POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 23:38:44] • Świnoujście

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przed godziną 23.00 na ulicy Karsiborskiej doszło do poważnego wypadku. Volkswagen, którym jechały cztery osoby, wyleciał dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie był dla nich jednak szczęśliwy. Auto uderzyło w drzewo.



Do zdarzenia doszło za zakrętem na ulicy Karsiborskiej, na terenie niezabudowanym. Srebrny volkswagen Sharan jechał w stronę przeprawy promowej. Nagle wyleciał z drogi i zjechał na lewe pobocze. Po chwili wjechał na drogę.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zaraz jednak znów wyrzuciło go na pobocze, tym razem z prawej strony. Jadący mieli już jednak znacznie mniej szczęścia, bo auto uderzyło w dwa drzewa. Pierwsze rozpruło bok, przy którym siedzieli pasażerowie. Z drugim volkswagen zderzył się czołowo.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przed kierowcą, młodym człowiekiem, otworzyła się poduszka powietrzna. Z informacji podanych przez policję wynika, że w wypadku poszkodowane zostały 3 osoby i wszyscy zostali przetransportowani do świnoujskiego szpitala.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały trzy karetki, trzy wozy strażackie, w tym jeden wojskowy. Policja ustala jeszcze, co zdarzyło się w nocy na tej drodze.

Wygląda na to, że samochód jechał bardzo szybko. Na jezdni widać bardzo długie i wyraźne ślady opon.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie można wykluczyć, że na jezdni pojawiły się zwierzęta. To miejsce, gdzie często biegają dziki. Nasi Czytelnicy alarmowali też, że w okolicy pojawił się łoś.

- W dniu 18 kwietnia 2017 roku około godziny 22.30 na ulicy Karsiborskiej na prostym odcinku drogi, kierujący pojazdem marki VW Sharan nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając przodem w znak ostrzegawczy znajdujący się na poboczu, a następnie wrócił na swój pas ruchu i zjechał na pobocze uderzając przodem pojazdu w drzewo. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się trzech pasażerów. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali celem przeprowadzenia badań. Na chwilę obecną dokładne obrażenia pasażerów pojazdu nie są znane. Kierujący pojazdem był trzeźwy. KMP w Świnoujściu prowadzi czynności pod kątem spowodowania wypadku drogowego, to jest o czyn z art. 177 par. 1 kk - mówi mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć z KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

Gość • Piątek [28.04.2017, 06:30:04] • [IP: 95.90.247.***]

Naprawde są tu same stare pryki które nie pamiętają jak byli młodzi, po pierwsze może rodzicom zawinął samochód a jak nawet nie to co to jest jazda 100 coś po Karsiborskiej już widzę jak wy tak wszyscy przepisowo jeździcie mial nie fart że było ślisko i go zarzuciło, a na prawkach nie uczą wyjścia z poślizgów tak jak to było z 20 lat temu. Ma chłopak nauczkę, a wy nie życzcie mu najgorszego. Szybkiego powrotu do zdrowia :)

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:55:19] • [IP: 95.129.228.**]

Wielkie szczęście, że nikomu postronnemu nic się nie stało, a sytuacja rozwiązała się wewnętrznie.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 08:00:55] • [IP: 80.245.176.***]

wypadek przeżyli ale Świnoujski szpital ich zabije hehehe

Gość • Środa [19.04.2017, 23:40:18] • [IP: 87.118.116.**]

bezsensu, jak cos to walic w zwierze i utrzymac tor jazdy a nie bac sie jakiegos dziada co nakrzyczalby ze auto uszkodzone, lepiej uszkodzic auta zwierza niz ludzi i nie robcie przypalu

Gość • Środa [19.04.2017, 23:00:19] • [IP: 80.245.188.***]

IP: 5.174.15. To proste pytanie- Miał prawko czy nie ? Bo chyba nie. .. I tu jakiekolwiek usprawiedliwianie jest niczym więcej niż takim sobie pierdoleniem.

Gość • Środa [19.04.2017, 22:18:51] • [IP: 5.174.15.***]

Wiem, że nie jest to możliwe...ale chciałabym stanąć twarzą w twarz z każdym cFaniaczkiem który tak hejtuje zaistniałą sytuację... który nie zna tych młodych ludzi, który nie zna ich rodziców...fakt kierowca nie dostosował prędkości i stało co się stało...na 100 % będzie miał traumę do końca życia...wbrew temu co tutaj się pisze nie byli pod wpływem alkoholu i nie jechali na ''gang-bang''...życie pisze różne scenariusze i miejmy nadzieję, że każdy z poszkodowanych wyciągnie z tego wypadku nauczkę na przyszłość...a tym którzy są złośliwi i anonimowi powiem jedno...karma wraca

Gość • Środa [19.04.2017, 21:31:09] • [IP: 83.4.232.*]

Ile to razy kilkaset metrów od przeprawy wyprzedzają bo bardzo się spieszą jak się wolniej walnie na pewno mniej się odczuje

Gość • Środa [19.04.2017, 21:23:56] • [IP: 80.245.189.***]

Dobrze że tak się stało a nie wpadli na bogu winnego innego użytkownika drogi.

Gość • Środa [19.04.2017, 21:20:31] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [19.04.2017, 20:40:29] • [IP: 93.94.186.***]

Do tych młodych cwaniaczków za kierownicą, auto służy do przemieszczania się w szybszym tempie niż chodzenie, Chcesz poszpanować, poszaleć, to wybierz się na Tor Wyścigowy. Naraziłeś swoją głupotą i brakiem rozsądku znajomych na utratę zdrowia. Daj Boże żeby z tego wyszli bez uszczerbku na zdrowiu, bo skutki twojej lekkomyślności będą odczuwać całe życie.

Gość • Środa [19.04.2017, 20:21:49] • [IP: 93.94.186.***]

Tam powinny być kamery, zaczęli by wszyscy zgodnie z przepisami jezdzić a nie po wariacku.

Gość • Środa [19.04.2017, 20:14:32] • [IP: 31.1.16.***]

Tylko bezbronnych drzew szkoda. ..

Gość • Środa [19.04.2017, 20:13:28] • [IP: 94.254.231.**]

kretyn i idiota zabrac prawko baranowi

Tomek • Środa [19.04.2017, 19:36:33] • [IP: 93.94.189.***]

Ciekawe ile byłoby złośliwych i szyderczych komentarzy gdyby każdy musiałby się podpisać pod tym co bezmyślnie wypisuje...?

Diabeł • Środa [19.04.2017, 18:19:32] • [IP: 80.245.180.***]

Ludzie nie ma co jad wylewać. Tylko po prostu na ul. Karsiborskiej jechać maksymalnie 80 km i po problemie. A jak ktoś jest taki debil, że szaleje to niech ma nauczkę. Zwierząt i drzew szkoda a wariatów drogowych nie.

Gość • Środa [19.04.2017, 17:39:34] • [IP: 92.42.112.***]

bezstresowo chowane harcerzyki i róbta co chceta da tylko taki efekt. Niech się cieszą że żyją. Czy będzie zrzutka jeleni na nowy VW?

Gość • Środa [19.04.2017, 17:24:13] • [IP: 95.129.225.**]

szkoda dzieciaków. Nauczka na całe życie...

Gość • Środa [19.04.2017, 17:23:25] • [IP: 77.88.191.***]

Szkoda drzewa bo kretynów nie.

Gość • Środa [19.04.2017, 17:09:27] • [IP: 94.254.137.***]

warunki jazdy nie dostosowaly sie do ich predkosci

Gość • Środa [19.04.2017, 16:50:03] • [IP: 80.245.188.***]

niech tatuś z mamusią kupią nastepne autko synkowi

Gość • Środa [19.04.2017, 16:24:39] • [IP: 41.150.255.**]

Super jednego kretynka mniej na drodze!!

Gość • Środa [19.04.2017, 16:16:42] • [IP: 80.245.189.***]

zuza czy to ty?

Gość • Środa [19.04.2017, 16:04:39] • [IP: 31.1.210.***]

do Gość • Środa [19.04.2017, 09:52:20] • [IP: 165.144.227.***]iGość • Środa [19.04.2017, 15:02:35] • [IP: 80.245.178.***], za te słowa będziecie się smażyć w piekle

nawigator • Środa [19.04.2017, 15:58:43] • [IP: 93.190.188.**]

bardzo dobrze ze w drzewo a nie w czlowieka !!

Gość • Środa [19.04.2017, 15:56:39] • [IP: 80.245.188.***]

powinna być krytyka i wysoka grzywna żeby następny koleżka nie próbował 100 po karsiborskiej jeżdzic

Oglądasz 1-25 z 70
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■