POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.05.2017, 22:23:37] • Świnoujście

Andrzej Mrozek na zakupach zaniepokoił ochroniarza

Andrzej Mrozek na zakupach zaniepokoił ochroniarza

fot. Czytelnik

Radny z Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Mrozek wyszedł ze sklepu nie tylko z zakupami, ale także ze sklepowym koszykiem. Niesfornego klienta próbował zatrzymać ochroniarz. Bez powodzenia. Znany działacz odjechał samochodem z koszykiem pełnym zakupów.

Czyżby zakupowa gorączka opanowała także jednego ze znanych świnoujskich rajców? Radny Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Mrozek, bo o nim mowa, w niedzielne popołudnie wybrał się na zakupy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że działacz PiS wyszedł ze sklepu nie tylko z zakupami, ale także sklepowym koszykiem.

Koszyk w ręce radnego od razu zwrócił uwagę ochroniarza, który ruszył w pościg za niesfornym klientem. Pracownik sklepu nie zdążył jednak dobiec do rajcy. Andrzej Mrozek wsiadł do samochodu i odjechał z koszykiem pełnym zakupów.

Dziennikarz iswinoujscie.pl odwiedził sklep przy ulicy 11 Listopada, którego klientem był radny. Z informacji przekazanych nam przez ochroniarza wynika, że po około 30 minutach Andrzej Mrozek zwrócił sklepowy koszyk. Dowiedzieliśmy się też, że jego chwilowe pożyczenie było wcześniej uzgodnione z kasjerką, a ochrona o tym nie wiedziała.

Próbowaliśmy porozmawiać o zdarzeniu z samym Andrzejem Mrozkiem. Niestety, nie odbiera telefonu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 145, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 145

Gość • Sobota [20.05.2017, 17:28:00] • [IP: 62.69.241.**]

Jakiś FOLKLOR musi być, a Jędrek jest do tego stworzony!

Gość • Piątek [19.05.2017, 23:26:34] • [IP: 31.0.38.***]

Andreas jest the best odwalcie się od niego

Gość • Piątek [19.05.2017, 22:12:47] • [IP: 109.243.191.**]

13:26 - Mógłbyś byc hunwejbinem Mao, z taką zaciekłą rewolucyjnością, że z posiadania samochodu lepisz oskarżenie, ale jak miażdżące:" widzicie, co daje zaangażowanie się w politykę". No straszne, daje... samochód, zdecydowanie burżuazyjny kaprys i zarodek degeneracji!

Gość • Piątek [19.05.2017, 13:26:36] • [IP: 80.245.184.***]

Pan Mrozek, jako nauczyciel, nawet rowerem nie jeździł. Teraz wsiadł do samochodu i odjechał. Widzicie co daje zaangażowanie się w politykę. A politycy mówią, że chodzi im tylko o interes" suwerena".

Gość • Czwartek [18.05.2017, 20:24:44] • [IP: 37.47.131.***]

Zydokomuchy maja teraz pozywke na PISie

Gość • Czwartek [18.05.2017, 17:42:11] • [IP: 62.69.252.**]

wstyd panie Mrozek, woda sodowa odbija...już legalnie pis zaczyna kraść..niby pożycza11

Gość • Czwartek [18.05.2017, 12:04:05] • [IP: 92.42.114.***]

To cała buta tych ludzi. ...

Gość • Czwartek [18.05.2017, 10:03:53] • [IP: 62.69.203.***]

21:12 - kradzież? A co ukradł? I czy kradła też kasjerka?

Gość • Czwartek [18.05.2017, 09:48:49] • [IP: 178.238.253.***]

Brawo tak trzymac! gora PIS!

Gość • Środa [17.05.2017, 22:59:17] • [IP: 93.94.186.**]

Do Gościa z 16:23, popieram Twoje zdanie na temat wsadzania dzieci do koszyka z brudnymi butami a ja potem wkładam tam jedzenie dla moich dzieci, tylko jest pytanie gdzie jest wtedy ochrona która właśnie na to powinna zwrócić uwagę.

Gość • Środa [17.05.2017, 22:01:59] • [IP: 95.129.225.**]

Czy zakup reklamówki za 5 gr. to za wielki wydatek ? A emerytura + praca w bazie terminali promowych + dietka radnego to wszystko jeszcze za mało ?? mój drogi nauczycielu PIS

Gość • Środa [17.05.2017, 21:12:51] • [IP: 88.156.234.***]

bo PiS, to nie partia-to stan umysłu. Im większy ćwok, tym czuje się ważniejszy. Dla mnie jest to zwykła kradzież i chyba trzeba by tego lokalnego celebrytę odpowiednio potraktować.

Gość • Środa [17.05.2017, 21:04:04] • [IP: 93.94.190.**]

O też mi cos w niedziele sie nie kupuje tylko zniera na tace pomylił się chłopina

Gość • Środa [17.05.2017, 20:56:43] • [IP: 88.202.126.**]

Do odśnieżania by pasował tylko ten wyzek wzamienić na łopatę. może zbyt mało premi dostał za zasługi i brakło na woreczek plastyk

Gość • Środa [17.05.2017, 20:47:15] • [IP: 88.156.235.**]

Nie widze poblemu. Na glebe z gosciem i malo wazne kto to. Koszyk zostawia sie w sklepie i tyle.

Gość • Środa [17.05.2017, 18:54:01] • [IP: 2.27.77.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 18:00:47] • [IP: 5.60.98.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:59:37] • [IP: 91.58.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:57:13] • [IP: 92.42.114.*]

Nasz klient nasz pan? NIE, to portugalski dyskont jest naszym panem, a my mamy się dostosować. I wszyscy przytakują..

Gość • Środa [17.05.2017, 17:22:47] • [IP: 148.122.184.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:12:19] • [IP: 94.254.227.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.05.2017, 17:01:46] • [IP: 109.243.149.***]

15:52...225 - ha, ha, zostałem nawet Mrozkiem, oj, postarzyłes mnie sporo- ale skoro wy, nieudacznicy życiowi, potraficie miec gulę na sam widok kogoś znanego (jak napisał Dostojewski, " ludzi cieszy upadła cnota" - nawet jeśli nie są pewni jej upadłości), a jeszcze ze znienawidzonej partii, to co dopiero przydac komus tożsamość własnego" wroga" - wszystko potraficie. Nawet wiedzieć, kto zasiada w kasie, jakiej jest narodowości, a może nawet jakie ma poglądy polityczne?

Kiepski • Środa [17.05.2017, 16:39:56] • [IP: 91.238.235.***]

"...Koszyk w ręce radnego od razu zwrócił uwagę ochroniarza, który ruszył w pościg za niesfornym klientem. Pracownik sklepu nie zdążył jednak dobiec do rajcy..."Ze zdjęć które zostały zamieszczone na iś-cie widać, że p.Mrozek miał dużo czasu a pan ochroniarz" pędził"niczym ślimak wyścigowy!! Brawo dla takich" ochroniarzy"

Gość • Środa [17.05.2017, 16:24:48] • [IP: 62.69.252.***]

Wy, lemingi jednak naprawdę jesteście IDIOTAMI!! Ja tak jak Mrozek robię bardzo często.

Gość • Środa [17.05.2017, 16:23:02] • [IP: 62.69.252.***]

"To jest moja sprawa, do tego koszyka wkładam jedzenie dla moich dzieci." NIE!! To nie jest Twoja sprawa. Niekoniecznie musisz tam cokolwiek wkładać i nie koniecznie w tym sklepie. Może przestań tam wkładać. ...swoje dzieci. Też bym nie chciał kupować jedzenia mającego kontakt z osrana pieluchą. Zapakowane w wózki pociechy z pielucha w kroku widzę codziennie.

Oglądasz 1-25 z 145
■ Czwartek: w okolicach Przybiernowa odbędą się ćwiczenia służb w sytuacji kryzysowej na DK- 3. Założeniem głównym sytuacji kryzysowej będzie doskonalenie współdziałania służb ratowniczych podczas zdarzenia drogowego z udziałem cysterny przewożącej gaz LNG. W związku z powyższym informujemy o utrudnieniach na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Przybiernów, która będzie zamknięta dla ruchu w godz. 9.30- 12.00 ( objazdy ul. Chrobrego). Jednocześnie zapewniamy, że na miejscu policjanci będą dbali o upłynnienie ruchu i wskazywali objazdy ■ Planowane wyłączenia prądu w Przytorze, przy ulicy Zalewowej 39. Przerwa w dostawie prądu nastąpi 21 listopada w godzinach od 8:30 do 14:30 ■ Policjanci współdziałając z SG zatrzymali 2 mężczyzn do wyjaśnienia, w sprawie kradzieży pojazdu Tesla (zdarzenie z dn. 15.11.br.) dalsze decyzje procesowe należeć będą do Prok. Rej. w Świnoujściu, prowadzącej śledztwo ■ Tesla odnaleziona w garażu przy ulicy Markiewicza ■ Groźny wypadek przed Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Funkcjonariusz straży granicznej oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającej Tesli! Przeczytaj, co mówią mieszkańcy, którzy widzieli całe zajście! ■ Odzyskana tesla ponownie skradziona! Tym razem ze strzeżonego parkingu placówki Straży Granicznej w Świnoujściu ■ Magia Świąt wkrótce dotrze do Świnoujścia! W tym roku będzie dużo nowych ozdób! ■ Czytelnik: Przez takie ustawienie samochodów na promie mój znajomy spóźni się do pracy. Czytelnik postanowił poruszyć problem znany wielu świnoujścianom. Kolejki do promów to problem znany i poruszany na łamach portalu iswinoujscie.pl nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni. Mieszkaniec postanowił poruszyć kwestię ustawiania samochodów na Bieliku. Chodzi o konkretną sytuację, która miała miejsce w poniedziałek, 13 listopada w tzw. godzinach szczytu, czyli po godzinie 7:00, gdy kolejka na prom w centrum miasta była całkiem spora ■ Pod lupą świnoujskiej Prokuratury Rejonowej znalazł się PEC. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyli jego pracownicy, a dokładniej członkowie związku zawodowego. Mowa tu o nowo powstałym Niezależnym Samorządnym Związku NSZZ "Solidarność", Zakładowej Organizacji Związkowej przy Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Świnoujściu, którego pracownicy są wyraźnie zaniepokojeni tym, co ich zdaniem dzieje się w spółce. Sprawa wydaje się być poważna, bo świnoujska prokuratura prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie z art. 296§ 1 k.k, który dotyczy niegospodarności ■ Czytelnik: Komunikacyjny armageddon na Warszawskiej! Zróbcie coś z tym! ■ Spotkali się by bronić Konstytucji RP i uczcili pamięć mężczyzny, który podpalił się w Warszawie ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. Powstaną nowe atrakcje ■ Uwaga! Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) zakład będzie nieczynny ■ Staniszewski jak piła tarczowa. Flota - Dąb Dębno 5-2 ■ Trzy próby dokonania oszustwa metodą "na policjanta" odnotowano dziś w Świnoujściu. Żadna z nich nie okazała się - na szczęście - udana. W dwóch przypadkach emeryt, do którego dzwonili fałszywi funkcjonariusze Centralnego Biura Antyterrorystycznego, sami nabrali podejrzeń, w trzecim przypadku zaś oszczędności starszego pana uratował pracownik banku. Świnoujscy policjanci przestrzegają przed oszustami i zalecają ostrożność przy odebraniu podejrzanego telefonu ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności. Świnoujścianie odwiedzają groby bliskich zmarłych. W dniu 1 listopada autobusy Komunikacji Autobusowej wożą pasażerów bez biletów ■ 39 - letni pracownik budowy zasłabł w trakcie wchodzenia na dźwig! Akcja strażaków na kilkunastu metrach! ■ Uwaga! Przez najbliższe trzy tygodnie, w godzinach pomiędzy 23.00 a 6.00, Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie prowadził w lewobrzeżnej części miasta płukanie sieci wodociągowych. Może to spowodować w tych godzinach spadek ciśnienia wody ■