░ Szukasz pracownika ze Wschodu Rosja, Ukraina, Białoruś? Agencja zatrudnienia Rexstass zaprasza do kontaktu mail: biuro@rexstass.eu lub tel. +48 883 533 565 ul. Zielonogórska 32, Szczecin. www.rexstass.eu ░

POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.05.2017, 22:23:37] • Świnoujście

Andrzej Mrozek na zakupach zaniepokoił ochroniarza

Andrzej Mrozek na zakupach zaniepokoił ochroniarza

fot. Czytelnik

Radny z Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Mrozek wyszedł ze sklepu nie tylko z zakupami, ale także ze sklepowym koszykiem. Niesfornego klienta próbował zatrzymać ochroniarz. Bez powodzenia. Znany działacz odjechał samochodem z koszykiem pełnym zakupów.

Czyżby zakupowa gorączka opanowała także jednego ze znanych świnoujskich rajców? Radny Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Mrozek, bo o nim mowa, w niedzielne popołudnie wybrał się na zakupy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że działacz PiS wyszedł ze sklepu nie tylko z zakupami, ale także sklepowym koszykiem.

Koszyk w ręce radnego od razu zwrócił uwagę ochroniarza, który ruszył w pościg za niesfornym klientem. Pracownik sklepu nie zdążył jednak dobiec do rajcy. Andrzej Mrozek wsiadł do samochodu i odjechał z koszykiem pełnym zakupów.

Dziennikarz iswinoujscie.pl odwiedził sklep przy ulicy 11 Listopada, którego klientem był radny. Z informacji przekazanych nam przez ochroniarza wynika, że po około 30 minutach Andrzej Mrozek zwrócił sklepowy koszyk. Dowiedzieliśmy się też, że jego chwilowe pożyczenie było wcześniej uzgodnione z kasjerką, a ochrona o tym nie wiedziała.

Próbowaliśmy porozmawiać o zdarzeniu z samym Andrzejem Mrozkiem. Niestety, nie odbiera telefonu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 145

Gość • Sobota [20.05.2017, 17:28:00] • [IP: 62.69.241.**]

Jakiś FOLKLOR musi być, a Jędrek jest do tego stworzony!

Gość • Piątek [19.05.2017, 23:26:34] • [IP: 31.0.38.***]

Andreas jest the best odwalcie się od niego

Gość • Piątek [19.05.2017, 22:12:47] • [IP: 109.243.191.**]

13:26 - Mógłbyś byc hunwejbinem Mao, z taką zaciekłą rewolucyjnością, że z posiadania samochodu lepisz oskarżenie, ale jak miażdżące:" widzicie, co daje zaangażowanie się w politykę". No straszne, daje... samochód, zdecydowanie burżuazyjny kaprys i zarodek degeneracji!

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:26:36] • [IP: 80.245.184.***]

Pan Mrozek, jako nauczyciel, nawet rowerem nie jeździł. Teraz wsiadł do samochodu i odjechał. Widzicie co daje zaangażowanie się w politykę. A politycy mówią, że chodzi im tylko o interes" suwerena".

Gość • Czwartek [18.05.2017, 20:24:44] • [IP: 37.47.131.***]

Zydokomuchy maja teraz pozywke na PISie

Gość • Czwartek [18.05.2017, 17:42:11] • [IP: 62.69.252.**]

wstyd panie Mrozek, woda sodowa odbija...już legalnie pis zaczyna kraść..niby pożycza11

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:04:05] • [IP: 92.42.114.***]

To cała buta tych ludzi. ...

Gość • Czwartek [18.05.2017, 10:03:53] • [IP: 62.69.203.***]

21:12 - kradzież? A co ukradł? I czy kradła też kasjerka?

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:48:49] • [IP: 178.238.253.***]

Brawo tak trzymac! gora PIS!

Gość • Środa [17.05.2017, 22:59:17] • [IP: 93.94.186.**]

Do Gościa z 16:23, popieram Twoje zdanie na temat wsadzania dzieci do koszyka z brudnymi butami a ja potem wkładam tam jedzenie dla moich dzieci, tylko jest pytanie gdzie jest wtedy ochrona która właśnie na to powinna zwrócić uwagę.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:01:59] • [IP: 95.129.225.**]

Czy zakup reklamówki za 5 gr. to za wielki wydatek ? A emerytura + praca w bazie terminali promowych + dietka radnego to wszystko jeszcze za mało ?? mój drogi nauczycielu PIS

Gość • Środa [17.05.2017, 21:12:51] • [IP: 88.156.234.***]

bo PiS, to nie partia-to stan umysłu. Im większy ćwok, tym czuje się ważniejszy. Dla mnie jest to zwykła kradzież i chyba trzeba by tego lokalnego celebrytę odpowiednio potraktować.

Gość • Środa [17.05.2017, 21:04:04] • [IP: 93.94.190.**]

O też mi cos w niedziele sie nie kupuje tylko zniera na tace pomylił się chłopina

Gość • Środa [17.05.2017, 20:56:43] • [IP: 88.202.126.**]

Do odśnieżania by pasował tylko ten wyzek wzamienić na łopatę. może zbyt mało premi dostał za zasługi i brakło na woreczek plastyk

Gość • Środa [17.05.2017, 20:47:15] • [IP: 88.156.235.**]

Nie widze poblemu. Na glebe z gosciem i malo wazne kto to. Koszyk zostawia sie w sklepie i tyle.

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:01] • [IP: 2.27.77.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 18:00:47] • [IP: 5.60.98.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:59:37] • [IP: 91.58.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:57:13] • [IP: 92.42.114.*]

Nasz klient nasz pan? NIE, to portugalski dyskont jest naszym panem, a my mamy się dostosować. I wszyscy przytakują..

Gość • Środa [17.05.2017, 17:22:47] • [IP: 148.122.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:12:19] • [IP: 94.254.227.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:01:46] • [IP: 109.243.149.***]

15:52...225 - ha, ha, zostałem nawet Mrozkiem, oj, postarzyłes mnie sporo- ale skoro wy, nieudacznicy życiowi, potraficie miec gulę na sam widok kogoś znanego (jak napisał Dostojewski, " ludzi cieszy upadła cnota" - nawet jeśli nie są pewni jej upadłości), a jeszcze ze znienawidzonej partii, to co dopiero przydac komus tożsamość własnego" wroga" - wszystko potraficie. Nawet wiedzieć, kto zasiada w kasie, jakiej jest narodowości, a może nawet jakie ma poglądy polityczne?

Kiepski • Środa [17.05.2017, 16:39:56] • [IP: 91.238.235.***]

"...Koszyk w ręce radnego od razu zwrócił uwagę ochroniarza, który ruszył w pościg za niesfornym klientem. Pracownik sklepu nie zdążył jednak dobiec do rajcy..."Ze zdjęć które zostały zamieszczone na iś-cie widać, że p.Mrozek miał dużo czasu a pan ochroniarz" pędził"niczym ślimak wyścigowy!! Brawo dla takich" ochroniarzy"

Gość • Środa [17.05.2017, 16:24:48] • [IP: 62.69.252.***]

Wy, lemingi jednak naprawdę jesteście IDIOTAMI!! Ja tak jak Mrozek robię bardzo często.

Gość • Środa [17.05.2017, 16:23:02] • [IP: 62.69.252.***]

"To jest moja sprawa, do tego koszyka wkładam jedzenie dla moich dzieci." NIE!! To nie jest Twoja sprawa. Niekoniecznie musisz tam cokolwiek wkładać i nie koniecznie w tym sklepie. Może przestań tam wkładać. ...swoje dzieci. Też bym nie chciał kupować jedzenia mającego kontakt z osrana pieluchą. Zapakowane w wózki pociechy z pielucha w kroku widzę codziennie.

Oglądasz 1-25 z 145
■ W sobotę 26 maja przeprowadzona zostanie coroczna edycja Biegu Abstynenta .Zorganizowana będzie wspólnie przez Stowarzyszenie Trzeżwościowe HOL i Parkrun .Zawodnicy klasyfikowani będą jednocześnie w ramach parkrunu , jak i w ramach Biegu Abstynenta .Start o 09.00—trasa wiedzie alejkami Parku Zdrojowego ( 2 pętle po 2,5 km –łącznie 5 km. ).Do zdobycia puchary , medale i dyplomy ufundowane przez ST HOL ■
■ W najbliższą niedzielę, wszyscy biegamy. Start przy policji. Klub Orientacji Sportowej BNO Szczecina zaprasza wszystkich mieszkańców Świnoujścia i gości, bez względu na wiek, na wspólne biegi w Parku Zdrojowym. Biegamy w niedzielę od godziny 9.30 do 12.00. Biuro organizacyjne i start na parkingu przy komendzie policji przy ulicy Krzywoustego. Trasy przygotowane w zależności od wieku uczestników: od 1,5 do 4 kilometrów długości ■ Uwaga! Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego na falochronie odwołane! W związku z prośbą rodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego odwołujemy piątkowe spotkanie na zachodnim falochronie, które miało być formą pożegnania Mistrza. Z szacunku do żałoby w jakiej pozostaje rodzina - poinformował prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Piotr Piwowarczyk, organizator mającego się dziś odbyć muzycznego pożegnania Artysty ■ Już w niedzielę, Festyn Rodzinny na Forcie Anioła. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Opiekunów, już w najbliższą niedzielę (28.05.2017) o godz. 12.00 – 15.00 na X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na FORCIE ANIOŁA. Festyn od wielu lat organizowany społecznie przez członków Platformy Obywatelskiej powiat Świnoujście i ludzi dobrej woli ■ W dniu 26 maja 2017r. od godz. 8.00 do godz. 10.00, w związku z odbywającym się biegiem w ramach imprezy pn. „XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów” wyłączona z ruchu zostaje ul. Matejki na odcinku od ul. Wyspiańskiego do ul. Chopina. Objazd przedmiotowego odcinka nastąpi ulicą Wojska Polskiego, Moniuszki ■ Dziś Dzień Matki. Bądźmy blisko naszych Mam! niech nie czują się samotne! ■ Przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie opinii o lokalizacji kasyna gry w Świnoujściu otworzyło drogę warszawskiej spółce do rozpoczęcia starań o wydanie koncesji na prowadzenie kasyna gry w Świnoujściu przy ulicy Chrobrego 10 ■ Janusz Karp dyrektor departamentu edukacji Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zadeklarował w imieniu swojego resortu przejęcie opieki i finansowanie Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu. Ministerstwo chce nie tylko utrzymywać szkołę ale także wprowadzać nowe kierunki kształcenia ■ Prezydent Janusz Żmurkiewicz: "Z przyczyn formalnych nadal nie możemy przystąpić do remontu / modernizacji ulicy Wojska Polskiego." ■ Prezydent Świnoujścia: "Do połowy czerwca zostanie ogłoszony przetarg na wyłonienie wykonawcy stałego połączenia tj. firmy, która zaprojektuje i wybuduje tunel pod Świną ■ We wtorkowy wieczór prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Rozmawiał – jak dowiedział się nasz portal – na tematy związane z rozwojem naszego miasta. We wtorek wieczorem w Świnoujściu gościł Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa. Z promu Bielik przesiadł się do służbowej skody Urzędu Miasta i odjechał razem z prezydentem Świnoujścia w stronę Basenu Północnego ■ Strażacy świętowali swój dzień! Były awanse i odznaczenia! Na co dzień ciężko pracują ratując życie innym. Strażacy bo o nich mowa, 23 maja obchodzili swój dzień. Z tej okazji w KM PSP na Warszowie odbyła się specjalna uroczystość. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Przed KM PSP w Świnoujściu, przy ulicy Barlickiego pojawili się nie tylko najważniejsi tego dnia strażacy, ale także zaproszeni gości, wśród nich prezydent Janusz Żmurkiewicz oraz Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg. Jacek Staśkiewicz ■ W piątek przy wiatraku Świnoujście żegna Zbigniewa Wodeckiego! To tutaj zaczynał swoją karierę. W Świnoujściu odkryto jego talent. Tu rozpoczął swoją karierę i przez lata był wiernym sympatykiem miasta na wyspach, w którym odpoczywał, śpiewał i grał. Wielu mieszkańców miasta miało okazję spotkać go podczas spacerów po promenadzie. Dziś nie ma Go już wśród nas. Świnoujście pożegnają Zbigniewa Wodeckiego na swój sposób – Jego muzyką, przy zachodzącym słońcu i symbolu miasta Wiatraku. Na ten niezwykły, pożegnalny koncert zapraszamy w najbliższy piątek 26 maja 2017 o godz. 20.40 przy Wiatraku na falochronie zachodnim ■ W środę, 24.05 br. wielkie ćwiczenia służb w szpitalu miejskim! ■ Plac w centrum miasta jest doskonałym miejscem, aby zaprezentować się dużej liczbie odbiorców. Tak właśnie było w przypadku grupy teatralnej pod wodzą Jadwigi Widawskiej. Kolorowo ubrane dziewczęta tańczyły w rytm muzyki Michaela Jacksona. Wszystko wiąże się z promocją nowego spektaklu, który będzie można obejrzeć już wkrótce ■ Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek znów odwiedzą Świnoujście! W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zapraszam na jedyne w swoim rodzaju spotkania językowe z udziałem: prof. Jerzego Bralczyka oraz red. Michała Ogórka ■ Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu serdecznie zaprasza na Obchody Dnia Strażaka w KM PSP ul. Norberta Barlickiego 18, które odbędą się 23 maja 2017 roku o godzinie 11.00 ■ 1 i 2 czerwca międzynarodowe ćwiczenia wojsk w Świnoujściu! BALTOPS 2017 – największe w tym roku międzynarodowe ćwiczenie na Bałtyku rozpoczyna się w Szczecinie i Świnoujściu. Do zachodniopomorskich portów w czwartek i piątek (1 i 2 czerwca) wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu gdzie załogi przećwiczą prowadzenie międzynarodowej operacji. Polska Marynarka Wojenna skieruje do udziału w ćwiczeniu trałowce oraz okręty transportowo-minowe. Podczas pobytu w Szczecinie część okrętów udostępni swoje pokłady dla zwiedzających ■ Zakończenie manewrów Mare Aperto. Czernicki w Porcie Arbatax. Marynarze Polskiego Kontyngentu Wojskowego Czernicki zakończyli udział w międzynarodowych manewrach morskich u wybrzeży Sardynii ■ Joanna Agatowska, Jan Borowski, Zdzisław Merchelski i Andrzej Mrozek to skład komisji gospodarki morskiej Rady Miasta zatwierdzonej podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej. Rada zdecydowała również, że pracom komisji przewodniczyć będzie radny Andrzej Mrozek ■