poboczu, a następnie wrócił na swój pas ruchu i zjechał na pobocze uderzając przodem pojazdu w drzewo. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się trzech pasażerów. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali celem przeprowadzenia badań. Na chwilę obecną dokładne obrażenia pasażerów pojazdu nie są znane. Kierujący pojazdem był trzeźwy. KMP w Świnoujściu prowadzi czynności pod kątem spowodowania wypadku drogowego, to jest o czyn z art. 177 par. 1 kk - mówi mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć z KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

Gość • Piątek [28.04.2017, 06:30:04] • [IP: 95.90.247.***]

Naprawde są tu same stare pryki które nie pamiętają jak byli młodzi, po pierwsze może rodzicom zawinął samochód a jak nawet nie to co to jest jazda 100 coś po Karsiborskiej już widzę jak wy tak wszyscy przepisowo jeździcie mial nie fart że było ślisko i go zarzuciło, a na prawkach nie uczą wyjścia z poślizgów tak jak to było z 20 lat temu. Ma chłopak nauczkę, a wy nie życzcie mu najgorszego. Szybkiego powrotu do zdrowia :)

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:55:19] • [IP: 95.129.228.**]

Wielkie szczęście, że nikomu postronnemu nic się nie stało, a sytuacja rozwiązała się wewnętrznie.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 08:00:55] • [IP: 80.245.176.***]

wypadek przeżyli ale Świnoujski szpital ich zabije hehehe

Gość • Środa [19.04.2017, 23:40:18] • [IP: 87.118.116.**]

bezsensu, jak cos to walic w zwierze i utrzymac tor jazdy a nie bac sie jakiegos dziada co nakrzyczalby ze auto uszkodzone, lepiej uszkodzic auta zwierza niz ludzi i nie robcie przypalu

Gość • Środa [19.04.2017, 23:00:19] • [IP: 80.245.188.***]

IP: 5.174.15. To proste pytanie- Miał prawko czy nie ? Bo chyba nie. .. I tu jakiekolwiek usprawiedliwianie jest niczym więcej niż takim sobie pierdoleniem.

Gość • Środa [19.04.2017, 22:18:51] • [IP: 5.174.15.***]

Wiem, że nie jest to możliwe...ale chciałabym stanąć twarzą w twarz z każdym cFaniaczkiem który tak hejtuje zaistniałą sytuację... który nie zna tych młodych ludzi, który nie zna ich rodziców...fakt kierowca nie dostosował prędkości i stało co się stało...na 100 % będzie miał traumę do końca życia...wbrew temu co tutaj się pisze nie byli pod wpływem alkoholu i nie jechali na ''gang-bang''...życie pisze różne scenariusze i miejmy nadzieję, że każdy z poszkodowanych wyciągnie z tego wypadku nauczkę na przyszłość...a tym którzy są złośliwi i anonimowi powiem jedno...karma wraca

Gość • Środa [19.04.2017, 21:31:09] • [IP: 83.4.232.*]

Ile to razy kilkaset metrów od przeprawy wyprzedzają bo bardzo się spieszą jak się wolniej walnie na pewno mniej się odczuje

Gość • Środa [19.04.2017, 21:23:56] • [IP: 80.245.189.***]

Dobrze że tak się stało a nie wpadli na bogu winnego innego użytkownika drogi.

Gość • Środa [19.04.2017, 21:20:31] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [19.04.2017, 20:40:29] • [IP: 93.94.186.***]

Do tych młodych cwaniaczków za kierownicą, auto służy do przemieszczania się w szybszym tempie niż chodzenie, Chcesz poszpanować, poszaleć, to wybierz się na Tor Wyścigowy. Naraziłeś swoją głupotą i brakiem rozsądku znajomych na utratę zdrowia. Daj Boże żeby z tego wyszli bez uszczerbku na zdrowiu, bo skutki twojej lekkomyślności będą odczuwać całe życie.

Gość • Środa [19.04.2017, 20:21:49] • [IP: 93.94.186.***]

Tam powinny być kamery, zaczęli by wszyscy zgodnie z przepisami jezdzić a nie po wariacku.

Gość • Środa [19.04.2017, 20:14:32] • [IP: 31.1.16.***]

Tylko bezbronnych drzew szkoda. ..

Gość • Środa [19.04.2017, 20:13:28] • [IP: 94.254.231.**]

kretyn i idiota zabrac prawko baranowi

Tomek • Środa [19.04.2017, 19:36:33] • [IP: 93.94.189.***]

Ciekawe ile byłoby złośliwych i szyderczych komentarzy gdyby każdy musiałby się podpisać pod tym co bezmyślnie wypisuje...?

Diabeł • Środa [19.04.2017, 18:19:32] • [IP: 80.245.180.***]

Ludzie nie ma co jad wylewać. Tylko po prostu na ul. Karsiborskiej jechać maksymalnie 80 km i po problemie. A jak ktoś jest taki debil, że szaleje to niech ma nauczkę. Zwierząt i drzew szkoda a wariatów drogowych nie.

Gość • Środa [19.04.2017, 17:39:34] • [IP: 92.42.112.***]

bezstresowo chowane harcerzyki i róbta co chceta da tylko taki efekt. Niech się cieszą że żyją. Czy będzie zrzutka jeleni na nowy VW?

Gość • Środa [19.04.2017, 17:24:13] • [IP: 95.129.225.**]

szkoda dzieciaków. Nauczka na całe życie...

Gość • Środa [19.04.2017, 17:23:25] • [IP: 77.88.191.***]

Szkoda drzewa bo kretynów nie.

Gość • Środa [19.04.2017, 17:09:27] • [IP: 94.254.137.***]

warunki jazdy nie dostosowaly sie do ich predkosci

Gość • Środa [19.04.2017, 16:50:03] • [IP: 80.245.188.***]

niech tatuś z mamusią kupią nastepne autko synkowi

Gość • Środa [19.04.2017, 16:24:39] • [IP: 41.150.255.**]

Super jednego kretynka mniej na drodze!!

Gość • Środa [19.04.2017, 16:16:42] • [IP: 80.245.189.***]

zuza czy to ty?

Gość • Środa [19.04.2017, 16:04:39] • [IP: 31.1.210.***]

do Gość • Środa [19.04.2017, 09:52:20] • [IP: 165.144.227.***]iGość • Środa [19.04.2017, 15:02:35] • [IP: 80.245.178.***], za te słowa będziecie się smażyć w piekle

nawigator • Środa [19.04.2017, 15:58:43] • [IP: 93.190.188.**]

bardzo dobrze ze w drzewo a nie w czlowieka !!

Gość • Środa [19.04.2017, 15:56:39] • [IP: 80.245.188.***]

powinna być krytyka i wysoka grzywna żeby następny koleżka nie próbował 100 po karsiborskiej jeżdzic

Oglądasz 1-25 z 70
■ W czwartek, sieć Orange miała awarię! Telefony pokazywały brak zasięgu! ■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■