POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [20.04.2017, 00:09:09] • Świnoujście

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

W nocy ze środy na czwartek tiry zablokowały przejazd kierowcom samochodów osobowych. Zero pomocy dla kierowców, zero policji – alarmuje nasz Czytelnik. - Ktoś powinien za to beknąć.



Totalny burdel na ulicy Wolińskiej - alarmuje jeden z naszych Czytelników. - Zero pomocy dla kierowców, zero policji, nikt nikomu nie mówi, co jest grane.

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

Informacje dostaliśmy tuż przed północą.

Mieszkańcy stoją razem z tirami, nie wiedząc dlaczego - pisze dalej Czytelnik. -Tiry się mijają blokując drogę, zero przejazdu, brak służb terminalu. Ktoś powinien za to beknąć. Obsługa promów powinna informować auta osobowe, że mogą jechać i nie muszą stać na SZWEDA, a Policja powinna karać Tiry za jazdę na trzeciego. Na dodatek jest godzina 23 a oni trąbią, jak o godzinie 14 w południe. SZOK! Trasa S-3 ??????????? BANGLADESZ.

Zapytamy, co na to policja, terminal świnoujski i Urząd Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Czwartek [20.04.2017, 18:04:07] • [IP: 83.11.178.***]

A pani Stój zamiast się wziąć do roboty to za państwową kasę życzenia przesyła.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 16:31:47] • [IP: 92.42.114.***]

Dlaczego coraz większy jest bałagan ? przęstępczość wzrosła bardzo czy ta władza tego nie widzi ?? a morze nie chce ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:24:03] • [IP: 178.238.253.**]

A niby dlaczego ma uruchamiać, spieszy to przez Niemcy, jesteśmy w unii, wiec w czym problem, dlaczego to miasto ma poności koszty że się komuś spieszy!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:15:35] • [IP: 46.231.63.***]

DLACZEGO NIE PODSTAWI SIĘ DODATKOWYCH PROMÓW, DLACZEGO NIE SZANUJE SIĘ CZYJEGOŚ CZSU I PIENIĘDZY.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:06:25] • [IP: 46.231.63.***]

Nie ma jeszcze sezonu a dzisiaj znów ogromne kolejki na promy.DZIŚ ZNÓW MUSZĘ SIEDZIEĆ PO GODZINACH I TRZYMAĆ LUDZI ŻEBY PRZYJĄĆ DOSTAWY TOWARU.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:01:51] • [IP: 46.231.63.***]

DZIŚ ZNÓW WIELKA KOLEJKA NA PROMY, MOJA FIRMA ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ WOZI TOWAR NA MIĘDZYZDROJE I OKOLICE KIEROWCY STOJĄ, FIRMA PŁACI - CIEKAWE ILE JESZCZE SIĘ UTRZYMA NA TYCH KOSZTACH

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:33:46] • [IP: 94.254.225.***]

Teraz warto zobaczyć jaki jest korek na przeprawie od strony Karsiborza. Dlaczego żegluga nie uruchamia dodatkowego promu. Masakra. !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:01:45] • [IP: 62.69.203.***]

A może pan prezydent ruszył by du.., pę i zobaczył co się dzieje na prawobrzeżu, a nie tylko coraz wiecej dziadostwa nam przysparza na czele z menelami, kontenerami, i co jeszcze wymyśli? a najlepiej niech ustąpi miejsca komuś kto szanuje innych ludzi a nie myśli tylko o nabijaniu sobie kieszeni i chwalenia co on zrobił dla Swinoujscia o Warszowie ani słowa.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:33:39] • [IP: 80.245.182.***]

I jak zwykle nikt w tym posranym miescie za to nie odpowie, nie ma winnego.dziki k... zachód!!#.tu się gnębi i utrudnia życie zwyklym mieszkancow. Chore!!zajac się tym do cholery!!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:11:48] • [IP: 37.47.134.**]

A Policja jest od czego ?stania w krzakach ze swoim śmiesznym radarem ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:10:58] • [IP: 95.129.228.***]

Pan Prezydent Miasta nich powie gdzie jest Straż Miejska

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:20:36] • [IP: 89.76.26.***]

" Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskie" - jak na portal czytany przez wielu, tytuł mówiący o autorach i redaktorach. Jeśli jest w tym grajdole jakiś prezydent, to powinien zamknąć to coś, co szumnie nazywa się"portalem", a autorów wsadzić przymusowo do szkoły podstawowej. Może by zmądrzeli - choć wątpię.

Wm2 • Czwartek [20.04.2017, 12:19:19] • [IP: 62.69.203.***]

A przy okazji burdelu trochę dewastacji na koszt miasta a nie terminalu.Wczoraj około 22 na parking przy ogródkach działkowych dawnej ODRY wjechał bez mózg" tirem" GDA...1. Efekt będzie można oglądać jeszcze pewnie długo.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:18:02] • [IP: 62.69.253.**]

Parking na BP i w poblizu Szkoly Morskiej Pelny. Gdzie kolejny parking?Jezeli nie wystarcza parking na terminalu, parking przy SM to cos jest nie tak...

ss • Czwartek [20.04.2017, 12:16:35] • [IP: 57.79.24.*]

Najlepiej wszystko zlikwidować. Komentarze samych idiotów i specjalistów od wszystkiego, co siedzą na zasiłku i nic nie robią.

Niania Frania • Czwartek [20.04.2017, 12:11:45] • [IP: 37.248.157.***]

TO KONTENEROWI BANDYCI SPROWADZENI PRZEZ KORPORACYJNEGO OKUPANTA ZGOTOWALI MIESZKAŃCOM KIBUCU TEN LOS!! KIEDY W KOŃCU WIĘŹNIOWIE GETTA ŚWINOUJŚCIE PRZEJRZĄ NA OCZY I ZROBIĄ COŚ Z TYM BURDELEM KONTENEROWYM?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:05:46] • [IP: 109.241.63.***]

Taka sytuacja na pewno może denerwować ludzi, ale używanie w społecznej publicystyce nieodpowiedniego słownictwa /jak np.:" burdel"/ nie jest smaczne. Znam na świecie bardzo porządne i przyzwoite tego rodzaju miejsca !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:00:12] • [IP: 195.138.243.***]

[20.04.2017, 11:07:51. A może jednak telefon do dyspozytora najnowszego terminala 91 322 6101. Ciężarówki to ich klienci i należy ich pokierować na parking, co jednak się nie stało. Dyspozycja terminalu nie kierowała ciężarówek na parking przy ul. Artyleryjskiej, bo po co, niech stoją na Wolinskiej. Kierowcy ciężarówek to ich klient, to dlaczego policjanci mają wykonywac ich pracę. Rozbudowa terminala jak zwykle zaplanowana, , po olsku", czyli najpierw budują nowe nabrzeża, wprowadzają więcej promów by obsłużyć ciężarówki tylko parkingu dla coraz wiekszej masy ciezarowek nikt nie przygotował. Miasto powinno nałożyć opłatę terminalowi za zajęty pas drogowy tak jak płacą wszyscy, ktorzy zajmują chodnik czy jezdnię. Wtedy zarząd terminala moze by się obudził.

zgryzliwy_lolek • Czwartek [20.04.2017, 11:58:56] • [IP: 109.189.41.***]

Tiry na tory! Powinien być zakaz tranzytu miedzynarodowego tzw. tirami przez Polskę. Na granicy pakować na wagony, podczepić parę wagonów sypialnych i wio! Jak do ruskich to wysylać na LHS Zyska kolej, zyskają drogi, zyskają Polacy.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:51:22] • [IP: 178.238.253.**]

No i co policja też musi odpocząć od takich b----w, z tym transportem przez Niemcy i Danię będzie bliżej, w d----e mam wasze marudzenie, jak zapłaacicie mandat liczony w tysiącach to odechce się niszcz wszystko dookoła!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:26:26] • [IP: 178.238.247.**]

W sytuacji zakorkowania ulicy Wolińskiej należy zamknąć wjazd do miasta dla tirów do czasu rozładowania korków !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:24:15] • [IP: 93.94.190.***]

tak będzie wyglądał krajobraz po wybudowania terminala kontenerowego...dalej chcecie aby Szczecin za pośrednictwem kilku cwaniaków z GMO PoPisu, którzy pewnie liczą na" fuszki", za rok wybory pogonić to partyjniactwo...które niszczy nasze miasto...turyści ominą nasze miasto, Międzyzdroje już protestują przeciw tej głupocie bo wiedzą że stracą grube miliony- terminal kontenerowy w Gdańsku a u nas czysta plaża

smaczna rzodkiewka • Czwartek [20.04.2017, 11:15:54] • [IP: 88.156.234.***]

Ja też wczoraj jechałam na prom, chwilę staliśmy za tirami zanim się zorientowaliśmy czemu one stoją. Niestety kiedy zawracaliśmy widzieliśmy świnoujskie osobówki stojące w" kolejce". Było koło 20.00.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:15:03] • [IP: 92.42.119.**]

Jak to gdzie była policja? Parę metrów wcześniej przed przejazdem kolejowym panowie policjanci z dwóch radiowozów ucinali sobie pogawędkę zamiast kierować ruchem. A po minach było widać, że dobrze im się rozmawia. Było to około godziny 18:30.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:07:51] • [IP: 62.69.203.***]

Telefon do oficera dyzurnego Komendy Wojewodzkiej Policji z prosba o interwencje i moze wyluska towarzystwo z roznych zakamarow 91- 821-80-01

Oglądasz 1-25 z 58
■ Wzdłuż województw północnych w piątek od samego rana spodziewane są oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■