POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [20.04.2017, 00:09:09] • Świnoujście

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

W nocy ze środy na czwartek tiry zablokowały przejazd kierowcom samochodów osobowych. Zero pomocy dla kierowców, zero policji – alarmuje nasz Czytelnik. - Ktoś powinien za to beknąć.



Totalny burdel na ulicy Wolińskiej - alarmuje jeden z naszych Czytelników. - Zero pomocy dla kierowców, zero policji, nikt nikomu nie mówi, co jest grane.

Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskiej

fot. Czytelnik

Informacje dostaliśmy tuż przed północą.

Mieszkańcy stoją razem z tirami, nie wiedząc dlaczego - pisze dalej Czytelnik. -Tiry się mijają blokując drogę, zero przejazdu, brak służb terminalu. Ktoś powinien za to beknąć. Obsługa promów powinna informować auta osobowe, że mogą jechać i nie muszą stać na SZWEDA, a Policja powinna karać Tiry za jazdę na trzeciego. Na dodatek jest godzina 23 a oni trąbią, jak o godzinie 14 w południe. SZOK! Trasa S-3 ??????????? BANGLADESZ.

Zapytamy, co na to policja, terminal świnoujski i Urząd Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 58

Gość • Czwartek [20.04.2017, 18:04:07] • [IP: 83.11.178.***]

A pani Stój zamiast się wziąć do roboty to za państwową kasę życzenia przesyła.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 16:31:47] • [IP: 92.42.114.***]

Dlaczego coraz większy jest bałagan ? przęstępczość wzrosła bardzo czy ta władza tego nie widzi ?? a morze nie chce ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:24:03] • [IP: 178.238.253.**]

A niby dlaczego ma uruchamiać, spieszy to przez Niemcy, jesteśmy w unii, wiec w czym problem, dlaczego to miasto ma poności koszty że się komuś spieszy!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:15:35] • [IP: 46.231.63.***]

DLACZEGO NIE PODSTAWI SIĘ DODATKOWYCH PROMÓW, DLACZEGO NIE SZANUJE SIĘ CZYJEGOŚ CZSU I PIENIĘDZY.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:06:25] • [IP: 46.231.63.***]

Nie ma jeszcze sezonu a dzisiaj znów ogromne kolejki na promy.DZIŚ ZNÓW MUSZĘ SIEDZIEĆ PO GODZINACH I TRZYMAĆ LUDZI ŻEBY PRZYJĄĆ DOSTAWY TOWARU.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 15:01:51] • [IP: 46.231.63.***]

DZIŚ ZNÓW WIELKA KOLEJKA NA PROMY, MOJA FIRMA ŻEBY SIĘ UTRZYMAĆ WOZI TOWAR NA MIĘDZYZDROJE I OKOLICE KIEROWCY STOJĄ, FIRMA PŁACI - CIEKAWE ILE JESZCZE SIĘ UTRZYMA NA TYCH KOSZTACH

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:33:46] • [IP: 94.254.225.***]

Teraz warto zobaczyć jaki jest korek na przeprawie od strony Karsiborza. Dlaczego żegluga nie uruchamia dodatkowego promu. Masakra. !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 14:01:45] • [IP: 62.69.203.***]

A może pan prezydent ruszył by du.., pę i zobaczył co się dzieje na prawobrzeżu, a nie tylko coraz wiecej dziadostwa nam przysparza na czele z menelami, kontenerami, i co jeszcze wymyśli? a najlepiej niech ustąpi miejsca komuś kto szanuje innych ludzi a nie myśli tylko o nabijaniu sobie kieszeni i chwalenia co on zrobił dla Swinoujscia o Warszowie ani słowa.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:33:39] • [IP: 80.245.182.***]

I jak zwykle nikt w tym posranym miescie za to nie odpowie, nie ma winnego.dziki k... zachód!!#.tu się gnębi i utrudnia życie zwyklym mieszkancow. Chore!!zajac się tym do cholery!!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:11:48] • [IP: 37.47.134.**]

A Policja jest od czego ?stania w krzakach ze swoim śmiesznym radarem ?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 13:10:58] • [IP: 95.129.228.***]

Pan Prezydent Miasta nich powie gdzie jest Straż Miejska

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:20:36] • [IP: 89.76.26.***]

" Czytelnik: Totalny burdel na ulicy Wolińskie" - jak na portal czytany przez wielu, tytuł mówiący o autorach i redaktorach. Jeśli jest w tym grajdole jakiś prezydent, to powinien zamknąć to coś, co szumnie nazywa się"portalem", a autorów wsadzić przymusowo do szkoły podstawowej. Może by zmądrzeli - choć wątpię.

Wm2 • Czwartek [20.04.2017, 12:19:19] • [IP: 62.69.203.***]

A przy okazji burdelu trochę dewastacji na koszt miasta a nie terminalu.Wczoraj około 22 na parking przy ogródkach działkowych dawnej ODRY wjechał bez mózg" tirem" GDA...1. Efekt będzie można oglądać jeszcze pewnie długo.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:18:02] • [IP: 62.69.253.**]

Parking na BP i w poblizu Szkoly Morskiej Pelny. Gdzie kolejny parking?Jezeli nie wystarcza parking na terminalu, parking przy SM to cos jest nie tak...

ss • Czwartek [20.04.2017, 12:16:35] • [IP: 57.79.24.*]

Najlepiej wszystko zlikwidować. Komentarze samych idiotów i specjalistów od wszystkiego, co siedzą na zasiłku i nic nie robią.

Niania Frania • Czwartek [20.04.2017, 12:11:45] • [IP: 37.248.157.***]

TO KONTENEROWI BANDYCI SPROWADZENI PRZEZ KORPORACYJNEGO OKUPANTA ZGOTOWALI MIESZKAŃCOM KIBUCU TEN LOS!! KIEDY W KOŃCU WIĘŹNIOWIE GETTA ŚWINOUJŚCIE PRZEJRZĄ NA OCZY I ZROBIĄ COŚ Z TYM BURDELEM KONTENEROWYM?

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:05:46] • [IP: 109.241.63.***]

Taka sytuacja na pewno może denerwować ludzi, ale używanie w społecznej publicystyce nieodpowiedniego słownictwa /jak np.:" burdel"/ nie jest smaczne. Znam na świecie bardzo porządne i przyzwoite tego rodzaju miejsca !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 12:00:12] • [IP: 195.138.243.***]

[20.04.2017, 11:07:51. A może jednak telefon do dyspozytora najnowszego terminala 91 322 6101. Ciężarówki to ich klienci i należy ich pokierować na parking, co jednak się nie stało. Dyspozycja terminalu nie kierowała ciężarówek na parking przy ul. Artyleryjskiej, bo po co, niech stoją na Wolinskiej. Kierowcy ciężarówek to ich klient, to dlaczego policjanci mają wykonywac ich pracę. Rozbudowa terminala jak zwykle zaplanowana, , po olsku", czyli najpierw budują nowe nabrzeża, wprowadzają więcej promów by obsłużyć ciężarówki tylko parkingu dla coraz wiekszej masy ciezarowek nikt nie przygotował. Miasto powinno nałożyć opłatę terminalowi za zajęty pas drogowy tak jak płacą wszyscy, ktorzy zajmują chodnik czy jezdnię. Wtedy zarząd terminala moze by się obudził.

zgryzliwy_lolek • Czwartek [20.04.2017, 11:58:56] • [IP: 109.189.41.***]

Tiry na tory! Powinien być zakaz tranzytu miedzynarodowego tzw. tirami przez Polskę. Na granicy pakować na wagony, podczepić parę wagonów sypialnych i wio! Jak do ruskich to wysylać na LHS Zyska kolej, zyskają drogi, zyskają Polacy.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:51:22] • [IP: 178.238.253.**]

No i co policja też musi odpocząć od takich b----w, z tym transportem przez Niemcy i Danię będzie bliżej, w d----e mam wasze marudzenie, jak zapłaacicie mandat liczony w tysiącach to odechce się niszcz wszystko dookoła!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:26:26] • [IP: 178.238.247.**]

W sytuacji zakorkowania ulicy Wolińskiej należy zamknąć wjazd do miasta dla tirów do czasu rozładowania korków !!

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:24:15] • [IP: 93.94.190.***]

tak będzie wyglądał krajobraz po wybudowania terminala kontenerowego...dalej chcecie aby Szczecin za pośrednictwem kilku cwaniaków z GMO PoPisu, którzy pewnie liczą na" fuszki", za rok wybory pogonić to partyjniactwo...które niszczy nasze miasto...turyści ominą nasze miasto, Międzyzdroje już protestują przeciw tej głupocie bo wiedzą że stracą grube miliony- terminal kontenerowy w Gdańsku a u nas czysta plaża

smaczna rzodkiewka • Czwartek [20.04.2017, 11:15:54] • [IP: 88.156.234.***]

Ja też wczoraj jechałam na prom, chwilę staliśmy za tirami zanim się zorientowaliśmy czemu one stoją. Niestety kiedy zawracaliśmy widzieliśmy świnoujskie osobówki stojące w" kolejce". Było koło 20.00.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:15:03] • [IP: 92.42.119.**]

Jak to gdzie była policja? Parę metrów wcześniej przed przejazdem kolejowym panowie policjanci z dwóch radiowozów ucinali sobie pogawędkę zamiast kierować ruchem. A po minach było widać, że dobrze im się rozmawia. Było to około godziny 18:30.

Gość • Czwartek [20.04.2017, 11:07:51] • [IP: 62.69.203.***]

Telefon do oficera dyzurnego Komendy Wojewodzkiej Policji z prosba o interwencje i moze wyluska towarzystwo z roznych zakamarow 91- 821-80-01

Oglądasz 1-25 z 58
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■