POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.04.2017, 23:38:44] • Świnoujście

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przed godziną 23.00 na ulicy Karsiborskiej doszło do poważnego wypadku. Volkswagen, którym jechały cztery osoby, wyleciał dwukrotnie z drogi. Drugi raz nie był dla nich jednak szczęśliwy. Auto uderzyło w drzewo.



Do zdarzenia doszło za zakrętem na ulicy Karsiborskiej, na terenie niezabudowanym. Srebrny volkswagen Sharan jechał w stronę przeprawy promowej. Nagle wyleciał z drogi i zjechał na lewe pobocze. Po chwili wjechał na drogę.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Zaraz jednak znów wyrzuciło go na pobocze, tym razem z prawej strony. Jadący mieli już jednak znacznie mniej szczęścia, bo auto uderzyło w dwa drzewa. Pierwsze rozpruło bok, przy którym siedzieli pasażerowie. Z drugim volkswagen zderzył się czołowo.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Przed kierowcą, młodym człowiekiem, otworzyła się poduszka powietrzna. Z informacji podanych przez policję wynika, że w wypadku poszkodowane zostały 3 osoby i wszyscy zostali przetransportowani do świnoujskiego szpitala.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały trzy karetki, trzy wozy strażackie, w tym jeden wojskowy. Policja ustala jeszcze, co zdarzyło się w nocy na tej drodze.

Wygląda na to, że samochód jechał bardzo szybko. Na jezdni widać bardzo długie i wyraźne ślady opon.

Auto na drzewie. Trzy osoby w szpitalu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie można wykluczyć, że na jezdni pojawiły się zwierzęta. To miejsce, gdzie często biegają dziki. Nasi Czytelnicy alarmowali też, że w okolicy pojawił się łoś.

- W dniu 18 kwietnia 2017 roku około godziny 22.30 na ulicy Karsiborskiej na prostym odcinku drogi, kierujący pojazdem marki VW Sharan nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając przodem w znak ostrzegawczy znajdujący się na poboczu, a następnie wrócił na swój pas ruchu i zjechał na pobocze uderzając przodem pojazdu w drzewo. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się trzech pasażerów. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitali celem przeprowadzenia badań. Na chwilę obecną dokładne obrażenia pasażerów pojazdu nie są znane. Kierujący pojazdem był trzeźwy. KMP w Świnoujściu prowadzi czynności pod kątem spowodowania wypadku drogowego, to jest o czyn z art. 177 par. 1 kk - mówi mł. asp. Magdalena Figarska- Śnieć z KMP w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 70, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 70

Gość • Piątek [28.04.2017, 06:30:04] • [IP: 95.90.247.***]

Naprawde są tu same stare pryki które nie pamiętają jak byli młodzi, po pierwsze może rodzicom zawinął samochód a jak nawet nie to co to jest jazda 100 coś po Karsiborskiej już widzę jak wy tak wszyscy przepisowo jeździcie mial nie fart że było ślisko i go zarzuciło, a na prawkach nie uczą wyjścia z poślizgów tak jak to było z 20 lat temu. Ma chłopak nauczkę, a wy nie życzcie mu najgorszego. Szybkiego powrotu do zdrowia :)

Gość • Sobota [22.04.2017, 12:55:19] • [IP: 95.129.228.**]

Wielkie szczęście, że nikomu postronnemu nic się nie stało, a sytuacja rozwiązała się wewnętrznie.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 08:00:55] • [IP: 80.245.176.***]

wypadek przeżyli ale Świnoujski szpital ich zabije hehehe

Gość • Środa [19.04.2017, 23:40:18] • [IP: 87.118.116.**]

bezsensu, jak cos to walic w zwierze i utrzymac tor jazdy a nie bac sie jakiegos dziada co nakrzyczalby ze auto uszkodzone, lepiej uszkodzic auta zwierza niz ludzi i nie robcie przypalu

Gość • Środa [19.04.2017, 23:00:19] • [IP: 80.245.188.***]

IP: 5.174.15. To proste pytanie- Miał prawko czy nie ? Bo chyba nie. .. I tu jakiekolwiek usprawiedliwianie jest niczym więcej niż takim sobie pierdoleniem.

Gość • Środa [19.04.2017, 22:18:51] • [IP: 5.174.15.***]

Wiem, że nie jest to możliwe...ale chciałabym stanąć twarzą w twarz z każdym cFaniaczkiem który tak hejtuje zaistniałą sytuację... który nie zna tych młodych ludzi, który nie zna ich rodziców...fakt kierowca nie dostosował prędkości i stało co się stało...na 100 % będzie miał traumę do końca życia...wbrew temu co tutaj się pisze nie byli pod wpływem alkoholu i nie jechali na ''gang-bang''...życie pisze różne scenariusze i miejmy nadzieję, że każdy z poszkodowanych wyciągnie z tego wypadku nauczkę na przyszłość...a tym którzy są złośliwi i anonimowi powiem jedno...karma wraca

Gość • Środa [19.04.2017, 21:31:09] • [IP: 83.4.232.*]

Ile to razy kilkaset metrów od przeprawy wyprzedzają bo bardzo się spieszą jak się wolniej walnie na pewno mniej się odczuje

Gość • Środa [19.04.2017, 21:23:56] • [IP: 80.245.189.***]

Dobrze że tak się stało a nie wpadli na bogu winnego innego użytkownika drogi.

Gość • Środa [19.04.2017, 21:20:31] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [19.04.2017, 20:40:29] • [IP: 93.94.186.***]

Do tych młodych cwaniaczków za kierownicą, auto służy do przemieszczania się w szybszym tempie niż chodzenie, Chcesz poszpanować, poszaleć, to wybierz się na Tor Wyścigowy. Naraziłeś swoją głupotą i brakiem rozsądku znajomych na utratę zdrowia. Daj Boże żeby z tego wyszli bez uszczerbku na zdrowiu, bo skutki twojej lekkomyślności będą odczuwać całe życie.

Gość • Środa [19.04.2017, 20:21:49] • [IP: 93.94.186.***]

Tam powinny być kamery, zaczęli by wszyscy zgodnie z przepisami jezdzić a nie po wariacku.

Gość • Środa [19.04.2017, 20:14:32] • [IP: 31.1.16.***]

Tylko bezbronnych drzew szkoda. ..

Gość • Środa [19.04.2017, 20:13:28] • [IP: 94.254.231.**]

kretyn i idiota zabrac prawko baranowi

Tomek • Środa [19.04.2017, 19:36:33] • [IP: 93.94.189.***]

Ciekawe ile byłoby złośliwych i szyderczych komentarzy gdyby każdy musiałby się podpisać pod tym co bezmyślnie wypisuje...?

Diabeł • Środa [19.04.2017, 18:19:32] • [IP: 80.245.180.***]

Ludzie nie ma co jad wylewać. Tylko po prostu na ul. Karsiborskiej jechać maksymalnie 80 km i po problemie. A jak ktoś jest taki debil, że szaleje to niech ma nauczkę. Zwierząt i drzew szkoda a wariatów drogowych nie.

Gość • Środa [19.04.2017, 17:39:34] • [IP: 92.42.112.***]

bezstresowo chowane harcerzyki i róbta co chceta da tylko taki efekt. Niech się cieszą że żyją. Czy będzie zrzutka jeleni na nowy VW?

Gość • Środa [19.04.2017, 17:24:13] • [IP: 95.129.225.**]

szkoda dzieciaków. Nauczka na całe życie...

Gość • Środa [19.04.2017, 17:23:25] • [IP: 77.88.191.***]

Szkoda drzewa bo kretynów nie.

Gość • Środa [19.04.2017, 17:09:27] • [IP: 94.254.137.***]

warunki jazdy nie dostosowaly sie do ich predkosci

Gość • Środa [19.04.2017, 16:50:03] • [IP: 80.245.188.***]

niech tatuś z mamusią kupią nastepne autko synkowi

Gość • Środa [19.04.2017, 16:24:39] • [IP: 41.150.255.**]

Super jednego kretynka mniej na drodze!!

Gość • Środa [19.04.2017, 16:16:42] • [IP: 80.245.189.***]

zuza czy to ty?

Gość • Środa [19.04.2017, 16:04:39] • [IP: 31.1.210.***]

do Gość • Środa [19.04.2017, 09:52:20] • [IP: 165.144.227.***]iGość • Środa [19.04.2017, 15:02:35] • [IP: 80.245.178.***], za te słowa będziecie się smażyć w piekle

nawigator • Środa [19.04.2017, 15:58:43] • [IP: 93.190.188.**]

bardzo dobrze ze w drzewo a nie w czlowieka !!

Gość • Środa [19.04.2017, 15:56:39] • [IP: 80.245.188.***]

powinna być krytyka i wysoka grzywna żeby następny koleżka nie próbował 100 po karsiborskiej jeżdzic

Oglądasz 1-25 z 70
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■