POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [20.04.2017, 00:09:09] • Świnoujście

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

W nocy ze środy na czwartek tiry zablokowały przejazd kierowcom samochodów osobowych. Zero pomocy dla kierowców, zero policji – alarmuje nasz Czytelnik. - Ktoś powinien za to beknąć.



Totalny burdel na ulicy Wolińskiej - alarmuje jeden z naszych Czytelników. - Zero pomocy dla kierowców, zero policji, nikt nikomu nie mówi, co jest grane.

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

Informacje dostaliśmy tuż przed północą.

Mieszkańcy stoją razem z tirami, nie wiedząc dlaczego - pisze dalej Czytelnik. -Tiry się mijają blokując drogę, zero przejazdu, brak służb terminalu. Ktoś powinien za to beknąć. Obsługa promów powinna informować auta osobowe, że mogą jechać i nie muszą stać na SZWEDA, a Policja powinna karać Tiry za jazdę na trzeciego. Na dodatek jest godzina 23 a oni trąbią, jak o godzinie 14 w południe. SZOK! Trasa S-3 ??????????? BANGLADESZ.

Zapytamy, co na to policja, terminal świnoujski i Urząd Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Czwartek [20.04.2017, 18:04:07] • [IP: 83.11.178.***]

A pani Stój zamiast się wziąć do roboty to za państwową kasę życzenia przesyła.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 16:31:47] • [IP: 92.42.114.***]

Dlaczego coraz większy jest bałagan ? przęstępczość wzrosła bardzo czy ta władza tego nie widzi ?? a morze nie chce ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:24:03] • [IP: 178.238.253.**]

A niby dlaczego ma uruchamiać, spieszy to przez Niemcy, jesteśmy w unii, wiec w czym problem, dlaczego to miasto ma poności koszty że się komuś spieszy!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:15:35] • [IP: 46.231.63.***]

DLACZEGO NIE PODSTAWI SIĘ DODATKOWYCH PROMÓW, DLACZEGO NIE SZANUJE SIĘ CZYJEGOŚ CZSU I PIENIĘDZY.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:06:25] • [IP: 46.231.63.***]

Nie ma jeszcze sezonu a dzisiaj znów ogromne kolejki na promy.DZIŚ ZNÓW MUSZĘ SIEDZIEĆ PO GODZINACH I TRZYMAĆ LUDZI ŻEBY PRZYJĄĆ DOSTAWY TOWARU.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:01:51] • [IP: 46.231.63.***]

DZIŚ ZNÓW WIELKA KOLEJKA NA PROMY, MOJA FIRMA ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ WOZI TOWAR NA MIĘDZYZDROJE I OKOLICE KIEROWCY STOJĄ, FIRMA PŁACI - CIEKAWE ILE JESZCZE SIĘ UTRZYMA NA TYCH KOSZTACH

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:33:46] • [IP: 94.254.225.***]

Teraz warto zobaczyć jaki jest korek na przeprawie od strony Karsiborza. Dlaczego żegluga nie uruchamia dodatkowego promu. Masakra. !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:01:45] • [IP: 62.69.203.***]

A może pan prezydent ruszył by du.., pę i zobaczył co się dzieje na prawobrzeżu, a nie tylko coraz wiecej dziadostwa nam przysparza na czele z menelami, kontenerami, i co jeszcze wymyśli? a najlepiej niech ustąpi miejsca komuś kto szanuje innych ludzi a nie myśli tylko o nabijaniu sobie kieszeni i chwalenia co on zrobił dla Swinoujscia o Warszowie ani słowa.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:33:39] • [IP: 80.245.182.***]

I jak zwykle nikt w tym posranym miescie za to nie odpowie, nie ma winnego.dziki k... zachód!!#.tu się gnębi i utrudnia życie zwyklym mieszkancow. Chore!!zajac się tym do cholery!!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:11:48] • [IP: 37.47.134.**]

A Policja jest od czego ?stania w krzakach ze swoim śmiesznym radarem ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:10:58] • [IP: 95.129.228.***]

Pan Prezydent Miasta nich powie gdzie jest Straż Miejska

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:20:36] • [IP: 89.76.26.***]

" Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskie" - jak na portal czytany przez wielu, tytuł mówiący o autorach i redaktorach. Jeśli jest w tym grajdole jakiś prezydent, to powinien zamknąć to coś, co szumnie nazywa się"portalem", a autorów wsadzić przymusowo do szkoły podstawowej. Może by zmądrzeli - choć wątpię.

Wm2 • Czwartek [20.04.2017, 12:19:19] • [IP: 62.69.203.***]

A przy okazji burdelu trochę dewastacji na koszt miasta a nie terminalu.Wczoraj około 22 na parking przy ogródkach działkowych dawnej ODRY wjechał bez mózg" tirem" GDA...1. Efekt będzie można oglądać jeszcze pewnie długo.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:18:02] • [IP: 62.69.253.**]

Parking na BP i w poblizu Szkoly Morskiej Pelny. Gdzie kolejny parking?Jezeli nie wystarcza parking na terminalu, parking przy SM to cos jest nie tak...

ss • Czwartek [20.04.2017, 12:16:35] • [IP: 57.79.24.*]

Najlepiej wszystko zlikwidować. Komentarze samych idiotów i specjalistów od wszystkiego, co siedzą na zasiłku i nic nie robią.

Niania Frania • Czwartek [20.04.2017, 12:11:45] • [IP: 37.248.157.***]

TO KONTENEROWI BANDYCI SPROWADZENI PRZEZ KORPORACYJNEGO OKUPANTA ZGOTOWALI MIESZKAŃCOM KIBUCU TEN LOS!! KIEDY W KOŃCU WIĘŹNIOWIE GETTA ŚWINOUJŚCIE PRZEJRZĄ NA OCZY I ZROBIĄ COŚ Z TYM BURDELEM KONTENEROWYM?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:05:46] • [IP: 109.241.63.***]

Taka sytuacja na pewno może denerwować ludzi, ale używanie w społecznej publicystyce nieodpowiedniego słownictwa /jak np.:" burdel"/ nie jest smaczne. Znam na świecie bardzo porządne i przyzwoite tego rodzaju miejsca !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:00:12] • [IP: 195.138.243.***]

[20.04.2017, 11:07:51. A może jednak telefon do dyspozytora najnowszego terminala 91 322 6101. Ciężarówki to ich klienci i należy ich pokierować na parking, co jednak się nie stało. Dyspozycja terminalu nie kierowała ciężarówek na parking przy ul. Artyleryjskiej, bo po co, niech stoją na Wolinskiej. Kierowcy ciężarówek to ich klient, to dlaczego policjanci mają wykonywac ich pracę. Rozbudowa terminala jak zwykle zaplanowana, , po olsku", czyli najpierw budują nowe nabrzeża, wprowadzają więcej promów by obsłużyć ciężarówki tylko parkingu dla coraz wiekszej masy ciezarowek nikt nie przygotował. Miasto powinno nałożyć opłatę terminalowi za zajęty pas drogowy tak jak płacą wszyscy, ktorzy zajmują chodnik czy jezdnię. Wtedy zarząd terminala moze by się obudził.

zgryzliwy_lolek • Czwartek [20.04.2017, 11:58:56] • [IP: 109.189.41.***]

Tiry na tory! Powinien być zakaz tranzytu miedzynarodowego tzw. tirami przez Polskę. Na granicy pakować na wagony, podczepić parę wagonów sypialnych i wio! Jak do ruskich to wysylać na LHS Zyska kolej, zyskają drogi, zyskają Polacy.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:51:22] • [IP: 178.238.253.**]

No i co policja też musi odpocząć od takich b----w, z tym transportem przez Niemcy i Danię będzie bliżej, w d----e mam wasze marudzenie, jak zapłaacicie mandat liczony w tysiącach to odechce się niszcz wszystko dookoła!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:26:26] • [IP: 178.238.247.**]

W sytuacji zakorkowania ulicy Wolińskiej należy zamknąć wjazd do miasta dla tirów do czasu rozładowania korków !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:24:15] • [IP: 93.94.190.***]

tak będzie wyglądał krajobraz po wybudowania terminala kontenerowego...dalej chcecie aby Szczecin za pośrednictwem kilku cwaniaków z GMO PoPisu, którzy pewnie liczą na" fuszki", za rok wybory pogonić to partyjniactwo...które niszczy nasze miasto...turyści ominą nasze miasto, Międzyzdroje już protestują przeciw tej głupocie bo wiedzą że stracą grube miliony- terminal kontenerowy w Gdańsku a u nas czysta plaża

smaczna rzodkiewka • Czwartek [20.04.2017, 11:15:54] • [IP: 88.156.234.***]

Ja też wczoraj jechałam na prom, chwilę staliśmy za tirami zanim się zorientowaliśmy czemu one stoją. Niestety kiedy zawracaliśmy widzieliśmy świnoujskie osobówki stojące w" kolejce". Było koło 20.00.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:15:03] • [IP: 92.42.119.**]

Jak to gdzie była policja? Parę metrów wcześniej przed przejazdem kolejowym panowie policjanci z dwóch radiowozów ucinali sobie pogawędkę zamiast kierować ruchem. A po minach było widać, że dobrze im się rozmawia. Było to około godziny 18:30.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:07:51] • [IP: 62.69.203.***]

Telefon do oficera dyzurnego Komendy Wojewodzkiej Policji z prosba o interwencje i moze wyluska towarzystwo z roznych zakamarow 91- 821-80-01

Oglądasz 1-25 z 58
■ W niedzielę 19. listopada przeprowadzona zostanie IX edycja Biegu Pawła. Zapisy od 11.00, start o 12.00 na Górze Słowiańskiej w Worku za strzelnicą. Trasa wiedzie z G.Słowiańskiej do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia jeziora i powrót na G.Sł. i liczy 12 km. Bieg ten jest zaliczany do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Do zdobycia puchary ufundowane przez żonę i córkę śp. Pawła Dodka. Szczegóły w regulaminie na www.jogging.republika.pl ■
■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■