POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [20.04.2017, 00:09:09] • Świnoujście

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

W nocy ze środy na czwartek tiry zablokowały przejazd kierowcom samochodów osobowych. Zero pomocy dla kierowców, zero policji – alarmuje nasz Czytelnik. - Ktoś powinien za to beknąć.



Totalny burdel na ulicy Wolińskiej - alarmuje jeden z naszych Czytelników. - Zero pomocy dla kierowców, zero policji, nikt nikomu nie mówi, co jest grane.

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

Informacje dostaliśmy tuż przed północą.

Mieszkańcy stoją razem z tirami, nie wiedząc dlaczego - pisze dalej Czytelnik. -Tiry się mijają blokując drogę, zero przejazdu, brak służb terminalu. Ktoś powinien za to beknąć. Obsługa promów powinna informować auta osobowe, że mogą jechać i nie muszą stać na SZWEDA, a Policja powinna karać Tiry za jazdę na trzeciego. Na dodatek jest godzina 23 a oni trąbią, jak o godzinie 14 w południe. SZOK! Trasa S-3 ??????????? BANGLADESZ.

Zapytamy, co na to policja, terminal świnoujski i Urząd Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Czwartek [20.04.2017, 18:04:07] • [IP: 83.11.178.***]

A pani Stój zamiast się wziąć do roboty to za państwową kasę życzenia przesyła.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 16:31:47] • [IP: 92.42.114.***]

Dlaczego coraz większy jest bałagan ? przęstępczość wzrosła bardzo czy ta władza tego nie widzi ?? a morze nie chce ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:24:03] • [IP: 178.238.253.**]

A niby dlaczego ma uruchamiać, spieszy to przez Niemcy, jesteśmy w unii, wiec w czym problem, dlaczego to miasto ma poności koszty że się komuś spieszy!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:15:35] • [IP: 46.231.63.***]

DLACZEGO NIE PODSTAWI SIĘ DODATKOWYCH PROMÓW, DLACZEGO NIE SZANUJE SIĘ CZYJEGOŚ CZSU I PIENIĘDZY.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:06:25] • [IP: 46.231.63.***]

Nie ma jeszcze sezonu a dzisiaj znów ogromne kolejki na promy.DZIŚ ZNÓW MUSZĘ SIEDZIEĆ PO GODZINACH I TRZYMAĆ LUDZI ŻEBY PRZYJĄĆ DOSTAWY TOWARU.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:01:51] • [IP: 46.231.63.***]

DZIŚ ZNÓW WIELKA KOLEJKA NA PROMY, MOJA FIRMA ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ WOZI TOWAR NA MIĘDZYZDROJE I OKOLICE KIEROWCY STOJĄ, FIRMA PŁACI - CIEKAWE ILE JESZCZE SIĘ UTRZYMA NA TYCH KOSZTACH

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:33:46] • [IP: 94.254.225.***]

Teraz warto zobaczyć jaki jest korek na przeprawie od strony Karsiborza. Dlaczego żegluga nie uruchamia dodatkowego promu. Masakra. !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:01:45] • [IP: 62.69.203.***]

A może pan prezydent ruszył by du.., pę i zobaczył co się dzieje na prawobrzeżu, a nie tylko coraz wiecej dziadostwa nam przysparza na czele z menelami, kontenerami, i co jeszcze wymyśli? a najlepiej niech ustąpi miejsca komuś kto szanuje innych ludzi a nie myśli tylko o nabijaniu sobie kieszeni i chwalenia co on zrobił dla Swinoujscia o Warszowie ani słowa.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:33:39] • [IP: 80.245.182.***]

I jak zwykle nikt w tym posranym miescie za to nie odpowie, nie ma winnego.dziki k... zachód!!#.tu się gnębi i utrudnia życie zwyklym mieszkancow. Chore!!zajac się tym do cholery!!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:11:48] • [IP: 37.47.134.**]

A Policja jest od czego ?stania w krzakach ze swoim śmiesznym radarem ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:10:58] • [IP: 95.129.228.***]

Pan Prezydent Miasta nich powie gdzie jest Straż Miejska

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:20:36] • [IP: 89.76.26.***]

" Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskie" - jak na portal czytany przez wielu, tytuł mówiący o autorach i redaktorach. Jeśli jest w tym grajdole jakiś prezydent, to powinien zamknąć to coś, co szumnie nazywa się"portalem", a autorów wsadzić przymusowo do szkoły podstawowej. Może by zmądrzeli - choć wątpię.

Wm2 • Czwartek [20.04.2017, 12:19:19] • [IP: 62.69.203.***]

A przy okazji burdelu trochę dewastacji na koszt miasta a nie terminalu.Wczoraj około 22 na parking przy ogródkach działkowych dawnej ODRY wjechał bez mózg" tirem" GDA...1. Efekt będzie można oglądać jeszcze pewnie długo.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:18:02] • [IP: 62.69.253.**]

Parking na BP i w poblizu Szkoly Morskiej Pelny. Gdzie kolejny parking?Jezeli nie wystarcza parking na terminalu, parking przy SM to cos jest nie tak...

ss • Czwartek [20.04.2017, 12:16:35] • [IP: 57.79.24.*]

Najlepiej wszystko zlikwidować. Komentarze samych idiotów i specjalistów od wszystkiego, co siedzą na zasiłku i nic nie robią.

Niania Frania • Czwartek [20.04.2017, 12:11:45] • [IP: 37.248.157.***]

TO KONTENEROWI BANDYCI SPROWADZENI PRZEZ KORPORACYJNEGO OKUPANTA ZGOTOWALI MIESZKAŃCOM KIBUCU TEN LOS!! KIEDY W KOŃCU WIĘŹNIOWIE GETTA ŚWINOUJŚCIE PRZEJRZĄ NA OCZY I ZROBIĄ COŚ Z TYM BURDELEM KONTENEROWYM?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:05:46] • [IP: 109.241.63.***]

Taka sytuacja na pewno może denerwować ludzi, ale używanie w społecznej publicystyce nieodpowiedniego słownictwa /jak np.:" burdel"/ nie jest smaczne. Znam na świecie bardzo porządne i przyzwoite tego rodzaju miejsca !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:00:12] • [IP: 195.138.243.***]

[20.04.2017, 11:07:51. A może jednak telefon do dyspozytora najnowszego terminala 91 322 6101. Ciężarówki to ich klienci i należy ich pokierować na parking, co jednak się nie stało. Dyspozycja terminalu nie kierowała ciężarówek na parking przy ul. Artyleryjskiej, bo po co, niech stoją na Wolinskiej. Kierowcy ciężarówek to ich klient, to dlaczego policjanci mają wykonywac ich pracę. Rozbudowa terminala jak zwykle zaplanowana, , po olsku", czyli najpierw budują nowe nabrzeża, wprowadzają więcej promów by obsłużyć ciężarówki tylko parkingu dla coraz wiekszej masy ciezarowek nikt nie przygotował. Miasto powinno nałożyć opłatę terminalowi za zajęty pas drogowy tak jak płacą wszyscy, ktorzy zajmują chodnik czy jezdnię. Wtedy zarząd terminala moze by się obudził.

zgryzliwy_lolek • Czwartek [20.04.2017, 11:58:56] • [IP: 109.189.41.***]

Tiry na tory! Powinien być zakaz tranzytu miedzynarodowego tzw. tirami przez Polskę. Na granicy pakować na wagony, podczepić parę wagonów sypialnych i wio! Jak do ruskich to wysylać na LHS Zyska kolej, zyskają drogi, zyskają Polacy.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:51:22] • [IP: 178.238.253.**]

No i co policja też musi odpocząć od takich b----w, z tym transportem przez Niemcy i Danię będzie bliżej, w d----e mam wasze marudzenie, jak zapłaacicie mandat liczony w tysiącach to odechce się niszcz wszystko dookoła!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:26:26] • [IP: 178.238.247.**]

W sytuacji zakorkowania ulicy Wolińskiej należy zamknąć wjazd do miasta dla tirów do czasu rozładowania korków !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:24:15] • [IP: 93.94.190.***]

tak będzie wyglądał krajobraz po wybudowania terminala kontenerowego...dalej chcecie aby Szczecin za pośrednictwem kilku cwaniaków z GMO PoPisu, którzy pewnie liczą na" fuszki", za rok wybory pogonić to partyjniactwo...które niszczy nasze miasto...turyści ominą nasze miasto, Międzyzdroje już protestują przeciw tej głupocie bo wiedzą że stracą grube miliony- terminal kontenerowy w Gdańsku a u nas czysta plaża

smaczna rzodkiewka • Czwartek [20.04.2017, 11:15:54] • [IP: 88.156.234.***]

Ja też wczoraj jechałam na prom, chwilę staliśmy za tirami zanim się zorientowaliśmy czemu one stoją. Niestety kiedy zawracaliśmy widzieliśmy świnoujskie osobówki stojące w" kolejce". Było koło 20.00.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:15:03] • [IP: 92.42.119.**]

Jak to gdzie była policja? Parę metrów wcześniej przed przejazdem kolejowym panowie policjanci z dwóch radiowozów ucinali sobie pogawędkę zamiast kierować ruchem. A po minach było widać, że dobrze im się rozmawia. Było to około godziny 18:30.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:07:51] • [IP: 62.69.203.***]

Telefon do oficera dyzurnego Komendy Wojewodzkiej Policji z prosba o interwencje i moze wyluska towarzystwo z roznych zakamarow 91- 821-80-01

Oglądasz 1-25 z 58
■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■ Potrącenie na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Piłsudskiego. Część ulicy Piastowskiej była wyłączona z ruchu ■ W imieniu zarządu SLD w Świnoujściu serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie z Wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz Wiceprzewodniczącym SLD prof. Bogusławem Liberadzkim z Mieszkańcami Świnoujścia pod tytułem: "Porozmawiajmy o Polsce", które odbędzie się w dniu 27 lipca (czwartek) o godz. 16.00 w Sali Kameralnej MDK (2 piętro) ■ Synoptycy ostrzegają: dziś od godziny 18:00 do godziny 18:00 dnia następnego prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu od umiarkowanego do silnego, chwilami intensywnego. Prognozowana suma opadu wyniesie od 60mm do 85mm, lokalnie może dojść do 100mm ■ Mija 10 lat od chwili, gdy Zachodniopomorskie wstrzymało oddech… Dziś rocznica wypadku autokaru z polskimi pielgrzymami pod Grenoble ■ Czytelnik o nowym Radisson Blu Resort Świnoujście: Kto i za ile dał pozwolenie na przyjęcie gości hotelowych do obiektu, który zagraża ich bezpieczeństwu? ■ Czytelnik: „Idiota świecił laserem”. Domorosły amator mocnych świateł oślepiał z okna. ■ Nasz Czytelnik poszukuje samochodu osobowego koloru seledynowego, jego kierowca bardzo źle potraktował kilkunastoletnią dziewczynkę. Jeżeli ktokolwiek zauważy jasno zieloną osobówkę proszony jest o kontakt z redakcją portalu iswinoujscie.pl 602 - 657- 344. Ostatni raz pojazd był widziany między sklepem Stokrotka, a pasażem Rondo ■ Na zachodzie Polski prognozowane są burze, którym towarzyszyć będzie głównie silny i porywisty wiatr do 70-75 km/h oraz intensywny opad deszczu do 20-30 mm. Dodatkowo na tym terenie oraz częściowo w centrum należy spodziewać się upałów, z temperaturą dochodzącą do 30°C/33°C ■ Kabaret Skeczów Męczących na fali! Nie wiemy, ile stopni będzie miał w tym roku Bałtyk, czy zmieścicie się na plaży ze swoim parawanem i czy rybka w smażalni na rogu nadal jest taka dobra. Wiemy natomiast, że wakacje nad morzem będą w tym roku niepowtarzalne dzięki Kabaretowi Skeczów Męczących ■ Postawmy dzikom pomniki - proponuje Czytelnik. Dziki, podobnie jak bezdomni, wywieźć się nie dają. Stały się symbolem Świnoujścia, trochę jak "wiatrak", tyle że ruchomym i zapewniającym stały kontakt. Może więc umieścić "dziczy akcent" w pejzażu naszego miasta? Na pewien pomysł wpadł jeden z Czytelników ■ Grozi nam susza w kranach? Nadzieja w Zalewie i Mulniku. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szykuje się na sytuację, która na razie wydaje się nam abstrakcją. Liczby są jednak nieubłagalne. Za kilka lat w naszym mieście będzie za mało wody pitnej. Czy uda się nam zapobiec tej sytuacji? Oprócz dostawy wody z ujęcia w Kodrąbka rozpatrywane są jeszcze dwa warianty ■ Doprowadzenie wody z Kodrąbka już nie tak korzystne? Położonemu nad Bałtykiem Świnoujściu za kilka lat zacznie brakować pitnej wody. Najgorzej będzie na Lewobrzeżu. - Liczymy się z brakiem możliwości zaspokojenia potrzeb w pełnej dostawie - mówi wprost Radosław Wrzeszcz z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji ■ Z prawie 3 promilami zajmowała się niemowlęciem - policjanci odebrali dziecko pijanej kobiecie. Mogło dojść do tragedii, gdyby nie interweniowała policja. Matka dwumiesięcznego niemowlęcia była kompletnie pijana, gdy policjanci odbierali jej dziecko. Sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań przy ulicy Chopina. W piątek po godzinie 20.00 patrol policji podjechał przed kamienicę przy ulicy Chopina. Na miejsce wezwano również ratowników medycznych z lekarzem ■ Nie może być tak, że ludzie w biały dzień uciekają przed szczurami! - mówi w rozmowie z portalem iswinoujscie.pl wyraźnie zdenerwowana mieszkanka. Pani Jadwiga na własne oczy widziała, jak w sobotnie południe młode małżeństwo z dziećmi na rękach uciekało przed watahą szczurów. Wszystko wydarzyło się w samym centrum miasta, na Placu Słowiańskim. - Nie liczyłam ich, ale było ich dużo. Możliwe, że kilkanaście. Przebiegły przez Plac Słowiański i schowały się w pasie zieleni - opowiada Pani Jadwiga. Czy grozi nam plaga szczurów? ■