POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.05.2017, 22:23:37] • Świnoujście

Andrzej Mrozek na zakupach zaniepokoił ochroniarza

Andrzej Mrozek na zakupach zaniepokoił ochroniarza

fot. Czytelnik

Radny z Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Mrozek wyszedł ze sklepu nie tylko z zakupami, ale także ze sklepowym koszykiem. Niesfornego klienta próbował zatrzymać ochroniarz. Bez powodzenia. Znany działacz odjechał samochodem z koszykiem pełnym zakupów.

Czyżby zakupowa gorączka opanowała także jednego ze znanych świnoujskich rajców? Radny Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Mrozek, bo o nim mowa, w niedzielne popołudnie wybrał się na zakupy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że działacz PiS wyszedł ze sklepu nie tylko z zakupami, ale także sklepowym koszykiem.

Koszyk w ręce radnego od razu zwrócił uwagę ochroniarza, który ruszył w pościg za niesfornym klientem. Pracownik sklepu nie zdążył jednak dobiec do rajcy. Andrzej Mrozek wsiadł do samochodu i odjechał z koszykiem pełnym zakupów.

Dziennikarz iswinoujscie.pl odwiedził sklep przy ulicy 11 Listopada, którego klientem był radny. Z informacji przekazanych nam przez ochroniarza wynika, że po około 30 minutach Andrzej Mrozek zwrócił sklepowy koszyk. Dowiedzieliśmy się też, że jego chwilowe pożyczenie było wcześniej uzgodnione z kasjerką, a ochrona o tym nie wiedziała.

Próbowaliśmy porozmawiać o zdarzeniu z samym Andrzejem Mrozkiem. Niestety, nie odbiera telefonu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 145

Gość • Sobota [20.05.2017, 17:28:00] • [IP: 62.69.241.**]

Jakiś FOLKLOR musi być, a Jędrek jest do tego stworzony!

Gość • Piątek [19.05.2017, 23:26:34] • [IP: 31.0.38.***]

Andreas jest the best odwalcie się od niego

Gość • Piątek [19.05.2017, 22:12:47] • [IP: 109.243.191.**]

13:26 - Mógłbyś byc hunwejbinem Mao, z taką zaciekłą rewolucyjnością, że z posiadania samochodu lepisz oskarżenie, ale jak miażdżące:" widzicie, co daje zaangażowanie się w politykę". No straszne, daje... samochód, zdecydowanie burżuazyjny kaprys i zarodek degeneracji!

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:26:36] • [IP: 80.245.184.***]

Pan Mrozek, jako nauczyciel, nawet rowerem nie jeździł. Teraz wsiadł do samochodu i odjechał. Widzicie co daje zaangażowanie się w politykę. A politycy mówią, że chodzi im tylko o interes" suwerena".

Gość • Czwartek [18.05.2017, 20:24:44] • [IP: 37.47.131.***]

Zydokomuchy maja teraz pozywke na PISie

Gość • Czwartek [18.05.2017, 17:42:11] • [IP: 62.69.252.**]

wstyd panie Mrozek, woda sodowa odbija...już legalnie pis zaczyna kraść..niby pożycza11

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:04:05] • [IP: 92.42.114.***]

To cała buta tych ludzi. ...

Gość • Czwartek [18.05.2017, 10:03:53] • [IP: 62.69.203.***]

21:12 - kradzież? A co ukradł? I czy kradła też kasjerka?

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:48:49] • [IP: 178.238.253.***]

Brawo tak trzymac! gora PIS!

Gość • Środa [17.05.2017, 22:59:17] • [IP: 93.94.186.**]

Do Gościa z 16:23, popieram Twoje zdanie na temat wsadzania dzieci do koszyka z brudnymi butami a ja potem wkładam tam jedzenie dla moich dzieci, tylko jest pytanie gdzie jest wtedy ochrona która właśnie na to powinna zwrócić uwagę.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:01:59] • [IP: 95.129.225.**]

Czy zakup reklamówki za 5 gr. to za wielki wydatek ? A emerytura + praca w bazie terminali promowych + dietka radnego to wszystko jeszcze za mało ?? mój drogi nauczycielu PIS

Gość • Środa [17.05.2017, 21:12:51] • [IP: 88.156.234.***]

bo PiS, to nie partia-to stan umysłu. Im większy ćwok, tym czuje się ważniejszy. Dla mnie jest to zwykła kradzież i chyba trzeba by tego lokalnego celebrytę odpowiednio potraktować.

Gość • Środa [17.05.2017, 21:04:04] • [IP: 93.94.190.**]

O też mi cos w niedziele sie nie kupuje tylko zniera na tace pomylił się chłopina

Gość • Środa [17.05.2017, 20:56:43] • [IP: 88.202.126.**]

Do odśnieżania by pasował tylko ten wyzek wzamienić na łopatę. może zbyt mało premi dostał za zasługi i brakło na woreczek plastyk

Gość • Środa [17.05.2017, 20:47:15] • [IP: 88.156.235.**]

Nie widze poblemu. Na glebe z gosciem i malo wazne kto to. Koszyk zostawia sie w sklepie i tyle.

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:01] • [IP: 2.27.77.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 18:00:47] • [IP: 5.60.98.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:59:37] • [IP: 91.58.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:57:13] • [IP: 92.42.114.*]

Nasz klient nasz pan? NIE, to portugalski dyskont jest naszym panem, a my mamy się dostosować. I wszyscy przytakują..

Gość • Środa [17.05.2017, 17:22:47] • [IP: 148.122.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:12:19] • [IP: 94.254.227.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:01:46] • [IP: 109.243.149.***]

15:52...225 - ha, ha, zostałem nawet Mrozkiem, oj, postarzyłes mnie sporo- ale skoro wy, nieudacznicy życiowi, potraficie miec gulę na sam widok kogoś znanego (jak napisał Dostojewski, " ludzi cieszy upadła cnota" - nawet jeśli nie są pewni jej upadłości), a jeszcze ze znienawidzonej partii, to co dopiero przydac komus tożsamość własnego" wroga" - wszystko potraficie. Nawet wiedzieć, kto zasiada w kasie, jakiej jest narodowości, a może nawet jakie ma poglądy polityczne?

Kiepski • Środa [17.05.2017, 16:39:56] • [IP: 91.238.235.***]

"...Koszyk w ręce radnego od razu zwrócił uwagę ochroniarza, który ruszył w pościg za niesfornym klientem. Pracownik sklepu nie zdążył jednak dobiec do rajcy..."Ze zdjęć które zostały zamieszczone na iś-cie widać, że p.Mrozek miał dużo czasu a pan ochroniarz" pędził"niczym ślimak wyścigowy!! Brawo dla takich" ochroniarzy"

Gość • Środa [17.05.2017, 16:24:48] • [IP: 62.69.252.***]

Wy, lemingi jednak naprawdę jesteście IDIOTAMI!! Ja tak jak Mrozek robię bardzo często.

Gość • Środa [17.05.2017, 16:23:02] • [IP: 62.69.252.***]

"To jest moja sprawa, do tego koszyka wkładam jedzenie dla moich dzieci." NIE!! To nie jest Twoja sprawa. Niekoniecznie musisz tam cokolwiek wkładać i nie koniecznie w tym sklepie. Może przestań tam wkładać. ...swoje dzieci. Też bym nie chciał kupować jedzenia mającego kontakt z osrana pieluchą. Zapakowane w wózki pociechy z pielucha w kroku widzę codziennie.

Oglądasz 1-25 z 145
■ Poniedziałkowy wieczór. Nad miastem unosi się chmura dymu. Do naszej redakcji rozdzwaniają się telefony. Mieszkańcy zastanawiają się, co takiego wydarzyło się w Świnoujściu? Jeden z naszych Czytelników, mieszkający przy Placu Słowiańskim twierdzi, że gryzący dym dostał się do jego mieszkania. - Nie mogłem spać przez całą noc. Oczy mi łzawiły. Do dzisiaj mam czerwone oczy, jak u królika i boli mnie gardło. Mam podejrzenia, że nad miastem rozpylono jakiś gaz bojowy. Takie rzeczy robi się na poligonie! – opisuje zbulwersowany Czytelnik ■ Podziękowania dla świnoujskich policjantów za udowodnienie fikcyjnego zgłoszenia kradzieży samochodu. Dyrektor jednej z firm ubezpieczeniowych przesłał na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie podziękowania dla trzech świnoujskich policjantów, którzy prowadzili czynności służbowe w sprawie zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości blisko 80.000 zł. Stróże prawa udowodnili zgłaszającemu zawiadomienie organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie, składanie fałszywych zeznań oraz usiłowanie osiągnięcia korzyści majątkowej, udaremniając wyłudzenie odszkodowania ■ Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej ■ Smutny miś czeka na właściciela. W piątek, w sklepie Reserved została znaleziona zabawka. Teraz smutny miś czeka na swojego właściciela w sklepie, w dziale męskim ■ Znaleziono kluczyk do samochodu w Marinie Basenu Północnego 91 3219177 ■ Tajemnicza śmierć mieszkańca Świnoujścia w Holandii! 39 - latek miał podejrzane obrażenia ■ Uwaga! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem – w porywach do 90 km/h, który może wystąpić na obszarze województwa zachodniopomorskiego, w okresie od godz. 13.00 dnia 13 września do godziny 5.00 dnia 14 września 2017 roku ■ W poniedziałek około godziny 9 w okolicach ul. Malczewskiego zagubiono niemiecki dowód rejestracyjny. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda nr tel 503456905 ■ Niedziela: Na mieszkańców miasta padł blady strach. W biały dzień na ulicach grasował psychopata - zaatakowaną kobietę zabrało pogotowiie. Okazało się, że to... ■ Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w Świnoujściu. Marynarz, który zginął w Szwecji, służył w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Informację potwierdził Radiu Szczecin rzecznik flotylli komandor Jacek Kwiatkowski ■ Świnoujski magistrat ma nowy samochód! To skoda fabia 1.0. Urząd Miasta w Świnoujściu wzbogacił się o nowy samochód. W tym roku miasto zakupiło osobową skodę fabię 1.0. Nowa skoda zastąpiła wysłużoną 14 - letnią skodę. Nowy samochód ma silnik benzynowy. Nowa skoda jest koloru szarego ■ Taki piesek szuka właściciela. Nasz Czytelnik przygarnął psa widocznego na zdjęciu i za pośrednictwem portalu iswinoujscie.pl chce odnaleźć jego właścicieli. Czworonóg błąkał się na terenie ogrodów działkowych Krzywa, teraz czeka na swojego pana ■ 5 września – to pierwszy dzień, gdy świnoujska młodzież zasiadła w szkolnych ławkach. To właśnie w tym dniu, jeden z naszych Czytelników natrafił przed szkołą przy ulicy Witosa na woreczek z białym proszkiem. Wszystko wskazuje na to, że w środku znajdują się narkotyki. Mieszkaniec przyszedł z tym do redakcji. – Znalazłem to na chodniku, na wprost drzwi - mówi ■ Pracownik budowy zasłabł w trakcie pracy! Mężczyznę reanimowano na strażackim wysięgniku. Niestety, pomimo ponad dwu godzinnej reanimacji 45 -letni mężczyzna zmarł ■ Powożąca próbowała uciec. Miasto zajęło konia. Podczas kontroli stanu zwierząt ciągnących świnoujskie bryczki, Straż Miejska zajęła konia, którego stan zdrowotny absolutnie nie zezwalał na pracę. Miał liczne otwarte rany, otarcia, połamane przednie kopyto, nie był w ogóle podkuty. Powożąca nie posiadała żadnych dokumentów konia ■ Otwarcie nowej szkoły na prawobrzeżu! Będzie kształciła przyszłych ślusarzy i operatorów obrabiarek ■ Gminny Program Rewitalizacji Gminy Miasto Świnoujście na lata 2017 - 2027 przyjęty! Po wielu miesiącach konsultacji, wycieczek studyjnych, spotkań z mieszkańcami, a wreszcie dyskusji radnych Rada Miasta jednogłośnie przyjęła projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu który określa działania rewitalizacyjne na terenie gminy miasta Świnoujście w ciągu najbliższych dziesięciu lat ■ Zaginęły dwa psie paszporty (UE PASS - niebieskie książeczki wyglądem zbliżone do zwierzęcych książeczek zdrowia)!!! Paszporty są wydane na terytorium Niemiec, wystawione na psy Kalle i Akiro. Znalazca proszony o kontakt z .......... lub Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu, ul Karsiborska 14, tel. 733-746-143 ■ Znaleziono telefon komórkowy marki LG około godziny 17 w okolicy MC Donalda. Zguba czeka do odbioru w kasie restauracji ■ Zaledwie dwa dni minęły od pożaru opuszczonego budynku przy starej promenadzie, a straż pożarna otrzymała kolejne wezwanie. W nocy z soboty na niedzielę Visus znów stanął w płomieniach. Tym razem ogień wybuchł w dwóch miejscach ■ Ratownicy medyczni potrzebowali pomocy! W budynku pogotowia zagnieździły się osy ■ Portfel, znaleziony wczoraj, jest już w rękach właścicielki ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■